Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 16-17.11.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 13:45:10
2019-11-14 01:21:16
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 08:09:12
2019-11-13 21:57:47
Amelia Kupczyk MONITO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:39:46
2019-11-13 20:16:19
Aureliusz Tymiński EASY D'ANNY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:39:51
2019-11-13 20:15:58
Aureliusz Tymiński JEFFERSON AIRPLANE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:39:55
2019-11-13 20:01:03
Rozalia Galińska ELWIS
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:39:59
2019-11-13 20:00:24
Aleksandra Łuczka RONALDINI
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:40:03
2019-11-13 19:59:55
Dominika Bogdan CHELSEA L
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:40:07
2019-11-13 19:59:19
Wiktoria Kabala CARPE DIEM K
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:40:11
2019-11-13 19:58:51
Aleksandra Mrowiec HALOGEN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:40:17
2019-11-13 19:58:28
Anna Mrowiec CHELSEA L
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:40:21
2019-11-13 19:05:28
Karolina Jabłońska GWIAZDKA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:40:25
2019-11-13 18:53:50
Julia Krencik GRÁCIA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:40:28
2019-11-13 18:51:53
Natalia Skonieczna GRÁCIA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 18:34:42
2019-11-13 18:34:17
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 18:32:59
2019-11-13 18:32:24
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 18:33:23
2019-11-13 18:31:54
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 18:33:03
2019-11-13 18:31:14
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 18:29:12
2019-11-13 17:59:48
Katarzyna Stypułkowska KORTINA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:50:08
2019-11-13 17:20:30
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:13:27
2019-11-13 17:06:03
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 16:59:58
2019-11-13 16:49:57
Lena Pietrzak UVINE
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:00:59
2019-11-13 16:25:09
Beata Kolberg LEPSZA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:01:01
2019-11-13 16:24:41
Beata Kolberg INDUSEK
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:01:02
2019-11-13 16:24:18
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:38:30
2019-11-13 15:38:20
Aleksandra Potocka KARMENTA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:38:31
2019-11-13 15:37:40
Alicja Potocka KARMENTA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:38:33
2019-11-13 15:35:45
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:38:34
2019-11-13 15:34:34
Edyta Baranowska BLEK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:27:54
2019-11-13 15:23:23
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:55:52
2019-11-13 14:44:08
Łukasz Jończyk BORA BORA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:55:54
2019-11-13 14:39:40
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:53:42
2019-11-13 13:48:32
Kinga Kozłowska PEREŁKA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:53:44
2019-11-13 13:45:45
Wiktor Jaworski WALKIRIA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:53:45
2019-11-13 13:45:23
Olivia Sijka IBERIA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:42:24
2019-11-13 13:42:08
Agnieszka Kurek PRESTIGE
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:42:26
2019-11-13 13:38:19
Agnieszka Fajdasz SZAMAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:29
2019-11-13 11:14:37
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:31
2019-11-13 11:12:54
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:33
2019-11-13 11:12:32
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:38
2019-11-13 11:12:16
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:41
2019-11-13 10:58:20
Iga Kruszelnicka PEREŁKA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:43
2019-11-13 10:55:50
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:45
2019-11-13 10:50:09
Kinga Kozłowska WALKIRIA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:01:48
2019-11-13 10:44:20
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:57:47
2019-11-13 08:18:27
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:58:13
2019-11-13 08:17:54
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:58:26
2019-11-13 08:17:11
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:58:31
2019-11-13 08:16:12
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:58:25
2019-11-12 23:44:47
Hanna Balcer EVO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 22:23:28
2019-11-12 22:09:01
Julia Kurnik SINA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:33:58
2019-11-12 21:32:47
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:32:13
2019-11-12 21:23:24
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:09:21
2019-11-12 21:12:05
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:13:13
2019-11-12 20:27:09
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:13:16
2019-11-12 19:59:26
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:13:21
2019-11-12 19:59:04
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:58:36
2019-11-12 19:57:20
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:58:41
2019-11-12 19:56:53
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:58:46
2019-11-12 19:56:07
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:09:42
2019-11-12 19:55:35
Łukasz Jończyk EL VITELLO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:09:56
2019-11-12 19:55:00
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:58:57
2019-11-12 19:53:02
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:59:03
2019-11-12 19:52:10
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 08:09:13
2019-11-12 19:26:06
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:59:13
2019-11-12 19:25:33
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:44:28
2019-11-12 18:56:04
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:44:35
2019-11-12 17:53:59
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:44:39
2019-11-12 17:53:30
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:56:17
2019-11-12 17:35:10
Milena Kaźmierowska LITTLE LESS CONVERSATION
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:54:37
2019-11-12 17:34:50
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:59:35
2019-11-12 16:59:31
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:59:44
2019-11-12 16:59:11
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:59:49
2019-11-12 16:58:43
Julia Ostrowska FANCIFUL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:24
2019-11-12 16:39:55
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:30
2019-11-12 16:23:34
Ewa Kolasińska NORTH CUP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:35
2019-11-12 14:52:45
Radosław Zalewski FORMIDABLE DIAMANT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:39
2019-11-12 14:52:17
Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:44
2019-11-12 14:48:26
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:47
2019-11-12 14:48:04
Radosław Zalewski EYE CATCHER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:51
2019-11-12 14:47:41
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:54
2019-11-12 14:47:12
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:51:58
2019-11-12 13:53:38
Alicja Sikorska KASSARI
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 10:59:42
2019-11-12 09:47:24
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:59:19
2019-11-12 09:46:23
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 10:59:52
2019-11-12 09:35:32
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 10:59:59
2019-11-11 21:22:16
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:46:06
2019-11-11 20:37:35
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:00:04
2019-11-11 20:29:54
Martyna Dulińska BRANDO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:59:24
2019-11-11 20:00:32
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:00:10
2019-11-11 19:56:17
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:00:13
2019-11-11 19:55:52
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:00:18
2019-11-11 19:54:57
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:33:46
2019-11-11 19:35:27
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:33:40
2019-11-11 19:35:03
Zuzanna Suska LA VIE
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:33:36
2019-11-11 19:34:30
Lena Kwiatkowska CANGELO
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:49
2019-11-11 18:48:35
Zofia Złotnicka NORMA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:51
2019-11-11 18:48:07
Zofia Złotnicka MALIVIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:52
2019-11-11 18:47:37
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:53
2019-11-11 18:47:07
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:55
2019-11-11 18:01:15
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:56
2019-11-11 18:00:34
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:57
2019-11-11 18:00:24
Natalia Maciejewska DOLLAR GYM
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:11:59
2019-11-11 17:57:56
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:36:07
2019-11-11 14:01:40
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:36:08
2019-11-11 12:56:05
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:36:12
2019-11-11 11:51:24
Dominik Kowalski ALL MY LOVE G
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:36:13
2019-11-11 11:50:58
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:36:15
2019-11-11 11:41:19
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:36:17
2019-11-11 11:41:03
Oliwia Reaud WINT
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:36:18
2019-11-11 11:40:32
Julia Kwiatkowska JAMAJKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:13:38
2019-11-10 21:23:05
Anna Zimińska JASNY ELSING
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:52:11
2019-11-10 20:53:25
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:05:48
2019-11-10 19:32:11
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 18:59:26
2019-11-10 18:41:22
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 18:59:28
2019-11-10 18:26:16
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 13:21:07
2019-11-10 12:02:47
Marta Hejger AHUNTER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 10:16:16
2019-11-10 04:36:57
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 10:16:18
2019-11-09 23:43:37
Antoni Tomaszewski LOPEZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 10:16:20
2019-11-09 22:14:07
Oliwia Esz CHABER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 14:41:30
2019-11-09 13:52:39
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:57:28
2019-11-08 12:02:42
Jakub Olesiejuk SAMBA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:00:40
2019-11-08 08:03:51
Zofia Aleksandra Romańczuk MAESTRO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:00:37
2019-11-08 08:02:58
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:57:33
2019-11-08 07:05:18
Katarzyna Maciejewska KAMEL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 20:47:16
2019-11-07 13:56:00
Zuzanna Królik PETITE DUCK
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 13:38:21
2019-11-07 13:37:33
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 12:34:44
2019-11-07 12:34:29
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:57:30
2019-11-07 11:52:28
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:57:34
2019-11-07 11:51:44
Aleksandra Dąbkowska CARETANE ROSE Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:57:40
2019-11-07 08:40:28
Inga Kloze HARY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 12:07:16
2019-11-06 21:21:26
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 17:50:40
2019-11-06 16:04:58
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:52:05
2019-11-06 14:15:34
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 11:58:51
2019-11-06 11:24:08
Małgorzata Gawryluk BALOUSSINI II
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:32:29
2019-11-05 20:37:15
Aleksandra Kaszyńska HILUX
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:37:49
2019-11-05 10:56:29
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:37:52
2019-11-05 10:56:13
Malwina Urbańska KANE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:37:59
2019-11-05 10:55:46
Malwina Urbańska CACHMER
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:01
2019-11-05 08:52:03
Agnieszka Pietrak GACEK
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:02
2019-11-04 23:57:55
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:03
2019-11-04 21:41:22
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:06
2019-11-04 21:40:53
Julia Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:08
2019-11-04 21:40:26
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:12:12
2019-11-04 19:40:36
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:55:55
2019-11-04 15:44:38
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 08:22:51
2019-11-03 22:19:06
Paulina Marjańska ROSZADA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 08:22:53
2019-11-03 22:18:31
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:26
2019-11-03 20:35:24
Matylda Dębska GALIANO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 08:22:56
2019-11-03 17:17:46
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 16:20:30
2019-11-03 16:17:19
Emilia Michalska MILTON
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 08:23:00
2019-11-03 16:12:38
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 08:23:02
2019-11-03 15:21:46
Anna Zyskowska VISCONTIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 12:12:26
2019-11-01 09:56:51
Anna Małachowska LORELAJ
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 11:59:00
2019-11-01 09:55:19
Maja Szestowicka MILADY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 12:12:31
2019-11-01 09:53:56
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 13:31:06
2019-10-31 18:25:45
Helena Kraś MR MAGIC INVESTMENT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:31:01
2019-10-31 07:40:42
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:31:03
2019-10-31 07:39:39
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 19:15:29
2019-10-30 18:00:16
Dominika Uchman LAKRO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 11:43:51
2019-10-30 11:37:36
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 11:44:28
2019-10-30 10:36:18
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 11:44:27
2019-10-30 10:33:18
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 20:00:54
2019-10-21 11:14:14
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
3. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
4. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
