Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO - B 1* oraz ZR-B
Leśna Wola, 3-5.07.20202

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
170 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:24
2020-06-26 22:09:55
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:29
2020-06-26 21:13:34
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:32
2020-06-26 18:38:56
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:34
2020-06-26 14:04:52
Monika Grundkowska DHAHA
  • 2x 7bR/L/Egazminacyjny
166 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:37
2020-06-26 09:08:36
Zuzanna Głowiak BABILONIA
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:52
2020-06-25 21:45:49
Hubert Kostrzewski CAPPUCCINO HIPPICA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
164 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:55
2020-06-25 21:45:04
Zbigniew Kostrzewski KARDENIA HIPPICA
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:55:58
2020-06-25 21:43:47
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
162 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:00
2020-06-25 21:41:05
Zbigniew Kostrzewski KISMET HIPPICA
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:03
2020-06-25 21:40:23
Damian Ostręga KEY TO FORTUNA
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:06
2020-06-25 21:40:17
Zbigniew Kostrzewski KASHMIR HIPPICA
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:12
2020-06-25 21:39:01
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
158 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:14
2020-06-25 21:38:21
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:16
2020-06-25 16:47:19
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:19
2020-06-25 15:41:39
Weronika Niemczyk ARAK
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:22
2020-06-25 15:15:52
Tomasz Patron CHACCO ONE
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:25
2020-06-25 15:09:17
Tomasz Patron CALIGULA-L
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:28
2020-06-25 15:08:46
Tomasz Patron LOARA
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:56:33
2020-06-25 15:07:52
Tomasz Patron CASALLINA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 22:07:30
2020-06-24 22:35:39
Piotr Mroczka HAUST M
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:27
2020-06-24 20:34:40
Sławomir Uchwat CRAZY LOVE
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:37
2020-06-24 20:33:49
Katarzyna Uchwat KELVIN NITA
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:40
2020-06-24 20:32:22
Katarzyna Uchwat JORNIAN BLUE F
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:43
2020-06-24 20:31:29
Sławomir Uchwat GUZZI-V
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:45
2020-06-24 20:30:48
Sławomir Uchwat KARANZA
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:48
2020-06-24 20:27:15
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:52
2020-06-24 14:53:57
Julia Bednarska SULIWAN
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:56
2020-06-24 09:04:46
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:57:59
2020-06-24 09:04:33
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:58:03
2020-06-24 07:55:47
Alina Sitek KAREZZO WP
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 10:58:14
2020-06-23 23:45:54
Oliwia Molenda RUSŁANA
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:07:29
2020-06-23 22:59:03
Anna Wałęga KLAUDIA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:06:09
2020-06-23 22:52:50
Łukasz Koza MESSI S
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:06:06
2020-06-23 22:52:29
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 13:57:09
2020-06-23 21:36:18
Anna Strzałka HOKY J
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:03
2020-06-23 21:28:00
Łukasz Koza DON VITO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:03
2020-06-23 20:33:17
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:10
2020-06-23 19:55:08
Katarzyna Sieroń MAJOR
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:10
2020-06-23 19:53:42
Julia Maluga CHACITOL
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:12
2020-06-23 19:49:55
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:18
2020-06-23 18:57:16
Zuzanna Chwostek CURT COBAIN
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:19
2020-06-23 18:14:58
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:21
2020-06-23 18:13:14
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:46:25
2020-06-23 18:12:39
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:05:59
2020-06-23 17:05:43
Amelia Kwiecień JAGODA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 15:42:01
2020-06-23 15:32:36
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 13:10:49
2020-06-23 12:56:17
Angelika Kucias SCARTO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 13:10:49
2020-06-23 12:55:38
Dominik Słodczyk BAJADERA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:55:15
2020-06-23 12:54:59
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:55:18
2020-06-23 12:54:25
Dominik Słodczyk ROSSA
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:53:56
2020-06-23 12:53:44
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:50:21
2020-06-23 12:04:25
Małgorzata Jemioło AURA-M
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:50:29
2020-06-23 10:35:50
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:50:34
2020-06-23 10:35:15
Piotr Rachwał CHACCO BOY 7
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:50:41
2020-06-23 10:06:48
Sławomir Szlachta VALENCIA VOLO
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:50:46
2020-06-23 10:05:02
Sławomir Szlachta KLETCHER
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:50:53
2020-06-23 10:03:18
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:03
2020-06-23 09:59:48
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:15
2020-06-22 21:42:47
Wiktoria Hojda BERGIL
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:21
2020-06-22 21:42:21
Maria Chwała BERGIL
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:27
2020-06-22 21:41:58
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:33
2020-06-22 21:41:33
Olga Janas EL NINO
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:39
2020-06-22 21:40:58
Ewa Walas ADELANO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:45
2020-06-22 21:40:34
Tomasz Plewa ORCHIDEA KG
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:50
2020-06-22 21:39:46
Tomasz Plewa SENQUEST
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:51:55
2020-06-22 21:39:15
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:52:01
2020-06-22 21:38:25
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:52:07
2020-06-22 21:19:54
Klaudia Kownacka JULIEN
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 14:05:53
2020-06-22 20:40:46
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:52:17
2020-06-22 17:02:20
Weronika Tokarska SURINAM
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:52:24
2020-06-22 15:20:10
Joanna Pomiankowska KENIUS RV
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:02:47
2020-06-22 14:48:52
Sebastian Białczak ARIE D. D. H
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:05
2020-06-22 14:28:42
Kacper Mróz SING
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:08
2020-06-22 14:27:01
Sebastian Białczak LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:11
2020-06-22 14:14:56
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:21
2020-06-22 13:15:55
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:23
2020-06-22 11:07:17
Anna Gorczyńska SAWANA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:35
2020-06-21 22:03:57
Joanna Pomiankowska RAINBOW DASH
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:45
2020-06-21 22:01:00
Joanna Pomiankowska JULINKA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:54
2020-06-21 21:58:39
Joanna Pomiankowska KANSAS RV
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:04:05
2020-06-21 21:58:13
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:03:56
2020-06-21 20:16:02
Zuzanna Kuc CHOCO LADY
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:04:06
2020-06-21 13:36:22
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:52:30
2020-06-20 18:21:35
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 22:07:56
2020-06-20 16:51:37
Liwia Król CYTAT
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 22:09:02
2020-06-19 21:54:19
Robert Profic DON PEDRO ZW
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 22:09:56
2020-06-19 21:30:59
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
83 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-20 22:09:35
2020-06-19 19:36:19
Olga Łabudzik NORTON
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 22:10:01
2020-06-19 19:34:05
Olga Łabudzik INTRYGA
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 22:10:10
2020-06-19 14:29:22
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:16:00
2020-06-19 09:09:16
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:16:05
2020-06-19 09:09:00
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 12:23:03
2020-06-17 23:27:40
Monika Respondek DRAGO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:23
2020-06-17 18:08:06
Aleksandra Maciaszek ARAMIS
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 22:19:16
2020-06-17 18:04:54
Izabela Strojny SILVIA
  • 2x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:30
2020-06-17 17:15:53
Maciej Stopa ANTONIO
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:33
2020-06-17 13:46:07
Aleksandra Klimczyk SETNA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:37
2020-06-17 11:07:02
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:38
2020-06-17 11:06:41
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:40
2020-06-17 11:05:47
Szymon Weremczuk CORIANO
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:42
2020-06-17 10:58:45
Magdalena Erd DAGLEZJA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:44
2020-06-17 10:58:26
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 18:38:46
2020-06-17 10:58:02
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:36:43
2020-06-16 20:30:24
Maciej Stopa DIALOG MST
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:36:45
2020-06-16 20:27:03
Maciej Stopa JAMBOREE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:36:46
2020-06-16 20:26:21
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:36:48
2020-06-16 17:17:42
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:17:27
2020-06-15 13:32:54
Katarzyna Miazga CHACCO Z
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:14
2020-06-14 18:08:18
Aleksandra Kochańska CORNETTO
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:18
2020-06-14 15:34:06
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:21
2020-06-14 14:21:48
Kacper Niewiadomski CATINA BLUE FG
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:23
2020-06-14 14:21:32
Kacper Niewiadomski CATAMARA'N
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:26
2020-06-14 14:21:10
Kacper Niewiadomski CAIERO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:30
2020-06-14 11:32:16
Aleksandra Czerska OREGON
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:33
2020-06-14 11:31:43
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:37
2020-06-14 11:29:10
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:39:40
2020-06-14 11:28:00
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:00:05
2020-06-13 12:31:46
Alexander Leda LUCKY M
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 11:10:45
2020-06-13 00:44:47
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:22:01
2020-06-12 22:14:27
Julia Koźbiał GULLIT H
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:22:21
2020-06-12 22:14:04
Julia Koźbiał CALMIRA 7
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:22:10
2020-06-12 22:13:41
Julia Koźbiał ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:22:31
2020-06-12 21:37:20
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:22:41
2020-06-12 21:36:42
Elżbieta Jodłowska NASHVILLE
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:22:41
2020-06-12 19:13:01
Julia Bugla BINGO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 22:19:11
2020-06-12 19:05:38
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:26:03
2020-06-12 18:36:11
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:57:33
2020-06-12 15:36:16
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:57:35
2020-06-12 13:37:56
Anna Nowak CARANDO 3
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:57:38
2020-06-12 13:37:33
Anna Nowak SIBILLA
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:57:41
2020-06-12 12:02:58
Maja Dreger K-NICO
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:57:42
2020-06-12 11:29:57
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:57:45
2020-06-12 11:27:33
Natalia Kościelniak DELONG STAR RUBY
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:40:59
2020-06-11 22:11:36
Artur Kufel LAFAYETT
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:01
2020-06-11 22:07:46
Artur Kufel LUCAS MOURA
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:03
2020-06-11 22:07:19
Artur Kufel KORINA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:04
2020-06-11 22:06:59
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:06
2020-06-11 22:06:37
Artur Kufel ELANO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:07
2020-06-11 22:06:17
Artur Kufel CEDRIC
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:09
2020-06-11 16:22:14
Anna Strzałka RUDBEKIA
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:11
2020-06-11 15:21:05
Katarzyna Łopatka BEAU DU SANCY
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 10:41:13
2020-06-11 15:20:19
Katarzyna Łopatka ROMANIA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:13:18
2020-06-11 07:46:45
Łukasz Wysocki HARAGORN
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:13:22
2020-06-11 07:46:11
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:13:25
2020-06-10 22:56:26
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 17:04:17
2020-06-10 16:23:11
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 17:04:19
2020-06-10 16:21:47
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 17:04:21
2020-06-10 12:20:02
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 17:04:23
2020-06-10 12:19:19
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 17:04:25
2020-06-10 12:18:44
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 17:04:28
2020-06-10 12:16:58
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 17:04:31
2020-06-10 12:16:14
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 14:48:32
2020-06-09 22:00:31
Maria Szuba MAGNAT
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:04:19
2020-06-09 20:43:32
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 19:30:07
2020-06-08 16:04:04
Paulina Połeć HIS ROYAL
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/DERBY Leśnej Woli 2020
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 11:48:57
2020-06-08 10:49:20
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 11:48:58
2020-06-08 10:48:48
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 18:10:02
2020-06-07 22:50:00
Aleksandra Zając SARANNAH
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/Konkurs o nagrodę EQUISHOP - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:05:54
2020-06-07 16:51:50
Ewa Zimny MAXIMUS
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:24:46
2020-06-07 16:51:04
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:06:03
2020-06-07 13:26:11
Maria Brańka Borja CLINT EASTER
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:06:07
2020-06-07 13:25:54
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 16:58:28
2020-06-05 11:18:14
Dorota Korek GENEZA M
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:13:27
2020-06-05 10:48:33
Natasza Batko BROWNIE (EX ODRINA)
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 16:58:37
2020-06-05 10:43:26
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 16:58:39
2020-06-04 18:16:27
Bartosz Weigel CADORO
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 16:58:42
2020-06-04 11:49:39
Kaja Sanokowska ALLUBET
  • 2x 3R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs o nagrodę Fizjoterapia KoniIga Przybyś - ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/Konkurs o nagrodę HorseLine PRO - ZR - zwykły, art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 16:58:44
2020-06-04 09:30:45
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 16:58:47
2020-06-04 09:30:20
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 16:58:50
2020-06-04 09:30:00
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O039151
2. Bartoszek Oktawia WKJ Lublin
3. Batko Natasza St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
4. Bednarska Julia Klub Sportowy Stangret
2004 (J.)
O052016
5. Białczak Sebastian JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O035248
10210649
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
7. Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
8. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
9. Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Jumping Team
S
O005800
10068738
10. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (JM.)
Brak
11. Chwostek Zuzanna BPK (PKA)
2000 (MJ.)
O034209
12. Czerska Aleksandra BPK (LUL)
2001 (MJ.)
O026082
13. Czerska Aleksandra BPK
2001 (MJ.)
O026082
14. Dąbrowska Julia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2001 (MJ.)
O038829
10170155
15. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
16. Dreger Maja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O044372
17. Dubiel Kamil LKJ Zabajka
18. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
19. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
20. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
21. Głowiak Zuzanna UKJ Boska Dolina
2001 (MJ.)
brak
22. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2003 (J.)
O039732
23. Górska Sandra KJ Impuls
O048012
24. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
25. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
26. Halys-Urban Paulina Kj Palomino
S
O002933
27. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O034202
28. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
29. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
30. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
O038072
31. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
32. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O025685
33. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O046245
34. Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
35. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
36. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
37. Kostrzewski Hubert KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O002339
38. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
39. Kownacka Klaudia kj Facimiech
2005 (JM.)
O038083
40. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
41. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
42. Koza Wiktoria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
43. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
44. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
45. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
46. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
47. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
48. Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
S
O014312
49. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
50. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
51. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
52. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
53. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
54. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
55. Kwiecień Amelia KKJ FULLMET
2007 (JM.)
O052618
56. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
57. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
Brak
58. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
59. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
60. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
61. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
62. Maluga Julia KJ Leśna Wola
2003 (J.)
O049967
63. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
64. Molenda Oliwia Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
O052904
65. Mroczka Piotr JKS Pogórze
S
O025333
66. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
67. Najdzionek Maja WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
O046343
68. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
69. Niemczyk Weronika Kj Facimiech
2005 (JM.)
O053538
70. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
71. Niewiadomski Kacper wkj Lublin
2002 (J.)
O029332
72. Nowak Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020807
73. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
74. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
75. Patron Tomasz SKARB KOZIENICE
S
O003997
76. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
77. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
78. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
79. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
80. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
81. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
82. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
83. Rachwał Piotr St. KS KJK Szary Michałowice
S
O025098
84. Respondek Monika KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
85. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
86. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
87. Sieroń Katarzyna KJ Leśna Wola
S
-
88. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
89. Skrzypiec Agata KJ Trachy Gliwice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
90. Słaby Marcelina Jumping Team Wiercany
2005 (JM.)
O035628
91. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O007598
92. Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O007598
93. Śmiechowska Sara KJ PALOMINO
2007 (JM.)
O048422
94. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
95. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
96. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
97. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
98. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O036415
99. Sulowska Karolina WKJ Lublin
100. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
101. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
102. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
103. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
104. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
105. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
106. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
107. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
108. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
109. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
110. Wałęga Anna Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (JM.)
O057191
111. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
112. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
113. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
114. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
115. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
116. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
117. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (J.)
O047316
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

151

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
3.

119

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
4.

19

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
5.

73

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
K027838
6.

58

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
7.

81

ANTONIO OLD GER 2011 Wałach gniada/- F: Stamm 1859 / Ahorh Z
M: Stutbuch 1 / Sandro Hit
K027514 DE433331708511
8.

5

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
K023917 616007610036813
9.

164

ARAK SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Cantanis
M: Armila
K021246 616999530279111
10.

80

ARAMIS OLDENBURSKA POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
11.

97

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
12.

17

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
13.

64

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
14.

79

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
15.

109

AURA-M SP POL 2014 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P
M: Astra
K027522 616009690062814
16.

155

BABILONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz gniada/173 F: Welstein
M: Baszta
brak 009630158506
17.

131

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
K024771 616009540053914
18.

145

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
19.

186

BALLINACLOUGH ORPHEUS /kuc F:
M:
20.

38

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
21.

49

BEAU DU SANCY OLDENBURSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Burberry
M: Newada
K018025 DE433331655510 105CD73
22.

116

BERGIL WLKP POL 2006 wałach gniada/173 F: El Bundy
M: Brenda
K010153 Brak
23.

62

BINGO SP POL 2008 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K015801 616999540191508
24.

101

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690
25.

1

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
26.

9

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
K020113 528003000711104 105EN95
27.

18

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
28.

70

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada/180 F: Connor
M: Nusella
K019056 DE421000
29.

163

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
30.

37

CALIGO Z ZANGERSHEIDE POL 2016 Ogier gniada/170 F: Chellsuni z
M: Walburga
K029196
31.

166

CALIGULA-L SP POL 2014 Wałach siwa/175 F: CORRADO SON
M: CONCHITA L
K028155 616 009 61 00786 14
32.

51

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
33.

59

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
34.

26

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
35.

156

CAPPUCCINO HIPPICA OS POL 2010 Ogier siwa/172 F: Cancara
M: Carnute
K017303 K017303
36.

195

CARANDO 3 HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
K009473
37.

52

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
38.

94

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
39.

168

CASALLINA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: CASALL
M: ZINNA
K025110 DE 421000567813
40.

178

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
41.

69

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
42.

162

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: cassini II
M: qua
K022324 DE418181685010
43.

68

CATINA BLUE FG WURT GER 210 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Paola S
K027615 DE473730357410
44.

47

CEDRIC SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
K024868 A0018179S
45.

111

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510
46.

165

CHACCO ONE OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175 F: CHACCO-BLUE
M: WARONDA
K020332 DE418184010710
47.

75

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 ogier gniada/170 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 DE421000120513
48.

22

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
K019325 DE418184089909
49.

139

CHACITOL - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
K012177 -
50.

28

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
51.

106

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
52.

89

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
53.

25

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
54.

192

COCO BOMB F:
M:
55.

153

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG. BEL 2012 Klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Pastel/Azur de Paulstra
K024586 -
56.

177

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
57.

33

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
58.

85

CORIANO OS GER 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Coupe d'Or
M: Cariana/ Calico
K029377 DE418180180816
59.

36

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani /
M: Walburga /
K027475 -
60.

66

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Wałach gniada/167 F: Cornet Obolensky
M: Furosy / Furioso ||
K025925 K025925 103XS43
61.

170

CRAZY LOVE HOL POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Canabis / Contender
M: Leinanie / Landgold
K029418 DE418180048614
62.

141

CURT COBAIN HOL POL 2010 wałach gniada/173 F: Crawford
M: V-Quetta / Quinar
K018001 DE421000594810
63.

91

CYTAT TS POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir /
M: Czarna /
K019877 POL999540081303
64.

152

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
65.

86

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: Domingo
M: Dafne
K009185 10401
66.

56

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
67.

67

DESAND SP POL 2009 Wałach gniada F: Desant
M: Dewiza de Revel
K017300
68.

154

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
69.

76

DIALOG MST SP POL 2015 wałach kasztanowata/. F: Dinken
M: Andiamo Girl
K029510 .
70.

187

DON CARLOS F:
M:
71.

92

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
K024153 616009540017612
72.

136

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
K023883 616009530092613
73.

8

DRAGO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: Duran Duran
M: -
K018708 -
74.

129

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
75.

118

EL NINO KWPN POL 2010 Wałach gniada/166 F: -
M: -
brak brak
76.

46

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
77.

90

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
78.

181

FILADELFIA SP POL 2001 Klacz gniada/160 F: ***,
M: *****
K029492 999
79.

78

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
80.

133

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
81.

96

FUKS SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
82.

108

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
83.

148

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
84.

16

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata/- F: So In Love
M: Generacja
K018816 POL009690066209
85.

88

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
86.

57

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
87.

173

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
88.

39

HARAGORN SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L /
M: Honda /
brak 98765
89.

169

HAUST M SP POL 2016 Wałach gniada/160 F: Italian
M: Honda
K029604 616 999 63 01219 16
90.

30

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
91.

13

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Herbata
K020254 616009600306610
92.

190

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308 104QN36
93.

144

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
94.

137

INCREDIBLE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
95.

95

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
96.

125

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156
97.

35

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
98.

184

IXELLE DE FREMIS 2014 k kasztan F: Marius Claudius / Concorde
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
99.

107

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
100.

135

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Corde
M: Jastarnia / Lais
K017588
101.

77

JAMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada/. F: Etoulon VDL
M: Pheminka
K025376 .
102.

41

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
103.

27

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
104.

45

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
105.

175

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: ETOULON VDL
M: ARMANTICO/ AHOLD UP PREMIER
brak 528003201403725
106.

143

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
107.

172

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
108.

124

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara/173 F: Landino hol
M: Josephine sp
K007813 09507
109.

104

JULINKA KWPN NED 2014 Klacz gniada/164 F: Kannan /
M: Odermus R /
K028659 -
110.

142

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
111.

115

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
112.

54

K-NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata/170 F: Tabasko
M: Karina
K021470 616009680005110
113.

189

KALIGULA F:
M:
114.

105

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
K028862 -
115.

174

KARANZA KWPN POL 2015 klacz gniada/170 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: WENDELIEN/ PHARAON
brak 528003201505262
116.

157

KARDENIA HIPPICA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
brak brak
117.

179

KAREZZO WP KWPN POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak 528003201503588
118.

114

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
K028412 - -
119.

161

KASHMIR HIPPICA OS POL 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Kannan
M: Heartbreaker
K023053 Brak
120.

171

KELVIN NITA KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: dakar vdl
M: diana-nita/ landlord
K029604 528003201503515
121.

127

KENIUS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
122.

160

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Carrera VDL KWPN
M: Carisma Fortuna KWPN/ Quasimodo Z
K027734 528003201508310
123.

159

KISMET HIPPICA OS POL 2014 Wałach gniada/169 F: Kannan
M: Loubette
brak brak
124.

147

KLAUDIA SP POL 2004 klacz gniada/164 cm F: Romulado
M: Kaliope
K009640 10671
125.

113

KLETCHER - POL 2015 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
126.

21

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
127.

44

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonkers
M: Kostaryka PG
K018566 616009580856407
128.

191

KORSYKA HIPPICA F:
M:
129.

158

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
130.

83

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
131.

42

LAFAYETT XX POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: .nn
M: Nn
K029550 ....
132.

99

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
133.

167

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/173 F: CORRADO SON
M: LOZANNA L
K028154 616 009 61 00866 14
134.

84

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof
K029376 52801000618
135.

43

LUCAS MOURA SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Contender Son
M: Landmina
K022954 616009550120813
136.

65

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
137.

196

MAGNAT KUC POL 2009 Wałach kara/kuc: F: Nugat
M: Markiza
Brak
138.

31

MAGNAT SP POL 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Limak
M: Morgana
K029411 616 009 54 00155 10
139.

72

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
140.

138

MAJOR - POL 2007 wałach skarogniada/- F: -
M: -
- -
141.

134

MARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/172 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616 006 58 01823 12
142.

23

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
143.

180

MEGAN KUC POL 2007 Klacz gniada F: Kuc
M: Kuc
Brak
144.

146

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/175 F: Messenger
M: Sobota
K023064 K023064
145.

123

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
146.

110

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
K021285 616007520056712
147.

61

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
148.

6

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
B RAK
149.

93

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
150.

120

ORCHIDEA KG SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Concreto
M: Orli Baja KG
K026002 brak
151.

71

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
K024661 616009510343212
152.

100

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
153.

193

QUICK PRESTIGE F:
M:
154.

128

QUICKY B Z SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
155.

103

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
A A
156.

122

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
157.

24

ROBESPIERE SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: For Pleasure
M: Rock and Roll
K015472 616009661130809
158.

185

ROMA F:
M:
159.

50

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
160.

130

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
K019914 616009600253411
161.

60

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
162.

194

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada F: faust zt
M: doren
BRAK s666
163.

48

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
164.

182

RUSŁANA Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz siwa/mk:150 cm F: Corrado Boy
M: -
Brak -
165.

29

SARANNAH SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Ekwador
M: Sahara
K025324 616009570182710
166.

102

SAWANA SP POL 2011 Klacz srokata/140 F: Sadam
M: Alaska
K027698 -
167.

132

SCARTO SP POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: Xxx
M: Xxx
K021687 Xxx
168.

121

SENQUEST SP POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Qulester
M: Seniora
K028408 Brak
169.

140

SEPIA - POL 2014 klacz gniada/- F: -
M: -
K024958 -
170.

82

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/- F: Lando / Landadel
M: Setia / Empik
K008290 616009540048704
171.

32

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
172.

53

SIBILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/170 F: Biscayo
M: S Easy Fly Ex Easy Fly
K022579 616009510252913
173.

7

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
174.

98

SING WLKP POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
K025809 616007610160712
175.

176

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
176.

183

SUMIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Trawant
M: Sumienna / Szron
K017995 POL009540053809
177.

126

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
K019852 616006690084911
178.

20

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
179.

40

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tessa / Oltkamp
K025557 616009580523313
180.

34

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
181.

87

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
182.

112

VALENCIA VOLO - POL 2012 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
183.

55

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
K009832 POL009570256802 102TG16
184.

117

VIVIANO HANOWERSKI POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
185.

63

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
186.

188

WIVO M 2015 k siwa F: Veloce de Favi / Jouan de Frel
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K029070 616006690064615
Rider Club
Competition
Prize
Batko Natasza St. KS KJK Szary Michałowice
Lic
Białczak Sebastian JKS u Robsonów
250
70
150
15
SUM:
485.00
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
550
700
230
SUM:
1480.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
150
SUM:
150.00
Chwała Maria KJ Leśna Wola
Lic
Chwostek Zuzanna BPK (PKA)
Lic
Czerska Aleksandra BPK (LUL)
200
SUM:
200.00
Dreger Maja KJK Solka Międzyrzecze
Lic
Gorczyńska Anna UKJ Lalin
Lic
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
450
SUM:
450.00
Halys-Urban Paulina Kj Palomino
100
150
SUM:
250.00
Janas Olga KJ Leśna Wola
Lic
Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
100
SUM:
100.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
170
100
SUM:
270.00
Kostrzewski Hubert KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
70
SUM:
70.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
280
750
280
350
350
SUM:
2010.00
Kownacka Klaudia kj Facimiech
290
SUM:
290.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
650
350
SUM:
1000.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
50
1200
100
150
SUM:
1500.00
Koźbiał Julia KJ Facimiech
100
150
SUM:
250.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
120
50
100
800
850
SUM:
1920.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
230
SUM:
230.00
Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
50
15
SUM:
65.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
80
SUM:
80.00
Kufel Artur WKJ Lublin
15
50
150
35
15
450
450
2400
SUM:
3565.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
150
1900
SUM:
2050.00
Kut Ewa UKJ Lalin
15
120
SUM:
135.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
15
150
400
SUM:
565.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
35
SUM:
35.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1300
550
550
1700
SUM:
4100.00
Najdzionek Szymon WLKS Krakus
250
SUM:
250.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
170
300
500
450
100