Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, FINAŁ JumpOFF 2019/2020
Sopot, 16-18.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
195 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:54:09
2020-10-15 09:54:09
Lena Olejniczak ERYK
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
194 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:52:52
2020-10-15 09:52:52
Ksenia Olejniczak ERYK
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
193 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 06:36:46
2020-10-15 06:36:46
Marcel Hiller EGON
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
192 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 06:33:19
2020-10-15 06:33:19
Zuzanna Piotrzkowska CHARRO
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
191 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:48:10
2020-10-14 08:48:10
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:46:52
2020-10-13 20:16:50
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 2x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
189 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:46:55
2020-10-13 19:05:26
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
188 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:46:57
2020-10-13 18:40:06
Zuzanna Okroy KARINA
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
187 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:47:00
2020-10-13 18:39:19
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
186 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:47:03
2020-10-13 17:55:08
Julia Zambrzycka PITRELLA
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
185 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:47:06
2020-10-13 17:54:12
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
184 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:47:09
2020-10-13 17:12:29
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 13/P/P dwufazowy
183 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:47:12
2020-10-13 16:17:21
Grzegorz Psiuk BAJDER
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:47:18
2020-10-13 16:16:55
Julia Golicka BAJDER
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
181 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:09:15
2020-10-13 12:50:50
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
180 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:09:17
2020-10-13 12:45:38
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
179 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 12:42:00
2020-10-13 11:45:30
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 12:41:58
2020-10-13 11:44:50
Hanna Głuśniewska HOLLYWOOD
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
177 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:31:26
2020-10-13 11:29:39
Justyna Kopko PALMYRA VAN DE PICKKERIE
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
176 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:31:22
2020-10-13 11:12:38
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
175 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:31:21
2020-10-13 11:11:42
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
174 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:31:20
2020-10-13 10:31:16
Natalia Kędzierska MISTRAL M
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
173 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 10:06:46
2020-10-13 09:51:16
Katarzyna Kumiszcza CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
172 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:42:49
2020-10-13 08:25:02
Laura Połaniecka DUNKA
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
171 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:41:51
2020-10-12 22:21:37
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 14/N/N zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:41:57
2020-10-12 22:21:15
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:02
2020-10-12 21:29:18
Olga Wodzyńska CASTELLANO 12
  • 1x 1/P/P dwufazowy
168 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:07
2020-10-12 20:10:52
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
167 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:13
2020-10-12 19:58:18
Liwia Banach NESTO
  • 2x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
166 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:18
2020-10-12 19:10:26
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
165 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:22
2020-10-12 18:48:32
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 3/C/C zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:27
2020-10-12 18:48:12
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 3/C/C zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:33
2020-10-12 18:39:08
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
162 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:38
2020-10-12 17:45:20
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
161 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:43
2020-10-12 17:40:17
Maja Adamiak VERONA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:42:48
2020-10-12 17:36:29
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 16:39:29
2020-10-12 16:04:30
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 12/L/L dwufazowy
158 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 16:39:23
2020-10-12 16:03:04
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
157 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 16:39:07
2020-10-12 15:26:32
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
156 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 16:39:04
2020-10-12 15:26:15
Iga Witkowska IVAR VDL
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
155 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:25
2020-10-12 13:58:49
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:27
2020-10-12 13:50:04
Alicia Kinkel GUINESS
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
153 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:29
2020-10-12 13:43:32
Karolina Małgorzewicz CZEKOLADA
  • 2x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
152 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:31
2020-10-12 13:35:40
Amelia Chłąd ARROW
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
151 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:33
2020-10-12 13:28:19
Klementyna Kowalczyk IGA
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
150 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:35
2020-10-12 13:23:58
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:37
2020-10-12 12:56:04
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:39
2020-10-12 12:49:16
Julia Trepka ARNIKA
  • 1x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
147 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:03:41
2020-10-12 12:41:04
Katarzyna Pawliczuk ARNIKA
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
146 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 10:48:57
2020-10-12 10:31:01
Dorota Formella CARTAGENE
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 09:18:10
2020-10-12 09:11:35
Jurand Goszczyński CYRILL 7
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 08:45:25
2020-10-12 08:37:29
Justyna Motyl ORA
  • 2x 12/L/L dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 09:39:24
2020-10-12 08:25:28
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
142 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:52:37
2020-10-12 06:52:59
Justyna Kopko WHITE THING
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:52:40
2020-10-12 06:52:32
Justyna Kopko BONO
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:52:42
2020-10-12 06:46:34
Tomasz Olszewski JUBILANT MB
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
139 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:52:44
2020-10-12 06:43:55
Tomasz Olszewski LOVELY JK SR
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
138 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:52:46
2020-10-12 05:36:03
Monika Kropidłowska SINUS
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:44
2020-10-11 23:09:53
Grzegorz Psiuk HEBRA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 2x 8/L/L zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:25:49
2020-10-11 22:35:58
Karina Falkowska SHEHANA
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:41
2020-10-11 22:34:21
Karina Falkowska JUST FOR LEO
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
134 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:38
2020-10-11 22:10:40
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:32
2020-10-11 21:02:46
Marek Pawluczuk ARAMIS KP
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:30
2020-10-11 20:49:52
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
131 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:28
2020-10-11 20:39:34
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:26
2020-10-11 20:08:24
Micheline Kantowska JURATA
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
129 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:24
2020-10-11 19:20:22
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:13
2020-10-11 19:06:24
Agata Wierzchowska CELLESTIANO
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:37:35
2020-10-11 16:38:06
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:37:15
2020-10-11 14:46:39
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:37:13
2020-10-11 14:45:53
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:37:03
2020-10-11 14:45:20
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 11:26:10
2020-10-11 08:03:58
Anna Krupska SAURON
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:11
2020-10-10 23:29:28
Aleksandra Babiarz JUST UNO
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:08
2020-10-10 13:32:55
Amelia Ostrowska JAKARTA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:59
2020-10-10 13:31:09
Krystyna Kuźmicz RADISZKA
  • 2x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 10:13:10
2020-10-10 11:38:58
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:50
2020-10-10 08:56:16
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:46
2020-10-09 20:43:27
Wiktoria Łazuka CHARLIE
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 06:53:25
2020-10-09 16:16:36
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:38
2020-10-09 16:15:31
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:35
2020-10-09 16:14:02
Jolanta Niski GJALT-D
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:31
2020-10-09 16:13:09
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:07
2020-10-09 16:11:42
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:13
2020-10-09 16:09:43
Aleksandra Furgo KYANA HDH
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:19
2020-10-09 16:00:01
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 18:00:25
2020-10-09 15:32:44
Natalia Świetlikowska DERESY
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:05:28
2020-10-09 12:00:15
Grzegorz Psiuk BAGITA BALOUBET
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:05:30
2020-10-09 11:57:17
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:07:46
2020-10-09 10:05:13
Kinga Kyrcz ELDORADO
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:07:44
2020-10-09 10:04:34
Emilia Wieczorek ELDORADO
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:21:07
2020-10-09 00:05:29
Klaudia Drewek TOPAZ
  • 2x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:21:14
2020-10-08 21:27:05
Maja Jagniewska DRACENA
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:21:10
2020-10-08 20:53:58
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:21:16
2020-10-08 20:48:22
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:07:25
2020-10-08 17:41:29
Natalia Klóskowska IDYLLA
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:07:22
2020-10-08 17:40:53
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:07:20
2020-10-08 17:40:29
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 06:53:18
2020-10-08 16:22:26
Nadia Sylwester GEJSZA
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:02:04
2020-10-07 20:17:48
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:01:57
2020-10-07 19:18:35
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:01:56
2020-10-07 19:17:40
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:56:56
2020-10-07 14:20:19
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:18:55
2020-10-07 10:47:10
Julia Bogalecka ASER
  • 2x 4/CC/CC zwykły
  • 2x 16/CC/CC zwykły
  • 2x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:19:07
2020-10-07 10:46:17
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 2x 2/N/N zwykły
  • 2x 3/C/C zwykły
  • 2x 14/N/N zwykły
  • 2x 15/C/C zwykły
  • 2x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:56:21
2020-10-07 09:22:38
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 11:04:31
2020-10-07 05:42:18
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:56:14
2020-10-06 21:49:28
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:56:08
2020-10-06 21:47:48
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:55:48
2020-10-06 21:20:23
Natalia Czech LEGENDA
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:59:09
2020-10-06 21:19:35
Julia Wygnańczuk LUKRECJA
  • 2x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 20:52:26
2020-10-06 18:19:04
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:02:43
2020-10-06 17:44:39
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 13:51:12
2020-10-06 16:36:56
Zuzanna Żygowska QULUMBUS
  • 1x 8/L/L zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:02:40
2020-10-06 16:36:40
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 2/N/N zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:02:36
2020-10-06 16:36:22
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 3/C/C zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:02:30
2020-10-06 16:06:10
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 17:10:42
2020-10-06 13:58:49
Maja Skorwider NELA
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:27:44
2020-10-06 10:32:06
Grzegorz Psiuk KYARA BEAU-ODETTE B
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:27:48
2020-10-06 10:29:46
Grzegorz Psiuk SIR DIARADO
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:10
2020-10-05 21:34:52
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 1x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:14
2020-10-05 21:34:03
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 2x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 2x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:20
2020-10-05 21:30:05
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 2x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:24
2020-10-05 21:29:32
Błażej Gilla CASSIUS Z 76
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:29
2020-10-05 21:28:59
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:35
2020-10-05 21:18:02
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:40
2020-10-05 21:15:07
Beniamin Tomaszewski ALL NIGHT
  • 1x 1/P/P dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:28:43
2020-10-05 21:07:23
Anna Janka TISJAN
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:21:18
2020-10-05 20:58:23
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 16:38:58
2020-10-05 18:39:50
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:25:35
2020-10-05 18:38:54
Ewa Podhajna DEMPO L
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:25:33
2020-10-05 18:37:56
Iga Pietruczyk AGENT
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:13:00
2020-10-05 18:36:44
Amelia Pawlak IWETTA
  • 2x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:25:29
2020-10-05 18:35:57
Marcelina Paszkot KAISER
  • 2x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:25:27
2020-10-05 18:35:26
Maria Murawska DIMA
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 23:12:53
2020-10-05 18:34:53
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 2x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:25:00
2020-10-05 18:33:29
Igor Brzeziński FENIKS
  • 2x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 2x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 2x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:58
2020-10-05 17:58:56
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:56
2020-10-05 17:21:49
Agata Piastowska CORTINELLA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:55
2020-10-05 17:21:03
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:50
2020-10-05 16:30:04
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:50
2020-10-05 16:28:35
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:48
2020-10-05 16:27:11
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:42
2020-10-05 13:22:43
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:24:41
2020-10-05 13:21:28
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:49:37
2020-10-04 22:16:57
Monika Miler DE VITO R
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:49:40
2020-10-04 21:17:54
Alicja Siekierska GUCCI VAN DE GRENSHOEVE
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:50:36
2020-10-04 19:29:28
Magdalena Ćwik OPIUM DE LA ROSE
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:50:22
2020-10-04 19:28:59
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:50:17
2020-10-04 19:28:33
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:50:09
2020-10-04 19:28:00
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:49:53
2020-10-04 18:15:20
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:49:45
2020-10-04 13:18:27
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 06:43:01
2020-10-03 19:30:55
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:23:27
2020-10-02 14:05:04
Julia Mattsson ARGENTINA Z
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 19:02:20
2020-10-01 20:51:32
Aleksandra Czajka COGITA
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 19:02:15
2020-10-01 18:56:20
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 19:02:00
2020-10-01 11:11:52
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 19:01:54
2020-10-01 09:08:50
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 19:01:51
2020-10-01 09:07:37
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 19:01:47
2020-10-01 09:06:28
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 19:00:18
2020-10-01 09:05:22
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 21:08:25
2020-09-30 12:53:56
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 21:56:26
2020-09-28 21:49:26
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 05:30:19
2020-09-28 14:09:08
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:09:19
2020-09-28 12:56:58
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:09:27
2020-09-28 12:52:05
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:33
2020-09-28 11:24:25
Aniela Spitulska CONSTATINE
  • 2x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:32
2020-09-28 11:23:15
Karolina Rosicka INKADENS
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:29
2020-09-28 11:21:35
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:59:14
2020-09-28 08:56:48
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:23
2020-09-28 08:54:01
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 2x 6b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:20
2020-09-28 08:53:25
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:17
2020-09-28 08:52:40
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:42:14
2020-09-28 08:52:04
Pola Cichla DOX
  • 1x 5/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 6a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:38:45
2020-09-27 22:36:42
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:16:18
2020-09-26 12:01:29
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:16:17
2020-09-25 23:12:56
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:36:59
2020-09-25 23:12:08
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:58
2020-09-24 22:02:00
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 11:07:56
2020-09-24 21:57:02
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:54:36
2020-09-24 13:40:26
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 22:53:14
2020-09-24 13:39:56
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 09:27:59
2020-09-24 11:27:27
Valeriia Chebotar LADY VON BAYERN
  • 2x 2/N/N zwykły
  • 2x 14/N/N zwykły
  • 2x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 12:14:32
2020-09-24 11:26:21
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 2x 1/P/P dwufazowy
  • 2x 13/P/P dwufazowy
  • 2x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:17:17
2020-09-17 20:10:52
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 1/P/P dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:17:15
2020-09-17 20:09:48
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 3/C/C zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 09:17:12
2020-09-17 20:08:49
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 2/N/N zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 09:27:54
2020-09-17 20:08:08
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 2/N/N zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:17:10
2020-09-17 20:07:21
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 4/CC/CC zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:54:17
2020-09-17 20:06:36
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 3/C/C zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:29:04
2020-09-17 20:02:03
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:53:44
2020-09-17 07:51:42
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:53:42
2020-09-17 07:49:45
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:29:09
2020-09-17 07:47:57
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O047156
3. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
4. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
5. Banach Liwia Klub Jeździecki AS Dream
2004 (J.)
O056773
6. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
7. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
8. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
9. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
10. Chłąd Amelia Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2006 (JM.)
brak
11. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
O057797
12. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
13. Czajka Aleksandra JKS Niestępowo
2000 (MJ.)
O024882
14. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
15. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
16. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
17. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O057798
18. Drewek Klaudia SKJ
2008 (JM.)
brak
19. Dubieniecka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
20. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
O006607
21. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
22. Falkowska Karina bpk
S
O008230
23. Filipczyk Livia brak
2007 (JM.)
brak
24. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O046368
10195911
25. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
26. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
27. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
28. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (J.)
brak
29. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
30. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
Brak
31. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
32. Golicka Julia Klub Jeździecki Turze
S
O054998
33. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
34. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
35. Grebennikova Arina bpk
2009 (Mł.)
brak
36. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
0000
37. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
38. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
39. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
40. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
41. Jagniewska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
Brak
O050336
42. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
43. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
44. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
45. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
46. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
47. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
Brak
48. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O059185
49. Kędzierska Natalia J.J. Darboven
S
O013231
50. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O022248
51. Kinkel Alicja Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2003 (J.)
brak
52. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
53. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (MJ.)
O047536
54. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
55. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
56. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
57. Kowalczyk Klementyna Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2003 (J.)
brak
58. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
59. Kozińska Magdalena GTH Gdynia
S
O013963
60. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
S
O045404
61. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
62. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
63. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
64. Kumiszcza Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
Brak
65. Kuźmicz Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
66. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
67. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
Brak
68. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
69. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
70. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (JM.)
O052595
71. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
72. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
73. Łazuka Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
brak
74. Małgorzewicz Karolina Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2005 (JM.)
brak
75. Mattsson Julia KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O046661
76. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
77. Miler Monika Brak
2002 (J.)
Brak
78. Milewska Julia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O026670
79. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
80. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
81. Murawska Maria JKS AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O060585
82. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
83. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
84. Niski Jolanta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
85. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
86. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
87. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
88. Olejniczak Ksenia BPK
2010 (Mł.)
BRAK
BRAK
89. Olejniczak Lena BPK
2010 (Mł.)
brak
90. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
91. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
92. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
93. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
94. Paszkot Marcelina JKS AMICO Mołdawin
0000
95. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
96. Pawliczuk Katarzyna Jak Neksico Kędzierzyn
2017 (Mł.)
Brak
97. Pawluczuk Marek JKS Equita Świętochów
S
O000482
98. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
99. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
100. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
101. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
102. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
103. Pietruczyk Iga JKS AMICO Moldawin
2019 (Mł.)
0000
104. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
105. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
106. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
107. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
108. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
109. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
110. Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
Brak
111. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
001094
112. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
113. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
114. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
115. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
116. Rochowczyk Olga bpk
2005 (JM.)
brak
117. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
118. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
119. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
120. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
121. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
26666/16
122. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
123. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
124. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
125. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
126. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
127. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
128. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
129. Świetlikowska Natalia Brak
2005 (JM.)
Brak
130. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
131. Szeremeta Judyta Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O044330
132. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
133. Szrejder Zbigniew Rywal Grudziądz
S
O004337
134. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
135. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
136. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
137. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
138. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
139. Trepka Julia Jks Neksico Kędzierzyn
2007 (JM.)
Brak
140. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
141. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
142. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
143. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O048954
144. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
145. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
146. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036309
147. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
148. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
O053354
149. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
150. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
151. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
152. Witkowska Iga Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O060L88
153. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
154. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
155. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
156. Wygnańczuk Julia Brak
2010 (Mł.)
Brak
157. Wysokińska Agata Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O051600
158. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
159. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
160. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

113

AGENT HUCUŁ POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
0000
2.

118

ALL NIGHT SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Nightcarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K021361 616009670013711
3.

149

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
4.

166

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
5.

25

ARGENTINA Z SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Day Dream II S / Mason
M: Day Dream II S / Mason
K019771 616009530021811
6.

151

ARIANA MŁP POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Devin Du Maury / Quatar De Plate
M: Arizona / Cynik
K018476 POL006580422007
7.

186

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
8.

182

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin
M: Akita
brak pol009660005401
9.

45

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
K012158 616009540050207 104UP92
10.

142

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
Brak Brak
11.

141

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
12.

221

BAJDER SP POL 2012 wałach gniada/164 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
13.

147

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
14.

164

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
15.

58

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
16.

172

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
17.

98

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
18.

157

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
19.

131

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
20.

77

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
21.

87

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Cachas / Caretino
K019772 DE421000240311
22.

184

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
23.

162

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
Brak 616009510151416
24.

222

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
25.

197

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
26.

69

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
27.

178

CARTAGENE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz siwa/163 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
K028810 616009640075013
28.

122

CASSILIANO SP POL 2012 ogier gniada/-- F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
29.

97

CASSIUS Z 76 ZANGERSHEIDE POL 2006 wałach gniada/183 F: Concorde
M: Ginella
K011365 Z-567106
30.

192

CASTELLANO 12 HOL GER 2011 wałach gniada/185 F: Cachas /
M: Wajona / Colman
K027012 DE421000078111
31.

179

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
32.

123

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
33.

161

CELLESTIANO WESTF POL 2010 wałach siwa/173 F: Cellestial
M: Brenda III
K020611 DE441411491510
34.

2

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
35.

150

CHARLIE OLDENBURGER POL 2013 Wałach siwa/171 F: CELLESTIAL
M: LOLYPOP
BRAK DE 433331017513
36.

223

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
K019714 POL070000005130
37.

15

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
38.

5

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
39.

227

CLYDAGH JUSTICE KUC CONEMARA IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
K024191 372004000010695
40.

57

CLYDAGH JUSTICE CONNEMARA POL 2011 wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 372100400023800
41.

199

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/169 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
42.

88

COGITA SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Candor
M: Cambiosa
K029564 616009660893809
43.

104

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
44.

109

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
45.

76

CONSTATINE SP POL 2015 wałach gniada/mk:157 F: Colox cup
M: .
Brak Brak
46.

202

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
47.

108

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 009610219208
48.

3

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
49.

92

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
50.

83

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
51.

61

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
52.

165

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459
53.

177

CYRILL 7 WESTFALSKA GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
K026811 DE 441411348513
54.

82

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
K022162 616009530069111
55.

181

CZEKOLADA TINKER GBR 2013 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 826069000197550
56.

155

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
57.

107

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
58.

128

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
59.

93

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
60.

101

DE VITO R SP POL 2010 wałach siwa/1,86 F: Azarro
M: Drygula
Brak 616009660409810
61.

114

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
K025114
62.

146

DERESY SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Abou Zouz
M: Delta
brak POL009530147308
63.

213

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475
64.

103

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
65.

111

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
66.

43

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
67.

91

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
68.

156

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
69.

196

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
70.

70

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
71.

138

DRACENA Szlachetna Półkrew POL 2006 mare chestnut/170 F: Mariot
M: Durette z
K014310 Brak
72.

64

DRAGON TRAK POL 2011 wałach kasztanowata/- F: Emis / Heleris
M: Duma / Skaleń
K022538 POL732010074511
73.

203

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
brak 616098200143488
74.

127

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
75.

219

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
K029635 Brak
76.

224

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/168 F: KRYM
M: ELMADINA
Brak POL 006580095806
77.

140

ELDORADO SP POL 2012 wałach skarogniada/166 F: Evento
M: Errata
Brak Brak
78.

198

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
79.

130

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
80.

214

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
brak 616009510021515
81.

207

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
brak 009610131106
82.

225

ERYK SP POL 2003 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
brak POL 999530052203
83.

210

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
K029869 616007640072615
84.

110

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:135 F: Very Top
M: Frida
brak
85.

159

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2015 klacz dereszowata/kuc:131 F: ED
M: Finka
0000 0000
86.

100

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
87.

68

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: FOR FASHION/FOR PLEUSER
M: THE BEST
K028619 DE421000046314
88.

60

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
89.

72

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
90.

188

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
91.

49

GEJSZA WLKP POL 2009 klacz kara/mk:158 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gafme / Pan Franek
K018445 POL007600024609
92.

148

GJALT-D KWPN POL 2011 Wałach kara/183 F: Zapatero VDL
M: Olivia
K022542 528003201105500
93.

106

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
94.

62

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
95.

73

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
96.

120

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
97.

102

GUCCI VAN DE GRENSHOEVE BWP POL 2006 wałach gniada/174 F: Thunder Van De Zuuthoeve / Argentinus
M: Racoda Van De Grenshoeve / Lawrence
K028881 BELW254901BWP 103SP59
98.

180

GUINESS NN IRL 2011 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
brak 372414005427394
99.

191

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
100.

66

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
101.

211

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
102.

170

HEBRA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
K028933 982000167870882
103.

139

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
104.

99

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
616009600306610 616009600306610
105.

209

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
106.

133

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Chery Cordial
M: Hurysa
K024632 616009530075014
107.

79

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 POL009600072805
108.

190

IBLUE KWPN POL 2013 wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUR VDL
M: KAKINA po ZEOLIET
K028638 528003201303531
109.

135

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius
M: Isabell
K029375 616020530175615
110.

183

IGA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 909921829112
111.

226

INKA F:
M:
112.

75

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
Brak Brak
113.

44

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
114.

19

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
115.

134

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 wałach kara/164 F: Black Jack
M: Isabell
K026418 616009530075114
116.

187

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
117.

160

IWETTA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Chacco fly
M: Ifigenia
0000 0000
118.

54

JAKARTA KWPN POL 2014 mare dark bay/170cm F: Cardento
M: Capitale 5
NN 616004900104842
119.

185

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
120.

173

JUBILANT MB KWPN POL 2014 wałach siwa/171 F: E Star / Big Star
M: Po casall
Brak 29337228448
121.

163

JURATA SP POL 2004 klacz gniada/164 F: Revel
M: Jucznia
Brak 009600087004
122.

168

JUST FOR LEO OLDENBURG GER 2013 wałach gniada/170 F: Julio
M: Quirada
Brak X
123.

55

JUST UNO KWPN POL 2014 wałach gniada/167 F: Numero Uno
M: Now Or Never
Brak 528003201403336
124.

112

KAISER WALIJSKI KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:116 F: Nn
M: Nn
4233/20 616999640091807
125.

1

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
126.

39

KAMELOT SP POL 2004 wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
127.

216

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
Brak POL999530464004
128.

215

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
129.

94

KICKARA TS KWPN GER 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
130.

34

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
131.

27

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
132.

144

KYANA HDH AES POL 2015 klacz gniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
Brak Brak
133.

115

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: GAULTIER VDL
M: BEAU-ODETTE B
K029333 528003201506009
134.

65

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady jump I/ Lancer III
K023233 616009600245013
135.

10

LADY VON BAYERN OS POL 03.06.2007 klacz gniada/163 F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite I I / Literat
K012422 DE418181520207
136.

212

LANCIANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
brak POL 009540031803
137.

96

LARIDOR HOLSTEINER POL 2012 wałach gniada/185 F: Larimar
M: Julischka
K023129 DE421000042312
138.

126

LEGENDA HAN GER 2010 klacz ciemnogniada/165 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
139.

86

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
140.

13

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
141.

193

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
Brak 12446887
142.

121

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
143.

167

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
144.

174

LOVELY JK SR KWPN NED 2016 ogier gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie / Fergar Mail
K029638 528003201609060
145.

53

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
146.

18

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
147.

143

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
148.

117

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
149.

205

MISTRAL M SP POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Karbon
M: Monalisa
K030027 616009530067015
150.

132

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
151.

41

NELA SP POL 2007 mare grey/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
152.

194

NESTO SP POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: .
M: .
Brak 22
153.

71

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
154.

63

NICE'N COOL D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
155.

129

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
K029861 BRAK
156.

78

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
157.

95

OPIUM DE LA ROSE SF FRA 2002 wałach gniada/165 F: Shogoun II / Night and Day
M: Eureka Ardente / Quouglof Rouge
K017560 02038141D
158.

176

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538
159.

208

PALMYRA VAN DE PICKKERIE BWP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento
M: Mona Lisa
brak 056-002-W00310466
160.

201

PAOLA OLD POL 2002 klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE 433330122302
161.

189

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
162.

195

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
Brak
163.

67

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
K028966 Brak
164.

204

PIONIER SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Bb
M: Bb
Brak Brak
165.

218

PITRELLA Koń Pełnej Krwi Angielskiej GER 2011 Klacz gniada F: War Blade
M: Pashmina
BRAK
166.

124

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
167.

42

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
168.

152

RADISZKA TP POL 2005 Klacz gniada/150 F: nn
M: nn
brak 999600291005
169.

52

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809