Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:41:42
2018-08-22 21:34:22
Aleksandra Suwała GEJSZA
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:41:26
2018-08-22 10:58:19
Beata Walas RYWAL
  • 2x R2b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x R7b/L/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R11b/L/zwykły art.238.2.1 - konkurs otwarty
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:20:07
2018-08-22 09:20:23
Marta Szrajer HIMEQUYL
  • 1x R3b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R4/P1/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:19:48
2018-08-22 09:18:25
Marta Szrajer EMAELA
  • 2x R2b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T5/LL-90/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - Finał Pucharu Amatorów
  • 1x R7b/L/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x R11b/L/zwykły art.238.2.1 - konkurs otwarty
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 20:59:37
2018-08-20 20:54:18
Agata Balcerzak MALINA
  • 1x T1b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T2b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:56:26
2018-08-19 23:18:22
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x R3a/P/zwykły, art. 238.2.1 - I Półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R8a/P/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R12/P1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:56:13
2018-08-19 21:55:10
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 2x R3b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:55:41
2018-08-19 21:43:26
Natalia Zięba DANTER-GR
  • 1x R2a/LL-95/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R2b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R7a/LL-95/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R7b/L/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R11/L-L1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:55:26
2018-08-19 18:15:47
Amelia Trelińska AMBERVILLE
  • 1x R1/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R6/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R10/L-80-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:55:14
2018-08-19 18:14:36
Karolina Zagdan WELATON
  • 1x R1/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R6/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R10/L-80-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:55:00
2018-08-19 18:13:46
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T2b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R1/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x T4b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x T7b/LL-85/zwykły art.238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R10/L-80-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:41:10
2018-08-19 17:03:41
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x T1a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Młodzików
  • 2x T2b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T3a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T6a/LL-65/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Młodzików
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 13:20:04
2018-08-19 11:39:42
Natalia Nowek ESTERA
  • 1x R2a/LL-95/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R7a/LL-95/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R11/L-L1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 23:11:55
2018-08-18 17:10:43
Oliwia Kmiecik TIFFANY
  • 1x T4b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 23:11:45
2018-08-18 17:09:27
Aneta Kmiecik TIFFANY
  • 1x T4b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 23:11:36
2018-08-18 17:07:40
Barbara Buras TESALY
  • 2x T4b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 16:55:02
2018-08-18 10:39:04
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 1x T1b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 2x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 2x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 23:03:24
2018-08-17 22:00:24
Joanna Pomiankowska CANTUCCINI
  • 2x T2b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:37:45
2018-08-17 16:53:30
Marcelina Słaby BAMBER - LOXLEY
  • 1x R2a/LL-95/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R7a/LL-95/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R11/L-L1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:11:56
2018-08-16 19:28:18
Katarzyna Pierzchała HIGHT-PLEASURE
  • 1x R2a/LL-95/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R7a/LL-95/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R11/L-L1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:44:36
2018-08-16 09:18:27
Anna Łodej ARTEMIDA
  • 1x T1b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T3b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 22:24:01
2018-08-15 17:31:27
Joanna Pomiankowska WALLENROD
  • 2x T2b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 22:23:52
2018-08-15 17:13:54
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x R4/P1/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R9/N/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 22:23:40
2018-08-15 17:08:15
Joanna Pomiankowska JODYSIENNE
  • 2x R2b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 22:23:31
2018-08-15 17:07:40
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 2x R2b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 22:23:20
2018-08-15 17:06:57
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T5/LL-90/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - Finał Pucharu Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 10:28:02
2018-08-15 10:00:52
Maria Żądło ASTERIX
  • 1x R3a/P/zwykły, art. 238.2.1 - I Półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R8a/P/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R12/P1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:27:54
2018-08-14 16:23:03
Gabriela Gruszka TAJ-PEJ
  • 1x T1b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 2x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:28:54
2018-08-14 16:16:50
Małgorzata Wisowska JESIEŃ
  • 1x T1b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:28:34
2018-08-14 14:56:34
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 1x R2b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R3a/P/zwykły, art. 238.2.1 - I Półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R7b/L/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R8a/P/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R12/P1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:28:22
2018-08-14 13:17:11
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T5/LL-90/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - Finał Pucharu Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:27:17
2018-08-14 12:24:03
Michalina Stępień LUKAS
  • 1x T1b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T2b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T3b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T4b/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T6b/LL-65/zwykły art.238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T7b/LL-85/zwykły art.238.2.1 - konkurs otwarty
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:19:33
2018-08-13 23:19:13
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T5/LL-90/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - Finał Pucharu Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 23:31:24
2018-08-13 21:07:44
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T5/LL-90/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - Finał Pucharu Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 23:31:39
2018-08-13 18:35:14
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 23:31:47
2018-08-13 18:18:37
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x T1a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T3a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T6a/LL-65/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Młodzików
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 23:31:56
2018-08-13 18:18:04
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x R1/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R2b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R10/L-80-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 12:53:59
2018-08-13 09:38:18
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x R3b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R4/P1/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R9/N/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 12:53:46
2018-08-12 19:31:52
Bartosz Szczepka PARIS
  • 1x T2a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4a/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T5/LL-90/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - Finał Pucharu Amatorów
  • 1x T7a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Balcerzak Agata Świętokrzyska Stadnina Koni
2002 (J.)
brak
2. Buras Barbara bpk
2003 (JM.)
BRAK
3. Gawryjołek Zuzanna brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
4. Gruszka Gabriela Kraina Koni Bałtów
2003 (JM.)
brak
5. Gumuła Natalia KS Stangret Kielce
2001 (J.)
O037100
6. Kmiecik Aneta bpk
2001 (J.)
BRAK
7. Kmiecik Oliwia bpk
2003 (JM.)
BRAK
8. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
O009673
9. Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O029208
10. Kruk Daria KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025733
11. Łodej Anna KJ Bałtów
1999 (MJ.)
O034528
12. Nowek Natalia KKJ Kielce
2003 (JM.)
brak
13. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
14. Pierzchała Katarzyna Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
Brak
15. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
16. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
17. Postrożny Oliwia L.K.J Ponidzie pińczów
2005 (JM.)
O049225
18. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
Brak
19. Słaby Marcelina Kielecki KJ
2005 (JM.)
O035628
20. Smolich Julia KKJ Kielce SJ Bilcza
2006 (JM.)
O041975
21. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
brak
22. Stępień Michalina Klub Sportowy Dialog
2003 (JM.)
brak
23. Suwała Aleksandra Brak
2001 (J.)
O039980
24. Szczepka Bartosz Kjk Szary Michałowice
2004 (JM.)
O049056
25. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O001883
26. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
27. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
28. Wiecheć Zuzanna KKJ Kielce
2000 (J.)
O033362
29. Wisowska Małgorata BPK
30. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (JM.)
brak
31. Żądło Maria KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O038889
32. Zagdan Karolina KKJ Kielce
2004 (JM.)
brak
33. Zięba Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
2.

35

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
3.

24

ARTEMIDA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Drop
M: Arizona
O: Piotr Lichota
B: Andrzej Piwowarski
brak
4.

18

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Ajanta / Aloube
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098 POL009670004401
5.

28

BAJRAM Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Funt
M: Belle de Nuit
O: Justyna Płatek
B: Jarosław Pacek
brak
6.

26

BAMBER - LOXLEY WLKP. POL 2002 Wałach gniada/170 F: Loxley
M: Blanka
O: Natalia Słaby
B: Malwina Miklas
K013477 12394, POL007600010802
7.

15

BENFIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
8.

36

DANTER-GR SP POL 2011 Wałach inna/mk:157 F: Alamos
M: Dekora-GR
O: Angelika Metryka
B: Szpatkowski Wacław
brak
9.

10

DZWONECZEK Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii MAAG
B: NN
brak
10.

41

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
O: MARTA SZRAJER
B: SK JANÓW PODLASKI
BRAK 616009580271514
11.

11

ESKAPADA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa F: Fair Play
M: Escada PG
O: Izabela Postrożny
B: Paweł Żeromiński
K024977 616009550150309
12.

31

ESTERA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ulisses
M: Ehrendame
O: Wojciech Nowek
B: Krzysztof Strąk
brak
13.

39

EŻEKTOR MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Salix
M: Ekologia
O: Grażyna Kowalczyk
B: Bogusław Dąbrowski
K020131
14.

37

GEJSZA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/156 F: Statut
M: Gaja
O: Piotr Suwała
B: Wojciech Ciepliński
brak
15.

22

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
16.

25

HIGHT-PLEASURE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda
O: Ewa Pierzchała
B: Wojciech Ciepliński
Brak
17.

42

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
K024439 616 009 55 00008 13
18.

44

HINDUS MŁP. POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dybicz
M: Holandia
O: Waldemar Głowacki
B: Waldemar Głowecki
brak
19.

19

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou du rouet
M: Izolda
O: Dagmara Sijka
B: Wechta Equertian
brak
20.

20

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: D-Livia RV / Clinton
O: Stoeterij Renken&K.Pomiankowski
B: Harold Renken
K025969 528003201407651
21.

21

JODYSIENNE KWPN NED 2014 Klacz kasztanowata F: Tangelo Vd Zuuthoeve
M: Arwensienne
O: Harold Renken
B: Jens Veldman
A
22.

32

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
23.

14

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
Brak
24.

6

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
25.

13

LUKAS Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach siwa F: Fis
M: Laguna
O: Ewa Ignacak-Krupa
B: Ewa Ignacak-Krupa
K020883
26.

33

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018792
27.

40

MALINA SP POL 2011 Klacz siwa F: Armin
M: Melisa
O: Leszek Balcerzak
B: Leszek Balcerzak
brak
28.

5

PARIS Małopolska POL 2011 Klacz siwa/165 F: Heban
M: Pamela
O: Magdalena Szczepka
B: Magdalena Szczepka
K024816 616006550006811
29.

12

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
30.

17

TAJ-PEJ Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Taja
O: Stowarzyszenie Delta
B: Dąbrowski
brak
31.

29

TESALY SP POL 2010 Klacz siwa F: Jubilat
M: Tiffany
O: Małgorzata Jóźwicka
B: Małgorzata Jóźwicka
brak
32.

30

TIFFANY SP POL 2002 Klacz siwa F: Matador
M: Toska
O: Małgorzata Jóźwicka
B: Małgorzata Jóźwicka
brak
33.

23

WALLENROD SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Talent charboniere
M: X
O: A.Bestry
B: S
A
34.

38

WATERKANT'S ODIN Kuc Wal. GER 2003 Wałach kara/kuc:129 F: Paddock Orion / Downland Chevalier
M: Nordisch Girl / Moorkieker Gawain
O: Julia Smolich
B: -
K022957 DE427270358503
35.

34

WELATON Koń Huculski POL 2012 Wałach srokata F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
36.

9

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerzak Agata
Świętokrzyska Stadnina Koni
MALINA (40)
2018-08-24
1
2018-08-24
Buras Barbara
bpk
TESALY (29)
2018-08-25
4
2018-08-25
3
Gawryjołek Zuzanna
brak przynależności klubowej
BAJRAM (28)
2018-08-24
6
2018-08-24
4
2018-08-25
7
2018-08-26
5
2018-08-25
2
Gruszka Gabriela
Kraina Koni Bałtów
TAJ-PEJ (17)
2018-08-24
3
2018-08-24
6
2018-08-25
8
2018-08-26
7
2018-08-25
2
2018-08-26
3
Gumuła Natalia
KS Stangret Kielce
2018-08-24
7
2018-08-25
3
2018-08-25
6
2018-08-26
1
2018-08-24
7
Kmiecik Aneta
bpk
TIFFANY (30)
2018-08-25
Kmiecik Oliwia
bpk
TIFFANY (30)
2018-08-25
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (12)
2018-08-24
5
2018-08-25
4
2018-08-26
2
2018-08-25
5
Kowalczyk Julia
Kielecki Klub Jeździecki
2018-08-24
3
2018-08-25
2
2018-08-26
2
Kruk Daria
KS Stangret Kielce
HINDUS (44)
2018-08-24
4
2018-08-25
3
Łodej Anna
KJ Bałtów
2018-08-24
2
2018-08-24
3
2018-08-25
1
2018-08-26
6
2018-08-24
2
2018-08-26
Nowek Natalia
KKJ Kielce
ESTERA (31)
2018-08-24
4
2018-08-25
2
2018-08-26
2
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (8)
2018-08-24
3
2018-08-25
3
2018-08-26
1
Pierzchała Katarzyna
Kielecki Klub Jeździecki
2018-08-24
2
2018-08-25
3
2018-08-26
5
2018-08-24
5
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2018-08-24
2
2018-08-24
3
2018-08-25
2
2018-08-26
3
300
2018-08-26
3
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2018-08-24
2
2018-08-24
5
2018-08-24
2018-08-25
2
2018-08-25
GIRL RV (22)
2018-08-24
2
2018-08-25
1
2018-08-26
1
800
2018-08-26
1
500
2018-08-24
9
2018-08-24
8
2018-08-25
7
2018-08-26
5
2018-08-25
5
2018-08-26
4
Postrożny Oliwia
L.K.J Ponidzie pińczów
2018-08-24
2
2018-08-25
4
2018-08-25
5
2018-08-26
3
Sijka Olivia
KS Stangret Kielce
IBERIA (19)
2018-08-25
2
2018-08-24
6
2018-08-24
3
2018-08-25
1
2018-08-26
1
Słaby Marcelina
Kielecki KJ
2018-08-24
5
2018-08-25
4
2018-08-26
3
Smolich Julia
KKJ Kielce SJ Bilcza
2018-08-24
5
2018-08-24
4
2018-08-25
1
2018-08-26
2018-08-26
2
2018-08-25
3
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (33)
2018-08-24
3
2018-08-24
1
2018-08-25
6
2018-08-25
1
2018-08-26
3
Stępień Michalina
Klub Sportowy Dialog
LUKAS (13)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
2018-08-24
2018-08-25
4
2018-08-26
Suwała Aleksandra
Brak
GEJSZA (37)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
3
2018-08-25
5
2018-08-26
1
Szczepka Bartosz
Kjk Szary Michałowice
PARIS (5)
2018-08-24
8
2018-08-25
2
2018-08-25
1
2018-08-26
4
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (41)
2018-08-24
4
2018-08-24
2018-08-24
1
2018-08-24
1
2018-08-25
3
2018-08-26
2
500
2018-08-25
1
2018-08-26
2
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2018-08-24
1
2018-08-25
2
2018-08-26
1
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
JORDAN (32)
2018-08-24
2
2018-08-24
1
2018-08-26
2
2018-08-25
1
2018-08-25
1
2018-08-24
2
2018-08-25
2
2018-08-26
2
2018-08-25
Wiecheć Zuzanna
KKJ Kielce
BENFIKA (15)
2018-08-24
1
2018-08-24
1
2018-08-25
1
2018-08-25
1
2018-08-26
1
Wisowska Małgorata
BPK
2018-08-25
6
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2018-08-24
1
2018-08-25
6
2018-08-26
2
2018-08-26
1
Żądło Maria
KS Stangret Kielce
ASTERIX (18)
2018-08-24
2
2018-08-25
3
2018-08-26
3
Zagdan Karolina
KKJ Kielce
WELATON (34)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
2018-08-26
Zięba Natalia
bpk
2018-08-24
1
2018-08-24
3
2018-08-25
2018-08-25
3
2018-08-26
4

Number of Riders: 33

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 2 100.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl