Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 14:07:12
2020-10-16 14:07:12
Nikola Marek DAKAR
  • 1x 2/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-16) - Runda-2
  • 1x 5/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-16) - Runda-2
  • 1x 22 a i b/LL-70/HMWL FINAŁ - Runda-2 (9-16lat)
  • 1x 22b/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-16) - Runda-2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 14:04:04
2020-10-16 14:04:04
Emilia Kędzierska SASANKA
  • 1x 1/LL-50/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 4/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 21a i b/LL-60/HMWL FINAŁ - Runda-1 (9-14lat)
  • 1x 21b/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-14) - Runda-1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:17:27
2020-10-14 15:30:47
Gabriela Jurak SANTANA
  • 1x 29/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 30/P/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:17:31
2020-10-14 15:30:14
Luiza Misztal GARDENIA
  • 2x 29/L/zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:17:35
2020-10-14 14:32:07
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 16/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 19/N/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 32 a i b/N/HMWL FINAŁ - Runda-7 (16lat +)
  • 1x 32b/N/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (16+) - Runda-7
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:17:38
2020-10-14 14:31:16
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 15/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 18/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 31 a i b/P/HMWL FINAŁ - Runda-6 (14lat +)
  • 1x 31b/P/zwykly art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (14+) - Runda-6
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:10:14
2020-10-14 00:12:18
Wiktoria Konopka TALON AA
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:10:19
2020-10-14 00:07:42
Wiktoria Konopka MIRON AA
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:10:22
2020-10-14 00:06:59
Wiktoria Konopka BESKID
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:10:28
2020-10-14 00:05:07
Wiktoria Konopka SANT QUVE K
  • 1x 6/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/LL-80/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 26/LL-80/dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:10:31
2020-10-13 22:21:12
Karolina Świtakowska MAXLA
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:10:35
2020-10-13 21:36:50
Natalia Chmielewska AUKJE O.
  • 2x 25/LL-70/dokładności art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 08:10:40
2020-10-13 21:29:19
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 15/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 18/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 31 a i b/P/HMWL FINAŁ - Runda-6 (14lat +)
  • 1x 31b/P/zwykly art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (14+) - Runda-6
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 20:35:11
2020-10-13 20:21:45
Jacek Kosacki SPORADA
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 20:35:14
2020-10-13 19:23:17
Jacek Miziołek J. CAVALIER
  • 1x 11/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 27/LL-90/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 29/L/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:10:52
2020-10-13 15:41:54
Iga Krawczyk RASCINA
  • 1x 16/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 19/N/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 32 a i b/N/HMWL FINAŁ - Runda-7 (16lat +)
  • 1x 32b/N/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (16+) - Runda-7
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:23:53
2020-10-13 12:36:44
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:23:59
2020-10-13 12:36:17
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:07
2020-10-13 12:18:07
Kamila Czernaś SPAR
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:14
2020-10-13 10:30:32
Karolina Biszkont EUFORIA
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:16
2020-10-13 10:29:52
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x 3/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 8/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 23 a i b/LL-80/HMWL FINAŁ - Runda-3 (9-18lat)
  • 1x 23b/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-18) - Runda-3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:24
2020-10-13 10:28:14
Paulina Mazur DE FACTO
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:17:42
2020-10-13 10:26:34
Dominika Strąk GEJZER
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:42
2020-10-13 09:45:58
Zuzanna Abramek KIRA
  • 1x 1/LL-50/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 4/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 21a i b/LL-60/HMWL FINAŁ - Runda-1 (9-14lat)
  • 1x 21b/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-14) - Runda-1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:51
2020-10-12 20:45:17
Katarzyna Luty-Mazur SANY BOY
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:55
2020-10-12 20:04:31
Hanna Bogdanowicz ASTER
  • 1x 2/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-16) - Runda-2
  • 1x 5/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-16) - Runda-2
  • 1x 22 a i b/LL-70/HMWL FINAŁ - Runda-2 (9-16lat)
  • 1x 22b/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-16) - Runda-2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:32:54
2020-10-12 14:37:59
Aleksandra Siemieniuk SZAMAN
  • 1x 15/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 18/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 31 a i b/P/HMWL FINAŁ - Runda-6 (14lat +)
  • 1x 31b/P/zwykly art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (14+) - Runda-6
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:32:56
2020-10-12 14:37:04
Agnieszka Bącik GONZAGA L
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:32:58
2020-10-12 14:36:02
Aleksandra Siemieniuk POTĘGA
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:33:00
2020-10-12 14:35:00
Agnieszka Bącik DIANA
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:24:59
2020-10-12 14:32:29
Maria Tomczyk PARANOJA
  • 1x 3/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 8/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 23 a i b/LL-80/HMWL FINAŁ - Runda-3 (9-18lat)
  • 1x 23b/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-18) - Runda-3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:25:03
2020-10-12 14:30:31
Dominika Gołąb FOBIA
  • 1x 3/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 8/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 23 a i b/LL-80/HMWL FINAŁ - Runda-3 (9-18lat)
  • 1x 23b/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-18) - Runda-3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:33:07
2020-10-12 14:18:39
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 16/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 19/N/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 32 a i b/N/HMWL FINAŁ - Runda-7 (16lat +)
  • 1x 32b/N/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (16+) - Runda-7
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:33:10
2020-10-12 14:16:58
Jarosław Sulowski KALABRIA
  • 1x 15/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 18/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 31 a i b/P/HMWL FINAŁ - Runda-6 (14lat +)
  • 1x 31b/P/zwykly art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (14+) - Runda-6
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:33:11
2020-10-12 14:13:57
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:33:13
2020-10-12 14:11:56
Nikola Gładkowska RAWEL
  • 1x 2/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-16) - Runda-2
  • 1x 5/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-16) - Runda-2
  • 1x 22 a i b/LL-70/HMWL FINAŁ - Runda-2 (9-16lat)
  • 1x 22b/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-16) - Runda-2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:08:52
2020-10-11 12:47:57
Jakub Foks A.M. PITAGORA
  • 1x 15/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 18/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 31 a i b/P/HMWL FINAŁ - Runda-6 (14lat +)
  • 1x 31b/P/zwykly art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (14+) - Runda-6
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 07:15:37
2020-10-10 23:16:18
Maja Topolska FIGA
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 21:03:47
2020-10-10 18:31:59
Natalia Szczepańska SANT CLINTON K
  • 1x 9/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 12/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-4
  • 1x 24 a i b/LL-90/HMWL FINAŁ - Runda-4 (12lat +)
  • 1x 24b/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-4
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:18:01
2020-10-10 10:36:57
Maja Topolska BURGUNDIA
  • 1x 3/LL-70/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 8/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-18) - Runda-3
  • 1x 23 a i b/LL-80/HMWL FINAŁ - Runda-3 (9-18lat)
  • 1x 23b/LL-80/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-18) - Runda-3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:43:33
2020-10-08 15:11:45
Katarzyna Burdzanowska RANCOUR
  • 1x 10/LL-90/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 13/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (12+) - Runda-5
  • 1x 28 a i b/L/HMWL FINAŁ - Runda-5 (12lat +)
  • 1x 28b/L/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (12+) - Runda-5
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:43:30
2020-10-08 11:28:31
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 16/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 19/N/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 32 a i b/N/HMWL FINAŁ - Runda-7 (16lat +)
  • 1x 32b/N/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (16+) - Runda-7
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:38:44
2020-10-08 09:26:55
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 16/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 19/N/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (16+) - Runda-7
  • 1x 32 a i b/N/HMWL FINAŁ - Runda-7 (16lat +)
  • 1x 32b/N/zwykły art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (16+) - Runda-7
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:38:47
2020-10-08 09:23:08
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 15/L/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 18/P/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (14+) - Runda-6
  • 1x 31 a i b/P/HMWL FINAŁ - Runda-6 (14lat +)
  • 1x 31b/P/zwykly art. 238.1.2 - HMWL II nawrót finału (14+) - Runda-6
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:38:51
2020-10-07 22:31:22
Amelia Dudek ANAPON RASHKA
  • 1x 1/LL-50/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 4/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 21a i b/LL-60/HMWL FINAŁ - Runda-1 (9-14lat)
  • 1x 21b/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-14) - Runda-1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:17:06
2020-10-05 21:28:25
Dominika Krzewińska LAMIA
  • 1x 1/LL-50/dokładności art. 238.1.1 - HMWL I półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 4/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II półfinał (9-14) - Runda-1
  • 1x 21a i b/LL-60/HMWL FINAŁ - Runda-1 (9-14lat)
  • 1x 21b/LL-60/dokładności art. 238.1.1 - HMWL II nawrót finału (9-14) - Runda-1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramek Zuzanna WKJ Lublin /SJ Karo
2009 (Mł.)
O058795
2. Bącik Agnieszka LKS Białka
1999 (MJ.)
O054467
3. Biszkont Karolina WKJ Lublin SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
Brak
4. Bogdanowicz Hanna Stajnia Karo
2006 (JM.)
O058796
5. Burdzanowska Katarzyna Sj Aleksander Elizówka
S
brak
6. Chmielewska Natalia BPK
2003 (J.)
brak
7. Czernaś Kamila WKJ Lublin
2003 (J.)
O048070
8. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
9. Dudek Amelia WKJ sekcja Fidelius Pólko k. Lublina
2011 (Mł.)
O061346
10. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
S
O013555
11. Foks Jakub WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O042767
12. Gładkowska Nikola KJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
Brak
13. Gołąb Dominika LKS Białka
2007 (JM.)
brak
14. Jaroszyńska Małgorzata WKJ Lublin
S
O005102
15. Jurak Gabriela WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2001 (MJ.)
O038168
16. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
17. Kędzierwska Emilia BPK
2006 (JM.)
O061526
18. Konopka Wiktoria WKJ Lublin SJ Fidelius
2000 (MJ.)
O029071
19. Kosacki Jacek WKJ Sekcja Jeździecka Fidelius
S
-
20. Krawczyk Iga WKJ Lublin
2003 (J.)
O049981
21. Krzewińska Dominika WKJ Lublin
2004 (J.)
brak
22. Kuś Zuzanna KJ Baskil FaMaGusta
2008 (JM.)
Brak
23. Luty-Mazur Katarzyna WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O018527
24. Marek Nikola BPK
2005 (JM.)
O061527
25. Mazur Paulina WKJ Lublin SJ / Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
26. Misztal Luiza WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2000 (MJ.)
O038164
27. Miziołek Jacek Equiclub Zamłyniec
S
O023316
28. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2009 (Mł.)
O054495
29. Siemieniuk Aleksandra LKS Białka
2001 (MJ.)
O039537
30. Strąk Dominika WKJ Lublin SJ Stong Riders
2006 (JM.)
O038177
31. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
32. Sulowski Jarosław LKS BIAŁKA
S
O003802
33. Świtakowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
34. Szczepańska Natalia WKJ Lublin SJ Fidelius
2004 (J.)
O053550
35. Tomczyk Maria LKS Białka
2008 (JM.)
O060584
36. Topolska Maja WKJ Lublin
2002 (J.)
O052564
37. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

A.M. PITAGORA HAN POL 2003 Wałach kasztanowata/178 F: Stakkato
M: V-Acorda / Voltaire
K009845 431312318603
2.

7

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:133 F: Turnina's Gismore
M: Rockbury Romance
K028509 POL013640033609
3.

36

ASTER HUCUŁ POL 2013 Wałach ciemnogniada/mk:143 F: Wicherek
M: Akacja-W
K029192 616012580468913
4.

46

AUKJE O. FRYZYJSKA NLD 2008 Klacz kara F: Tsjerk k328
M: Femmke O.
-
5.

32

BARONET PKSP POL 2015 wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
K028213
6.

6

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
K020206 DE421000549009
7.

43

BESKID MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Begina
brak 616006580254415
8.

14

BON JOVI SP POL 2014 wałach gniada/- F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
K024775 616009580068314
9.

10

BURGUNDIA Szlachetna Półkrew POL 2000 klacz kasztanowata/165 F: Burgund
M: Tarnina
K006406 POL009530007100
10.

22

C'EST PETITE ANNI WEST POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Coco Jumbo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
11.

52

DAKAR SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/171 F: Rumianek wlkp.
M: Donata sp
K015985 POL009660106205
12.

54

DAKAR O 2009 w gniada F: Arioso / Hebab
M: Dama / Tabex
K023891 616006580341209
13.

31

DE FACTO HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
brak DE431310637211
14.

8

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
K012760
15.

20

DIANA PKSP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Stilios
M: Dobry Anioł
K027287 616009580487512
16.

25

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
K027509
17.

16

ESKADA M POL 2014 klacz kara/165 F: BARYT
M: ESENCJA
K025248 616006580271814
18.

28

EUFORIA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era
Brak 616098100087771
19.

12

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 klacz siwa/165 F: Miecz
M: Frezja
K027286 POL009580783607
20.

2

FOBIA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Berlin Bej
M: Fabia
brak
21.

49

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
K024335
22.

3

GEJZER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Gejsza
brak 616007610074714
23.

18

GONZAGA L SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Gazelle L
K016652 POL 009580188306
24.

15

HUANITA XO POL 2013 klacz gniada/161 F: Banita/Arcus xx
M: Honda/Lubań
K030123 616 006 58 01542 13
25.

39

J. CAVALIER KWPN POL 2014 ogier ciemnogniada/167 F: CORNET OBOLENSKY
M: VIOLA KAMPARI
K030215 528003201409160
26.

37

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/162 F: Palmer
M: Jurna
K059304 POL006660449406
27.

21

KALABRIA M POL 2014 klacz gniada/165 F: EFEKT
M: KAROCA
K025250 616006580272014
28.

33

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
29.

4

LAMIA SP POL 2010 klacz siwa/175 F: Posejdon
M: Lady
brak 616009580200210
30.

29

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
K028718
31.

55

MAXELA Pełna Krew Angielska POL 2006 Klacz gniada/171 F: Leone
M: Marion
Brak POL060000004075
32.

45

MAXLA XX POL 2006 Klacz gniada/170 F: Leone
M: Marion
brak POL060000004075
33.

42

MIRON AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/161 F: Drop
M: Moldau III
brak 616006580229016
34.

27

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
K025542
35.

30

P'CONTIFAX PKSP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555
36.

1

PARANOJA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz srokata/165 F: Papuas
M: Presja
K015209 POL 006560775107
37.

24

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Rammstein
M: Palba
K025596
38.

19

POTĘGA MŁP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bibigar
M: Primera
K027290 616006580394514
39.

9

RANCOUR SP POL . Wałach ciemnogniada/177 F: .
M: .
brak
40.

40

RASCINA HAN. POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
41.

23

RAWEL KUC FELIŃSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona
Brak Brak
42.

5

RED WHITE SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
K014248 616009610284606
43.

11

SANT CLINTON K SP POL 2013 wałach skarogniada/175 F: Clinton I
M: Santa Cruz
K023537 616009580392113
44.

44

SANT QUVE K SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Quvee Prestige / Quidam De Revel
M: Santa Cruz / Cruzeiro L
K030136 616009580222816
45.

48

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
K018291
46.

35

SANY BOY OLD POL 2009 Wałach kasztanowata/177 F: Souvenir / Santorini
M: Fiona / Furst Heinrich
K016042 DE433331684109
47.

53

SASANKA KUC 2013 k kara/kuc F: Drab / Apacz
M: Szafira / Wartownik
K030329 616013580577713
48.

34

SERPENTYNA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Harper
M: Sotera
K025591 brak
49.

26

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach gniada/163 F: FAST AND FURIOUS
M: SURALINA
K026577 616POL14008421T
50.

38

SPORADA - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
- -
51.

17

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Caprioland
M: Sorbona
K014132 POL 009580637705
52.

41

TALON AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Ekolog
M: Tanganika JP
brak brak
53.

47

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
K012879
54.

50

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
55.

51

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
Rider Club
Competition
Prize
Bącik Agnieszka LKS Białka
500
SUM:
500.00
Czernaś Kamila WKJ Lublin
300
SUM:
300.00
Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
1200
SUM:
1200.00
Foks Jakub WKJ Lublin SJ Strong Riders
300
SUM:
300.00
Jaroszyńska Małgorzata WKJ Lublin
500
SUM:
500.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
700
800
SUM:
1500.00
Krawczyk Iga WKJ Lublin
500
SUM:
500.00
Mazur Paulina WKJ Lublin SJ / Strong Riders
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
WKJ Lublin /SJ Karo
KIRA (33)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
2
Bącik Agnieszka
LKS Białka
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
500
DIANA (20)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
Biszkont Karolina
WKJ Lublin SJ Strong Riders
EUFORIA (28)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
5
2020-10-18
4
Bogdanowicz Hanna
Stajnia Karo
ASTER (36)
2020-10-17
2
2020-10-17
1
2020-10-18
2
Burdzanowska Katarzyna
Sj Aleksander Elizówka
2020-10-17
5
2020-10-17
1
2020-10-18
4
Chmielewska Natalia
BPK
2020-10-18
2
2020-10-18
3
Czernaś Kamila
WKJ Lublin
SPAR (26)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
2
300
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (8)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
1200
Dudek Amelia
WKJ sekcja Fidelius Pólko k. Lublina
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
3
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Fidelius
TIGER (47)
2020-10-17
6
2020-10-17
6
Foks Jakub
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
3
300
Gładkowska Nikola
KJ Baskil FaMaGusta
RAWEL (23)
2020-10-17
2
2020-10-17
1
2020-10-18
1
Gołąb Dominika
LKS Białka
FOBIA (2)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
2
Jaroszyńska Małgorzata
WKJ Lublin
2020-10-17
4
2020-10-17
1
2020-10-18
4
2020-10-17
5
2020-10-17
1
2020-10-18
2
500
Jurak Gabriela
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
SANTANA (48)
2020-10-18
2020-10-18
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (50)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
2
700
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
800
Kędzierwska Emilia
BPK
SASANKA (53)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin SJ Fidelius
2020-10-17
1
2020-10-17
8
2020-10-17
9
2020-10-17
1
2020-10-18
8
BESKID (43)
2020-10-17
9
2020-10-17
9
2020-10-17
2
2020-10-17
2
Kosacki Jacek
WKJ Sekcja Jeździecka Fidelius
SPORADA (38)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
2
Krawczyk Iga
WKJ Lublin
RASCINA (40)
2020-10-17
5
2020-10-17
1
2020-10-18
3
500
Krzewińska Dominika
WKJ Lublin
LAMIA (4)
2020-10-17
4
2020-10-17
1
2020-10-18
4
Kuś Zuzanna
KJ Baskil FaMaGusta
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Luty-Mazur Katarzyna
WKJ Lublin SJ Fidelius
2020-10-17
8
2020-10-17
Marek Nikola
BPK
DAKAR (54)
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-18
3
Mazur Paulina
WKJ Lublin SJ / Strong Riders
2020-10-17
7
2020-10-17
6
2020-10-18
3
200
Misztal Luiza
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2020-10-18
2
2020-10-18
Miziołek Jacek
Equiclub Zamłyniec
2020-10-17
1
2020-10-17
2
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
MAGIC (29)
2020-10-17
3
2020-10-17
1
2020-10-18
3
Siemieniuk Aleksandra
LKS Białka
SZAMAN (17)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
5
POTĘGA (19)
2020-10-17
6
2020-10-17
6
2020-10-18
5
Strąk Dominika
WKJ Lublin SJ Stong Riders
GEJZER (3)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
3
Sulowski Jarosław
LKS BIAŁKA
ESKADA (16)
2020-10-17
1
2020-10-17
5
2020-10-18
5
2020-10-17
1
2020-10-17
5
2020-10-18
4
Świtakowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
MAXELA (55)
2020-10-17
5
2020-10-17
1
2020-10-18
6
2020-10-18
3
Szczepańska Natalia
WKJ Lublin SJ Fidelius
2020-10-17
6
2020-10-17
10
2020-10-18
7
Tomczyk Maria
LKS Białka
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
Topolska Maja
WKJ Lublin
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
FIGA (12)
2020-10-17
8
2020-10-17
6
2020-10-18
6
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
PARUZJA (24)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
4
DNIEPR (25)
2020-10-17
2020-10-17
1

Number of Riders: 37

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl