Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 27-28.07.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
139 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:17:32
2019-07-25 18:00:41
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:34:43
2019-07-25 11:21:15
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
137 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:34:44
2019-07-25 10:35:50
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:34:46
2019-07-25 10:35:17
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:34:48
2019-07-25 09:35:55
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
134 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:34:50
2019-07-25 09:35:06
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:34:52
2019-07-25 08:42:04
Hanna Balcer EVO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 07:31:10
2019-07-24 22:59:10
Adam Stasiak COLORADO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 07:31:14
2019-07-24 22:20:42
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
130 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 07:31:19
2019-07-24 22:15:02
Julia Mroczkowska TORRES EWITA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
129 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 07:31:24
2019-07-24 22:14:30
Hubert Aniołek EL NINO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:58:31
2019-07-24 20:36:35
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
127 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:58:35
2019-07-24 20:36:07
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:58:39
2019-07-24 20:34:54
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:58:44
2019-07-24 20:11:44
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:58:50
2019-07-24 20:07:34
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
123 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:58:54
2019-07-24 19:39:36
Natalia Jośko THEO DU FAUBOURG
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:59:00
2019-07-24 18:59:42
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:59:10
2019-07-24 17:44:40
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:59:14
2019-07-24 17:43:56
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:59:17
2019-07-24 17:43:13
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 20:59:21
2019-07-24 17:42:36
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:57:40
2019-07-24 15:57:09
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:56:40
2019-07-24 15:56:04
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:52:40
2019-07-24 11:15:27
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:52:44
2019-07-24 11:14:54
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:52:47
2019-07-24 11:14:00
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:52:51
2019-07-24 11:13:23
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:52:55
2019-07-24 11:00:56
Monika Kałowska ARAL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:52:59
2019-07-24 10:49:33
Wiktoria Kubisiak WIWIANA 2
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:53:02
2019-07-24 10:46:36
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:53:05
2019-07-24 10:42:37
Gabriella Niklińska LOPEZ
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:53:10
2019-07-24 10:38:50
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:53:13
2019-07-24 10:38:15
Bogumił Lewandowski ILUZJON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:53:16
2019-07-24 10:37:47
Aleksandra Zawiska MESCALERO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:53:20
2019-07-24 10:22:42
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 15:53:23
2019-07-24 09:22:50
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:22:34
2019-07-23 23:40:09
Dominika Kalityńska MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:22:42
2019-07-23 23:34:31
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:22:55
2019-07-23 23:20:24
Natalia Stevnert DE MARCO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:22:59
2019-07-23 21:07:53
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:23:04
2019-07-23 20:27:29
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:23:09
2019-07-23 20:25:43
Beata Kolberg INDUSEK
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:23:14
2019-07-23 20:23:55
Beata Kolberg LEPSZA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:23:19
2019-07-23 19:49:24
Karolina Kicińska NOTA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:23:24
2019-07-23 19:47:57
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:23:29
2019-07-23 19:23:03
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:24:05
2019-07-23 12:33:14
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:24:07
2019-07-23 12:32:31
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:24:08
2019-07-23 12:32:02
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 12:07:43
2019-07-23 11:44:01
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 08:22:57
2019-07-23 00:01:02
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 08:23:00
2019-07-22 23:10:19
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 08:23:04
2019-07-22 23:09:28
Kinga Ziętek TABASKO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 12:07:44
2019-07-22 22:34:49
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 12:07:45
2019-07-22 22:33:42
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 08:23:17
2019-07-22 22:19:49
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 12:07:47
2019-07-22 22:17:59
Weronika Wiszorowska PUNTA CANA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:14:16
2019-07-22 20:36:37
Karolina Jeruć ESTAMP
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:14:28
2019-07-22 16:28:32
Sandra Leśkiewicz ILONUS
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:14:30
2019-07-22 14:35:59
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:14:32
2019-07-22 14:35:23
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:14:34
2019-07-22 14:13:03
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 13:34:55
2019-07-22 13:33:52
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 13:34:57
2019-07-22 13:33:18
Stanisław Przedpełski DURANO G
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 13:34:59
2019-07-22 13:25:15
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 13:03:24
2019-07-22 13:02:50
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:08:10
2019-07-22 12:06:44
Izabella Tomaszewska QINGHAI V
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:08:12
2019-07-22 12:02:45
Janina Burchard LIBRETTO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:08:13
2019-07-22 12:00:07
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:08:16
2019-07-22 11:52:26
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:08:17
2019-07-22 11:51:05
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:50:11
2019-07-22 11:49:40
Olga Celska ESCATO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:39:06
2019-07-22 10:04:21
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:39:08
2019-07-22 10:03:57
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:39:10
2019-07-22 09:11:37
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:39:19
2019-07-21 22:24:30
Piotr Pietrzyk HIALIT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:39:21
2019-07-21 22:22:56
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:34:13
2019-07-21 21:21:26
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:34:16
2019-07-21 21:20:15
Justyna Kopko BONO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:34:21
2019-07-21 21:18:45
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 23:13:07
2019-07-21 20:40:56
Aneta Sierocińska MASERATI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:34:54
2019-07-21 20:20:19
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:01
2019-07-21 14:53:29
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:09
2019-07-21 14:21:56
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:21
2019-07-21 14:21:16
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:25
2019-07-21 13:29:24
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:29
2019-07-21 11:56:32
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:33
2019-07-21 11:28:06
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 11:26:50
2019-07-21 08:56:52
Natalia Stevnert IRRESISTIBLE B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 11:26:53
2019-07-21 08:54:40
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 11:26:56
2019-07-21 08:53:49
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 11:27:01
2019-07-21 08:51:50
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:38
2019-07-21 08:50:55
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:01:57
2019-07-20 20:30:33
Aleksandra Wytrykowska NEFRETETE
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 14:01:11
2019-07-20 12:50:36
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 14:01:13
2019-07-20 12:50:02
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 14:01:15
2019-07-20 12:25:21
Marta Szyba-Giżyńska PĄCZEK
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 14:01:16
2019-07-20 10:51:04
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 12:23:34
2019-07-19 12:11:08
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 12:23:35
2019-07-19 09:25:08
Dominika Pieprzowska GOOD TWO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 12:23:37
2019-07-19 08:36:51
Wiktoria Wrzosek WERNAL
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:43:46
2019-07-18 13:13:49
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:43:48
2019-07-18 12:57:48
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:43:50
2019-07-18 12:57:02
Tomasz Patron DIEGO
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:10:33
2019-07-17 14:15:17
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:10:36
2019-07-17 13:51:51
Julia Zawada KADI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:10:38
2019-07-17 13:50:36
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:10:41
2019-07-17 10:43:20
Klaudia Kobojek LOVELY GIRL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:10:43
2019-07-17 09:23:35
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 23:22:51
2019-07-16 23:03:16
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:35:47
2019-07-16 22:25:43
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:35:49
2019-07-16 22:25:05
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:35:51
2019-07-16 20:46:14
Łukasz Jończyk PRINCE NOIR
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:35:53
2019-07-16 15:19:42
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 16:09:59
2019-07-15 12:02:01
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 16:10:02
2019-07-15 11:49:54
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 16:10:03
2019-07-15 11:49:17
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 19:02:41
2019-07-12 16:55:11
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 19:02:48
2019-07-12 16:55:09
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 22:48:13
2019-07-11 18:42:18
Melania Słopecka LABRADOR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 17:25:44
2019-07-05 19:02:36
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 17:25:51
2019-07-05 19:00:38
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (Mł.)
Brak
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
Brak
7. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
8. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
9. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
10. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
11. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
12. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
13. Gołębiewska Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
14. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
15. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
16. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
17. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
18. Jeruć Karolina Jks Karolina
S
Brak
19. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
20. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
21. Kalityńska Dominika Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
1999 (MJ.)
Brak
22. Kalowska Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
23. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
24. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
25. Kicińska Karolina Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
26. Kobojek Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2003 (J.)
O041588
27. Kolberg Beata bez przynależności klubowej
S
O004280
28. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
29. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
30. Krulik Larysa BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O013841
31. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
32. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
33. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
34. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
35. Leśkiewicz Sandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2000 (MJ.)
O034673
36. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
37. Lewandowski Bogumił Ośrodek Jeździecki Victoria
1999 (MJ.)
brak
38. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
39. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
40. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
41. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
42. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
43. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
44. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023220
45. Mroczkowska Julia SKJ Pony Power
2004 (JM.)
brak
46. Niklińska Gabriella Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O019682
47. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
48. Olejarz Inga KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O048619
49. Patron Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003997
50. Patynowska Edyta BPK
2007 (JM.)
Brak
51. Pertkiewicz Laura Equikam Sp. z.o.
2004 (JM.)
O040145
52. Piątkowska Wiktoria Stowarzyszenie Klub jeździecki Olimpia Warszawa
2003 (J.)
Z
53. Piechnik Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O038621
54. Pieprzowska Dominika Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
Brak
55. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
56. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
57. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
58. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
59. Powroźnik Monika LKJ w Gałkowie
S
O021484
60. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O006502
61. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
62. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
O001821
63. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
64. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
65. Rzeszotarska Nikola bpk maz
2002 (J.)
brak
66. Sierocińska Aneta Equikam Sp. z o.o.
S
O021483
67. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
68. Skorupowska Róża Bpk
S
Brak
69. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
70. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
71. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
72. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
73. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
74. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
75. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
76. Szyba-Giżyńska Marta Szybki Konik
S
brak
77. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
78. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
79. Wiszorowska Weronika KJ Szumawa Bobrowiec
2002 (J.)
O043444
80. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
81. Wrzosek Wiktoria BPK
1999 (MJ.)
brak
82. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
83. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
84. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
85. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
86. Zawiska Aleksandra SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
brak
87. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
88. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
89. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
2.

17

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
3.

28

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005
4.

130

ALTIVO Z Zangersheide POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
O: Renata Graczyk
B: Holandia
Brak 45832822737
5.

26

AMAL Pełna Krew Arabska POL 2011 Wałach gniada/mk:156 F: Akim De Ducor (FR)
M: Arwima
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Zbigniew Górski
K025785
6.

10

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
7.

105

ARAL MŁP POL 2011 Wałach kara/170 F: Emetyt
M: Almera
O: Monika Kalowska
B: -
brak 616006590132611
8.

136

BAKALIAJ Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Karbon
M: Bagnica
O: Sylwia Piechnik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
12697
9.

132

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
10.

70

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704 61600960007912
11.

25

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
12.

92

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
K027404 DE418185038413
13.

24

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
O: Dominika Maruda
B: SK Nad Wigrami
K027115 616009510135314
14.

104

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Jarmuszczak Sławomir
K028155 616 009 61 00786 14
15.

117

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
16.

38

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
17.

16

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel Winnicki
K017909 DE 421000045410
18.

133

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
19.

126

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
20.

41

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B: Staszczak Małgorzata
K012952 POL009610200007
21.

134

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Marcin Olawinski
B: SKi Iwno
K020297 616006610076511
22.

80

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
23.

96

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
O: Andrzej Różyc
B: Remigiusz Makowski
K014910 POL009660323007
24.

34

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
O: Florczak
B: KJ Alexander
K011520 11593 POL009580228105
25.

37

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/X F: Corleolord
M: Daisy
O: Tomasz Patron
B: Józef Wielgosz
Brak Brak nr
26.

74

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Buena Piotr Badowski
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
27.

129

EL NINO Kuc Kwpn POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
O: Krzysztof Aniołek
B: F Fievez-Smit
brak
28.

127

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
29.

131

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
30.

139

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
O: Jacek Kuźma
B: Francja
K026095 14551079J
31.

66

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
32.

76

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
33.

19

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
34.

135

EVO KUC POL 2012 Gleiding bay/kuc:KUC F: Strayer’s Samon
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
35.

35

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
36.

113

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
37.

138

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
BRAK 15247342B
38.

15

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
K017816
39.

137

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
Brak 15247343a
40.

22

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944 616013530152410
41.

90

G’ZEUS SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou Du Rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
42.

23

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
O: -
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K005435 POL009510114300
43.

57

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
44.

36

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
45.

32

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
46.

114

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
O: Katarzyna Szaniawska
B: -
K019278 056002W00293935
47.

39

GOOD TWO XX POL 2005 Klacz kasztanowata/161 F: Two-Twenty-Two
M: Good Question
O: Justyna Pieprzowska
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
Brak Brak
48.

101

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
49.

100

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
50.

75

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: MK
B:
K023214 528003201101092
51.

49

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
52.

44

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
O: Ryszard Mordzelewski
B: Holandia
brak brak
53.

143

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
54.

64

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
O: Piotr Pietrzyk
B: SK Rzeczna
K018517 616009600114009
55.

71

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
56.

72

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
57.

6

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH POL 2009 Wałach gniada/172 F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
58.

123

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
59.

77

ILONUS Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Wałach gniada/173 F: Turbud Quirinus/ Pavarotti Van De Helle
M: Ilona/ Windwurf
O: Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
60.

110

ILUZJON Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/165 F: King size
M: Inga
O: Karolina osiewicz
B: Krzysztof szpiek
Brak Brak
61.

98

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Indiana
O: Beata Kolberg
B: Ryszard Grzelak
K019798
62.

121

INWOOD XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
K019061
63.

47

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
64.

31

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
O: Janusz Zawada
B: Kaus Peter Krone
K027033 DE456560112114
65.

60

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
O: Dagmara Antczak
B: -
K005916 07965
66.

109

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
O: Wiktoria Piątkowska
B: Pl
Pl
67.

95

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Lepper Tomasz
Brak 616009530126015
68.

88

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848 POL732010029506
69.

73

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
70.

14

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
71.

118

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
72.

103

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
73.

99

LEPSZA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/163 F: Psalm
M: Legenda
O: Michał Walędziak
B: Łukasz Krawczyk
brak 616 006 66 00155 14
74.

51

LIBERACE Irish Sport Horse POL 2008 Wałach gniada/168 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
O: Piotr Pertkiewicz
B: J. Chapman
K027004 826041000150673
75.

68

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
K027268
76.

79

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
77.

102

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Juszczak Dariusz
K028154 616 009 61 0086 14
78.

56

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
brak brak
79.

108

LOPEZ SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Chacco-Fly
M: Lama
O: Monika Kałowska
B: Siwak Bogdan
brak
80.

33

LOVELY GIRL SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Long Star
M: Pik Zoe
O: Monika Kobojek
B: Prywatna Stadnina koni Hanowerskich
K026300
81.

94

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
82.

78

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
83.

124

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
84.

8

MASERATI Małopolska POL 2014 Wałach siwa F: Top Gun
M: Motorola
O: Aneta Sierocińska
B: Mirosław Janik
K025619
85.

111

MESCALERO SP POL 2006 Ogier kara F: -
M: -
O: Aleksandra Komar
B: -
brak
86.

48

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
87.

115

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
K026990 056002W00303189
88.

46

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
Brak 009661641204
89.

142

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
90.

112

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
91.

11

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
92.

85

OLIWIA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: Aragano / Aragon N
M: Ordina / Orcus II
O: Agnieszka Wiszorowska
B: Krzysztof Szumiński
K023223 616013661760210
93.

43

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
94.

54

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
95.

20

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
O: Magdalena Matyszczak
B:
K008709 616014630196401
96.

125

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
97.

82

PLACIDO Kuc Fel. POL 2013 Ogier siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
O: Jacenty Ziętek
B: Mazur Norbert
Brak 616013610077113
98.

87

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
99.

27

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284
100.

116

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
101.

30

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
K027622 brak
102.

7

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
103.

59

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
O: Izabela Rembielińska
B: Michał Odważny
brak
104.

97

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
O: Róża Skorupowska
B: Antoni Kuna
brak 616009660442714
105.

50

SOUL Hanower POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
O: Mariusz Piskorski
B: SK Kunowo
K026013 DE431318307314
106.

83

TABASKO ŚL. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Milord
M: Tekla
O: Jacenty Ziętek
B: Jankowski Sławomir
K021975 616008660243812
107.

58

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
108.

128

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
109.

141

ULYSSE DE GRANDERIE S.F. FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B: S.C.E.A. Generation La Grandier
K011640 104ZC67
110.

40

WERNAL Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Flesz
M: Wera
O: Anna Krupińska
B: Brzózy Jarosław
Brak Brak
111.

107

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
O: Derlatka Pawel
B: .
. 528210000509481
112.

91

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
150
SUM:
150.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
50
50
SUM:
100.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
250
SUM:
250.00
Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
100
SUM:
100.00
Graczyk Julia JKS Olsza
50
SUM:
50.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
600
50
SUM:
650.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
200
250
SUM:
450.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
400
SUM:
400.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
300
600
300
200
400
SUM:
1800.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
400
250
SUM:
650.00
Zawada Julia BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
EL NINO (129)
2019-07-27
17
2019-07-27
7
Balcer Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
EVO (135)
2019-07-27
21
2019-07-27
2019-07-28
4
2019-07-28
23
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (124)
2019-07-27
1
2019-07-27
2019-07-28
1
2019-07-28
20
PIPIN (125)
2019-07-27
5
2019-07-27
19
2019-07-28
2
150
2019-07-28
15
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (116)
2019-07-27
22
2019-07-28
1
2019-07-28
21
2019-07-27
12
2019-07-27
1
2019-07-28
29
2019-07-28
2
2019-07-28
2019-07-27
3
2019-07-27
10
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (101)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
9
2019-07-28
1
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (103)
2019-07-27
25
2019-07-27
2019-07-28
12
2019-07-28
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-07-28
3
2019-07-28
7
2019-07-28
2
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
ESCATO (66)
2019-07-27
HIP HOP (71)
2019-07-27
5
50
2019-07-27
5
2019-07-28
4
50
2019-07-28
4
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (57)
2019-07-27
16
2019-07-28
13
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (34)
2019-07-27
1
250
2019-07-27
7
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
2019-07-27
2019-07-27
32
Gołębiewska Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
INDUSEK (98)
2019-07-27
13
Gonciarek Maria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-07-28
3
100
2019-07-28
7
Graczyk Julia
JKS Olsza
ALTIVO Z (130)
2019-07-28
5
50
2019-07-28
4
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-07-27
15
2019-07-27
17
2019-07-28
12
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2019-07-27
11
2019-07-27
5
50
Jeruć Karolina
Jks Karolina
ESTAMP (76)
2019-07-28
10
2019-07-28
27
2019-07-28
10
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-07-28
5
2019-07-28
6
2019-07-28
1
600
HELIOS (143)
2019-07-28
4
50
2019-07-28
15
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-27
34
Kalityńska Dominika
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
11
2019-07-28
Kalowska Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ARAL (105)
2019-07-28
9
2019-07-28
2019-07-27
2019-07-27
11
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
LOGO (56)
2019-07-27
18
2019-07-27
7
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-07-27
2
2019-07-27
13
2019-07-28
15
2019-07-28
3
Kicińska Karolina
Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
2019-07-27
13
2019-07-27
15
2019-07-28
14
2019-07-28
13
NOTA (11)
2019-07-27
4
2019-07-28
8
2019-07-28
Kobojek Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-07-27
16
2019-07-27
14
2019-07-28
12
2019-07-28
25
Kolberg Beata
bez przynależności klubowej
INDUSEK (98)
2019-07-27
33
LEPSZA (99)
2019-07-27
1
2019-07-27
17
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
NOMINACJA (112)
2019-07-27
20
2019-07-27
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (58)
2019-07-27
18
2019-07-27
13
Krulik Larysa
BPK (MAZ)
2019-07-28
11
2019-07-28
1
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ELITA (127)
2019-07-28
17
2019-07-28
14
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (72)
2019-07-27
3
2019-07-27
2019-07-28
16
2019-07-28
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (75)
2019-07-27
2019-07-27
31
2019-07-28
2019-07-28
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-07-28
14
Leśkiewicz Sandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
ILONUS (77)
2019-07-27
15
2019-07-27
2019-07-28
11
2019-07-28
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-07-27
6
2019-07-27
14
2019-07-27
8
2019-07-27
6
Lewandowski Bogumił
Ośrodek Jeździecki Victoria
ILUZJON (110)
2019-07-27
2019-07-28
2019-07-27
2
2019-07-28
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-07-27
3
200
2019-07-27
3
250
2019-07-28
12
2019-07-28
7
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-07-27
2
400
2019-07-28
5
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2019-07-28
11
2019-07-28
10
2019-07-28
6
2019-07-28
7
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
FUGA (22)
2019-07-27
2
2019-07-27
2019-07-27
27
2019-07-27
2019-07-28
10
2019-07-28
16
Matyszczak Marcelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PEGAS (20)
2019-07-27
12
2019-07-27
2019-07-28
10
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
2019-07-27
20
2019-07-27
2019-07-28
3
ALEX (17)
2019-07-27
8
2019-07-28
6
2019-07-28
13
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-07-28
19
2019-07-28
1
Mroczkowska Julia
SKJ Pony Power
2019-07-27
2019-07-27
19
2019-07-27
1
Niklińska Gabriella
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LOPEZ (108)
2019-07-27
8
2019-07-28
8
2019-07-27
21
2019-07-28
21
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (134)
2019-07-27
4
2019-07-27
24
2019-07-27
2019-07-28
5
2019-07-28
19
2019-07-28
Olejarz Inga
KJ Aromer Józefin
INWOOD (121)
2019-07-27
6
2019-07-27
28
Patron Tomasz
Tuszyński KJ Garbówek
GALEON (36)
2019-07-27
11
2019-07-27
DIEGO (37)
2019-07-27
16
2019-07-27
Patynowska Edyta
BPK
PLACIDO (82)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
Pertkiewicz Laura
Equikam Sp. z.o.
2019-07-27
17
2019-07-27
17
2019-07-27
22
2019-07-27
20
Piątkowska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub jeździecki Olimpia Warszawa
KASZMIR (109)
2019-07-27
19
2019-07-28
6
2019-07-28
28
2019-07-27
6
Piechnik Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Senny
BAKALIAJ (136)
2019-07-27
12
2019-07-27
12
Pieprzowska Dominika
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-07-27
1
2019-07-27
15
2019-07-28
2019-07-28
2019-07-27
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2019-07-27
2
300
2019-07-27
1
600
2019-07-28
2
300
2019-07-28
3
2019-07-27
12
2019-07-27
4
2019-07-28
3
200
2019-07-28
2
400
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
HIALIT (64)
2019-07-27
11
2019-07-27
2019-07-27
30
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (50)
2019-07-27
9
2019-07-27
2019-07-27
10
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
MIGRENA (48)
2019-07-27
15
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-27
8
2019-07-27
9
Powroźnik Monika
LKJ w Gałkowie
GAFA (23)
2019-07-27
18
2019-07-28
4
2019-07-27
2019-07-28
22
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (30)
2019-07-28
2019-07-28
17
2019-07-28
25
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-07-27
11
2019-07-28
8
2019-07-27
16
2019-07-27
7
2019-07-28
9
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2019-07-27
6
LIMBO (79)
2019-07-27
4
50
2019-07-27
4
50
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-07-27
1
2019-07-27
1
SMYK (59)
2019-07-27
1
2019-07-27
9
2019-07-27
18
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2019-07-27
2019-07-27
23
2019-07-28
23
2019-07-28
Rzeszotarska Nikola
bpk maz
HELENA (44)
2019-07-28
6
2019-07-28
2019-07-28
Sierocińska Aneta
Equikam Sp. z o.o.
2019-07-27
18
2019-07-27
15
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (107)
2019-07-27
14
2019-07-28
5
2019-07-28
11
2019-07-27
4
Skorupowska Róża
Bpk
SNIKERS (97)
2019-07-27
1
2019-07-27
19
2019-07-28
8
2019-07-28
8
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania Dawidy
BOLIVAR (70)
2019-07-28
20
2019-07-28
2
Stasiak Adam
Kj Cavalier
COLORADO (126)
2019-07-28
12
2019-07-28
17
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2019-07-27
10
2019-07-27
10
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
2019-07-27
2
150
2019-07-27
15
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
GOLDIKA (114)
2019-07-27
1
2019-07-27
9
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
ESCATO (66)
2019-07-28
2019-07-28
9
COCAINA (133)
2019-07-27
1
400
2019-07-27
2019-07-28
6
2019-07-28
1
250
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (25)
2019-07-27
7
2019-07-27
6
2019-07-27
2019-07-28
5
2019-07-28
AMAL (26)
2019-07-27
19
2019-07-27
2019-07-28
18
2019-07-28