Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 23:55:12
2020-02-25 22:06:03
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 23:55:16
2020-02-25 21:33:41
Antonina Małecka LUPIDELLA EBONYLADY
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:12:00
2020-02-25 20:49:23
Agata Dybowska CANDY QUEEN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:12:30
2020-02-25 20:32:00
Dorota Strąk LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:12:33
2020-02-25 20:12:54
Adrianna Dombrowska POETIN
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 17:40:38
2020-02-25 16:55:24
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:35:33
2020-02-25 10:33:49
Oliwia Gogolińska HAMER
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:35:39
2020-02-25 10:22:10
Wiktoria Trocińska TANCERZ
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:35:45
2020-02-25 10:15:33
Magdalena Adamus DEMOSFEN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 08:16:45
2020-02-24 21:12:49
Blanka Sońta SANTOS
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 08:16:50
2020-02-24 21:11:50
Julia Oliva HARBAS
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 14:25:39
2020-02-23 18:22:37
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 14:17:34
2020-02-23 18:21:26
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 14:17:38
2020-02-23 18:18:10
Nadia Golczyk VIVI ZAGORKA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:42:19
2020-02-23 16:24:29
Tola Świerczyńska DALIA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:42:34
2020-02-23 11:06:48
Barbara Sznajder ARGO
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:42:40
2020-02-23 11:06:09
Wiktoria Andrzejewska NEO
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 16:43:04
2020-02-23 11:05:39
Julia Wasilewska DILAYLA-P
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 14:01:40
2020-02-22 13:14:34
Maja Kamińska ENNIA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 23:55:04
2020-02-22 13:13:34
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 14:01:47
2020-02-22 13:12:31
Karina Skorupa ALF
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 11:39:51
2020-02-21 20:15:43
Maciej Pająk CHERROKEE
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:26:13
2020-02-20 16:15:55
Agata Dylewska SUNDAY MORNING
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:26:42
2020-02-20 15:27:31
Zuzanna Kwaśniewska ARAGORN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:07:58
2020-02-20 10:54:22
Lena Michalska BISIA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:08:28
2020-02-20 10:26:26
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:08:31
2020-02-19 09:29:19
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:12:54
2020-02-18 12:42:18
Kamil Skupień FINLANDIA
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:12:56
2020-02-18 12:30:27
Kamil Skupień FERRARI
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:12:59
2020-02-18 12:26:08
Zuzanna Ostałowska SALOME
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:00
2020-02-18 12:23:41
Antonina Marcińczak GUFI
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:02
2020-02-18 12:21:25
Maja Mimiec PERSJUSZ
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:07
2020-02-18 12:19:01
Magdalena Sereda ASPEIDAS
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:09
2020-02-18 08:35:35
Natalia Kmita CYNIKA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:11
2020-02-18 08:32:41
Julia Koszuta DESANT
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:13:13
2020-02-18 08:32:13
Maria Glonek MYSZA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:28:24
2020-02-17 18:03:13
Patrycja Madaj IGOR
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 10:59:25
2020-02-16 10:11:19
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 18:58:22
2020-02-16 10:10:45
Renata Bąk QUILATE SR
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 10:59:38
2020-02-16 02:56:31
Agnieszka Daszyńska-Kardas IRWIS
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 17:52:29
2020-02-15 16:09:22
Julia Ucińska FICTION
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:42
2020-02-13 22:54:15
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:46
2020-02-13 22:53:10
Weronika Pilińska BED BOY
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:50
2020-02-13 22:52:24
Marcelina Lasota ISSOS
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:53
2020-02-13 22:51:05
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:57
2020-02-13 22:49:32
Roksana Frączkowska OMEGA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:00
2020-02-13 22:48:22
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 15:27:02
2020-02-13 21:12:33
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:08
2020-02-13 19:10:28
Natalia Szataniak ISKRA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:39:21
2020-02-12 20:59:35
Marita Żegota ENZO
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:52:23
2020-02-11 22:52:15
Jakub Florczak BASANTI
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:52:33
2020-02-11 22:51:54
Jakub Florczak LENOX
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:08:43
2020-02-11 22:49:37
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:14
2020-02-10 20:48:22
Magdalena Rajpal-Sikora FARADAY MAGNETIC
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:16
2020-02-10 20:37:21
Hanna Ciepłucha VIWA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:18
2020-02-10 20:34:59
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:19
2020-02-10 20:34:20
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:21
2020-02-10 20:33:24
Kacper Mucha CAPRI
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:56:59
2020-02-10 00:24:33
Marta Żurek HALMA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:03
2020-02-10 00:22:34
Magdalena Grzywna FRYSCO FEJKIE R
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:05
2020-02-10 00:21:42
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 21:53:55
2020-02-09 18:09:37
Izabela Szczecińska MONSUN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 18:03:28
2020-02-07 22:30:15
Julia Mazur BALSAMICA ZK
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl