Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 12-13.09.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:30:06
2020-09-09 22:16:04
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:30:10
2020-09-09 21:49:05
Julia Zawada KADI
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:30:12
2020-09-09 19:44:59
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:30:15
2020-09-09 19:31:07
Helena Pałosz AJSZA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:30:17
2020-09-09 17:42:48
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:33
2020-09-09 12:12:12
Mikołaj Glasser VELYS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:36
2020-09-09 10:50:16
Katarzyna Maciejewska CORBELLA
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:38
2020-09-09 09:49:16
Lena Jasnowska JUNE
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:40
2020-09-09 09:48:17
Lena Jasnowska PESTKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:42
2020-09-09 09:47:42
Agata Jasnowska JUNE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:45
2020-09-09 08:35:06
Weronika Sobczak J'02 BOLIVAR
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:15
2020-09-08 23:52:09
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:19
2020-09-08 22:55:34
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:25
2020-09-08 22:55:13
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:30
2020-09-08 22:37:23
Nikola Gasik WICHREN
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:33
2020-09-08 22:34:34
Wiktoria Kosnowska JASKIER
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:37
2020-09-08 22:34:12
Magda Bartosiewicz WICHREN
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:41
2020-09-08 22:22:16
Elina Dzmitruk HARLEM
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:45
2020-09-08 22:21:48
Aleksandra Demiańczuk Jm'06 ZŁOTY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:49
2020-09-08 22:14:32
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:47:01
2020-09-08 21:40:48
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:30:46
2020-09-08 20:57:19
Maja Nowak GRYCIN
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:30:48
2020-09-08 20:56:55
Monika Nazaruk DIEGO
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:30:50
2020-09-08 20:54:50
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:30:53
2020-09-08 20:47:06
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:49
2020-09-08 20:02:00
Konstancja Wasilewska TOP SECRET
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:35:40
2020-09-08 19:04:22
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:36:41
2020-09-08 14:42:00
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:36:45
2020-09-08 14:41:32
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:06
2020-09-08 12:11:29
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:08
2020-09-08 11:53:52
Julia Mroczkowska K-PARIS
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:10
2020-09-08 09:48:07
Maja Stańczyk HEROS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:13
2020-09-08 09:19:43
Zuzanna Wierzbik KLARA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:15
2020-09-08 08:52:39
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:17
2020-09-08 08:12:16
Zofia Chrzanowska Mj'01 CINZANO MK
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:44:19
2020-09-07 23:27:38
Olga Myziak BARBORKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:44:21
2020-09-07 19:24:28
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:14:38
2020-09-07 18:07:11
Wiktoria Krawczyk LAZANIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:14:41
2020-09-07 17:22:36
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:14:44
2020-09-07 17:20:30
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:22:22
2020-09-07 09:22:04
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:15:59
2020-09-07 06:51:17
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:16:06
2020-09-06 23:28:18
Małgorzata Stasiak MARS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:16:15
2020-09-06 22:53:56
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:08:06
2020-09-06 19:02:44
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 2x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:08:14
2020-09-06 18:47:41
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:08:22
2020-09-06 18:47:20
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:08:32
2020-09-06 18:36:02
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:08:40
2020-09-06 17:46:53
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:19
2020-09-06 17:01:38
Karolina Jeruć EQUIPO BRYN FLEET
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:51
2020-09-06 08:48:21
Katarzyna Maciejewska MARIIT P
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:50:56
2020-09-06 08:47:41
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:32:02
2020-09-05 21:06:34
Łucja Majka LAMBADO
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 19:18:17
2020-09-05 15:56:13
Oliwia Kot HAWANKA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 19:18:23
2020-09-05 14:49:16
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 19:18:36
2020-09-05 13:18:48
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:22:29
2020-09-05 11:46:38
Oliwia Grabowska ELIXIR DE LA ESPERANCE
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:22:39
2020-09-05 11:46:12
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:24:40
2020-09-05 10:30:46
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:04:46
2020-09-05 10:23:23
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:04:53
2020-09-05 07:18:47
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:04:57
2020-09-05 07:18:11
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:05:01
2020-09-05 07:16:56
Jakub Olesiejuk KILIMANDŻARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:05:05
2020-09-04 23:29:14
Aleksandra Komar LUKAS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:05:15
2020-09-04 23:28:46
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 20:24:31
2020-09-04 20:09:08
Julia Kępska KASTILIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 20:24:38
2020-09-04 19:37:51
Dominika Niziałek MOCART
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:24:29
2020-09-04 18:26:44
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:24:15
2020-09-04 18:26:17
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:40:02
2020-09-04 10:44:26
Martyna Dulińska BRANDO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:40:09
2020-09-04 10:43:40
Dominika Jamorska GIGA STAR THE LADY F
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:28:40
2020-09-04 10:43:13
Gabriela Kozicka ANGELINA G
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:40:29
2020-09-04 10:42:52
Inetta Charążka PLATYNA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:40:39
2020-09-04 10:25:03
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:25:13
2020-09-04 10:10:23
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:40:48
2020-09-03 23:16:01
Alicja Rogala DRAGON
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:40:54
2020-09-03 21:40:36
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:41:00
2020-09-03 21:39:12
Zuzanna Sztencel ADANERO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:18:20
2020-09-03 21:01:18
Zofia Karpińska COLORADO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:18:34
2020-09-03 20:58:58
Marianna Cebula MAESTRO
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 15:32:23
2020-09-03 14:34:58
Natalia Pakuła DAIM CHOCOLATE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:30:19
2020-09-03 10:18:14
Oliwia Esz Jm'05 CO TY NA TO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:00:05
2020-09-03 07:52:03
Weronika Ostrowska NEW GOLD
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:00:09
2020-09-02 23:42:58
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:20:26
2020-09-02 20:38:51
Patrycja Łazarewicz Jm'05 ROXANNE 154
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:45:21
2020-09-02 18:18:46
Marta Gawlińska JACKSON PAULOWNA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:45:26
2020-09-02 18:18:28
Michał Lemański LAMBRUSCO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:45:31
2020-09-02 18:17:59
Michał Lemański KENT
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:45:36
2020-09-02 18:17:32
Michał Lemański KENSINGTON H
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:45:41
2020-09-02 18:16:25
Michał Lemański JERAMY HX
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:45:46
2020-09-02 18:15:34
Michał Lemański J. SELLIE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 08:25:34
2020-09-02 15:13:28
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 08:25:06
2020-09-02 15:12:16
Bartosz Janiszek CRAZY GIRL
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:30:06
2020-09-02 14:39:47
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:30:11
2020-09-02 14:39:28
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:23:13
2020-09-02 12:50:55
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:31:08
2020-09-02 11:32:32
Katarzyna Maciejewska EKSPANSJA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 16:10:02
2020-09-01 23:49:50
Antoni Tomaszewski LOPEZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:21:11
2020-09-01 22:27:16
Marta Hejger QUITE CLAY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:21:15
2020-09-01 22:23:10
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:21:21
2020-09-01 22:21:35
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:21:26
2020-09-01 22:21:02
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:21:54
2020-09-01 22:20:29
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:21:31
2020-09-01 21:26:29
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:21:36
2020-09-01 20:48:00
Natalia Krych LEWITZ V
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:03:08
2020-09-01 20:07:59
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:21:43
2020-09-01 19:27:36
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:19:38
2020-09-01 18:56:37
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:48:32
2020-09-01 16:51:22
Zuzanna Piasecka LANDGRAF II
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:19:26
2020-09-01 15:03:17
Klara Kostrzewa KING OF ROCK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:55:53
2020-09-01 15:03:00
Klara Kostrzewa KALAHARI ROCK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:19:05
2020-09-01 15:02:40
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:18:57
2020-09-01 15:02:01
Hubert Artymowicz LADY ROCK
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:18:46
2020-09-01 15:01:39
Hubert Artymowicz AKELLAH HERO Z
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 13:48:13
2020-09-01 12:35:59
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 13:48:42
2020-08-31 22:52:46
Wiktoria Pawlik J'02 DARFUR
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:16:00
2020-08-31 21:22:29
Zdzisław Wojtera C FOEGANDRA
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:16:05
2020-08-31 21:22:00
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:16
2020-08-31 12:21:51
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:19
2020-08-30 21:28:43
Ewelina Szczepanik PARDONE MOI VRS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 12:10:25
2020-08-30 21:28:14
Ewelina Szczepanik LAOS HIPPICA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:09:16
2020-08-30 16:41:43
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:17:27
2020-08-30 15:58:16
Ewa Kolasińska PAGANINI
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 13:02:45
2020-08-30 15:21:14
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 15:30:48
2020-08-30 15:20:31
Agata Malewska ESCATO
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:17:04
2020-08-30 15:12:40
Ewa Kolasińska NORTH CUP
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 13:49:35
2020-08-29 21:24:19
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 13:49:37
2020-08-29 21:23:42
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 13:49:40
2020-08-29 21:23:08
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 13:49:41
2020-08-29 20:42:59
Weronika Młotkiewicz PARYS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:30:26
2020-08-29 20:42:37
Kamila Kiper PONCESJA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:36:52
2020-08-29 17:58:44
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:05:37
2020-08-29 14:31:37
Iga Juźwin TALENT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 13:55:48
2020-08-29 10:20:11
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 13:55:51
2020-08-29 10:19:10
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:01:46
2020-08-29 10:13:27
Alicja Ciarczyńska LADY-LIKE BS
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 13:55:58
2020-08-28 16:52:14
Weronika Zawisza GAFA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 13:56:02
2020-08-28 16:51:46
Nina Lemlich DIADEM
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:18:48
2020-08-27 22:14:28
Karolina Sujecka Mj'01 FUGA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 19:06:03
2020-08-27 17:26:42
Natalia Winiatorska DARK XIAN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 19:06:05
2020-08-27 09:09:07
Milena Klimek KALINA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 11:21:09
2020-08-26 11:04:04
Joanna Kącik-Cieślak DYZIO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 11:21:21
2020-08-25 19:37:04
Dajana Lendzion ARIADNA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 11:21:25
2020-08-25 19:36:13
Dajana Lendzion CRISTIANA SHO Z
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 11:21:28
2020-08-25 18:24:13
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:30:52
2020-08-24 22:47:44
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:30:54
2020-08-24 22:47:06
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:31:01
2020-08-24 14:19:10
Weronika Wierzbicka GIZELA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:31:03
2020-08-24 12:02:34
Oliwia Esz Jm'05 GAJA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:31:05
2020-08-24 11:59:37
Oliwia Esz Jm'05 CHABER
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:31:07
2020-08-24 10:43:13
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:16:49
2020-08-21 22:25:36
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:31:13
2020-08-21 20:53:33
Anna Błaszczak CANDY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:03:14
2020-08-21 11:27:08
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:38:05
2020-08-19 00:49:12
Maria Pietrusińska CENNA - TO
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 16:45:21
2020-08-19 00:48:23
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
2. Bargiełowska Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
3. Bartosiewicz Magda brak
2005 (JM.)
brak
4. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
5. Błaszczak Anna BPK
S
O014500
6. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
7. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
8. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
9. Chorążka Inetta BPK
2004 (J.)
brak
10. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
11. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
12. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
13. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
14. Demiańczuk Jm'06 Aleksandra nz (KJ Grand Horses)
2006 (JM.)
brak
15. Dulińska Martyna BPK
1999 (MJ.)
99022104241
16. Dzmitruk Elina nz (KJ Grand Horses)
S
Brak
17. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
18. Esz Jm'05 Oliwia KJ Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O041290
19. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O041726
20. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
21. Gasik Nikola brak
2008 (JM.)
brak
22. Gawlińska Marta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O003688
23. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O024169
24. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
25. Gołębiewska Sylwia -
S
brak
26. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
27. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
28. Hejger Marta KJ Okoły
S
O006053
29. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
30. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
31. Jasnowska Lena BPK
2010 (Mł.)
Brak
32. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
33. Juźwin Iga Stajnia Złoty Koń
1999 (MJ.)
brak
34. Kącik-Cieślak Joanna Bez przynależności
S
Brak
35. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
36. Karpińska Zofia JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O057375
37. Kaźmierczak Maja KJ Grand Horses
38. Kępska Julia Bok maz
2007 (JM.)
O050782
39. Kiper Kamila Bpk maz
2004 (J.)
Brak
40. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
41. Kolasińska Ewa BPK
2004 (J.)
O033578
42. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
43. Kosnowska Wiktoria brak
2004 (J.)
brak
44. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
45. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
46. Kot Oliwia SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O045958
47. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
48. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
49. Kowalska Paulina BPK
2003 (J.)
O041577
50. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
51. Kozicka Gabriela brak
brak
52. Krawczyk Wiktoria nz
2006 (JM.)
Brak
53. Krych Natalia brak
2004 (J.)
Brak
54. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
55. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
56. Kuszelewska Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O035585
57. Lemański Michał JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O001208
58. Lemlich Nina bpk
2005 (JM.)
O048615
59. Lendzion Dajana Brak
S
O045944
60. Łazarewicz Jm'05 Patrycja brak
2005 (JM.)
brak
61. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006520
62. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006520
63. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
64. Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
O035308
65. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
66. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O056331
67. Michalak Antoni bpk
2007 (JM.)
O046936
68. Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
69. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
70. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
71. Młotkiewicz Weronika Bok maz
S
Brak
72. Mroczkowska Julia Brak
2004 (J.)
O052993
73. Myziak Olga nz
2006 (JM.)
brak
74. Nagórka Justyna UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
75. Nazaruk Monika brak
S
brak
76. Niziałek Dominika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
77. Nowak Maja brak
2004 (J.)
brak
78. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
79. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
80. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (J.)
brak
81. Pakuła Natalia Bpk maz
2006 (JM.)
Brak
82. Pałosz Helena Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
83. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
84. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (J.)
O031617
85. Piasecka Zuzanna SJ Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O045733
86. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
87. Pindelska J'03 Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
88. Piotrkowicz Aleksandra KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
89. Pracel Marianna SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O048998
90. Rogala Alicja KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
91. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
92. Sobczak J'02 Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
93. Stańczyk Maja Bez Przynależności Klubowej
S
brak
94. Stasiak Małgorzata JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
brak
95. Szaniawska Jm'06 Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
96. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
97. Sztencel Zuzanna SKJ Legia Kozielska
2004 (J.)
Brak
98. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
99. Tomann J'03 Laura bpk
2003 (J.)
O047607
100. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
101. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
102. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
103. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
104. Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
105. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
106. Wakulińska Dorota Bbk
S
O035451
107. Walczak Aleksandra Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
108. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
109. Wasilewska Konstancja Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
110. Wierzbicka Weronika Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2007 (JM.)
O060099
111. Winiatorska Natalia Brak
1999 (MJ.)
O060455
112. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
113. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
114. Zając Diana Brak
2005 (JM.)
O059995
115. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
116. Zawisza Weronika Bpk maz
2005 (JM.)
Brak
117. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

194

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

147

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
3.

130

ADANERO Angielski Koń Gorącokrwisty IRL 2012 Wałach gniada/166 F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
Brak 372IRE45186286T
4.

25

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 Brak
5.

210

AJSZA NN POL 2009 klacz ciemnogniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
6.

157

AKELLAH HERO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 mare bay/170 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella S
- -
7.

67

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
8.

57

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
9.

75

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
10.

177

BARBORKA NN POL 2009 klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
brak 703002006185709
11.

129

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
K011739 POL007590027407
12.

206

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
13.

183

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
K021107
14.

133

BORYS Pełna Krew Angielska (Xx) POL 2003 wałach kasztanowata/162 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
15.

124

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
brak POL 009 59 01793 05
16.

61

BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed
M: Bodiel (Rockefeller)
Brak 528008130014213
17.

96

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
18.

95

C FOEGANDRA KWPN NLD 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Voegandra / Cavalier
K022589 528003201010694
19.

145

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
K027404 DE418185038413
20.

141

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
21.

73

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: EVER FOR PLEASURE
M: CENA
brak PL 616 009 66 14028 09
22.

170

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
23.

186

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL009580499008
24.

144

CEDRINO WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Karbon
M: Cesarka
K023344 POL007600058607
25.

1

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
26.

162

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
27.

71

CHABER WIELKOPOLSKA POL 1998 Wałach gniada/- F: Kesar
M: Chrapka
K008673 10061
28.

139

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
29.

146

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
K022560 056015Z55615311
30.

127

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419
31.

184

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
32.

53

CO TY NA TO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/- F: Aravel Waro
M: Cama
K011555 POL009530107904
33.

122

COLORADO PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Madison
M: Call Girl
K017489 616009680013510
34.

216

COMME SI WESTF GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il Faut
M: Carachel / Christoph Columbus
K028280 -
35.

203

CORBELLA WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cordress/Clinton
M: Farina De Laubry/Chin Chin
K026971 DE441410561913
36.

166

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
37.

103

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
38.

109

CRAZY GIRL OLDENBURG POL 2015 Klacz gniada/167 F: Lunatic
M: Zinna
brak
39.

76

CRISTIANA SHO Z ZANGERSHEIDE NED 28.05.2013 klacz gniada/171 F: Carthino Z
M: Sandy
brak 056015Z55807913
40.

119

DAIM CHOCOLATE SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kilian 38/Boreas
M: Dosia/Marino
Brak 616009600115615
41.

27

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
42.

98

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna
K013283
43.

78

DARK XIAN Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach gniada/158 F: Da Xian
M: Dagana
Brak 616POL13008213T
44.

149

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada/168 F: Rubin
M: Drama
K014215 Brak
45.

167

DELI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kasztanowata/171 F: Landos II
M: Maram
K016300 616 009 53 01949 08
46.

97

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
47.

84

DIADEM KM POL 2015 wałach skarogniada/mk:155 F: Masini/Dixieland
M: Dora/Vilnius
Brak 616013670068115
48.

8

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
49.

190

DIEGO Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Arnold
M: Dama
brak POL 009670037305
50.

128

DRAGON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/163 F: Nort
M: Diamena
Brak 616006580375415
51.

74

DYZIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Bartnik
M: Delicja
Brak 616009510231309
52.

172

EKSPANSJA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada F: Paquito Go
M: Elegia
K025639
53.

176

EKSPLOZJA SP POL 2006 klacz siwa/// F: Viskis / Losijonas
M: Erynia / Artyzm
K016564 616999680094506 //
54.

164

ELIXIR DE LA ESPERANCE HOLST POL 2004 wałach gniada/165 F: Ephebe F / Galoubet A
M: Noblesse XXII / Baldini I
K009525 DE421000103504
55.

148

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/159 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
K026043 616098200077292
56.

207

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
57.

68

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
K028901 14476346Q
58.

48

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
59.

90

ESCATO HANN GER 2004 wałach inna/165 F: escato
M: dakita
K008698 ,
60.

102

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
61.

153

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
62.

178

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
63.

185

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
64.

72

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
65.

60

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Florin
K011507 POL00967010060711587
66.

191

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
67.

151

FORTA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999540012112
68.

14

FUGA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:156 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
69.

83

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
70.

70

GAJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/150 F: Carlos DZ
M: GLADIOLA
K029794 616009661447412
71.

163

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
K027608 616009661019414
72.

125

GIGA STAR THE LADY F SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Michael Angelo F
M: Grand Lady
K029753 616009610114315
73.

3

GIZELA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:134 F: nn / nn
M: Gabi AS / Rokset
K023968 616999580284510
74.

196

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
75.

52

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
K028029 616007660867213
76.

189

GRYCIN KUC POL 2005 wałach czerwonobułana/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999660909605
77.

193

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
78.

142

HAPPY RYTM SP POL 2006 wałach kara/- F: Rytm
M: Happy Star
K012036 616009530147506
79.

199

HARLEM WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Landino
M: Hipnoza
brak 616007660798612
80.

138

HAWANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: Fagot
M: Hawanna
K029272 POL 006590155308
81.

150

HELENA KWPN POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 Brak
82.

181

HEROS SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Qulester
M: Hulanka
K025609 616009592006114
83.

107

HEWELIANA SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Song
M: Humoreska
K023299 616009530251512
84.

51

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
85.

195

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
K028746 brak
86.

159

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
87.

77

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
88.

171

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
89.

192

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Turbut Alino
M: Indiana
K019798 616009660754210
90.

161

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
91.

115

J. SELLIE KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/165 F: Bustique
M: Vegas
K029681 528003201400265
92.

110

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
K025800
93.

69

JANNEMAN KWPN POL 2014 ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241 528003201405544
94.

198

JASKIER NN POL 2006 wałach kasztanowata/158 F: NN
M: NN
brak 616999540153006
95.

114

JERAMY HX KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Don Diablo HX
M: Bustique
K029679 528003201407178
96.

204

JUNE TINKER POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
Brak Z
97.

168

JUST THIS ONE KWPN GBR 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis z
M: /Warrant
K029469 .
98.

180

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
99.

208

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
100.

63

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gelding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
K028765 -
101.

79

KALINA SP POL 2001 Klacz kasztanowata/167 F: Leandro
M: Kalla
K012000 11705
102.

80

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
K005916 07965
103.

94

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
104.

131

KASTILIA Czeski Kuc Goracokrwisty POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
Brak 203001937240609
105.

165

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
106.

105

KATNIS SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
107.

113

KENSINGTON H KWPN NED 2015 wałach gniada/179 F: Entertainer
M: Lupicor
K029680 528003201503571
108.

112

KENT KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Big Star
M: Lord Z
K028284 528003201507120
109.

187

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
110.

135

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach skarogniada/164 F: Tjunske
M: Kokietka
Brak Brak
111.

160

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gelding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
K028767 -
112.

182

KLARA NN POL 2007 klacz kara/163cm F: nn
M: nn
brak POL 999 52 01994 04
113.

173

KUBUŚ KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:140cm F: Nn
M: Nn
616012580482912 Nn
114.

158

LADY ROCK KWPN NED 2016 mare bay/168 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella s
-
115.

118

LADY-LIKE BS DEUTCH PFERDE GER 2016 klacz siwa/166 F: Mylord Carthago
M: Daylight
K029640 DE441410326716
116.

62

LAMBADO HOL POL 2014 wałach siwa/184 F: Clarol
M: Xx
Brak Brak
117.

111

LAMBRUSCO KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/178 F: Entertainer
M: Total Touch/Lux
Brak 528003201609017
118.

99

LANDGRAF II HOL. GER 2011 wałach gniada/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 DE421000172111
119.

93

LAOS HIPPICA SP POL 2016 ogier gniada/165 F: Koh I noor
M: La silla
K030062 1
120.

140

LAWENDA TYP KUC POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
brak
121.

174

LAZANIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/170 F: Qulester
M: Lerka
Brak POL 009 59 00476 07
122.

106

LEWITZ V Duński Gorącokrwisty DEN 2007 wałach gniada/mk:156 F: Lobster
M: Vestergaardens Regina
brak 208333200705683
123.

201

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
124.

100

LOPEZ SP POL 2013 gelding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
125.

213

LORD BLEU KWPN NED 2016 ogier gniada/162 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
K029468 .
126.

136

LUKAS SP POL 2014 Wałach siwa F: Corrado Son
M: Lafmi-J
brak
127.

108

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Lightning
M: Norga
K014144
128.

123

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
129.

215

MAESTRO TRK. POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz
M: Malaruna
brak
130.

212

MALINA F:
M:
131.

88

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
K025208 DE421000600513
132.

59

MARIIT P SP POL 2012 klacz siwa/168 F: CON CALMA
M: Mala Cerra P
K025409 .
133.

152

MARS MŁP POL 2010 wałach gniada/165 F: Berlin Bej
M: Mikstura
K024364 616 006 660 5657 10
134.

209

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
135.

214

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
136.

132

MOCART WLKP POL 2008 wałach srokata/169 F: Pengo
M: Mozaika
brak 616007610276508
137.

91

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
138.

116

NEW GOLD SP POL 2006 ogier ciemnogniada/168 F: Neo
M: Natura
K010977 POL009661132206
139.

104

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
140.

154

NORTH CUP SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Colox Cup
M: Nevada
K022399 616007600287311
141.

155

PAGANINI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Stakatto Top
M: Piagetta
K027273 616009660670413
142.

92

PARDONE MOI VRS AES POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Cornet obolensky
M: Ponita
Brak 3
143.

89

PARYS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Cooper / Cassini I
M: Cooper / Cassini I
K017035 POL007600081104
144.

205

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
145.

4

PLASTYK MŁP POL 2011 wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
146.

126

PLATYNA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: —-
M: —-
Brak
147.

26

PONCESJA MLP POL 2007 klacz siwa/162 F: Espadero/Eldon
M: Plecionka/Oregon
Brak 006580419807
148.

169

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d’Arsouilles /
M: Cash /
K030069 -
149.

175

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso /
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
150.

101

QUITE CLAY WEST GER 2013 klacz gniada/169 F: Quidam's Clay
M: Agenda
brak DE 441411419913
151.

137

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
K019614
152.

156

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009
153.

179

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
154.

117

RONALDO MK SP POL 2015 gelding grey/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
155.

211

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
156.

64

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/165 F: Cheenook
M: Reingold
brak DE 431 316983704
157.

87

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
158.

82

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
159.

54

SILVANO SP POL 2016 ogier siwa/165 F: Cheppettano
M: Simona
K029641 616009670081206
160.

86

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
K028132 -
161.

134

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
K027866 brak
162.

85

TALENT SP POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: brak
M: brak
brak
163.

66

TOP SECRET Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 wałach gniada/173 F: Ares
M: Thomasa
Brak 616009530207515
164.

143

TREZOR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Colox Cup
M: Temke
K017470 616009600108710
165.

81

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
166.

202

VELYS TRAKEŃSKA LTU 2014 wałach gniada/170 F: Viskis
M: Vorkuta
Brak LTU002520273014
167.

197

WICHREN HUCUŁ POL 2008 Wałach kara F: Waldi
M: Wigilia
POL 012 66 03196 08
168.

200

ZŁOTY NN POL 2006 Wałach tarantowata/156 F: NN
M: NN
Brak 616999661512006
169.

188

ZOJA SP POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: FRED
M: ZAGADKA
K024963 616009520047912
Rider Club
Competition
Prize
Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
50
SUM:
50.00
Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
100
SUM:
100.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
200
SUM:
200.00
Komar Aleksandra BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
200
SUM:
200.00
Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
400
300
400
300
50
400
SUM:
1850.00
Lemański Michał JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
600
SUM:
600.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
150
150
SUM:
300.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
250
250
100
50
SUM:
650.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
600
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Artymowicz Hubert
KJ Rock Horses
2020-09-12
18
2020-09-12
LADY ROCK (158)
2020-09-12
9
2020-09-12
Bargiełowska Zuzanna
bpk
FOREST (191)
2020-09-13
7
2020-09-13
16
Bartosiewicz Magda
brak
WICHREN (197)
2020-09-13
6
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
CHACCALL (139)
2020-09-12
31
2020-09-12
4
50
Błaszczak Anna
BPK
CANDY (73)
2020-09-12
27
2020-09-12
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IKANA (77)
2020-09-12
10
2020-09-12
23
2020-09-13
19
2020-09-13
3
100
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (123)
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
28
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (201)
2020-09-13
17
2020-09-13
35
Chorążka Inetta
BPK
PLATYNA (126)
2020-09-12
1
2020-09-12
1
2020-09-13
2020-09-13
6
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-09-13
2020-09-13
1
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
SILVANO (54)
2020-09-12
39
2020-09-12
43
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
ROTEX II (211)
2020-09-13
27
2020-09-13
22
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2020-09-12
6
2020-09-12
31
2020-09-13
8
2020-09-13
21
2020-09-13
9
2020-09-13
11
LORD BLEU (213)
2020-09-13
37
2020-09-13
Demiańczuk Jm'06 Aleksandra
nz (KJ Grand Horses)
ZŁOTY (200)
2020-09-13
1
2020-09-13
3
Dulińska Martyna
BPK
BRANDO (124)
2020-09-13
2020-09-13
Dzmitruk Elina
nz (KJ Grand Horses)
HARLEM (199)
2020-09-13
16
2020-09-13
34
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2020-09-12
2
2020-09-12
17
2020-09-13
2
2020-09-13
7
Esz Jm'05 Oliwia
KJ Strzała Krubiczew
2020-09-12
13
2020-09-12
2020-09-13
5
2020-09-13
GAJA (70)
2020-09-12
10
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
CHABER (71)
2020-09-12
15
2020-09-12
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2020-09-12
7
2020-09-12
2020-09-13
23
2020-09-13
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-09-12
6
2020-09-12
26
2020-09-13
25
2020-09-13
24
Gasik Nikola
brak
WICHREN (197)
2020-09-13
1
Gawlińska Marta
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-09-12
27
2020-09-12
11
2020-09-13
15
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
VELYS (202)
2020-09-12
7
2020-09-12
11
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-09-12
8
2020-09-13
5
2020-09-13
18
2020-09-12
17
Gołębiewska Sylwia
-
INDUSEK (192)
2020-09-12
19
2020-09-12
12
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KASINIA (94)
2020-09-12
20
2020-09-12
2020-09-13
33
2020-09-13
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-09-12
11
2020-09-12
7
Hejger Marta
KJ Okoły
2020-09-13
20
2020-09-13
CORSTAR (103)
2020-09-12
18
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
BORA BORA (183)
2020-09-13
17
2020-09-13
3
200
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (108)
2020-09-12
21
2020-09-12
13
2020-09-13
16
2020-09-12
27