Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 7-8.12.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 07:13:54
2019-12-04 23:01:29
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 23:19:36
2019-12-04 22:54:43
Aleksandra Mazur CYGNI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 23:12:21
2019-12-04 22:14:59
Alicja Sadłos ARIONER
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 22:10:58
2019-12-04 22:01:12
Karolina Jabłońska GWIAZDKA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:55:44
2019-12-04 21:54:05
Amelia Kupczyk MONITO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:55:32
2019-12-04 21:53:55
Zofia Złotnicka NORMA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:55:29
2019-12-04 21:53:30
Zofia Złotnicka MALIVIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:53:03
2019-12-04 21:52:11
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:36:17
2019-12-04 21:04:53
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 20:44:33
2019-12-04 19:14:42
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:42:41
2019-12-04 17:12:11
Łukasz Jończyk BORA BORA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:42:43
2019-12-04 15:54:55
Bogdan Maślanka KASTET
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:09:34
2019-12-04 14:08:29
Justyna Kopko BONO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:09:35
2019-12-04 13:20:19
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:07:32
2019-12-04 11:53:40
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:07:36
2019-12-04 11:52:41
Tomasz Olszewski BILLY HASSELHOFF
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:07:53
2019-12-04 11:52:24
Tomasz Olszewski LA GRAN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:07:56
2019-12-04 11:51:58
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:08:03
2019-12-04 11:51:36
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:08:07
2019-12-04 11:51:10
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:08:10
2019-12-04 11:50:47
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 09:50:03
2019-12-04 08:45:55
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 09:50:06
2019-12-04 08:45:33
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:56:59
2019-12-03 23:32:22
Martyna Modliborek LEO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:57:03
2019-12-03 23:31:51
Katarzyna Szysz TAMARYSZEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:36:20
2019-12-03 23:09:43
Nelly Żabowska - Żychowicz MISTER
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:57:10
2019-12-03 23:08:45
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:57:13
2019-12-03 23:08:13
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:11
2019-12-03 18:47:10
Monika Wścisły ZICO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
136 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:15
2019-12-03 18:46:49
Monika Wścisły SALZBURG
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:21
2019-12-03 18:46:27
Aleksandra Tomczyńska ZICO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:25
2019-12-03 18:46:06
Aleksandra Tatula BADERA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:29
2019-12-03 18:45:33
Magdalena Pituch ZICO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:33
2019-12-03 18:45:13
Anna Mizerska MÓJ RUCH
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:41
2019-12-03 18:44:50
Zofia Krzemińska BADERA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:22:48
2019-12-03 18:44:23
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 18:14:15
2019-12-03 18:13:34
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 17:21:48
2019-12-03 17:11:28
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 09:50:09
2019-12-03 16:06:31
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 16:47:49
2019-12-03 13:57:14
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:13:53
2019-12-03 10:06:06
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:13:56
2019-12-03 10:04:36
Judyta Koczorowska MADOU VD BISSCHOP
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:13:57
2019-12-03 09:29:58
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:14:01
2019-12-02 22:23:17
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:14:03
2019-12-02 22:14:30
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:14:05
2019-12-02 22:12:35
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:14:07
2019-12-02 22:06:50
Katarzyna Maciejewska KAMEL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:42:47
2019-12-02 21:35:46
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:42:48
2019-12-02 21:35:27
Krystyna Szpor NESQUICK M
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:42:50
2019-12-02 21:34:57
Krystyna Szpor JM BOCA CHICA ROOSTER
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:01:16
2019-12-02 19:48:45
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:01:19
2019-12-02 19:47:04
Krzysztof Chodorski SMILE SL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:01:21
2019-12-02 18:23:35
Magdalena Machalica KISS ME
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:01:39
2019-12-02 16:14:37
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:40:12
2019-12-02 16:14:11
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:13:47
2019-12-02 16:11:46
Róża Sobierajska JASPER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
109 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:13:49
2019-12-02 16:10:16
Aleksandra Łuczka RONALDINI
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:13:51
2019-12-02 16:09:31
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:13:53
2019-12-02 16:08:56
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:13:55
2019-12-02 16:08:04
Aleksandra Walczak TREZOR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:13:57
2019-12-02 14:46:40
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:17:09
2019-12-02 14:02:43
Janusz Jedynak WIVARO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:57:16
2019-12-02 13:13:27
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:51:30
2019-12-02 10:41:55
Karina Przybyłek GACEK
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:51:31
2019-12-02 09:01:24
Agnieszka Pietrak GACEK
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:37:44
2019-12-01 17:57:33
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:37:52
2019-12-01 17:05:00
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:20
2019-12-01 15:15:05
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:23
2019-12-01 13:06:02
Oliwia Esz CHABER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:26
2019-12-01 12:17:10
Magda Bartosiewicz WICHREN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:30
2019-12-01 12:13:51
Kamila Lis SOPLICA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:33
2019-12-01 12:06:24
Wiktoria Kosnowska CYPISEK
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:40
2019-12-01 10:07:25
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:43
2019-12-01 10:06:50
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:47
2019-12-01 10:06:11
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:05:51
2019-12-01 10:05:28
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:29:51
2019-11-30 22:08:00
Agnieszka Fajdasz SZAMAN
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:29:54
2019-11-30 22:00:37
Monika Nazaruk DIEGO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:00
2019-11-30 21:30:31
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:06
2019-11-30 21:29:35
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:30:08
2019-11-30 21:22:50
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:21:58
2019-11-30 17:20:42
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:28:20
2019-11-30 16:49:08
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:01:23
2019-11-30 15:18:39
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:01:26
2019-11-30 09:48:30
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:01:28
2019-11-30 09:32:00
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:01:30
2019-11-30 09:25:42
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:01:32
2019-11-29 21:39:48
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:14
2019-11-29 21:04:41
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:21
2019-11-29 21:02:35
Martyna Dulińska BRANDO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:29
2019-11-29 21:02:10
Zofia Aleksandra Romańczuk MAESTRO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:04:03
2019-11-29 21:01:53
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:45:35
2019-11-29 17:17:19
Marta Perquy J'01 ARMADA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:45:37
2019-11-29 17:16:38
Zuzanna Fiks M'07 DINA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 12:52:53
2019-11-29 09:29:27
Patrycja Olczak TRAVIATA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 12:52:54
2019-11-29 09:28:49
Sara Horne LAWENDA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 12:52:57
2019-11-29 09:18:06
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 12:52:59
2019-11-28 21:16:30
Zoja Trojan ARGO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 12:53:00
2019-11-28 17:58:09
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:50:36
2019-11-28 12:01:42
Pawel Rutkowski GOLDEN ROSE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:50:45
2019-11-28 11:59:55
Pawel Rutkowski GRYF POMORSKI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:50:52
2019-11-28 11:59:16
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:50:56
2019-11-28 11:58:35
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:50:58
2019-11-28 11:57:57
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:51:02
2019-11-28 11:16:16
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:51:08
2019-11-28 11:15:55
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:51:11
2019-11-28 11:15:37
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:51:15
2019-11-28 11:15:12
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:51:19
2019-11-27 22:48:00
Antoni Borys ARGO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:51:22
2019-11-27 22:45:24
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 19:28:52
2019-11-27 18:32:48
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 19:28:54
2019-11-27 18:32:11
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 19:28:55
2019-11-27 17:33:30
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 19:28:57
2019-11-27 17:19:01
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:12:07
2019-11-27 15:05:32
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:12:10
2019-11-27 15:04:52
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:36:54
2019-11-27 15:04:14
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:04:00
2019-11-27 11:36:44
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 11:21:34
2019-11-27 05:58:57
Iga Juźwin TALENT
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 11:21:37
2019-11-26 22:26:38
Zuzanna Starkowicz ROTAN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 13:36:00
2019-11-26 12:49:18
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 12:25:15
2019-11-26 12:14:16
Barbara Biedrzycka TORNADO II
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 12:05:43
2019-11-26 11:43:32
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 12:05:48
2019-11-26 10:33:47
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 12:05:52
2019-11-26 10:03:05
Olga Blusiewicz-Serwin ARNOLD
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:22:58
2019-11-26 10:02:22
Martyna Kozik CARAT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:22:37
2019-11-26 10:00:58
Zofia Matlak NOBEL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:38:30
2019-11-25 10:41:20
Iga Juźwin DYZIO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:04:02
2019-11-24 22:16:41
Grzegorz Gołębiewski GALANT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:38:39
2019-11-24 19:23:53
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:38:43
2019-11-24 19:22:22
Paulina Sułowska - Calak ARIONER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:38:48
2019-11-24 19:22:14
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:31:37
2019-11-24 19:21:34
Paulina Sułowska - Calak MERLIN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:38:56
2019-11-24 11:38:43
Natalia Stevnert HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:14:08
2019-11-24 11:36:27
Natalia Stevnert IRRESISTIBLE B
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
30 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:36
2019-11-24 10:33:17
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:39:11
2019-11-24 10:31:44
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 22:58:49
2019-11-23 22:21:34
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 09:50:23
2019-11-23 18:26:33
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 22:58:59
2019-11-23 16:51:10
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 22:59:03
2019-11-23 16:17:44
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:42:44
2019-11-23 16:06:12
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 22:59:13
2019-11-22 14:24:11
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 22:59:28
2019-11-22 14:23:21
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 10:04:14
2019-11-22 08:26:19
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 23:12:10
2019-11-22 08:25:05
Marek Wajda MEQINI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 08:13:46
2019-11-21 21:26:05
Julia Sopińska MACLAREN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 08:13:54
2019-11-21 18:16:01
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 08:13:58
2019-11-21 17:42:32
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 08:14:02
2019-11-21 16:56:38
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:45:18
2019-11-21 08:27:39
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:41:11
2019-11-20 19:58:29
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:41:12
2019-11-20 19:54:22
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:41:14
2019-11-20 17:51:29
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:05:53
2019-11-20 17:33:25
Paulina Marjańska ROSZADA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:05:55
2019-11-20 17:32:40
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 17:27:20
2019-11-20 16:48:40
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 09:50:30
2019-11-20 13:54:10
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:01:29
2019-11-20 11:51:26
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:01:32
2019-11-20 11:49:40
Marta Hejger AHUNTER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:01:35
2019-11-20 11:49:17
Marta Hejger CORSTAR
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:01:38
2019-11-20 11:48:56
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:01:40
2019-11-20 11:48:36
Hubert Kowalski NICCO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:01:42
2019-11-20 09:52:21
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:01:45
2019-11-20 09:46:49
Grażyna Niezgoda NANDINA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
4. Bartosiewicz Magda Brak
2005 (JM.)
Brak
5. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (Mł.)
O056249
6. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
7. Biedrzycka Barbara Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O011455
8. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
9. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
10. Borys Antoni BPK (MAZ)
2002 (J.)
O051774
11. Borys Julia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O038822
12. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
13. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
14. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
O038774
15. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
16. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (Mł.)
O048304
17. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
18. Dulińska Martyna Stajnia Nad Wisłą
1999 (MJ.)
brak
19. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
20. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
21. Fajdasz Agnieszka BPK
Brak
22. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
23. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Fiks M'07 Zuzanna SKSK Stare Babice
2002 (J.)
O037565
25. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
26. Gołębiewski Grzegorz BPK
S
none
27. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
28. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
29. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
30. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
31. Horne Sara Stajnia Malowany Koń
2001 (J.)
Brak
32. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
1998 (MJ.)
O035512
33. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O047690
34. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
35. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
36. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
37. Jedynak Janusz BP
S
Brak
38. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
39. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
40. Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
S
O000790
41. Juźwin Iga Stajnia Złoty Koń
1999 (MJ.)
brak
42. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
43. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
44. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
45. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
46. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski KJ
2004 (JM.)
O039324
47. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
48. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
49. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
50. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
3846219
51. Kostrzewska Julia Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
52. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
53. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
54. Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
55. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O029039
56. Krzemińska Zofia Ranczo Zico
2002 (J.)
Brak
57. Kuliszewska Zofia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O020911
10170815
58. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
59. Kuźma Nadia KJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
60. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
61. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
62. Lis Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
63. Łapiński Wiktor brak
2006 (JM.)
brak
64. Łuczka Aleksandra KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
65. Machalica Magdalena Stow. Szkoła Sportów Konnych
Brak
66. Maciejewska Julia KJ Etna
1999 (MJ.)
brak
67. Maciejewska Katarzyna -
S
brak
68. Maciejewska Natalia SSKJ Bobrowy Staw
S
O015211
69. Marjańska Paulina KJ Złoty Koń
2004 (JM.)
-
70. Maślanka Bogdan Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
0022341
71. Matlak Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
72. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
73. Mazur Aleksandra WJ Piaseccy Equestrian
2008 (Mł.)
brak
74. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
75. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
76. Mizerska Anna Ranczo Zico
2004 (JM.)
Brak
77. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O030887
78. Nazaruk Monika brak
S
brak
79. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
80. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
81. Olczak Patrycja Stajnia Malowany Koń
2005 (JM.)
brak
82. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
83. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
84. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
85. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
86. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
87. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
88. Perquy J'01 Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
89. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
brak
90. Pietrak Agnieszka KJ Aromer
1998 (MJ.)
O031478
91. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
92. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
93. Pituch Magdalena Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
94. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
95. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
96. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
2005 (JM.)
O048998
97. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
O001839
98. Przybyłek Karina Bez Przynależności Klubowej
S
brak
99. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
100. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
101. Romańczuk Zofia Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
2004 (JM.)
brak
102. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
103. Rutkowski Pawel BPK
S
O000552
104. Sadłos Alicja BPK
1999 (MJ.)
O029327
105. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
106. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
107. Skorupowska Róża Stajnia Primastella
S
Brak
108. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
109. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
110. Sobierajska Róża KJ AKADEMIA KUCANIA
2004 (JM.)
brak
111. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
112. Starkowicz Zuzanna BPK
1998 (MJ.)
brak
113. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
114. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
115. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
116. Szpor Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
117. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
118. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
119. Tatula Aleksandra Ranczo Zico
2003 (J.)
Brak
120. Tomczyńska Aleksandra Ranczo Zico
2004 (JM.)
brak
121. Trojan Zoja brak
2001 (J.)
O031881
122. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
123. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
124. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
125. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
126. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
127. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039315
128. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
129. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
O043918
130. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
131. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
132. Wścisły Monika Ranczo Zico
2004 (JM.)
brak
133. Żabowska - Żychowicz Nelly SKJ Olimpia
2006 (JM.)
0042910
134. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
135. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
136. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
137. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
138. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

79

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
3.

167

ALTIVO Z Zangersheide POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
K027559 45832822737
4.

24

AMAL Pełna Krew Arabska POL 2011 Wałach gniada/mk:156 F: Akim De Ducor (FR)
M: Arwima
K025785
5.

128

AMARANT SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
K026775 616009510237215
6.

50

ANA BELLA -A SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
brak
7.

78

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
8.

85

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
K010496
9.

182

ARIONER Koń Oldenburski POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Messenger
M: Chacuetta
K028639 DE418185038614
10.

92

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
K021137 616009610171911
11.

154

BADERA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/168 F: X
M: X
Brak Brak
12.

1

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
K016332 DE431310662310
13.

151

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
14.

72

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
15.

164

BILLY HASSELHOFF AES POL 2011 Wałach kasztanowata/171 F: Z
M: Z
K027560 4833928227263636
16.

168

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
17.

169

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K026677
18.

138

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
19.

170

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
20.

94

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282
21.

174

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
K021107
22.

101

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
23.

141

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
K015741 616006610279508
24.

21

BRANDO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Halogen
M: brzoza
K018218 brak
25.

48

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
K027404 DE418185038413
26.

38

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
27.

112

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
28.

71

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
29.

15

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
K009186 POL00966010260
30.

97

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrarra/ Carrico
K023534 616009510253013
31.

162

CASSINA ROYALE Holsztyńska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
K021157 DE421000138510
32.

189

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG POL 2013 Ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
33.

34

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
34.

96

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
K022717
35.

