Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 07:55:06
2020-09-21 21:40:59
Monika Gierlach KENDRA
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:02:35
2020-09-21 20:34:26
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 1x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:02:33
2020-09-21 20:23:26
Zofia Nita ARSEN
  • 1x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 18:04:22
2020-09-21 12:47:53
Albert Ornat KASPER
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 11:42:46
2020-09-21 09:49:56
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 11:42:49
2020-09-21 07:49:11
Agata Ziaja LILLY MARLENE
  • 2x 11/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 22:57:57
2020-09-20 21:17:19
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 11:52:40
2020-09-20 11:30:44
Julia Kudła JASIEK
  • 2x 21/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:24:10
2020-09-19 16:30:49
Paweł Urbanek APORT
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:24:13
2020-09-19 16:29:05
Paweł Urbanek ADRIAN II
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:33:54
2020-09-18 20:32:31
Małgorzata Jemioło CERA
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 14:02:33
2020-09-18 09:09:25
Kinga Nasiadka PAN KONKRET
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:47:45
2020-09-18 07:42:21
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:47:47
2020-09-17 19:37:36
Liwia Król CYTAT
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:40:39
2020-09-17 09:33:20
Damian Ostręga COBE DE LEAU
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:11:28
2020-09-17 09:31:28
Aleksandra Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:18:18
2020-09-16 21:30:16
Wojciech Korzeczek AKTIW
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:00:40
2020-09-16 20:12:37
Jakub Klekot SZTORM
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:36:50
2020-09-16 17:07:19
Sylwia Synowiec BAMAKO PA-BO-MA
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:36:42
2020-09-16 17:02:20
Adam Kaźmierczak GOODLUCK DU VILLARD
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:00:55
2020-09-16 16:59:10
Adam Kaźmierczak ETAM
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:00:57
2020-09-16 16:56:58
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:00:59
2020-09-16 16:50:25
Sonia Gaj BENGRAF
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:01:01
2020-09-16 16:49:48
Zuzanna Nabagło CHAPLAIN
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:01:03
2020-09-16 16:24:43
Dominika Poliwoda SCYTIA
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 18:40:50
2020-09-15 14:04:07
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 28/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:34:02
2020-09-15 13:33:46
Olga Janas EL NINO
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16MP/P/II Półfinał Juniorów (14- 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 26 MP/N/FINAŁ JUNIORZY (14-18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:30:56
2020-09-14 22:11:21
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 28/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 14:28:16
2020-09-14 22:10:04
Dominik Słodczyk UTOPIA BS
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 10/N1/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 20/N1/ZR - zwykły, art. 238.2
  • 1x 29/C/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:41:35
2020-09-14 22:09:11
Angelika Kucias SCARTO
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 10/N1/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 20/N1/ZR - zwykły, art. 238.2
  • 1x 29/C/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:37:48
2020-09-14 21:35:04
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 10/N1/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 20/N1/ZR - zwykły, art. 238.2
  • 1x 28/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:41:55
2020-09-14 20:57:20
Weronika Tokarska SURINAM
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 14:59:37
2020-09-14 18:35:01
Piotr Mroczka HAUST M
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 19:16:47
2020-09-14 16:56:13
Nikola Polec JEMEN
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:27:26
2020-09-14 09:10:49
Katarzyna Kamińska LONGINUS PODBIPIĘTA
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:27:28
2020-09-14 08:02:53
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 10/N1/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 20/N1/ZR - zwykły, art. 238.2
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 28/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:37:45
2020-09-13 16:37:01
Agnieszka Wilczyńska ELIOT
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:37:48
2020-09-13 16:35:37
Katarzyna Sieroń MAJOR
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:37:50
2020-09-13 16:33:59
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:37:53
2020-09-13 15:14:53
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:37:56
2020-09-13 15:14:03
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:42:21
2020-09-13 15:13:29
Tomasz Plewa ORCHIDEA KG
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:38:01
2020-09-13 15:12:37
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 15:10:04
2020-09-13 13:33:27
Tomasz Mierzwa IMBIR
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 15:10:01
2020-09-13 13:32:15
Tomasz Mierzwa CYTRUS
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:42:41
2020-09-12 15:59:33
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:34:09
2020-09-12 15:26:48
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 08:01:27
2020-09-12 15:25:59
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 10/N1/ZR - zwykły, art.238.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:43:05
2020-09-12 15:25:27
Maria Chwała BERGIL
  • 1x 5 MP/L1/I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15 MP/L1/II Półfinał Juniorów Młodszych (12 - 15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 25 MP/L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH (12-15 lat) – dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:57:32
2020-09-10 21:46:45
Aleksandra Sobocka DALISTO
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:57:38
2020-09-10 21:10:09
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 2x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 21/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:47:49
2020-09-10 16:12:55
Amelia Zięba DUKAT
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:43:37
2020-09-09 22:56:11
Łukasz Kut DARCO J
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:44:02
2020-09-09 22:55:19
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:37:02
2020-09-09 21:12:20
Barbara Brzostowska KARAT
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:37:04
2020-09-09 18:29:22
Alexander Leda LUCKY M
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:37:08
2020-09-09 17:07:23
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 28/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:37:12
2020-09-09 14:03:29
Klaudia Cipiur CASALLIO
  • 2x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 21/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:37:14
2020-09-09 14:02:12
Klaudia Cipiur JESION
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:37:19
2020-09-09 11:20:05
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:44:38
2020-09-08 17:21:53
Wiktoria Nowak APRIL DAY V
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:06:58
2020-09-08 15:51:52
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 2x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 21/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:05:02
2020-09-08 10:14:18
Wiktoria Klimasz BABY LOVE
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:05:04
2020-09-08 10:13:03
Bartłomiej Przybyś CAN-DOR DZ
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:44:52
2020-09-07 21:46:58
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:44:54
2020-09-07 21:16:47
Karolina Nowak BOND BEJ
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 22:58:07
2020-09-07 19:56:15
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16MP/P/II Półfinał Juniorów (14- 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 26 MP/N/FINAŁ JUNIORZY (14-18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:45:04
2020-09-07 19:24:17
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:45:06
2020-09-07 17:49:04
Hanna Stefanowicz REFLECTION
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:45:08
2020-09-07 16:42:24
Aleksandra Matuła CLINTERO
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 18:06:20
2020-09-06 19:59:08
Anna Ludwikowska EUREKA
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:27:50
2020-09-06 12:57:31
Wiktoria Ciura GNIEWKO
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:27:56
2020-09-06 12:56:48
Wiktoria Ciura GLOB-KOM
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:28:08
2020-09-06 11:29:39
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:28:14
2020-09-06 11:27:53
Alicja Gunia CARRERA
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 14:23:02
2020-09-06 10:18:30
Józef Pekaniec JUVENA
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:28:32
2020-09-06 08:32:51
Kamila Krzanowska AMARANT
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:28:38
2020-09-06 08:29:42
Oliwia Zięba HAZENA
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 27/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:28:55
2020-09-05 20:55:40
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:29:00
2020-09-05 20:55:17
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:29:06
2020-09-05 20:54:50
Aneta Chojnowska DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:29:12
2020-09-05 13:59:10
Małgorzata Jemioło AURA-M
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:29:17
2020-09-05 11:35:13
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 10/N1/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 20/N1/ZR - zwykły, art. 238.2
  • 1x 28/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:29:23
2020-09-05 11:18:28
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:29:29
2020-09-05 10:19:10
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:11:23
2020-09-05 09:16:00
Damian Ostręga COCO BOMB
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:29:49
2020-09-04 23:17:14
Józef Pekaniec LEONARDO DA VINCI JPP
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:25:45
2020-09-04 16:45:57
Julia Szypiło LARISA
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:30:00
2020-09-04 14:48:42
Katarzyna Urban EDEN
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:30:06
2020-09-04 13:51:29
Monika Waśko SEKRET
  • 1x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:32:51
2020-09-04 09:08:16
Anna Hernik KON’AMIE
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:30:23
2020-09-04 09:07:43
Anna Hernik GOSPELLA
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:30:39
2020-09-03 21:43:51
Natalia Gołąb PIESZCZOTA-O
  • 2x 11/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 21/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:47:15
2020-09-03 21:30:10
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:47:33
2020-09-03 21:29:34
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x 5 MP/L1/I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15 MP/L1/II Półfinał Juniorów Młodszych (12 - 15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 25 MP/L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH (12-15 lat) – dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:47:50
2020-09-03 19:11:56
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16MP/P/II Półfinał Juniorów (14- 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 26 MP/N/FINAŁ JUNIORZY (14-18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:31:00
2020-09-03 15:04:49
Maria Derżko ELVIRA S
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:31:11
2020-09-03 12:46:05
Izabela Grochowina HAWKEYE Z
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:46:18
2020-09-03 10:17:31
Kinga Baran LEMERS
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 20:13:47
2020-09-03 09:01:50
Nikola Furgał AURORA
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:31:33
2020-09-02 21:39:59
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 9/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 10/N1/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 18/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 20/N1/ZR - zwykły, art. 238.2
  • 1x 28/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:31:39
2020-09-02 21:28:57
Martyna Reising WIKING
  • 1x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 08:48:52
2020-09-02 20:05:36
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 8 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 19 MP/N/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C-C1/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:40:10
2020-09-02 19:18:18
Laura Barszczewska TEKSAS
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:31:56
2020-09-02 19:17:38
Julia Błyskal BATALION
  • 1x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 23:59:41
2020-09-02 19:13:57
Amelia Janas BLACK DIAMOND
  • 2x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:32:07
2020-09-02 19:11:32
Maria Derżko JAŚMIN BIAŁY
  • 1x 2/LL-60/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baran Kinga BPK
1999 (MJ.)
brak
2. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O039151
3. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
4. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
5. Błyskal Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
6. Bodden Maja bpk
2006 (JM.)
brak
7. Brzostowska Barbara bpk
S
O020668
8. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
9. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
10. Chojnowska Aneta Klub Jeździecki Equireno
S
O041501
11. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
12. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (JM.)
O056541
13. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
14. Ciura Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
O039271
15. Ćwikła Michał Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047234
16. Derżko Maria Szwadron Niepołomice
S
O037815
17. Derżko Maria 8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego
S
O037815
18. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
O042590
19. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
20. Furgał Nikola JKS Pogórze
2007 (JM.)
Brak
21. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
22. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
23. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
24. Gołąb Natalia BPK
2009 (Mł.)
brak
25. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
26. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
27. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
28. Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
29. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O034202
30. Janas Amelia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048460
31. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
32. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
33. Kamińska Katarzyna Bez Przynależności Klubowej P K A
S
O011194
34. Kamińska Natalia KJ Galop Kozienice
2009 (Mł.)
O054450
35. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
36. Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
2003 (J.)
O048007
37. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
O048232
38. Kopeć Gabriela BPK
S
brak
39. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
40. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
41. Kowalewska Kamila Ks jumping team Wiercany
O038034
42. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
43. Krzanowska Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (J.)
O059938
44. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
45. Kudła Julia bpk
2008 (JM.)
brak
46. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
47. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
48. Leśniak Aleksandra
49. Ludwikowska Anna WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
S
O031670
50. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
51. Mazur Sylwia UKJ Lalin
S
O014017
52. Mierzwa Tomasz Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
S
O000417
53. Mroczka Piotr JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O025333
54. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O050969
55. Nasiadka Kinga Stajnia Wola
2001 (MJ.)
Brak
56. Nita Zofia KJ Galop Kozienice
2002 (J.)
brak
57. Nita Zuzanna KJ Galop Kozienice
2002 (J.)
Brak
58. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O059490
59. Nowak Wiktoria KS Faruk
2001 (MJ.)
O040555
60. Ornat Albert WLKS Krakus
S
00000
61. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
62. Pawlak Klaudia BPK
2006 (JM.)
O056323
63. Pekaniec Józef BPK
2008 (JM.)
64. Pekaniec Józef niezrzeszony
O014599
65. Piotrowska Maja SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BAJARD
S
O021348
66. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
67. Plewa Tomasz KJ leśna wola
S
O013203
68. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
69. Poliwoda Weronika LKJ OCHABY
2002 (J.)
O029240
70. Połeć Nikola Equistro wierzawice
A
71. Pomiankowska Joanna Ks Jumping Team Wiercany
S
O003873
10046832
72. Pomiankowska Julia KS Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
O057728
73. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
74. Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki
S
O004187
75. Reising Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
76. Sieroń Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O050753
77. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
78. Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O039122
79. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
80. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
81. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
82. Synowiec Sylwia LKJ Ochaby
2001 (MJ.)
O033429
83. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
O058542
84. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
85. Szypiło Julia Klub Jeździecki Equireno
2002 (J.)
O049555
86. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
87. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
88. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
89. Urban Katarzyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O024933
90. Urbanek Paweł Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
S
O032616
91. Waśko Monika BPK
S
Brak
92. Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O052120
93. Ziaja Agata BPK (PKA)
1999 (MJ.)
O040121
94. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
O058832
95. Zięba Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
O036243
96. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (J.)
O047316
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

100

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
3.

125

ADRIAN II Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/165 F: Bijou Be
M: April-Polsmark
K027110 616009570115114
4.

112

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
K015857 616009670088109
5.

119

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
6.

52

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
K020315 POL006580467706
7.

108

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
K020987 616009540102411
8.

91

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
9.

124

APORT MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier siwa/165 F: Frazes
M: Awelana
K020269 616006550053711
10.

24

APRIL DAY V Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/165 F: Fair Play Coundreau
M: Ava
K025880 6169995400394
11.

130

ARSEN Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach gniada/158 F: Pentagram
M: Arena
brak 616098100046533
12.

88

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
13.

58

AURA-M SP POL 2014 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P
M: Astra
K027522 616009690062814
14.

15

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
Brak 616006630021714
15.

84

BABY LOVE SP POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Nn
M: Nn
K015178 Pol 999630441104
16.

117

BAMAKO PA-BO-MA OLD POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze
M: Stutbuch I Malta-Pro / Pro Savage
K027845 -
17.

76

BATALION Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Llandaff
M: Bastylia
Brak 616POL10006651T
18.

113

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
19.

55

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
20.

35

BERGIL WLKP POL 2006 wałach gniada/173 F: El Bundy
M: Brenda
K010153 Brak
21.

77

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
22.

80

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
23.

12

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
24.

85

CAN-DOR DZ SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Carlos DZ
M: Cn Libertina
K028190 616009610001814
25.

107

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
26.

51

CARRERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/166 F: HIPPICA-KOH-I-NOOR
M: CARMEN DU ROUET
brak 616 009 63 00763 16
27.

89

CASALLIO HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/170 F: Casallco
M: Diandra
brak DE 431310736516
28.

123

CERA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Alabaster
M: Celina
K024526 616007610217710
29.

114

CHAPLAIN HOL POL 2012 Wałach siwa/175brak F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
K022916 DE42100005312
30.

83

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
31.

43

COBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan
M: Xxx
Brak Brak
32.

7

COCO BOMB WESTF POL 2015 klacz gniada/163 F: Cottonclub /
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
33.

120

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
34.

121

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG. BEL 2012 Klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Pastel/Azur de Paulstra
K024586 -
35.

110

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
36.

135

CONNY H OLDENBURSKA POL 2003 klacz gniada/167 F: Cordalme Z
M: Acrobat
Brak
37.

122

CYTAT TS POL 2003 wałach ciemnogniada/183 F: Rafir /
M: Czarna /
K019877 POL999540081303
38.

95

CYTRUS SP POL 2010 wałach ciemnogniada/162 F: CZORT
M: CYTRA
K025952 616999540133310
39.

94

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
40.

92

DALISTO KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Quasimodo Z
M: Pattini
K026655 528003000806839
41.

42

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
42.

57

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
K028685 brak
43.

30

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
44.

105

DUNKA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Ordon / Biskwit
M: Diomeda / Akant
K021987 616999540119208
45.

64

EDEN SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Casino L
M: Etna
K029637 616009630019815
46.

50

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
K029429
47.

109

EL NINO KWPN POL 2010 Wałach gniada/166 F: -
M: -
brak brak
48.

97

ELIOT - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
49.

70

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz skarogniada/178 F: Lou Reed
M: Eva S
K029733 616009690015414
50.

111

ETAM SP POL 2015 wałach kasztanowata/166 F: Qulester
M: Escudo I
brak 00000000000
51.

47

EUREKA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Stakkato Top
M: Epona
K025705 616 009 66 05736 13
52.

136

GENTELMAN F:
M:
53.

49

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
K023265
54.

48

GNIEWKO MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
K025646
55.

116

GOODLUCK DU VILLARD SF POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Singular Ls La Silla
M: Narcos II
Brak 0000000
56.

68

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
57.

103

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
58.

38

HAUST M SP POL 2016 Wałach gniada/160 F: Italian
M: Honda
K029604 616 999 63 01219 16
59.

71

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 Wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabbatini Z
K029907 056015Z55656115
60.

53

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
61.

34

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
K015620
62.

96

IMBIR SP POL 2012 wałach skarogniada/167 F: CZORT
M: IDEA
brak 616999540101912
63.

59

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
64.

141

INDIGO KWPN 2013 w gniada F: Charisma / Stakkato
M: Arsina / Larino
K025073 528003201301714
65.

126

JASIEK TYP PRYMITYWNY POL nn wałach srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
BRAK POL 999660268601
66.

78

JAŚMIN BIAŁY MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnosiwa/163 F: Karmel
M: Jaśminowa Noc
K030094 616006570155416
67.

54

JASMON PKSP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara / Revel
K028115 616 009 60 01152 12
68.

56

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 -
69.

106

JEMEN A POL A wałach gniada/A F: A
M: A
A Sa
70.

90

JESION SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
K029673 616009590046415
71.

139

JULINKA KWPN NED 2014 Klacz gniada/164 F: Kannan /
M: Odermus R /
K028659 -
72.

128

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
73.

4

JUVENA MLP POL 2002 klacz gniada/165 F: Grey
M: Jura
Brak 006 63 00791 02
74.

134

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
K028862 -
75.

86

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Burgund
M: Kama
K026126 006630053209
76.

46

KASPER KWPN GER 2015 wałach siwa/- F: -
M: -
- -
77.

133

KATINKA RV KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/169 F: Genius
M: Fantastique RV
A A
78.

132

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
79.

138

KENIUS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
80.

61

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
81.

28

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
82.

67

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/180 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
83.

22

LADY DI CALCIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Calcio
M: Lira II
K030223 616009640077315
84.

63

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Laureatka L
K025404 616009661273813
85.

72

LEMERS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kara/170 cm F: Emerson
M: Liza
brak 616009630163209
86.

62

LEONARDO DA VINCI JPP KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: Classe HS
M: Holisca J.P.P.
K029902 528003201608855
87.

129

LILLY MARLENE WLKP POL 2016 klacz ciemnosiwa/164 F: Farezzo B
M: Lakonia
brak 616007520076716
88.

104

LONGINUS PODBIPIĘTA WLKP POL 2010 Wałach siwa/172 F: Castilio / Cassin I
M: Lucy
K021662 POL616007610176
89.

87

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
90.

98

MAJOR - POL 2007 wałach skarogniada/- F: -
M: -
K011006 -
91.

102

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
92.

21

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: SUNNY/ ZADOK
BRAK 826002140873463
93.

137

NICEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
K010606 -
94.

33

NIESPODZIANKA EVITA KUC NIEMIECKI POL 2008 klacz kara/kuc:146 F: top evita
M: nika evita
K014778 -
95.

142

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926 056-002-W00304819
96.

37

ORCHIDEA KG SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Concreto
M: Orli Baja KG
K026002 brak
97.

73

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
98.

45

PAN KONKRET SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Konkret 2
M: Pumara
Brak 616009520020316
99.

69

PIESZCZOTA-O HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:135 cm F: Ważniak
M: Platynka
brak 616012630259509
100.

127

QUICKY B Z Z POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
101.

6

QUILOTTA BWP POL 2016 klacz gniada/172 F: Echo
M: Pialotta
K030101 brak
102.

79

QUINCY BWP BEL 2016 ogier siwa/164 F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie / Verdi
K030100 056-002-W00314047
103.

143

RAGNAR SO POL 2016 wałach gniada/166 F: Durano W
M: Rupia R
A A
104.

101

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
105.

82

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
106.

16

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
107.

41

SCARTO SP POL 2010 wałach skarogniada/165 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Synteza / Alywar
K021687 616009580552410
108.

115

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
109.

65

SEKRET Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: Louis
M: Sanda
brak POL 009 54 01122 07
110.

99

SEPIA - POL 2014 klacz gniada/- F: -
M: -
K024958 -
111.

66

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
112.

140

STAR LADY HAN 2015 k gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Cara / Calypso II
K028716 DE431310200115
113.

39

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
K019852 616006690084911
114.

118

SZTORM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/166 F: Bockman's Looping
M: Storia
K023422 616009540020112
115.

75

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
K016041 POL 013 58 01174 05
116.

93

TYMIANEK KUC POL 2009 ogier gniada/kuc:141 F: Durello Top
M: Tabakierka
K020088 616013640069409
117.

11

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
118.

40

UTOPIA BS OS GER 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov / Achill-Libero H
M: H-Lord Like / Lord
K025829 DE418186633312
119.

10

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
120.

131

WIENIAWSKI XX POL 1999 wałach kara/165 F: Natercio
M: Wipsania
Brak 616098200232596
121.

74

WIKING KOŃ MAŁY POL 2014 wałach ciemnogniada/155 F: Pentagram
M: Warta Ponysport
Brak 6160135701138
122.

81

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
Rider Club
Competition
Prize
Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
50
SUM:
50.00
Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
100
SUM:
100.00
Kościarz Kinga WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
150
SUM:
150.00
Piotrowska Maja SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BAJARD
100
SUM:
100.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
200
300
150
SUM:
650.00
Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Kinga
BPK
LEMERS (72)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Barszcz Gabriela
KJ Leśna Wola
SEPIA (99)
2020-09-25
40
2020-09-25
40
2020-09-26
2020-09-26
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
TEKSAS (75)
2020-09-25
1
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Błyskal Julia
BPK
2020-09-25
3
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-26
Bodden Maja
bpk
CONNY H (135)
2020-09-25
40
2020-09-25
32
2020-09-26
2020-09-26
Brzostowska Barbara
bpk
KARAT (86)
2020-09-25
40
2020-09-25
40
2020-09-26
2020-09-26
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (79)
2020-09-25
1
2020-09-25
36
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2020-09-26
2020-09-25
15
2020-09-26
2020-09-26
Chojnowska Aneta
Klub Jeździecki Equireno
2020-09-25
1
2020-09-25
19
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-26
2020-09-26
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
BERETTA (55)
2020-09-25
8
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
7
2020-09-26
2020-09-27
Chwała Maria
KJ Leśna Wola
BERGIL (35)
2020-09-25
3
2020-09-26
2020-09-27
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
JESION (90)
2020-09-25
1
2020-09-25
19
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-26
2020-09-26
Ciura Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
GNIEWKO (48)
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-25
1
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Ćwikła Michał
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-25
7
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Derżko Maria
Szwadron Niepołomice
2020-09-25
1
2020-09-25
33
Derżko Maria
8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
22
Duszkiewicz Hubert
BPK
USTIN (11)
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-27
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
VERNON (10)
2020-09-25
10
2020-09-26
2020-09-27
Furgał Nikola
JKS Pogórze
AURORA (15)
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-27
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (113)
2020-09-25
12
2020-09-25
4
2020-09-26
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (132)
2020-09-25
1
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
2020-09-25
6
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
Gołąb Natalia
BPK
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2020-09-25
36
2020-09-25
19
2020-09-26
2020-09-26
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
EHROS (50)
2020-09-25
19
2020-09-25
8
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
CARRERA (51)
2020-09-25
22
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2020-09-25
2020-09-25
6
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Hernik Anna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2020-09-25
1
2020-09-25
3
50
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-25
1
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2020-09-25
2
2020-09-26
2020-09-27
Janas Amelia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-09-25
33
2020-09-25
38
2020-09-26
2020-09-26
Janas Olga
KJ Leśna Wola
EL NINO (109)
2020-09-25
2
2020-09-26
2020-09-27
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
AURA-M (58)
2020-09-25
47
2020-09-25
49
2020-09-26
2020-09-26
CERA (123)
2020-09-25
20
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-26
Kamińska Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej P K A
2020-09-25
18
2020-09-25
10
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Kamińska Natalia
KJ Galop Kozienice
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
ETAM (111)
2020-09-25
29
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-25
37
2020-09-25
29
2020-09-26
2020-09-26
Klekot Jakub
Klub Jeździecki Zbrosławice
SZTORM (118)
2020-09-25
1
2020-09-25
24
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-26
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
Kopeć Gabriela
BPK
GENTELMAN (136)
2020-09-25
1
2020-09-25
36
2020-09-26
2020-09-26
Korzeczek Wojciech
KJ GLOBAL
AKTIW (119)
2020-09-25
1
2020-09-25
2
100
2020-09-26
2020-09-27
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (88)
2020-09-25
8
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
3
100
2020-09-26
Kowalewska Kamila
Ks jumping team Wiercany
2020-09-25
40
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
CYTAT (122)
2020-09-25
11
2020-09-27
2020-09-26
Krzanowska Kamila
Klub Jeździecki ASSANYA
AMARANT (52)
2020-09-25
1
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
SCARTO (41)
2020-09-25
2
150
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Kudła Julia
bpk
JASIEK (126)
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-27
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (28)
2020-09-25
11
2020-09-26
2020-09-27
DARCO J (42)
2020-09-25
9
2020-09-26
2020-09-27
Leda Alexander
Brak
LUCKY M (87)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
Leśniak Aleksandra
2020-09-26
2020-09-26
Ludwikowska Anna
WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
EUREKA (47)
2020-09-25
19
2020-09-25
19
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-26
2020-09-26
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2020-09-25
1
2020-09-25
7
2020-09-26
Mazur Sylwia
UKJ Lalin
RIHANA (16)
2020-09-25
6
2020-09-26
2020-09-27
Mierzwa Tomasz
Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
CYTRUS (95)
2020-09-25
2020-09-25
1
2020-09-27
2020-09-26
2020-09-26
IMBIR (96)
2020-09-25
1
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Mroczka Piotr
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
HAUST M (38)
2020-09-25
1
2020-09-25
19
2020-09-26
2020-09-26
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
CHAPLAIN (114)
2020-09-25
20
2020-09-25
39
2020-09-26
2020-09-26