Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV eliminacja JumpOFF
SOPOT, 25-27.11.2016

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Žukauskaite Dagne Lankupiai
2001 (MJ.)
.
2. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
3. Akelis Darius Darius Horses
S
37505220823
4. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
5. Barbarska Małgorzata BPK
brak
6. Barczyk Maja Jeździecki Klub Sportowy SENNY
S
O020395
7. Berdowska Aleksandra UKJ Lida Lulewiczki
2001 (MJ.)
O029291
8. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
9. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
10. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
11. Bońkowska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
12. Burda Oliwia Agropol Trzebiatów
2002 (J.)
Brak
13. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
14. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
15. Chełchowska Helena POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
S
O026685
10135918
16. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (MJ.)
O028694
17. Cichocka Natalia BPK
2000 (MJ.)
brak
18. Ciszek Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O024481
10114786
19. Cybulska Magda Sobieski Juping Team
S
O001221
20. Cyperska Izabela Bez przynależności klubowej
2000 (MJ.)
Brak
21. Czajka Aleksandra SKJ Zastawno
2000 (MJ.)
O024882
22. Czarnecka Weronika Pomorska LJ w Dziemianach
S
O009824
23. Czarnecka Zuzanna Pomorska liga jeździecka
2000 (MJ.)
O023666
24. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
25. Dopke Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
1999 (MJ.)
O028513
26. Drewniak Paulina pomorska liga jeżdziecka
S
O031987
27. Dubieniecka Ewa Pomorska Liga Jeżdziecka
2003 (J.)
O038132
28. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
29. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
30. Eron Krzysztof Bpk
S
O026170
31. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
32. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
33. Falkowski Robert Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
34. Fieducik Paulina bpk
S
O004990
35. Fikus Julia brak
2000 (MJ.)
brak
36. Frydel Katrzyna Jeździecki Klub Sportowy SENNY
S
O014378
37. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (MJ.)
O035968
38. Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O000769
39. Gagaryn Aleksandra Akademicki Klub Jezdziecki Trójmiasto
1999 (MJ.)
O022907
40. Gapska Marta Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
S
O025871
41. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
42. Gawkowska Nina Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
brak
43. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O031837
44. Gerke Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O021550
45. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
S
O020384
46. Gilla Błażej Pomorska LJ
S
O008576
10054168
47. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
48. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol
S
O026650
49. Grabowska Angelika JKS Senny
S
O022980
50. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
51. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
52. Gużkowski Maciej kj Bonin
S
O004178
53. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
54. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
55. Jarząbkiewicz Julia PLJ
S
O008457
56. Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ
S
O009713
57. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
58. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
59. Kaczor Rafał brak
1999 (MJ.)
brak
60. Kania Diana Brak
1999 (MJ.)
Brak
61. Karlsson Julia Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O015052
62. Kaus Dominika BPK
2001 (MJ.)
brak
63. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
64. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
65. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
O022248
66. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
67. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
68. Kortas Nina Pomorska Liga Jeździecka
S
O009719
69. Kot Milena AKJ Trójmiasto
2002 (J.)
O030673
70. Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (MJ.)
O040270
71. Kozerska Julia BPK
2001 (MJ.)
O033177
72. Kozłowski Henryk Jeździecki Klub Sportowy SENNY
S
O032557
73. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
74. Krasucka Julia Jeździecki Klub Sportowy SENNY
1999 (MJ.)
brak
75. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O024984
10113471
76. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
77. Krzyżyńska Maja brak
S
O032239
78. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
79. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
80. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
81. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
82. Lamek Natalia KJ STADO Starogard Gdański
2002 (J.)
O040226
83. Lendo Inez LKJ Liski
S
O002468
84. Lewandowska Milena Brak
1999 (MJ.)
O037001
85. Lezner Julia Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O036302
86. Lost Dorota PLJ
S
O024663
87. Luzano Julia PLJ
S
O020484
88. Łukasiak Zuzanna KJ MŁYŃSKA STRUGA
S
O004361
89. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
90. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
91. Michalec Joanna Pomorski Związek Jeździecki
S
O040934
92. Milewska Julia AKJ Trójmiasto
1999 (MJ.)
O026670
93. Miszewski Rafał JKS Rywal Grudziądz
S
O025818
94. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
95. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
96. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
97. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
98. Orłowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O013232
99. Ostapiuk Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O037295
100. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
101. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun
2006 (JM.)
O041037
102. Pałucka Marta Sopocki Klub Jeździecki
S
O010189
103. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
S
O032468
104. Pawlik Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O019378
105. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
106. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (J.)
O039628
107. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
108. Podlawska Karolina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O028374
109. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
110. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
10001507
111. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
112. Psiuk Maja brak
2006 (JM.)
brak
113. Pusz Margareta Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
114. Rąbca Agnieszka AKJ Trójmiasto
S
O009817
115. Racka Agnieszka sopocki klub jezdziecki
S
O001012
116. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (J.)
O037293
117. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
118. Rezmer Wiktoria Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
S
O022797
119. Rodak Natalia Bez przynależności klubowej
2001 (MJ.)
Brak
120. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
121. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O036305
122. Rogińska Zuzanna K.J.Młyńska Struga
S
O010033
123. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O031006
10124496
124. Rulyt? Sandra Lankupiai
S
.
125. Ryciak Wiktoria bpk
2008 (JM.)
brak
126. Rzońca Zuzanna bpk
2004 (J.)
brak
127. Schulz Paulina Pomorska Liga Jeździecka
S
O002595
128. Sienkiewicz Patrycja OSK Lipce
2003 (J.)
brak
129. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
130. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
131. Skowronska Dominika JKS Senny - Nowęcin
2002 (J.)
O037294
132. Skowroński Łukasz JKS Senny - Nowęcin
S
O013756
133. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O040179
134. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
135. Szatkowski Kacper BPK
2003 (J.)
brak
136. Szczełuszczenko Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O034201
137. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (J.)
O029098
138. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
139. Szumigaj Olga brak
S
brak
140. Szymankiewicz Maja la scalla
2000 (MJ.)
O030668
141. Tejchman Agata Brak
2001 (MJ.)
Brak
142. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
0036686
143. Tessmer Angelika BPK
S
O036687
144. Traczyk Agata OSK Lipce
2001 (MJ.)
brak
145. Trzcińska Adrianna bpk
S
brak
146. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
147. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
148. Warkusz Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O034892
149. Wasiołek Daria PLJ
S
O001990
150. Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
S
O012405
151. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
152. Wieczorek Pauline Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
2002 (J.)
O025065
153. Wilkowska Magdalena Plj
S
O025462
154. Wilska Weronika SKJ Sopot
S
O003476
10025824
155. Wintoch Maria SOPOCKI KJ
2000 (MJ.)
O031453
156. Witt Aleksandra JKS SENNY
157. Wojtkiewicz Zosia brak
2004 (J.)
brak
158. Wolańska Alicja Jeździecki Klub Sportowy SENNY
2003 (J.)
O037303
159. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (J.)
O035505
160. Wozniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
brak
161. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
162. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
163. Wydrowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021727
10137241
164. Zielińska Monika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019681
165. Ziółkowska Zofia Szkoła Jazdy Konnej Oświata Lingwista
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ACANTINA SP POL 2010 Klacz F: Carlo Grande
M: Alubetta
K019228
2.

65

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
K021806
3.

167

AMBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz siwa/162 F: CASTILLO
M: ARIADNA
K022300 POL007600230806
4.

135

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/6432 F: Turbud Quirinus
M: Po Czynel
K022376 616007610116011
5.

182

ARCONTENDRA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz inna F: Contender Son
M: Arabeska
K010974
6.

190

ARES SP POL Brak Ogier gniada F: Cantanis
M: Brak
K011182
7.

107

ARMANI MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada F: Lancetnik
M: Arizona
K013738
8.

134

ARON PEŁNA KREW POL 2345 Wałach ciemnogniada/9876 F: nieznany
M: chyba była
brak 65467789890-87y69870-665789034 3456789034567890-34567890-
9.

3

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
K012158 616009540050207 104UP92
10.

149

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
K021456 616007610161912
11.

142

BE BALOU HAN POL 2011 Wałach gniada F: --
M: ---
K016326
12.

15

BELCANTO TRK POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Impuls / Agat
M: Bella Ika / Ignam
K017182 POL732010028107
13.

77

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/173 F: Cancoon
M: Barbara
K021172
14.

192

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
brak
15.

40

BLUE LADY NN POL 1999 Klacz srokata F: nn
M: nn
brak
16.

66

BOHUN SP POL 2004 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
Brak
17.

59

BOSTON BH LTU 2011 Wałach F: Centuryo
M: Bazile
.
18.

121

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
K017663 POL 009530230307
19.

8

BRYLANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafra
brak
20.

23

BY THE WAY SP POL 2001 Ogier kasztanowata/166 F: MARAM
M: BAFURIA
K006054 08103
21.

217

CA IRAH WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
K017364
22.

189

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
K015537
23.

25

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
K022392
24.

11

CALEVO 2 OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cassal / Caretino
M: Farnique / Levantos I
K018553 104WR52
25.

112

CALYPSO BRANDENBURSKA POL 2007 Wałach gniada/175 F: MIL FEF
M: CARISMA
K017651 DE456-5701329-07
26.

141

CAMBEL SP POL 2011 Klacz siwa F: canosso
M: clyienta
K020232
27.

26

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
K016149
28.

88

CAMPUS WLKP POL 2012 Wałach siwa/167 F: Olivier / Grey
M: Cabota / Hamlet Go
K020981 616007600223112
29.

31

CANTANA SP POL 2010 Klacz F: Cantanis
M: Coco Chanel
K019229
30.

166

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910 104TK58
31.

221

CAREWICZ SP POL 2007 G dark bay F: Carinjo / Cascavelle
M: Cyntia / Elliot
K012199
32.

106

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
33.

151

CASANOVA WLKP./TRAK. POL 2011 Ogier kara F: Etos
M: Casona
K021086
34.

49

CASAT SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: Mariot
M: Case Z
K014323 POL009610163606 12508
35.

123

CASE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Salina / Silvio I
K019838 DE433330156310
36.

19

CASINO Koń Oldenburski POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: ------------
brak
37.

220

CASMARON K WESTF GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Chicos Boy / Carpaccio
M: Piano Girl / Piano II
K010879 DE441411571204
38.

41

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
K015237 DE421000330709
39.

212

CASTELLO LRH LTU 2012 Ogier kasztanowata F: CONTENDRO II
M: DINARA
LTU005170127412
40.

28

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: 1
M: 1
1
41.

170

CAVALDOS HOL. POL 2010 Wałach gniada F: Canto
M: Noblesse XVII
K016690
42.

155

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/168 F: calato kama
M: celietta
K018551 k018551
43.

105

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
44.

30

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
45.

224

CHA CHA J SP 2008 M black F: Nard xx/Long Meadows xx
M: Czantoria sp/Grikos sp
K014317
46.

154

CHALLENGER HUN POL 2012 Wałach siwa/168 F: agropoint cassiloc
M: lady
K022322 348001122420110
47.

165

CHARIVARI HOLSTEINER GER 2008 Klacz /176 F: Calido I
M: K-Anastasia
DE 421000527809
48.

44

CHARMANT BLUE M POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
K022483
49.

215

CHEOPS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
K011538
50.

164

CHERY GOLD D SP POL 2009 Ogier gniada/175 F: CordialColorado
M: Chocolett/Cheenook
K014197 616009530008909
51.

231

CHERY GOLD D SP POL 2009 Ogier gniada F: Cordial
M: Chocolett / Cheenook
K014197 616009530008909
52.

209

CHICHARITO Deutsches Sportpferd POL 2012 Ogier kasztanowata/175 F: Levon
M: Cishana
brak
53.

39

CHIN ZANA WESTF GER 2011 Klacz kasztanowata F: Chin Quin / Chin Chin
M: Acordia / Acord II
K021020 DE441410823511
54.

218

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Malmo
M: Cypia
K012816
55.

168

CHRISTOBALDI HOLSZTYN DEU 2009 Wałach kara F: Cassiano
M: Hyazinthe II
K014926
56.

5

CICERO KOŃ MAŁY POL 2011 Wałach siwa F: Lauderdale
M: Czcionka
K018997
57.

125

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
K015704 DE418180684809 104WI84
58.

98

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola
M: Paola
K020578 DE433330673608
59.

129

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
brak
60.

56

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
K020569
61.

153

CONAN1 SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: caliro
M: casandra
brak 616009530238411
62.

140

CONI SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: -----
M: ------
K021094
63.

16

CUKIEREK NN POL 0000 Wałach srokata F: nnnn
M: nnnn
nnnn
64.

101

CULUMBUS WESTFALSKA POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
K018227
65.

27

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos /
M: Czurina /
K020990 616009640007812
66.

61

CZAKRA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2011 Klacz gniada/166 F: LORD STAR
M: CZARINA
K022162 616009530069111 BRAK
67.

29

CZARNINA SP POL 2010 Klacz F: MADISON
M: CZURINa
brak
68.

191

DAMONA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz bułana/165 F: Arktos
M: Dominanta
Brak 616 007 61 01131 09
69.

10

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
brak POL009520025709
70.

42

DIARADA OLD. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: by Blue Du Rouet
K014047
71.

103

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHTCARRY
M: DOLCE VITA
K019420
72.

214

DOLCE VITA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Dulcynea / Widłak xx
brak
73.

48

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
K014425 POL 009530217708
74.

79

DOLMET MARKIZ SO POL 2008 Wałach kasztanowata F: x
M: x
x
75.

186

DOMENICK SP POL 2008 Klacz gniada F: nn
M: nn
K017289 208333200810467
76.

35

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
K018620 POL009600011908
77.

93

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 104OY31
78.

1

DORMA WESTFALSKA POL 2009 Klacz kara F: Don Frederico
M: Stutbuch I Weltpower
Brak
79.

57

DRACENA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: SARATOW
M: DORETTA Z
K018010 616009530082110
80.

55

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
K015439
81.

225

DŻAMIL F:
M:
82.

229

DŻARNA TYP SZLACH. 2002 M bay F:
M:
K018849 POL999540127802
83.

22

EMIR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: HIndus
M: Elita / Trawers
K020469
84.

216

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/173 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
K016362 POL009510207808
85.

122

ERBAS DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: Day Dream II S
M: EB SIMONI
POL / K017231
86.

147

ERRATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Tjungske
M: Erotyka
Brak
87.

114

ETOS SP POL 2003 Ogier kara F: Santiego / Saint Cloud
M: Etna / Domingo Tenor
K007922 POL009600205003 POL40647
88.

159

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
K016837
89.

226

FERLINA 2010 F:
M:
90.

152

FOCUS SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn
M: x Lascadell
K021476
91.

219

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995
92.

90

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
93.

188

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Glückspilz
M: Falanga
K009439 FEI 103UU54
94.

72

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan
M: Zara / Corland
K020712
95.

67

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
brak
96.

163

GAL WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Gandawa
brak
97.

18

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
98.

91

GEJSZA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz F: Kołczan
M: Gafme
K018445 POL007600024609
99.

75

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
K021952 616009610175909
100.

108

GENTILLE Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada F: Placido
M: Graffini
K017861
101.

139

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: numero uno
M: pożeczka
k.88888
102.

133

GIOTTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach inna F: Caliro
M: Groteska
K016313
103.

185

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
K012004
104.

177

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
K016472 616009610136805 104WZ93
105.

117

GRACJA SP POL 2006 Klacz gniada F: nn/nn
M: nn/nn
K012003
106.

82

GRYF SP POL 2009 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
107.

36

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
K014444 POL 009 53 01771 06
108.

119

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grikos
M: Hajfa
K013814 POL009530053907
109.

54

HAJFA TRAK POL 2002 Klacz gniada F: Rabiatoz
M: Hajda
brak
110.

87

HENDIA SP. POL 2011 Klacz gniada F: Cento Sohn hol./Cento hol.
M: Hanoi wlkp./Turbud Quirinus bwp.
brak
111.

100

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Caleto Sohn /
M: Horsa / Mustafa
K020535 POL009530025409
112.

81

HIDDEN DREAM SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
Brak
113.

32

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
K020708 616009530226911
114.

181

HIPPIS SP POL 2000 Klacz /165 F: Glimmerman
M: Hłoja
K006033
115.

111

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
KO16581 12618
116.

120

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 12419
117.

74

ILIA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz siwa/150 F: IDOL
M: ETNA
brak
118.

223

INGMAR L SP POL 2002 Wałach gniada F: Donnerlord L / Donnerhall
M: Ida I / Lux Z
K007046 POL009530050702
119.

145

IRON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Ironia / Caletto-Son
K016760 616009670000493
120.

158

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Cantanis
M: Izogona
K017114
121.

148

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball
M: Jamajka
K010873 11318
122.

127

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/149 cm F: V. I. P.
M: Kropka
K016358 POL013670078008
123.

213

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
K021895
124.

12

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
125.

179

KALTER SP POL 2006 Wałach gniada F: Horn
M: Kalia
K018550
126.

64

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
K016670
127.

104

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
K018912 POL009520053506
128.

160

KANCLERZ SP POL 2000 Wałach F: Eskudo
M: Kalifornia
K005956
129.

60

KARIKA MALY KON POL 2005 Klacz gniada/152 F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
130.

85

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
131.

156

KASZMIR SP POL 2008 Wałach gniada/181 F: Talent
M: Kopia / Hataman
K017713 POL009610079808
132.

13

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/120 F: NN
M: NN
K005060 07136
133.

230

KLIPER KUC 2008 WAŁ F:
M:
134.

184

KLIWIA KUC WALIJSKI POL 2002 Klacz siwa/139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
K007824 POL013520075902
135.

53

KOLUMBIA Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin
M: Korsyka
K016671
136.

130

KORTEZ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada F: BOLSHOI
M: KOLONIA
brak 616007610063412
137.

17

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
K022458 POL080000005644
138.

6

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata F: Exaltation
M: kasta
brak
139.

73

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
K020575 616009530061610
140.

175

KULINKA S.P. POL 2006 Klacz gniada/172 F: Halogen
M: Kurara
KO14728 POL009530007106
141.

99

L HETMAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Lagrain
M: Hawidowa
K012628
142.

24

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: SEX
M: LUNA
brak 616009530166511
143.

4

LANCIANO SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
K020940
144.

21

LEGAT SP POL 2007 Wałach inna/170 F: LOTNIK
M: LIVIA
K017368 POL 009 53 02148 07
145.

34

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
K016463 DE421000414710
146.

96

LINTON WIOLKOPOLSKA POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
K017466 616007600248210
147.

50

LORD PHOENIX K OLDENBURG GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos
M: Phoenix Airline
K018527
148.

157

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa F: Lincoln 122
M: Ludwig von bayern
K021913
149.

131

LOTHAR TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
brak 616999530344610
150.

115

LUBOMIR WIELKOPOLAK POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
brak POL 007 53 02404 08
151.

146

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
K010069 DE431314604604
152.

228

LUIGI F:
M:
153.

52

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
brak
154.

180

LUPINO 17 OLD GER 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
K013534 DE433330685105 103WT85
155.

162

MAGNUS TRAKEŃSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
K015263 POL732010019406
156.

126

MANTUS WLKP POL 1999 Wałach siwa F: Faruk
M: Magma
K014726 POL013530087799
157.

78

MAUSER TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach siwa/170 F: Cedrus
M: Marka
brak POL 732 01 00206 07
158.

201

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme
M: Makabi
K020808
159.

69

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
K020471 616009530355709
160.

97

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
161.

9

MILO SP POL 2005 Wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame
brak POL 007 60 01983 05
162.

144

MIRANDA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/157 F: Emanor
M: Mistyka
Brak 616006580174610
163.

70

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
K020472 616009530355809
164.

204

MR. CARRY SP. POL 2011 Wałach gniada F: Night Carry
M: Montana VI
brak
165.

174

NAGARI PEŁNA KREW POL 2002 Klacz kasztanowata/165 F: Winds of Light (USA)
M: Nagwiazdka
KO14729 POL020000001813
166.

118

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
K022014 POL009600058207
167.

178

NARKOS SP POL 2005 Wałach kara F: Grikos
M: Narusa
brak
168.

143

NAVARRA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Naomi
brak
169.

208

NC VERSO RED WINE OLD GER 2012 Ogier siwa F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Dina Blue RK / Mr Blue
K021903 DE418184318912
170.

14

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
K017458 616007530184910
171.

194

NIL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Newada / Apasz
K010249 POL009600161105
172.

171

NORTH CUP WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Colox Cup
M: Nevada/ Quamiro
brak
173.

80

OFALO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Turbud quirinus
M: Ophelia 1
Brak
174.

222

OLIMP 1997 S F:
M:
175.

176

OLLANDOS SP POL 2004 Wałach kasztanowata/172 F: Landos II
M: Oliwia
K018232 POL009640049804
176.

76

ONLY YOU SP POL 2002 Wałach gniada F: Ignam/
M: Octet/
brak
177.

58

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
1
178.

47

PANDORA PQ KOŃ MAŁY POL 2009 Klacz siwa F: Ludger
M: Poezja
K015881
179.

195

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
180.

95

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/170 F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE433330122302
181.

172

PARODIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/166 F: Feniks / Harwest
M: Parade HL / Las Minas
616019530199511
182.

150

PASJA Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2005 Klacz kara F: Song
M: Passa
brak
183.

92

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
K016003 POL007530137106 104OY33
184.

187

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
K010191 POL732010021306 104IG83
185.

113

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
K014199 POL013530225808
186.

193

POLONEZAS TRAK LTU 2010 Wałach F: !
M: !
!
187.

102

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
K018508
188.

46

PORTOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach siwa F: Guidam
M: Petra
K011993 POL009610219308
189.

136

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
Brak
190.

138

QUINTERA HOL POL ------ Klacz kara F: ------
M: ------
------
191.

132

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K007066 POL999611113501
192.

207

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
K011027 POL009530138706
193.

7

RAWANA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz kasztanowata F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
brak 616013530226605
194.

210

REILIS BUDIONY LTU 2002 Wałach F: Rassvet
M: PanoramaXX
LTU005530005002
195.

161

ROMEO Irish Sport Horse GBR 2005 Wałach gniada F: Courage II
M: Park Vista
4452031
196.

2

RUBINA HANOWERSKA POL 2001 Klacz kara F: Rotspon
M: Alexis
Brak
197.

45

RUTEN Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Patryk
M: Roszada
K022265
198.

43

SANQUINA B OLD. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Sandro Boy
M: Quantina
K020001
199.

198

SANTHOS 9 WESTFALSKA POL 2002 Wałach gniada/175 F: Santa Cruz
M: H. Fanny
K020579 DE441410606802
200.

51

SCADA OLDENBURG POL 2011 Klacz gniada F: Cadensky
M: Silvios Linda
K018556 DE418181125211
201.

37

SCYPION SP. POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
K012421
202.

86

SERAJ SP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Caliro
M: Szlara
Brak
203.

211

SHANTAN LRH LTU 2012 Ogier ciemnogniada F: SH ANDOR 34
M: MANTIJA
LTU005170128012
204.

71

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos
M: SILLENA
K020762
205.

63

SKWARKA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Song
M: Dereszka
K021220
206.

183

SOMMY BOY MECKLENBURGER POL 2011 Wałach kasztanowata F: SHOUPPYDAM DES HORTS
M: ULZANA
BRAK
207.

68

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
K011502
208.

20

SPEED OF SOUND SP POL 2006 Wałach gniada F: Regon
M: Santeria
KO14887 12179
209.

202

STACUDO BAW GER 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
K019997 DE481810205810
210.

205

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
K021310
211.

124

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So In Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
212.

196

TANGO SP POL 2002 Wałach inna F: Biskwit
M: Traviata
K007601
213.

203

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison/
M: Nelissa/
K005114
214.

199

TIERRA SP POL 2009 Klacz inna F: Carenzo /
M: Tamiza Hippica / Pasquinel
K022124 616009610322309
215.

173

TRIPLE SPEED XX NED 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
brak
216.

128

TULIPAN MAŁY KOŃ POL 1997 Wałach gniada F: Pers
M: Traga
brak POL013530067897
217.

197

VEGAS SP POL 1997 Wałach ciemnogniada/168 F: Czuwaj
M: Vectra
brak
218.

206

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
.
219.

137

VICTORY SP POL 2012 Ogier gniada F: ------
M: ------
K021722
220.

84

WATAŻKA KUC POL 2007 Wałach siwa F: Nando
M: Wróżka
K014649 POL 0136400013607
221.

83

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
K020609
222.

109

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
K020686 6160096610376
223.

200

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
224.

38

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach F: VIP
M: WILLOWAY MISS MINX
brak
225.

89

WITALIA SP POL 2008 Klacz siwa F: Caliro/Calato
M: Walia/Jankes
K016357 616009530047508
226.

169

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada F: Kastello
M: Westa
K013815
227.

116

ZAMELUS W KWPN NED 2004 Ogier gniada F: Namelus R / Concorde
M: Geranda / Astronaut
K009562 5280030407591 103QV80
228.

94

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
229.

62

ZETINA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2011 Klacz gniada/171 F: VANDAMME
M: ZETA Z
K022161 616009610131111
230.

110

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
231.

227

ZORBA WLKP POL 2009 G chestnut F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568
Rider Club
Competition
Prize
Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
30
140
SUM:
170.00
Akelis Darius Darius Horses
600
370
20
60
SUM:
1050.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
20
220
310
350
150
50
SUM:
1100.00
Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
20
20
SUM:
40.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
180
30
SUM:
210.00
Czarnecka Weronika Pomorska LJ w Dziemianach
20
SUM:
20.00
Czarnecka Zuzanna Pomorska liga jeździecka
20
SUM:
20.00
Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
40
280
SUM:
320.00
Drewniak Paulina pomorska liga jeżdziecka
40
SUM:
40.00
Endraszka Paulina Sopocki KJ
40
280
SUM:
320.00
Eron Krzysztof Bpk
30
60
SUM:
90.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
30
20
60
30
30
SUM:
170.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
100
SUM:
130.00
Frydel Katrzyna Jeździecki Klub Sportowy SENNY
80
20
SUM:
100.00
Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Gapska Marta Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
40
SUM:
40.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
30
80
SUM:
110.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
60
20
20
335
SUM:
435.00
Grabowska Angelika JKS Senny
40
40
SUM:
80.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
250
50
SUM:
300.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
30
150
150
210
400
300
700
250
140
1200
500
SUM:
4030.00
Gużkowski Maciej kj Bonin
80
SUM:
80.00
Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
90
220
SUM:
310.00
Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
80
SUM:
80.00
Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ
220
SUM:
220.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
140
SUM:
140.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
280
340
SUM:
620.00
Karlsson Julia Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
20
100
300
80
SUM:
500.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
120
270
SUM:
390.00
Klebba Natalia KJ Arpav
20
SUM:
20.00
Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
90
290
750
SUM:
1130.00
Kot Milena AKJ Trójmiasto
30
SUM:
30.00
Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
20
SUM:
20.00
Krawczyk Julia Sopocki KJ
70
80
SUM:
150.00
Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Lach Agata BPK (KPO)
200
100
30
130
20
60
SUM:
540.00
Luzano Julia PLJ
40
SUM:
40.00
Milewska Julia AKJ Trójmiasto
20
30
40
30
SUM:
120.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
550
SUM:
550.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
80
20
SUM:
200.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Ostapiuk Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Pałucka Marta Sopocki Klub Jeździecki
210
SUM:
210.00
Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
80
SUM:
80.00
Pawlik Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Piastowska Agata PLJ
30
30
20
200
20
SUM:
300.00
Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
20
20
SUM:
40.00
Podlawska Karolina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
20
SUM:
50.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
210
SUM:
210.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
500
450
SUM:
1150.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
70
100
120
SUM:
290.00
Racka Agnieszka sopocki klub jezdziecki
20
30
SUM:
50.00
Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
335
SUM:
365.00
Rulyt? Sandra Lankupiai
30
SUM:
30.00
Schulz Paulina Pomorska Liga Jeździecka
50
40
SUM:
90.00
Skowroński Łukasz JKS Senny - Nowęcin
20
240
SUM:
260.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1600
400
SUM:
2000.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
60
70
270
350
40
SUM:
790.00
Tessmer Angelika BPK
30
SUM:
30.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Urbonas Valdas Lankupiai
180
80
SUM:
260.00
Wieczorek Pauline Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
20
20
SUM:
40.00
Wilska Weronika SKJ Sopot
350
2100
SUM:
2450.00
Witt Aleksandra JKS SENNY
300
SUM:
300.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Zielińska Monika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Žukauskaite Dagne
Lankupiai
POLONEZAS (193)
2016-11-25
22
2016-11-25
2016-11-26
16
2016-11-27
11
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (188)
2016-11-25
39
2016-11-25
2016-11-26
10
30
2016-11-26
2016-11-27
4
140
Akelis Darius
Darius Horses
REILIS (210)
2016-11-25
16
2016-11-26
5
600
2016-11-27
1
370
SHANTAN (211)
2016-11-25
24
2016-11-26
55
2016-11-27
41
CASTELLO (212)
2016-11-25
26
2016-11-26
16
20
2016-11-27
7
60
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (18)
2016-11-27
12
CASINO (19)
2016-11-26
44
2016-11-27
25
Barbarska Małgorzata
BPK
ILIA (74)
2016-11-25
1
2016-11-25
24
2016-11-26
1
2016-11-26
44
2016-11-27
14
Barczyk Maja
Jeździecki Klub Sportowy SENNY
LAGUNA (24)
2016-11-25
1
2016-11-25
1
2016-11-27
2016-11-26
1
2016-11-26
Berdowska Aleksandra
UKJ Lida Lulewiczki
INGMAR L (223)
2016-11-25
29
2016-11-25
2016-11-26
38
2016-11-26
2016-11-27
22
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (120)
2016-11-25
4
100
2016-11-27
20
2016-11-26
52
2016-11-26
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2016-11-25
2016-11-26
15
20
2016-11-26
52
2016-11-27
30
CAREWICZ (221)
2016-11-25
2
220
2016-11-25
1
310
2016-11-26
41
2016-11-26
1
350
2016-11-27
4
150
OLIMP (222)
2016-11-25
19
2016-11-25
7
50
2016-11-26
50
2016-11-26
39
2016-11-27
20
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
SZAFIR M (124)
2016-11-25
2016-11-26
15
2016-11-27
5
Bońkowska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
RUTEN (45)
2016-11-26
31
2016-11-26
47
Burda Oliwia
Agropol Trzebiatów
MIRANDA (144)
2016-11-26
1
2016-11-26
1
2016-11-27
22
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (143)
2016-11-25
15
20
2016-11-25
2016-11-26
24
20
2016-11-26
2016-11-27
46
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
KALAHARI (213)
2016-11-25
40
2016-11-25
2016-11-26
49
2016-11-26
55
2016-11-27
43
CHEOPS (215)
2016-11-25
2016-11-25
2016-11-26
2016-11-26
31
2016-11-27
35
Chełchowska Helena
POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
GODECJA (185)
2016-11-25
46
2016-11-25
2016-11-26
2016-11-26
2016-11-27
33
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (91)
2016-11-25
25
2016-11-25
47
2016-11-26
3
180
2016-11-26
10
30
2016-11-27
29
Cichocka Natalia
BPK
GRYF (82)
2016-11-26
1
2016-11-26
1
Ciszek Agata
Sopocki Klub Jeździecki
PORTOS (46)
2016-11-26
53
2016-11-27
24
Cybulska Magda
Sobieski Juping Team
BE BALOU (142)
2016-11-26
30
2016-11-26
28
2016-11-27
17
Cyperska Izabela
Bez przynależności klubowej
OFALO (80)
2016-11-26
Czajka Aleksandra
SKJ Zastawno
NORTH CUP (171)
2016-11-25
2016-11-26
61
2016-11-26
2016-11-27
27
2016-11-25
36
2016-11-25
1
Czarnecka Weronika
Pomorska LJ w Dziemianach
2016-11-25
35
2016-11-25
DRACENA (57)
2016-11-25
18
20
2016-11-25
34
Czarnecka Zuzanna
Pomorska liga jeździecka
WIELEŃ (200)
2016-11-26
19
20
2016-11-26
2016-11-27
15
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
SOMMY BOY (183)
2016-11-25
1
2016-11-25
24
2016-11-26
1
2016-11-26
2016-11-26
60
2016-11-25
34
2016-11-25
1
2016-11-26
1
2016-11-27
2016-11-26
25
FERLINA (226)
2016-11-25
5
40
2016-11-25
21
2016-11-26
2
280
2016-11-27
13
Dopke Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
ARMANI (107)
2016-11-27
Drewniak Paulina
pomorska liga jeżdziecka
KALTER (179)
2016-11-26
39
2016-11-26
2016-11-27
9
40
Dubieniecka Ewa
Pomorska Liga Jeżdziecka
2016-11-26
2016-11-26
2016-11-27
2016-11-27
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (36)
2016-11-26
47
2016-11-26
Endraszka Paulina
Sopocki KJ
GRACJA (117)
2016-11-25
9
40
2016-11-25
2
280
Eron Krzysztof
Bpk
CADORO (189)
2016-11-25
8
30
2016-11-25
23
2016-11-26
30
2016-11-26
9
2016-11-27
9
ARES (190)
2016-11-25
2016-11-25
13
2016-11-26
7
60
2016-11-26
19
2016-11-27
17
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
PORTOS (102)
2016-11-25
12
30
2016-11-25
16
2016-11-26
20
2016-11-26
8
20
2016-11-27
7
60
2016-11-25
9
30
2016-11-25
2016-11-26
28
2016-11-26
2016-11-27
11
30
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
HERMIONA (100)
2016-11-25
6
30
2016-11-25
37
2016-11-26
17
2016-11-26
17
2016-11-27
5
100
Falkowski Robert
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
KORTEZ (130)
2016-11-25
2016-11-25
2016-11-25
2016-11-26
2016-11-26
Fieducik Paulina
bpk
NIL (194)
2016-11-25
41
2016-11-25
17
Fikus Julia
brak
RAWANA (7)
2016-11-26
1
MILO (9)
2016-11-26
33
Frydel Katrzyna
Jeździecki Klub Sportowy SENNY
HURYSSA (111)
2016-11-25
3
80
2016-11-25
14
2016-11-26
14
20
2016-11-27
19
2016-11-26
CALYPSO (112)
2016-11-25
15
2016-11-25
15
2016-11-26
18
2016-11-26
13
2016-11-27
8
KULINKA (175)
2016-11-25
1
2016-11-25
1
2016-11-26
31
2016-11-26
29
2016-11-27
28
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
PARODIA (172)
2016-11-25
5
2016-11-25
24
2016-11-26
52
2016-11-26
50
2016-11-27
Furgo Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2016-11-25
22
2016-11-25
17
2016-11-26
11
20
2016-11-26
2016-11-27
11
MOLLY C (70)
2016-11-25
34