Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
154 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:24:34
2020-10-02 10:24:34
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 06:07:20
2020-09-30 22:41:10
Agnieszka Racka NEWCASTLE
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 06:07:23
2020-09-30 22:37:53
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 06:07:30
2020-09-30 18:27:09
Anna Herdzik CHARLIE
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 13:24:00
2020-09-30 13:10:06
Sara Zielinska BAJKA
  • 2x 0//Pierwszego kroku (30 cm)
  • 2x 10/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 13:23:58
2020-09-30 13:02:11
Aleksandra Paziewska AL-ARISZ
  • 2x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:07:19
2020-09-30 09:15:47
Dominika Jankowska HURAGAN
  • 2x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:31
2020-09-29 22:58:16
Karol Zielinski CALHEDRON
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:40
2020-09-29 21:08:07
Nadia Grabowska IKAR
  • 2x 0//Pierwszego kroku (30 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:42
2020-09-29 20:40:53
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:44
2020-09-29 20:11:17
Małgorzata Karnia CESARZ
  • 2x 0//Pierwszego kroku (30 cm)
  • 1x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:46
2020-09-29 19:18:48
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:48
2020-09-29 19:01:45
Andżelika Rychter BROKAT
  • 1x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:50
2020-09-29 16:51:58
Natalia Sikorska BROSIO
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:49:52
2020-09-29 16:34:18
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:37:54
2020-09-29 11:34:48
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:37:56
2020-09-29 11:34:00
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 6//P zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:37:59
2020-09-29 11:22:20
Maja Psiuk NELSON
  • 2x 2a//mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:29:23
2020-09-29 09:26:50
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:29:26
2020-09-29 09:19:06
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:02:06
2020-09-29 00:21:50
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:02:04
2020-09-28 23:56:14
Anna Meszczyńska BELLA CATANA
  • 1x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:02:02
2020-09-28 23:21:54
Aleksandra Furgo CANALETTO
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:02:00
2020-09-28 22:10:39
Zuzanna Kopicka WINCI
  • 1x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 21:53:33
2020-09-28 21:46:59
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 2x 4//L dwufazowy
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 21:53:31
2020-09-28 20:47:52
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 21:53:29
2020-09-28 20:39:10
Alva Zwolińska Svensson NEBRASKA
  • 1x 0//Pierwszego kroku (30 cm)
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 21:53:27
2020-09-28 19:29:02
Jolanta Niski GJALT-D
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:47
2020-09-28 18:10:09
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 8//C zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:45
2020-09-28 18:09:48
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 7//N zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:42
2020-09-28 18:09:09
Wiktoria Ośmiałowska HERTI
  • 1x 2a//mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/70/mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:40
2020-09-28 17:17:20
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:39
2020-09-28 16:57:44
Julia Golicka BAJDER
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:37
2020-09-28 15:36:44
Jurand Goszczyński EVEREST VDL
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:35
2020-09-28 15:35:59
Jurand Goszczyński CYRILL 7
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:33
2020-09-28 15:08:29
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:31
2020-09-28 14:14:36
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:29
2020-09-28 13:50:37
Nadia Michałek BIBA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a//mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 1x 10/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/70/mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:20
2020-09-28 13:49:06
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:18
2020-09-28 13:40:00
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:17
2020-09-28 13:39:06
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:15
2020-09-28 13:37:36
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 5//L licencyjny
  • 1x 13/L/L dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:13
2020-09-28 13:29:39
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:39:12
2020-09-28 13:29:05
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:33
2020-09-28 10:28:17
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:31
2020-09-28 07:42:39
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:27
2020-09-27 23:06:04
Tomasz Olszewski LOVELY JK SR
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:23
2020-09-27 23:04:26
Justyna Kopko WHITE THING
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:17
2020-09-27 22:58:32
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:15
2020-09-27 22:56:00
Jakub Jarecki NAOMI II C
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:13
2020-09-27 22:55:29
Jakub Jarecki ELEAR
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:12
2020-09-27 22:54:38
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:10
2020-09-27 22:08:49
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:08
2020-09-27 22:01:46
Adrianna Rychert GENESIS KG
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:06
2020-09-27 20:22:02
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:43:01
2020-09-27 19:18:33
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:16:01
2020-09-27 18:28:11
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:55
2020-09-27 18:09:04
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 2a//mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 2x 11/70/mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:50
2020-09-27 14:57:22
Jagoda Kazana DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:48
2020-09-27 14:47:40
Anna Butrymowicz GULIA
  • 2x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:45
2020-09-27 14:27:35
Natalia Czech LEGENDA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:43
2020-09-27 13:37:06
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:39
2020-09-27 12:51:43
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:37
2020-09-27 11:12:55
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:34
2020-09-26 23:28:44
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:01:55
2020-09-26 21:45:03
Maja Skorwider NELA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:30
2020-09-26 20:44:06
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:28
2020-09-26 19:39:58
Daria Symonowicz KATRIBA
  • 2x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:26
2020-09-26 19:36:27
Liwia Tazbir BREMIO
  • 1x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:24
2020-09-26 19:22:50
Nadia Romaniecka NIEZAPOMINAJKA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:21
2020-09-26 16:39:02
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:03
2020-09-26 16:38:24
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:15:01
2020-09-26 15:49:00
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:14:59
2020-09-26 14:41:00
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:14:55
2020-09-26 12:55:21
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:14:50
2020-09-26 10:49:54
Anna Krupska SAURON
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:14:48
2020-09-26 09:41:55
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:14:44
2020-09-25 20:56:30
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 20:48:20
2020-09-25 15:59:31
Alicja Bogdanowicz LORETTA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 20:48:19
2020-09-25 15:42:32
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 20:48:15
2020-09-25 15:42:10
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 21:56:17
2020-09-25 12:58:26
Katarzyna Kumiszcza CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 0//Pierwszego kroku (30 cm)
  • 2x 00/30/Pierwszego kroku (30 cm)
  • 2x 10/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:42
2020-09-25 08:54:46
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:40
2020-09-25 08:54:17
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:39
2020-09-25 08:53:52
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:35
2020-09-25 08:53:20
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:33
2020-09-25 08:52:55
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 9//CC zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:31
2020-09-24 22:13:07
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:28
2020-09-24 22:12:14
Aleksandra Furgo KYANA HDH
  • 2x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 2x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:26
2020-09-24 21:02:54
Klaudia Drewek TOPAZ
  • 2x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 2x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:18
2020-09-24 19:04:59
Laura Połaniecka DUNKA
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:17
2020-09-24 18:51:52
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:57
2020-09-24 17:21:43
Karolina Klages TEQUILA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 18:25:35
2020-09-24 16:18:32
Natalia Kasza LIBELL
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 18:25:33
2020-09-24 14:46:24
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 1x 5//L licencyjny
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 18:25:32
2020-09-24 14:45:32
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 22:54:47
2020-09-24 13:38:35
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 22:53:38
2020-09-24 13:37:45
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 11:55:05
2020-09-24 09:47:10
Paulina Statkiewicz HAPPY NIGHT
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:07:26
2020-09-24 09:37:15
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 11:55:00
2020-09-24 09:36:41
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 11:54:57
2020-09-23 21:34:20
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 20:25:44
2020-09-23 18:16:43
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 20:25:42
2020-09-23 16:21:35
Iga Witkowska IVAR VDL
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 20:25:39
2020-09-23 15:28:51
Micheline Kantowska JURATA
  • 1x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 1x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 14:47:41
2020-09-23 11:34:31
Agnieszka Kokot TANGO
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 14:47:40
2020-09-23 11:34:04
Agnieszka Kokot LILY-ANN
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:38
2020-09-23 09:53:09
Anna Kopeć STAKKATO BLUE
  • 1x 5//L licencyjny
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:35
2020-09-23 09:52:41
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:32
2020-09-23 09:52:07
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:13:34
2020-09-23 08:24:57
Mateusz Ruskowski ILFAST
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:13:06
2020-09-23 08:16:31
Patrycja Ruskowska LYRA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:13:21
2020-09-23 08:15:53
Mateusz Ruskowski RUN TO THE LIMIT
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:13:48
2020-09-23 08:14:21
Mateusz Ruskowski C’EST MA VIE
  • 2x 4//L dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:14:02
2020-09-23 08:13:46
Mateusz Ruskowski ASKJA - RSH
  • 2x 4//L dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:14:14
2020-09-23 08:13:18
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:20
2020-09-23 00:15:00
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:14
2020-09-22 21:43:16
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 2x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:12
2020-09-22 21:39:37
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 2a//mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 2x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 1x 11/70/mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 2x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:11
2020-09-22 21:33:50
Błażej Gilla CASSIUS Z 76
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:09
2020-09-22 21:29:07
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:14:07
2020-09-22 21:23:05
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 21:07:53
2020-09-22 16:06:04
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:11:44
2020-09-22 15:40:28
Marcin Olszewski KARAT
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 19:50:17
2020-09-22 14:50:38
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 4//L dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 19:50:16
2020-09-22 14:50:08
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 8//C zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 19:50:14
2020-09-22 14:49:49
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 7//N zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:58:00
2020-09-22 12:56:09
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:06:26
2020-09-22 12:55:36
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:06:24
2020-09-22 12:09:55
Lena Thomas EGIDA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a//mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
  • 1x 10/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/70/mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:06:22
2020-09-21 22:07:50
Kinga Kyrcz ELDORADO
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:06:12
2020-09-21 22:06:08
Emilia Wieczorek ELDORADO
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:14:37
2020-09-21 20:38:49
Amelia Klimaszewska BRANCO
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:05:06
2020-09-21 20:03:36
Amelia Ostrowska JAKARTA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:05:04
2020-09-21 20:00:52
Laura Mular WALIA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:26:42
2020-09-21 19:38:15
Agata Wierzchowska CELLESTIANO
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:04:58
2020-09-21 17:27:36
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:04:56
2020-09-21 17:26:54
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:12:28
2020-09-20 19:12:12
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:13:01
2020-09-20 19:11:48
Ewa Babiarz KARBON
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:57:15
2020-09-20 17:08:49
Monika Miler DE VITO R
  • 1x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:53
2020-09-20 11:42:14
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:49
2020-09-20 11:41:39
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 2x 13/L/L dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 00:43:43
2020-09-19 21:40:27
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 00:43:42
2020-09-19 12:20:17
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 00:43:40
2020-09-18 21:18:07
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 00:43:39
2020-09-18 16:34:44
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 00:43:37
2020-09-18 13:51:55
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 7//N zwykły
  • 1x 8//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 06:07:25
2020-09-17 21:05:35
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 6//P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:16:56
2020-09-17 21:04:55
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:13:34
2020-09-17 09:27:46
Aleksandra Babiarz JUST UNO
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:53:30
2020-09-17 07:59:02
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 2//mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 1x 11b/70/mini LL Towarzyski (70 cm) duże konie
  • 1x 12/90/LL Towarzyski (90 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 20:47:21
2020-09-17 07:57:04
Arina Grebennikova SERWAL
  • 1x 0//Pierwszego kroku (30 cm)
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 00/30/Pierwszego kroku (30 cm)
  • 1x 10/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:53:25
2020-09-17 07:56:26
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/70/mini LL Towarzyski (70 cm) kuce
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O047156
2. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
3. Aszyk Wiktoria JKS Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
4. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
5. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
6. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (JM.)
O056367
7. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
8. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
0036672
9. Bogalecka Julia SKJ Sopot
S
O023934
10110184
10. Bogdanowicz Alicja KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
O053341
11. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
12. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
13. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
14. Dardzińska Julia prywatna stajnia
2007 (JM.)
brak
15. Dowgiałło Anita KJ Bonin
S
O030972
16. Drewek Klaudia SKJ
2008 (JM.)
brak
17. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
O006607
18. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
19. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
Brak
20. Filipczyk Livia brak
2007 (JM.)
brak
21. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O046368
10195911
22. Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
brak
23. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
24. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
25. Furgo Aleksandra BHT
S
Brak
26. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
27. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
Brak
28. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
Brak
29. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
Brak
30. Golicka Julia Klub Jeździecki Turze
S
O054998
31. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
32. Grabowska Nadia Niezrzeszona
2009 (Mł.)
Brak
33. Grebennikova Arina bpk
2009 (Mł.)
brak
34. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
35. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
36. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
37. Herdzik Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
38. Jankowska Dominika Brak
2009 (Mł.)
Brak
39. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
40. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
41. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
42. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
43. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
44. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
45. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
Brak
46. Karnia Małgorzata brak
2009 (Mł.)
brak
47. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O059185
48. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054400
49. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
O058106
50. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
51. Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2001 (MJ.)
O020469
52. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
53. Kirszkowski Dariusz Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
54. Klages Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O037489
55. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
56. Klimaszewska Amelia KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
Brak
57. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
58. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
59. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
60. Kopicka Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
61. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
62. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
63. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
64. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
65. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
S
O045404
66. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
67. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
68. Kumiszcza Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
Brak
69. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
70. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
71. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
Brak
72. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
73. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
74. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
75. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
76. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
77. Meszczyńska Anna Brak
2007 (JM.)
Brak
78. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
79. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
80. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
81. Miler Monika Brak
2002 (J.)
Brak
82. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
83. Moroz Emilia -
2004 (J.)
brak
84. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
85. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
86. Niski Jolanta KJ Black Horse Team
S
O059507
87. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
88. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
89. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
90. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
91. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
92. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
93. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
94. Paziewska Aleksandra bez przynależności klubowej
2004 (J.)
brak
95. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
96. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
97. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
98. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
99. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
100. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
101. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
102. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
103. Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
S
O008543
104. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O002060
105. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
106. Rychter Andżelika Niezrzeszona
2006 (JM.)
Brak
107. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
108. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (Mł.)
brak
109. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
110. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
xxx
111. Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022595
112. Suszek Hanna JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054397
113. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
114. Symonowicz Daria bpk
2001 (MJ.)
brak
115. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
116. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
117. Szrejder Zbigniew Rywal Grudziądz
S
O004337
118. Tazbir Liwia bpk
2004 (J.)
brak
119. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
120. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
121. Thomas Lena BZK
2010 (Mł.)
Brak
Brak
122. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
123. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
124. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036309
125. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
O053354
126. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
127. Witkowska Iga Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O060L88
128. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
129. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
130. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (J.)
O035505
131. Zielinska Sara Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2010 (Mł.)
brak
132. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
133. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
brak
134. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
135. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

166

AL-ARISZ NN POL 2009 Wałach kara/mk:150 F: nn
M: nn
brak
2.

104

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 -
3.

130

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
4.

114

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
Brak Brak
5.

49

ASKJA - RSH NIEM. SPORT. GER 2015 klacz kasztanowata/170 F: Askari /
M: King Kate /
brak 456560262015
6.

92

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/174 F: Rakoczy
M: Al Arsa
brak POL 732 01 00806 15
7.

138

BAJDER SP POL 2012 wałach gniada/164 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
8.

167

BAJKA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999520137511
9.

151

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
10.

52

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
K021193 616009640039912
11.

47

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
12.

133

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
13.

175

BISALAMEA F:
M:
14.

134

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia / Comandor
K028624 616009610193511
15.

164

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
K028477
16.

121

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
17.

41

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
18.

29

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
19.

67

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
20.

101

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
brak
21.

162

BROKAT ANGLOARAB POL 2008 wałach gniada/160 F: El Batal
M: Barda
Brak POL 006 51 02967 08
22.

163

BROSIO KUC POL 2007 Wałach tarantowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999530326707
23.

63

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
24.

106

C-CHANELLE OLDENBURSKA POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
K024015
25.

50

C’EST MA VIE HAN GER 2015 Klacz gniada/172 F: Canstakko /
M: Isea /
brak -
26.

155

CALHEDRON TRK. POL 2010 wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia / Pigmalion
K017459 POL732010051910
27.

148

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
Brak 616009510151416
28.

36

CASSILIANO SP POL 2012 ogier gniada/-- F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
29.

131

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
30.

43

CASSIUS Z 76 ZANGERSHEIDE POL 2006 wałach gniada/183 F: Concorde
M: Ginella
103KK79 Z-567106
31.

24

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
32.

15

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
33.

26

CELLESTIANO WESTF POL 2010 wałach siwa/173 F: Cellestial
M: Brenda III
K020611 DE441411491510
34.

81

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
Brak 616009680114809
35.

160

CESARZ WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/mk:162 F: Orbis
M: Czajka
brak POL 007 60 01591 05
36.

170

CHARLIE OLDENBURGER POL 2013 Wałach siwa/171 F: CELLESTIAL
M: LOLYPOP
BRAK DE 433331017513
37.

9

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
38.

152

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
39.

83

CLYDAGH JUSTICE CONNEMARA POL 2011 wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 372100400023800
40.

113

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/169 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
41.

142

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
42.

10

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
43.

35

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/mk:157 F: Orlando
M: Cocaina
xxx xxx
44.

135

CONQUISTADOR SP POL 2016 Wałach kasztanowata/169 F: Benitol
M: Chacona
Brak 616009530069616
45.

48

CORTINA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Całka
Brak Brak
46.

21

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
47.

136

CYRILL 7 WESTFALSKA GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
K026811 DE 441411348513
48.

77

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
49.

19

DE VITO R SP POL 2010 wałach siwa/1,86 F: Azarro
M: Drygula
Brak 616009660409810
50.

110

DIAMANTA BALOUBET OLDENBURSKA GER 2015 mare dark bay/168 F: Darshan
M: Uwite Wenke
K029239 DE 418180205915
51.

71

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
52.

145

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
53.

14

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
54.

68

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
55.

23

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
56.

72

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
brak 616098200143488
57.

116

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
K029635 Brak
58.

117

EDEN STAR WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
K028900 DE441410268813
59.

33

EGIDA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:140 F: Equin
M: Esencja
616013661752810 616098100063575
60.

32

ELDORADO SP POL 2012 wałach skarogniada/166 F: Evento
M: Errata
Brak Brak
61.

118

ELEAR SP POL 2013 wałach gniada/169 F: Solaris
M: Ella Fama / For Leo
K028864 616009520106713
62.

62

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
63.

107

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
brak 616009510021515
64.

99

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
K029869 616007640072615
65.

137

EVEREST VDL KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada/175 F: Indoctro
M: Zolivia VDL
K026276 528003200906836
66.

30

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
67.

44

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
68.

6

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
69.

34

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
70.

120

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
71.

79

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
72.

115

GENESIS KG SP POL 2009 klacz ciemnogniada/X F: Codec
M: Glueckchen K
K021952 616009610175909
73.

96

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
74.

143

GJALT-D KWPN POL 2011 Wałach kara/183 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
K022542 528003201105500
75.

149

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
76.

112

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
77.

109

GULIA SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Farezzo B
M: Galia
Brak Tbc
78.

140

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
79.

64

HAPPY NIGHT SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
K025553 616009530081810
80.

8

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
81.

139

HERTI KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:145 F: Split
M: Hortyna
K030248 POL 013610111107
82.

132

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
83.

76

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
84.

45

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
616009600306610 616009600306610
85.

98

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/167 F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
86.

105

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 POL009600072805
87.

165

HURAGAN TYP POGRUBIANY POL 2011 wałach siwa/mk:155 F: Ali
M: Hipcia
brak 616999660840011
88.

11

HURYSSA SP POL 2008 klacz gniada/167 F: Lando
M: Humoreska
brak 009530086508
89.

141

IBLUE KWPN POL 2013 wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUR VDL
M: KAKINA po ZEOLIET
K028638 528003201303531
90.

158

IKAR BRAK POL 2008 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
91.

51

ILFAST KWPN POL 2013 ogier siwa/170 F: Berlin
M: Parnieke
Brak 528003201307664
92.

171

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
93.

59

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
94.

28

JAKARTA KWPN POL 2014 mare dark bay/170cm F: Cardento
M: Capitale 5
NN 616004900104842
95.

97

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
96.

57

JURATA SP POL 2004 klacz gniada/164 F: Revel
M: Jucznia
Brak 009600087004
97.

4

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
98.

93

KALEV RED WINE OLD POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: D-Luna /
brak -
99.

39

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Empire / Embassy
M: Krypta / Grand De La Cour
brak 616009610206010
100.

20

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
K012155 DE433330699802
101.

31

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
102.

102

KATRIBA XX POL 2008 klacz kara/162 F: Tribal Instinct
M: Kafu
Brak 203CZE000060080
103.

128

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
104.

74

KYANA HDH AES POL 2015 klacz gniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
Brak Brak
105.

65

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady jump I/ Lancer III
K023233 616009600245013
106.

42

LARIDOR HOLSTEINER POL 2012 wałach gniada/185 F: Larimar
M: Julischka
106JA82 DE421000042312
107.

108

LEGENDA HAN GER 2010 klacz ciemnogniada/165 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
108.

69

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
109.

66

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
110.

55

LILY-ANN HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Lavall I
M: Ornella XV
K029588 DE421000148014
111.

169

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
Brak 12446887
112.

37

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
113.

126

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
114.

17

LORESCA J HOL POL 2010 klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
115.

91

LORETTA HAN. GER 2009 klacz gniada/167 F: Le Cou Cou
M: Wendi
brak DE431316726509
116.

124

LOVELY JK SR KWPN NED 2016 ogier gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie / Fergar Mail
K029638 528003201609060
117.

3

LYRA NIEM. SPORT. GER 2015 klacz gniada/168 F: Lyjanero /
M: Concercz / Convoi
K029361 DE456560261315
118.

75

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
119.

125

MARCO POLO SP POL 2012 wałach siwa/171 F: Liberado
M: Dolmet Miranda
Brak 616009540103112
120.

89

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
K024706
121.

157

MOHITO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/161,5 F: Sex
M: Malina
K025019 616006550006814
122.

80

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
123.

61

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
124.

119

NAOMI II C SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K022852 616009520026612
125.

144

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:142 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
126.

13

NECTUS WLKP. POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717 616007520098015
127.

84

NELA SP POL 2007 mare grey/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
128.

154

NELSON KUC WALIJSKI POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:139 F: Król Karo
M: N'Lusi/tijd vlijt's victor
Brak 616013600244015
129.

168

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
Brak 45678981
130.

100

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
Brak 732 01 00678 11
131.

7

NUMBER ONE NN POL Nn wałach gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
132.

111

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
K029861 BRAK
133.

146

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
134.

153

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
135.

150

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
136.

78

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
137.

129

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
138.

58

POKUSA WLKP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
Brak
139.

173

QUINTANA F:
M:
140.

38

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
141.

172

RADOŚĆ Z Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/162 F: Casino L
M: Rosaria
K026762 616108000037856
142.

156

RUMMENIGA Deutsches Reitpony GER 2007 Klacz siwa/kuc:135 F: Nuts
M: Ginsterhof's ronja
Brak DE 435350325507
143.

