Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 21:29:03
2019-05-08 21:27:50
Magdalena Kłusek TRIUMF
  • 2x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 21:15:53
2019-05-08 21:14:50
Patrycja Omiotek MONA LISA
  • 2x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:03:41
2019-05-08 20:23:33
Kamil Ciesielczuk POWER IS BACK
  • 1x 4a/P3/
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7a/P6/ZR
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
81 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 20:16:15
2019-05-08 20:10:04
Karina Stanilewicz EDYCJA
  • 1x 4a/P3/
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 7a/P6/ZR
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 19:55:05
2019-05-08 19:50:06
Iga Krawczyk GRAJCAR
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 19:54:05
2019-05-08 19:43:43
Oliwia Stępień AMARETTO
  • 1x 9b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:53:33
2019-05-08 19:30:11
Natalia Illek HERMES
  • 1x 2a/L1/
  • 1x 7a/P6/Finał Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:53:17
2019-05-08 19:27:25
Klaudia Brzozowska HERMES
  • 1x 3a/L3/
  • 1x 7a/P6/Finał Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 19:07:37
2019-05-08 17:42:59
Olga Porzak ABIGAIL
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 19:07:14
2019-05-08 17:42:21
Kamila Szulżycka MAJOR
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 16:32:39
2019-05-08 15:46:21
Karolina Biszkont GRINGO
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 13:23:58
2019-05-08 13:15:31
Zuzanna Niezgoda LOLEK
  • 2x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 9b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:13:32
2019-05-08 10:49:43
Joanna Kiełbus BLACK JACK
  • 2x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 7a/P6/Finał Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:10:27
2019-05-08 10:49:32
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 11:12:36
2019-05-08 09:52:45
Nina Kwiecińska MIDOS
  • 2x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 11:12:32
2019-05-08 09:48:17
Nina Kwiecińska SAWANA
  • 2x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:09:13
2019-05-08 09:07:51
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 2x 9b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:08:48
2019-05-08 09:06:27
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 7b/N/dwufazowy art. 274.5.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:08:00
2019-05-07 22:23:37
Julia Kucharczyk HELKA
  • 1x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 9b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:06:43
2019-05-07 21:06:25
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 2x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:25:06
2019-05-07 21:06:02
Karolina Mucha FARAON
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-07 20:46:19
2019-05-07 19:35:18
Aleksandra Zbańska JUNA
  • 2x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
61 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-07 20:45:16
2019-05-07 18:21:21
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
  • 1x 15b/N/dwufazowy art. 274.5.2
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-07 20:44:54
2019-05-07 18:19:45
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-07 15:46:55
2019-05-07 14:47:13
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
58 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-07 15:46:35
2019-05-07 14:35:11
Urszula Musiedlak VARTEMIDA
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 13:01:08
2019-05-07 12:59:57
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 2x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:03:33
2019-05-07 10:03:54
Julia Czajkowska BATALION
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 23:03:21
2019-05-06 21:00:08
Adela Örnek CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:06:04
2019-05-06 16:21:45
Bartłomiej Skiba HABIBI
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:04:22
2019-05-06 15:21:28
Maria Pyzel ELTRES
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
51 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-06 19:03:49
2019-05-06 15:20:10
Wiktoria Bartylak FANABERIA
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:03:28
2019-05-06 15:19:27
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:59:29
2019-05-06 12:53:44
Zofia Ciesielska FIGA
  • 1x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:21
2019-05-06 12:02:43
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:02:09
2019-05-05 21:26:14
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:00
2019-05-05 18:27:10
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 2x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 18:42:17
2019-05-05 16:09:22
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-05 17:36:33
2019-05-05 13:53:24
Justyna Koczułap WIKMAR
