Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:07:05
2019-09-05 09:20:18
Magdalena Gąsiorek-Forma LEVIS
  • 2x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T2/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:06:05
2019-09-05 08:06:05
Julia Badnarska SULIAVAN
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:07:41
2019-09-05 08:03:26
Julia Idziak PIXEL
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:24
2019-09-04 22:19:18
Marek Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x 1/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:27
2019-09-04 22:18:29
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:58:15
2019-09-04 19:24:29
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 06:37:31
2019-09-03 19:28:57
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 1/L/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:12
2019-09-03 15:56:05
Aleksandra Kowalik BELLOTTO
  • 1x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:17
2019-09-03 15:55:34
Zosia Lipińska KATANI
  • 1x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:24
2019-09-03 15:54:52
Patrycja Blicharska KATANI
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:29
2019-09-03 15:54:18
Aleksandra Kowalik ERENIUSZ
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:35
2019-09-03 15:51:23
Zosia Lipińska ERENIUSZ
  • 1x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:41
2019-09-03 15:50:44
Klaudia Kamińska KATANI
  • 1x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:46
2019-09-03 15:48:20
Klaudia Kamińska DEKSTER
  • 1x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:52
2019-09-03 15:46:36
Wiktoria Kretska DEKSTER
  • 1x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:51:59
2019-09-03 15:46:00
Patrycja Blicharska DEKSTER
  • 1x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:52:03
2019-09-03 15:45:10
Oliwia Kowal BELLOTTO
  • 1x T2/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:42:14
2019-09-03 08:29:40
Gabriela Więch AMBERVILLE
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:42:17
2019-09-03 08:03:50
Weronika Sobura TOSCA
  • 2x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 2x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:42:19
2019-09-03 07:01:02
Michalina Tutaj SALLY CARERA
  • 2x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 2x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:15:16
2019-09-02 19:10:35
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:15:22
2019-09-02 12:37:39
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 2x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 22:27:49
2019-09-01 21:12:23
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 22:27:55
2019-09-01 17:46:12
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 22:27:56
2019-09-01 10:50:22
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 21:06:13
2019-08-30 19:16:11
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 17:25:26
2019-08-30 09:46:06
Aleksandra Sabat CONTELLA
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 17:25:23
2019-08-30 09:45:27
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 17:25:20
2019-08-29 22:52:30
Iga Kumańska PODOLANKA
  • 2x T1/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 2x T5/LL60/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:02:19
2019-08-29 20:36:05
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:02:22
2019-08-29 20:16:36
Anna Detka HECBEKAS
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:02:24
2019-08-29 07:23:19
Karolina Piórkowska BELLAMORE ZK
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:02:27
2019-08-28 22:19:34
Wiktoria Krakowiak ELLE QUIDAM
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6/LL80/zwykły art. 238.2.1 (obydwa przejazdy zaliczane do klasyfikacji)
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:00:05
2019-08-10 23:01:06
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:00:39
2019-08-10 23:00:50
Oliwia Molenda RUSEŁKA
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:01:06
2019-08-10 23:00:22
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x 1/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.2
  • 1x 7/P/zwykły art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:01:59
2019-08-10 22:59:56
Olivia Sijka HANTERKA
  • 1x 3/P1/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Seniorów
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 22:38:31
2019-08-07 20:27:03
Bartosz Szczepka PARIS
  • 1x T3/LL80/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T7/LL85/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Finał MWŚ Amatorów
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badnarska Julia KS Stangret
2019 (Mł.)
brak
2. Blicharska Patrycja ZAGAJE107
2004 (J.)
brak
3. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
4. Detka Anna KS Dialog Brudzów
S
brak
5. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
brak
6. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
7. Gąsiorek-Forma Magdalena Klub Sportowy Stangret
S
brak
8. Gawryjołek Zuzanna Ośrodek Jeździecki Bilcza
2005 (JM.)
O047267
9. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
Brak
10. Gruszka Gabriela Kraina Koni Bałtów
2003 (J.)
brak
11. Idziak Julia KS Stangret
2006 (JM.)
brak
12. Kamińska Klaudia Zagaje 107
2007 (JM.)
X
13. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
O009673
14. Kowal Oliwia Zagaje107
S
brak
15. Kowalik Aleksandra Zagaje107
2003 (J.)
brak
16. Krakowiak Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
17. Kretska Wiktoria Zagaje 107
2006 (JM.)
X
18. Kumańska Iga Brak
2005 (JM.)
Brak
19. Lipińska Zosia Zagaje 107
2007 (JM.)
X
20. Mikutel Sylwia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
Brak
21. Molenda Oliwia KS Stangret Kielce
2005 (JM.)
Brak
22. Piórkowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
O023382
23. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
24. Postrożny Oliwia LKJ Ponidzie Pińczów
2005 (JM.)
O049225
25. Sabat Aleksandra KJ Amazonka Borków
2001 (MJ.)
brak
26. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
27. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
28. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
29. Szczepka Bartosz LKJ Ponidzie Pińczów
2004 (J.)
O049056
30. Tatarowska Paulina KS Stangret
31. Tutaj Michalina Ośrodek jeździecki Bilcza
2008 (JM.)
Brak
32. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050505
33. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/148 F: Falk
M: Amber
K024869 POL01352008908
2.

24

ARENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Artemida
brak 616009550066511
3.

22

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
K026404
4.

14

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
K013477
5.

16

BELLAMORE ZK WLKP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Nice Boy
M: Balanga
K027720 brak
6.

34

BELLOTTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/168 F: Qulester
M: Bella
Brak
7.

20

CONTELLA WESTF GER 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Contello
M: Diva
K024094 DE441410605909
8.

37

DEKSTER FIORD POL 2012 Wałach bułana/mk:X F: X
M: X
X
9.

38

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
10.

29

DZWONECZEK TYP SZLACHETNY POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
11.

45

ELEKT F:
M:
12.

17

ELLE QUIDAM SP POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:165 F: Graf Quidam
M: Emmy
brak
13.

36

ERENIUSZ Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach siwa/mk:X F: Salar
M: Erena
X
14.

6

ESCARDO MALOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
Brak 616 006 59 01491 11
15.

21

ESKAPADA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa F: Fair Play
M: Escada PG
K024977 616009550150309
16.

19

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Harper
M: Elektra
K011189 POL009680082704
17.

9

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Corvallo
M: Highvellya
K012163 DE418181111005
18.

15

HECBEKAS TRK LTU 2010 Wałach gniada/166 F: Vikis
M: Heiga
Brak
19.

8

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
K016299 616007610167607
20.

35

KATANI TRAKEŃSKA POL 2006 Ogier gniada/173 F: Cugnot
M: Kotlina
brak
21.

44

LEVIS BRAK POL 2006 Wałach gniada/brak F: NIMROY
M: LIZA
Brak brak
22.

39

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
23.

30

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
B RAK
24.

1

PARIS MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/165 F: Heban
M: Pamela
K024816 616006550006811
25.

42

PIXEL HAN POL 2014 Wałach siwa/180 F: Berlin
M: Picasoli
Brak Brak
26.

18

PODOLANKA HUCULSKA POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wikt
M: Płonka
Brak Brak
27.

23

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
Brak
28.

7

RUSEŁKA SP POL 2013 Klacz siwa/150 F: Jk
M: Jw
Brak Brak
29.

33

SALLY CARERA NN POL Nn Klacz kara/120 F: Nn
M: Nnbrak
Brak
30.

40

STRADIVARIUS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron KWPN
M: Symphonie BWP / Heartbreaker KWPN
brak
31.

43

SULIAVAN . POL . Wałach inna/. F: .
M: .
brak .
32.

32

TOSCA KOŃ MAŁY POL 2004 Klacz kasztanowata/140 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
K009324 POL01366084610
33.

41

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badnarska Julia
KS Stangret
2019-09-07
8
2019-09-07
19
2019-09-08
19
Blicharska Patrycja
ZAGAJE107
KATANI (35)
2019-09-07
14
2019-09-07
2019-09-08
20
2019-09-08
7
DEKSTER (37)
2019-09-07
10
2019-09-08
8
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2019-09-07
10
2019-09-07
8
2019-09-08
3
2019-09-08
3
2019-09-08
8
Detka Anna
KS Dialog Brudzów
2019-09-07
3
2019-09-07
5
2019-09-08
10
Duszkiewicz Hubert
BPK
USTIN (41)
2019-09-07
6
2019-09-07
13
2019-09-08
9
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
2019-09-07
2
2019-09-07
1
2019-09-08
5
2019-09-08
1
Gąsiorek-Forma Magdalena
Klub Sportowy Stangret
LEVIS (44)
2019-09-07
3
2019-09-07
1
2019-09-07
2
Gawryjołek Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Bilcza
BAJRAM (22)
2019-09-08
3
2019-09-07
3
2019-09-07
2019-09-08
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-09-07
5
2019-09-07
11
2019-09-08
2
2019-09-08
5
Gruszka Gabriela
Kraina Koni Bałtów
ARENA (24)
2019-09-07
19
2019-09-07
2
2019-09-08
1
2019-09-08
11
Idziak Julia
KS Stangret
PIXEL (42)
2019-09-07
17
2019-09-07
16
2019-09-08
17
Kamińska Klaudia
Zagaje 107
KATANI (35)
2019-09-07
11
DEKSTER (37)
2019-09-07
7
2019-09-08
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (23)
2019-09-07
15
2019-09-07
9
2019-09-08
8
Kowal Oliwia
Zagaje107
2019-09-07
1
2019-09-07
13
2019-09-07
18
2019-09-08
6
2019-09-08
16
Kowalik Aleksandra
Zagaje107
2019-09-08
1
2019-09-07
11
2019-09-07
12
2019-09-08
4
2019-09-08
12
Krakowiak Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-07
16
2019-09-07
17
2019-09-08
15
Kretska Wiktoria
Zagaje 107
DEKSTER (37)
2019-09-07
12
2019-09-08
Kumańska Iga
Brak
2019-09-07
2
2019-09-07
6
2019-09-08
9
2019-09-08
5
Lipińska Zosia
Zagaje 107
KATANI (35)
2019-09-08
10
2019-09-07
2019-09-08
7
Mikutel Sylwia
KS Stangret Kielce
2019-09-07
12
2019-09-07
15
2019-09-08
14
Molenda Oliwia
KS Stangret Kielce
2019-09-07
20
2019-09-07
4
2019-09-08
13
Piórkowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-07
18
2019-09-07
7
2019-09-08
6
2019-09-08
2
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
2019-09-07
5
2019-09-07
8
2019-09-08
2
2019-09-08
4
Postrożny Oliwia
LKJ Ponidzie Pińczów
2019-09-07
1
2019-09-07
3
2019-09-08
4
2019-09-08
4
Sabat Aleksandra
KJ Amazonka Borków
2019-09-07
21
2019-09-07
Sijka Olivia
KS Stangret Kielce
IBERIA (8)
2019-09-07
1
2019-09-07
2
2019-09-07
1
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
TOSCA (32)
2019-09-07
9
2019-09-07
4
2019-09-08
6
2019-09-08
3
Sondej Zofia
Kielecki KJ
MAKS (39)
2019-09-07
9
2019-09-07
10
2019-09-08
1
Szczepka Bartosz
LKJ Ponidzie Pińczów
PARIS (1)
2019-09-07
2
2019-09-07
1
2019-09-08
2
2019-09-08
1
Tatarowska Paulina
KS Stangret
ELEKT (45)
2019-09-08
5
Tutaj Michalina
Ośrodek jeździecki Bilcza
2019-09-07
2019-09-07
13
2019-09-08
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-07
7
2019-09-07
14
2019-09-08
18
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2019-09-07
4
2019-09-07
6
2019-09-08
7

Number of Riders: 33

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl