Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 24-25.10.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
145 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 23:24:18
2020-10-21 23:18:40
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 18:56:42
2020-10-21 18:55:54
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 18:56:45
2020-10-21 18:01:44
Julia Smuk J'04 ZOJA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 17:55:55
2020-10-21 17:24:00
Michał Siejek GOLDIKA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 17:56:01
2020-10-21 17:23:25
Maja Wiaderny EL - VIS
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
140 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 17:56:04
2020-10-21 17:22:24
Mika Wnuk BANDA GR. D
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
139 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 17:56:07
2020-10-21 17:22:03
Zuzanna Linke MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
138 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 17:56:09
2020-10-21 17:21:11
Emilia Dąbrowska MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 16:51:50
2020-10-21 15:01:12
Gloria Ciba QUAMAR
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 14:46:41
2020-10-21 13:53:48
Sandra Pączek MIKROB
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 21:02:07
2020-10-21 12:42:13
Karolina Kamińska HERA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
134 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:46:53
2020-10-21 11:21:42
Natalia Dragan LAPITA
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:46:59
2020-10-21 09:15:29
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:47:05
2020-10-21 07:46:43
Laura Saługa GAFA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:47:10
2020-10-21 07:46:23
Aleksandra Mrowiec PONCESJA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:47:16
2020-10-21 07:45:59
Weronika Młotkiewicz GAFA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
129 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:47:21
2020-10-21 07:45:33
Kamila Kiper PONCESJA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:47:27
2020-10-21 07:44:44
Julia Kępska KASTILIA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:47:33
2020-10-20 22:26:29
Karolina Zdun ALEX
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 21:29:47
2020-10-20 21:24:12
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 19:49:37
2020-10-20 17:47:29
Maciej Kostrzewski HEROS
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:50:06
2020-10-20 17:03:46
Izabela Łyżwa BELLA DONNA
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:50:12
2020-10-20 14:22:58
Zuzanna Kłos CRAZY CLASSIC
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 20:48:25
2020-10-20 13:51:43
Katarzyna Szysz J'02 TAMARYSZEK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 20:48:23
2020-10-20 13:50:58
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 15:20:49
2020-10-20 13:09:10
Dominika Jamorska BASSARA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 15:20:43
2020-10-20 13:08:49
Martyna Dulińska BRANDO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:53:17
2020-10-20 11:52:33
Dajana Lendzion CRISTIANA SHO Z
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:53:23
2020-10-20 11:52:10
Dajana Lendzion ARIADNA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-22 08:13:50
2020-10-20 11:36:57
Katarzyna Maciejewska EKSPANSJA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 11:59:04
2020-10-20 09:43:32
Amelia Samsel CEDRINO
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 15:23:37
2020-10-20 07:51:39
Anna Lewandowska F.ADERMIE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 14:47:14
2020-10-19 22:35:54
Bianka Jasińska J'04 CLIF
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 14:47:40
2020-10-19 22:35:21
Lena Senicic J'03 HARRY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 11:59:11
2020-10-19 22:12:00
Martyna Czuprzyńska BASZMIRA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 11:59:17
2020-10-19 22:01:42
Ewelina Smolińska TYTAN
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 11:59:22
2020-10-19 19:36:07
Paulina Lewandowska CZAVERDY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 14:48:26
2020-10-19 19:35:08
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 11:59:27
2020-10-19 19:18:17
Joanna Dąbek LUKSO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 11:59:33
2020-10-19 19:04:37
Natalia Stawiarska GIBRALTAR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 15:23:29
2020-10-19 16:29:43
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 12:39:44
2020-10-19 15:55:40
Aleksandra Koziarewicz WINDY BOY
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 12:39:42
2020-10-19 15:55:08
Aleksandra Koziarewicz PASSO
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 15:07:18
2020-10-19 14:36:40
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 12:39:25
2020-10-19 14:36:08
Maciej Kostrzewski KISMET HIPPICA
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 12:39:22
2020-10-19 14:35:39
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 15:07:23
2020-10-19 14:28:48
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 15:07:26
2020-10-19 13:40:06
Edyta Patynowska Jm'07 JURAND C
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 15:07:28
2020-10-19 13:39:45
Lena Białowąs M'10 PLACIDO GR. C
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 12:13:48
2020-10-19 11:51:12
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk VALENCIA 88
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:47:14
2020-10-19 09:14:34
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:39:55
2020-10-18 22:04:05
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 20:35:09
2020-10-18 20:16:01
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:40:11
2020-10-18 19:34:56
Wiktoria Kabala DIOMEDES
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:40:10
2020-10-18 17:35:10
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:50:22
2020-10-18 14:35:26
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:39:46
2020-10-18 14:14:07
Anastazja Bąk MARYLAND
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:39:44
2020-10-18 12:38:55
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 07:28:58
2020-10-17 21:03:25
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 07:28:56
2020-10-17 21:03:00
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 07:28:53
2020-10-17 21:02:33
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 07:28:52
2020-10-17 21:00:28
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 19:01:01
2020-10-17 18:22:20
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 17:40:16
2020-10-17 17:21:57
Julia Ostrowska DOLCE VITA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 17:40:18
2020-10-17 17:21:13
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 17:01:39
2020-10-17 16:53:08
Anna Małachowska KLONDAIKA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 17:01:43
2020-10-17 16:47:35
Marcelina Czech VASANTI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 11:58:13
2020-10-17 14:36:46
Aleksandra Kaszyńska CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 21:10:16
2020-10-17 13:16:08
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:04:46
2020-10-17 10:41:06
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 17:18:25
2020-10-17 07:46:28
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 21:13:36
2020-10-16 21:05:16
Karolina Pogorzelska EVO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 21:13:39
2020-10-16 21:04:47
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 21:13:44
2020-10-16 20:46:46
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 09:07:45
2020-10-16 16:28:14
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 09:07:47
2020-10-16 16:27:28
Olga Celska EVITA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 09:07:49
2020-10-16 16:06:58
Karina Dzięgielewska J'04 OLSTER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:57:07
2020-10-16 10:37:32
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:57:10
2020-10-16 10:36:23
Marta Janowska AILLIE CLOONEY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-22 14:42:10
2020-10-16 09:35:17
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:57:15
2020-10-15 23:02:35
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:07:22
2020-10-15 18:33:12
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:07:29
2020-10-15 18:26:11
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:07:31
2020-10-15 18:25:33
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:07:34
2020-10-15 18:23:54
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:07:36
2020-10-15 18:20:24
Marcelina Lasota PABLO I
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 20:07:38
2020-10-15 17:08:34
Mikołaj Glasser VELYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 14:47:24
2020-10-15 10:43:32
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:07:14
2020-10-15 10:42:59
Katarzyna Maciejewska MARIIT P
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 14:47:22
2020-10-15 10:41:27
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:07:18
2020-10-15 10:40:51
Katarzyna Maciejewska CORBELLA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 18:11:37
2020-10-15 09:21:06
Karolina Kolanowska GALEON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 17:19:41
2020-10-15 09:13:51
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:18:37
2020-10-14 23:56:21
Barbara Pakuła J'03 CONSTANTIN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:18:42
2020-10-14 23:55:57
Aleksandra Mejsner M'08 CYMA 1
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:18:45
2020-10-14 22:51:00
Leszek Nieużyła JOIE D'AMOUR JAGEDAR
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:18:50
2020-10-14 22:47:14
Leszek Nieużyła IRYDON-L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:18:54
2020-10-14 22:46:39
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:18:59
2020-10-14 22:46:06
Leszek Nieużyła CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:19:03
2020-10-14 22:45:24
Olga Gieracz JADE MK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:19:06
2020-10-14 22:44:57
Leszek Nieużyła MORIS-L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:19:10
2020-10-14 22:44:02
Leszek Nieużyła DOMINO
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:19:17
2020-10-14 22:43:16
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:19:23
2020-10-14 22:42:39
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:19:30
2020-10-14 22:41:50
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 09:19:35
2020-10-14 22:16:13
Natalia Kowalczyk FABREGAS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:18:09
2020-10-14 20:06:07
Weronika Kruze GWIAZDKA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:19:34
2020-10-14 11:10:18
Paulina Dubil-Nalepa ASFURA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:19:38
2020-10-14 11:06:31
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:19:43
2020-10-14 09:42:56
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:19:48
2020-10-13 20:35:21
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 20:34:38
2020-10-13 19:35:14
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 20:34:43
2020-10-13 18:51:10
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 20:34:46
2020-10-13 18:50:32
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 20:34:49
2020-10-13 18:48:26
Jakub Olesiejuk KILIMANDŻARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 12:27:34
2020-10-13 15:03:27
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 12:28:24
2020-10-13 15:02:12
Julia Bilewicz CARIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:25:31
2020-10-13 14:59:58
Agata Jasnowska JUNE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:25:36
2020-10-13 10:44:30
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:25:39
2020-10-13 10:43:07
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 18:11:34
2020-10-13 10:14:18
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:25:47
2020-10-12 20:34:49
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 15:25:51
2020-10-12 18:38:05
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:56:22
2020-10-12 15:47:29
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:32:32
2020-10-12 13:47:57
Joanna Kołodziej CASCAYA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:32:35
2020-10-12 13:47:33
Joanna Kołodziej BANSCHI
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:32:38
2020-10-12 13:00:09
Natalia Winiatorska DARK XIAN
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 13:25:42
2020-10-11 16:53:27
Ttatiana Dworacka RASHMI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:19:54
2020-10-10 18:48:50
Anna Seroka QUIZ 12
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 10:47:37
2020-10-10 10:38:04
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 21:20:00
2020-10-09 12:28:29
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 18:22:22
2020-10-08 22:50:47
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:32:35
2020-10-08 22:49:55
Agata Malewska ESCATO
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:43:56
2020-10-08 14:42:13
Aleksandra Potocka COCO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:43:59
2020-10-07 19:42:20
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:44:01
2020-10-07 19:42:02
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:44:04
2020-10-07 18:49:38
Magdalena Kudła EBEN HAEZER
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:13:07
2020-10-06 21:57:16
Julia Pawłowska ARA
  • 2x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 19:51:10
2020-10-06 16:43:07
Idalia Staniak NASTER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 19:51:14
2020-10-06 16:42:11
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 19:51:16
2020-10-06 14:22:23
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:37:05
2020-10-06 08:12:39
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 4/L/o nagrodę Villa Riccona - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:19:09
2020-10-05 18:26:51
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:19:12
2020-10-05 16:08:50
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:19:14
2020-10-05 15:28:25
Dominika Uchman LAKRO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/L/o nagrodę Villa Riccona - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Anastazja WKJ Lublin
2002 (J.)
O039506
2. Baranowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035293
3. Białowąs M'10 Lena WKJ Lublin
2010 (Mł.)
O060057
4. Bilewicz Julia Bpk
Brak
5. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O050764
6. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
7. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
8. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
9. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
10. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
11. Czech Marcelina WKJ Lublin
2002 (J.)
O042784
12. Czuprzyńska Martyna SHS Grobice
2006 (JM.)
O053203
13. Dąbek Joanna bpk
2007 (JM.)
brak
14. Dąbrowska Emilia KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
brak
15. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
16. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
17. Dubil Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
10206459
18. Dubil-Nalepa Paulina WKJ Lublin
S
O007768
19. Dulińska Martyna BPK
1999 (MJ.)
99022104241
20. Dworacka Tatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
21. Dzięgielewska J'04 Karina Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O036256
22. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
23. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
24. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
25. Gieracz Olga Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2006 (JM.)
O053361
26. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O024169
27. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
28. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
29. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
30. Janowska Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
31. Januszkiewicz Kaja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
32. Jasińska J'04 Bianka nz (Stajnia Piaseczno)
2004 (J.)
O045505
33. Jasnowska Agata BPK
S
Brak
34. Kabala Wiktoria Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037904
35. Kalita Hanna WKJ Lublin
2003 (J.)
O043927
36. Kamińska Karolina KJ Akademia Kucania
S
Brak
37. Kaszyńska Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O046520
38. Kępska Julia BPK MAZ
2007 (JM.)
O050782
39. Kiper Kamila Bpk maz
2004 (J.)
Brak
40. Kłos Zuzanna Klub Jeździecki Aldragho
2006 (JM.)
O051057
41. Kolanowska Karolina brak
2000 (MJ.)
brak
42. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
43. Kowalczyk Natalia Jantar Stryków
S
O006329
44. Kowalska Paulina BPK MAZ
2003 (J.)
O041577
45. Koziarewicz Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
46. Kruze Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O053631
47. Kudła Magdalena BPK
S
O013898
48. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
49. Lasota Marcelina KJ infernal team
2006 (JM.)
B
50. Lendzion Dajana Brak
S
O045944
51. Lewandowska Anna Kj Agri
S
O020738
52. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
O035551
53. Linke Zuzanna KJ Akademia Kucania
brak
54. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
55. Łyżwa Izabela Stowarzyszenie Agro-Aves
2000 (MJ.)
O041205
56. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006520
57. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
58. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O056331
59. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O053679
60. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O046279
61. Mejsner M'08 Aleksandra nz (LKS Wolta Żółwin)
2008 (JM.)
brak
62. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
63. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
64. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
65. Młotkiewicz Weronika BPK MAZ
S
Brak
66. Mrowiec Aleksandra BPK MAZ
2006 (JM.)
Brak
67. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
68. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
69. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
70. Pączek Sandra Kj Huzar
S
O029203
71. Pakuła J'03 Barbara LKS Wolta
2003 (J.)
O033586
72. Patynowska Jm'07 Edyta WKJ Lublin
2007 (JM.)
O056547
73. Pawłowska Julia BPK PKA
2000 (MJ.)
O050858
74. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
75. Pogorzelska Karolina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O055019
76. Poschauko Julia KS Stadnina Koni Krzywopłoty
1999 (MJ.)
O014122
10085827
77. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
78. Potyra Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2010 (Mł.)
O061206
79. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
80. Pracel Marianna SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O048998
81. Rostek Basia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
82. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
83. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
84. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
85. Senicic J'03 Lena Stajnia Piaseczno
2003 (J.)
brak
86. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
87. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
88. Smuk J'04 Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (J.)
O043875
89. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
90. Staniak Idalia WKJ Lublin
2004 (J.)
O049870
91. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
2005 (JM.)
O043841
92. Stawiarska Natalia BPK
1999 (MJ.)
brak
93. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
94. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
95. Szysz J'02 Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
O035711
96. Tomann J'03 Laura BPK (MAZ)
2003 (J.)
O047607
97. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
98. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
99. Uchman Dominika TKKF Hubert Warszawa
2004 (J.)
O039590
100. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (MJ.)
O038870
101. Wakulińska Dorota Bbk
S
O035451
102. Walczak Aleksandra Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
103. Wawrzynowicz Marianna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O048604
104. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
105. Wiaderny Maja KJ Akademia Kucania
brak
106. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
107. Winiatorska Natalia Brak
1999 (MJ.)
O060455
108. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
109. Wnuk Mika nz
2006 (JM.)
brak
110. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
111. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
O058192
112. Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2004 (J.)
O032270
113. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
114. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena SSKJ Golden Horse Koryta
S
O004545
115. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (J.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

AILLIE CLOONEY KUC CANNAMERA POL 2014 Wałach siwa/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak -
2.

105

ALABASTER PKSP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Contender Son
M: Asteria
K010617
3.

164

ALEX MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
K015769 POL006550048203
4.

56

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
5.

103

ANA BELLA -A SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
K029442 616009600035115
6.

172

APART MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
K026483 616006570172214
7.

48

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
K018209 616009610159410
8.

37

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
9.

179

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 616009690062112
10.

74

ASFURA MŁP POL 2009 klacz siwa/167 F: Audytor
M: Aspirantka
K021885 616006580660909
11.

177

BANDA GR. D KUC POL 2009 klacz skarogniada/kuc:145 F: nn
M: nn
brak 616013580385409
12.

59

BANSCHI PKSP POL 2013 klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
13.

151

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
14.

141

BASZMIRA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/152 cm F: Efekt
M: Baszkiria
Brak 606 006 58 02537 15
15.

165

BELLA DONNA AES POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella-Canta R
K021051 826002110873555
16.

150

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
brak POL 009 59 01793 05
17.

47

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
18.

156

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
19.

126

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
20.

68

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
21.

20

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak -
22.

53

CARMEN SP POL 2013 klacz gniada/175 F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023061 616009591003312
23.

40

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
24.

58

CASCAYA OLD POL 2013 klacz skarogniada/167 F: Calazio II
M: Isleen
K028203 DE 418180276813
25.

115

CASSINA ROYALE HOL POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
K021157 DE421000138510
26.

118

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
27.

39

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
28.

140

CEDRINO WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Karbon
M: Cesarka
K023344 POL007600058607
29.

127

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
30.

84

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKLEMBURSKA POL 2013 wałach siwa/- F: -
M: -
K025006 DE427270209514
31.

131

CHARDONNAY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag / Cellestial
M: Classic Cera / Camarque
K021922 DE456560008014
32.

67

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
33.

97

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
34.

170

CLIF SP POL 2004 wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
brak 09857
35.

49

COCO SP POL 2014 klacz gniada/164 F: R
M: C
Brak .
36.

46

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
37.

79

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
38.

88

CORAZON 58 HOL GER 2010 klacz gniada// F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
K023077 DE421000596110
39.

92

CORBELLA WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cordress/Clinton
M: Farina De Laubry/Chin Chin
K026971 DE441410561913
40.

188

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada// F: /
M: /
/ /
41.

65

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
42.

166

CRAZY CLASSIC Oldenburger Spring Pferd POL 2006 wałach gniada/177 F: CONAIR
M: RISTONA
K017579 DE 418181419007
43.

36

CRISTIANA SHO Z ZANGERSHEIDE NED 28.05.2013 klacz gniada/171 F: Carthino Z
M: Sandy
brak 056015Z55807913
44.

125

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Quidam de Revel
M: Visinaa
K014000 5280030000703489
45.

80

CYMA 1 WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
brak brak
46.

44

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
47.

143

CZAVERDY SP POL 2015 wałach gniada/177 F: If du Reverdy
M: Czara
K030297 616 009 64 00224 15
48.

106

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
49.

60

DARK XIAN Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach gniada/158 F: Da Xian
M: Dagana
Brak 616POL13008213T
50.

184

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
K027992 brak
51.

167

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
52.

128

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
53.

111

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
54.

133

DIOMEDES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 gelding dark bay/- F: dionizos
M: diuna
K015929 616 009 60 03043 07
55.

114

DOLCE VITA OLD POL 2015 klacz gniada/165 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Magic Nightis Semilly / Le Tot de Semilly
K028181 DE418180127015
56.

87

DOMINO SP POL 2007 wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
57.

52

EBEN HAEZER KWPN NED 2009 wałach skarogniada/170 F: Veron
M: Saniki
K020619 528003200901067
58.

176

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
59.

89

ENDO SP POL 2008 wałach gniada/176 F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
K014243 POL009610146308
60.

124

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
K024679 616 999 54 00049 09
61.

160

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:138 cm F: Nico-K
M: Eufemia
K016844 013570144003
62.

54

ESCATO HANN GER 2004 ogier kara/165 F: Escudo l
M: Dakota
K008698 ,
63.

61

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
64.

108

EVITA HAN GER 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Silence / Stolzenberg
K029672 DE431319626813
65.

104

EVO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 xxx
66.

76

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
67.

153

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
68.

90

FABREGAS SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Carlos Dz
M: Floryda
K029450 616009590014914
69.

25

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Florin
K011507 POL00967010060711587
70.

161

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
71.

93

GALEON SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Celt
M: Greta
brak POL009580781907
72.

100

GAROU DU ECLAT Francuski Kuc Wierzchowy FRA 2011 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: nn
M: nn
K022063 -
73.

185

GENTELMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche /Chin Chin
- 528003201106616
74.

145

GIBRALTAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/165 F: Tempelwachter
M: Garda
brak 616POL14008305T
75.

83

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
76.

175

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
77.

11

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
78.

23

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish
M: Goldicova
K029976 372414006047490
79.

120

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
80.

72

GWIAZDKA MALOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
K030309 616006570087612
81.

134

HAPPY RYTM SP POL 2006 wałach kara/- F: Rytm
M: Happy Star
K012036 616009530147506
82.

171

HARRY WLKP POL 2004 wałach gniada/162 F: .
M: .
brak POL007590178205
83.

38

HERA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/mk:- F: Herkules
M: Arabella
Brak 616006510349212
84.

155

HEROS . POL 2014 wałach siwa/. F: .
M: .
K025609 .
85.

107

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
86.

24

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
87.

57

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
88.

189

INFERNO WLKP 2014 w gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Insygnia / Barbuz
K025040
89.

26

INIESTA-P WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
K028135 616007610141715
90.

82

IRYDON-L / POL / Ogier skarogniada// F: /
M: /
K023666 /
91.

158

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
K021838 POL009680059507
92.

85

JADE MK SP POL - Klacz ciemnogniada/- F: Elf
M: Juta
K022820 616009600019711
93.

81

JOIE D'AMOUR JAGEDAR SP POL 2015 wałach siwa/- F: Almanzor L
M: Jolie rose
- 616009610037315
94.

132

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
Brak .
95.

63

JUNE TINKER POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
Brak Z
96.

138

JURAND C SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Lotos
M: Juma
K030130 616999660365916
97.

69

KALILA J PKSP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor
M: Kamelia J
K021672 616009520054311
98.

152

KAMINA D TRAKEŃSKA POL 2007 klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
99.

187

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP 2010 w siwa F: Heartbreaker / Nimmerdor 147
M: Hip Hop van de Plataanhoeve /
K024978 056002W00296301
100.

163

KASTILIA Czeski Kuc Goracokrwisty POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
Brak 203001937240609
101.

146

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
102.

71

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach skarogniada/164 F: Tjunske
M: Kokietka
Brak Brak
103.

147

KISMET HIPPICA OS POL 2014 wałach ciemnogniada/169 F: .
M: .
K029696 .
104.

78

KLARA NN POL 2007 klacz kara/163cm F: nn
M: nn
brak POL 999 52 01994 04
105.

112

KLONDAIKA ŁOTEWSKA GK POL 2012 klacz ciemnogniada/168 F: Carpaccio II / Carpaccio
M: Fanta / Flamenko
K027064 0000023411
106.

186

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazja I G
K028766 056015Z55733414
107.

119

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
108.

41

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC LAKE BID
M: Lakrima
K019769 616009610226811
109.

159

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
110.

77

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
111.

62

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
112.

116

LOPEZ SP POL 2013 gelding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
113.

129

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
114.

144

LUKSO Litewski Koń Sportowy POL 2011 wałach gniada/170 F: Lengli
M: Regale
brak 0000022065
115.

51

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
116.

91

MARIIT P SP POL 2012 klacz siwa/168 F: CON CALMA
M: Mala Cerra P
K025409 .
117.

130

MARYLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
K029306 616009610020616
118.

178

MIDNIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2008 ogier siwa/kuc:146 F: Atlantic Magic
M: Muffic
brak 013610172008
119.

169

MIKROB MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kara/162 F: Bekas
M: Mikstura
K030340 616 006 66 02867 09
120.

29

MILTON KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
121.

136

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP POL 2012 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
122.

102

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:138,5 F: nn
M: nn
K027210 B0103010S
123.

86

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
K027932 -
124.

45

NASTER M POL 2009 wałach gniada/164 F: Awans / Vis Versa
M: Nastka / Askar
K018672 616006580778409
125.

73

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
K016580 12197
126.

181

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
127.

109

OLSTER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
128.

50

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
129.

98

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
130.

148

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Palermo
M: Miranda
K019480 6160095801788
131.

95

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
K007202 09159
132.

94

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
K010300 DE431310034005
133.

139

PLACIDO GR. C KUC FEL. POL 2013 wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
K028483 616013610077113
134.

162

PONCESJA MLP POL 2007 klacz siwa/162 F: Espadero/Eldon
M: Plecionka/Oregon
Brak 006580419807
135.

174

QUAMAR HANOWERSKI POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid/Quidam's Rubin
M: Luzy/Landor S
K019698 DE431314313611
136.

13

QUIZ 12 KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Quidam De Rrevel
M: Arizona III X Con Air
K026331 K026331
137.

19

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 10..03 200 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi
K028301 DE 467-0001642-06
138.

43

RASZKA MK SP POL 2014 klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
K029549 616009600086314
139.

110

RIHANNA SP POL 2010 klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
K027121 616009600203910
140.

123

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Rosocha
K012663
141.

173

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
142.

55

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
143.

122

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
144.

117

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
K028704 None
145.

137

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
146.

75

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 12747
147.

64

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
148.

70

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
K027866 brak
149.

157

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/162 F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
K023949 616006580537710
150.

142

TYTAN SP POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Trufla
K012084 POL009580117605
151.

121

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
152.

168

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
153.

135

VALENCIA 88 OLDENBURG POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: Valentino
M: Quintana
K018628 DE433330398808
154.

182

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
155.

113

VASANTI HANOVERIAN POL 2015 wałach gniada/176 F: Valentino
M: Gundi / Goodman
K030326 DE431312330415
156.

99

VELYS TRAKEŃSKA LTU 2014 wałach gniada/170 F: Viskis
M: Vorkuta
K030143 LTU002520273014
157.

66

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
158.

96

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
159.

149

WINDY BOY WLKP POL 2011 wałach gniada/164 F: Castiglione L
M: Wizja
K019512 616007520002911
160.

180

ZOJA SP POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: FRED
M: ZAGADKA
K024963 616009520047912
Rider Club
Competition
Prize
Inguenaud Sophia KJ Aromer
300
SUM:
300.00
Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
400
SUM:
400.00
Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
150
SUM:
150.00
Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska
100
SUM:
100.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Pracel Marianna SKJ Legia-Kozielska Warszawa
50
SUM:
50.00
Smuk J'04 Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów
250
SUM:
250.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
200
SUM:
200.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
WKJ Lublin
MARYLAND (130)
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Baranowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-10-24
27
2020-10-24
11
2020-10-25
2020-10-25
Białowąs M'10 Lena
WKJ Lublin
2020-10-25
2020-10-25
Bilewicz Julia
Bpk
CARIA (20)
2020-10-24
12
2020-10-24
14
2020-10-25
2020-10-25
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (152)
2020-10-24
7
2020-10-24
34
2020-10-25
2020-10-25
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (87)
2020-10-25
2020-10-25
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IKANA (57)
2020-10-24
9
2020-10-24
11
2020-10-25
2020-10-25
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (107)
2020-10-24
27
EVITA (108)
2020-10-24
7
2020-10-24
22
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (77)
2020-10-24
2020-10-24
33
2020-10-25
2020-10-25
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
QUAMAR (174)
2020-10-25
2020-10-25
Czech Marcelina
WKJ Lublin
VASANTI (113)
2020-10-24
6
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Czuprzyńska Martyna
SHS Grobice
BASZMIRA (141)
2020-10-24
12
2020-10-24
13
Dąbek Joanna
bpk
LUKSO (144)
2020-10-24
11
2020-10-24
12
2020-10-25
2020-10-25
Dąbrowska Emilia
KJ Akademia Kucania
2020-10-24
2020-10-24
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (182)
2020-10-24
28
2020-10-25
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
LAPITA (159)
2020-10-24
2
2020-10-24
38
Dubil Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (75)
2020-10-24
38
2020-10-24
28
Dubil-Nalepa Paulina
WKJ Lublin
ASFURA (74)
2020-10-24
25
2020-10-24
Dulińska Martyna
BPK
BRANDO (150)
2020-10-24
22
2020-10-24
34
Dworacka Tatiana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
RASHMI (19)
2020-10-24
1
2020-10-24
1
2020-10-25
2020-10-25
Dzięgielewska J'04 Karina
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
OLSTER (109)
2020-10-24
13
2020-10-24
24
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2020-10-24
12
2020-10-24
3
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (160)
2020-10-25
2020-10-25
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-10-24
1
2020-10-24
37
2020-10-25
2020-10-25
Gieracz Olga
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
JADE MK (85)
2020-10-24
6
2020-10-24
30
2020-10-25
2020-10-25
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
VELYS (99)
2020-10-24
16
2020-10-24
25
2020-10-25
2020-10-25
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-10-24
2
300
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
BASSARA (151)
2020-10-24
30
2020-10-24
33
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PHENIX (95)
2020-10-25
2020-10-24
9
2020-10-24
8
2020-10-25
Janowska Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-10-24
2020-10-24
20
2020-10-25
2020-10-25
Januszkiewicz Kaja
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Jasińska J'04 Bianka
nz (Stajnia Piaseczno)
CLIF (170)
2020-10-24
5
2020-10-24
16
Jasnowska Agata
BPK
JUNE (63)
2020-10-24
16
2020-10-24
25
2020-10-25
2020-10-25
Kabala Wiktoria
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
DIOMEDES (133)
2020-10-24
14
2020-10-24
36
2020-10-25
2020-10-25
Kalita Hanna
WKJ Lublin
2020-10-24
2020-10-24
17
2020-10-25
2020-10-25
Kamińska Karolina
KJ Akademia Kucania
HERA (38)
2020-10-25
2020-10-25
DEBIUT (184)
2020-10-25
Kaszyńska Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-10-24
3
2020-10-24
25
2020-10-25
2020-10-25
Kępska Julia
BPK MAZ
KASTILIA (163)
2020-10-25
2020-10-25
Kiper Kamila
Bpk maz
PONCESJA (162)
2020-10-25
2020-10-25
Kłos Zuzanna
Klub Jeździecki Aldragho
2020-10-24