2

RUN TO THE LIMIT OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Chatender /
M: Ready To Win / Cyrano
K029360 DE418184038914
144.

95

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Mare bay/167 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
145.

94

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
146.

40

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
K018556 DE418181125211
147.

12

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
BRAK DE 456370035812
148.

5

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:150 cm F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
brak 616013680098907
149.

53

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
K021192 616009610140812
150.

54

STAKKATO BLUE WESTWALSKA GER 2015 Wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 DE441410851615
151.

159

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
K021603 616 009 59 01224 12
152.

90

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
K021310
153.

56

TANGO SP POL 2002 wałach siwa/170 F: Biskwit
M: Traviata
K007601 POL009611040002
154.

103

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
155.

70

TEQUILA SP POL 2016 klacz gniada/165 cm F: Corvus Z
M: Tęcza
Brak 616009530090516
156.

73

TOPAZ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Efekt
M: Tamaria
brak 10897
157.

123

VERTIGO ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach tarantowata/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angelika
Brak 056015Z55857212
158.

27

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
159.

60

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
K029769 616009530259510
160.

127

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
161.

161

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
K024462 616 009 60 02218 11
162.

122

WHITE THING HOLST. POL 2013 wałach skarogniada/164 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Princess L / Calido I
LKPZJ/9567/20 DE421000145113
163.

46

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
164.

147

WINCI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
brak
165.

25

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
166.

18

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
K013815
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
150
200
SUM:
350.00
Aszyk Wiktoria JKS Barłomino Sp. z o.o.
20
120
SUM:
140.00
Babiak Filip KJ Kietlów
40
500
SUM:
540.00
Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
SUM:
40.00
Bogalecka Julia SKJ Sopot
100
40
SUM:
140.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Czech Natalia Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Endraszka Paulina Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
160
80
SUM:
240.00
Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
230
SUM:
230.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
20
80
SUM:
100.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
160
SUM:
160.00
Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
50
30
60
30
SUM:
170.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
30
30
SUM:
60.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
100
SUM:
100.00
Kasza Natalia bpk
110
SUM:
110.00
Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
100
50
SUM:
150.00
Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
400
220
SUM:
620.00
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
30
SUM:
30.00
Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Kopeć Anna KJ Bonin
50
220
260
20
SUM:
550.00
Kopko Justyna JKS Olsza
70
SUM:
70.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
40
60
SUM:
100.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
150
300
SUM:
450.00
Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
20
SUM:
20.00
Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
170
SUM:
170.00
Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
300
280
SUM:
580.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
30
SUM:
30.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
SUM:
30.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
230
SUM:
230.00
Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
20
SUM:
20.00
Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
20
SUM:
40.00
Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
100
300
SUM:
400.00
Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
70
SUM:
70.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
20
30
SUM:
50.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
400
50
SUM:
450.00
Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
130
80
SUM:
210.00
Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
40
SUM:
40.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
500
100
80
SUM:
680.00
Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
40
30
SUM:
70.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki Klub Jeździecki
HUNTER (105)
2020-10-03
2
150
2020-10-03
14
2020-10-04
1
200
2020-10-04
41
Antkiewicz Kinga
Bpk
2020-10-04
16
2020-10-04
Aszyk Wiktoria
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2020-10-03
2020-10-03
27
2020-10-03
14
20
2020-10-04
33
2020-10-04
GALIRO (120)
2020-10-04
5
120
2020-10-04
Babiak Filip
KJ Kietlów
GUSTIQUE (140)
2020-10-03
5
40
2020-10-04
1
500
IBLUE (141)
2020-10-03
7
2020-10-03
7
2020-10-04
9
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-10-03
1
2020-10-03
49
2020-10-04
4
2020-10-04
37
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (20)
2020-10-03
27
2020-10-03
6
40
2020-10-04
29
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (104)
2020-10-03
51
2020-10-03
2020-10-03
2020-10-04
2020-10-04
40
2020-10-04
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
QUINTANA (173)
2020-10-04
5
2020-10-04
Bogalecka Julia