Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Woj. Łódzkiego oraz ZR-B i ZT-B
SO Bogusławice, 24-26.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:59:19
2020-07-22 15:59:19
Julia Kociołek KACPER
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:41:24
2020-07-22 15:41:24
Oliwia Kwiatkowska OTELLO
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:39:31
2020-07-22 15:39:31
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:38:34
2020-07-22 15:38:34
Maja Bella Friedman EL CAPONE
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:28:35
2020-07-22 15:36:03
Ewa Kwiatkowska GRACJA
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:26:23
2020-07-22 12:26:23
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:25:12
2020-07-22 12:25:12
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:24:28
2020-07-22 12:24:28
Kamil Grzelczyk SUNDANCE
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:55:52
2020-07-22 10:55:52
Natalia Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:53:37
2020-07-22 10:53:37
Natalia Kręgielska COQUICKUCO G
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:52:17
2020-07-22 10:52:17
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:15:23
2020-07-21 15:15:23
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:58:44
2020-07-21 14:58:44
Jakub Florczak LENOX
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:57:02
2020-07-21 14:57:02
Irmina Szybka Mj'01 OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:46:38
2020-07-21 11:46:38
Julia Górska ISMENA
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:44:18
2020-07-21 11:44:18
Iga Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 32R/N/zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:14
2020-07-21 11:43:14
Adrianna Ostrowska ALUZJA
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:41:23
2020-07-21 11:41:23
Adrianna Ostrowska FERRARI
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:45:28
2020-07-21 11:40:29
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:41:42
2020-07-21 11:39:34
Adrianna Ostrowska DOBROSTAN
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:41:54
2020-07-21 11:38:36
Adrianna Ostrowska IKONA
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:54:59
2020-07-21 11:36:24
Oliwia Pałka DIAMOND GIRL ZK
  • 1x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:28:35
2020-07-20 17:28:35
Nadia Sabitov JAZZ
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:07:48
2020-07-20 13:07:48
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 11R/C/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22R/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 33R/C/zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:47:21
2020-07-17 23:10:45
Aleksandra Maszarek MAKSIMUS
  • 2x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:09:12
2020-07-17 22:43:01
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:47:50
2020-07-17 22:07:55
Aleksandra Lasota PEPSI
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:47:56
2020-07-17 22:03:38
Katarzyna Rybarkiewicz ISKRA
  • 1x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:48:04
2020-07-17 21:39:23
Jacek Lasota SILVER
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:48:12
2020-07-17 21:38:17
Magdalena Lasota ORZECH
  • 2x 12T//towarzyski - „pierwszy skok” - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:48:15
2020-07-17 21:28:07
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:48:19
2020-07-17 21:09:55
Wiktoria Tomasik FOKUS
  • 1x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 24T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 06:48:22
2020-07-17 20:46:31
Dagmara Antczak KAZAR M
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:07
2020-07-17 13:22:56
Jagoda Wetmańska Jm'05 BARNABA
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:09
2020-07-17 10:20:38
Julia Kowalik JAGUSIA
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 2x 24T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 16:00:27
2020-07-16 22:12:48
Joanna Palińska WALDI
  • 1x 23T//towarzyski - „pierwszy skok” - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:16
2020-07-16 20:07:36
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:18
2020-07-16 20:06:59
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:19
2020-07-16 19:02:17
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:21
2020-07-16 18:40:25
Maja Szczepanik DAGA
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:23
2020-07-16 17:45:58
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:26
2020-07-16 14:14:49
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:28
2020-07-16 14:14:13
Agata Malewska ESCATO
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:30
2020-07-16 13:20:08
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:32
2020-07-16 13:00:29
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 32R/N/zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:34
2020-07-16 13:00:05
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 32R/N/zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:37
2020-07-16 12:59:32
Zofia Sondej PIKTOGRAM
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:39
2020-07-16 12:44:23
Mateusz Leszczyński BEYASH QUAN
  • 2x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:41
2020-07-16 12:43:58
Mateusz Leszczyński HANSOLO S
  • 2x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:44
2020-07-16 12:43:06
Wiktoria Suliborska GRENADIER S
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:47
2020-07-16 12:42:15
Jordan Krakowiak URBANIA-K
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:49
2020-07-16 12:41:36
Natalia Gawryś RICHELIEU
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:51
2020-07-16 08:25:23
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:53
2020-07-16 08:07:44
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:55
2020-07-16 08:02:20
Klaudia Gozdek THALIA
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:15:57
2020-07-16 08:00:51
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:00
2020-07-16 07:57:55
Kamila Łajszczak IWA
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:02
2020-07-16 07:55:50
Mateusz Brajtkrojc NOVITA
  • 1x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:04
2020-07-16 00:43:43
Nina Milczarek AMARANT
  • 2x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:07
2020-07-15 23:14:54
Wiktoria Troć PASCAL S
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:10
2020-07-15 23:14:02
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:14
2020-07-15 22:45:52
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:21
2020-07-15 21:42:56
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:27
2020-07-15 21:20:04
Aleksandra Suwała DAKOTA
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:31
2020-07-15 21:19:54
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 32R/N/zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:34
2020-07-15 21:18:19
Weronika Kolasa SENCHA
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:01:10
2020-07-15 20:42:10
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 32R/N/zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:01:07
2020-07-15 20:41:07
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:01:07
2020-07-15 20:40:20
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:41
2020-07-15 17:43:29
Maja Taczalska AVENUE
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:43
2020-07-15 17:43:11
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:46
2020-07-15 12:38:32
Vladimir Zaytsev HOLLY K
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:48
2020-07-15 12:37:56
Vladimir Zaytsev BALLANTINES
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:50
2020-07-15 12:36:59
Anna Woźna GRANDA
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:53
2020-07-15 11:33:23
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN W
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:16:56
2020-07-15 11:32:37
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:31:54
2020-07-15 10:27:35
Filip Milc AWANGARDA
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:07:20
2020-07-14 23:44:30
Zuzanna Wanat TOYOTA
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:17:03
2020-07-14 23:43:24
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:06:16
2020-07-14 23:42:28
Weronika Pilińska BED BOY
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:17:08
2020-07-14 23:41:35
Maciej Pająk CHERROKEE
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:17:11
2020-07-14 23:40:35
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:17:15
2020-07-14 23:39:58
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:17:43
2020-07-14 23:39:03
Ewa Macieszczak ROSENBACHS TAJO
  • 2x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:17:48
2020-07-14 23:38:15
Marcelina Lasota ISSOS
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:17:53
2020-07-14 23:37:34
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 1T//towarzyski - „pierwszy skok” - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:01
2020-07-14 23:36:54
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 4 MWŁ/LL-80/I półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15MWŁ/LL-80/II półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26MWŁ/LL-80-90/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:04
2020-07-14 22:48:42
Paulina Lewandowska LEGIA
  • 2x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 24T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:08
2020-07-14 22:38:09
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:15
2020-07-14 21:34:38
Tola Świerczyńska CLAYTON
  • 1x 4 MWŁ/LL-80/I półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15MWŁ/LL-80/II półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26MWŁ/LL-80-90/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:18
2020-07-14 21:26:11
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:20
2020-07-14 12:09:42
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:23
2020-07-14 12:05:11
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:26
2020-07-14 12:04:26
Patryk Mordaka SZALONA LULU
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:28
2020-07-14 12:03:58
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:38
2020-07-14 09:29:53
Gabriela Galińska TALL
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:41
2020-07-13 22:00:21
Joanna Lorek AGITANIA
  • 1x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:43
2020-07-13 21:47:01
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:45
2020-07-13 21:46:10
Karina Skorupa LARIX
  • 1x 4 MWŁ/LL-80/I półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15MWŁ/LL-80/II półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26MWŁ/LL-80-90/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:47
2020-07-13 21:38:30
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:49
2020-07-13 09:41:25
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:34:11
2020-07-12 21:16:38
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:34:47
2020-07-12 20:01:31
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENÖ
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:34:51
2020-07-12 18:57:06
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:34:53
2020-07-12 18:56:37
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 14:20:31
2020-07-12 18:48:31
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:16:54
2020-07-11 22:50:05
Sebastian Bąk IMPATI ROSS VDL
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:16:58
2020-07-11 22:49:37
Sebastian Bąk PORTOS
  • 1x 9MWŁ/N/I półfinał SENIORZY - 120 cm szybkości
  • 1x 20MWŁ/C/II półfinał SENIORZY - 120 cm zwykły rt. 238.2.1
  • 1x 31MWŁ/C-C1/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:17:09
2020-07-11 22:38:11
Julia Stankiewicz EPSON MK
  • 1x 4 MWŁ/LL-80/I półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15MWŁ/LL-80/II półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26MWŁ/LL-80-90/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:17:12
2020-07-11 22:37:33
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 1x 4 MWŁ/LL-80/I półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15MWŁ/LL-80/II półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26MWŁ/LL-80-90/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:17:15
2020-07-11 22:36:55
Lena Michalska BISIA
  • 1x 4 MWŁ/LL-80/I półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15MWŁ/LL-80/II półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26MWŁ/LL-80-90/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 14:37:21
2020-07-11 22:36:17
Marta Szkiela JOHNNIE WALKER
  • 1x 2T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL-80/towarzyski - 80 cm z trafieniem w normę czasu S1-Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:18:51
2020-07-11 21:03:31
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 14:21:14
2020-07-11 20:01:19
Kacper Mucha ALUZJA
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 14:21:28
2020-07-11 20:00:35
Weronika Niedźwiedź SATISFACTION
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:17:35
2020-07-11 19:57:03
Antonina Marcińczak GUFI
  • 2x 1T//towarzyski - „pierwszy skok” - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:48:43
2020-07-11 19:55:04
Hanna Ciepłucha EKWADOR
  • 1x 3 MWŁ/LL-70/I półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14MWŁ/LL-70/II półfinał AMATORZY do 16 lat - 70 cm dokładności bez rozgrywki ART.238.1.1
  • 1x 25MWŁ/LL-80/FINAŁ AMATORÓW do 16 lat 80 cm – dwunawrotowy
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 14:22:03
2020-07-11 19:53:36
Kornelia Wieczorek BEATRYCZE
  • 1x 4 MWŁ/LL-80/I półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15MWŁ/LL-80/II półfinał MŁODZICY - 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26MWŁ/LL-80-90/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 14:22:20
2020-07-11 19:51:49
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 14:22:35
2020-07-11 19:51:10
Natalia Urbańska JUDSON
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:17:53
2020-07-11 19:49:08
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:17:57
2020-07-11 19:48:23
Oliwia Ostrowska ANDORA
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:18:01
2020-07-11 19:47:09
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:18:05
2020-07-11 18:16:50
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 29R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 32R/N/zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 12:31:26
2020-07-11 18:15:59
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 2x 6R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 17R/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 28R/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:53:04
2020-07-11 16:35:39
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 7R/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10R/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18R/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 21R/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 32R/N/zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:18:36
2020-07-11 14:23:01
Anna Michalska LAVITA-L
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:18:39
2020-07-11 13:45:42
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 8MWŁ/P/I półfinał JUNIORZY - 110 cm zwykły
  • 1x 19MWŁ/N/II półfinał JUNIORZY - 120 cm zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 30MWŁ/N-N1/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:18:41
2020-07-11 13:42:02
Amelia Mitman ECLIPSE DE CAVILLY
  • 1x 5 MWŁ/L/I półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16MWŁ/L/II półfinał JUNIORZY MŁODSI - 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27MWŁ/L-L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH – dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
2. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
3. Barzdo Antonina KJ Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
4. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
5. Brajtkrojc Mateusz CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
brak
6. Bugała Agata Tuszyński KJ Garbówek
S
O037388
7. Ciepłucha Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
8. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
9. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (J.)
O057060
10. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1999 (MJ.)
O024587
11. Fornalczyk Justyna JKS Salio
12. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
13. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
14. Gabrysiak Alicja Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O036581
15. Galińska Gabriela ŁKJ
2011 (Mł.)
brak
16. Gawryś Natalia BPK
2006 (JM.)
Brak
17. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
18. Górska Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (MJ.)
0034010
19. Gozdek Klaudia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2006 (JM.)
brak
20. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
21. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
22. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
23. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
24. Kolasa Weronika KS Happy Horse
S
0018522
25. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
26. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
27. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
28. Kowalik Julia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O056069
29. Kowalska Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
O058299
30. Krakowiak Jordan BPK
2004 (J.)
Brak
31. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
32. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O042182
33. Kręzel Milena BPK
34. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
35. Kwiatkowska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Salio
2008 (JM.)
O059631
36. Kwiatkowska Oliwia ASK Świerklaniec
2006 (JM.)
O054035
37. Lasota Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
38. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
39. Lasota Magdalena BPK
2010 (Mł.)
brak
40. Lasota Marcelina KJ Infernal Team
2006 (JM.)
Brak
41. Leszczyński Mateusz Łódzki Klub Jeździecki
S
O013303
42. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
43. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O050970
44. Łajszczak Kamila CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
brak
45. Macieszczak Ewa Kj Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
0048443
46. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
47. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O056331
48. Maszarek Aleksandra Horseprofi
2004 (J.)
O043643
49. Michalska Anna Tuszyński KJ Garbówek
2007 (JM.)
O048675
50. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
O056945
51. Milc Filip Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O036158
52. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
53. Mitman Amelia Klub Jeździecki Salio
2005 (JM.)
O033513
54. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O033512
55. Mordaka Patryk SKJ Mordaka
2000 (MJ.)
O019196
56. Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
57. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
58. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
59. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
S
O012499
60. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
61. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O054419
62. Palińska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
63. Pałka Oliwia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O031773
64. Pilińska Weronika Kj Infernal Team
2007 (JM.)
Brak
65. Rybarkiewicz Katarzyna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2003 (J.)
O057438
66. Sabitov Nadia Nz
2001 (MJ.)
Brak
67. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
68. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
69. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
70. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
71. Śledzik Maja Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O048676
72. Sobiepańska Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2000 (MJ.)
O028768
10164031
73. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
74. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
75. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka
2006 (JM.)
O041775
76. Stankiewicz Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O057748
77. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
78. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
Brak
79. Suwała Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O039980
80. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
brak
81. Szczepanik Maja Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O059724
82. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
83. Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
S
O002361
84. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
85. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
86. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
Brak
87. Tomasik Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
88. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
89. Tybulczuk Tamara KJ Agri
2004 (J.)
O032672
10152240
90. Urbańska Natalia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
91. Wanat Zuzanna KJ Infernal Team
2003 (J.)
brak
92. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
93. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
94. Wetmańska Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
95. Wieczorek Kornelia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2008 (JM.)
O052044
96. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
97. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
98. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
2.

30

AGROPOINT LIBBENÖ HAN HUN 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Leonce /
M: Persona /
K028247 HUNKBS080490000
3.

4

ALUZJA SP POL 2015 Klacz gniada/172 F: VISCOUNT
M: ALZACJA
K029030 -
4.

60

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon
M: Armenia
Brak Xxx
5.

22

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
K021855 616009590011412
6.

77

ANTAR KUC CONN. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
7.

87

APART MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
brak 616006570172214
8.

8

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 B
9.

69

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
K020240 009660062405
10.

120

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Vittorio / Rosey
M: Allez Pologne / Be my Guest
K026631 616009520019112
11.

72

BALLANTINES HOLSZTYN POL 2016 Wałach gniada/163 F: Baraccuda
M: Biqueen
... ...
12.

36

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
13.

7

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk:- F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
14.

78

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
K015557 DE433331040409
15.

49

BEYASH QUAN WLKP POL 2016 Wałach gniada/165 F: Dżentelmen / Grand As
M: Bacarolla/ Graal
Brak Brak
16.

19

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bastion
M: Białogłowa
K029254 POL007610222206
17.

103

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz inna F: Nobody
M: Bretania
k019915
18.

84

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
19.

26

CAŁKA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz gniada/161 F: Barros
M: Cyrkonia
K025105 616009610187611
20.

145

CAMPARI SP 2014 wałasz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
K025608 616009690044714
21.

39

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL009580499008
22.

144

CERENSKY HOL 2009 w c.gniada F: Cornet Obolen / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737
23.

107

CESJA MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/kuc:148 F: Ludger
M: Czykita
LKRWZJ/1989/20ABC Brak Brak
24.

64

CHAMBERTINA OLD POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
25.

79

CHERROKEE OLD GER 2006 wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
K011619 DE418180061006
26.

93

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
27.

88

CLAYTON BWP POL 2002 Wałach gniada/168cm F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijvverbos
K011765 W210642BWP
28.

57

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
K009530 Z528002 103FH55
29.

134

COQUICKUCO G Litewska Gorąca Krew POL 2015 klacz kara/160 F: Diarado Diamond/ Diarado/ Diamant de Semilly
M: Constancija G/ Caruso Gut/ Caruso
K029386 LTU005170166015
30.

74

CORDULA GRUN W HOL. GER 2015 klacz gniada/. F: Cascadello II
M: Karmina
K028749 DE421000518415
31.

32

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
32.

81

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
33.

41

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933 61601358000881111
34.

66

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/167 F: Salazar
M: Debra
K015388 POL009590032607
35.

43

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
36.

96

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
37.

28

DEREK MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
K024825 616006580272214
38.

3

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
39.

23

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
40.

115

DIAMOND GIRL ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz skarogniada/182 F: Nice Boy
M: Dolar Girl H
K029273 616009590013913
41.

91

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I
M: Diarada
K029364 Brak
42.

117

DOBROSTAN SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Qulester
M: Demeter
K029029 -
43.

42

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/165 F: Ustinov
M: Petroesca
K025704
44.

27

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/172 F: -
M: -
K028406 -
45.

6

EKWADOR HAFLINGER POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Novill
M: Elli
Brak Nb
46.

140

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
K023908 528003200912983 105GB16
47.

46

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger
M: Emarilla
K025986 616009580271514
48.

17

EPSON MK PKSP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Marino
M: Elektra MK
K026814 616009600086214
49.

44

ESCATO HANN GER 2004 ogier inna/165 F: escato
M: dakita
K008698 ,
50.

101

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Estoria
Brak Nn
51.

99

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
52.

67

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
K014106 POL 009590176206
53.

38

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
54.

114

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
K024692 528003201001953 105CX44
55.

121

FERRARI DSP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Famous Diamant
M: La Monserat
de b
56.

126

FINLANDIA SP 2009 k gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865
57.

129

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
58.

21

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
59.

111

FOKUS WLKP POL 2002 wałach skarogniada/170 F: Harwest
M: Flora
Brak 007590086903
60.

73

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
61.

139

GRECJA 0 Klacz inna/kuc F:
M: /
62.

63

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
63.

51

GRENADIER S SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Ulco
M: Xxx
Brak Brak
64.

20

GUFI KUC POL 2002 Wałach gniada/130 F: Nn
M: Nn
Brak B
65.

50

HANSOLO S MŁP POL 2016 Wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
Brak Brak
66.

18

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
67.

70

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
68.

47

HIMEQUYL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Hurganda
K024439
69.

71

HOLLY K SP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Alan
M: Hera
... ... ..
70.

116

IKONA SP POL 2015 Klacz inna/165 F: Quester
M: Izyda
K029042 b
71.

14

IMPATI ROSS VDL KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: CARRERA VDL
M: Alpen Roos VDL (GOODTIMES)
K028873 528003201306742
72.

85

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
73.

127

IRBANDIA XX 2008 k F:
M:
74.

16

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
75.

106

ISKRA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/158 F: NN
M: NN
K028688
76.

123

ISMENA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/167 F: Imequyl
M: Izolda
K016530
77.

83

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
K009527 POL007600110603
78.

58

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
K014458 POL009590223203
79.

34

JAGUSIA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lansjer
M: Juda
K028238 616006570149412
80.

130

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
81.

113

JAZZ SP POL 2007 w F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
K011888
82.

119

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
K011888 POL009600109207
83.

2

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
84.

9

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
85.

143

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada F:
M:
K022371
86.

118

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Kannan
M: Daylight
K028342 DE441410362314
87.

112

KAZAR M SP POL 2012 ogier ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 -
88.

11

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
K021414 616009661575611
89.

90

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
K021248 616009550019012
90.

100

KINDER JAPE Pełna Krew Angielska POL 21.02.2012 Ogier gniada/164 F: Jape
M: Kanadyjka
Brak 225/2013
91.

12

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
92.

54

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
K020690 DE421000544910
93.

97

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
brak 616006550096015
94.

25

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
K018953 616009670071810
95.

86

LEGIA Koń Polski Zimnokrwisty POL 2011 klacz kasztanowata/160 F: Lotar
M: Bila
brak 616 20 2547 67
96.

124

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
97.

55

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
K028687 DE418181087113
98.

131

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
K024603 056002W00298853
99.

98

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
K027457 brak
100.

62

LOTOS MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/168 F: DIOKLES
M: LAWENDA
K023828 6160065910447
101.

102

MAKSIMUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach kara/162 F: Monsun
M: Malinka
K027651
102.

65

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
103.

10

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
104.

1

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
105.

31

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
106.

141

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
107.

59

NOVITA SP POL 2006 klacz gniada/166 F: Lover Boy
M: New Star
brak POL0
108.

122

OMARA VD WELLINGTON BWP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson vant meulenhof
M: KAREN VAN D'ABDIJHOEVE
K027435 Brak
109.

109

ORZECH KUC SZETLANDZKI POL 2009 Wałach kara/kuc:105 F: Książe Filip
M: Zina
brak 616999590200009
110.

125

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
111.

128

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/172 F: Lando
M: Taylor O
K010838 103FB85
112.

142

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Sokrates
M: Oliwia
K024154 616009610030912
113.

61

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/155 F: QULESTER
M: PASJA
K014624 616009590104309
114.

105

PEPSI KONIK POLSKI POL 2016 Klacz inna/kuc:135 F: Malibu
M: Pola
brak 616011690037316
115.

80

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
116.

48

PIKTOGRAM KOŃ MAŁY POL 2011 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: .
. 616013520035811
117.

15

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry son
M: Parilla
K018508 616009600276411 105UA36
118.

89

PRINCE POLO KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:147 F: Rolex
M: Pola
K027493 616013540074515
119.

53

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
Brak
120.

110

ROMA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: ROCUS
M: SZAROTKA
brak 616 999 51 02395 15
121.

147

RONALDO SALIO LOLO F:
M:
122.

82

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
Brak Brak
123.

137

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
K027416 Brak
124.

133

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
125.

5

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
Brak
126.

68

SENCHA TRAK POL 2010 Klacz gniada/166 F: Komfortas /
M: Szabla /
K023842 POL732010081110
127.

108

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
brak 616009592044913
128.

29

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
K022389 616009590185511
129.

136

SUNDANCE AES POL 2013 Klacz gniada/164 F: President
M: Brak
Brak Brak
130.

75

SWEET NOISE-M SP POL 2009 wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
K016290 616009530086909
131.

92

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K028413 616009540104313
132.

138

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
133.

132

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
K013497 POL009590057706
134.

94

TALL PONY POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
K019624 P6169995805865100
135.

56

THALIA HOLSTEINER GER 2003 Klacz gniada/170 F: Leonce
M: Finja X
brak DE421000091403
136.

76

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
K025142 61600951039511
137.

24

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
138.

52

URBANIA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Correro
M: Ulewa/Optimist
Brak Brak
139.

135

VENI VIDI VICI SP 2015 w gniada F: Hippica Koh-J-Noor / Kannan
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
140.

37

WALDI MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach siwa/160 F: Artedy
M: Walonka
Brak 6590043405
141.

146

WALFLEY AA F:
M:
142.

40

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramdan
M: Wiedźma
K023441 616006690058213
143.

45

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
144.

104

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
k019916
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
100
SUM:
100.00
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
3640
SUM:
3640.00
Barzdo Antonina KJ Zbyszko
350
SUM:
350.00
Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
50
200
SUM:
250.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
940
SUM:
940.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
500
SUM:
500.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
120
1740
SUM:
1860.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
25
150
50
150
100
75
70
SUM:
620.00
Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
150
SUM:
150.00
Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
60
SUM:
60.00
Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
2340
SUM:
2340.00
Mordaka Patryk SKJ Mordaka
100
1340
25
100
SUM:
1565.00
Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
1050
SUM:
1050.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
50
100
SUM:
150.00
Sobiepańska Julia KJ Bielik Grzegorzewice
200
250
80
200
SUM:
730.00
Sputowski Mateusz SKJ Mordaka
850
SUM:
850.00
Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
40
25
200
SUM:
265.00
Taczalska Maja JKS Salio
100
SUM:
100.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
40
50
SUM:
90.00
Tybulczuk Tamara KJ Agri
1250
SUM:
1250.00
Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-07-24
3
100
2020-07-24
8
2020-07-25
17
2020-07-25
11
KAZAR M (112)
2020-07-24
1
2020-07-25
26
2020-07-25
29
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2020-07-24
7
2020-07-25
5
2020-07-26
2
2020-07-26
10
PORTOS (15)
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
3640
Barzdo Antonina
KJ Zbyszko
CAŁKA (26)
2020-07-24
7
2020-07-25
7
2020-07-26
6
350
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2020-07-24
1
2020-07-24
21
2020-07-25
7
2020-07-25
28
2020-07-26
12
Brajtkrojc Mateusz
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
NOVITA (59)
2020-07-24
8
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
Bugała Agata
Tuszyński KJ Garbówek
EUFRAT (99)
2020-07-24
1
2020-07-24
19
2020-07-25
9
2020-07-25
21
Ciepłucha Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
1
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (141)
2020-07-24
1
2020-07-24
9
2020-07-25
4
2020-07-25
6
50
2020-07-26
1
200
Florczak Jakub
KJ Janowice
LENOX (124)
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
2
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2020-07-24
3
2020-07-25
6
2020-07-26
5
940
Fornalczyk Justyna
JKS Salio
2020-07-26
7
2020-07-26
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team
2020-07-24
1
2020-07-25
2
2020-07-26
1
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2020-07-24
31
2020-07-24
39
2020-07-25
10
2020-07-25
16
2020-07-26
12
2020-07-24
1
2020-07-25
6
2020-07-26
5
500
EL CAPONE (140)
2020-07-24
6
2020-07-25
5
2020-07-26
13
Gabrysiak Alicja
Łódzki Klub Jeździecki
2020-07-24
32
2020-07-24
32
2020-07-25
28
2020-07-25
2020-07-26
24
2020-07-26
12
Galińska Gabriela
ŁKJ
TALL (94)
2020-07-24
2020-07-25
1
2020-07-26
9
Gawryś Natalia
BPK
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-26
7
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Górska Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ISMENA (123)
2020-07-24
1
2020-07-25
6
2020-07-26
1
Gozdek Klaudia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
THALIA (56)
2020-07-24
5
2020-07-25
6
2020-07-26
4
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
SUNDANCE (136)
2020-07-24
6
2020-07-25
3
2020-07-26
1
120
SANPRESSA (137)
2020-07-24
9
2020-07-25
2020-07-26
3
1740
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-07-24
6
25
2020-07-24
1
150
2020-07-25
4
50
2020-07-25
2
150
2020-07-26
8
2020-07-24
14
2020-07-24
2
100
2020-07-25
4
75
2020-07-25
3
70
2020-07-26
7
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ
2020-07-25
13
2020-07-25
22
2020-07-26
1
2020-07-26
10
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
KACPER (143)
2020-07-24
5
2020-07-25
5
2020-07-26
4
Kolasa Weronika
KS Happy Horse
SENCHA (68)
2020-07-25
8
2020-07-25
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-07-24
7
2020-07-25
4
2020-07-26
7
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-07-24
17
2020-07-24
2
150
2020-07-24
7
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
MAŚLAK (10)
2020-07-24
1
2020-07-24
2020-07-25
32
2020-07-25
2020-07-26
12
2020-07-26
1
Kowalik Julia
Kielecki Klub Jeździecki
JAGUSIA (34)
2020-07-25
7
2020-07-24
6
2020-07-24
2020-07-25
33
2020-07-26
20
2020-07-26
8
Kowalska Julia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
HARNAŚ (18)
2020-07-24
2
2020-07-25
1
2020-07-26
2
Krakowiak Jordan
BPK
2020-07-24
8
2020-07-25
1
2020-07-26
3
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (133)
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-24
11
2020-07-25
12
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
31
2020-07-25
26
2020-07-26
6
Kręgielska Nikola
Tuszyński KJ Garbówek