Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
52 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 18:40:25
2020-03-05 18:40:25
Maja Mimiec BEATRYCZE
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
51 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 21:26:45
2020-03-03 21:26:45
Klaudia Gozdek THALIA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 19:11:49
2020-02-28 19:11:49
Paulina Rosiak PRZESMYK
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 19:16:55
2020-02-25 22:06:03
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:12:00
2020-02-25 20:49:23
Agata Dybowska CANDY QUEEN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:12:30
2020-02-25 20:32:00
Dorota Strąk LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:12:33
2020-02-25 20:12:54
Adrianna Dombrowska POETIN
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 17:40:38
2020-02-25 16:55:24
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:35:33
2020-02-25 10:33:49
Oliwia Gogolińska HAMER
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:35:39
2020-02-25 10:22:10
Wiktoria Trocińska TANCERZ
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:35:45
2020-02-25 10:15:33
Magdalena Adamus DEMOSFEN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:42:19
2020-02-23 16:24:29
Tola Świerczyńska DALIA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:42:34
2020-02-23 11:06:48
Barbara Sznajder ARGO
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:42:40
2020-02-23 11:06:09
Wiktoria Andrzejewska NEO
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:43:04
2020-02-23 11:05:39
Julia Wasilewska DILAYLA-P
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
37 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 12:40:32
2020-02-22 13:13:34
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 14:01:47
2020-02-22 13:12:31
Karina Skorupa ALF
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:26:13
2020-02-20 16:15:55
Agata Dylewska SUNDAY MORNING
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:26:42
2020-02-20 15:27:31
Zuzanna Kwaśniewska ARAGORN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:07:58
2020-02-20 10:54:22
Lena Michalska BISIA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:08:28
2020-02-20 10:26:26
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:08:31
2020-02-19 09:29:19
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności Art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:12:54
2020-02-18 12:42:18
Kamil Skupień FINLANDIA
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:12:56
2020-02-18 12:30:27
Kamil Skupień FERRARI
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:12:59
2020-02-18 12:26:08
Zuzanna Ostałowska SALOME
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:00
2020-02-18 12:23:41
Antonina Marcińczak GUFI
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:07
2020-02-18 12:19:01
Magdalena Sereda ASPEIDAS
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
25 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 18:47:05
2020-02-18 08:32:41
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:13
2020-02-18 08:32:13
Maria Glonek MYSZA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 12:36:15
2020-02-16 10:11:19
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 18:58:22
2020-02-16 10:10:45
Renata Bąk QUILATE SR
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 17:52:29
2020-02-15 16:09:22
Julia Ucińska FICTION
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 14:19:28
2020-02-13 22:54:15
Zuzanna Wanat TOYOTA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:50
2020-02-13 22:52:24
Marcelina Lasota ISSOS
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:53
2020-02-13 22:51:05
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:57
2020-02-13 22:49:32
Roksana Frączkowska OMEGA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:00
2020-02-13 22:48:22
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
15 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 14:23:02
2020-02-13 21:12:33
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:08
2020-02-13 19:10:28
Natalia Szataniak ISKRA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 12:01:41
2020-02-13 18:21:39
Joanna Wiatrak DANTE ALIGHIERI
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:39:21
2020-02-12 20:59:35
Marita Żegota ENZO
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:52:33
2020-02-11 22:51:54
Jakub Florczak LENOX
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:08:43
2020-02-11 22:49:37
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:14
2020-02-10 20:48:22
Magdalena Rajpal-Sikora FARADAY MAGNETIC
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
8 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 18:42:58
2020-02-10 20:37:21
Hanna Ciepłucha EKWADOR
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 18:47:41
2020-02-10 20:34:59
Natalia Urbańska CAMPARI
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:19
2020-02-10 20:34:20
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 18:35:42
2020-02-10 20:33:24
Kacper Mucha CAPRI
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:56:59
2020-02-10 00:24:33
Marta Żurek HALMA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:03
2020-02-10 00:22:34
Magdalena Grzywna FRYSCO FEJKIE R
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 21:53:55
2020-02-09 18:09:37
Izabela Szczecińska MONSUN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 18:03:28
2020-02-07 22:30:15
Julia Mazur BALSAMICA ZK
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamus Magdalena Klub Jeździecki Grand Cheval
2005 (JM.)
brak
2. Andrzejewska Wiktoria Klub Jeździecki Wiki
2005 (JM.)
O046548
3. Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
4. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
5. Ciepłucha Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
6. Daszyńska-Kardas Agnieszka brak
S
brak
7. Dombrowska Adrianna Stowarzyszenie Agro-Aves
2003 (J.)
O052769
8. Dylewska Agata Warsovia Dressage Club
S
O007010
9. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (J.)
O057060
10. Frączkowska Roksana Kj Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
11. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
12. Gogolińska Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval
2004 (J.)
brak
13. Gozdek Klaudia CSJ Equestro
14. Grzywna Magdalena Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
15. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
16. Kowalska Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
brak
17. Kwaśniewska Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (J.)
O022382
18. Lasota Marcelina Kj Infernal Team
2006 (JM.)
Brak
19. Marcińczak Antonina Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2012 (Mł.)
Brak
20. Mazur Julia Bractwo Konne Św. Marcina
S
O041610
21. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
O056945
22. Mimiec Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2005 (JM.)
Brak
23. Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
24. Olejniczak Maria SKJ Horseprofi
2011 (Mł.)
Brak
25. Ostałowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2004 (J.)
Brak
26. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
27. Rajpal-Sikora Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
28. Rosiak Paulina Grand Cheval
2008 (JM.)
-
29. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
30. Sereda Magdalena Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2005 (JM.)
Brak
31. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
32. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
33. Skupień Kamil Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
B
34. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
brak
35. Szataniak Natalia -
2006 (JM.)
O057580
36. Szczecińska Izabela SKJ Golden Dream
S
O045962
37. Sznajder Barbara Klub Jeździecki Wiki
2003 (J.)
O051417
38. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
39. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
40. Trocińska Wiktoria Klub Jeździecki Grand Cheval
2007 (JM.)
brak
41. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
42. Urbańska Natalia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
Brak
43. Wanat Zuzanna KJ Infernal Team
44. Wasilewska Julia Klub Jeździecki Wiki
2005 (JM.)
O046550
45. Wetmańska Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
46. Wiatrak Joanna TKJ Garbówek
S
Brak
47. Żegota Marita Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
BRAK
48. Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/140 F: Boyfriend
M: Findy
brak de 43530094210
2.

67

ANTAR KUC CONN. POL 2011 Wałach gniada/137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
3.

52

ARAGORN SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Imequyl
M: Azalia
K019485 -
4.

76

ARAMIDA F:
M:
5.

56

ARGO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Akrobata
M: Arabeska
K015192 POL009590109605
6.

44

ASPEIDAS TRAKEN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Hipoidas
M: J
Brka B
7.

16

BALSAMICA ZK WLKP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Dakar
M: Balanga
K028830 616007590204811
8.

14

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
9.

24

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk:- F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
10.

30

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
K015557 DE433331040409
11.

48

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/151 F: Bastion
M: Białogłowa
brak POL007610222206
12.

32

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
13.

77

CAMPARI SP 2014 wałasz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
K025608 616009690044714
14.

69

CANDY QUEEN KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/120cm F: NN
M: NN
brak 616 999 66 14076 13
15.

26

CAPRI SP POL 2008 Klacz gniada/170 F: HARPER
M: Cordoba
brak brak
16.

34

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
17.

53

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
K011619 DE418180061006
18.

45

CYNIKA SF POL 2008 Klacz gniada F: Con Sherry / Contendro
M: Cyntia / Elliot
K014674 DE456579010208
19.

55

DALIA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/146 cm F: NN
M: NN
brak
20.

9

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/160 F: Cassilio
M: Demeter
KO22194 Brak
21.

12

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
brak 616999661188611
22.

66

DEMOSFEN HANOWERSKA POL 2001 Wałach gniada/166,6cm F: Brig
M: Damfosa
616009520111301 616009520111301
23.

46

DESANT WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Z
M: Z
Brak
24.

25

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
25.

58

DILAYLA-P SP POL 2013 Klacz gniada/173 F: Ron William
M: Dalay
K023561 616009670027213
26.

75

EKWADOR HAFLINGER 2010 wałach izabelowata/146 F:
M:
27.

28

ENZO BWP POL 2004 Wałach gniada/170 F: Quick Star
M: Sunshine
Brak Bel
28.

22

FARADAY MAGNETIC HANOWERSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/165 F: Feedback
M: Denira
K025832 brak
29.

40

FERRARI DSP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Famous Diamant
M: La Monserat
de b
30.

36

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
31.

39

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
32.

19

FRYSCO FEJKIE R FRYZYJSKA POL 2010 Wałach kara/165 F: DOAITSEN 420
M: F
K026402 Holenderski
33.

20

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
34.

42

GUFI KUC POL 2002 Wałach gniada/130 F: Nn
M: Nn
Brak B
35.

37

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
36.

18

HALMA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Pilet
M: Halfa
Brak POL
37.

64

HAMER TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/168cm F: NN
M: NN
6169995903066 6169995903066
38.

63

HARBAS Czeski Gorącokrwisty POL 2007 Wałach kara/165 F: House Rules
M: Baronka
Brak 000044984
39.

49

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
40.

38

IGOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/179 F: CZUWAJ
M: IGA
brak 616009590004402
41.

21

IRWIS Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Olivier
M: Iliada
K023701 616007600220612
42.

35

ISKRA NN POL 2007 Klacz tarantowata/148 F: NN
M: NN
brak POL 999 57 02687 02
43.

31

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
K009527 POL007600110603
44.

27

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
45.

74

LIRICO DA AJUDA . POL . Wałach inna/. F: .
M: .
brak .
46.

70

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIKSKI POL 2011 Klacz skarogniada/132cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
brak 616 013 59 01093 11
47.

8

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
K024566 DE433330857412
48.

61

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
49.

59

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz siwa/148 F: NN
M: NN
brak 616999530347510
50.

17

MONSUN MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/166 F: Banita
M: Mistyka
K029003 616006580259315
51.

47

MYSZA KONIK POLSKI POL 2014 Klacz inna/134 F: Nn
M: Nn
K020706 616999590528304
52.

57

NEO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Pegaz
M: Newada
K027341 616999590062910
53.

33

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
54.

6

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
55.

43

PERSJUSZ SP POL 2002 Wałach gniada/170 F: Szron
M: Persja
Brak Brak
56.

71

POETIN WESTFALSKA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Piano II
M: Falkenhof's Lady Paradox
brak DE 441410972208
57.

73

PRZESMYK KUC POL 1998 Wałach bułana F: NN
M: NN
-
58.

68

QUILATE SR ANDALUZ POL . Ogier siwa/162 F: Halcon SR
M: Zapatera X
Brak .
59.

79

SALLADYN F:
M:
60.

41

SALOME SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Aron
M: Serbia
Brka B
61.

62

SANTOS WLKP POL 2015 Wałach siwa/178 F: Barbur
M: Szafirka
Brak 616007610118915
62.

51

SUNDAY MORNING HANN. GER 2006 Wałach gniada/171 F: Sir Donnerhal
M: Londondery
Brak
63.

65

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Promyczek
M: Tosca
013660253906 013660253906
64.

78

THALIA HOL 2003 klacz gniada/170 F: Leonce
M: Finja X
65.

29

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
K025142 61600951039511
66.

60

VIVI ZAGORKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/140 F: Wicher
M: Vega
K015671 Pol013530094207
67.

23

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
K024019 616009664000381
68.

50

WILDZANG'S SABIONA KUC WALIJSKI POL 2002 Klacz kasztanowata/130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Magdalena
Klub Jeździecki Grand Cheval
2020-03-06
3
2020-03-08
5
2020-03-07
4
2020-03-08
3
Andrzejewska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiki
NEO (57)
2020-03-06
10
2020-03-08
6
2020-03-07
7
2020-03-08
10
Bąk Renata
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-03-07
3
2020-03-08
3
2020-03-06
4
2020-03-08
3
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (34)
2020-03-06
1
2020-03-07
6
2020-03-06
5
2020-03-07
1
2020-03-08
2
Ciepłucha Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
EKWADOR (75)
2020-03-06
9
2020-03-07
10
2020-03-08
10
Daszyńska-Kardas Agnieszka
brak
IRWIS (21)
2020-03-06
6
2020-03-07
5
2020-03-08
5
2020-03-08
5
Dombrowska Adrianna
Stowarzyszenie Agro-Aves
POETIN (71)
2020-03-06
10
2020-03-07
1
2020-03-08
6
Dylewska Agata
Warsovia Dressage Club
2020-03-06
1
2020-03-08
1
2020-03-07
1
2020-03-08
1
Florczak Jakub
KJ Janowice
LENOX (27)
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
4
Frączkowska Roksana
Kj Infernal Team
OMEGA (33)
2020-03-06
16
2020-03-06
1
2020-03-07
11
2020-03-08
8
2020-03-08
15
2020-03-07
16
2020-03-08
6
2020-03-08
16
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2020-03-07
4
2020-03-07
1
2020-03-08
3
Gogolińska Oliwia
Klub Jeździecki Grand Cheval
HAMER (64)
2020-03-06
7
2020-03-07
1
2020-03-08
5
Gozdek Klaudia
CSJ Equestro
THALIA (78)
2020-03-06
3
2020-03-06
1
2020-03-07
4
2020-03-07
1
2020-03-08
4
2020-03-08
4
2020-03-08
4
2020-03-08
1
Grzywna Magdalena
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-03-06
11
2020-03-08
12
2020-03-07
11
2020-03-08
11
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ARAMIDA (76)
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
3
Kowalska Julia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
HARNAŚ (49)
2020-03-06
1
2020-03-07
11
2020-03-08
6
Kwaśniewska Zuzanna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ARAGORN (52)
2020-03-06
3
2020-03-08
3
2020-03-07
10
2020-03-08
5
Lasota Marcelina
Kj Infernal Team
ISSOS (31)
2020-03-07
1
2020-03-07
3
2020-03-08
1
Marcińczak Antonina
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
GUFI (42)
2020-03-07
4
2020-03-07
1
2020-03-08
2
Mazur Julia
Bractwo Konne Św. Marcina
2020-03-06
7
2020-03-08
9
2020-03-07
4
2020-03-08
6
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
BISIA (48)
2020-03-06
14
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
5
2020-03-08
16
2020-03-07
12
2020-03-08
4
2020-03-08
14
Mimiec Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-03-06
12
2020-03-07
13
2020-03-08
11
2020-03-08
12
Mucha Kacper
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CAPRI (26)
2020-03-06
7
2020-03-07
10
2020-03-08
10
Olejniczak Maria
SKJ Horseprofi
2020-03-07
2
2020-03-07
3
2020-03-08
5
Ostałowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
SALOME (41)
2020-03-06
17
2020-03-08
17
2020-03-07
17
2020-03-08
17
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
DIAMENT (25)
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
3
Rajpal-Sikora Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2020-03-07
1
2020-03-08
1
2020-03-06
1
2020-03-08
1
Rosiak Paulina
Grand Cheval
2020-03-07
6
2020-03-07
5
2020-03-08
4
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (12)
2020-03-06
11
2020-03-07
2020-03-08
11
Sereda Magdalena
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-03-06
6
2020-03-08
8
2020-03-07
6
2020-03-08
7
Sierakowska Michalina
St. R&S STABLES
2020-03-06
5
2020-03-07
9
2020-03-08
10
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
1
2020-03-08
8
2020-03-08
2
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
ALF (54)
2020-03-06
Skupień Kamil
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
FERRARI (40)
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
8
Świerczyńska Tola
KJ Wiki
DALIA (55)
2020-03-06
11
2020-03-07
1
2020-03-08
12
Szataniak Natalia
-
ISKRA (35)
2020-03-07
3
Szczecińska Izabela
SKJ Golden Dream
MONSUN (17)
2020-03-06
13
2020-03-08
13
2020-03-07
14
2020-03-08
13
Sznajder Barbara
Klub Jeździecki Wiki
ARGO (56)
2020-03-06
2
2020-03-08
4
2020-03-07
2
2020-03-08
2
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team
ANTAR (67)
2020-03-07
7
2020-03-07
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (6)
2020-03-06
8
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
2
2020-03-08
7
2020-03-07
7
2020-03-08
3
2020-03-08
9
Trocińska Wiktoria
Klub Jeździecki Grand Cheval
TANCERZ (65)
2020-03-06
12
2020-03-07
Ucińska Julia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
FICTION (36)
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
7
Urbańska Natalia
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CAMPARI (77)
2020-03-06
7
2020-03-07
1
2020-03-08
9
Wanat Zuzanna
KJ Infernal Team
TOYOTA (29)
2020-03-06
15
2020-03-06
9
2020-03-07
15
2020-03-07
1
2020-03-08
7
2020-03-08
14
2020-03-08
5
2020-03-08
15
Wasilewska Julia
Klub Jeździecki Wiki
2020-03-06
9
2020-03-08
2
2020-03-07
3
2020-03-08
4
Wetmańska Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
BARNABA (14)
2020-03-06
12
2020-03-07
1
2020-03-08
11
Wiatrak Joanna
TKJ Garbówek
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
1
Żegota Marita
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ENZO (28)
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-08
9
Żurek Marta
Stowarzyszenie R&S Stables
HALMA (18)
2020-03-07
2
2020-03-08
2
2020-03-06
2
2020-03-08
2

Number of Riders: 48

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl