Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 24-25.08.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 19:02:53
2019-08-22 17:55:09
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P1/dokładności art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 19:02:55
2019-08-22 10:38:53
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 07:58:13
2019-08-22 01:19:09
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 07:58:16
2019-08-22 01:17:48
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:41:35
2019-08-21 17:48:17
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:41:39
2019-08-21 16:21:38
Beata Kolberg LEPSZA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:41:43
2019-08-21 16:20:42
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:41:47
2019-08-21 15:45:08
Pola Narloch RONALDINI
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:41:51
2019-08-21 14:49:29
Tomasz Gałka COLOSSEO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:41:55
2019-08-21 14:35:53
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:41:58
2019-08-21 12:56:32
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:42:02
2019-08-21 12:00:20
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:42:08
2019-08-21 11:58:24
Marianna Dunajska MENTOS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:42:11
2019-08-21 11:54:53
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:19:49
2019-08-21 11:49:22
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:18
2019-08-21 11:16:22
Tomasz Olszewski BONMAHON EXPLOSION
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:24
2019-08-21 11:12:35
Justyna Kopko BEAN
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:30
2019-08-21 11:08:19
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:42:15
2019-08-21 11:01:11
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:40
2019-08-21 11:00:46
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:45
2019-08-21 11:00:17
Karolina Szaniawska HALOGEN
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:50
2019-08-21 10:52:26
Gabriela Górska LA GRAN
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:52
2019-08-21 10:48:07
Mariusz Czarnomski CARRY LADY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:42:55
2019-08-21 10:47:20
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:43:00
2019-08-21 10:44:00
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:42:19
2019-08-21 10:13:09
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:43:10
2019-08-21 08:37:30
Anna Mizerska ZICO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:43:17
2019-08-21 08:34:24
Monika Wścisły BADERA
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:43:21
2019-08-21 08:33:56
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:43:26
2019-08-21 08:33:26
Magdalena Pituch ZICO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:43:31
2019-08-21 08:31:19
Aleksandra Tatula KIMBERLAY
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:31
2019-08-21 07:22:49
Michał Mordzelewski CLANET
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:34
2019-08-21 07:17:47
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:35
2019-08-21 07:16:50
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 2x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:37
2019-08-21 07:01:25
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:38
2019-08-21 07:01:07
Radosław Zalewski FORMIDABLE DIAMANT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:39
2019-08-21 07:00:23
Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:41
2019-08-21 06:59:56
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:45
2019-08-21 06:59:08
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:21:51
2019-08-20 23:13:38
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:31:29
2019-08-20 22:05:32
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:03:25
2019-08-20 18:28:48
Zuzanna Sobków ARIAS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:42:24
2019-08-20 18:03:15
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:03:31
2019-08-20 18:02:07
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:29
2019-08-20 11:10:44
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:33
2019-08-20 09:23:56
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:38
2019-08-20 09:23:36
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:41
2019-08-20 09:17:06
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:44
2019-08-20 09:05:20
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:48
2019-08-20 09:04:31
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:51
2019-08-20 09:03:31
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:53
2019-08-20 09:02:27
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 07:51:40
2019-08-20 06:53:08
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:25:49
2019-08-19 21:16:36
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:25:50
2019-08-19 20:41:02
Włodzimierz Rudasz DON CICCIO
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:25:52
2019-08-19 20:38:27
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:25:54
2019-08-19 19:48:57
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:25:56
2019-08-19 15:23:49
Kamila Chrzanowska CIRI
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:25:57
2019-08-19 14:10:35
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:25:59
2019-08-19 14:03:00
Katarzyna Maciejewska KAMEL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:26:00
2019-08-19 13:02:57
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:26:08
2019-08-19 13:02:34
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:26:10
2019-08-19 13:02:09
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 11:35:55
2019-08-19 10:44:00
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 11:35:57
2019-08-19 10:43:12
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:04
2019-08-19 08:49:21
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:07
2019-08-19 08:47:38
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:09
2019-08-19 08:46:53
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:10
2019-08-18 23:54:41
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:11
2019-08-18 22:11:58
Kaja Klimowicz JIHAD
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:13
2019-08-18 21:22:19
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:14
2019-08-18 21:21:32
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:15
2019-08-18 15:02:42
Alicja Komorowska TENOR
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 13:01:12
2019-08-18 12:37:31
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 13:01:14
2019-08-18 11:15:31
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 13:01:20
2019-08-18 10:49:59
Nell Piotrowska KLASER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 13:01:26
2019-08-17 23:45:10
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:59:03
2019-08-17 16:56:41
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:59:06
2019-08-16 21:19:43
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.2.5
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:59:10
2019-08-16 21:19:15
Justyna Kopko BONO
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.2.5
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:11:27
2019-08-16 21:10:01
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:11:30
2019-08-16 19:27:29
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:11:37
2019-08-16 19:26:33
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:11:40
2019-08-16 19:25:58
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:11:43
2019-08-16 19:25:17
Bartosz Janiszek CRAZY GIRL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:11:48
2019-08-16 19:23:42
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:54:52
2019-08-16 15:54:09
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:55:01
2019-08-16 15:52:56
Wiktoria Krzysztoń HUGO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:55:02
2019-08-16 15:52:27
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:11:23
2019-08-16 15:07:33
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:07:08
2019-08-16 15:03:54
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 11:45:56
2019-08-16 15:03:29
Julia Ostrowska FANCIFUL
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:07:13
2019-08-16 14:43:27
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:07:15
2019-08-16 14:42:49
Marta Hejger HIAWATHA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:07:18
2019-08-16 14:41:55
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P1/dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:45:46
2019-08-16 09:53:17
Cezary Kalinowski DOVER
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:07:24
2019-08-15 19:53:07
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:02:57
2019-08-15 16:01:23
Aleksandra Więckowska I-ROCK FLOWER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:01
2019-08-15 15:46:46
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:03
2019-08-15 15:45:44
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:04
2019-08-15 15:12:43
Laura Trzaska POLONIA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:05
2019-08-15 15:11:58
Oliwia Esz CHABER
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:07:25
2019-08-15 13:32:05
Piotr Kalinowski KEMBALL
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:08
2019-08-15 13:31:18
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:14
2019-08-15 11:25:44
Zofia Banaszek HERMES
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:15
2019-08-15 11:02:10
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:17
2019-08-15 11:01:17
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:52:26
2019-08-14 19:12:43
Melania Słopecka LABRADOR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:52:30
2019-08-14 16:19:41
Aleksandra Krzemińska BILA
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:25:26
2019-08-14 15:43:48
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:07:18
2019-08-14 15:10:46
Maja Całka RUTA
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 22:43:29
2019-08-13 10:29:10
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 19:02:57
2019-08-12 12:00:28
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 11:40:45
2019-08-12 10:45:37
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:15:17
2019-08-12 06:50:03
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.2.5
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:15:19
2019-08-12 06:49:40
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.2.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 21:17:40
2019-08-07 10:31:18
Milena Klimek KALINA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:44
2019-08-04 17:48:19
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:46
2019-08-04 17:48:00
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:48
2019-08-04 17:47:38
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:50
2019-08-04 17:47:10
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 6/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P1/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:54
2019-08-04 17:46:38
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:56
2019-08-04 17:46:02
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:57
2019-08-04 17:45:11
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:33:59
2019-08-04 17:44:51
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:34:01
2019-08-04 17:44:28
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 18:55:50
2019-08-02 15:14:16
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 18:55:51
2019-08-02 15:13:11
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 21:59:12
2019-08-01 19:50:50
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Basińska Olga JKS Olsza
2008 (Mł.)
Brak
4. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Broniatowska Anastazja AZS Warszawa
1999 (MJ.)
O009485
10092457
7. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
8. Całka Maja KJ Aromer
2001 (J.)
brak
9. Chrzanowska Kamila BPK
S
brak
10. Czajkowska Dorota bpk
2003 (J.)
brak
11. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
12. Czarnomski Mariusz JKS Olsza
S
Brak
13. Danieluk Daria Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
14. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
15. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
16. Esz Oliwia KJ Strzala Krubiczew
2005 (JM.)
brak
17. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
18. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
19. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
20. Gałka Tomasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
brak
21. Gołębiewska Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
22. Górska Gabriela JKS Olsza
2000 (MJ.)
O034776
23. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
24. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
25. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
26. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
27. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
28. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
29. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
30. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
31. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
32. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
33. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
34. Klimowicz Kaja BPK Maz
2001 (J.)
O033941
35. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
36. Kolberg Beata bez przynależności klubowej
S
O004280
37. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
38. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
39. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
40. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
3846219
41. Kostrzewska Julia Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
42. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
43. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
44. Kruk Emilia bpk
2003 (J.)
brak
45. Krzemińska Aleksandra Brak
1998 (MJ.)
Brak
46. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
47. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
48. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
49. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (MJ.)
O034175
50. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
51. Lewandowska Oliwia brak
2001 (J.)
051996
52. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
53. Maciejewska Katarzyna -
S
brak
54. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
O035308
55. Melich Oliwia KJ Bielik Grzegorzewice
2008 (Mł.)
O051059
56. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
57. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
58. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
59. Mizerska Anna Ranczo Zico
2004 (JM.)
Brak
60. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O001972
61. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (J.)
brak
62. Narloch Pola KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
63. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
64. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
65. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
66. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
67. Pituch Magdalena Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
68. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
69. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
70. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
71. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
72. Skorupowska Róża Bpk
S
Brak
73. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
74. Słopecka Melania JKS Karolina
2003 (J.)
O042500
75. Smaga Aneta Klub Jeździecki Plejada
S
o028984
76. Sobków Zuzanna brak
2003 (J.)
brak
77. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (Mł.)
0046567
78. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
79. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
80. Tatula Aleksandra Ranczo Zico
2003 (J.)
Brak
81. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
82. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
83. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
84. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
85. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
86. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
87. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
-
88. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
89. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
90. Wścisły Monika Ranczo Zico
2004 (JM.)
brak
91. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
92. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
93. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
brak
2.

73

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja / Genius
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
3.

19

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
4.

101

ARIAS Wielkopolska POL 2010 Wałach skarogniada/175 F: Gluosnis
M: Ariane
O: Sobków Barbara
B: Stefanowski Krzysztof
brak brak
5.

95

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
6.

125

BADERA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/168 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
7.

36

BILA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Lubań
M: Bilma
O: Krzysztof Krzemiński
B: Stadnina Koni Widzów
Brak 10778
8.

122

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Kannan
M: Billy Dollar
O: Justyna
B: Wielka Brytania
K027089 9373474747
9.

123

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: -
M: -
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
10.

39

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
11.

94

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
12.

65

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
13.

3

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
14.

103

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
15.

113

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
O: Stella Strzeszewska
B: Natalia Jabłońska
K023017 K023017
16.

15

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
17.

97

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
18.

93

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
K027404 DE418185038413
19.

96

CALGARY PJ Hanowerska POL 2008 Klacz siwa/175 F: Calme
M: Gardefee
O: English Bay
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
k019409 DE431316575308
20.

90

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
21.

69

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
22.

121

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
23.

53

CASSINA ROYALE Holsztyńska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
O: xxxx
B: xxxx
Nr PZJ: K021157 DE421000138510
24.

106

CASTIEL OLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: -
K021162 DE418180165408
25.

20

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel Winnicki
K017909 DE 421000045410
26.

42

CHABER WLKP POL 1998 Wałach F: Kesar
M: Chrawpka
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
brak
27.

57

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
K027789 DE 418185006015
28.

145

CHACCO ONE old 2010 w gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
O: M. Masłowska-Szudrowicz
B:
K020332
29.

146

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
30.

102

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
O: Krzysztof Madej
B: NIemcy
K025419
31.

85

CIRI Typ Szlach. POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: NN
M: NN
O: Waldemar Kessler
B: -
brak -
32.

105

CLANET Holsztyn POL 2009 Wałach skarogniada/173 F: Clinton I
M: new origin
O: Jakub Kłęk
B: Sergiej Małgorzata
brak brak
33.

32

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
34.

63

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
35.

52

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
O: Krzysztof Woźniakowski
B:
K024368 DE431317201710
36.

134

COLOSSEO WESTF GER 2004 Wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Luna / Pia
O: Tomasz Gałka
B: -
brak -
37.

80

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
38.

72

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
39.

61

CRAZY GIRL Oldenburg POL 2015 Klacz gniada/167 F: Lunatic
M: Zinna
O: Janiszek Mariusz
B: Janiszek Mariusz
brak
40.

31

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
41.

76

DELICJA Wielkopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski
B: Artur Pleszewa
brak POL007610147106
42.

18

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
O: Florczak
B: KJ Alexander
K011520 11593 POL009580228105
43.

70

DODA MŁP POL 2013 Klacz siwa/167 F: Barnaba
M: Dąbrówka / Dębowiec
O: Ludwiniak
B: -
K024812
44.

82

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
O: Marta Józefowicz
B: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
K027762 616009610187515
45.

88

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K012792 POL999660497003
46.

58

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L
O: Agata Witkowska-Ślepska
B: Sławomir Jarmuszczak
K024199
47.

48

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: ///
K023618 Brak
48.

141

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
49.

27

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
50.

108

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
O: Jacek Kuźma
B: Francja
K026095 14551079J
51.

43

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: Jolanta Jarecka
K024086 616009640083212
52.

136

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
53.

46

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
54.

110

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
BRAK 15247342B
55.

8

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier ciemnogniada/163 F: KANNAN
M: NOBEL LADY
O: JACEK KUŻMA
B: FRANCJA
BRAK XXXX
56.

26

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
57.

109

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
Brak 15247343a
58.

64

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
59.

33

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
O: Agnieszka Kułakowska
B: Robert Skibicki
K028029 616007660867213
60.

119

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
61.

37

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
K026901 616 999 66 17686 10
62.

143

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
63.

44

HERMES Lusitano POR 2012 Wałach bułana/164cm F: Casanova
M: Zita / R-Kazan Coussoul
O: Leszek Banaszek
B: Joao Antonio Bras de Moura
K025558 620001002879255
64.

6

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
65.

22

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
66.

132

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Indiana
O: Beata Kolberg
B: Ryszard Grzelak
K019798
67.

89

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
68.

16

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
O: Michał Siejek
B: D. Kajuiter
brak brak
69.

74

JIHAD Małopolska POL 2012 Wałach gniada/165cm F: Harpun
M: Janda
O: Katarzyna Klimowicz
B: Dariusz Zalewski
brak 616 006 66 03584 12
70.

87

KAMEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Emetyt
M: Kamea
O: Romańczuk Ewa
B: Pochroń Paweł
Brak 616006580229713
71.

47

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
72.

7

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
73.

127

KIMBERLAY SP POL 1998 Klacz kasztanowata/163 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
74.

84

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
O: Anna Czajkowska
B: Aleksandra Klamecka
K018124 616009680111609
75.

120

LA GRAN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L / Landprinz
O: Gabriela Gorska
B: Nn
K027867 Pol12245578
76.

35

LABRADOR TRK POL 2003 Wałach kara/mk:- F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawiec
O: M.Burdzy-Barrington
B: -
K015802
77.

60

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
78.

23

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:- F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204
79.

131

LEPSZA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/163 F: Psalm
M: Legenda
O: Michał Walędziak
B: Łukasz Krawczyk
brak 616 006 66 00155 14
80.

17

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
O: Michał Mordzelewski
B: Poland
K017212 POL009611094104
81.

66

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
82.

34

LORIDA PP HAN POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Alida / Aloube Z
O: Procima Sp. z o. o.
B: Procima Sp. z o. o.
K027200 DE431316852214
83.

67

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Jörg Pentzien
brak
84.

29

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
85.

59

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
86.

25

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
87.

138

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
88.

28

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
89.

118

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
90.

50

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
O: Monika Żak
B: Monika Żak
K028134
91.

49

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B: -
K024581 056002W00304507
92.

112

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
93.

107

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
O: Michał Mordzelewski
B: -
K027558 DE433330653910
94.

139

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
95.

129

PERFECTO SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
k016501 616 009 52 00045 10
96.

24

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL013530225808
97.

41

POLONIA WLKP POL 2000 Klacz gniada F: Marino
M: Prelekcja
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008447
98.

147

PRAGA KUC POL 2007 Klacz kara/kuc:119 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: N
013670096
99.

75

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Katarzyna Murzyńska
B: Paulina Wilska
brak 616009530059611
100.

144

QINGHAI V DV POL 2005 Wałach gniada/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: -
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
101.

111

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
K026549 DE441411964408 04WZ07
102.

21

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
103.

133

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
104.

38

RUTA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:150 F: Harwest
M: Różana
O: Maja Całka
B: nn
brak pol 009 610062508
105.

126

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
106.

135

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
O: Anna Wojciechowska
B: Johannes Zur Lage
K013869 DE431319845108
107.

100

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
108.

99

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
109.

81

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
O: Róża Skorupowska
B: Antoni Kuna
brak 616009660442714
110.

98

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
O: Piotr Wiesse
B: P.Wiesse
K028132 -
111.

142

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
112.

71

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
O: -
B: Gestut Lewitz
K025737 DE 418185020312
113.

86

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
O: Agnieszka Polityło
B: Chomiak Mieczysław
brak brak
114.

77

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
115.

79

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
116.

62

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
117.

83

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
O: Marta Józefowicz
B: Remigiusz Makowski
K027374
118.

124

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
119.

40

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Broniatowska Anastazja AZS Warszawa
50
SUM:
50.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
250
300
SUM:
550.00
Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
150
50
SUM:
200.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
600
200
SUM:
800.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
50
SUM:
50.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
250
SUM:
250.00
Kopko Justyna JKS Olsza
400
SUM:
400.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
50
200
600
SUM:
850.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
150
SUM:
150.00
Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
300
400
SUM:
700.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
250
SUM:
250.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
100
SUM:
100.00
Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
100
50
SUM:
150.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
HERMES (44)
2019-08-24
15
2019-08-24
10
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (24)
2019-08-24
6
2019-08-24
16
2019-08-25
4
2019-08-25
MARKIZA (25)
2019-08-24
16
2019-08-24
26
2019-08-25
3
2019-08-25
21
2019-08-25
Basińska Olga
JKS Olsza
2019-08-24
14
2019-08-24
13
2019-08-25
8
2019-08-25
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-08-24
22
2019-08-24
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-08-24
2
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-24
18
2019-08-24
19
2019-08-24
26
2019-08-25
2019-08-25
15
2019-08-25
Broniatowska Anastazja
AZS Warszawa
QINGHAI V (144)
2019-08-24
5
50
2019-08-24
6
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-08-24
6
2019-08-24
15
2019-08-25
12
2019-08-25
14
Całka Maja
KJ Aromer
RUTA (38)
2019-08-25
1
2019-08-25
10
2019-08-25
Chrzanowska Kamila
BPK
CIRI (85)
2019-08-25
1
2019-08-25
1
2019-08-25
6
Czajkowska Dorota
bpk
2019-08-24
10
2019-08-24
2019-08-25
7
2019-08-25
11
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-08-24
32
2019-08-24
Czarnomski Mariusz
JKS Olsza
2019-08-24
12
2019-08-24
16
Danieluk Daria
Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
AKITA R (73)
2019-08-24
6
2019-08-24
30
2019-08-24
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (17)
2019-08-24
7
2019-08-24
2
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (138)
2019-08-24
5
2019-08-24
Esz Oliwia
KJ Strzala Krubiczew
CHABER (42)
2019-08-24
7
2019-08-24
8
2019-08-25
11
2019-08-25
15
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-08-24
18
2019-08-24
2019-08-24
10
2019-08-25
2
2019-08-25
26
2019-08-25
2019-08-24
10
2019-08-24
10
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2
2019-08-25
2019-08-25
EQUUS (27)
2019-08-24
29
2019-08-24
2019-08-25
29
2019-08-25
5
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (18)
2019-08-24
1
250
2019-08-24
19
2019-08-25
5
2019-08-25
2
300
Gałka Tomasz
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
COLOSSEO (134)
2019-08-24
18
2019-08-24
Gołębiewska Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
INDUSEK (132)
2019-08-24
25
2019-08-24
33
Górska Gabriela
JKS Olsza
LA GRAN (120)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (139)
2019-08-24
12
2019-08-24
SONIA (142)
2019-08-25
13
2019-08-25
1
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-08-24
23
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania Dawidy
GROS S (33)
2019-08-25
14
2019-08-25
2019-08-24
24
2019-08-25
7
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (59)
2019-08-24
2
150
2019-08-24
12
2019-08-25
11
2019-08-25
4
2019-08-24
4
50
2019-08-24
8
2019-08-25
7
2019-08-24
17
2019-08-24
13
2019-08-25
16
2019-08-25
22
Jończyk Amelia
bpk
2019-08-25
16
2019-08-25
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (83)
2019-08-24
2019-08-24
18
2019-08-25
2019-08-25
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-08-24
7
2019-08-24
1
600
2019-08-25
6
2019-08-25
6
CLAUS (32)
2019-08-24
3
200
2019-08-24
6
2019-08-25
10
2019-08-25
3
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (43)
2019-08-24
4
50
2019-08-24
4
2019-08-25
13
2019-08-25
7
DOVER (48)
2019-08-24
2019-08-24
35
2019-08-25
2019-08-25
19
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-08-24
1
2019-08-25
4
50
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
KATNIS (47)
2019-08-25
1
250
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-08-24
1
2019-08-24
18
2019-08-25
2
2019-08-25
14
Klimowicz Kaja
BPK Maz
JIHAD (74)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-08-25
4
2019-08-25
7
Kolberg Beata
bez przynależności klubowej
LEPSZA (131)
2019-08-24
1
2019-08-24
18
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-08-24
3
2019-08-24
7
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (77)
2019-08-24
14
2019-08-24
22
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-08-25
2019-08-25
5
BONO (65)
2019-08-25
1
2019-08-25
2
400
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
LOTAR (67)
2019-08-24
4
Kostrzewska Julia
Ranczo Zico
SALZBURG (126)
2019-08-24
1
2019-08-24
15
2019-08-24
4
2019-08-25
7
2019-08-25
20
2019-08-25
4
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-25
8
2019-08-25
12
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (50)
2019-08-24
23
2019-08-24
23
2019-08-25
17
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-25
Kruk Emilia
bpk
DELICJA (76)
2019-08-25
14
2019-08-25
24
2019-08-25
25
Krzemińska Aleksandra
Brak
BILA (36)
2019-08-25
2019-08-25
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-08-24
8
2019-08-24
15
2019-08-25
9
2019-08-24
17
2019-08-24
12
2019-08-25
14
2019-08-25
10
2019-08-24
16
2019-08-24
11
2019-08-25
9
2019-08-25
2
SAMURAI (100)
2019-08-24
10
2019-08-24
5
50
2019-08-25
3
200
2019-08-25
1
600
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
GROS S (33)
2019-08-24
10
2019-08-24
34
2019-08-24
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
QUEENY (111)
2019-08-24
8
2019-08-24
1
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
HELLANIA (143)
2019-08-25
1
2019-08-25
6
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (90)
2019-08-25
9
2019-08-25
17
2019-08-25
BAD BOY (95)
2019-08-24
13
2019-08-24
11
Lewandowska Oliwia
brak
PERFECTO (129)
2019-08-24
14
2019-08-24
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (70)
2019-08-24
5
2019-08-24
5
2019-08-25
11
2019-08-25
15
Maciejewska Katarzyna
-
KAMEL (87)
2019-08-24
1
2019-08-24
1
2019-08-25
10
2019-08-25
18
2019-08-25
Madej Oliwia
JKS Sokóle
CHEPETTO (102)
2019-08-24
25
2019-08-24
2019-08-25
5
2019-08-25
Melich Oliwia
KJ Bielik Grzegorzewice
PRAGA (147)
2019-08-25
9
2019-08-25
1
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2019-08-24
2019-08-24
18
2019-08-25
2019-08-25
2
150
CORNAT (72)
2019-08-24
8
2019-08-24
7
2019-08-25
8
2019-08-25
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (19)
2019-08-24
9
2019-08-24
25
2019-08-25
6
2019-08-25
4
50
2019-08-24
17
2019-08-24
2019-08-25
27
2019-08-25
20
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
BORYS (103)
2019-08-24
1
2019-08-24
16
Mizerska Anna
Ranczo Zico
ZICO (124)
2019-08-24
1
2019-08-24
1
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
CLANET (105)
2019-08-24
2
300
2019-08-24
CASTIEL (106)
2019-08-24
1
400
2019-08-24
OMEGA 34 (107)
2019-08-24
Murzyńska Katarzyna
bpk
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Narloch Pola
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (133)
2019-08-25
1
2019-08-25
17
2019-08-25
12
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2019-08-24
18
2019-08-24
29
2019-08-25