Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 9-10.02.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
210 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:55:37
2019-02-06 18:30:29
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
209 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:55:40
2019-02-06 18:29:51
Łukasz Jończyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
208 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:49:30
2019-02-06 17:49:12
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:43:13
2019-02-06 17:42:08
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
206 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:43:16
2019-02-06 17:41:26
Kornelia Naumiuk P-DALILA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:43:18
2019-02-06 17:40:33
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:21:56
2019-02-06 17:16:38
Krzysztof Retka MISTER ZINEDINE S
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:15:35
2019-02-06 16:43:31
Weronika Młotkiewicz KAMINA D
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:15:38
2019-02-06 16:43:04
Anna Mrowiec CHELSEA L
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:15:42
2019-02-06 16:33:24
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 19:38:35
2019-02-06 16:23:02
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 14:59:09
2019-02-06 14:10:29
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 14:59:12
2019-02-06 12:26:39
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 14:59:15
2019-02-06 12:25:32
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:32:41
2019-02-06 10:20:28
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:32:44
2019-02-06 10:20:00
Michał Siejek GOLDIKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:32:46
2019-02-06 10:19:17
Michał Siejek LIBRETTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:32:50
2019-02-06 10:18:30
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
190 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:32:52
2019-02-06 10:18:06
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
189 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:32:54
2019-02-06 10:16:52
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:32:57
2019-02-06 10:16:28
Julia Kępska PRAGA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:33:01
2019-02-06 10:15:44
Aureliusz Tymiński MITRAS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:33:03
2019-02-06 10:14:46
Karolina Szaniawska ELWIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:33:05
2019-02-06 10:13:15
Karolina Wernerowicz BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:33:07
2019-02-06 10:08:46
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 14:59:18
2019-02-06 06:21:57
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:57:57
2019-02-06 05:43:48
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:58:27
2019-02-06 05:42:14
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:58:39
2019-02-05 23:04:24
Sophie Von Werner CORVALL
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:58:50
2019-02-05 21:50:03
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:58:58
2019-02-05 21:26:47
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:59:07
2019-02-05 20:46:53
Maja Osęka HILUX
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 12:29:40
2019-02-05 19:32:57
Zuzanna Chwalińska MEKSYK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:46:05
2019-02-05 14:44:10
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:09:32
2019-02-05 14:29:54
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:28:36
2019-02-05 14:01:27
Radosław Zalewski FANCIFUL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:28:44
2019-02-05 13:59:50
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:28:52
2019-02-05 13:59:18
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:28:59
2019-02-05 13:58:40
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:31:33
2019-02-05 13:57:25
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:40:10
2019-02-05 13:56:46
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:40:30
2019-02-05 13:55:15
Radosław Zalewski FORMIDABLE DIAMANT
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:01:50
2019-02-05 13:51:11
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:41:15
2019-02-05 13:47:33
Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:09:35
2019-02-05 13:33:09
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:09:37
2019-02-05 13:32:42
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:33:48
2019-02-05 13:25:52
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:09:41
2019-02-05 13:24:56
Marek Wacławik KADI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:34:14
2019-02-05 13:24:47
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:59:22
2019-02-05 13:06:12
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:59:32
2019-02-05 13:04:53
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 21:14:49
2019-02-05 12:29:18
Tomasz Mielcarek OBLADA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 21:14:56
2019-02-05 12:25:24
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 21:15:05
2019-02-05 12:21:16
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:22:29
2019-02-05 08:09:38
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:09:54
2019-02-05 07:04:55
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:09:56
2019-02-05 07:03:51
Michał Mordzelewski CONTRA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:59:50
2019-02-04 23:46:14
Antoni Borys ARGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:59:45
2019-02-04 23:44:55
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:40:17
2019-02-04 22:45:37
Julia Ptaszyńska DIACONTINIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:37:46
2019-02-04 22:44:24
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:00:20
2019-02-04 22:02:03
Alicja Sikorska KASSARI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:01:52
2019-02-04 22:01:28
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 20:59:26
2019-02-04 20:27:15
Karolina Korzuchowska WALKIRIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 20:59:19
2019-02-04 20:22:15
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:59:55
2019-02-04 20:16:35
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:00:02
2019-02-04 20:15:17
Aleksandra Dąbkowska HANNA ROSA MFS
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:00:16
2019-02-04 20:14:11
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:00:24
2019-02-04 19:40:26
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 18:14:21
2019-02-04 18:13:42
Zofia Presz ROMANIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:55:49
2019-02-04 17:01:33
Martyna Klimczak BETINA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:54:12
2019-02-04 17:01:08
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:54:18
2019-02-04 17:00:30
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:54:20
2019-02-04 16:59:50
Paweł Kaliciński ESKOBAR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:54:23
2019-02-04 16:59:12
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:55:51
2019-02-04 16:20:27
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:53:19
2019-02-04 15:44:57
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 14:11:14
2019-02-04 13:00:07
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:11:22
2019-02-04 11:22:42
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:11:25
2019-02-04 10:14:38
Leszek Nieużyła CASTEL L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:11:28
2019-02-04 09:45:14
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:14:26
2019-02-04 09:27:14
Małgorzata Stasiak MARS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:11:33
2019-02-04 09:24:29
Zofia Stasiak MARS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:11:35
2019-02-04 09:23:22
Zofia Stasiak AMURAT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:33:26
2019-02-03 23:37:24
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 22:10:26
2019-02-03 22:01:38
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 22:10:29
2019-02-03 22:01:09
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 22:10:31
2019-02-03 22:00:21
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 22:10:34
2019-02-03 21:59:46
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 22:10:37
2019-02-03 21:58:26
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 22:10:39
2019-02-03 21:57:27
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 22:10:41
2019-02-03 21:55:23
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:53:28
2019-02-03 21:53:14
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:21:32
2019-02-03 19:48:28
Karina Daniłowska CALEESI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:21:35
2019-02-03 13:04:10
Cezary Kalinowski RAVIVIA P
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:21:46
2019-02-03 11:18:10
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:21:48
2019-02-03 11:17:24
Jan Kamiński WELUR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:21:50
2019-02-03 11:16:20
Jan Kamiński ADAMPOL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:21:52
2019-02-03 07:24:15
Anna Małachowska LORELAI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 23:09:09
2019-02-02 15:35:05
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 23:09:11
2019-02-02 13:37:42
Jakub Kołodziejek OSTEO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 23:09:12
2019-02-02 13:37:02
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:03:44
2019-02-02 12:53:00
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:21:56
2019-02-02 10:24:15
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:22:03
2019-02-02 10:23:00
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 20:22:06
2019-02-02 10:22:14
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 23:11:54
2019-02-01 23:05:51
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:30
2019-02-01 21:34:03
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:32
2019-02-01 20:47:20
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:34
2019-02-01 20:46:38
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:35
2019-02-01 20:18:26
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:37
2019-02-01 20:17:47
Stanisław Przedpełski HANTERKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 00:07:01
2019-02-01 20:17:04
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:03:26
2019-02-01 19:18:55
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:45
2019-02-01 19:17:59
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:46
2019-02-01 16:04:41
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 2x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:55
2019-02-01 16:04:15
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:56
2019-02-01 13:03:29
Stanisław Przedpełski ANARION D’OZ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:49:58
2019-02-01 13:02:54
Karolina Kicinska NOTA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:50:00
2019-02-01 11:13:02
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:50:01
2019-02-01 11:12:26
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:50:06
2019-02-01 09:22:46
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 22:50:08
2019-01-31 23:23:23
Anastazja Bąk TYTAN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 22:08:57
2019-01-31 16:52:07
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
62 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 22:08:59
2019-01-31 13:28:25
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
61 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 22:09:00
2019-01-31 08:52:08
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 22:09:02
2019-01-31 08:50:49
Łucja Majka JACKPOT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 22:09:03
2019-01-31 08:41:15
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
58 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 22:09:05
2019-01-31 08:21:29
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 22:45:23
2019-01-30 16:35:19
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
55 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:06
2019-01-30 09:43:34
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:11
2019-01-30 09:42:56
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:15
2019-01-30 09:41:23
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:19
2019-01-30 09:39:42
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 22:56:07
2019-01-30 09:20:02
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:30
2019-01-30 08:34:42
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:37
2019-01-30 07:27:19
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:40
2019-01-30 07:26:48
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 19:37:52
2019-01-29 21:40:47
Piotr Kalinowski JUVENTUS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:49
2019-01-29 21:36:41
Piotr Kalinowski JOHNNY REP
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:09:53
2019-01-29 21:34:38
Piotr Kalinowski JURRY BLEU K
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 19:59:30
2019-01-29 18:13:45
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:03
2019-01-29 15:56:04
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:05
2019-01-29 14:48:05
Julia Kozerska GALANT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:09
2019-01-29 14:47:30
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:11
2019-01-29 14:46:59
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:14
2019-01-29 14:46:22
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:18
2019-01-29 14:45:48
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:20
2019-01-29 09:03:07
Julia Kapel NEVIO 17
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:21
2019-01-28 21:04:57
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 17:09:23
2019-01-28 20:34:37
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:42:44
2019-01-28 11:37:57
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:35:59
2019-01-28 11:35:44
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:22:16
2019-01-28 07:35:07
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:22:17
2019-01-27 22:12:57
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:22:19
2019-01-27 21:13:05
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:00:45
2019-01-27 21:12:06
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 18:09:01
2019-01-27 17:07:42
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 18:09:04
2019-01-27 15:47:10
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 13:58:18
2019-01-27 11:38:38
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:02:57
2019-01-26 10:24:28
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 22:45:25
2019-01-24 12:16:51
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.6
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 16:23:07
2019-01-24 12:13:29
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 11:08:12
2019-01-22 08:22:23
Julia Kapel ULILEN
  • 2x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 11:45:50
2019-01-21 11:41:25
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:16:04
2019-01-19 15:05:32
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 22:25:22
2019-01-18 22:57:21
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 22:25:26
2019-01-18 22:56:34
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:28:10
2019-01-18 10:34:55
Julia Sobiepańska CINDY GIRL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 14:27:48
2019-01-18 01:02:35
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:37:28
2019-01-17 11:08:37
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 16:53:17
2019-01-17 10:49:50
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 16:53:18
2019-01-17 07:05:11
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 16:53:20
2019-01-16 23:09:40
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 16:53:21
2019-01-16 22:07:28
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 20:13:29
2019-01-16 19:26:12
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 20:13:32
2019-01-16 19:25:18
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Stajnia Brzozowy Las
2005 (JM.)
Brak
2. Ambroziak Nina Stajnia Brzozowy Las
2007 (JM.)
Brak
3. Bąk Anastazja BPK (LUL)
2002 (J.)
O039506
4. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
5. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
6. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
7. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
8. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
9. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
10. Burchard Janina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
0043877
11. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
12. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
13. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
14. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
15. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Dąbrowska Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
18. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
19. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
20. Florczak Aleksandra EQUIKAM
2003 (J.)
O041726
21. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
22. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
23. Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
1998 (MJ.)
O024169
24. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
25. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
26. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
27. Grzelczak Matylda BPK (MAZ)
2008 (Mł.)
O048940
28. Hejger Marta KJ Akademia Kucania
S
O006053
29. Hipsz Kaja KJ Aldragho
2005 (JM.)
O039853
30. Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O030997
31. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
32. Kajak Dawid SKJ Bajardo
S
O028288
33. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
34. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
35. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
36. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
37. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
38. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
39. Karolina Wernerowicz Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
40. Kępska Julia KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
41. Kicinska Karolina SSKJ Bobrowy Staw
S
O043139
42. Klimczak Martyna Warszawski KJ
2004 (JM.)
O039324
43. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
44. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
45. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
O033578
46. Kołodziejek Jakub Nz
2004 (JM.)
Brak
47. Korzuchowska Karolina Ojo Negro
2001 (J.)
Brak
48. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
49. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
50. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
51. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
52. Kubiak Michał Sobieski JT
S
Z002632
53. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
54. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
55. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
56. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
57. Łabudzka Joanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O013047
58. Łowiec Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
59. Maciejewska Natalia SSKJ Bobrowy staw
S
O015211
60. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
61. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
62. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o.
2003 (J.)
O035587
63. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
64. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
65. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
66. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
67. Młotkiewicz Weronika KJ Akademia Kucania
S
brak
68. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
69. Mordzelewski Michał SJ Poster
S
O001972
70. Mrowiec Anna KJ Akademia Kucania
S
O046315
71. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
72. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
73. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
74. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
75. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
76. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2001 (J.)
Brak
77. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
78. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
79. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
80. Piątkowska Krystyna SKJ Podkowa Leśna
81. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
82. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
83. Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O031627
84. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
O040566
85. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2006 (JM.)
brak
86. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
87. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
88. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
brak
89. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
90. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
0001821
91. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
92. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
93. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
94. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
95. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
96. Rudziejewska Zuzanna Brak
1998 (MJ.)
Brak
97. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O018720
98. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
99. Sikorska Alicja brak
2006 (JM.)
brak
100. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (MJ.)
O028768
10164031
101. Stasiak Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
102. Stasiak Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O044820
103. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
104. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
105. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
106. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
107. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
108. Szestowicka Maja Jeździecki Klub Sportowy Equita
2008 (Mł.)
brak
109. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
110. Tarnowski Lucjan JKS U Robsonów
S
O006081
111. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka BPK
S
brak
112. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
113. Tymiński Aureliusz KJ Akademia Kucania
S
brak
114. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
115. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
116. Vollenhoven Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
117. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
118. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
119. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
O047198
120. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
121. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Olimpia
2006 (JM.)
O042910
122. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
123. Żelazny Wiktoria nie zrzeszona
2004 (JM.)
O032270
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

91

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
2.

100

ADAMPOL SP POL 2002 Wałach F: Biskwit
M: NN
O: Przeździęg
B: NN
0000000
3.

23

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
4.

114

AMURAT Małopolska POL 2007 Ogier gniada/170 F: Jurand
M: Asturia
O: Grzegorz Kostrzewski
B: Krzysztof Kordalski
brak
5.

85

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
6.

127

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
7.

6

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
8.

197

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
9.

32

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
10.

122

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
11.

167

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
brak brak
12.

56

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
13.

95

CALEESI Holsztyńska POL 2009 Klacz skarogniada/175 F: Clintord l
M: Ninja l
O: Krzysztof Daniłowski
B: STREHLE CARSTEN
K 026907 DE421000586109
14.

142

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
15.

81

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810 105RI36
16.

19

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
17.

111

CASTEL L Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach siwa/163 F: Cancoon
M: Conchita L
O: Piotr Zwierzyński
B: Sławomir Jarmuszczak
Brak Brak
18.

135

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
19.

88

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
20.

186

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
21.

143

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
22.

3

CINDY GIRL Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Kołkowicz
B: -
brak
23.

70

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
24.

54

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
O: Piotr Strzalkowski
B: Lewitz
K022624
25.

184

CONTRA Westfalska POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro I
M: CIKILLIS
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
brak brak
26.

223

CONTRA MELLONI WESTF GER 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Cikillis / Cavalier (Mister)
O: Grzegorz Mieleńczuk
B: Montis Sp. z.o.o
K017703 DE441411351009 104UF47
27.

202

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
28.

150

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Herta Spółka zoo
B:
K024734 DE421000078110
29.

87

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
30.

196

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
brak POL013661811207
31.

139

DAJ CASH Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
O: ANETTA KOLASIŃSKA
B: BRAK
K014575
32.

49

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: EMPIRE
M: DIAMANTINA
O: ANNA HIPSZ
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI
K020906 616009661132009
33.

171

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
34.

82

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
35.

144

DIACONTINIA Hannover POL 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus
M: Elysa
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
brak DE431311405414
36.

36

DIANA L SP POL 2005 Klacz gniada/- F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: Florczak
B: -
K011520 11593 POL009580228105
37.

24

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia / Sofix
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K025634
38.

43

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: //
K023618 //
39.

42

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
40.

74

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
41.

176

DŻARNA NN POL 2002 Klacz gniada/155 F: NN
M: NN
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak POL999540127802
42.

26

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
43.

187

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
44.

121

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
45.

170

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
46.

160

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Emina / Divisor
O: Agnieszka Rudziejewska
B: SK Janów Podlaski
K015631 POL006580420107
47.

156

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
48.

41

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
49.

104

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
50.

120

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Carlos DZ
M: Europa
O: Alan Kinas
B: Stefan Dziewięcki
K025190
51.

77

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
52.

207

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
53.

151

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
54.

78

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
55.

34

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
56.

217

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
57.

138

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
BRAK 15247342B
58.

119

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
59.

131

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier gniada/167 F: KANNAN
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
BRAK 15248078B
60.

12

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
61.

112

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc: F: Elvis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
K 013 580 3749 08
62.

137

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
Brak 15247343a
63.

31

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
64.

64

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
65.

50

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
66.

206

Galliano /kuc F:
M:
O:
B:
67.

53

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
68.

52

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
69.

164

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
70.

75

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
71.

57

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
72.

154

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Hellenika
O: Jacek Dobrowolski
B: -
K026385
73.

158

HANNE ROSA MFS KWPN POL 2012 Klacz siwa F: Quality Time
M: WILLISA-ROSA
O: .
B: .
brak
74.

80

HANTERKA OLD GER 2005 Klacz gniada/165 F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
75.

76

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
K026901 616 999 66 17686 10
76.

218

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
77.

130

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
78.

153

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda
O: Mordzelewski Michał
B: Sk Jaroszówka
Brak
79.

157

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: -
K024901
80.

204

HULTAJ NN POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
81.

102

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
82.

123

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
83.

222

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
84.

224

Irydon-L F:
M:
O:
B:
85.

73

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
86.

98

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
87.

94

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
88.

67

JOHNNY REP KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Harley VDL
M: Wies Avanta / Nassau
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025455
89.

68

JURRY BLEU K KWPN AFG 2014 Ogier kasztanowata F: -
M: -
O: Paweł Bado
B: -
-
90.

15

JUVENTUS KWPN POL 2014 Ogier kasztanowata F: Harley VDL
M: Fiechique
O: Paweł Bado
B: Holandia
brak
91.

61

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
92.

185

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
93.

25

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
94.

128

KASSARI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Rhytmus S
M: Kalahari
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak POL009660501206
95.

219

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine
M: Kleopatra/Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
96.

59

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
97.

38

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
98.

79

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
brak brak
99.

105

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
100.

148

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
101.

165

LIBRETTO Gniady POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik
M: Luśnia
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
brak
102.

84

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
103.

140

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
Brak
104.

180

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
105.

83

MAKSIMUS Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: VANDAMME
M: MELISA
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
106.

107

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
107.

113

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
108.

11

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
K026813
109.

1

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
O: Agata i Piotr Pawłowscy
B: Karol Gmyrek
K014928 616009670128709
110.

177

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:152 F: Rabiatos Z
M: Madame
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak Pol 007600198305
111.

48

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
112.

110

MISTER Typ Szlach. POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
113.

198

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
114.

169

MITRAS Holztyńska POL 2013 Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak asd65456
115.

39

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
116.

155

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
117.

163

NEVADA ROYAL Z Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab de Reeve
M: Ziva Ropyal
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 brak
118.

55

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
K026027 DE 443430007906
119.

134

NIXON JS BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B: Belgia
K024581 056002W00304507
120.

133

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
121.

86

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
122.

200

NOTTING HILL DWERSE HAGEN X POL 2013 Wałach gniada/x F: x
M: x
O: x
B: x
x x
123.

201

OBLADA HOL GER 2007 Klacz siwa F: Clarimo
M: Olana B
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K010787
124.

93

OSTEO Pełna Krew Angielska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica
O: Sebastian Kita
B: Józef Babiś
Brak POL 060000004046
125.

51

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
brak 616009661386214
126.

195

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi / nn
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
127.

45

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
128.

89

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
O: Piotr Burchard
B: Andrzej Doroszewski
Brak
129.

106

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
130.

37

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
131.

168

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
132.

7

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
133.

44

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
O: Monika Amanowicz
B: Działoszyński Krzysztof
brak
134.

132

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
K026549 DE441411964408 04WZ07
135.

136

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
136.

125

R-FOOD JUNONA A-Z Koń Mały POL 2015 Klacz inna/mk:150cm F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: J-CONTENDRA AZ
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Zdziebło Andrzej Marek
Brak
137.

108

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
138.

149

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
139.

141

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
140.

178

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
O: MAREK KUCHARSKI
B: MAREK KUCHARSKI
brak 616009600203910
141.

124

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
brak brak
142.

58

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
143.

72

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
144.

62

SANTA WELT SP POL 2006 Klacz gniada F: Welstein
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Zbigniew Rzepecki
K012561
145.

188

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
146.

203

STAKKATOLIN Oldenburg GER 2012 Wałach siwa F: Stakkatol
M: Caretina
O: -
B: Gestut Lewitz
K025737 DE 418185020312
147.

216

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
148.

30

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Roulette
M: Segasta
O: India Śliwińska
B: SK Kozienice
brak
149.

152

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
O: Agnieszka Polityło
B: Chomiak Mieczysław
brak brak
150.

47

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
151.

35

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
O: Zuzanna Łowiec
B: Marek Kot
Brak
152.

214

Szafir F:
M:
O:
B:
153.

33

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
154.

8

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B:
K005114 0010265
155.

46

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
156.

159

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
157.

116

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
158.

63

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
O: Ewelina Polska-Fijałek
B: Ryszard Wójcik
K024655 616009580408614
159.

194

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
160.

69

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
161.

199

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
162.

90

TYTAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Dakar
M: Trufla
O: Krzysztof Ciechoński
B: KJ Kapriola-Choiny
K012084
163.

40

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
164.

92

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paula Obrębska
B: Polska
Brak
165.

126

WALKIRIA Hucuł POL 2015 Klacz ciemnogniada/kuc:141cm F: Włochaty
M: Waszka
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Dubel Jakub
Brak
166.

129

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
167.

99

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K023761 616009600164413
168.

179

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
169.

118

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
170.

205

Wimma F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
250
250
SUM:
500.00
Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
400
SUM:
400.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania
300
SUM:
300.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
200
400
50
SUM:
650.00
Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
SUM:
100.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
50
100
SUM:
150.00
Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
50
SUM:
50.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
150
SUM:
150.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
250
SUM:
250.00
Mordzelewski Michał SJ Poster
50
SUM:
50.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
100
300
SUM:
400.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
400
600
200
SUM:
1200.00
Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
50
50
SUM:
100.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
150
SUM:
150.00
Tarnowski Lucjan JKS U Robsonów
100
SUM:
100.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
50
SUM:
50.00
Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
600
250
SUM:
850.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Stajnia Brzozowy Las
DŻARNA (176)
2019-02-09
8
2019-02-09
2019-02-09
Ambroziak Nina
Stajnia Brzozowy Las
MILO (177)
2019-02-09
1
2019-02-09
9
Bąk Anastazja
BPK (LUL)
TYTAN (90)
2019-02-09
21
2019-02-09
2019-02-09
12
2019-02-10
3
2019-02-10
5
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (207)
2019-02-10
10
2019-02-10
17
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (106)
2019-02-10
21
2019-02-10
MARKIZA (107)
2019-02-10
11
2019-02-10
R-MEFISTO (108)
2019-02-10
12
2019-02-10
24
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-02-10
2019-02-10
R-MEFISTO (108)
2019-02-10
6
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (127)
2019-02-09
4
2019-02-09
3
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (156)
2019-02-09
9
2019-02-09
22
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
SUNBIRD (30)
2019-02-09
11
2019-02-09
2019-02-09
23
2019-02-09
1
Burchard Janina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-02-09
27
2019-02-09
2
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2019-02-09
2019-02-09
2019-02-10
16
2019-02-10
26
GAJA (64)
2019-02-09
23
2019-02-09
31
2019-02-10
18
2019-02-10
38
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
IRYDON L (222)
2019-02-10
20
Irydon-L (224)
2019-02-10
35
Czarnecka Anna
BPK
2019-02-09
22
2019-02-09
1
2019-02-09
18
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (61)
2019-02-09
26
2019-02-09
46
2019-02-10
3
2019-02-10
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-02-09
1
2019-02-09
3
2019-02-10
12
2019-02-10
13
2019-02-09
1
2019-02-09
19
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
HOLLIDAY (157)
2019-02-10
15
2019-02-10
12
2019-02-10
26
2019-02-10
Dąbrowska Zofia
bpk
2019-02-10
1
2019-02-10
14
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
CALEESI (95)
2019-02-09
7
2019-02-10
20
2019-02-10
32
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (104)
2019-02-10
23
2019-02-10
Florczak Aleksandra
EQUIKAM
DIANA L (36)
2019-02-09
3
2019-02-09
35
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
2019-02-09
29
2019-02-09
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (188)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
250
2019-02-10
1
250
2019-02-10
32
Glasser Mikołaj
SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
JEGOCIN (98)
2019-02-09
2019-02-09
39
2019-02-10
2
2019-02-10
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (123)
2019-02-09
<