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:15:42
2019-05-04 22:07:40
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:03:48
2019-05-04 14:49:43
Marta Bednarz KASABLANKA R
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-04 12:19:12
2019-05-04 11:24:37
Lena Palica TEL AVIW
  • 2x 9b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-04 11:34:38
2019-05-03 17:23:45
Sylwia Początek ALABAMA
  • 2x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 11:38:04
2019-05-03 10:37:00
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 7b/N/dwufazowy art. 274.5.2
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-03 09:20:31
2019-05-03 08:35:12
Aleksandra Makarewicz BLANKA
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-02 18:49:28
2019-05-02 13:31:38
Monika Krzeszowska KRAKEN
  • 1x 4a/P3/
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 7a/P6/Finał Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-02 01:54:53
2019-05-01 17:46:53
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-30 22:02:26
2019-04-30 18:10:20
Karolina Sułek ASSAMIRA
  • 1x 4a/P3/
  • 1x 7a/P6/ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:02:55
2019-04-30 17:22:44
Ewa Mirosław C
  • 2x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:03:13
2019-04-30 17:17:05
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:03:47
2019-04-30 17:16:00
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:53:08
2019-04-30 14:36:06
Radosław Marciniak IMPERIA QUEEN
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:52:28
2019-04-30 12:36:13
Kamila Czernaś SPAR
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 2x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 13:00:16
2019-04-30 12:16:24
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 21:39:38
2019-04-30 12:15:10
Natalia Szpilka PRYM
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 7a/P6/Finał Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 12:59:18
2019-04-30 12:14:02
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 2x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 12:59:04
2019-04-30 12:13:07
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 7b/N/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
  • 1x 15b/N/dwufazowy art. 274.5.2
21 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-30 12:58:32
2019-04-30 12:11:31
Dominika Strąk HABIBY
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 11:50:41
2019-04-30 12:09:49
Alan Poluchowicz HABIBY
  • 2x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-08 11:50:08
2019-04-30 12:06:45
Piotr Poluchowicz SPIRYT
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 2x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:47:28
2019-04-30 12:05:49
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:49:09
2019-04-30 12:04:22
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:47:48
2019-04-30 12:02:45
Klaudia Matyjaśkiewicz ŁUNA
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 10b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:46:45
2019-04-30 12:01:16
Martyna Gajdek HARAGOR
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 12:55:28
2019-04-30 11:59:13
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 12:54:50
2019-04-30 11:56:57
Marta Banach PIŁAT
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - ZR
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:54:26
2019-04-29 23:11:44
Magdalena Erd WALOR
  • 1x 1b/LL-60/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:15:23
2019-04-29 02:23:00
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 13b/L/dwufazowy art. 274.5.2 - Finał Akademickich Mistrzostw
  • 1x 15b/N/dwufazowy art. 274.5.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 09:15:35
2019-04-28 21:42:13
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 6b/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 7b/N/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 14b/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
  • 1x 15b/N/dwufazowy art. 274.5.2
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:44:56
2019-04-28 20:08:16
Weronika Chaberska POLANKA
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 1x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12b/LL-90/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:43:58
2019-04-27 15:51:26
Paulina Kalinowska HVAR
  • 1x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
  • 2x 11b/LL-80/dokładności art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:52:31
2019-04-27 15:13:34
Iga Policha EMIR
  • 2x 2b/LL-70/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 3b/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - aneks 2 do Regulaminu B
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:42:50
2019-04-24 19:21:35
Magdalena Samólnik JASNY
  • 1x 4a/P3/
  • 1x 7a/P6/ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:41:53
2019-04-24 18:55:28
Stanisław Sergiel RUNDA
  • 1x 3a/L3/
  • 1x 4a/P3/
  • 1x 5a/L2/
  • 1x 7a/P6/ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:29:13
2019-04-24 18:51:24
Katarzyna Wójcicka RAPID
  • 1x 2a/L1/
  • 1x 3a/L3/
  • 1x 5a/L2/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:28:03
2019-04-24 10:00:07
Nina Czarnecka TANGER
  • 2x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:25:45
2019-04-24 09:54:23
Agata Jastrzębska GABI ZAZOU
  • 2x 4b/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5b/L/z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Marta WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
2. Bartylak Wiktoria WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2003 (J.)
O049463
3. Bednarz Marta Equiclub Zamłyniec
S
O032548
4. Biszkont Karolina WKJ Lublin, SJ Adrenalina
2001 (J.)
O046147
5. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
6. Brzozowska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
S
O022272
7. Chaberska Weronika Equiclub Zamłyniec
2000 (MJ.)
O053552
8. Ciesielczuk Kamil WKJ Lublin
S
O024642
9. Ciesielska Zofia SJ Stajnia Drwal
2003 (J.)
O050850
10. Czajkowska Julia BPK
S
O030542
11. Czarnecka Nina wkj Lublin sj ARVENA
2003 (J.)
O041749
12. Czernaś Kamila WKJ Lublin SJ Drwal
2003 (J.)
O048070
13. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
14. Dobrowolska Katarzyna WKJ Lublin
2004 (JM.)
O050485
15. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
16. Erd Magdalena Sj Stajnia Drwal
2007 (JM.)
O053559
17. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
18. Gajdek Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
O009441
19. Grudzień Alicja SJ Poniatowa
2009 (Mł.)
O054736
20. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O023808
21. Illek Natalia Bez Przynależności Klubowej
1998 (MJ.)
O054841
22. Jastrzębska Agata wkj Lublin sj ARVENA
S
O028369
23. Kiełbus Joanna WKJ Lublin SJ Wieża
S
O024268
24. Kłusek Magdalena WKJ Lublin SJ Ztajnia Nad Lutnią
1999 (MJ.)
brak
25. Koczułap Justyna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O023304
26. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
27. Krawczyk Iga WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2003 (J.)
O049981
28. Krzeszowska Monika WKJ Lublin
S
brak
29. Kucharczyk Julia Brak
2007 (JM.)
O052995
30. Kudlicka Jagoda WKJ Lublin
O019092
31. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
32. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
O022707
33. Łopacka Kornelia WKJ Lublin
2008 (Mł.)
O050932
34. Makarewicz Aleksandra SJ Bonanza
2003 (J.)
O054949
35. Marciniak Radosław WKJ Lublin
S
O007831
36. Matyjaśkiewicz Klaudia SJ Drwal
2003 (J.)
O052759
37. Mazurek Aleksandra SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O043826
38. Michałowska Natalia WKJ Lublin SR Strong Riders
2004 (JM.)
O042649
39. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
40. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (JM.)
O039583
41. Mucha Karolina BPK
S
O033412
42. Musiedlak Urszula Brak
2003 (J.)
Brak
43. Niezgoda Zuzanna WKJ Lublin SJ Aleksander Elizówka
2006 (JM.)
O054948
44. Olchowska Klaudia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O007838
45. Omiotek Patrycja bpk
2005 (JM.)
brak
46. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (J.)
O029339
47. Palica Lena Brak
2010 (Mł.)
Bak
48. Pieniążek Monika WKJ Lublin
S
O025863
49. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
50. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
51. Policha Iga KJ Alexander Elizówka
2002 (J.)
O054756
52. Poluchowicz Alan WKJ Lublin SJ Bonanza
2009 (Mł.)
O054495
53. Poluchowicz Piotr SJ Bonanza
S
O054496
54. Porzak Olga BPK
1998 (MJ.)
O039674
55. Poziomkowska Juia WKJ Lublin
O044883
56. Pyzel Maria WKJ Lublin / SJ Oxer
2003 (J.)
O043691
57. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
58. Romanowicz Andżelika SJ Poniatowa
2003 (J.)
O035482
59. Samólnik Magdalena WKJ Lublin SJ CADENCE
2001 (J.)
O050849
60. Sergiel Stanisław WKJ Lublin SJ CADENCE
2006 (JM.)
O050363
61. Skiba Bartłomiej BPK
S
O050361
62. Stanilewicz Karina WKJ Lublin SJ Stajnia Nad Lutnią
2001 (J.)
O052476
63. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
64. Stępień Oliwia WKJ Lublin SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
65. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
66. Sułek Karolina WKJ Lublin
2001 (J.)
O043818
67. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
68. Szypiło Julia Klub Jeździecki Aleksander
2002 (J.)
O049555
69. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
70. Wójcicka Katarzyna WKJ Lublin SJ CADENCE
S
O020849
71. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
72. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
73. Zbańska Aleksandra WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
2005 (JM.)
O054954
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

76

ABIGAIL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
O: -
B: -
-
2.

47

ALABAMA Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
O: Ewa Brzozowska
B: Radosław Nowicki
brak -
3.

78

AMARETTO Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/165 F: RAMMSTEIN
M: ANDORRA
O: Piotr Stępień
B: Suszek Andrzej
brak 616009580428014
4.

72

AMIRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
O: Katarzyna Szypiło
B: Mirosław Tomikowski
K025221
5.

38

ASSAMIRA MŁP. POL 2007 Klacz gniada/165 F: Pentagram
M: Assaka
O: Izabela Karwacka
B: SK Janów Podlaski
Brak
6.

84

AVANTI F:
M:
O:
B:
7.

18

BATALION Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Llandaff
M: Bastylia
O: Julia Czajkowska
B: SK Krasne
K026477
8.

19

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
O: Marek Latała
B: Krzysztof Strąk
K023669
9.

73

BLACK JACK Małopolska POL 2015 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Joker-W
M: Bursa
O: Joanna Kiełbus
B: Anna Kiełbus
K027672 616006660349315
10.

45

BLANKA PKSP POL 2006 Klacz kara F: Bongos
M: Roxana
O: Krzysztof Starościc
B: Krzysztof Starościc
K027705
11.

88

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
12.

69

BYRON EX BARONG KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:148 F: Mister Man
M: Bourette
O: Ewa Grudzień
B: Ślotała Jacek
K006853 08839
13.

58

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473 -
14.

53

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
15.

57

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. GER 2014 Wałach siwa F: Calidrio
M: Haptstutbuch Gitana
O: Adela Örnek
B: Jurgen Oggerman
K025006 DE427270209514
16.

41

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
17.

6

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
18.

68

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
K021731
19.

51

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
O: Emilia Tymczyszyn
B: Tokarski Jacek
K027509
20.

52

DRÓŻNIK Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: Paweł Pochroń
K026665
21.

80

EDYCJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/169 F: Hebab
M: Elektra
O: Karina Stanilewicz
B: Wojciech Ciesielczuk
brak POL006580024507
22.

55

ELTRES MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata/. F: Emerson
M: Eureka / Plaster
O: Joanna Sionkowska
B: Jan Zuber
K026632
23.

24

EMIR Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/170 F: Palermo
M: Eko
O: Natasza Zarzycka
B: Danuta Trochym
K017345 616009580224707
24.

54

FANABERIA Maloplska POL 2012 Klacz siwa F: Awans
M: Fatima
O: Wiktoria Bartylak
B: Piecuch
K025139
25.

65

FARAON Małopolska POL 2011 Ogier gniada/171 F: Jurand
M: Fryga
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
K020973 616006580516211
26.

34

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
27.

20

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/165 F: Miecz
M: Frezja
O: Justyna Dziurkowska
B: Witold Rogalski
K027286
28.

2

GABI ZAZOU SP POL 2009 Klacz kara/mk:155 F: Gepard
M: Zorika
O: Agata Jastrzębska
B: Agata Jastrzebska
K023464 616 013 58 05268 09
29.

59

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
30.

79

GRAJCAR Małopolska POL 2013 Wałach gniada/168 F: Polder
M: Gracja
O: Ewa Ziemińska
B: -
Brak 616006580360413
31.

49

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
32.

74

GRINGO KUC POL 0000 Wałach inna/mk: F: NN
M: NN
O: Mazur Monika
B: NN
K025795
33.

56

HABIBI M POL 2014 Klacz gniada/170 F: Huzar
M: Hrabianka
O: Bartłomiej Skiba
B: Jerzy Lodziński
K027638 Brak
34.

33

HABIBY KF POL 2013 Klacz gniada/kuc:136 F: Apatyt
M: Hawana
O: Piotr Poluchiwicz
B: Krzysztof Starościc
Brak Brak
35.

29

HARAGOR PKSP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L
M: Hrabianka
O: Bartosz Wójcik
B: Polska
K027312
36.

66

HELKA Kuc Feliński POL 2012 Klacz tarantowata/kuc:133 F: Wiedźmin
M: Halka
O: Wojciech Kniaziuk
B: Wojciech Kniaziuk
K027670 616013580536012
37.

9

HERMES Małopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: San Moritz / Roulette
M: Herca / Vis Versa
O: SK Janów Podlaski
B: Katedra Hodowli i Użytkowania Koni UP Lublin
K027586 616006580450513
38.

77

HERMES Małopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: San Moritz/ Roulette
M: Herca/ Vis Versa
O: Katedra Hodowli i Użytkowania Koni UP Lublin
B: SK Janów Podlaski
K027586 616006580450513
39.

31

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda
O: Beata Mazurek
B: Wojciech Ciepliński
K020337
40.

85

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
41.

40

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada/mk:154 F: Huzar
M: Heroina
O: Bożena Litwińska
B: Aleksander Łój
K026096
42.

42

IMPERIA QUEEN Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/171 F: Vandamme
M: Iwanowna
O: Radosław Marciniak
B: Aleksandra Król
K015850 616007610312807
43.

3

JASNY Konik Polski POL 1997 Wałach inna/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wójcicka
B: NN
K012061
44.

7

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
45.

64

JUNA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/170 F: Jung
M: Joga
O: Ryszard Wójcik
B: Kłęk Tadeusz
K012039 POL 006570019705
46.

22

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
47.

12

KASABLANKA R Małopolska POL 2011 Klacz gniada/mk:156 F: Arioso / Hebab
M: Keysi
O: Marta Bednarz
B: Ewa Józefowska
K020112
48.

44

KRAKEN Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: 2010
M: Krupina
O: Barbur
B: SK Pępowo
brak
49.

17

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
50.

35

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda
O: Krzysztof Strąk
B: Kamil Dubiel
K027478
51.

21

LOLEK Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/168 F: Lew
M: Lota
O: Adrianna Łasica
B: Biegański Dariusz
K027701 POL 007610187512
52.

10

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 K017212
53.

30

ŁUNA PKSP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irak
M: Ł-Lawa
O: Iwona Pawlak
B: Polska
K017596
54.

43

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
55.

71

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Calderon
M: Madame
O: Nina Kwiecińska
B: ..
K027697 ..
56.

82

MONA LISA KF POL 2013 Klacz izabelowata/kuc:nn F: Harlem
M: Modelina
O: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie GD Felin
B: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie GD Felin
K027587
57.

86

NASTER m 2009 w gniada F: Awans / Vis Versa
M: Nastka / Askar
O:
B:
K018672
58.

36

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
59.

28

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
K025542
60.

27

PIŁAT Traken POL 2005 Wałach kasztanowata F: Alchimist
M: Pifija
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
K026607
61.

25

POLANKA Czysta Krew Arabska POL 2008 Klacz siwa/163 F: Pegasus
M: Polarna Gwiazda
O: Marek Kozłowski
B: Marek Kozłowski
K015088 POL08000000605
62.

81

POWER IS BACK Małopolska POL 2010 Wałach gniada/173 F: Jasny Poranek
M: Perełka
O: Kamil Ciesielczuk
B: Kamil Ciesielczuk
K019122 616006580257110
63.

11

PRYM Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Heban
M: Panda
O: Natalia Szpilka
B: Polska
K027710
64.

5

RAPID Wielkopolska POL 2015 Wałach izabelowata/170 F: Aramir
M: Roxana
O: Paula Wójcik
B: Aleksandra Biedziak
K027606 brak
65.

4

RUNDA Kuc Feliński POL 2004 Klacz inna/kuc:130 F: Voo Doo Ponysport
M: Rumba
O: Wojciech Kniaziuk
B: Wojciech Kniaziuk
K027589
66.

39

SANT CLINTON SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: -
M: -
O: -
B: -
K023537
67.

70

SAWANA MŁP POL 2011 Klacz srokata/168 F: Sadam
M: nn
O: Nina Kwiecińska
B: ..
K027698 ..
68.

46

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
69.

37

SPAR XX POL 2014 Wałach gniada/164 F: Fast and furious
M: Suralina
O: Marta Jaczyńska
B: SK Kozienice
K026577
70.

32

SPIRYT PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Sangria
O: Krzysztof Starościc
B: Polska
Brak
71.

87

Suprise F:
M:
O:
B:
72.

1

TANGER SP POL 2009 Wałach gniada/183 F: Empire
M: Ta Moja
O: Agata Jastrzebska
B: Agata Jastrzębska
K025671 616 009 58 05267 09
73.

48

TEL AVIW Kuc Feliński POL 2009 Ogier bułana/kuc:147 F: Grafit
M: Tereska
O: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie GD FELIN
B: Uniwersytet przyrodniczy w Lublinie GD FELIN
Brak
74.

83

TRIUMF Małopolska POL 2012 Wałach gniada/164 F: Frazes
M: Tafla
O: Magdalena Kłusek
B: Jana Milanowicz
brak 616006580495212
75.

61

VARTEMIDA Małopolska POL 2004 Klacz skarogniada/164 F: Vis Versa
M: Aremia
O: Barbara Łastawiecka
B: Skerczyński Paweł
K027684
76.

26

WALOR KUC POL 2009 Wałach tarantowata/kuc:122 F: Wiedźmin
M: Syberia
O: Drwal Tomasz
B: Drwal Tomasz
K027406 616001358074930
77.

50

WIKMAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/164 F: Maram
M: Wiktoria
O: Jerzy Koczułap
B: Stadnina Koni Prudnik
K016646 POL009690089408
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Marta
WKJ Lublin SJ Strong Riders
PIŁAT (27)
2019-05-11
18
2019-05-11
3
2019-05-12
9
2019-05-12
18
Bartylak Wiktoria
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2019-05-11
13
2019-05-11
17
2019-05-12
21
2019-05-12
9
Bednarz Marta
Equiclub Zamłyniec
2019-05-11
2
2019-05-11
1
2019-05-12
2
2019-05-12
16
Biszkont Karolina
WKJ Lublin, SJ Adrenalina
GRINGO (74)
2019-05-12
1
2019-05-12
25
2019-05-12
7
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-05-11
8
2019-05-11
6
2019-05-12
9
2019-05-12
4
Brzozowska Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
HERMES (77)
2019-05-11
3
2019-05-12
2
150
Chaberska Weronika
Equiclub Zamłyniec
POLANKA (25)
2019-05-11
15
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
26
Ciesielczuk Kamil
WKJ Lublin
2019-05-11
5
2019-05-11
9
2019-05-12
5
2019-05-12
18
Ciesielska Zofia
SJ Stajnia Drwal
FIGA (20)
2019-05-11
6
2019-05-11
8
2019-05-12
1
2019-05-12
4
Czajkowska Julia
BPK
2019-05-11
4
2019-05-11
9
2019-05-12
1
2019-05-12
21
Czarnecka Nina
wkj Lublin sj ARVENA
TANGER (1)
2019-05-11
2019-05-11
21
Czernaś Kamila
WKJ Lublin SJ Drwal
SPAR (37)
2019-05-11
14
2019-05-11
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
18
2019-05-12
10
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2019-05-11
19
2019-05-11
6
2019-05-12
1
150
2019-05-12
11
Dobrowolska Katarzyna
WKJ Lublin
AVANTI (84)
2019-05-12
18
2019-05-12
18
2019-05-12
28
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (6)
2019-05-12
1
400
2019-05-12
3
Erd Magdalena
Sj Stajnia Drwal
WALOR (26)
2019-05-11
1
2019-05-11
4
2019-05-11
5
2019-05-12
2
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Foks Jakub
WKJ Lublin
2019-05-11
9
2019-05-11
1
2019-05-12
13
2019-05-12
4
Gajdek Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
HARAGOR (29)
2019-05-11
2019-05-12
13
2019-05-11
9
2019-05-12
21
Grudzień Alicja
SJ Poniatowa
2019-05-12
4
2019-05-12
4
2019-05-12
6
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
2019-05-11
6
2019-05-11
2
2019-05-12
6
2019-05-12
1
300
Illek Natalia
Bez Przynależności Klubowej
HERMES (9)
2019-05-11
2
2019-05-12
3
100
Jastrzębska Agata
wkj Lublin sj ARVENA
2019-05-11
19
2019-05-11
22
Kiełbus Joanna
WKJ Lublin SJ Wieża
2019-05-11
10
2019-05-11
23
2019-05-12
4
Kłusek Magdalena
WKJ Lublin SJ Ztajnia Nad Lutnią
TRIUMF (83)
2019-05-11
14
2019-05-11
20
2019-05-11
2019-05-12
1
2019-05-12
Koczułap Justyna
WKJ Lublin
WIKMAR (50)
2019-05-11
4
2019-05-11
1
2019-05-12
10
2019-05-12
3
200
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2019-05-11
12
2019-05-11
4
2019-05-12
9
2019-05-12
12
Krawczyk Iga
WKJ Lublin Sj Bałkanówka
GRAJCAR (79)
2019-05-12
18
2019-05-12
13
Krzeszowska Monika
WKJ Lublin
KRAKEN (44)
2019-05-11
3
2019-05-11
17
2019-05-12
1
2019-05-12
3
Kucharczyk Julia
Brak
HELKA (66)
2019-05-11
11
2019-05-11
10
2019-05-12
2019-05-12
9
2019-05-12
Kudlicka Jagoda
WKJ Lublin
Suprise (87)
2019-05-12
7
2019-05-12
3
100
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
SAWANA (70)
2019-05-11
13
2019-05-11
15
MIDOS (71)
2019-05-11
3
2019-05-11
16
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
2019-05-11
11
2019-05-11
9
2019-05-12
5
2019-05-12
3
50
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin
HONDA (40)
2019-05-11
11
2019-05-11
10
2019-05-11
2019-05-12
18
2019-05-12
9
2019-05-12
1
Makarewicz Aleksandra
SJ Bonanza
BLANKA (45)
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-12
1
Marciniak Radosław
WKJ Lublin
2019-05-11
10
2019-05-12
5
2019-05-12
5
Matyjaśkiewicz Klaudia
SJ Drwal
ŁUNA (30)
2019-05-11
1
2019-05-11
8
2019-05-11
12
2019-05-12
3
2019-05-12
1
2019-05-12
18
Mazurek Aleksandra
SJ Strong Riders
2019-05-11
8
2019-05-11
2
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
13
2019-05-12
7
Michałowska Natalia
WKJ Lublin SR Strong Riders
LONDON (10)
2019-05-11
2
2019-05-11
6
2019-05-12
16
2019-05-12
17
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2019-05-11
7
2019-05-11
11
2019-05-12
9
2019-05-12
8
Mirosław Kinga
KJ Aleksander Elizówka
KAFAR (22)
2019-05-12
2
2019-05-12
9
2019-05-12
Mucha Karolina
BPK
FARAON (65)
2019-05-12
28
2019-05-12
6
Musiedlak Urszula
Brak
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
10
2019-05-12
5
2019-05-12
18
2019-05-12
25
Niezgoda Zuzanna
WKJ Lublin SJ Aleksander Elizówka
LOLEK (21)
2019-05-11
1
2019-05-11
6
2019-05-11
19
2019-05-12
1
2019-05-12
1
2019-05-12
8
Olchowska Klaudia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
SONATA (46)
2019-05-11
2
2019-05-11
1
2019-05-12
9
2019-05-12
4
Omiotek Patrycja
bpk
2019-05-11
1
2019-05-11
9
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
2019-05-11
20
2019-05-12
2019-05-12
13
2019-05-11
13
Palica Lena
Brak
2019-05-12
Pieniążek Monika
WKJ Lublin
GRAND S (49)
2019-05-11
6
2019-05-11
1
2019-05-12
4
2019-05-12
2
200
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
2019-05-11
16
2019-05-11
10
2019-05-12
5
2019-05-12
10
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2019-05-12
2
300
2019-05-12
1
250
ALABAMA (47)
2019-05-11
18
2019-05-11
18
2019-05-11
4
Policha Iga
KJ Alexander Elizówka
EMIR (24)
2019-05-11
7
2019-05-11
6
2019-05-11
6
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin SJ Bonanza
HABIBY (33)
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
Poluchowicz Piotr
SJ Bonanza
SPIRYT (32)
2019-05-11
17
2019-05-11
9
2019-05-11
9
2019-05-12
1
2019-05-12
21
2019-05-12
30
Porzak Olga
BPK
ABIGAIL (76)
2019-05-11
8
2019-05-11
9
2019-05-12
27
2019-05-12
31
Poziomkowska Juia
WKJ Lublin
NASTER (86)
2019-05-11
2
2019-05-11
7
2019-05-11
2019-05-12
1
2019-05-12
8
2019-05-12
1
Pyzel Maria
WKJ Lublin / SJ Oxer
ELTRES (55)
2019-05-11
21
2019-05-11
4
2019-05-12
8
2019-05-12
14
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2019-05-12
1
2019-05-12
7
BOSS (88)
2019-05-12
16
2019-05-12
9
Romanowicz Andżelika
SJ Poniatowa
DISNEY (68)
2019-05-11
2019-05-11
Samólnik Magdalena
WKJ Lublin SJ CADENCE
JASNY (3)
2019-05-11
1
2019-05-12
1
Sergiel Stanisław
WKJ Lublin SJ CADENCE
RUNDA (4)
2019-05-11
2
2019-05-11
2
2019-05-12
1
2019-05-12
4
Skiba Bartłomiej
BPK
HABIBI (56)
2019-05-11
22
2019-05-11
12
Stanilewicz Karina
WKJ Lublin SJ Stajnia Nad Lutnią
EDYCJA (80)
2019-05-11
6
2019-05-11
2019-05-12
6
2019-05-12
11
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin SJ Aleksander
2019-05-11
18
2019-05-11
14
2019-05-11
8
2019-05-12
2
2019-05-12
6
2019-05-12
Stępień Oliwia
WKJ Lublin SJ Bałkanówka
2019-05-12
1
2019-05-12
10
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
HABIBY (33)
2019-05-11
1
2019-05-11
21
2019-05-12
28
2019-05-11
12
2019-05-11
3
2019-05-12
7
2019-05-12
5
2019-05-11
16
2019-05-11
19
2019-05-11
9
2019-05-12
1
2019-05-12
21
2019-05-12
10
Sułek Karolina
WKJ Lublin
2019-05-11
4
2019-05-12
2
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PRYM (11)
2019-05-12
1
200
2019-05-11
17
2019-05-11
1
2019-05-12
13
2019-05-12
8
2019-05-11
15
Szypiło Julia
Klub Jeździecki Aleksander
AMIRA (72)
2019-05-12
1
2019-05-12
5
2019-05-12
26
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
DNIEPR (51)
2019-05-12
18
2019-05-12
18
Wójcicka Katarzyna
WKJ Lublin SJ CADENCE
RAPID (5)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
2
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (36)
2019-05-11
3
2019-05-11
1
2019-05-11
18
2019-05-12
2
100
2019-05-12
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HIMENA (85)
2019-05-11
5
2019-05-11
1
2019-05-12
2
250
2019-05-12
15
Zbańska Aleksandra
WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
JUNA (64)
2019-05-11
1
2019-05-11
8
2019-05-11
12

Number of Riders: 73

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 2 750.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl