Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 18-19.07.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
191 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:08:58
2020-07-16 12:08:58
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:01:10
2020-07-16 12:01:10
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:49:53
2020-07-16 11:49:53
Magdalena Lemieszek GAUS
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
188 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:35:17
2020-07-15 20:43:14
Weronika Jałocha A' LEGATO
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
187 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:35:25
2020-07-15 17:39:54
Sara Knothe ARIADNA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
186 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:52:20
2020-07-15 16:47:50
Alicja Ciarczyńska LADY-LIKE BS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
185 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:35:35
2020-07-15 16:12:42
Zuzanna Kotalewicz FALKATA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
184 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:35:44
2020-07-15 15:50:09
Dajana Lendzion CRISTIANA SHO Z
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
183 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:35:54
2020-07-15 12:59:01
Weronika Zegar WIASTON
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:36:00
2020-07-15 12:57:52
Julia Mroczkowska KATIUSZA DI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:32:45
2020-07-15 08:19:39
Amelia Baranowska MYRDDIN (MERLIN)
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
180 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 23:54:44
2020-07-14 21:25:39
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
179 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 23:54:50
2020-07-14 20:37:57
Ewelina Smolińska TYTAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 12:16:30
2020-07-14 19:04:32
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:16:45
2020-07-14 17:26:06
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:52:03
2020-07-14 16:47:56
Olga Rzycka JACKSON
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 15:31:08
2020-07-14 15:27:24
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 15:24:12
2020-07-14 14:23:35
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:04:57
2020-07-14 11:58:41
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 10:05:16
2020-07-14 04:51:23
Sophia Inguenaud CARIA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 10:05:24
2020-07-13 22:51:57
Zuzanna Kaleta SISSI ZAGORKA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 10:05:32
2020-07-13 22:23:37
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 10:05:40
2020-07-13 21:43:22
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-15 20:19:13
2020-07-13 21:14:45
Martyna Dulinska BRANDO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:09:10
2020-07-13 18:19:30
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:41:12
2020-07-13 17:28:08
Karolina Pogorzelska EVO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:11:52
2020-07-13 17:24:24
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:12:12
2020-07-13 17:12:20
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:12:18
2020-07-13 17:11:26
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:53:41
2020-07-13 15:00:31
Alicja Ciarczyńska SPECIAL CORNET
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 11:53:13
2020-07-13 15:00:10
Alicja Ciarczyńska SILVANO
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 16:50:48
2020-07-13 14:16:53
Katarzyna Maciejewska MARIIT P
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:13:18
2020-07-13 14:04:24
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:13:16
2020-07-13 13:46:37
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:25:13
2020-07-13 11:57:53
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 16:50:42
2020-07-13 11:49:01
Gabriela Kozicka ANGELINA G
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:25:47
2020-07-13 10:24:29
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 09:57:05
2020-07-13 09:56:50
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:29:43
2020-07-13 07:57:35
Aleksandra Kaszyńska CUIDAM DE VRENDT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:30:14
2020-07-12 23:34:02
Julia Borys NEFRYT
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:30:21
2020-07-12 23:30:13
Antoni Borys WILMAR
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:30:26
2020-07-12 21:58:42
Alicja Potocka COCO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:30:32
2020-07-12 21:56:54
Aleksandra Potocka KARMENTA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:17:03
2020-07-12 21:56:17
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA GR.C
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:17:17
2020-07-12 21:55:51
Klaudia Skłodowska CAVALLO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:30:48
2020-07-12 21:55:19
Patrycja Strus ZENDER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:31:00
2020-07-12 21:19:21
Monika Czechowicz P-ZOJKA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:31:06
2020-07-12 20:55:17
Oliwia Kot HAWANKA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:54:58
2020-07-12 18:53:51
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:11:37
2020-07-12 18:45:11
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:53:39
2020-07-12 15:12:07
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:53:45
2020-07-12 15:08:30
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:53:51
2020-07-12 10:59:18
Weronika Buchcar IKANA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:54:03
2020-07-12 01:55:29
Dorota Żołyniak MARSYLIA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:20:24
2020-07-11 21:27:03
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:49:26
2020-07-11 16:55:58
Kaja Gawda LANZOR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:20:32
2020-07-11 16:52:35
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 23:55:07
2020-07-11 12:23:52
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:43:38
2020-07-10 21:00:20
Wiktoria Kabala DIOMEDES
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:43:43
2020-07-10 20:43:44
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:43:59
2020-07-10 19:06:15
Maja Wołkow HALMA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:44:10
2020-07-10 17:17:01
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:04:45
2020-07-10 15:11:12
Zofia Okuła CENTO BOY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 09:53:28
2020-07-10 12:21:24
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:13:01
2020-07-10 11:09:53
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:10:34
2020-07-10 09:04:14
Zdzisław Wojtera C FOEGANDRA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:10:49
2020-07-10 09:03:41
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:11:13
2020-07-10 08:57:15
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:11:26
2020-07-10 08:56:40
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:11:40
2020-07-10 08:55:59
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 16:50:31
2020-07-10 08:47:58
Dominika Jamorska BASSARA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:49:03
2020-07-09 21:06:08
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:50:50
2020-07-09 20:59:17
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 11:19:21
2020-07-09 20:38:57
Kinga Pięta LOTAR
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 20:00:32
2020-07-09 16:35:48
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 14:05:19
2020-07-09 16:13:01
Oliwia Esz GAJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 14:05:54
2020-07-09 16:12:26
Oliwia Esz CHABER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 20:00:39
2020-07-09 15:18:42
Karina Skorupa LARIX
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 20:00:45
2020-07-09 15:18:09
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 20:00:47
2020-07-09 15:17:24
Joanna Lorek AGITANIA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 20:00:52
2020-07-09 15:17:08
Dominika Uchman LAKRO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:07:34
2020-07-09 13:30:00
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:30:08
2020-07-09 09:50:09
Paweł Kaliciński IRRESISTIBLE B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 10:18:53
2020-07-09 00:06:44
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:48:52
2020-07-08 22:00:28
Michał Mordzelewski GUARO DE BOOM
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:49:00
2020-07-08 21:59:39
Michał Mordzelewski GWATEMALA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 21:57:41
2020-07-08 21:53:55
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 21:57:44
2020-07-08 21:52:05
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:11:20
2020-07-08 21:20:23
Michał Mordzelewski CLANET
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 20:05:52
2020-07-08 20:02:24
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 19:57:37
2020-07-08 19:34:04
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:54:30
2020-07-08 19:16:00
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 23:32:34
2020-07-08 19:07:14
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:11:12
2020-07-08 19:06:35
Szymon Weremczuk CORIANO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 11:19:09
2020-07-08 19:05:47
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 19:58:21
2020-07-08 19:05:25
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:10:29
2020-07-08 18:43:39
Antoni Tomaszewski LOPEZ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 16:09:20
2020-07-08 16:09:03
Julia Niedzielska EPOPEJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 15:52:30
2020-07-08 15:34:12
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:42:25
2020-07-08 13:22:29
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 13:06:34
2020-07-08 12:58:18
Inga Wach EVITA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 13:06:38
2020-07-08 12:52:46
Katarzyna Dobrowolska GRACJA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 13:06:41
2020-07-08 12:52:10
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 23:35:43
2020-07-08 10:11:47
Aleksandra Dąbkowska LORD BLEU
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:37:15
2020-07-08 09:05:52
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:37:11
2020-07-08 01:51:51
Zofia Karpińska COLORADO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:37:04
2020-07-08 01:50:56
Marianna Cebula MAESTRO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:37:00
2020-07-08 01:48:56
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 11:18:55
2020-07-08 01:48:34
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:47
2020-07-08 01:47:54
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:45
2020-07-07 23:23:42
Jagoda Wetmańska Jm'05 BARNABA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 15:25:56
2020-07-07 22:57:51
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:08:15
2020-07-07 21:02:32
Róża Skorupowska CON AKRELLO W
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:43:58
2020-07-07 20:18:06
Bogumił Lewandowski CORLANDO V
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:35
2020-07-07 19:49:37
Julia Sobków KARNUT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:33
2020-07-07 19:44:34
Michał Lemański KENT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:33
2020-07-07 19:36:04
Michał Lemański KENSINGTON H
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:33
2020-07-07 19:35:34
Michał Lemański JERAMY HX
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:28
2020-07-07 19:35:01
Michał Lemański J. SELLIE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:26
2020-07-07 19:34:04
Marta Gawlińska JACKSON PAULOWNA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:23
2020-07-07 19:34:00
Zuzanna Sobków ARIAS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:36:22
2020-07-07 19:22:10
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:42:33
2020-07-07 16:31:27
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:42:36
2020-07-07 16:30:59
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:42:39
2020-07-07 16:30:26
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:42:44
2020-07-07 14:46:52
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:42:44
2020-07-07 14:46:00
Bartosz Janiszek CRAZY GIRL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:42:45
2020-07-07 14:45:36
Bartosz Janiszek CINDIRELLA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:42:51
2020-07-07 14:44:53
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:19
2020-07-07 10:46:38
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:22
2020-07-07 10:46:05
Zuzanna Piasecka LANDGRAF II
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:24
2020-07-07 10:38:51
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:26
2020-07-07 10:38:31
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:29
2020-07-07 10:38:10
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:32
2020-07-07 09:21:39
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:35
2020-07-07 09:20:53
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:12
2020-07-06 20:46:43
Kaja Gawda ELECA LANSERO G
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:15
2020-07-06 20:25:11
Alicja Sadłos Mj'99 GRACJA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:20
2020-07-06 20:24:28
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:32
2020-07-06 20:23:54
Paweł Kaliciński BALOU DEJA VU
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:37
2020-07-06 20:23:18
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:41
2020-07-06 20:22:45
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:44
2020-07-06 20:22:16
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:48
2020-07-06 20:21:33
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:51
2020-07-06 19:26:51
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:52:58
2020-07-06 19:26:24
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:53:01
2020-07-06 19:25:43
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:53:06
2020-07-06 19:24:41
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:53:10
2020-07-06 17:55:37
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 23:55:59
2020-07-06 17:14:44
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 23:56:07
2020-07-06 17:14:13
Olga Celska EVITA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:53:23
2020-07-06 16:59:07
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:53:27
2020-07-06 16:58:38
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:21:01
2020-07-06 15:55:16
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:39:40
2020-07-06 13:51:39
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:05:43
2020-07-06 09:22:05
Aleksandra Kochańska VIKRAN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:05:46
2020-07-06 09:01:56
Adam Piekarz LAUDA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:05:48
2020-07-06 08:58:28
Julia Regucka VILLENA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:05:51
2020-07-06 08:54:56
Julia Regucka LIRA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:05:54
2020-07-06 00:09:29
Anna Seroka QUIZ 12
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:05:56
2020-07-05 21:26:19
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:05:59
2020-07-05 21:25:23
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:06:01
2020-07-05 19:12:18
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 07:19:55
2020-07-04 23:17:35
Agata Miazga MEFISTO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:31:38
2020-07-04 12:57:46
Milena Klimek KALINA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:10:16
2020-07-03 08:44:59
Adam Piekarz COLE PORTER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:10:18
2020-07-03 08:35:58
Julia Regucka DŻOKER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:10:20
2020-07-03 08:16:05
Julia Regucka ILONA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:10:22
2020-07-03 08:13:42
Dangis Rakauskas C UTRECHT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:28:54
2020-07-02 22:21:28
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 20:42:41
2020-07-02 15:05:28
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:12:39
2020-07-02 13:19:41
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 21:49:24
2020-07-01 21:42:37
Aleksandra Kochańska CORNETTO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 14:53:45
2020-06-30 18:49:08
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 14:53:46
2020-06-30 18:48:11
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:39:14
2020-06-29 22:53:14
Sandra Leśkiewicz DRACENA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:15:43
2020-06-29 17:31:33
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:39:23
2020-06-29 17:30:54
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 09:22:07
2020-06-29 12:03:33
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:39:31
2020-06-29 12:03:11
Klara Kostrzewa KING OF ROCK
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:39:32
2020-06-29 12:02:33
Klara Kostrzewa KALAHARI ROCK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:39:34
2020-06-26 20:37:53
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 13:57:33
2020-06-26 11:49:35
Natalia Kowalczyk FABREGAS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:18:17
2020-06-25 12:23:25
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:05:16
2020-06-20 23:13:58
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 23:55:43
2020-06-17 10:15:05
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:31:32
2020-06-15 14:12:55
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:31:35
2020-06-15 14:12:32
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:31:37
2020-06-15 14:11:42
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:31:39
2020-06-15 14:10:45
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:31:41
2020-06-15 14:10:17
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Amelia Płockie Centrum Zooterapii
2008 (JM.)
Brak
2. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
3. Błaszczak Anna BPK
S
O014500
4. Borys Antoni SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O051774
5. Borys Julia SSKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O038822
6. Broniatowska Anastazja KU AZS Politechniki Warszawskiej
1999 (MJ.)
O009485
10092457
7. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
8. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
9. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
10. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
11. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
12. Cholewa Kornelia Sj Piker
2005 (JM.)
Brak
13. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
14. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
15. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
18. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
19. Dulinska Martyna -
1999 (MJ.)
99022104241
20. Esz Oliwia KJ Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O041290
21. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (J.)
O034120
22. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
23. Gawlińska Marta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O003688
24. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
25. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
26. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (Mł.)
O056137
27. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
28. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
29. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
30. Hejger Marta KJ Okoły
S
O006053
31. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
32. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
33. Jałoha Weronika brak
2007 (JM.)
0056856
34. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
35. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
36. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
37. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
38. Kabala Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037904
39. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
40. Kaleta Jm'07 Zuzanna nz
2007 (JM.)
brak
41. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
42. Kalinowski Cezary Kj Strzała Krubiczew
S
O003297
43. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
2017 (Mł.)
O003297
44. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
45. Karpińska Zofia JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O057375
46. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
47. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
29999/17
48. Kilczewska Joanna KJ Strzała Krubiczew
2000 (MJ.)
O039405
49. Klimczak Martyna St. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
50. Klimek Milena Polski Polo Klub
2006 (JM.)
o054851
51. Knothe Sara brak
2003 (J.)
0048497
52. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O046245
53. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
54. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
55. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
O054987
56. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
57. Kot Oliwia SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O045958
58. Kotalewicz Zuzanna Brak
2003 (J.)
Brak
59. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
60. Kowalczyk Natalia Jantar Stryków
S
brak
61. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
62. Kozicka Gabriela brak
brak
63. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
S
O031416
64. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
65. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
S
O025285
66. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
67. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
68. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O040541
69. Lemański Michał JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O001208
70. Lemieszek Magdalena Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
S
brak
71. Lendzion Dajana Brak
S
O045944
72. Leśkiewicz Sandra Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2000 (MJ.)
O034673
73. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (MJ.)
O051996
74. Lewandowski Bogumił Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
1999 (MJ.)
Brak
75. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O050970
76. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006520
77. Małkowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2000 (MJ.)
O023713
78. Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O035587
79. Maślanka Bogdan bez przynależności
S
O022341
80. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
81. Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001512
82. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
83. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
84. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
85. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
86. Mroczkowska Julia Stajnia pod Zegarem
2004 (J.)
Brak
87. Murzyńska Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
O052107
88. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
O041582
89. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
90. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
91. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O045733
92. Piechnik Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O038621
93. Piekarz Adam KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O008004
94. Pielska Amelia JKS UMIASTÓW
2004 (J.)
brak
95. Pięta Kinga Płockie Centrum Zooterapii
2005 (JM.)
Brak
96. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
97. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O055019
98. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
99. Poschauko Julia KS Stadnina Koni Krzywopłoty
1999 (MJ.)
O014122
10085827
100. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
101. Potocka Alicja Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
102. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
103. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
O001839
104. Rakauskas Dangis KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O051030
105. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
106. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
107. Rzycka Olga bpk MAZ
S
O053523
108. Sadłos Alicja BPK
1999 (MJ.)
O029327
109. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
110. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
111. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
112. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
113. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
114. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
115. Skorupowska Róża bpk MAZ
S
O042142
116. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
117. Smaga Aneta KJ Plejada
S
O028984
118. Smolińska Ewelina Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
S
brak
119. Sobków Julia brak
2006 (JM.)
brak
120. Sobków Zuzanna brak
2003 (J.)
brak
121. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
122. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
123. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
124. Strus Patrycja SKJ OLIMPIA
2003 (J.)
Brak
125. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
126. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
127. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
128. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
129. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O003344
130. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
131. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
132. Tomaszewski Stanisław -
2008 (JM.)
brak
133. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (J.)
O039590
134. Wach Inga Soymax Horse Team
2001 (MJ.)
O038870
135. Wawrzyniak Zuzanna KJ Galop Kozienice
2007 (JM.)
O053306
136. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
137. Wetmańska Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
138. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
139. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
140. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
141. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
142. Wołkow Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2003 (J.)
0033575
143. Zawiska Aleksandra SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
brak
144. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
145. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
146. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

123

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

214

A' LEGATO WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Kardr
M: Askona
brak 616007600155804
3.

134

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
4.

68

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

44

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
6.

36

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
7.

233

APOLLO PG WLKP 2006 w c.gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Arenda / Elpar
K015606 POL007660690206
8.

215

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
9.

102

ARIAS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/175 F: Gluosnis
M: Ariane
brak brak
10.

196

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
11.

224

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
12.

43

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
13.

75

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 klacz gniada/1 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
14.

109

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
15.

39

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
16.

110

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
17.

12

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
18.

79

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
19.

165

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
20.

131

BORA XX POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282
21.

3

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
K021107
22.

124

BORYS XX POL 2003 wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
23.

186

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
None POL 009 59 01793 05
24.

87

BRANDY TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/mk:154 F: NN
M: NN
K023984 616999660631310
25.

144

BUHAWI TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
K026350 616999592000409
26.

210

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
27.

209

C FOEGANDRA KWPN NLD 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Voegandra / Cavalier
K022589 528003201010694
28.

60

C UTRECHT SP POL 06-06-2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro / Calvaro Z
M: C Utopia / Wizzerd
K026915 616009510294015
29.

77

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
30.

96

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
31.

122

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: EVER FOR PLEASURE
M: CENA
brak PL 616 009 66 14028 09
32.

151

CARAMBA SP POL 2011 Mare chestnut/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
K021871 616009600270811
33.

45

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrara/ Carrico
K023534 616009510253013
34.

4

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL009580499008
35.

182

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak -
36.

53

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 Wałach gniada/168 cm F: Cassin
M: Politese d'Ete
K014299 DE418181202208
37.

33

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
38.

69

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
39.

30

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
40.

148

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
Brak 208333201202093
41.

227

CHABER WIELKOPOLSKA POL 1998 Wałach gniada/- F: Kesar
M: Chrapka
K008673 10061
42.

143

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
43.

185

CHARDONNAY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag / Cellestial
M: Classic Cera / Camarque
K021922 DE456560008014
44.

130

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
K022560 056015Z55615311
45.

41

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
46.

116

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
47.

99

CINDIRELLA HOLSZTYN POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Z-First Lady
brak DE421000751916
48.

173

CLANET HOLSZTYN POL 2009 Wałach skarogniada/173 F: Clinton I
M: new origin
brak brak
49.

158

COCO SP POL 2014 klacz gniada/164 F: R
M: C
Brak .
50.

57

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/163 F: F- One USA
M: Dalandro Retto
K026913 616009510293715
51.

176

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
K016053 POL009640047306
52.

22

COLORADO PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Madison
M: Call Girl
K017489 616009680013510
53.

20

CON AKRELLO W DSP POL 2009 wałach ciemnogniada/180 F: Con Sherry
M: Akacja
K013088 -
54.

228

CORAZZI SP 2016 w gniada F:
M:
K029684
55.

84

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
56.

172

CORIANO OS GER 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Coupe d'Or
M: Cariana/ Calico
K029377 DE418180180816
57.

19

CORLANDO V Danish Warmblood DEN 2014 Wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V
Brak 208333201403215
58.

54

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Wałach gniada/167 F: Cornet Obolensky
M: Furosy / Furioso ||
K025925 K025925 103XS43
59.

147

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
60.

97

CRAZY GIRL OLDENBURG POL 2015 Klacz gniada/167 F: Lunatic
M: Zinna
brak
61.

11

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
62.

217

CRISTIANA SHO Z ZANGERSHEIDE NED 28.05.2013 klacz gniada/171 F: Carthino Z
M: Sandy
brak 056015Z55807913
63.

154

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Quidam de Revel
M: Visinaa
K014000 5280030000703489
64.

129

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
65.

92

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
66.

133

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
brak 616999661188611
67.

14

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
68.

138

DIOMEDES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 gelding dark bay/- F: dionizos
M: diuna
none 616 009 60 03043 07
69.

98

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L
K024199
70.

71

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
K023618 //
71.

47

DRACENA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/177 F: Emaks
M: Dama
Brak 616006580077615
72.

128

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
73.

58

DŻOKER SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Harley VDL
M: Dżinger xx
K029064 616 009 51 01530 16
74.

83

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
K027462
75.

72

ELECA LANSERO G HOL POL 2001 wałach gniada/168 F: Acorado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
76.

85

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
K028901 brak
77.

168

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa/173 F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
78.

118

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Quasimodo Van De Molendreef/Heartbreaker
M: Erynia/Palegro
K022588 616009510253113
79.

197

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
80.

21

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
81.

48

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
82.

114

EVITA OLDENBURSKA POL 2015 Klacz siwa/180 F: Cascadello II/Casall
M: Esme/Lake Bid
Brak DE 418182520115
83.

16

EVITA HANNOWERSKA POL 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy/Escudo I
M: Silence/Stolzenberg
K029672 DE 431319626813
84.

38

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467
85.

46

FABREGAS SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Carlos Dz
M: Floryda
brak 616009590014914
86.

216

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir / Babant
M: Falanga / Antokol
K025262 POL007610193407
87.

170

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Florin
K011507 POL00967010060711587
88.

207

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
K020664
89.

81

G - BISZKOPT SP POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
K027458 Brak
90.

226

GAJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/150 F: Carlos DZ
M: GLADIOLA
brak 616009661447412
91.

230

GAJA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Solaris
M: Gloria V / Roland
K020695
92.

220

GAUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Renommee
M: Gaisma
Brak
93.

35

GIGA STAR THE LADY F SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Michael Angelo F
M: Grand Lady
K029753 616009610114315
94.

181

GIZELA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:134 F: nn / nn
M: Gabi AS / Rokset
K023968 616999580284510
95.

111

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
96.

175

GOLDERINE MECKLENBURG POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
97.

115

GRACJA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Eksodus/Spartakus
M: Grossa
Brak 616 999 58 07423 09
98.

73

GRACJA WLKP POL 2007 klacz tarantowata/170 F: Euroboss
M: Garta
K017755 POL007590264907
99.

145

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
100.

180

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
101.

152

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
102.

125

GUARO DE BOOM SP POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: LARRON
M: Guarana/ Alvarez 17
BRAK 616009640071316
103.

126

GWATEMALA SP POL 2010 klacz siwa/165 F: Cantanis hol
M: Gordonka/ Corde
brak 616009590134310
104.

89

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara/- F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
105.

141

HALMA WLKP POL 2003 klacz siwa/173 F: Faraon
M: Hinduska
K020008 616007660027803
106.

113

HASSLING-KETLING SP POL 2014 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
107.

162

HAWANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/168 F: Fagot
M: Hawanna
brak POL 006590155308
108.

51

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
K027423 brak
109.

15

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
110.

70

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
111.

6

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
112.

149

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme
M: Ikea
brak 616009640025512
113.

59

ILONA SP NED 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven XX
K024833
114.

169

INIESTA-P WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
K028135 616007610141715
115.

155

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
116.

104

J. SELLIE KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/165 F: Bustique
M: Vegas
Brak 528003201400265
117.

82

JACKPOT KWPN POL 2014 wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
K026841 Brak
118.

199

JACKSON BELGIJSKA POL 2009 Wałach gniada/17” F: Jest
M: Jest
Brak Brak
119.

103

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
K025800
120.

86

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241
121.

229

JANTAR - W M 2016 o gniada F: Jurand / Arcus
M: Jugla / Przedświt XIII-4
K029738
122.

80

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
K016521 POL007590188507
123.

106

JERAMY HX KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Don Diablo HX
M: Bustique
Brak 528003201407178
124.

166

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: .
M: Z
Brak .
125.

50

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gelding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
- -
126.

61

KALINA SP POL 2001 Klacz kasztanowata/167 F: Leandro
M: Kalla
k012000 11705
127.

120

KAOLIN LA TULIPE KWPN POL 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolenski
M: Queency De L'Hallali
Brak 528003201501204
128.

159

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
brak
129.

108

KARNUT SP POL 2009 gelding bay/165 F: Carnute
M: Klarissa
none 616009530297309
130.

225

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/180cm F: Rosselli
M: Kasandra
K019298 POL 007 52 00754 04
131.

219

KATIUSZA DI TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz kara F: Dinar
M: Krutynia
brak
132.

105

KENSINGTON H KWPN NED 2015 wałach gniada/179 F: Entertainer
M: Lupicor
Brak 528003201503571
133.

107

KENT KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Big Star
M: Lord Z
Brak 528003201507120
134.

49

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gelding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
- -
135.

52

KOKAINA HIPPICA OLDENBURSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan
M: La Silla
K027005 DE418180093914
136.

142

KUROSAWA SP POL 2009 gelding bay/167 F: Contendor
M: Księżniczka
K018124 616009680111609
137.

121

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
138.

221

LADY-LIKE BS DEUTCH PFERDE GER 2016 klacz siwa/166 F: Mylord Carthago
M: Daylight
K029640 DE441410326716
139.

135

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC LAKE BID
M: Lakrima
K019769 616009610226811
140.

88

LANDGRAF II HOL. GER 2011 wałach gniada/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 DE421000172111
141.

193

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
Brak -
142.

132

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
brak 616006550096015
143.

174

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
144.

64

LAUDA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: EMIR R
M: LG. ZARAH R6
K029688 616009510236915
145.

101

LAXI WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Lancer III
M: Capuccina
K029068 DE441411181611
146.

231

LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS) KUC WALIJSKI POL 2016 Ogier inna/kuc:137 F: Albrecht's hoeve maikel
M: Leemculehoeve's daphne
Brak Brak
147.

139

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
148.

90

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
149.

66

LIRA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: CHAMAN
M: LIBERIA
K029686 616009510293315
150.

78

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
151.

127

LITTLE LADY HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: Litas - Star
M: Gesche
K029172
152.

17

LIWIA KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
K028101 616013661755610
153.

25

LOPEZ SP POL 2013 gelding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
154.

23

LORD BLEU KWPN NED 2016 ogier gniada/162 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
K029468 .
155.

55

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
156.

136

LOTAR HAFLINGER POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
brak
157.

26

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof
K029376 52801000618
158.

100

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Lightning
M: Norga
K014144
159.

164

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
160.

112

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
161.

213

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
K025208 DE421000600513
162.

37

MARIIT P SP POL 2012 klacz siwa/168 F: CON CALMA
M: Mala Cerra P
brak .
163.

150

MARSYLIA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/162 F: Natercio
M: Murcja
brak 111
164.

62

MEFISTO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Wawer
M: Markiza / Lew II
K013631 POL009660231606
165.

208

MYRDDIN (MERLIN) Irish Cob Sport Horse POL 2002 Ogier inna/mk:152 F: Unknown
M: Scully
Brak
166.

156

NEFRYT MAŁY KOŃ POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
K020982
167.

189

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gelding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
168.

31

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
169.

205

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
170.

161

P-ZOJKA SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Arianin / Argon
M: Paloma / Plomer
K019623 616 009 59 00971 11
171.

117

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
172.

200

PERFECTO SP POL 2010 wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
K016501 616 009 52 00045 10
173.

2

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Panama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
174.

56

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 klacz ciemnogniada/160 F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
brak 616009530059611
175.

198

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
K024819 208333200507392
176.

67

QUIZ 12 KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Quidam De Rrevel
M: Arizona III X Con Air
K026331 K026331
177.

95

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada/168 F: LIDER
M: RAFA
K011901 Brak
178.

74

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 1
179.

192

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009`
180.

195

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
181.

40

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
182.

27

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
183.

167

ROMA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: ROCUS
M: SZAROTKA
brak 616 999 51 02395 15
184.

184

RONALDO MK SP POL 2015 wałach siwa/161 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
brak 616 009 60 02486 15
185.

212

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
186.

94

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
K028536 616009630058814
187.

222

SILVANO SP POL 2016 ogier siwa/165 F: Cheppettano
M: Simona
K029641 616009670081206
188.

183

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 mare chestnut/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Nd Nd
189.

119

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
190.

140

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:140 F: -
M: -
Brak 616009681038414
191.

93

SMILE SL SP POL 2011 Klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
192.

211

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
K028132 -
193.

223

SPECIAL CORNET WEST POL 2015 wałach siwa/178 F: SPECIAL de MUZE
M: CLARA SB
K029607 DE441411436315
194.

76

SUN PAULA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
K019021 616009540079410
195.

171

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
K027866 brak
196.

91

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
197.

146

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Szaman
M: Niagara
brak 616013610070010
198.

232

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
brak
199.

8

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542
200.

202

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: -
M: -
K027048
201.

206

TYTAN SP POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Trufla
K012084 POL009580117605
202.

63

VIKRAN SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Narvik
M: Vicky
brak 616009520047513
203.

65

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: ELVARO
M: V DANNELINE
K029685 616009510235515
204.

42

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
205.

201

WERONA SP POL 2010 klacz gniada/mk:. F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
206.

218

WIASTON SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Winston
M: Wiara
Brak 616009530056413
207.

157

WILMAR MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/162 F: Rashim
M: Wilma
K011113
208.

160

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
Rider Club
Competition
Prize
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
250
400
SUM:
650.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
250
300