Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV eliminacja JumpOFF
SOPOT, 25-27.11.2016

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Žukauskaite Dagne Lankupiai
2001 (J.)
.
2. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
3. Akelis Darius Darius Horses
S
37505220823
4. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
5. Barbarska Małgorzata BPK
brak
6. Barczyk Maja Jeździecki Klub Sportowy SENNY
S
O020395
7. Berdowska Aleksandra UKJ Lida Lulewiczki
2001 (J.)
O029291
8. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
9. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
10. Bogalecka Julia Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
1998 (MJ.)
O023934
11. Bońkowska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
12. Burda Oliwia Agropol Trzebiatów
2002 (J.)
Brak
13. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
14. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
15. Chełchowska Helena POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
1998 (MJ.)
O026685
10135918
16. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (MJ.)
O028694
17. Cichocka Natalia BPK
2000 (MJ.)
brak
18. Ciszek Agata Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O024481
10114786
19. Cybulska Magda Sobieski Juping Team
S
O001221
20. Cyperska Izabela Bez przynależności klubowej
2000 (MJ.)
Brak
21. Czajka Aleksandra SKJ Zastawno
2000 (MJ.)
O024882
22. Czarnecka Weronika Pomorska LJ w Dziemianach
S
O009824
23. Czarnecka Zuzanna Pomorska liga jeździecka
2000 (MJ.)
O023666
24. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
25. Dopke Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
1999 (MJ.)
O028513
26. Drewniak Paulina pomorska liga jeżdziecka
1998 (MJ.)
O031987
27. Dubieniecka Ewa Pomorska Liga Jeżdziecka
2003 (J.)
O038132
28. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
29. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
30. Eron Krzysztof Bpk
S
O026170
31. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
32. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
33. Falkowski Robert Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
34. Fieducik Paulina bpk
S
O004990
35. Fikus Julia brak
2000 (MJ.)
brak
36. Frydel Katrzyna Jeździecki Klub Sportowy SENNY
S
O014378
37. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
38. Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O000769
39. Gagaryn Aleksandra Akademicki Klub Jezdziecki Trójmiasto
1999 (MJ.)
O022907
40. Gapska Marta Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
S
O025871
41. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
42. Gawkowska Nina Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
brak
43. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O031837
44. Gerke Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O021550
45. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
46. Gilla Błażej Pomorska LJ
S
O008576
10054168
47. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
48. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol
S
O026650
49. Grabowska Angelika JKS Senny
S
O022980
50. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
51. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
52. Gużkowski Maciej kj Bonin
S
O004178
53. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
54. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
55. Jarząbkiewicz Julia PLJ
S
O008457
56. Jędrzejewska Klaudyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O009713
57. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
58. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
59. Kaczor Rafał brak
1999 (MJ.)
brak
60. Kania Diana Brak
1999 (MJ.)
Brak
61. Karlsson Julia Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O015052
62. Kaus Dominika BPK
2001 (J.)
brak
63. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
64. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
65. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
66. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
67. Kokot Agnieszka SKJ
S
O006616
68. Kortas Nina Pomorska Liga Jeździecka
S
O009719
69. Kot Milena AKJ Trójmiasto
2002 (J.)
O030673
70. Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (J.)
O040270
71. Kozerska Julia BPK
2001 (J.)
O033177
72. Kozłowski Henryk Jeździecki Klub Sportowy SENNY
S
O032557
73. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
74. Krasucka Julia Jeździecki Klub Sportowy SENNY
1999 (MJ.)
brak
75. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O024984
10113471
76. Kropidłowska Monika KJ Nad Stropną
S
O013437
77. Krzyżyńska Maja brak
1998 (MJ.)
O032239
78. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
79. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
80. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
81. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
82. Lamek Natalia KJ STADO Starogard Gdański
2002 (J.)
O040226
83. Lendo Inez LKJ Liski
S
O002468
84. Lewandowska Milena Brak
1999 (MJ.)
O037001
85. Lezner Julia Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O036302
86. Lost Dorota PLJ
S
O024663
87. Luzano Julia PLJ
S
O020484
88. Łukasiak Zuzanna KJ MŁYŃSKA STRUGA
S
O004361
89. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
90. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
91. Michalec Joanna Pomorski Związek Jeździecki
S
O040934
92. Milewska Julia AKJ Trójmiasto
1999 (MJ.)
O026670
93. Miszewski Rafał JKS Rywal Grudziądz
S
O025818
94. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
95. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
96. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
97. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
98. Orłowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O013232
99. Ostapiuk Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O037295
100. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
101. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun
2006 (JM.)
O041037
102. Pałucka Marta Sopocki Klub Jeździecki
S
O010189
103. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
S
O032468
104. Pawlik Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O019378
105. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
106. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (J.)
O039628
107. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
108. Podlawska Karolina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
1998 (MJ.)
O028374
109. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
110. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
10001507
111. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
112. Psiuk Maja brak
2006 (JM.)
brak
113. Pusz Margareta Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
114. Rąbca Agnieszka AKJ Trójmiasto
S
O009817
115. Racka Agnieszka sopocki klub jezdziecki
S
O001012
116. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (J.)
O037293
117. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
118. Rezmer Wiktoria Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
S
O022797
119. Rodak Natalia Bez przynależności klubowej
2001 (J.)
Brak
120. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
121. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O036305
122. Rogińska Zuzanna K.J.Młyńska Struga
S
O010033
123. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
124. Rulyt? Sandra Lankupiai
S
.
125. Ryciak Wiktoria bpk
2008 (Mł.)
brak
126. Rzońca Zuzanna bpk
2004 (JM.)
brak
127. Schulz Paulina Pomorska Liga Jeździecka
S
O002595
128. Sienkiewicz Patrycja OSK Lipce
2003 (J.)
brak
129. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
130. Skalski Artur Pomorska Liga Jeździecka
S
O036946
131. Skowronska Dominika JKS Senny - Nowęcin
2002 (J.)
O037294
132. Skowroński Łukasz JKS Senny - Nowęcin
S
O013756
133. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O040179
134. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
135. Szatkowski Kacper BPK
2003 (J.)
brak
136. Szczełuszczenko Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O034201
137. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (J.)
O029098
138. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
139. Szumigaj Olga brak
S
brak
140. Szymankiewicz Maja la scalla
2000 (MJ.)
O030668
141. Tejchman Agata Brak
2001 (J.)
Brak
142. Tejchman Joanna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
143. Tessmer Angelika BPK
1998 (MJ.)
O036687
144. Traczyk Agata OSK Lipce
2001 (J.)
brak
145. Trzcińska Adrianna bpk
S
brak
146. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
147. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
148. Warkusz Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O034892
149. Wasiołek Daria PLJ
S
O001990
150. Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
S
O012405
151. Wieczorek Pauline Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
2002 (J.)
O025065
152. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
153. Wilkowska Magdalena Plj
S
O025462
154. Wilska Weronika SKJ Sopot
S
O003476
10025824
155. Wintoch Maria SOPOCKI KJ
2000 (MJ.)
O031453
156. Witt Aleksandra JKS SENNY
157. Wojtkiewicz Zosia brak
2004 (JM.)
brak
158. Wolańska Alicja Jeździecki Klub Sportowy SENNY
2003 (J.)
O037303
159. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (J.)
O035505
160. Wozniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
brak
161. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
162. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
163. Wydrowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021727
10137241
164. Zielińska Monika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019681
165. Ziółkowska Zofia Szkoła Jazdy Konnej Oświata Lingwista
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ACANTINA SP POL 2010 Klacz F: Carlo Grande
M: Alubetta
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019228
2.

65

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
O: Marcin Orłowski
B: Niemcy
K021806
3.

167

AMBRA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/162 F: CASTILLO
M: ARIADNA
O: IZABELA SZCZEŁUSZCZENKO
B: STANISŁAW PRZYBYLSKI
K022300 POL007600230806
4.

135

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/6432 F: Turbud Quirinus
M: Po Czynel
O: Jolanta Szydłowska
B: Racot
K022376 616007610116011
5.

182

ARCONTENDRA Wielkopolska POL 2005 Klacz inna F: Contender Son
M: Arabeska
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974
6.

190

ARES SP POL Brak Ogier gniada F: Cantanis
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K011182
7.

107

ARMANI Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Lancetnik
M: Arizona
O: Krzysztof Dopke
B: Chmielewski Longin
K013738
8.

134

ARON Pełna Krew POL 2345 Wałach ciemnogniada/9876 F: nieznany
M: chyba była
O: bezpański
B: natura
brak 65467789890-87y69870-665789034 3456789034567890-34567890-
9.

3

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
10.

149

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
11.

142

BE BALOU HAN POL 2011 Wałach gniada F: --
M: ---
O: ----
B: -----
K016326
12.

15

BELCANTO TRK POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Impuls / Agat
M: Bella Ika / Ignam
O: Partners Sp.z o.o.
B: Romanowski
K017182 POL732010028107
13.

77

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/173 F: Cancoon
M: Barbara
O: Aleksandra Furgo
B: Agnieszka i Cezary Mattusch
K021172
14.

40

BLUE LADY NN POL 1999 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Oświata Lingwista
B: nn
brak
15.

66

BOHUN SP POL 2004 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Zawadowicz
B: Polska
Brak
16.

59

BOSTON BH LTU 2011 Wałach F: Centuryo
M: Bazile
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
17.

121

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
18.

8

BRYLANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafra
O: Szkoła jazdy konnej Oświata Lingwista
B: Gruchała Magdalena
brak
19.

23

BY THE WAY SP POL 2001 Ogier kasztanowata/166 F: MARAM
M: BAFURIA
O: ZUZANNA ŁUKASIAK
B: STEFAN WILUŚ
K006054 08103
20.

217

CA IRAH Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017364
21.

189

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
22.

25

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
23.

11

CALEVO 2 OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cassal / Caretino
M: Farnique / Levantos I
O: Dariusz Słupczyński
B: Reimer Hennings
K018553 104WR52
24.

112

CALYPSO Brandenburska POL 2007 Wałach gniada/175 F: MIL FEF
M: CARISMA
O: Maciej Gołąbek
B: Maciej Gołąbek
K017651 DE456-5701329-07
25.

141

CAMBEL SP POL 2011 Klacz siwa F: canosso
M: clyienta
O: A.Gołas
B: A.Gołas
K020232
26.

26

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
27.

88

CAMPUS WLKP POL 2012 Wałach siwa/167 F: Olivier / Grey
M: Cabota / Hamlet Go
O: Patrycja Wankiewicz / Inez Lendo
B: SK Liski
K020981 616007600223112
28.

31

CANTANA SP POL 2010 Klacz F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
29.

166

CARDHU OLD GER 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Olga Świątkowska
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 104TK58
30.

221

CAREWICZ sp POL 2007 G dark bay F: Carinjo / Cascavelle
M: Cyntia / Elliot
O:
B:
K012199
31.

106

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
32.

151

CASANOVA Wlkp./trak. POL 2011 Ogier kara F: Etos
M: Casona
O: Stado Ogierów Starogard Gdański
B: Liski
K021086
33.

49

CASAT SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: Mariot
M: Case Z
O: Stado Ogierów Starogard Gdański
B: Roman Barlik
K014323 POL009610163606 12508
34.

123

CASE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Salina / Silvio I
O: Jacek Wydrowski
B: Christa Beckmann
K019838 DE433330156310
35.

19

CASINO Koń Oldenburski POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: ------------
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
brak
36.

220

CASMARON K Westf. GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Piano Girl
O: Klaudyna Jędrzejewska
B: H. Ramsbrock
K010879 DE441411571204
37.

41

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata Siergiej
K015237 DE421000330709
38.

212

CASTELLO LRH LTU 2012 Ogier kasztanowata F: CONTENDRO II
M: DINARA
O: DARIUS AKELIS
B: DARIUS AKELIS
LTU005170127412
39.

170

CAVALDOS HOL. POL 2010 Wałach gniada F: Canto
M: Noblesse XVII
O: Agata Piastowska
B: Feldhaus Henrike
K016690
40.

155

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/168 F: calato kama
M: celietta
O: agnieszka racka
B: stadnina koni nowielice
K018551 k018551
41.

105

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
42.

224

CHA CHA J sp 2008 M black F: Nard xx/Long Meadows xx
M: Czantoria sp/Grikos sp
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
K014317
43.

154

CHALLENGER HUN POL 2012 Wałach siwa/168 F: agropoint cassiloc
M: lady
O: agnieszka racka
B: szabo gergely
K022322 348001122420110
44.

165

CHARIVARI Holsteiner GER 2008 Klacz /176 F: Calido I
M: K-Anastasia
O: Błażej Gilla
B: Becker Franz
DE 421000527809
45.

44

CHARMANT BLUE M POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Każmierczak
B: n
K022483
46.

215

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
47.

231

CHERY GOLD D SP POL 2009 Ogier gniada F: Cordial
M: Chocolett / Cheenook
O: Błażej Gilla
B: Stefan Dominikowski
K014197 616009530008909
48.

164

CHERY GOLD D SP POL 2009 Ogier gniada/175 F: CordialColorado
M: Chocolett/Cheenook
O: Błażej Gilla
B: Stefan Dominikowski
K014197 616009530008909
49.

209

CHICHARITO Deutsches Sportpferd POL 2012 Ogier kasztanowata/175 F: Levon
M: Cishana
O: Natalia Czernik
B: Thomas Hanzi
brak
50.

39

CHIN ZANA WESTF GER 2011 Klacz kasztanowata F: Chin Quin / Chin Chin
M: Acordia / Acord II
O: Jacek Bobik
B:
K021020 DE441410823511
51.

218

CHIRON Trakeńska POL 2008 Wałach gniada F: Malmo
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K012816
52.

168

CHRISTOBALDI Holsztyn DEU 2009 Wałach kara F: Cassiano
M: Hyazinthe II
O: Agrofood
B: Niemcy
K014926
53.

5

CICERO Koń Mały POL 2011 Wałach siwa F: Lauderdale
M: Czcionka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K018997
54.

125

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Natalia Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
55.

98

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola
M: Paola
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
56.

129

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
O: Katarzyna Kubiak
B:
brak
57.

56

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
58.

140

CONI SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: -----
M: ------
O: -----
B: -----
K021094
59.

16

CUKIEREK NN POL 0000 Wałach srokata F: nnnn
M: nnnn
O: Marcin Podpora
B: nnnn
nnnn
60.

101

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
61.

27

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos /
M: Czurina /
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
62.

61

CZAKRA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2011 Klacz gniada/166 F: LORD STAR
M: CZARINA
O: STANISLAW MALEK
B: ROBERT NAGORSKI
K022162 616009530069111 BRAK
63.

191

DAMONA Wielkopolska POL 2009 Klacz bułana/165 F: Arktos
M: Dominanta
O: Svitlana Kania
B: Jasiak Mariusz
Brak 616 007 61 01131 09
64.

10

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
O: VST Group Ltd
B: STANISŁAW KRAJNIK
brak POL009520025709
65.

42

DIARADA OLD. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: by Blue Du Rouet
O: nn
B: nn
K014047
66.

103

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHTCARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
67.

48

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
68.

79

DOLMET MARKIZ SO POL 2008 Wałach kasztanowata F: x
M: x
O: Joanna Michalec
B: x
x
69.

186

DOMENICK SP POL 2008 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
K017289 208333200810467
70.

35

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
O: Małgorzata Jachnicka-Ramczyk
B: SK Kadyny
K018620 POL009600011908
71.

93

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
72.

1

DORMA Westfalska POL 2009 Klacz kara F: Don Frederico
M: Stutbuch I Weltpower
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
Brak
73.

57

DRACENA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: SARATOW
M: DORETTA Z
O: Zdzisława Jaworska
B: Darlecki Andrzej
K018010 616009530082110
74.

55

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
O: Daria Wasiołek
B: Derlecki Andrzej
K015439
75.

225

DŻAMIL F:
M:
O:
B:
76.

229

DŻARNA typ szlach. 2002 M bay F:
M:
O:
B:
K018849 POL999540127802
77.

22

EMIR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: HIndus
M: Elita / Trawers
O: -
B: -
K020469
78.

216

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/173 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
O: Marcin Joppek
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016362 POL009510207808
79.

122

ERBAS DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: Day Dream II S
M: EB SIMONI
O: Paulina Kinder
B: Krzysztof Pawelec
POL / K017231
80.

147

ERRATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Tjungske
M: Erotyka
O: Zbigniew Szrejder
B: Stadnina Koni Racot
Brak
81.

114

ETOS SP POL 2003 Ogier kara F: Santiego / Saint Cloud
M: Etna / Domingo Tenor
O: Stefan Domienikowski
B: Ryniec Henryk
K007922 POL009600205003 POL40647
82.

159

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: Holandia
K016837
83.

226

FERLINA 2010 F:
M:
O:
B:
84.

152

FOCUS SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn
M: x Lascadell
O: AM
B: SK Dobrzyniewo
K021476
85.

219

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995
86.

90

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
87.

188

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Glückspilz
M: Falanga
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
88.

72

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan
M: Zara / Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
89.

67

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Rybicka
brak
90.

163

GAL Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Gandawa
O: Hanna Łyczkowska
B: Żyłkowska Aleksandra
brak
91.

18

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
92.

91

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
93.

75

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
94.

139

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: numero uno
M: pożeczka
O: A. Gołas
B: ąssdd
k.88888
95.

133

GIOTTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach inna F: Caliro
M: Groteska
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Szymański Leszek
K016313
96.

185

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Racot
K012004
97.

177

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
98.

117

GRACJA SP POL 2006 Klacz gniada F: nn/nn
M: nn/nn
O: Paulina Endraszka
B: SK Plękity
K012003
99.

82

GRYF SP POL 2009 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Eliks
B: Jan Kowalski
brak
100.

36

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
O: Katarzyna Dulian
B: Zenon Brzozowski
K014444 POL 009 53 01771 06
101.

119

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grikos
M: Hajfa
O: Weronika Czarnecka
B: Artur Kiempa
K013814 POL009530053907
102.

54

HAJFA TRAK POL 2002 Klacz gniada F: Rabiatoz
M: Hajda
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
brak
103.

87

HENDIA SP. POL 2011 Klacz gniada F: Cento Sohn hol./Cento hol.
M: Hanoi wlkp./Turbud Quirinus bwp.
O: Marek Lewandowski
B: SK. Nowielice
brak
104.

100

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Caleto Sohn /
M: Horsa / Mustafa
O: Barbara Padalak
B: Beata Grabowska
K020535 POL009530025409
105.

81

HIDDEN DREAM SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Agnieszka Racka
B: Agnieszka Racka
Brak
106.

32

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
O: Monika Jackiewicz
B: Monika Jackiewicz
K020708 616009530226911
107.

181

HIPPIS SP POL 2000 Klacz /165 F: Glimmerman
M: Hłoja
O: Marcin Gerke
B: Polska
K006033
108.

111

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
KO16581 12618
109.

120

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Artur Biegalski
B: Artur Biegalski
K016484 12419
110.

74

ILIA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz siwa/150 F: IDOL
M: ETNA
O: Prais Bogumiła
B: Prais Bogumiła
brak
111.

223

INGMAR L SP POL 2002 Wałach gniada F: Donnerlord L / Donnerhall
M: Ida I / Lux Z
O: Karolina Berdowska
B: Tomasz Błotniak
K007046 POL009530050702
112.

145

IRON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Ironia / Caletto-Son
O: Waldemar Golisz
B: Waldemar Golisz
K016760 616009670000493
113.

158

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Cantanis
M: Izogona
O: YBM sp z.o.o.
B: Sk racot
K017114
114.

148

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball
M: Jamajka
O:
B:
K010873 11318
115.

127

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/149 cm F: V. I. P.
M: Kropka
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
116.

213

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
117.

12

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
118.

179

KALTER SP POL 2006 Wałach gniada F: Horn
M: Kalia
O: Karolina Kruszewska
B: Jacek Wilczewski
K018550
119.

64

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
120.

104

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
121.

160

KANCLERZ SP POL 2000 Wałach F: Eskudo
M: Kalifornia
O: Sławomir Polikowski
B: Wacław Maciuszonek
K005956
122.

60

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
123.

85

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
124.

156

KASZMIR SP POL 2008 Wałach gniada/181 F: Talent
M: Kopia / Hataman
O: Artur Skalski
B: Handke
K017713 POL009610079808
125.

13

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
126.

230

KLIPER KUC 2008 WAŁ F:
M:
O:
B:
127.

184

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Barbara Padalak
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
128.

53

KOLUMBIA Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin
M: Korsyka
O: Alfred Szul
B: Szczęsna Sylwia
K016671
129.

130

KORTEZ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: BOLSHOI
M: KOLONIA
O: Robert Falkowski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. z o.o.
brak 616007610063412
130.

6

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata F: Exaltation
M: kasta
O: Franek Lezner
B: Jaroszówka
brak
131.

17

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
132.

175

KULINKA S.P. POL 2006 Klacz gniada/172 F: Halogen
M: Kurara
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
KO14728 POL009530007106
133.

99

L HETMAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Lagrain
M: Hawidowa
O: Piotr Zielonka
B: Michał Gosz
K012628
134.

24

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: SEX
M: LUNA
O: Jan Jurkiewicz
B: Tomasz Lepper
brak 616009530166511
135.

4

LANCIANO SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
O: Izabela Krajewska
B: Diter Staniek
K020940
136.

34

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
137.

96

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
138.

50

LORD PHOENIX K Oldenburg GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos
M: Phoenix Airline
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527
139.

157

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa F: Lincoln 122
M: Ludwig von bayern
O: YBM sp z.o.o.
B: Niemcy
K021913
140.

131

LOTHAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Szostak Tomasz
B: NN
brak 616999530344610
141.

115

LUBOMIR Wielkopolak POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
O: Przemysław Skrzypek
B: Syroka Tadeusz
brak POL 007 53 02404 08
142.

146

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
143.

228

LUIGI F:
M:
O:
B:
144.

52

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
brak
145.

180

LUPINO 17 OLD GER 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
K013534 DE433330685105 103WT85
146.

162

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
147.

126

MANTUS WLKP POL 1999 Wałach siwa F: Faruk
M: Magma
O: D. Bednarska
B: SK Plękity
K014726 POL013530087799
148.

78

MAUSER Trakeńska POL 2007 Wałach siwa/170 F: Cedrus
M: Marka
O: Katarzyna Kaus
B: Monika Machlowicz
brak POL 732 01 00206 07
149.

201

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme
M: Makabi
O: Jończyk
B: Adam Jończyk
K020808
150.

69

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
151.

97

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
152.

9

MILO SP POL 2005 Wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame
O: Irena Matysiak
B: Tadeusz Postek
brak POL 007 60 01983 05
153.

144

MIRANDA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/157 F: Emanor
M: Mistyka
O: Małgorzata Burda
B: Aleksander Sokołowski
Brak 616006580174610
154.

70

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
155.

204

MR. CARRY SP. POL 2011 Wałach gniada F: Night Carry
M: Montana VI
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak
156.

174

NAGARI Pełna Krew POL 2002 Klacz kasztanowata/165 F: Winds of Light (USA)
M: Nagwiazdka
O: Jan Jurkiewicz
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o.o.
KO14729 POL020000001813
157.

178

NARKOS SP POL 2005 Wałach kara F: Grikos
M: Narusa
O: Falkiewicz F
B: Lesner M
brak
158.

143

NAVARRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Naomi
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
159.

14

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017458 616007530184910
160.

194

NIL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Newada / Apasz
O: Marcin Psiuk
B: Stadnina Skarbu Państwa Kadyny
K010249 POL009600161105
161.

171

NORTH CUP Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Colox Cup
M: Nevada/ Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
162.

80

OFALO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Turbud quirinus
M: Ophelia 1
O: Agnieszka Racka
B: Sławomir polikowski
Brak
163.

222

OLIMP 1997 S F:
M:
O:
B:
164.

176

OLLANDOS SP POL 2004 Wałach kasztanowata/172 F: Landos II
M: Oliwia
O: Anna Grzybowska Skrodzka
B: Anna Grzybowska Skrodzka
K018232 POL009640049804
165.

76

ONLY YOU SP POL 2002 Wałach gniada F: Ignam/
M: Octet/
O: Rafał Miszewski
B: Krzysztof Pałyska
brak
166.

58

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
1
167.

47

PANDORA PQ Koń Mały POL 2009 Klacz siwa F: Ludger
M: Poezja
O: Michał Kozerski
B: Włodzimierz Kowalski
K015881
168.

195

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
169.

95

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/170 F: Pro Savage
M: Weintraum
O: Łukasz Skowroński
B: łukasz skowroński
K019516 DE433330122302
170.

172

PARODIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/166 F: Feniks / Harwest
M: Parade HL / Las Minas
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
616019530199511
171.

150

PASJA Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2005 Klacz kara F: Song
M: Passa
O: Roland Szatkowski
B: Jakub Lewandowski
brak
172.

92

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
O: Jarosław Krawczyk
B: Dariusz Badaszko
K016003 POL007530137106 104OY33
173.

187

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
174.

113

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
175.

193

POLONEZAS TRAK LTU 2010 Wałach F: !
M: !
O: Dagn? Žukauskait?
B:
!
176.

46

PORTOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach siwa F: Guidam
M: Petra
O: Ciszek Marek
B: Barlik Roman
K011993 POL009610219308
177.

102

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: filip falkiewicz
B: Cichmński Sławomir
K018508
178.

136

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Grela Krzysztof
B: Joanna Jagoda
Brak
179.

132

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
180.

207

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
181.

7

RAWANA Kuc Walijski POL 2005 Klacz kasztanowata F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
O: Piotr Okoń
B: Piotr Okoń
brak 616013530226605
182.

210

REILIS Budiony LTU 2002 Wałach F: Rassvet
M: PanoramaXX
O: Darius Akelis
B: Darius Akelis
LTU005530005002
183.

161

ROMEO Irish Sport Horse GBR 2005 Wałach gniada F: Courage II
M: Park Vista
O: Marzena Hajda
B: Flan Coughlan
4452031
184.

2

RUBINA Hanowerska POL 2001 Klacz kara F: Rotspon
M: Alexis
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
Brak
185.

45

RUTEN Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Patryk
M: Roszada
O: Anna Stankiewicz
B: Stępień Jan
K022265
186.

43

SANQUINA B OLD. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Sandro Boy
M: Quantina
O: Kaźmierczak
B: n
K020001
187.

198

SANTHOS 9 Westfalska POL 2002 Wałach gniada/175 F: Santa Cruz
M: H. Fanny
O: Joanna Kulczycka
B: Alfons Wulfert
K020579 DE441410606802
188.

51

SCADA Oldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: -
K018556 DE418181125211
189.

37

SCYPION SP. POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Weronika Wilska
B: Zbigniew Wilski
K012421
190.

86

SERAJ SP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Caliro
M: Szlara
O: Grzegorz Włodarczyk
B: Chomiak Mieczysław
Brak
191.

211

SHANTAN LRH LTU 2012 Ogier ciemnogniada F: SH ANDOR 34
M: MANTIJA
O: DARIUS AKELIS
B: DARIUS AKELIS
LTU005170128012
192.

71

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos
M: SILLENA
O: Aleksandra Włudarczyk
B: xxx
K020762
193.

63

SKWARKA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Song
M: Dereszka
O: Dorota Gworek
B: x
K021220
194.

183

SOMMY BOY Mecklenburger POL 2011 Wałach kasztanowata F: SHOUPPYDAM DES HORTS
M: ULZANA
O: ELKE EHLERT-RETZLAFF
B: ELKE EHLERT-RETZLAFF
BRAK
195.

68

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
196.

20

SPEED OF SOUND SP POL 2006 Wałach gniada F: Regon
M: Santeria
O: Weronika Czarnecka
B: Weronika Czarnecka
KO14887 12179
197.

202

STACUDO BAW GER 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Anna Bienias
B: Eden Alois
K019997 DE481810205810
198.

205

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
199.

124

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So In Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
O: Jacek Bogalecki
B: SKJ Moszna
K013813 POL009690058506 104LP94
200.

196

TANGO SP POL 2002 Wałach F: Biskwit
M: Traviata
O: Ewa Stachowiak
B: Roman Stodolny
K007601
201.

203

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison/
M: Nelissa/
O: Barbara Dzikowska-Lach
B: brak
K005114
202.

199

TIERRA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Carenzo
M: Tamiza hippica
O: Zbigniew Zalewski
B: Zbigniew Zalewski
K022124
203.

173

TRIPLE SPEED XX NED 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Beerens A.J.
brak
204.

128

TULIPAN Mały Koń POL 1997 Wałach gniada F: Pers
M: Traga
O: D. Bednarska
B: K. Woźniak
brak POL013530067897
205.

197

VEGAS SP POL 1997 Wałach ciemnogniada/168 F: Czuwaj
M: Vectra
O: Joanna Kulczycka
B: SK Moszna
brak
206.

206

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
207.

84

WATAŻKA KUC POL 2007 Wałach siwa F: Nando
M: Wróżka
O: Barbara Padalak
B: Nowielice
K014649 POL 0136400013607
208.

83

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Aleksandra Furgo
B: -
K020609
209.

109

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
210.

200

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
211.

89

WITALIA SP POL 2008 Klacz siwa F: Caliro/Calato
M: Walia/Jankes
O: Szkoła Jazdy Konnej Canter Paulina Schulz
B: Stawicka Irena
K016357 616009530047508
212.

169

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada F: Kastello
M: Westa
O: Agata Piastowska
B: Stelmaszyk
K013815
213.

94

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
214.

62

ZETINA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2011 Klacz gniada/171 F: VANDAMME
M: ZETA Z
O: STANISLAW MALEK
B: ROMAN BARLIK
K022161 616009610131111
215.

110

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Katarzyna Meger
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
216.

227

ZORBA wlkp POL 2009 G chestnut F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O:
B:
K016568
Rider Club
Competition
Prize
Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
30
140
SUM:
170.00
Akelis Darius Darius Horses
600
370
20
60
SUM:
1050.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
20
220
310
350
150
50
SUM:
1100.00
Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
20
20
SUM:
40.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
180
30
SUM:
210.00
Czarnecka Weronika Pomorska LJ w Dziemianach
20
SUM:
20.00
Czarnecka Zuzanna Pomorska liga jeździecka
20
SUM:
20.00
Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
40
280
SUM:
320.00
Drewniak Paulina pomorska liga jeżdziecka
40
SUM:
40.00
Endraszka Paulina Sopocki KJ
40
280
SUM:
320.00
Eron Krzysztof Bpk
30
60
SUM:
90.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
30
20
60
30
30
SUM:
170.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
100
SUM:
130.00
Frydel Katrzyna Jeździecki Klub Sportowy SENNY
80
20
SUM:
100.00
Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Gapska Marta Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
40
SUM:
40.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
30
80
SUM:
110.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
60
20
20
335
SUM:
435.00
Grabowska Angelika JKS Senny
40
40
SUM:
80.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
250
50
SUM:
300.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
30
150
150
210
400
300
700
250
140
1200
500
SUM:
4030.00
Gużkowski Maciej kj Bonin
80
SUM:
80.00
Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
90
220
SUM:
310.00
Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
80
SUM:
80.00
Jędrzejewska Klaudyna Sopocki Klub Jeździecki
220
SUM:
220.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
140
SUM:
140.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
280
340
SUM:
620.00
Karlsson Julia Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
20
100
300
80
SUM:
500.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
120
270
SUM:
390.00
Klebba Natalia KJ Arpav
20
SUM:
20.00
Kokot Agnieszka SKJ
90
290
750
SUM:
1130.00
Kot Milena AKJ Trójmiasto
30
SUM:
30.00
Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
20
SUM:
20.00
Krawczyk Julia Sopocki KJ
70
80
SUM:
150.00
Kropidłowska Monika KJ Nad Stropną
20
SUM:
20.00
Lach Agata BPK (KPO)
200
100
30
130
20
60
SUM:
540.00
Luzano Julia PLJ
40
SUM:
40.00
Milewska Julia AKJ Trójmiasto
20
30
40
30
SUM:
120.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
550
SUM:
550.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
80
20
SUM:
200.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Ostapiuk Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Pałucka Marta Sopocki Klub Jeździecki
210
SUM:
210.00
Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
80
SUM:
80.00
Pawlik Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Piastowska Agata PLJ
30
30
20
200
20
SUM:
300.00
Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
20
20
SUM:
40.00
Podlawska Karolina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
20
SUM:
50.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
210
SUM:
210.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
500
450
SUM:
1150.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
70
100
120
SUM:
290.00
Racka Agnieszka sopocki klub jezdziecki
20
30
SUM:
50.00
Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
335
SUM:
365.00
Rulyt? Sandra Lankupiai
30
SUM:
30.00
Schulz Paulina Pomorska Liga Jeździecka
50
40
SUM:
90.00
Skowroński Łukasz JKS Senny - Nowęcin
20
240
SUM:
260.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1600
400
SUM:
2000.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
60
70
270
350
40
SUM:
790.00
Tessmer Angelika BPK
30
SUM:
30.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Urbonas Valdas Lankupiai
180
80
SUM:
260.00
Wieczorek Pauline Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
20
20
SUM:
40.00
Wilska Weronika SKJ Sopot
350
2100
SUM:
2450.00
Witt Aleksandra JKS SENNY
300
SUM:
300.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Zielińska Monika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Žukauskaite Dagne
Lankupiai
POLONEZAS (193)
2016-11-25
22
2016-11-25
2016-11-26
16
2016-11-27
11
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (188)
2016-11-25
39
2016-11-25
2016-11-26
10
30
2016-11-26
2016-11-27
4
140
Akelis Darius
Darius Horses
REILIS (210)
2016-11-25
16
2016-11-26
5
600
2016-11-27
1
370
SHANTAN (211)
2016-11-25
24
2016-11-26
55
2016-11-27
41
CASTELLO (212)
2016-11-25
26
2016-11-26
16
20
2016-11-27
7
60
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (18)
2016-11-27
12
CASINO (19)
2016-11-26
44
2016-11-27
25
Barbarska Małgorzata
BPK
ILIA (74)
2016-11-25
1
2016-11-25
24
2016-11-26
1
2016-11-26
44
2016-11-27
14
Barczyk Maja
Jeździecki Klub Sportowy SENNY
LAGUNA (24)
2016-11-25
1
2016-11-25
1
2016-11-27
2016-11-26
1
2016-11-26
Berdowska Aleksandra
UKJ Lida Lulewiczki
INGMAR L (223)
2016-11-25
29
2016-11-25
2016-11-26
38
2016-11-26
2016-11-27
22
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (120)
2016-11-25
4
100
2016-11-27
20
2016-11-26
52
2016-11-26
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2016-11-25
2016-11-26
15
20
2016-11-26
52
2016-11-27
30
CAREWICZ (221)
2016-11-25
2
220
2016-11-25
1
310
2016-11-26
41
2016-11-26
1
350
2016-11-27
4
150
OLIMP (222)
2016-11-25
19
2016-11-25
7
50
2016-11-26
50
2016-11-26
39
2016-11-27
20
Bogalecka Julia
Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
SZAFIR M (124)
2016-11-25
2016-11-26
15
2016-11-27
5
Bońkowska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
RUTEN (45)
2016-11-26
31
2016-11-26
47
Burda Oliwia
Agropol Trzebiatów
MIRANDA (144)
2016-11-26
1
2016-11-26
1
2016-11-27
22
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (143)
2016-11-25
15
20
2016-11-25
2016-11-26
24
20
2016-11-26
2016-11-27
46
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
KALAHARI (213)
2016-11-25
40
2016-11-25
2016-11-26
49
2016-11-26
55
2016-11-27
43
CHEOPS (215)
2016-11-25
2016-11-25
2016-11-26
2016-11-26
31
2016-11-27
35
Chełchowska Helena
POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
GODECJA (185)
2016-11-25
46
2016-11-25
2016-11-26
2016-11-26
2016-11-27
33
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (91)
2016-11-25
25
2016-11-25
47
2016-11-26
3
180
2016-11-26
10
30
2016-11-27
29
Cichocka Natalia
BPK
GRYF (82)
2016-11-26
1
2016-11-26
1
Ciszek Agata
Sopocki Klub Jeździecki
PORTOS (46)
2016-11-26
53
2016-11-27
24
Cybulska Magda
Sobieski Juping Team
BE BALOU (142)
2016-11-26
30
2016-11-26
28
2016-11-27
17
Cyperska Izabela
Bez przynależności klubowej
OFALO (80)
2016-11-26
Czajka Aleksandra
SKJ Zastawno
NORTH CUP (171)
2016-11-25
2016-11-26
61
2016-11-26
2016-11-27
27
2016-11-25
36
2016-11-25
1
Czarnecka Weronika
Pomorska LJ w Dziemianach
2016-11-25
35
2016-11-25
DRACENA (57)
2016-11-25
18
20
2016-11-25
34
Czarnecka Zuzanna
Pomorska liga jeździecka
WIELEŃ (200)
2016-11-26
19
20
2016-11-26
2016-11-27
15
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
SOMMY BOY (183)
2016-11-25
1
2016-11-25
24
2016-11-26
1
2016-11-26
2016-11-26
60
2016-11-25
34
2016-11-25
1
2016-11-26
1
2016-11-27
2016-11-26
25
FERLINA (226)
2016-11-25
5
40
2016-11-25
21
2016-11-26
2
280
2016-11-27
13
Dopke Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
ARMANI (107)
2016-11-27
Drewniak Paulina
pomorska liga jeżdziecka
KALTER (179)
2016-11-26
39
2016-11-26
2016-11-27
9
40
Dubieniecka Ewa
Pomorska Liga Jeżdziecka
2016-11-26
2016-11-26
2016-11-27
2016-11-27
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (36)
2016-11-26
47
2016-11-26
Endraszka Paulina
Sopocki KJ
GRACJA (117)
2016-11-25
9
40
2016-11-25
2
280
Eron Krzysztof
Bpk
CADORO (189)
2016-11-25
8
30
2016-11-25
23
2016-11-26
30
2016-11-26
9
2016-11-27
9
ARES (190)
2016-11-25
2016-11-25
13
2016-11-26
7
60
2016-11-26
19
2016-11-27
17
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
PORTOS (102)
2016-11-25
12
30
2016-11-25
16
2016-11-26
20
2016-11-26
8
20
2016-11-27
7
60
2016-11-25
9
30
2016-11-25
2016-11-26
28
2016-11-26
2016-11-27
11
30
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
HERMIONA (100)
2016-11-25
6
30
2016-11-25
37
2016-11-26
17
2016-11-26
17
2016-11-27
5
100
Falkowski Robert
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
KORTEZ (130)
2016-11-25
2016-11-25
2016-11-25
2016-11-26
2016-11-26
Fieducik Paulina
bpk
NIL (194)
2016-11-25
41
2016-11-25
17
Fikus Julia
brak
RAWANA (7)
2016-11-26
1
MILO (9)
2016-11-26
33
Frydel Katrzyna
Jeździecki Klub Sportowy SENNY
HURYSSA (111)
2016-11-25
3
80
2016-11-25
14
2016-11-26
14
20
2016-11-27
19
2016-11-26
CALYPSO (112)
2016-11-25
15
2016-11-25
15
2016-11-26
18
2016-11-26
13
2016-11-27
8
KULINKA (175)
2016-11-25
1
2016-11-25
1
2016-11-26
31
2016-11-26
29
2016-11-27
28
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
PARODIA (172)
2016-11-25
5
2016-11-25
24
2016-11-26
52
2016-11-26
50
2016-11-27
Furgo Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2016-11-25
22
2016-11-25
17
2016-11-26
11
20
2016-11-26
2016-11-27
11
MOLLY C (70)
2016-11-25
34
2016-11-25
10
2016-11-26
19
2016-11-26
21
2016-11-27
16
Gagaryn Aleksandra
Akademicki Klub Jezdziecki Trójmiasto
EMIR (22)
2016-11-25
37
2016-11-25
48
2016-11-27
44
2016-11-26
53
2016-11-26
Gapska Marta
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2016-11-25
5
70
2016-11-25
26
2016-11-26
2016-11-26
22
2016-11-27
20
2016-11-26
36
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (64)
2016-11-25
42
2016-11-26
7
40
2016-11-27
15
Gawkowska Nina
Pomorska Liga Jeździecka
2016-11-26