5. Balcer Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
6. Baranowska Edyta Skj olimpia
S
Z
7. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
8. Bargiełowska Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
9. Bartosiewicz Magdalena .
10. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (JM.)
O056249
11. Bogdan Dominika Kj Akadeamia Kucania
2002 (J.)
brak
12. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
13. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
14. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
15. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Danieluk Daria Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
18. Dębska Matylda SJ Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
brak
19. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
20. Dulińska Martyna Stajnia Nad Wisłą
1999 (MJ.)
brak
21. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
22. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
23. Esz Oliwia KJ Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O041290
24. Fajdasz Agnieszka BPK
S
Brak
25. Ferenstein-Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
26. Florkiewicz Agata St. KS Chojnów
S
O020377
27. Galińska Rozalia Kj Akademia Kucania
2006 (JM.)
Brak
28. Gawryluk Małgorzata KJ Largo
S
O013249
29. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
S
O024169
30. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
31. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
32. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
33. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
34. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
S
O035512
35. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
36. Jaworski Wiktor Bałałajka
2007 (JM.)
Brak
37. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
38. Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
S
O000790
39. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
40. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
41. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
42. Kaźmierowska Milena Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
Brak
43. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
44. Kolasińska Ewa BPK
2004 (J.)
O033578
45. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
3846219
46. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
47. Kosnowska Wiktoria .
48. Kowalski Dominik KS Equiright
S
brak
49. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
50. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (MJ.)
O033177
51. Kozłowska Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
Brak
52. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
53. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
O050514
54. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
55. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
56. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O029039
57. Królik Zuzanna nz
S
brak
58. Kruszelnicka Iga Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
59. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
60. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (J.)
O036435
61. Kurek Agnieszka Bałałajka
2005 (JM.)
Brak
62. Kurnik Julia Wojciechowa Stajnia Hrubieszów
2000 (MJ.)
Brak
63. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
64. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O040541
65. Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
2008 (JM.)
Brak
66. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
67. Łuczka Aleksandra KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
68. Maciejewska Katarzyna -
S
brak
69. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
70. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
71. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O053679
72. Marjańska Paulina Stajnia Złoty Koń
2004 (J.)
-
73. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
74. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
75. Mrowiec Aleksandra KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
76. Mrowiec Anna KJ Akademia Kucania
S
O046315
77. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
O041582
78. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
79. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
80. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
81. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
82. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
83. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (J.)
brak
84. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
85. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
86. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
brak
87. Piechnik Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O038621
88. Pietrak Agnieszka KJ Aromer
S
O031478
89. Pietrzak Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
brak
90. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
91. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (MJ.)
O026756
92. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
brak
93. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
94. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
95. Potocka Alicja Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
96. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O006502
97. Procyszyn Joanna BPK (MAZ)
S
O039384
98. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
99. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
100. Romańczuk Zofia Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
2004 (J.)
brak
101. Roszczyk Maja bpk
2007 (JM.)
O047408
102. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
103. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
104. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
105. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
10203684
106. Sikorska Alicja Brak
2006 (JM.)
Brak
107. Skonieczna Natalia Horse Move
2005 (JM.)
brak
108. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
109. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
110. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
111. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
112. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (MJ.)
O033876
113. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
114. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
115. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O003344
116. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
117. Tomaszewski Stanisław -
2008 (JM.)
brak
118. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
119. Tymiński Aureliusz KJ Akademia Kucania
S
brak
120. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (J.)
O039590
121. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
122. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
123. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
124. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
O043918
125. Wawrzynowicz Marianna SJ Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
Brak
126. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
127. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
128. Zimińska Anna Niezrzeszony
S
brak
129. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
130. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
131. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
132. Zyskowska Anna BPK MAZ
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: nn
M: nn
bak brak
2.

128

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja / Genius
K011821 POL 007 66 00069 04
3.

138

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
K026735 616009661386414
4.

67

ALABASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Contender son
M: Asteria
brak
5.

85

ALL MY LOVE G SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: a
M: a
brak 1
6.

75

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
K024468 616009590062410
7.

169

ALTIVO Z Zangersheide POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
Brak 45832822737
8.

98

AMARANT SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
K026775 616009510237215
9.

46

ANA BELLA -A SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
brak
10.

183

ARMSTRONG F:
M:
11.

185

BAKALIA J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz inna F: Karbon
M: Bagnica
K018988 12697
12.

59

BALOUSSINI II OLD. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini
M: Sawannah
K023604 DE 418182502811
13.

31

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
14.

168

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K026677
15.

161

BLEK ŚL POL 2009 Wałach kara F: Z
M: Z
Z
16.

17

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282
17.

156

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
K021107
18.

99

BRANDO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Halogen
M: brzoza
K018218 brak
19.

119

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
20.

131

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
K022589 528003201010694
21.

52

CACHMER WESTF POL 2015 Wałach kasztanowata/brak F: Cascadello I
M: Charlotte
K027034 DE441411454515
22.

63

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
K027404 DE418185038413
23.

7

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
24.

146

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
25.

15

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
26.

43

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
27.

125

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
28.

64

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
29.

65

CARETANE ROSE Z ZANG. POL 2012 Klacz gniada/. F: Crown Z
M: x Cartano Z
K023811 .
30.

176

CARPE DIEM K Holsztyn POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Catolido
M: Idylle I
K019255 DE421000231411
31.

112

CASSINA ROYALE Holsztyńska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
K021157 DE421000138510
32.

127

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
K023470
33.

77

CHABER Wielkopolska POL 1998 Wałach gniada/- F: Kesar
M: Chrapka
K008673 10061
34.

145

CHACORNETO / POL / Ogier ciemnogniada// F: Chacco-Blue
M: /
K028607 /
35.

109

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG POL 2013 Ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
36.

175

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
37.

55

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
K018783 POL009660451007
38.

32

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
39.

36

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
K024368 DE431317201710
40.

82

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
K024215 DE418180535413
41.

90

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
K020729 DE418180111210
42.

37

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
43.

142

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
44.

186

Cypisek kuc F:
M:
45.

56

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
K025138
46.

26

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
Brak 528003000806605
47.

120

DALANDA Z ZANG BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
K009375 Z626602
48.

68

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Balloussini / Baloubet Du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
K024299 DE481810131110
49.

123

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
50.

57

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
51.

93

DOLLAR GYM HOL POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam De Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
52.

30

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
53.

141

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616999680094506 //
54.

25

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
55.

173

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
K019939 pol013580372805
56.

170

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
57.

39

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
58.

107

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
K026095 14551079J
59.

130

EVO KUC POL 2012 Gleiding bay/kuc:KUC F: Strayer’s Samon
M: Euforia
K022467
60.

108

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Tolia / Indoctro
K024780 528003200911877
61.

106

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028368 15247342B
62.

114

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier ciemnogniada/163 F: KANNAN
M: NOBEL LADY
K028367 XXXX
63.

5

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 013580374908
64.

124

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
K020838 056007000F50039
65.

96

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
66.

105

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028370 15247343a
67.

53

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
K013287 616009510050003
68.

6

GALIANO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:147 F: Numero Uno
M: nn
brak
69.

136

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
K019622 528003201110003
70.

47

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: nn
M: nn
Brak
71.

144

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
72.

179

GRÁCIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: 5037 Disco d'Or
M: Hizelgo
brak HUN K MF101780000 348001101780000
73.

178

GWIAZDKA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Gejza
brak
74.

100

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara/- F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
75.

177

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
76.

190

HAMPREI F:
M:
77.

66

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
78.

117

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
79.

14

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk:- F: Strayer's Samson
M: Hesperyda/Enjoy Plan
K022502
80.

155

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
K016299 616007610167607
81.

79

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
K025016
82.

184

IOWA F:
M:
83.

180

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
84.

4

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371
85.

81

JASNY ELSING Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata/. F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
brak .
86.

172

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
brak brak
87.

72

KAMEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Emetyt
M: Kamea
Brak 616006580229713
88.

51

KANE KWPN NED 2015 Wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
brak brak
89.

159

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
brak
90.

111

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata/163cm F: Rhytmus s
M: Kahalari
Brak
91.

160

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
Pl
92.

50

KENZO VAN DE CRUMELHAEVE KWPN NED 2015 Wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: F Rubertha R 7
brak -
93.

84

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
94.

92

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta/Flamenko
K027064 0000023411
95.

151

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
K018266 616009660034607
96.

126

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
97.

38

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
K019769 616009610226811
98.

139

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
99.

91

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
K027723 DE418182501612
100.

95

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
101.

103

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
102.

101

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
103.

80

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
104.

116

LITTLE LADY Hannoveraner POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: Litas - Star
M: Gesche
Brak
105.

115

LITTLE LESS CONVERSATION Hannoveraner POL 2005 Klacz siwa/162 F: Litas - Star
M: Amazone
Brak
106.

2

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
107.

76

LOPEZ Oldenburg POL 2013 Gleiding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
108.

42

LORELAJ SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Elf
M: Lowly
K026772 616999661977209
109.

16

MAESTRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach dereszowata/168 F: Cyprys
M: Miranda
brak brak
110.

88

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
K011849 POL060000004399
111.

157

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
112.

140

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
113.

49

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
Regionalna nr 4866/18
114.

135

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
115.

122

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
116.

181

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
K022640
117.

41

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse POL 2011 Wałach srokata/160 cm F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
K028344 616014661581811
118.

165

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
119.

8

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
120.

113

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
121.

87

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
K014856 POL009600000904
122.

104

NORTH CUP SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Colox Cup
M: Nevada
K022399 616007600287311
123.

143

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
124.

29

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
125.

147

PEREŁKA Huculska POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Sokół
M: Peluszka
Brak 616012550051409
126.

34

PERFECT PLAYER Małopolska POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
K028072 616006580030715
127.

70

PETITE DUCK SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Cocu
M: Pempore
brak
128.

182

PIEROT F:
M:
129.

45

PIRAT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
-
130.

40

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
131.

189

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
132.

152

PRESTIGE Welsh Pony POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:132 F: Imperatore
M: Flamina
Brak 03100744A
133.

148

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
brak
134.

110

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
135.

137

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
K011661
136.

158

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
K027622 brak
137.

174

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
K014546 732010006405
138.

44

ROSZADA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz srokata/mk:- F: -
M: -
- -
139.

54

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
K019562 .
140.

71

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
K013869 DE431319845108
141.

132

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
142.

133

SHANTUNG SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
K027392 Brak
143.

129

SINA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Sandra
Brak 616009580200010
144.

134

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
K028132 -
145.

20

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
146.

83

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
K027866 brak
147.

86

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada/- F: Viskis
M: Szajka / Wierny
K011593
148.

153

SZAMAN Malopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/160 F: Argon ex Arden
M: Strzala
Brak 616006530295106
149.

89

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
K012058 11713
150.

102

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
151.

121

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542
152.

23

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
153.

162

UVINE KWPN NED 2001 Klacz kara/. F: Monaco
M: Nova
brak
154.

48

VISCONTIA SP POL 2003 Klacz siwa/162 F: Lumpi
M: Vincenza
brak POL009670020303
155.

149

WALKIRIA NN POL 2012 Klacz gniada/mk:NN F: NN
M: NN
Brak
156.

187

WICHREN Hucuł POL 2008 Wałach kara/kuc F: Waldi
M: Wigilia
POL 012 66 03196 08
157.

3

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
Brak
158.

166

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
SUM:
50.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
200
150
SUM:
350.00
Jończyk Łukasz BPK
150
400
SUM:
550.00
Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
250
100
300
SUM:
650.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
50
SUM:
50.00
Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
300
SUM:
300.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
250
SUM:
250.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
50
250
SUM:
300.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
600
400
SUM:
1000.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
50
200
SUM:
250.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
400
600
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
AMARANT (98)
2019-11-16
22
2019-11-16
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (30)
2019-11-17
3
2019-11-17
14
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (140)
2019-11-17
27
2019-11-17
2019-11-17
17
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2019-11-17
5
50
2019-11-17
11
Balcer Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
EVO (130)
2019-11-17
16
2019-11-17
29
Baranowska Edyta
Skj olimpia
BLEK (161)
2019-11-16
1
2019-11-16
30
2019-11-16
38
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
2019-11-16
1
2019-11-16
1
2019-11-17
12
2019-11-17
Bargiełowska Zuzanna
bpk
FOREST (96)
2019-11-17
1
2019-11-17
1
Bartosiewicz Magdalena
.
WICHREN (187)
2019-11-16
24
2019-11-16
15
2019-11-16
8
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-11-16
7
Bogdan Dominika
Kj Akadeamia Kucania
CHELSEA L (175)
2019-11-17
7
2019-11-17
5
2019-11-17
2
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (103)
2019-11-17
10
2019-11-17
27
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2019-11-16
8
2019-11-16
11
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2019-11-16
14
2019-11-16
2019-11-17
24
2019-11-17
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-11-16
2019-11-16
10
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-11-16
16
2019-11-16
14
2019-11-17
8
2019-11-17
4
Danieluk Daria
Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
AKITA R (128)
2019-11-16
2
2019-11-16
18
2019-11-16
40
Dębska Matylda
SJ Stajnia Podolszyn
2019-11-16
33
2019-11-16
2019-11-16
19
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (165)
2019-11-17
26
2019-11-17
21
Dulińska Martyna
Stajnia Nad Wisłą
BRANDO (99)
2019-11-16
1
2019-11-16
26
2019-11-16
35
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-11-16
20
2019-11-16
13
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
MAVANDA (157)
2019-11-16
11
2019-11-17
7
Esz Oliwia
KJ Strzała Krubiczew
CHABER (77)
2019-11-16
13
2019-11-16
13
2019-11-17
9
2019-11-17
Fajdasz Agnieszka
BPK
SZAMAN (153)
2019-11-16
1
2019-11-16
1
Ferenstein-Kraśko Karolina
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (183)
2019-11-17
10
Florkiewicz Agata
St. KS Chojnów
2019-11-16
27
2019-11-16
2019-11-17
2019-11-17
2019-11-17
Galińska Rozalia
Kj Akademia Kucania
ELWIS (173)
2019-11-17
1
2019-11-17
13
2019-11-17
Gawryluk Małgorzata
KJ Largo
2019-11-16
12
2019-11-16