178

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
K020729 DE418180111210
36.

52

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
37.

29

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
38.

46

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
39.

184

CYGNI XX POL x Klacz skarogniada/165 F: x
M: x
brak x
40.

129

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
41.

68

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
42.

143

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
43.

117

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
44.

103

DIEGO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Arnold
M: Dama
brak brak
45.

93

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
46.

193

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243
47.

70

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
48.

53

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
49.

200

DRUMHOWNA ARKANNA F:
M:
50.

54

DYZIO Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Bartnik
M: Delicja
brak 616009510231309
51.

75

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
52.

185

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
53.

166

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
54.

86

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
55.

59

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
K024679 616 999 54 00049 09
56.

57

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
57.

81

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
58.

190

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
K026095 14551079J
59.

62

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
60.

197

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Tolia / Indoctro
K024780 528003200911877
61.

191

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028368 15247342B
62.

73

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
K018950 528003201011753
63.

18

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
64.

82

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
65.

192

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028370 15247343a
66.

119

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
K013287 616009510050003
67.

120

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
K013287 616009510050003
68.

9

GALANT KWPN POL 2011-05-14 Gleiding other/177 F: query-elvis
M: rosette c
none 528003201105068
69.

39

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
70.

199

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
K025786
71.

76

GOLDEN ROSE Holst. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474
72.

80

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
73.

177

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
74.

181

GWIAZDKA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Gejza
brak
75.

201

HAMLET F:
M:
76.

100

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
77.

198

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
78.

58

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
79.

171

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
80.

65

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
K027423 brak
81.

137

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
brak brak
82.

74

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
83.

150

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
84.

45

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
85.

147

INIESTA-P Wielkopolska POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
Brak 616007610141715
86.

32

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
K 027257
87.

11

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
K027177 528003201306684 106DT66
88.

26

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
K021838 POL009680059507
89.

123

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/157 F: Cesano II / Caretino
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam (Ex Adagio IV)
K026534 056002W00293935
90.

140

JM BOCA CHICA ROOSTER Quarter Horse POL 2010 Klacz gniada/mk:150 cm F: Mega Rocky
M: Trendy Banty Rooster
brak 616014630218110
91.

148

KAMEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Emetyt
M: Kamea
Brak 616006580229713
92.

125

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
93.

175

KASTET Wielkopolska POL 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Rosseli
M: Kasandra
K019298 POL007520075604
94.

160

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
Pl
95.

114

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
96.

131

KISS ME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kasztanowata F: Donnerlord L
M: Korweta
w trakcie wyrabiania
97.

12

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
98.

89

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
K018124 616009680111609
99.

165

LA GRAN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L / Landprinz
K027867 Pol12245578
100.

91

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
101.

88

LAWENDA Typ Kuc POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
brak
102.

40

LITTLE LADY Hannoveraner POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: Litas - Star
M: Gesche
Brak
103.

42

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
104.

142

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Stakatto
M: Jade vd Bisschop
Brak
105.

22

MAESTRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada/168 F: Cyprys
M: Miranda
brak brak
106.

179

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
K011849 POL060000004399
107.

84

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
108.

47

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
109.

10

MERLIN Anglo European POL 2014 Wałach siwa F: Branco van Overis
M: Midnight Dalul
Brak
110.

158

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
111.

126

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
112.

44

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
113.

155

MÓJ RUCH XX POL 2007 Wałach kasztanowata/158 F: Cumbrales
M: Moja
Brak Brak
114.

172

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
K022640
115.

33

NANDINA Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super
M: Ksantia
K026584
116.

51

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
117.

139

NESQUICK M KUC POL 2012 Wałach bułana F: Nugat
M: Niwka
K024097
118.

136

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
119.

31

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
120.

161

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
121.

16

NOBEL Małopolska POL 2011 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Nadzieja
Brak Brak
122.

180

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
K014856 POL009600000904
123.

98

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Falbrus
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
124.

99

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
125.

83

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
126.

36

PIRAT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
-
127.

61

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
K010300 DE431310034005
128.

55

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
129.

194

PORTOS F:
M:
130.

95

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
brak
131.

188

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
132.

25

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K024860 616 999 66 14108 13
133.

113

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada/168 F: LIDER
M: RAFA
K011901 Brak
134.

176

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
135.

124

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
K014546 732010006405
136.

37

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
137.

35

ROSZADA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz srokata/mk:- F: -
M: -
- -
138.

67

ROTAN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: CORIANO'S ASS
M: ROTA/EL BUNDY
K024867 616009610075514
139.

153

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
brak
140.

111

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
K028536 616009630058814
141.

130

SMILE SL SP POL 2011 Klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
142.

43

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
brak 616009660442714
143.

108

SOPLICA Huculska POL 2007 Klacz srokata/kuc:142 F: Sajgon
M: Siwarna
Brak Pol012520146305
144.

7

SOUL Hanower POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
145.

116

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
146.

102

SZAMAN Malopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/160 F: Argon ex Arden
M: Strzala
Brak 616006530295106
147.

66

TALENT SP POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: brak
M: brak
brak
148.

64

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
149.

87

TRAVIATA KUC POL 2001 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Walor
M: Toppolina
brak Brak
150.

127

TREZOR SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
151.

105

TURINI Folblut POL 2008 Klacz kasztanowata/163 F: belenus
M: turkawka
brak brak
152.

27

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661
153.

163

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
154.

107

WICHREN HC POL 2008 Wałach kara/kuc:140 F: Waldi
M: Wigilia
brak pol 012660319608
155.

122

WIVARO Holstyńska POL 2011 Wałach siwa/180 F: Cosido
M: Wicarda
Brak DE42100028831
156.

145

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
157.

159

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
158.

152

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
Brak
159.

195

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: FRED
M: ZAGADKA
brak
Rider Club
Competition
Prize
Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
100
SUM:
100.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
400
SUM:
400.00
Graczyk Julia JKS Olsza
100
SUM:
100.00
Jończyk Łukasz BPK
50
400
SUM:
450.00
Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
50
SUM:
50.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
250
50
300
600
SUM:
1200.00
Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
50
SUM:
100.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
150
SUM:
150.00
Kopko Justyna JKS Olsza
200
250
SUM:
450.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
300
SUM:
300.00
Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
50
SUM:
50.00
Kuźma Nadia KJ Bobrowy Staw
250
SUM:
250.00
Olszewski Tomasz JKS Olsza
50
SUM:
50.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
200
50
600
SUM:
850.00
Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
150
SUM:
150.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
250
SUM:
250.00
Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
AMARANT (128)
2019-12-08
2
2019-12-08
30
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-12-07
46
2019-12-07
PIPIN (83)
2019-12-07
30
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
MARKIZA (84)
2019-12-07
15
2019-12-08
9
2019-12-07
26
2019-12-08
38
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
2019-12-08
21
2019-12-08
2019-12-07
21
2019-12-07
37
Bartosiewicz Magda
Brak
WICHREN (107)
2019-12-07
18
2019-12-07
43
2019-12-07
25
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-12-07
2019-12-07
24
2019-12-08
29
2019-12-08
28
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
CHARITA (34)
2019-12-07
31
2019-12-07
2019-12-08
27
2019-12-08
36
Biedrzycka Barbara
Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-12-08
3
2019-12-08
22
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-12-07
45
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (125)
2019-12-07
2019-12-07
29
Borys Antoni
BPK (MAZ)
ARGO (85)
2019-12-08
41
2019-12-08
37
Borys Julia
BPK (MAZ)
ENDEMIT (86)
2019-12-07
9
2019-12-08
11
2019-12-07
15
2019-12-08
14
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
DAKOTA N (129)
2019-12-07
6
2019-12-07
11
2019-12-07
28
2019-12-08
16
2019-12-08
13
SMILE SL (130)
2019-12-07
19
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
13
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2019-12-07
8
2019-12-07
6
Czajkowska Dorota
BPK
2019-12-08
12
2019-12-08
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-12-07
10
2019-12-07
2019-12-08
9
2019-12-08
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (163)
2019-12-08
6
2019-12-08
2019-12-07
2019-12-07
26