Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B DiM
Bobrowy Staw, 9-11.10.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
148 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:13:40
2020-10-04 22:28:14
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
147 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:02:22
2020-10-04 21:54:28
Stanisław Woźniak JARY
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:02:26
2020-10-04 21:53:14
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
145 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:13:58
2020-10-04 21:42:40
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 10:56:37
2020-10-04 09:03:03
Zuzanna Przybylska AIR LINE CK Z
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
143 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 10:56:39
2020-10-04 09:02:30
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
142 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:04:42
2020-10-04 08:57:05
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
141 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 10:56:46
2020-10-04 08:56:46
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
140 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 10:56:49
2020-10-04 08:56:07
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 10:57:12
2020-10-04 00:14:51
Liwia Strzeszewska M'10 EGZORCYSTA GR. C
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
138 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:13:35
2020-10-03 15:13:35
Maja Kliś ISABELLA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 00:04:01
2020-10-02 22:14:24
Julia Banasik N'LUSI
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 00:04:04
2020-10-02 21:48:06
Sonia Dźwigalska AILLE CLOONEY
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
135 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:53:32
2020-10-02 20:15:22
Malwina Białecka ASTERKA
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
134 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:53:38
2020-10-02 20:13:38
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:52
2020-10-02 20:12:17
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:59
2020-10-02 19:30:53
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:05
2020-10-02 19:26:52
Emilia Frydrych LUCKY BOY
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:12
2020-10-02 18:37:58
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:20
2020-10-02 17:22:42
Lena Róża Rybak-Massalska ENRICO PONY SPORT GR. C
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:19:05
2020-10-02 16:58:27
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:34
2020-10-02 14:44:39
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 12:44:41
2020-10-02 10:47:34
Wiktoria Chochół M'08 CZECZOT GR. D
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:01:23
2020-10-02 07:25:49
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:01:26
2020-10-01 23:25:11
Roksana Naumiuk R-MEFISTO
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:01:29
2020-10-01 22:44:59
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:01:31
2020-10-01 22:44:31
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:01:34
2020-10-01 22:43:00
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/GP 120cm/Grand Prix D i E - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:01:39
2020-10-01 20:57:42
Anna Benczak Jm'05 SONAR
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:17:30
2020-10-01 17:56:37
Antonina Benska ROCK
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:24
2020-10-01 15:07:07
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:28
2020-10-01 15:06:01
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:30
2020-10-01 15:04:54
Jagna Grabowska RITA
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:38
2020-10-01 10:00:33
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120cm Kuce/120 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:41
2020-10-01 10:00:04
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:43
2020-10-01 09:58:10
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:45
2020-10-01 09:57:34
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:27:49
2020-09-30 11:30:03
Krzysztof Sieńko KARINO
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:27:56
2020-09-30 10:07:20
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 36/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:28:05
2020-09-30 07:28:06
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 00:15:28
2020-09-29 22:30:50
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/GP 120cm/Grand Prix D i E - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 00:15:30
2020-09-29 22:17:59
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 00:15:32
2020-09-29 20:17:07
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 MERNIE
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 00:15:34
2020-09-29 20:16:03
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 AWANGARDA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 22:11:59
2020-09-29 12:13:06
Zofia Janusz EMMA
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 22:12:04
2020-09-29 12:12:28
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 23:47:49
2020-09-28 23:41:33
Kinga Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 23:47:54
2020-09-28 22:43:08
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 23:47:58
2020-09-28 22:41:14
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 23:48:05
2020-09-28 16:57:43
Marcel Wiśniewski MELODIA
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 23:48:09
2020-09-28 16:13:15
Zuzanna Niziałek GROM
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 23:48:14
2020-09-28 09:49:07
Noemi Kozioł KOSMA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 19:12:45
2020-09-27 21:28:35
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:21:24
2020-09-27 14:36:07
Aleksandra Śledziewska M'08 TWIGGY EWITA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:21:26
2020-09-27 14:35:22
Zuzanna Iwanowicz BYSTRA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:21:27
2020-09-27 14:19:11
Zofia Chrzanowska Mj'01 GAJA
  • 2x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 36/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:21:29
2020-09-27 14:17:17
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 13:54:20
2020-09-27 13:36:36
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 06:48:27
2020-09-26 23:25:22
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 20:19:16
2020-09-26 20:24:20
Nadia Klepacz R-PEGAZ
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 06:48:30
2020-09-26 19:43:03
Zofia Sondej PIKTOGRAM
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 06:48:33
2020-09-26 19:42:09
Ola Sciubis GRAFFITI
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 06:48:34
2020-09-26 19:41:28
Amelia Dąbek BOSS
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 18:43:45
2020-09-26 13:03:53
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:20:30
2020-09-25 09:32:54
Anastazja Burzyńska-Ellis KORAL
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:20:31
2020-09-25 08:52:30
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:20:33
2020-09-25 08:51:53
Magdalena Piskorska J'03 SOUL
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:20:35
2020-09-24 21:03:15
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 20:29:52
2020-09-24 12:51:15
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 20:29:54
2020-09-24 08:04:06
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 20:29:56
2020-09-24 08:02:10
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 16:27:21
2020-09-21 22:50:31
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 16:27:25
2020-09-21 21:34:25
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/C DK/C-130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/C DK/C -130 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 16:27:29
2020-09-21 21:01:04
Natalia Czarnak Jm'06 FIESTA GR. D
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:31:00
2020-09-21 18:33:38
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 16:27:39
2020-09-21 16:10:22
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:00:38
2020-09-21 14:17:33
Anna Romanowska STILA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:00:41
2020-09-21 12:09:00
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:00:44
2020-09-20 20:11:27
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 13:04:12
2020-09-20 10:28:01
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:01:48
2020-09-19 18:53:25
Karolina Pogorzelska EVO
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:24:26
2020-09-18 17:24:14
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 36/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:24:28
2020-09-18 11:42:10
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:24:29
2020-09-18 11:41:46
Anna Romanowska ERO
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:24:34
2020-09-18 11:10:59
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:24:37
2020-09-18 10:12:58
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:12
2020-09-17 23:45:46
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:16
2020-09-17 19:16:16
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:18
2020-09-17 19:15:29
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:23
2020-09-17 19:11:15
Ttatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:00:47
2020-09-17 19:04:21
Marianna Dunajska N-WIKTORIA
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 36/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:28
2020-09-17 15:09:31
Marek Layer RINGO
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:33
2020-09-17 15:08:30
Marek Layer RAMONA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:36
2020-09-17 13:10:55
Mia Moczkowska LUKRECJA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:49:40
2020-09-17 13:10:12
Carla Moczkowska IGUANA DANNY’S
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:48
2020-09-17 12:11:48
Roksana Nawrocka VI-VI ZAGORKA
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:53:56
2020-09-17 12:11:20
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 11:36:44
2020-09-17 09:38:15
Tamara Ferenc Jm'05 PUERTO RICO
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 11:36:48
2020-09-17 09:35:47
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:40:23
2020-09-16 23:08:20
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:05:20
2020-09-16 21:45:12
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:01:16
2020-09-16 14:36:12
Nina Musiał TABU
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:16
2020-09-15 21:19:13
Lena Ważyńska ELF
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:22
2020-09-15 14:42:21
Julia Karbowiak SANTINO
  • 1x 0/50cm Zab./50 cm, ZABAWOWY, dokładności art.238.1.1
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:28
2020-09-15 09:19:16
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:34
2020-09-15 09:13:05
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:40
2020-09-15 09:12:42
Nel Skotarczak CHINGIS CHAN
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:46
2020-09-15 09:12:11
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:13:03
2020-09-15 08:50:45
Hanna Kanoniczak IRYS
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:13:12
2020-09-15 08:48:24
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:47
2020-09-15 08:47:52
Zofia Wierucka WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:20:36
2020-09-15 08:00:44
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:13:30
2020-09-14 23:10:16
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:13:35
2020-09-14 23:09:41
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:13:41
2020-09-14 23:09:19
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:42:03
2020-09-14 21:28:24
Alicja Malesa TONY’S BOY GR. D
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:42:05
2020-09-14 21:28:00
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:42:11
2020-09-14 19:18:22
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 09:04:24
2020-09-14 14:11:11
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:42:14
2020-09-14 14:09:16
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:42:17
2020-09-14 14:08:28
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 07:26:38
2020-09-11 08:48:11
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:33:54
2020-09-10 06:45:20
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120cm Kuce/120 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/GP 120cm/Grand Prix D i E - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:35:39
2020-09-09 19:10:22
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:35:39
2020-09-09 19:09:46
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:14:12
2020-09-09 14:06:24
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:44:54
2020-09-09 12:23:45
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:44:58
2020-09-09 12:22:58
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:45:13
2020-09-08 20:42:50
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:45:17
2020-09-08 20:42:21
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:45:21
2020-09-08 20:39:46
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:33:26
2020-09-08 20:30:21
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:35:31
2020-09-08 19:36:22
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:45:53
2020-09-08 16:50:54
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:33:35
2020-09-08 16:40:12
Zofia Gendera FIGARO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:33:39
2020-09-08 16:39:45
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:33:44
2020-09-08 16:39:24
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:14:18
2020-09-08 16:37:49
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:34:15
2020-09-08 16:37:28
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:34:18
2020-09-08 16:36:56
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:05:29
2020-09-08 14:10:40
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:05:32
2020-09-08 14:09:15
Julia Peszek LUNA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:05:35
2020-09-08 14:00:08
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:34:56
2020-09-08 08:23:00
Maja Kliś LIPO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:35:13
2020-09-08 08:22:30
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:19:32
2020-09-08 07:15:31
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:19:34
2020-09-08 07:01:35
Iga Chojowska MAROKO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:19:36
2020-09-08 07:01:09
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia SKJ Pony Power Nowy Janków
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
4. Banasik Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
Brak
5. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
6. Beczak Katarzyna Stow. SSK Stare Babice
2009 (Mł.)
O050799
7. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
----
8. Białecka Malwina SSKJ GROBICE
2009 (Mł.)
Brak
9. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
10. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
11. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
12. Burzyńska-Ellis Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
13. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
14. Chochół M'08 Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
Brak
15. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
16. Chrzanowska Mj'01 Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
17. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O051053
18. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
19. Czarnak Jm'06 Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
20. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
21. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
22. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037893
23. Dworacka Ttatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
24. Dzięgielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
25. Dźwigalska Sonia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (Mł.)
O057372
26. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
27. Ferenc Jm'05 Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
28. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (Mł.)
O059412
29. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
0058777
30. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
31. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
32. Iwanowicz Zuzanna Stow. KJ Olimpia
2009 (Mł.)
O057568
33. Janiszewska Oliwia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O045168
34. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
O057823
35. Januszkiewicz Kaja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
36. Kanoniczak Hanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059334
37. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
38. Karbowiak Julia BPK (maz)
2011 (Mł.)
O058263
39. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
40. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
41. Klepacz Nadia Kielecki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O050504
42. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
43. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
44. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
45. Kozioł Noemi Klub Jeździecki Ostoja
2009 (Mł.)
O055399
46. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
47. Kwiatkowska Julia BPK(MAZ)
2008 (JM.)
O055544
48. Laskowska Lena BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057203
49. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
50. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
O059202
51. Lewandowska Gabriela KJ AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
52. Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
53. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
54. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
55. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057571
56. Melich Oliwia SKJ Beckersport Raszyn
2008 (JM.)
O051059
57. Miedziocha Hanna bpk
2005 (JM.)
O042682
58. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058183
59. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
60. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
61. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
62. Naumiuk Kornelia KJ Kucykowa Zagroda Mińsk Maz.
2009 (Mł.)
O047930
63. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
64. Nawrocka Roksana Klub Jeździecki Agro Aves Gajewniki
2008 (JM.)
O046352
65. Niziałek Zuzanna Kielecki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O059430
66. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
67. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
68. Peszek Julia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2009 (Mł.)
O057364
69. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
70. Piotrkowicz Aleksandra KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
71. Piskorska J'03 Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
72. Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
2008 (JM.)
Brak
73. Pogorzelska Karolina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O055019
74. Potyra Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2010 (Mł.)
O061206
75. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
76. Przybyła Agata Kj Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060170
77. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
78. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
79. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
80. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
81. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
82. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
83. Sciubis Ola Kielcecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O054429
84. Sieńko Krzysztof SSKJ GROBICE
2010 (Mł.)
O057839
85. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
86. Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
87. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
88. Śledziewska M'08 Aleksandra SKJ Olimpia
2008 (JM.)
O057801
89. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
90. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
91. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
92. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
93. Stein Sonia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058448
94. Strzeszewska M'10 Liwia SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
O059240
95. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
96. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
97. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
98. Wawrzynowicz Marianna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O048604
99. Ważyńska Lena Klub Jeździecki Humorek
2008 (JM.)
O056850
100. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
101. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
102. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059330
103. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
104. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream
2009 (Mł.)
O059701
105. Woźniak Stanisław ŁKJ
2011 (Mł.)
Brak
106. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O049769
107. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
108. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
O059420
109. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
110. Żuchowicka Jm'07 Katarzyna SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

167

AILLE CLOONEY KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003006844433
2.

169

AIR LINE CK Z BELGIJSKI KUC BEL 2015 klacz gniada/kuc:149 F: Air Jordan Z
M: Capriola VD Helle
Brak 056-015-Z55820815
3.

23

ALABASTER PKSP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Contender Son
M: Asteria
K010617
4.

173

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
K020925 616999610281910
5.

89

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
K023720 POL013670073507
6.

43

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
7.

82

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
8.

51

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
9.

157

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:NN F: NN
M: NN
BRAK 616999640098809
10.

134

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
11.

107

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
12.

131

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
13.

71

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
K030235 528019020004175
14.

63

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
15.

45

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:128 F: Tobi
M: Bella
K023005 616013610071112
16.

144

BENJA LUNA gr. D DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
17.

3

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
K029825 528027070012382
18.

46

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
K030187 -
19.

132

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: x
M: x
K026677 826073007355911
20.

108

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
21.

119

BOSS . POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: .
M: .
K023498 .
22.

122

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:123 F: .
M: Blanka
K030193 .
23.

30

C.SIOUX KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
K019726 616013520142809
24.

146

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
25.

162

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
26.

149

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
27.

76

CHINGIS CHAN WLKP POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307
28.

42

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K018638 616999610274010
29.

143

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
30.

79

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
31.

156

CZECZOT GR. D KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: X
M: X
K029455 616013640052915
32.

21

D'ACORD DRP GER 2001 wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
33.

58

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
34.

137

DANDY GR. B KUC POL 2013 wałach ciemnokasztanowata/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616013610091913
35.

116

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
36.

138

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
37.

112

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 Wałach kara/kuc:115 F: Asior
M: Delama
K030188 616 013 66 07448 15
38.

153

DOMINO MK POL 2004 wałach srokata/kuc:135 F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
39.

64

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
40.

172

EGZORCYSTA GR. C KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
K012364 POL013611069903
41.

72

ELF KUC FELIŃSKI POL 2002 wałach gniada/kuc:140 F: Camus
M: Emancja
K006585 08598
42.

102

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
K016840
43.

124

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/159 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
K026043 616098200077292
44.

139

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
45.

163

ENRICO PONY SPORT GR. C KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
K019883 POL013570056505
46.

86

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:138 cm F: Nico-K
M: Eufemia
K016844 013570144003
47.

97

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
48.

24

EVO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 xxx
49.

125

FANTA-EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:145 cm F: Tupet
M: Felina
K022440 6160136701195
50.

106

FIESTA GR. D Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 616013670035613
51.

50

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
52.

81

FRANKENHOEH'S MYLORD KUC WALIJSKI NED 2004 stallion chestnut/kuc:131 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870 DE41010101890
53.

123

GAJA SP POL 2011 klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 616009660703011
54.

174

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
55.

176

GALLIANO TYP KOŃ MAŁY POL 2014 Wałach gniada/kuc:149 F: Numero Uno
M: Gainer-W
brak 616999550088814
56.

16

GAROU DU ECLAT Francuski Kuc Wierzchowy FRA 2011 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: nn
M: nn
K022063 -
57.

18

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
58.

67

GENIUS KWPN NED 2011 wałach siwa/173 F: Zandor Z
M: Bonita
K030142 528003201109782
59.

118

GRAFFITI KUC POL 2013 klacz siwa/kuc:130 F: .
M: .
K027040 .
60.

40

GRAPPA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999600278612
61.

129

GROM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 wałach kasztanowata/170 F: ARIZONA
M: GAMMARA
K006654 616009611227601
62.

48

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: -
M: -
K025571 -
63.

96

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz jelenia/kuc:146 F: Rivaldo H
M: Amalia
K026344 528018020133341
64.

57

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
65.

180

HELABA D'INSEGOTTE BWP 2003 klacz c.gniada F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka / NN
K030254 BELP218254BWP
66.

150

HEWELIANA SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Song
M: Humoreska
K023299 616009530251512
67.

6

IGIEŁKA KUC POL 2001 klacz kara/kuc:111 F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
K017064 POL013640050301
68.

181

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
69.

94

IGUANA DANNY’S KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:139 F: Santana Danny’s Boy
M: Inka
K020879 POL013680030208
70.

87

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
71.

171

INIS SLE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
72.

78

IRYS KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:130 F: Nion
M: Munbus Ilione
K030229 616013690087911
73.

168

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
74.

175

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
75.

152

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
K027304 POL013670043605
76.

95

JINGLE BOY SP POL 2012 wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
77.

109

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
78.

179

JOWISZ KUC WAL POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
79.

135

KARINO PONY POL 1998 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
K005206 616999660548698
80.

2

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
81.

56

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
82.

111

KORAL NN POL 2010 wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
K029559 616098200096292
83.

130

KOSMA NRPS POL 2011 wałach gniada/kuc:146 F: Kosmo Van Orchid's
M: Brat
K025987 528008110078211
84.

105

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
85.

1

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
K029202 203001925783405
86.

61

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt's Ashly
K028152 528017201101099
87.

127

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
88.

68

LOVERBOY GR. B KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551 616999661483012
89.

161

LUCKY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/149 F: Azarro
M: Luba
K030278 616009661292416
90.

93

LUKRECJA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas
M: Gwiazdka
K014456 POL013570279206
91.

47

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:139 F: Nn
M: Nn
K026657 528009101178093
92.

136

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
93.

178

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
K020711 DE435350017509 105GR98
94.

44

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
K027093 616009690132610
95.

25

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: ORCHARD WILDEMAN
M: MAURIK'S ANAIS ANAIS
BRAK 528017201200770
96.

128

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor’s
M: Mżawka
K020505 616013530059811
97.

74

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankenhoeh's Mylord
M: Megan B
K020303 POL 013 52 01433 08
98.

133

MERNIE KUC HOLENDERSKI NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel
M: Bianca
K028557 -
99.

88

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog
M: Millcroft Dahlia
K020200 826046020155026
100.

65

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
101.

11

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Mare grey/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
102.

110

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
103.

99

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:138,5 F: nn
M: nn
K027210 B0103010S
104.

17

N-WIKTORIA SP POL . klacz gniada/. F: .
M: .
K023737 .
105.

166

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 616013600252912
106.

145

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
107.

120

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gelding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
108.

100

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
109.

49

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
110.

158

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/mk:154 F: Westside Mirah
M: Oisin Corrib Princess
K029991 S3-372004000010747
111.

159

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023 826073001214649
112.

60

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:148 F: Poppings macho he.stb.266
M: Jasmijn elma estb.5354 ster pref
K030257 528018020081485
113.

59

ORCHID'S RILEY RJT NRPS POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
114.

15

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
K029118 528008060138206
115.

164

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
116.

141

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K023409 616999600472608
117.

77

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
118.

117

PIKTOGRAM KOŃ MAŁY POL 2011 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: .
K026567 616013520035811
119.

66

POSEJDON GR. A KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
120.

115

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:147 F: Rolex
M: Pola
K027493 616013540074515
121.

85

PUERTO RICO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K
M: Perła
K024110 616007610123113
122.

151

R-MEFISTO TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/kuc:148 F: n/n
M: n/n
K024860 616999661410813
123.

28

R-PEGAZ HUCULSKA POL 2016 wałach gniada/140 F: Playboy
M: R-Pigwa
brak 616 012 58 01051 16
124.

92

RAMONA KUC FELIŃSKI POL 2001 klacz gniada/kuc:130 F: El Amor
M: Rakieta
K010911 brak
125.

90

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 10..03 200 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi
K028301 DE 467-0001642-06
126.

70

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
127.

91

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
128.

142

RITA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K028978 616999610147113
129.

177

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
130.

148

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
131.

55

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
132.

54

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
133.

52

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
134.

126

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
135.

73

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta
K025155 616999662050808
136.

170

SKY LIGHT AMIGO Irish Sport Pony IRL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Parkroe Lucky Lass
M: Tynagh Miller
Brak 372414006023115
137.

104

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
K023357 013 61 01054 08
138.

155

SONAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kara/168 F: San Luis
M: Sonka
K025392 616009610105213
139.

113

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
140.

101

STILA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc:114 F: Frak
M: Stella
K013769 013610022106
141.

53

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
142.

83

TABU KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: Nn
K030202 POL013610112406
143.

147

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Toffi
K027161 Pol013660561607
144.

69

TONY’S BOY GR. D WELSH COB POL 2007 wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
K029112 372003006844540
145.

154

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
K015553 616013680110509
146.

62

TOUAREG gr. D KUC POL 2004 ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
147.

32

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:141 F: Platon
M: Tanzania
K023137 616013580385409
148.

121

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K027048 POL013670165307
149.

103

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
150.

10

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
151.

20

VI-VI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
K015671 POL 013530094207
152.

84

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
153.

80

WENDY KUC NED 2013 Mare chestnut/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
154.

114

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
155.

75

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
156.

165

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 Klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Oliver
M: Wildzang's Rosebird
K029122 528017201000296
157.

160

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
158.

98

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
K023354 616013661439611
159.

140

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
K028964
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
SKJ Pony Power Nowy Janków
DŻARNA (64)
2020-10-10
9
2020-10-11
2
2020-10-10
2
Ambroziak Nina
SKJ Pony Power Nowy Janków
MILO (65)
2020-10-10
10
2020-10-11
8
2020-10-10
9
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
2020-10-11
3
2020-10-10
3
2020-10-10
3
OLIVER (159)
2020-10-10
13
2020-10-11
2
2020-10-10
1
Banasik Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
N'LUSI (166)
2020-10-10
5
2020-10-09
1
2020-10-11
1
Basińska Olga
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-10-10
32
2020-10-10
24
2020-10-11
34
Beczak Katarzyna
Stow. SSK Stare Babice
MISTER (110)
2020-10-09
8
2020-10-10
6
2020-10-11
15
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (148)
2020-10-10
35
2020-10-10
1
2020-10-11
9
Białecka Malwina
SSKJ GROBICE
ASTERKA (157)
2020-10-10
9
2020-10-10
12
Biel Zofia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-10-09
11
2020-10-09
12
2020-10-10
5
2020-10-10
1
2020-10-11
25
D'APRIL (58)
2020-10-09
8
2020-10-09
6
2020-10-10
1
2020-10-10
6
2020-10-11
26
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (126)
2020-10-10
16
2020-10-11
21
2020-10-10
1
LOTOS (127)
2020-10-10
36
2020-10-10
6
2020-10-11
23
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2020-10-10
30
2020-10-10
43
2020-10-11
49
Burzyńska-Ellis Anastazja
KJ Wiktorowo
KORAL (111)
2020-10-09
22
2020-10-09
4
2020-10-10
2020-10-10
24
2020-10-11
44
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (136)
2020-10-09
12
2020-10-09
5
2020-10-11
1
2020-10-10
1
Chochół M'08 Wiktoria
KJ Facimiech
2020-10-09
6
2020-10-10
28
2020-10-10
24
2020-10-11
40
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MAROKO (44)
2020-10-09
30
2020-10-10
2020-10-09
2020-10-10
2020-10-11
BENETON (45)
2020-10-09
1
2020-10-10
30
2020-10-11
22
2020-10-09
15
2020-10-10
18
Chrzanowska Mj'01 Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (123)
2020-10-09
2
2020-10-09
1
2020-10-10
1
2020-10-11
1
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
BEŁT (63)
2020-10-11
7
2020-10-10
11
2020-10-10
16
2020-10-10
5
2020-10-10
2
2020-10-11
32
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
BESSEL (3)
2020-10-09
25
2020-10-09
24
2020-10-10
11
2020-10-10
16
2020-10-11
10
SZOGUN (53)
2020-10-09
4
2020-10-11
36
2020-10-10
2
2020-10-09
3
2020-10-10
1
2020-10-11
14
Czarnak Jm'06 Natalia
KJ Dworek Okuniew
2020-10-09
2020-10-09
26
2020-10-10
2020-10-10
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOSS (119)
2020-10-09
9
2020-10-09
2
2020-10-10
11
2020-10-10
8
2020-10-11
9