Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 22-23.02.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
149 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:13:17
2020-02-20 07:10:58
Zofia Złotnicka NORMA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:13:21
2020-02-20 07:10:24
Zofia Złotnicka MALIVIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:13:25
2020-02-20 07:09:41
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:05:38
2020-02-19 21:03:48
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:05:42
2020-02-19 20:34:35
Joanna Dąbek HALOGEN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 16:57:53
2020-02-19 16:09:02
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 15:06:02
2020-02-19 14:18:32
Julia Tutaj DE MARCO
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 15:06:06
2020-02-19 13:51:58
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 15:06:08
2020-02-19 13:51:36
Sebastian Grzeszczyk LOTUS-P
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:26:27
2020-02-19 12:08:11
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:26:32
2020-02-19 11:42:51
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 15:06:12
2020-02-19 11:31:34
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:27:00
2020-02-19 11:29:01
Róża Skorupowska CON AKRELLO W
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:27:56
2020-02-19 10:52:21
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:04
2020-02-19 09:08:20
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:08
2020-02-19 09:08:00
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:13
2020-02-19 09:07:39
Aleksandra Walczak TREZOR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:16
2020-02-19 09:06:09
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:20
2020-02-19 09:05:24
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:24
2020-02-19 09:01:22
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:31
2020-02-19 09:00:49
Aleksandra Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:42
2020-02-19 08:59:25
Iga Puławska EMMA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:46
2020-02-19 08:58:30
Lena Jarecka DEBIUT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:31:54
2020-02-19 08:05:02
Radosław Zalewski FANCIFUL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:31:57
2020-02-19 08:04:37
Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:32:00
2020-02-19 08:04:08
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:32:03
2020-02-19 08:03:50
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:32:06
2020-02-19 08:03:21
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:05:46
2020-02-18 22:14:17
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:21:25
2020-02-18 22:13:16
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:21:11
2020-02-18 22:10:51
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:21:04
2020-02-18 22:10:02
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:21:19
2020-02-18 21:52:55
Malwina Rozum N-JOY
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:20:58
2020-02-18 21:51:25
Agata Śrembowska MAKOWIEC
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:20:53
2020-02-18 19:56:42
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:20:46
2020-02-18 19:55:32
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:20:36
2020-02-18 18:35:23
Michalina Tutaj DE MARCO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:20:29
2020-02-18 18:17:31
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:46:21
2020-02-18 17:45:31
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:42:04
2020-02-18 17:08:13
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:41:03
2020-02-18 16:39:38
Antoni Borys WILMAR
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:41:08
2020-02-18 16:38:16
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:48:59
2020-02-18 13:08:50
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:04:47
2020-02-18 11:37:01
Róża Sobierajska JASPER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:04:49
2020-02-18 11:27:30
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:04:52
2020-02-18 11:26:34
Edyta Grabowska HAWANA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:41:20
2020-02-18 11:24:48
Katarzyna Szysz TAMARYSZEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:04:56
2020-02-18 11:18:30
Martyna Modliborek LEO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:04:57
2020-02-18 09:25:51
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:28:51
2020-02-18 07:09:34
Olga Rzycka KROS -Z
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:28:57
2020-02-18 07:04:47
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:26:30
2020-02-17 22:05:10
Anna Zimińska JASNY ELSING
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:08
2020-02-17 20:16:58
Maja Jocz RONDENO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:13
2020-02-17 19:18:55
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:23
2020-02-17 18:12:35
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:28
2020-02-17 18:12:07
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:36
2020-02-17 17:18:12
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:41
2020-02-17 16:48:06
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:47
2020-02-17 16:47:44
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:54
2020-02-17 15:40:57
Julia Ostrowska DOLCE VITA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:29:59
2020-02-17 15:40:34
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:30:05
2020-02-17 15:40:11
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:30:11
2020-02-17 14:54:47
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:30:17
2020-02-17 14:53:28
Marta Pieńkowska ANAPON PRINCESS JULIET
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:30:26
2020-02-17 14:48:11
Natalia Pakosz LEANDER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:30:33
2020-02-17 14:46:10
Natalia Pakosz CHICO VALIENTE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:33:02
2020-02-17 13:15:57
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:33:07
2020-02-17 12:11:37
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:58:59
2020-02-17 11:44:27
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:37:31
2020-02-17 10:00:41
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:37:42
2020-02-16 23:06:33
Justyna Kopko JUBILANT MB
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:33:13
2020-02-16 23:06:05
Justyna Kopko IROCCO BROWN
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:37:48
2020-02-16 23:05:33
Justyna Kopko BONO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:33:19
2020-02-16 23:05:09
Justyna Kopko GOLDEN EYE DE BELMONT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:37:55
2020-02-16 22:40:00
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:37:58
2020-02-16 21:33:02
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:38:02
2020-02-16 21:32:45
Karolina Korzuchowska MYRDDIN (MERLIN)
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:38:06
2020-02-16 21:32:11
Karolina Korzuchowska LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS)
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:38:11
2020-02-16 21:31:46
Milena Kaźmierowska LITTLE LESS CONVERSATNION
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:58:45
2020-02-16 20:37:14
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:58:53
2020-02-16 20:36:13
Aleksandra Dąbkowska T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:58:58
2020-02-16 20:06:03
Paweł Kaliciński BALOU DEJA VU
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:59:03
2020-02-16 19:58:13
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:59:12
2020-02-16 19:57:22
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:59:17
2020-02-16 15:18:45
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:32:09
2020-02-16 11:06:19
Weronika Dołęga-Kozierowska ZEFIR
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 11:00:17
2020-02-16 08:47:09
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:28:50
2020-02-15 21:57:52
Paulina Misior TRADYCJA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 11:00:33
2020-02-15 21:50:04
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 11:00:38
2020-02-15 20:48:33
Aleksandra Piątkowska BENJAMIN PP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 11:00:41
2020-02-15 18:22:15
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:46:59
2020-02-15 08:40:41
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:47:03
2020-02-15 08:40:08
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:47:07
2020-02-14 22:20:46
Monika Pieniążek GRAND S
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:47:11
2020-02-14 17:18:29
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:47:15
2020-02-14 17:11:09
Maja Wołkow HALMA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 15:25:38
2020-02-14 13:22:41
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 13:07:55
2020-02-14 09:59:13
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 13:07:57
2020-02-14 09:58:48
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:29
2020-02-13 19:32:44
Agata Bojarowicz IGNAT-GR
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:32
2020-02-13 19:31:55
Maurycy Wyżykowski J'03 JACK BLACK
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:35
2020-02-13 19:28:16
Maria Steczowicz M'07 WILHELM GR. A
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:40
2020-02-13 19:26:54
Zofia Steczowicz J'02 CHARLIE REGENT
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:44
2020-02-13 19:26:06
Katarzyna Steczowicz ALKARA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:39:06
2020-02-12 20:16:19
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:47:34
2020-02-12 17:59:12
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:47:36
2020-02-12 14:54:54
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:59:31
2020-02-12 14:35:21
Dominika Maruda PERSPEKTYWA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:47:39
2020-02-12 14:29:48
Nina Lemlich GAFA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:02
2020-02-11 21:12:29
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:05
2020-02-11 21:12:02
Marek Wajda WERGO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:11
2020-02-11 21:09:57
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:28
2020-02-11 20:32:54
Martyna Kozik CARAT
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:31
2020-02-11 20:32:30
Paulina Machalica JEDYNKA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:34
2020-02-11 20:32:07
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:36
2020-02-11 20:31:10
Gabriela Beczak M'07 GREASE LIGHTNING
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:53:41
2020-02-11 17:53:26
Radosław Zalewski CORDENSKY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:30
2020-02-11 09:34:01
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:30:34
2020-02-11 08:48:15
Alicja Trojanowska CYTRA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:33
2020-02-10 20:58:56
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:35
2020-02-10 20:43:06
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:11:45
2020-02-10 12:08:01
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:30
2020-02-10 11:48:33
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:48
2020-02-10 11:47:52
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:45:37
2020-02-10 09:25:40
Marta Bednarz KASABLANKA R
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:38
2020-02-09 22:26:41
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 21:53:44
2020-02-09 20:15:24
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 15:25:40
2020-02-09 11:01:27
Inga Kloze HARY
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:52
2020-02-08 22:19:53
Maria Gonciarek KASINIA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 18:04:10
2020-02-08 13:58:05
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 20:54:16
2020-02-07 20:44:10
Alicja Ciarczyńska M CANTORI S
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 20:54:18
2020-02-07 20:42:31
Alicja Ciarczyńska MISTER STAKKATO S
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 08:37:38
2020-02-06 21:58:38
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:31:35
2020-02-05 21:40:21
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 12:46:18
2020-02-05 21:06:00
Zuzanna Kluczyk J'02 POLISH PEARL
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 12:46:20
2020-02-05 21:04:31
Patrycja Świetlik J'03 REWERS
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 12:46:22
2020-02-05 21:00:32
Natalia Kotyra J'03 NICE SILVER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 12:46:23
2020-02-05 20:31:49
Monika Powroźnik PONCESJA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 13:55:55
2020-02-05 11:10:06
Julia Regucka ILONA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 11:15:51
2020-02-05 11:06:20
Dangis Rakauskas C UTRECHT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 11:15:53
2020-02-05 11:05:54
Dangis Rakauskas COLDWATER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 11:15:58
2020-02-05 11:05:23
Dangis Rakauskas LOARA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 13:55:56
2020-02-05 11:04:52
Julia Regucka COLOMBINA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 11:16:00
2020-02-05 11:04:22
Julia Regucka CARISSIMA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 15:11:42
2020-02-04 20:07:56
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 19:54:34
2020-02-04 18:25:52
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:33:24
2020-02-04 18:24:48
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 19:54:38
2020-02-04 18:24:01
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 19:54:39
2020-02-04 18:23:18
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bargiełowska Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
3. Beczak M'07 Gabriela Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
Brak
4. Bednarz Marta Equiclub Zamłyniec
S
O032548
5. Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1999 (MJ.)
O031875
6. Borys Antoni SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O051774
7. Borys Julia SSKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O038822
8. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
9. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
10. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
11. Dąbek Joanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O050769
12. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
13. Dołęga-Kozierowska Weronika Stajnia Ulmag
S
Brak
14. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
15. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (J.)
O036256
16. Fiks Zuzanna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2002 (J.)
O037565
17. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
18. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
19. Grabowska Edyta Jeżdziecki Klub Sportowy Umiastów
S
brak
20. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
21. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
22. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047690
23. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
24. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
25. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
26. Jocz Maja Stania Ulmag
2003 (J.)
brak
27. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
28. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
29. Kaźmierowska Milena Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
Brak
30. Kilczewska Joanna KJ Strzała Krubiczew
2000 (MJ.)
O039405
31. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
32. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
33. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
34. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
35. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
36. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
O054987
37. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
38. Kotyra J'03 Natalia SSKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
39. Kozik Martyna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2002 (J.)
O050809
40. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
O050514
41. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O029039
42. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
43. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
44. Lemlich Nina bpk
2005 (JM.)
O048615
45. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
46. Lewandowska Oliwia brak
2001 (MJ.)
O051996
47. Łopacka Kornelia WKJ Lublin/SJ Aleksander
2008 (JM.)
O050932
48. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (J.)
O041720
49. Machalica Paulina Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
brak
50. Maciejewska Katarzyna -
S
brak
51. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
52. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
53. Maślanka Bogdan Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O022341
54. Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
S
O014017
55. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
10185239
56. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
57. Modliborek Martyna JKS UMIASTÓW
2004 (J.)
brak
58. Muraczewski Jacek Klub Sportowy Small Cherry
S
O004710
59. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O030887
60. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
61. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
62. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
63. Pakosz Natalia WKJ Lublin SJ GROS
S
brak
64. Paszkowska Agnieszka S.J. Szarża Popówek
S
Brak
65. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
66. Pieńkowska Marta bpk
S
brak
67. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
68. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
69. Powroźnik Monika LKJ w Gałkowie
S
O021484
70. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
71. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
72. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
73. Rakauskas Dangis KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O051030
74. Rapacka-Zimny J'02 Natalia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2002 (J.)
O031630
75. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
76. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (JM.)
brak
77. Rzycka Olga bez przynależności
S
O053523
78. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
79. Skorupowska Róża bpk MAZ
S
O042142
80. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
81. Sobiepańska Julia Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2000 (MJ.)
O028768
10164031
82. Sobierajska Róża Klub Jeździecki Akademia Kucania
2004 (J.)
O043484
83. Śrembowska Agata Stajnia Ulmag
2002 (J.)
brak
84. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
85. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
86. Steczowicz M'07 Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
87. Steczowicz J'02 Zofia SSKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
88. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
89. Sujecka Karolina bpk
2001 (MJ.)
O039408
90. Świetlik J'03 Patrycja SSKJ Grobice
2003 (J.)
O039864
91. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
92. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
93. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
94. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
95. Tomaszewski Stanisław -
2008 (JM.)
brak
96. Trojanowska Alicja WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
2007 (JM.)
O048068
97. Tutaj Julia Ośrodek jeździecki Bilcza
2000 (MJ.)
Brak
98. Tutaj Michalina Ośrodek Jeździecki Bilcza
2008 (JM.)
Brak
99. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
100. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
101. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039315
102. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
O043918
103. Wawrzyniak Zuzanna KJ Galop Kozienice
2007 (JM.)
O053306
104. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O055839
105. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
106. Wołkow Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2003 (J.)
O033575
107. Wyżykowski J'03 Maurycy SSKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
108. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
109. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
110. Zalewski Radosław SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
111. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
112. Zielińska Anna Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2000 (MJ.)
O032054
113. Zimińska Anna Niezrzeszony
S
brak
114. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
115. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

144

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
3.

69

ALKARA PKZ POL 2009 Klacz siwa/165 F: Bitny
M: Ala
brak 616010661123609
4.

108

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
5.

113

ANAPON PRINCESS JULIET WELSH COB POL 2013 Klacz kara/Gr.D F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
Brak
6.

130

ANDROS GB KUC FELIŃSKI POL 2003 Wałach inna/kuc:148 F: Karino GB
M: Andora GB
Brak Brak
7.

53

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
8.

72

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
9.

165

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
10.

31

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
11.

112

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/149 (w pod F: NN
M: NN
Brak 372414005677664
12.

85

BALOU DEJA VU HAN POL 2006 Klacz gniada/1 F: Sir Shutterfly
M: Silvio I
K016332 DE431310662310
13.

122

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
14.

81

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
Brak
15.

167

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
16.

97

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
17.

133

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
18.

91

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
19.

11

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
20.

34

C UTRECHT SP POL 06-06-2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro / Calvaro Z
M: C Utopia / Wizzerd
K026915 616009510294015
21.

1

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
22.

126

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
K027725 428001000001668
23.

120

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
24.

50

CARAMBA SP POL 2011 Mare chestnut/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
K021871 616009600270811
25.

82

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
26.

57

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
K009186 POL00966010260
27.

33

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrara/ Carrico
K023534 616009510253013
28.

37

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL KWPN / Chin Chin
M: C Foegandra KWPN/ Carambole KWPN
K026924 616009510134714
29.

111

CASSINA ROYALE HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
K021157 DE421000138510
30.

155

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
K010067 DE421000403205 103GF81
31.

98

CENTO BOY Oldenburger Springpferd POL 2011 Gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
32.

68

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Dżahar
M: Czakra
K021925 616POL11007152T
33.

115

CHICO VALIENTE HOLSZTYŃSKA POL 2015 Wałach siwa/165 F: Cascadello I
M: Viviana
BRAK DE421000603815
34.

46

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
35.

35

COLDWATER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Carambole KWPN/ Cassini I
M: C Dalandro Retto KWPN/ Colandro hol.
K026103 616009510134814
36.

3

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action Breaker BWP/ Heartbreaker
M: C Dalandro Retto KWPN/ Colandro hol.
K022587 616009510342712
37.

143

CON AKRELLO W DSP POL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Sherry
M: Akacja
K013088 -
38.

162

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
K020729 DE418180111210
39.

60

CORDENSKY DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/175 F: Cordess/Clinton
M: Serafin/Lewinski
K028989 DE455878980115
40.

54

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
41.

13

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
42.

49

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
43.

154

DE MARCO Szlachtna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
brak 12431
44.

22

DE MARCO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
Brak 12431
45.

153

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/148 F: nn
M: nn
K027992 brak
46.

71

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
47.

24

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
48.

109

DOLCE VITA OLDENBURSKI POL 2015 Klacz gniada/165 F: Darshan
M: Magic Nights Semilly
K028181 DE418180127015
49.

169

DOLCE VITA OLDENBURSKA POL 2015 Klacz gniada/165 F: Darshan
M: Magic Nightis Semilly
K028181 DE418180127015
50.

92

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara F: x
M: x
K020851
51.

135

DONALD KUC FELLI. POL 2003 Wałach bułana/139 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
52.

116

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
53.

152

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
54.

168

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
55.

124

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
56.

138

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
K026095 14551079J
57.

76

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
58.

42

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
K014106 POL 009590176206
59.

137

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028368 15247342B
60.

136

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier gniada/167 F: KANNAN
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028367 15248078B
61.

89

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
62.

30

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
63.

63

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
64.

21

GOLDEN EYE DE BELMONT SELLE FRANCAIS FRA 2016 Ogier kasztanowata/171 F: Vigo D’Arsouilles/ Nabab De Reve
M: Surprise De Blondel/ Kassidi
Brak 3203383484748383
65.

150

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
66.

75

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
67.

118

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
K019571 528003201109638
68.

59

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
K024783 528003201101213
69.

87

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Wałach siwa/1 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
K018949 528003201103255
70.

104

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara/- F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
71.

77

HALMA WLKP POL 2003 Klacz siwa/173 F: Faron
M: Hinduska
K020008 616007660027803
72.

159

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
73.

7

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
74.

127

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
75.

121

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
K021074
76.

78

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
77.

139

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Untouchable / Hors La Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
K024583 528003201207163
78.

149

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
K028746 brak
79.

52

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada/157 F: Huzar
M: Heroina
K026096 009580395108
80.

65

IGNAT-GR WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/172 F: Alamos
M: Ibiza-GR
K028898 brak
81.

2

ILONA SP NED 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven XX
K024833
82.

4

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
83.

129

INIESTA-P WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
Brak 616007610141715
84.

20

IROCCO BROWN KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
Brak 273939339338
85.

66

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
K017681 616POL10006814T
86.

101

JASNY ELSING MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach kasztanowata/. F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
K023930 .
87.

119

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/mk:157 F: Cesano II
M: A Prodigy Angel Phine
K026534 056-002-W00293935
88.

58

JEDYNKA WIELKOPOLSKA POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk
M: Janowa
K015758 POL009600094003
89.

146

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
K028908 brak
90.

79

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
K019110
91.

90

JUBILANT MB KWPN NED 2014 Wałach siwa/169 F: E-Star/ Big Star
M: Zodulia/Casall
K027783 7492345927793
92.

80

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
K017745 616009600228110
93.

48

KASABLANKA R MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/mk:156 F: Arioso / Hebab
M: Keysi
K020112
94.

8

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
95.

142

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Rosseli
M: Kasandra
K019298 POL007520075604
96.

107

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
97.

99

KROS -Z ZANGERSCHEIDE POL 2014 Ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazija
K028766
98.

103

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
K018124 616009680111609
99.

132

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
K009575 DE431316552402
100.

114

LEANDER HANNOWER POL 2013 Wałach kara/174 F: Levistano
M: Aramie Dream
brak
101.

95

LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS) KUC WALIJSKI POL 2016 Ogier inna/137 F: Albrecht's hoeve maikel
M: Leemculehoeve's daphne
Brak Brak
102.

23

LEO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: DESANT
M: LOTA
brak
103.

100

LEVANTE OLDENBURSKA POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
K027723 DE418182501612
104.

105

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
105.

86

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada/1 F: Kannan
M: Liberia
K025944 616009510237714
106.

128

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
107.

93

LITTLE LADY HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/154 F: Litas - Star
M: Gesche
K029172
108.

96

LITTLE LESS CONVERSATNION HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/162 F: Litas - Star
M: Amazone
Brak
109.

158

LIWIA KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz kasztanowata/140 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
K028101 616013661755610
110.

36

LOARA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Laloupa Z / Lawito
K028129 616009510236515
111.

61

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
112.

156

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
K029015 -
113.

43

M CANTORI S PZHK POL 2010 Wałach kara/x F: Campari M
M: Magia
K017802
114.

131

MAKOWIEC Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach gniada/173 F: Vector
M: Malezja
brak
115.

161

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
K011849 POL060000004399
116.

164

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
117.

56

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
118.

151

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
119.

44

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada/x F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359
120.

94

MYRDDIN (MERLIN) Irish Cob Sport Horse POL 2002 Ogier inna/152 F: Unknown
M: Scully
Brak
121.

28

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
122.

134

N-JOY Pełna Krew Angielska (Xx) POL 2008 Klacz gniada/161 F: Enjoy Plan
M: Nawarona
brak brak
123.

157

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
124.

147

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
125.

40

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
126.

70

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Nitoloma/Concorde
K015560 616009540044909
127.

110

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
128.

117

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
129.

160

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
K014856 POL009600000904
130.

74

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Falbrus
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
131.

64

OSADKOWSKI KEY LEENA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Lasko
M: Kolonia
K011710 11625 103YP56
132.

51

PERFECTO SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
k016501 616 009 52 00045 10
133.

16

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/144 F: Nando Super
M: Penny
Brak Brak
134.

73

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/- F: Negro
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
135.

38

POLISH PEARL XX POL 2014 Wałach gniada/162 F: Galileo
M: Bering
brak 372IRE45217617T
136.

41

PONCESJA MLP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Espadero
M: Plecionka
Brak
137.

145

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
138.

140

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
139.

39

REWERS MŁP POL 2011 Wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
K022861 616006660368311
140.

141

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
141.

32

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
K017357 Brak
142.

102

RONDENO HISP POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
brak
143.

166

SANTOS HIPPICA F:
M:
144.

29

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/153 F: Stilios
M: Hema
K025232 616009660442714
145.

45

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
146.

106

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
K027866 brak
147.

84

T.GOLD QUIDAME II Z ZANG. POL 2014 Klacz gniada/170 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
K028917 056015Z55759414
148.

125

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
brak
149.

17

TRADYCJA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/mk:154 F: CHEF SUPREME
M: TUMKA
brak brak
150.

148

TREZOR SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
151.

88

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661
152.

62

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 Brak
153.

55

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
154.

163

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Coriano's Ass
M: Wygoda/ Danko
K023738 Brak
155.

83

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
156.

67

WILHELM GR. A KUC POL 2004 Wałach siwa/128 F: NN
M: NN
K024361 POL999640075603
157.

123

WILMAR MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/162 F: Rashim
M: Wilma
K011113
158.

18

ZEFIR WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/170 F: Hektor
M: Baśka
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
SUM:
50.00
Inguenaud Sophia KJ Aromer
250
SUM:
250.00
Janusz Rafał KS Garo
400
SUM:
400.00
Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
100
150
SUM:
250.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
300
200
SUM:
500.00
Kloze Inga KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
250
400
600
SUM:
1250.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Muraczewski Jacek Klub Sportowy Small Cherry
200
SUM:
200.00
Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
150
SUM:
150.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
50
300
SUM:
400.00
Sobiepańska Julia Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
50
SUM:
50.00
Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
50
600
400
SUM:
1050.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2020-02-23
16
2020-02-23
AMBROZJA (108)
2020-02-23
4
50
2020-02-23
11
Bargiełowska Zuzanna
bpk
FOREST (89)
2020-02-22
4
2020-02-22
1
Beczak M'07 Gabriela
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2020-02-23
10
Bednarz Marta
Equiclub Zamłyniec
2020-02-22
2020-02-22
36
2020-02-23
1
2020-02-23
3
Bojarowicz Agata
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2020-02-22
37
2020-02-22
41
2020-02-23
4
2020-02-23
37
Borys Antoni
SSKJ Bobrowy Staw
WILMAR (123)
2020-02-22
10
2020-02-22
2020-02-23
17
2020-02-23
35
Borys Julia
SSKJ Bobrowy Staw
ENDEMIT (124)
2020-02-22
8
2020-02-22
32
2020-02-23
10
2020-02-23
21
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-02-22
13
2020-02-22
8
2020-02-23
19
2020-02-22
10
2020-02-23
15
Czajkowska Dorota
St. SKJ Bobrowy Staw
KUROSAWA (103)
2020-02-22
21
2020-02-22
2020-02-23
15
2020-02-23
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2020-02-22
38
2020-02-22
Dąbek Joanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
HALOGEN (159)
2020-02-22
5
2020-02-22
7
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2020-02-22
24
2020-02-22
19
2020-02-23
23
2020-02-23
16
Dołęga-Kozierowska Weronika
Stajnia Ulmag
ZEFIR (18)
2020-02-23
2020-02-23
17
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (157)
2020-02-23
16
2020-02-23
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie KSK Stare Babice
PLOTER (73)
2020-02-22
26
OLSTER (74)
2020-02-22
29
2020-02-22
12
Fiks Zuzanna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
DINA (24)
2020-02-23
10
2020-02-23
7
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-02-22
32
2020-02-22
2020-02-23
14
2020-02-23
24
Gonciarek Maria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2020-02-22
12
2020-02-22
14
2020-02-23
13
2020-02-23
12
Grabowska Edyta
Jeżdziecki Klub Sportowy Umiastów
HAWANA (121)
2020-02-22
26
2020-02-22
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
LOTUS-P (156)
2020-02-22
9
2020-02-22
31
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-02-23
1
250
2020-02-23
1
Janiszewska Magdalena
BPK (MAZ)
HAVENA (127)
2020-02-22
33
2020-02-22
2020-02-23
22
2020-02-23
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (45)
2020-02-22
11
2020-02-22
2
400
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania Dawidy
DEBIUT (153)
2020-02-22
28
2020-02-22
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (76)
2020-02-22
3
100
2020-02-23
2
150
2020-02-23
17
Jocz Maja
Stania Ulmag
RONDENO (102)
2020-02-23
12
2020-02-23
26
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
GRANDA (118)
2020-02-22
22
2020-02-22
18
2020-02-23
33
2020-02-23
6
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2020-02-22
11
2020-02-22
33
2020-02-23
22
2020-02-23
19
2020-02-22
2
300
2020-02-22
4
2020-02-23
3
200
2020-02-23
4
Kaźmierowska Milena
Płockie Centrum Zooterapii
2020-02-23
8
2020-02-23
6
Kilczewska Joanna
KJ Strzała Krubiczew
CARAMBA (50)
2020-02-22
13
2020-02-22
29
2020-02-23
2020-02-23
33
Klimczak Martyna
Stowarzyszenie Warszawski KJ
LIRYKA (86)
2020-02-22
15
2020-02-22
21
2020-02-23
20
2020-02-23
18
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (7)
2020-02-22
4
50
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-02-22
20
2020-02-22
17
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
NOMINACJA (117)
2020-02-23
6
2020-02-23
29
Kopko Justyna
JKS Olsza
2020-02-22
12
2020-02-22
43
2020-02-23
36
2020-02-23
35
2020-02-22
37
2020-02-22
46
2020-02-23
24
2020-02-23
32
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2020-02-23
30
2020-02-23
12