Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B Stangret - Kielce
Kielce, 6-7.04.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:53:50
2019-04-03 18:03:06
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 19:19:55
2019-04-02 19:11:21
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:12:14
2019-03-31 20:47:53
Zuzanna Mardyła CZARNY KSIĄZE
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:12:20
2019-03-31 20:44:08
Gabriela Niewadzi PIXEL
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:12:26
2019-03-31 20:42:19
Waldemar Głowacki HINDUS
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:12:31
2019-03-31 20:39:43
Katarzyna Kotecka LORD
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:12:36
2019-03-31 17:25:27
Katarzyna Gugała RAJMARA
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:19:38
2019-03-31 14:37:14
Julia Kowalik JAGODA
  • 2x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 14:07:05
2019-03-29 21:20:06
Wiktoria Szmyd MEFISTO
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:04:54
2019-03-29 21:14:06
Marcin Herdzik GENEWA
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 14:07:23
2019-03-29 19:33:50
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 14:07:36
2019-03-29 19:27:12
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 2x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:30:58
2019-03-29 11:07:02
Kaja Klepacz STERYD
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:31:00
2019-03-29 08:16:04
Karolina Zagdan WELATON
  • 1x T1/LL<50/krzyżaki - towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL<50/krzyżaki - towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:59:46
2019-03-29 08:15:09
Zofia Sondej MAKS
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:31:04
2019-03-29 08:14:24
Weronika Sobura RÓŻA
  • 1x T1/LL<50/krzyżaki - towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL<50/krzyżaki - towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:30:55
2019-03-28 21:56:51
Marcin Chodurski ELEKT
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:49:35
2019-03-28 18:56:22
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:25:08
2019-03-28 10:24:20
Maria Żądło ASTERIX
  • 1x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:11:34
2019-03-27 19:32:16
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:31:25
2019-03-27 18:50:53
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 1x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 15:34:04
2019-03-27 12:12:17
Amelia Kwiecień JAGODA
  • 2x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:39:20
2019-03-26 22:39:30
Małgorzata Wisowska ARTEMIDA
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:39:25
2019-03-26 18:13:48
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:31:38
2019-03-26 07:04:28
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:31:53
2019-03-26 07:03:05
Klara Kozioł VOILA
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:12
2019-03-24 21:30:29
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/dwufazowy, art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:14
2019-03-24 21:29:15
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/dwufazowy, art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:16
2019-03-24 20:47:46
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 2x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:19
2019-03-24 19:01:26
Kacper Mróz BRACONTI
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:25
2019-03-24 17:04:34
Tomasz Zelek KEISZA
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:27
2019-03-24 17:01:40
Tomasz Zelek URLIKA
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:29
2019-03-24 17:00:31
Tomasz Zelek LEGROS
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:48
2019-03-24 16:58:44
Grzegorz Bielnik QUITE
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:50
2019-03-24 16:57:48
Nikola Bielnik GEDEON
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 18:00:25
2019-03-24 16:37:57
Oliwia Kowal BELLOTTO
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:57
2019-03-24 16:16:35
Aleksandra Kowalik KATANI
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:28:59
2019-03-24 15:44:22
Patrycja Blicharska KATANI
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 11:35:33
2019-03-23 17:23:04
Emilia Puch GAUCHO S
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
  • 2x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 11:35:56
2019-03-23 17:21:53
Olga Puch W-CORINA
  • 1x T1/LL<50/krzyżaki - towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL<50/krzyżaki - towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 19:19:05
2019-03-22 20:10:29
Ewa Mirosław SANT CLINTON K
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
  • 2x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 11:37:00
2019-03-22 19:19:26
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T5/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:41
2019-03-21 20:50:10
Szymon Skarzynski NUTTY MK
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:45
2019-03-21 20:40:32
Szymon Skarzynski PIXEL
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:50
2019-03-21 20:35:06
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:44:27
2019-03-21 20:26:57
Oliwia Molenda RUSEŁKA
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:57
2019-03-21 20:23:13
Olivia Sijka IBERIA
  • 2x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 20:44:44
2019-03-19 16:28:02
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 19:52:38
2019-03-17 09:57:11
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/dwufazowy, art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 19:52:40
2019-03-16 20:51:20
Agnieszka Boś WIWITTO
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 07:31:55
2019-03-16 14:47:36
Natalia Marcjan KOLUMB
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 11:15:58
2019-03-14 19:52:02
Weronika Polaczek FURTIVA
  • 2x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:59:35
2019-03-14 15:43:07
Bartosz Szczepka PARIS
  • 1x T2/LL40-60/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-80/towarzyski - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T7/LL-90/towarzyski - dwufazowy, art. 274.5.3 PUCHAR REGIONÓW
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 12:14:47
2019-03-12 22:05:25
Elżbieta Bujna LUPIMAXI
  • 1x 1/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/dwufazowy, art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bednarska Julia
2. Bielnik Grzegorz KKJ FULLMET
S
O032527
3. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
4. Blicharska Patrycja ZAGAJE107
2004 (JM.)
brak
5. Boś Agnieszka BPK
S
brak
6. Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
S
152/Z/2017
7. Chodurski Marcin BPK
S
brak
8. Dąbek Amelia BPK
2006 (JM.)
Brak
9. Gawryjołek Zuzanna brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
10. Głowacki Waldemar Klub Sportowy Stangret
S
Brak
11. Góralska Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
Brak
12. Gugała Katarzyna Brak
S
Brak
13. Gumuła Natalia KS Jumping Team
2001 (J.)
O037100
14. Herdzik Marcin WKJ Lublin SJ Karino
S
O031849
15. Klepacz Kaja Kraina Koni Bałtów
2004 (JM.)
brak
16. Kotecka Katarzyna Klub Sportowy Stangret
S
Brak
17. Kowal Oliwia Zagaje107
1998 (MJ.)
brak
18. Kowalik Aleksandra Zagaje107
2003 (J.)
brak
19. Kowalik Julia brak
2003 (J.)
brak
20. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
21. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
22. Kwiecień Amelia KKJ FULLMET
2007 (JM.)
brak
23. Łopacka Kornelia WKJ LUBLIN
2008 (Mł.)
O050932
24. Mardyła Zuzanna Klub Sportowy Stangret
2003 (J.)
Brak
25. Mikutel Sylwia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
Brak
26. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
27. Molenda Oliwia Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
Brak
28. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
29. Niewadzi Gabriela Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
Brak
30. Piwowarska Daria KS Stangret Kielce
S
O004658
31. Polaczek Weronika KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O033395
32. Postrożny Oliwia L.K.J Ponidzie pińczów
2005 (JM.)
O049225
33. Puch Emilia BPK
2002 (J.)
O042546
34. Puch Olga BPK
2006 (JM.)
Brak
35. Sijka Olivia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
LZRWZJ/5086/19
36. Skarzynski Szymon Klub Sportowy Stangret
S
Brak
37. Smolich Julia KKJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
38. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
39. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
40. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
41. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
42. Szczepka Bartosz Lkj Ponidzie Pińczów
2004 (JM.)
O049056
43. Szmyd Wiktoria -
1999 (MJ.)
O053178
44. Wiecheć Zuzanna KKJ Kielce
2000 (MJ.)
O033362
45. Wisowska Małgosia Kraina Koni Bałtów
2006 (JM.)
brak
brak
46. Żądło Maria Kielecki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O038889
47. Zagdan Karolina KKJ Kielce
2004 (JM.)
O045781
48. Zelek Tomasz KKJ FULLMET
S
O004072
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ALOE VERA BEAUTY Connemara IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Nn
M: Nn
O: Smolich
B: Nn
Brak Brak
2.

43

ARTEMIDA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Drop
M: Arizona
O: Monika Niedziela
B: Piwowarski Andrzej
brak brak brak
3.

46

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Ajanta / Aloube
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098 POL009670004401
4.

35

BAJRAM Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Funt
M: Belle de Nuit
O: Justyna Płatek
B: Jarosław Pacek
brak
5.

57

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
O: Anna Góralska
B: Malwina Mikas
12394
6.

10

BELLOTTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/168 F: Qulester
M: Bella
O: Katarzyna Perkowska
B: Chmielarski Piotr
Brak
7.

65

BENFIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
8.

36

BRACONTI Wielkopolska POL 2014 Ogier gniada/160 F: Contender Son
M: Brawura
O: Kacper Mróz
B: Piotr Wilczewski
K026063 616007660524414
9.

66

CASSIS IMPERIAL Hanover GER 2010 Wałach gniada F: Christ
M: Palina
O: Daria Piwowarska
B: Niemcy
K018795
10.

11

CHAMBERTINA Oldenburdzka POL 2011 Klacz gniada/162 F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
11.

56

CHAMPION DE NIGHT Oldenurg POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: ...
B: ...
Brak De 433330418910
12.

64

COENTRAO A Holsztyn POL 2010 Wałach gniada/168 F: CARENTAN
M: WALANDA
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
13.

58

CZARNY KSIĄZE SP POL 2015 Wałach kara/160 F: Jw
M: Mw
O: Stajnia
B: Nn
Brak Brak
14.

16

ELEKT SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Elman
M: Elta
O: Paulina Tatarowska
B: Stadnina Koni Kalników
brak 616009630022314
15.

27

ESCARDO Malopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
O: A.Mikutel
B: Kamila Kustosik
Brak 616 006 59 01491 11
16.

23

ESKAPADA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa F: Fair Play
M: Escada PG
O: Izabela Postrożny
B: Paweł Żeromiński
K024977 616009550150309
17.

20

FURTIVA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/163 F: Ekoton
M: Florencja
O: Mariusz Polaczek
B: Piotr Chmielarski
Brak POL 616006550058015
18.

29

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Galia S
O: Tomasz Puch
B: Szurik Stanisław
K015468 POL 009 52 00506 08
19.

41

GEDEON SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Hartland
M: Getyna / Genius
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K009867 POL 009 66 07860 05
20.

54

GENEWA Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kara F: Player
M: Gujana
O: Marcin Herdzik
B: Rzepecki Zbigniew
brak
21.

59

HINDUS SP POL 2010 Wałach skarogniada/172 F: Oj
M: Mt
O: W.glowacki
B: Jw
Brak Brak
22.

31

HONDA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:154 F: HUZAR
M: HEROINA
O: BOŻENA LITWIŃSKA
B: ŁÓJ ALEKSANDER
BRAK
23.

28

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
O: D.sijka
B: N
K016299 616007610167607
24.

13

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Corde
M: Jastarnia
O: Kamila Kwiecień
B: brak
brak
25.

62

JAGODA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/165 F: Lansjer
M: Juda
O: Sebastian Juszczyk
B: Malżycki Edward
Brak 616006570149412
26.

44

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
K026624
27.

42

KATANI Trakeńska POL 2006 Ogier gniada/173 F: Cugnot
M: Kotlina
O: Patrycja Metryka
B: Mirosław Kulpiński
brak
28.

39

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L / Player
O: Wojciech Ciepliński
B: Wojciech Ciepliński
K026032
29.

60

LORD SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
O: K.kotecka
B: Nn
Brak Brak
30.

18

LUPIMAXI Westfalska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lupicor
M: Jung Maksyma
O: Elżbieta Bujna
B: Agro
3690/17 DE
31.

15

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
32.

53

MEFISTO Małopolska POL 2009 Wałach siwa/163 cm F: Narcyz
M: Malwa
O: Wiktoria Szmyd
B: Stajnia Guzówka - Katarzyna Podkańska-Dziubińska
brak 616006580749609
33.

25

NUTTY MK SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: LandosII
M: Nadzieje II
O: Sk Felice
B: Sk Felice
Brak Brak
34.

19

PARIS Małopolska POL 2011 Klacz siwa/165 F: Heban
M: Pamela
O: Magdalena Szczepka
B: Magdalena Szczepka
K024816 616006550006811
35.

26

PIXEL HAN POL 2014 Wałach siwa/180 F: Berlin
M: Picasoli
O: Nn
B: Holandoa
Brak Brak
36.

32

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Grzegorz Bielnik
B:
K018032 DE441411201910 104TX13
37.

61

RAJMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Renoma
O: Maciej Gugała
B: Pohnke Ryszard
Brak
38.

67

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
39.

50

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
O: Anna Szrajer
B: .
K025095
40.

63

RUSEŁKA SP POL 2013 Klacz siwa/mk:150 F: Jk
M: Jw
O: Stangret
B: Ww
Brak Brak
41.

21

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
42.

8

SANT CLINTON K SP POL 2013 Wałach skarogniada/172cm F: Clinton I
M: Santa Cruz
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
K023537 616009580392113
43.

48

STERYD Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Demon
M: Strefa
O: KJ Bałtów
B: KJ Bałtów
brak
44.

68

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625
45.

38

URLIKA X POL 2012 Klacz gniada F: X
M: X
O: Tomasz Zelek
B: Z
Brak
46.

12

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero
M: Volterra
O: Emilia olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
Brak Brak
47.

30

W-CORINA Holsztyńska POL 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Sigrid
O: Tomasz Puch
B: Magens Michel
K018426 DE421000179306
48.

49

WELATON Koń Huculski POL 2012 Wałach srokata F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
49.

22

WIWITTO MŁP POL 2013 Wałach gniada F: Wiwat/Grey
M: Wideta/Despota
O: Agnieszka Boś
B: SK Prudnik
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
50
SUM:
50.00
Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
20
SUM:
20.00
Zelek Tomasz KKJ FULLMET
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bednarska Julia
2019-04-06
22
2019-04-07
10
Bielnik Grzegorz
KKJ FULLMET
QUITE (32)
2019-04-06
8
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-07
12
Bielnik Nikola
KKJ FULLMET
GEDEON (41)
2019-04-06
20
2019-04-06
15
2019-04-07
2019-04-07
Blicharska Patrycja
ZAGAJE107
KATANI (42)
2019-04-06
7
2019-04-07
3
2019-04-07
26
Boś Agnieszka
BPK
WIWITTO (22)
2019-04-06
28
2019-04-06
37
2019-04-07
8
Bujna Elżbieta
KJ Zbrosławice
2019-04-06
2
2019-04-06
1
2019-04-07
2
50
2019-04-07
1
Chodurski Marcin
BPK
ELEKT (16)
2019-04-06
18
2019-04-06
31
2019-04-07
15
2019-04-07
18
Dąbek Amelia
BPK
2019-04-07
1
2019-04-07
2019-04-07
3
Gawryjołek Zuzanna
brak przynależności klubowej
BAJRAM (35)
2019-04-07
12
2019-04-07
6
Głowacki Waldemar
Klub Sportowy Stangret
HINDUS (59)
2019-04-07
19
2019-04-07
Góralska Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-04-06
10
2019-04-06
12
2019-04-07
12
2019-04-07
7
Gugała Katarzyna
Brak
RAJMARA (61)
2019-04-06
26
2019-04-06
8
2019-04-07
10
Gumuła Natalia
KS Jumping Team
2019-04-06
11
2019-04-06
2019-04-07
9
2019-04-07
Herdzik Marcin
WKJ Lublin SJ Karino
GENEWA (54)
2019-04-06
7
2019-04-07
5
2019-04-06
2019-04-07
6
Klepacz Kaja
Kraina Koni Bałtów
STERYD (48)
2019-04-06
23
2019-04-06
34
2019-04-07
14
2019-04-07
21
2019-04-07
13
Kotecka Katarzyna
Klub Sportowy Stangret
LORD (60)
2019-04-06
23
2019-04-06
6
2019-04-07
5
2019-04-07
13
Kowal Oliwia
Zagaje107
2019-04-06
4
2019-04-06
33
2019-04-07
2
2019-04-07
5
2019-04-07
2
Kowalik Aleksandra
Zagaje107
KATANI (42)
2019-04-06
22
2019-04-07
8
Kowalik Julia
brak
JAGODA (62)
2019-04-06
19
2019-04-06
16
2019-04-07
17
2019-04-07
16
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2019-04-06
4
2019-04-06
3
2019-04-07
7
2019-04-07
4
VOILA (12)
2019-04-06
32
2019-04-07
13
2019-04-07
9
2019-04-06
29
ROCKY (67)
2019-04-06
9
2019-04-07
3
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2019-04-06
2
2019-04-07
3
20
2019-04-07
2
Kwiecień Amelia
KKJ FULLMET
JAGODA (13)
2019-04-06
5
2019-04-06
20
2019-04-07
11
2019-04-07
9
Łopacka Kornelia
WKJ LUBLIN
HONDA (31)
2019-04-06
8
2019-04-06
11
2019-04-06
35
2019-04-07
6
2019-04-07
23
2019-04-07
17
Mardyła Zuzanna
Klub Sportowy Stangret
2019-04-06
21
2019-04-06
24
2019-04-07
17
2019-04-07
27
Mikutel Sylwia
Klub Sportowy Stangret
ESCARDO (27)
2019-04-06
14
2019-04-06
27
2019-04-07
14
2019-04-07
15
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2019-04-06
17
2019-04-06
3
2019-04-07
16
2019-04-07
11
Molenda Oliwia
Klub Sportowy Stangret
2019-04-06
17
2019-04-06
36
2019-04-07
10
2019-04-07
18
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-04-06
38
2019-04-06
13
2019-04-07
11
2019-04-07
14
Niewadzi Gabriela
Klub Sportowy Stangret
PIXEL (26)
2019-04-06
24
2019-04-06
25
2019-04-07
2019-04-07
20
2019-04-07
28
Piwowarska Daria
KS Stangret Kielce
2019-04-06
10
2019-04-07
8
2019-04-06
2019-04-07
8
Polaczek Weronika
KJ Zbrosławice
FURTIVA (20)
2019-04-06
2019-04-06
25
2019-04-06
2019-04-07
15
2019-04-07
24
2019-04-07
8
Postrożny Oliwia
L.K.J Ponidzie pińczów
2019-04-06
2
2019-04-06
5
2019-04-07
25
2019-04-07
Puch Emilia
BPK
2019-04-06
14
2019-04-06
13
2019-04-07
11
2019-04-06
16
2019-04-07
2019-04-07
4
Puch Olga
BPK
2019-04-06
2
2019-04-06
6
2019-04-06
3
2019-04-07
6
2019-04-07
4
2019-04-07
Sijka Olivia
Klub Sportowy Stangret
IBERIA (28)
2019-04-06
5
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-07
1
Skarzynski Szymon
Klub Sportowy Stangret
2019-04-06
30
2019-04-07
19
Smolich Julia
KKJ Fullmet
2019-04-06
19
2019-04-06
21
2019-04-07
2
2019-04-07
22
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (50)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-06
2019-04-07
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (15)
2019-04-06
1
2019-04-06
2
2019-04-07
1
2019-04-07
20
2019-04-07
1
RÓŻA (50)
2019-04-07
1
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin SJ Aleksander
2019-04-06
9
2019-04-06
12
2019-04-06
6
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-04-07
3
2019-04-07
4
Szczepka Bartosz
Lkj Ponidzie Pińczów
PARIS (19)
2019-04-06
1
2019-04-06
4
2019-04-07
4
2019-04-07
4
Szmyd Wiktoria
-
MEFISTO (53)
2019-04-06
7
2019-04-07
7
2019-04-07
12
Wiecheć Zuzanna
KKJ Kielce
BENFIKA (65)
2019-04-06
3
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
6
Wisowska Małgosia
Kraina Koni Bałtów
2019-04-06
15
2019-04-06
10
2019-04-06
18
2019-04-07
5
2019-04-07
9
2019-04-07
7
Żądło Maria
Kielecki Klub Jeździecki
ASTERIX (46)
2019-04-06
2019-04-07
10
2019-04-06
2019-04-07
Zagdan Karolina
KKJ Kielce
WELATON (49)
2019-04-06
1
2019-04-06
13
2019-04-06
11
2019-04-07
3
2019-04-07
16
2019-04-07
13
Zelek Tomasz
KKJ FULLMET
URLIKA (38)
2019-04-06
12
2019-04-06
2019-04-07
5
2019-04-07
7
LEGROS (39)
2019-04-06
9
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-07
1
100

Number of Riders: 48

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 170.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl