Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:00:44
2019-06-20 22:00:44
Artur Karczmarek ELABORAT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:59:41
2019-06-20 20:22:46
Emilia Tymczyszyn J'03 PARUZJA
  • 2x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:23:57
2019-06-20 08:16:32
Paweł Jachymek BAR
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:03
2019-06-20 08:15:58
Sylwia Jachymek CORENZO
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:09
2019-06-20 07:55:57
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:13
2019-06-20 07:50:39
Dariusz Sulowski JUNO
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:17
2019-06-20 07:47:21
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:24
2019-06-20 07:46:06
Artur Karczmarek DRAKA
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:32
2019-06-20 07:44:16
Milena Kulanica MERLIN
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:39
2019-06-19 23:36:29
Alicja Michałowska FALLA
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:24:46
2019-06-19 22:51:21
Karina Stanilewicz EDYCJA
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:31:50
2019-06-19 22:27:25
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:15:04
2019-06-19 21:10:38
Bartłomiej Skiba HABIBI
  • 2x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:15:16
2019-06-19 20:57:55
Julia Niewiadomska ROSA
  • 1x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:15:19
2019-06-19 20:54:42
Karolina Biszkont GRINGO
  • 1x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:15:24
2019-06-19 20:13:42
Dorota Poziomkowska KOLMAN
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:05
2019-06-19 07:07:13
Agata Jastrzębska GABI ZAZOU
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:08
2019-06-19 07:05:26
Nina Czarnecka HRABIANKA
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:18:10
2019-06-18 20:07:41
Wiktoria Torój SONORA II
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:13
2019-06-18 19:38:20
Michalina Polak BEAUTY MK
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/L/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 18:57:02
2019-06-17 15:34:29
Kamila Boś HOLA
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 18:57:04
2019-06-16 22:45:06
Aleksandra Pikula KIARA
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:26:46
2019-06-16 11:05:47
Justyna Koczułap WIKMAR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 11:33:53
2019-06-16 07:25:07
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 23:00:03
2019-06-15 21:48:41
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 11:54:48
2019-06-14 19:18:17
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 17:46:10
2019-06-14 17:45:48
Laura Niedźwiadek PIEC
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:27:48
2019-06-14 17:44:33
Iga Krawczyk GRAJCAR
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:28:57
2019-06-14 17:43:00
Iga Krawczyk BARIBAL
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 17:43:32
2019-06-14 17:42:53
Oliwia Stępień AMARETTO
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:05:26
2019-06-13 14:47:37
Adela Örnek FARAON
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:05:37
2019-06-13 14:46:13
Adela Örnek CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:32:47
2019-06-13 10:17:22
Klaudia Pielacha DIANA
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:32:49
2019-06-13 10:16:34
Magdalena Głazek FOBIA
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:32:51
2019-06-13 10:15:40
Agnieszka Bącik KORA
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:32:52
2019-06-13 10:09:45
Agnieszka Bącik GONZAGA L
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:06:44
2019-06-11 21:16:13
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bącik Agnieszka Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
1999 (MJ.)
O054467
2. Biszkont Karolina WKJ Lublin, SJ Adrenalina
2001 (J.)
29620/16
3. Boś Kamila WKJ Lublin SJ Karino
2004 (JM.)
brak
4. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
5. Czajkowska Julia BPK
S
O030542
6. Czarnecka Nina wkj Lublin sj ARVENA
2003 (J.)
O041749
7. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
8. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
9. Głazek Magdalena Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O040665
10. Jastrzębska Agata wkj Lublin sj ARVENA
S
O028369
11. Karczmarek Artur LKS Białka
S
O002482
12. Koczułap Justyna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
brak
13. Krawczyk Iga WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2003 (J.)
O049981
14. Kulanica Milena LKS BIAŁKA
2007 (JM.)
p
15. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
O022707
16. Michałowska Alicja Klub Jeździecki Bik Gieniusze
S
O023995
17. Niedźwiadek Laura WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2007 (JM.)
Brak
18. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (J.)
O029339
19. Pielacha Klaudia Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O035819
20. Pikula Aleksandra WKJ.LUBLIN SJ.VIKTORIA DĄBROWA BÓR
1999 (MJ.)
Brak
21. Polak Michalina WKJ Lublin
2004 (JM.)
O039531
22. Skiba Bartłomiej BPK
S
O050361
23. Stanilewicz Karina Stajnia Nad Lutnią
2001 (J.)
Brak
24. Stępień Oliwia WKJ Lublin SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
25. Strukowska Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
26. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
27. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
28. Torój Wiktoria Stajnia Bałkanówka
2000 (MJ.)
Brak
29. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

ABIGAIL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
O: Olga Porzak
B: -
-
2.

12

AMARETTO Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/165 F: RAMMSTEIN
M: ANDORRA
O: Piotr Stępień
B: Suszek Andrzej
brak 616009580428014
3.

11

BARIBAL Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/165 F: Czarczaf
M: Bianka
O: Agnieszka Krawczyk
B: Ryszard Grams
Brak 616009600165513
4.

24

BEAUTY MK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Rasch (Rekrut)
M: Bacardi MK / Nabucho Du Serein
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K025437 61600960026713
5.

17

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
O: Marek Latała
B: Krzysztof Strąk
K023669
6.

15

CAIPIRINHA Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Cottonclub
M: Stutbuch
O: Nina Kwiecińska
B: Damian Ostrega
brak
7.

4

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. GER 2014 Wałach siwa F: Calidrio
M: Haptstutbuch Gitana
O: Adela Örnek
B: Jurgen Oggerman
K025006 DE427270209514
8.

19

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
9.

7

DIANA PKSP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Stilios
M: Dobry Anioł
O: Wojciech Jachymek
B: Piotr Tracz
K027287 616009580487512
10.

35

DRAKA XO/M. POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar / Jalienny
M: Diversa / Vis Versa
O: SK Białka
B: SK Walewice
K024728 616 006 590 035 214
11.

6

DRÓŻNIK Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: Paweł Pochroń
K026665
12.

38

EDYCJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/173 F: Hebab
M: Elektra
O: Aleksandra Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K023096 POL 006 58 00245 07
13.

39

ELABORAT M. POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Aspan / Emir
M: Elandra / Decoration
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K011746 POL 006 580 467 106
14.

33

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616 006 580 271 814
15.

37

FALLA Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/161 F: Polder
M: Flora
O: Fedeńczuk Rafał
B: Stasiuk Stanisław
K028045 616006580493211
16.

3

FARAON Małopolska POL 2011 Ogier kara/175 F: Jurand
M: Fryga
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
brak 616006580516211
17.

8

FOBIA Małopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Berlin Bej
M: Fabia
O: ZSR Pszczela Wola
B: ZSR Pszczela Wola
brak
18.

22

GABI ZAZOU SP POL 2009 Klacz kara/mk:155 F: Gepard
M: Zorika
O: Agata Jastrzębska
B: Agata Jastrzebska
K023464 616 013 58 05268 09
19.

10

GONZAGA L SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Gazelle L
O: Wojciech Jachymek
B: KJ Alexander
K016652 POL 009580188306
20.

13

GRAJCAR Małopolska POL 2013 Wałach gniada/168 F: Polder
M: Gracja
O: Ewa Ziemińska
B: -
Brak 616006580360413
21.

27

GRINGO KUC POL 0000 Wałach inna/mk: F: NN
M: NN
O: Mazur Monika
B: NN
-
22.

25

HABIBI M POL 2014 Klacz gniada/170 F: Huzar
M: Hrabianka
O: Bartłomiej Skiba
B: Jerzy Lodziński
K027638 Brak
23.

20

HOLA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:/ F: Brendon
M: Hajdi/Bartek
O: Patrycja Boś
B: Jacek Skrzyński
brak 616013580364413
24.

23

HRABIANKA Kuc Felinski POL 2006 Klacz srokata/kuc:130 F: Rokset
M: Hrabina
O: Agata Jastrzębska
B: Kniaziuk Wojciech
brak 013 58 05270 06
25.

34

JUNO XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Julita / Divisor xx
O: SK Białka
B: SK Walewice
K025249 616 006 590 035 414
26.

30

KALABRIA XO/M. POL 2014 Klacz gniada F: Efekt / Veritas 6
M: Karoca / Divisov xx
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025250 616 006 580 272 014
27.

21

KIARA Małopolska POL 18.03.2008 Klacz gniada/164 F: MEFISTO
M: KACHNA
O: PIOTR PIKULA
B: PIOTR PIKULA
Brak 616999580803708
28.

9

KORA PKSP POL 2013 Klacz gniada/163 F: Stilios
M: Kofeina
O: Wojciech Jachymek
B: Piotr Tracz
brak 616009580487613
29.

36

MERLIN Kuc Feliński POL 2005 Ogier inna/kuc: F: Wachlarz
M: Marynika/Koliber
O: SK BIAŁKA
B: n
brak
30.

16

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Rammstein
M: Palba
O: Emilia Tymczyszyn
B: Aranowska Urszula
K025596
31.

29

PERFECT PLAYER Małopolska POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
O: Wojciech Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
brak 616006580030715
32.

14

PIEC Hucuł POL 2014 Wałach bułana/kuc:137 F: Natan
M: Plamka
O: Laura Niedźwiadek
B: Tadeusz Pęzioł
Brak 616 012 58 04232 14
33.

2

SONORA II SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Palermo
M: Sonora
O: Wiktoria Torój
B: Procajło Jan Tomasz
Brak 616009630151314
34.

18

WIKMAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/164 F: Maram
M: Wiktoria
O: Jerzy Koczułap
B: Stadnina Koni Prudnik
brak POL009690089408
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bącik Agnieszka
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
KORA (9)
2019-06-22
11
2019-06-22
8
2019-06-23
12
2019-06-23
10
2019-06-22
10
2019-06-23
2019-06-22
3
2019-06-22
2
2019-06-22
1
200
2019-06-23
2
2019-06-23
5
2019-06-23
5
Biszkont Karolina
WKJ Lublin, SJ Adrenalina
GRINGO (27)
2019-06-23
5
2019-06-23
11
2019-06-23
8
Boś Kamila
WKJ Lublin SJ Karino
HOLA (20)
2019-06-22
2019-06-22
3
2019-06-23
6
2019-06-23
7
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2019-06-22
5
2019-06-22
2
2019-06-23
12
2019-06-23
3
EDYCJA (38)
2019-06-22
1
2019-06-22
8
2019-06-22
7
Czajkowska Julia
BPK
ABIGAIL (40)
2019-06-23
5
2019-06-23
12
Czarnecka Nina
wkj Lublin sj ARVENA
2019-06-22
4
2019-06-22
9
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (19)
2019-06-22
1
300
2019-06-22
1
400
Foks Jakub
WKJ Lublin
2019-06-22
3
100
2019-06-22
2
200
2019-06-23
8
2019-06-23
Głazek Magdalena
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
FOBIA (8)
2019-06-22
4
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
6
2019-06-22
8
2019-06-23
1
Jastrzębska Agata
wkj Lublin sj ARVENA
2019-06-22
5
2019-06-22
13
Karczmarek Artur
LKS Białka
2019-06-22
8
2019-06-22
5
2019-06-23
7
2019-06-23
3
150
DRAKA (35)
2019-06-22
7
2019-06-22
4
2019-06-23
1
250
2019-06-23
2019-06-22
7
2019-06-22
2019-06-23
2
150
2019-06-23
2
Koczułap Justyna
WKJ Lublin
WIKMAR (18)
2019-06-22
2
150
2019-06-22
3
150
2019-06-23
2019-06-23
Krawczyk Iga
WKJ Lublin Sj Bałkanówka
BARIBAL (11)
2019-06-22
6
2019-06-22
3
2019-06-23
3
2019-06-23
3
GRAJCAR (13)
2019-06-22
6
2019-06-22
8
2019-06-23
6
2019-06-23
Kulanica Milena
LKS BIAŁKA
MERLIN (36)
2019-06-22
7
2019-06-22
1
2019-06-22
2
2019-06-23
2
2019-06-23
6
2019-06-23
4
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
2019-06-22
9
Michałowska Alicja
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
FALLA (37)
2019-06-23
2019-06-23
13
Niedźwiadek Laura
WKJ Lublin Sj Bałkanówka
PIEC (14)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
11
2019-06-23
10
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
FARAON (3)
2019-06-23
12
2019-06-23
2
200
2019-06-23
3
100
2019-06-23
Pielacha Klaudia
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
DIANA (7)
2019-06-22
10
2019-06-22
8
2019-06-23
2019-06-23
11
2019-06-22
6
2019-06-23
8
Pikula Aleksandra
WKJ.LUBLIN SJ.VIKTORIA DĄBROWA BÓR
KIARA (21)
2019-06-23
9
2019-06-23
11
Polak Michalina
WKJ Lublin
2019-06-22
11
2019-06-22
4
2019-06-23
13
2019-06-23
2019-06-23
4
Skiba Bartłomiej
BPK
HABIBI (25)
2019-06-23
2019-06-23
14
Stanilewicz Karina
Stajnia Nad Lutnią
EDYCJA (38)
2019-06-23
13
2019-06-23
9
2019-06-23
Stępień Oliwia
WKJ Lublin SJ Bałkanówka
2019-06-22
9
2019-06-22
12
2019-06-23
4
2019-06-23
9
2019-06-23
7
Strukowska Dominika
WKJ Lublin
2019-06-22
8
2019-06-22
6
2019-06-23
9
Sulowski Dariusz
LKS Białka
JUNO (34)
2019-06-23
6
2019-06-23
9
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (33)
2019-06-23
4
2019-06-23
10
Torój Wiktoria
Stajnia Bałkanówka
2019-06-22
5
2019-06-22
2019-06-23
1
2019-06-23
6
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
PARUZJA (16)
2019-06-23
1
300
2019-06-23
1
400

Number of Riders: 29

Number of Horses: 34

The sum of prizes: 3 050.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl