Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 11-12.12.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
121 ACCEPTED 2021-12-09 07:31:53
2021-12-08 23:16:48
Evgeniya Shibneva TOSKANIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
120 ACCEPTED 2021-12-09 07:32:01
2021-12-08 22:35:44
Łukasz Jończyk CORJANA P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2021-12-09 07:32:06
2021-12-08 22:29:49
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-12-09 15:05:07
2021-12-08 21:44:42
Weronika Piekarska PALERMO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
117 ACCEPTED 2021-12-09 15:05:12
2021-12-08 20:32:05
Wiktoria Piekarska URIAS
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-12-08 19:15:35
2021-12-08 16:53:58
Lidia Gontarz CEDRIC
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2021-12-09 22:43:04
2021-12-08 16:06:04
Paulina Florczak FETYSZ G
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
114 ACCEPTED 2021-12-09 07:34:35
2021-12-08 15:57:41
Zuzanna Kłos CRAZY CLASSIC
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2021-12-08 15:47:11
2021-12-08 11:55:37
Helena Kraś PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
112 ACCEPTED 2021-12-08 15:59:09
2021-12-08 10:20:06
Olga Rzycka CENTRILLO VAN’T DAELDERHOF Z
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2021-12-08 15:59:12
2021-12-08 10:18:53
Olga Rzycka GENTLEMEN
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2021-12-08 15:59:15
2021-12-08 10:17:08
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2021-12-08 19:21:56
2021-12-08 10:15:34
Maja Gutaker COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
108 ACCEPTED 2021-12-08 15:59:38
2021-12-08 10:13:37
Aleksandra Żurowicz EMAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
107 ACCEPTED 2021-12-08 15:59:25
2021-12-08 10:12:26
Michalina Jarosz DOMEYKO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
106 ACCEPTED 2021-12-08 15:59:29
2021-12-08 10:06:50
Michalina Jarosz VABIO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
105 ACCEPTED 2021-12-08 11:12:39
2021-12-08 09:57:32
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
104 ACCEPTED 2021-12-08 11:12:36
2021-12-08 09:56:51
Krzysztof Chodorski HIGHWAY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
103 ACCEPTED 2021-12-08 15:47:28
2021-12-07 22:43:06
Marek Wacławik LOKATA F
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-12-08 08:30:04
2021-12-07 22:11:53
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-12-08 08:30:08
2021-12-07 22:11:29
Weronika Winkler CYRANECZKA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-12-08 08:29:44
2021-12-07 21:30:59
Izabela Tudek JUPITER
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2021-12-08 19:22:09
2021-12-07 20:10:17
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-12-08 08:29:32
2021-12-07 19:34:52
Diana Zając PINATUBO L
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-12-08 08:29:28
2021-12-07 19:05:19
Łukasz Jończyk TAVADOS
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-12-09 07:39:59
2021-12-07 10:41:51
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-12-08 19:29:00
2021-12-06 20:04:32
Marianna Pracel DENDY
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
94 ACCEPTED 2021-12-07 09:42:47
2021-12-06 20:02:03
Marysia Gosk NIRON
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
93 ACCEPTED 2021-12-06 19:06:05
2021-12-06 18:47:03
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-12-06 19:06:12
2021-12-06 18:46:14
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-12-08 08:30:21
2021-12-06 13:46:52
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-12-06 14:07:56
2021-12-06 11:05:16
Łukasz Jończyk MA CHÉRIE B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-12-06 14:08:00
2021-12-06 09:01:02
Natalia Zielińska CHAMUEL
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-12-08 15:47:39
2021-12-06 06:23:48
Gabriela Wasilewska ADELE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-12-07 15:53:13
2021-12-06 01:49:04
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-12-05 23:15:21
2021-12-05 22:13:12
Michał Tyszko FOR BELLINI
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-12-08 19:21:01
2021-12-05 22:06:41
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-12-08 19:21:17
2021-12-05 22:06:20
Wiktoria Świrska BELLA DINA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-12-06 00:11:23
2021-12-05 20:43:51
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-12-05 23:14:28
2021-12-05 17:45:11
Julia Berndt GROTA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2021-12-08 08:29:11
2021-12-05 17:09:02
Martyna Makowska LA CORSON
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2021-12-05 16:07:02
2021-12-05 15:33:54
Filip Strzyżewski KUADLINO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-12-05 15:18:33
2021-12-05 15:04:04
Karolina Karczewska J'04 LAUDERDALE GR. E
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
78 ACCEPTED 2021-12-05 15:18:35
2021-12-05 14:59:10
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-12-05 15:18:37
2021-12-05 14:48:35
Zofia Kulczycka QUINTERO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
76 ACCEPTED 2021-12-08 11:12:24
2021-12-05 14:10:04
Aleksandra Dąbkowska KALMA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-12-05 08:07:32
2021-12-05 00:58:44
Maria Pietrusińska SHADE OF MYTH Z
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2021-12-05 08:07:33
2021-12-04 23:17:04
Lena Kwiatkowska BELLE FLEUR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-12-05 08:07:36
2021-12-04 21:17:22
Katarzyna Szysz TAMARYSZEK
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
72 ACCEPTED 2021-12-05 08:07:37
2021-12-04 21:16:41
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-12-06 07:57:22
2021-12-04 19:04:53
Hubert Artymowicz MAJESTIC ROCK
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-12-05 08:07:39
2021-12-04 19:04:23
Hubert Artymowicz MAYROCK
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-12-05 08:07:40
2021-12-04 17:20:13
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-12-05 08:07:41
2021-12-04 17:19:07
Julia Ostrowska CINCINNATI RED WINE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
67 ACCEPTED 2021-12-07 16:26:37
2021-12-04 13:51:16
Klara Kostrzewa-Artymowicz AKELLAH HERO Z
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-12-04 15:14:47
2021-12-04 13:50:45
Hubert Artymowicz MA BELLE ROCKELLA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
65 ACCEPTED 2021-12-06 07:57:12
2021-12-04 11:55:21
Julia Jasińska LYNWOOD 4
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-12-04 15:14:14
2021-12-04 11:38:03
Helena Ponińska RITA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
63 ACCEPTED 2021-12-05 23:13:59
2021-12-04 11:26:56
Antonina Marcinkowska NEW GEORGIA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2021-12-07 09:52:37
2021-12-04 08:30:17
Milena Kołodziejczyk LANCOME
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-12-04 08:59:11
2021-12-03 12:42:35
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-12-04 08:59:14
2021-12-03 09:11:07
Antoni Strzałkowski ZADAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-12-04 08:59:15
2021-12-03 09:10:45
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2021-12-04 08:59:17
2021-12-03 09:10:21
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-12-02 18:37:18
2021-12-02 16:40:38
Agata Andrychowska KALIMNOS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
56 ACCEPTED 2021-12-02 18:37:20
2021-12-02 13:37:52
Ludwika Kruszewska LANCE II
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-12-02 12:41:35
2021-12-02 12:36:45
Belinda Hercog DISNEY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2021-12-02 12:41:38
2021-12-02 11:23:25
Zuzanna Roszkiewicz ZALOTKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-12-02 12:41:43
2021-12-02 10:24:36
Nina Oleszkiewicz JOANNE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-12-02 12:41:55
2021-12-01 21:05:49
Michał Tyszko STGMATICA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-12-02 12:41:59
2021-12-01 21:04:28
Michał Tyszko LENN SLAM L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-12-02 12:42:03
2021-12-01 20:41:19
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-12-02 12:42:07
2021-12-01 20:38:30
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-12-01 13:39:06
2021-12-01 13:17:11
Julia Szut NONO Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-12-01 13:39:09
2021-12-01 13:16:44
Julia Szut MIX P.
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-12-08 08:29:01
2021-12-01 09:17:04
Gabriela Kozicka WICHER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
45 ACCEPTED 2021-12-02 18:37:25
2021-11-30 22:26:14
Zofia Dziduch ESKULAP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-12-01 12:59:50
2021-11-30 21:40:19
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-11-30 21:04:59
2021-11-30 20:00:25
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
42 ACCEPTED 2021-11-30 21:05:09
2021-11-30 18:59:15
Mateusz Tyszko SELLY BLUE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
41 ACCEPTED 2021-11-30 21:05:13
2021-11-30 18:58:37
Mateusz Tyszko RAMATUELLE FDS
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-11-30 21:05:19
2021-11-30 18:58:03
Mateusz Tyszko LEADER ONE
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-11-30 21:05:24
2021-11-30 18:57:35
Mateusz Tyszko LACRIMA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-11-30 21:05:29
2021-11-30 18:57:02
Mateusz Tyszko GLORY OF SPECIAL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
37 ACCEPTED 2021-11-30 21:05:33
2021-11-30 18:56:23
Mateusz Tyszko FUERTE FERRERO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-12-08 08:28:59
2021-11-30 18:14:34
Martyna Dulińska BRANDO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
35 ACCEPTED 2021-11-30 16:41:17
2021-11-30 13:14:54
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-11-30 16:41:20
2021-11-30 13:13:51
Zofia Sobańska COMPANERO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
33 ACCEPTED 2021-12-08 16:00:49
2021-11-30 11:05:39
Marcelina Tomczak KANTOR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
32 ACCEPTED 2021-11-30 12:08:43
2021-11-30 10:25:22
Dominika Jamorska CASINO PS Z
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-11-30 12:08:45
2021-11-30 09:47:55
Amelia Kosowska NADIOŻA
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-11-30 12:08:47
2021-11-29 21:27:40
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-12-06 19:53:34
2021-11-29 21:15:57
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-11-29 20:49:43
2021-11-29 19:55:42
Urszula Oryga Siwiak PANJAA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
27 ACCEPTED 2021-11-29 18:06:30
2021-11-29 17:33:24
Julia Trześniewska KARDO VAN’T STEENPUTJE
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-12-06 07:57:03
2021-11-29 13:37:49
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-11-29 12:05:57
2021-11-29 11:20:34
Weronika Ostrowska KRYZA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
24 ACCEPTED 2021-12-07 12:06:05
2021-11-28 23:47:10
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-11-29 10:53:40
2021-11-28 17:38:43
Antonina Romańczuk AMAL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
22 ACCEPTED 2021-11-29 10:53:44
2021-11-28 17:38:17
Małgorzata Mączewska DOLCE VITA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
21 ACCEPTED 2021-11-29 10:53:47
2021-11-28 17:37:40
Maria Mączewska BROWNBOY TH RJT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
20 ACCEPTED 2021-12-08 11:12:17
2021-11-28 14:05:55
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-12-06 19:06:21
2021-11-28 11:32:16
Zuzanna Lis LACARO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-11-28 11:17:21
2021-11-28 11:10:59
Dominika Rajza MALECON L
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-11-28 11:17:24
2021-11-28 11:08:07
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
16 ACCEPTED 2021-12-07 12:07:33
2021-11-28 11:07:32
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
15 ACCEPTED 2021-12-08 11:12:11
2021-11-27 17:08:33
Zuzanna Werelich BELLA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-11-26 15:25:27
2021-11-26 13:02:52
Julia Nowińska CASSIE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
13 ACCEPTED 2021-11-26 15:25:32
2021-11-25 18:11:56
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
12 ACCEPTED 2021-11-24 22:40:12
2021-11-24 10:54:24
Marek Wacławik EMIRATES
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-11-24 22:40:16
2021-11-24 08:46:24
Marek Wacławik MONNECT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-11-24 10:40:43
2021-11-23 23:25:41
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-11-24 08:44:56
2021-11-23 22:27:17
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-11-24 10:55:50
2021-11-23 22:26:46
Marek Wacławik MICHA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-11-24 08:45:05
2021-11-23 22:25:45
Kacper Wacławik KING
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
6 ACCEPTED 2021-11-23 20:51:46
2021-11-23 20:29:51
Nadia Chojnacka WIWITTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-11-22 23:44:33
2021-11-22 22:37:33
Julia Smolich ILBIA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-11-22 12:58:24
2021-11-22 11:05:18
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-11-21 19:00:55
2021-11-21 18:12:05
Michalina Tutaj HARPAGAN
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
2 ACCEPTED 2021-11-21 18:03:18
2021-11-21 11:34:12
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
1 ACCEPTED 2021-11-20 13:59:58
2021-11-20 09:16:22
Natalia Winiatorska DARK XIAN
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrychowska Agata brak
2007 (JM.)
brak
2. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
3. Bargiełowska Zuzanna bqk
2003 (MJ.)
O043681
4. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O056249
5. Berndt Julia BBK
2004 (J.)
brak
6. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
7. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
8. Chojnacka Nadia BPK (SWK)
2008 (JM.)
O058801
9. Cytowska Iga Klub Jeździecki Golden Dream
2008 (JM.)
O058227
10. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
11. Dulińska Martyna BPK (MAZ)
S
O056244
12. Dziduch Zofia SKJ W.J. Piaseccy Equestrian
2011 (Mł.)
brak
13. Florczak Paulina bpk
S
O054888
14. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
15. Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
2003 (MJ.)
O031354
10183554
16. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (MJ.)
O053558
17. Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
18. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2006 (J.)
O043912
19. Gosk Marysia Bpk
2007 (JM.)
Bram
20. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
21. Gutaker Maja BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O062576
22. Hercog Belinda Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O009507
23. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
24. Jarosz Michalina BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O062575
25. Jasińska Julia Fundacja Horse Sport Warszawa
2008 (JM.)
O063988
26. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
27. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
28. Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka
S
O000790
29. Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
S
O000790
30. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
31. Karczewska J'04 Karolina KU AZS UW Warszawa
2004 (J.)
O034650
32. Kaźmirowska Gabriela BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O043882
33. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
34. Kłos Zuzanna Klub Jeździecki Aldragho
2006 (J.)
O051057
35. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
36. Kosowska Amelia -
2006 (J.)
O062735
37. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
38. Kozicka Gabriela BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O038904
39. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (J.)
O050514
40. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
S
O031416
41. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
42. Kulczycka Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O051178
43. Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska
2007 (JM.)
O045757
44. Lis Zuzanna BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O060301
45. Mączewska Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
46. Mączewska Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
47. Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O035308
48. Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
49. Marcinkowska Antonina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O056462
50. Nowińska Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O027152
51. Oleszkiewicz Nina Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O039837
52. Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
53. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
54. Ostrowska Weronika BPK
2004 (J.)
O051648
55. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
56. Perz Wiktoria Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O044315
57. Piekarska Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2010 (JM.)
O059214
58. Piekarska Wiktoria Klub Jeździecki Żarnowo
2008 (JM.)
O059215
59. Pietrusińska Maria KJ Aldragho
S
O003164
60. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
61. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
62. Ponińska Helena Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O057006
63. Pracel Marianna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O048998
64. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
65. Radzikowska Dorota BPK - MAZ
S
O039163
66. Rajza Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050762
67. Rocka Ewelina WKJ Lublin
S
O022740
68. Romańczuk Antonina Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
69. Roszkiewicz Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O066729
70. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
71. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
72. Shibneva Evgeniya Podkowa leśna
S
LZRPPZJ/20/21
73. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
74. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
75. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
76. Smolich Julia Konecki KJ Fullmet
2006 (J.)
O041975
77. Sobańska Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057007
78. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
79. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O032055
80. Strzyżewski Filip SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O063790
81. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O043380
82. Szut Julia JKS DIM SA
S
O027573
83. Szysz Katarzyna JKS Umiastów
2002 (MJ.)
O035711
84. Tomczak Marcelina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O065701
85. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
86. Tudek Izabela brak
2006 (J.)
O065035
87. Tutaj Michalina BPK (SWK)
2008 (JM.)
O058782
88. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
89. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
90. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
91. Wacławik Kacper Largo Sp. z o.o. Warszawa
2013 (Mł.)
-
92. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
93. Wasilewska Gabriela KJ Gronostajnia Warszawa
2007 (JM.)
O053242
94. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
95. Werelich Zuzanna KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O046544
10185946
96. Winiatorska Natalia BPK (MAZ)
S
O060455
97. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
98. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
99. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
2006 (J.)
O042910
100. Zając Diana KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O059995
101. Zielińska Natalia BPK
2005 (J.)
O060440
102. Żurowicz Aleksandra BPK (MAZ)
S
O045598
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

160

ADEL F:
M:
2.

142

ADELE M. POL 02.06.2015 klacz ciemnogniada/170 cm F: Davinci / Veloce de Favi
M: Amazonka / Krym
K032834 616006580186415
3.

34

AKELLAH HERO Z ZANG NED 2016 klacz gniada/170 F: Agana Van Het Gerendal Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Rockella-S / Little Rock
K030998 056015Z55833216
4.

66

AMAL Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach gniada/157 F: Akim de Ducor
M: Arwima
Brak 235/2014
5.

50

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
6.

53

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido / Animo
M: Bychawa / Clayton
K019531 616009610264009
7.

10

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Ella / Embassy I
K028085 DE431319625813
8.

42

BELLA DINA SP POL 2018 klacz gniada/160 F: Baldini II
M: Bima
brak 616009600214018
9.

110

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Ekwador / Elvis
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K030694 616009640081515
10.

75

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
11.

163

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K026677
12.

104

BLANT OLD GER 2009 wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
13.

22

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen /Vis Versa
M: Brzoza / Wallon
k018218 POL 009 59 01793 05
14.

68

BROWNBOY TH RJT NEW FOREST PONY NED 2006 wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
Brak 528018020061374
15.

65

CALGARY PJ HAN. POL 2008 klacz siwa/180 F: Calme
M: Gardefee / Goldspring de Lauzelle (Gardestern II)
K019409 DE431316575308
16.

113

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
17.

127

CASCADESSA HOL GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I / Casall
M: M-Alessa B / Fiona VIII
K030460 DE421000090817
18.

72

CASINO PS Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/172 F: Casino Berlin
M: Butterfly PS Z
Brak ZANG 056015Z55658216
19.

61

CASSIE SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Cezaro
M: Callas
K031624 616 009 53 02193 13
20.

149

CEDRIC SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
K024868 A0018179S
21.

143

CENTRILLO VAN’T DAELDERHOF Z ZANG. NED 2014 wałach kasztanowata/175 F: Centurio 22
M: Caprilla/Calypso I
brak 056015Z55750814
22.

118

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836 POL007610103007
23.

15

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
24.

125

CHAMUEL SP POL 2015 wałach gniada/171 F: Viscount / Pythagoras
M: Chmura / Landos
K032493 616009640001115
25.

47

CHEPETTO HOL GER 2013 wałach gniada/172 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419 DE421000189513
26.

116

CINCINNATI RED WINE OLD POL 2017 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Jaloubee de Beaume
brak brak
27.

158

CLAPTON OS 2014 w kasztan F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
28.

94

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/158 F: Clinton
M: United Pleasure
K020754 DE421000134709
29.

150

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 klacz kara/mk:mk:mk:m F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
30.

76

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
31.

43

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
32.

126

CORDULA GRUN HOL GER 2015 klacz gniada/- F: Cascadello II / Casall
M: Karmina / Corofino I
K028749 DE421000518415
33.

153

CORJANA P Polski Koń Szklachetny Półkrwi POL 01.02.2008 klacz siwa/167 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL 009610010408
34.

48

CRAZY CLASSIC Oldenburger Spring Pferd POL 2007 wałach gniada/177 F: CONAIR
M: RISTONA
K017579 DE 418181419007
35.

136

CYRANECZKA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Emir Z / Colman
M: Cyrkonia / Turbud Quirinus
K029454 616009510153216
36.

95

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
37.

49

DARK XIAN XX POL 2013 wałach gniada/159 F: Da Xian
M: Dagana / Jape
K032320 616POL13008213T
38.

46

DENDY KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca / Silverstar
K022196 528003000802888
39.

77

DINKEN'S LADY HOL. GER 2015 klacz gniada/172 F: Dinken / Diarado
M: Caspers Lady / Numero Uno
K032114 DE421000078815
40.

87

DISNEY AES POL 2017 klacz gniada/173 F: Torado
M: Dżungla
K032312 826002170883780
41.

67

DOLCE VITA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/162 F: Colox Cup
M: Dulcynea
Brak 616007600287411
42.

146

DOMEYKO WLKP POL 2006 ogier ciemnogniada/162 F: Eskudo/Dido
M: Dalia/Dionizos
K010136 POL 007610048406
43.

148

EMAR SP POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: Maram
M: Ethel/Luron
K010301 616009530412004
44.

59

EMIRATES HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
45.

162

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
46.

26

ESKULAP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Stilios
M: Elba
brak 616009580397814
47.

157

FETYSZ G KOŃ MAŁY POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Turbud Alino
M: Fiona
BRAK 616013520001216
48.

123

FOR BELLINI SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Monte Bellini /
M: For Fun / For Pleasure
K030597 616009610021121
49.

62

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
50.

83

FUERTE FERRERO CZES.GORAC. CZE 2017 ogier siwa/167 F: Caruso / Caretino
M: Furetta / Landjunge
K032632 000091157
51.

144

GENTLEMEN KWPN ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro / Capitol I
M: Avalanche R / Chin Chin
K030148 528003201106616
52.

82

GLORY OF SPECIAL ANGLO EUROPEAN POL 2016 klacz gniada/175 F: I'm Special de Muze
M: Gejsza L
K033014 826002160881425
53.

137

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
54.

18

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
55.

121

GROTA SP POL 2017-03-12 mare bay/167 F: Barnaba
M: Gracja
Brak 616009510096017
56.

56

GUCCI KWPN NED 2011 mare dark bay/163 F: Flamenco de Semilly
M: Boderna B
K018947 528003201111006
57.

51

HARPAGAN Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Salazar
M: Hipnoza
K023047 616 009 54 00634 13
58.

138

HIGHWAY SP POL 2009 Wałach siwa F: Convoi / Contender
M: Hiacynta / Grand As
K013836 POL009520014109
59.

54

ILBIA MŁP POL 2014 klacz gniada/mk:163 F: Biegacz
M: Ilemia / Emetyt
K027314 .
60.

12

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
61.

89

JOANNE KWPN NED 2014 klacz kara/170 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Dominique GS / Warrant
K032802 528003201407095
62.

100

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
63.

134

JUPITER TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:154 F: Impuls
M: Jamajka
K013748 POL732010033207
64.

96

KALIMNOS SAKSOŃSKA POL 2000 wałach siwa/183 F: Kordatus
M: Gina
brak 08093
65.

36

KALMA SP POL 2012 klacz siwa/- F: -
M: -
K022173 616009680000512
66.

17

KANTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Armani
M: Kalina
K018414 POL013640055708
67.

70

KARDO VAN’T STEENPUTJE BWP BEL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
68.

122

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
69.

151

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigoo vdl/ Indoctro
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
70.

6

KING KUC POL 2013 wałach siwa/141 F: nn
M: nn
K027968 528019090008881
71.

145

KROS Z ZANG. GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
72.

69

KRYZA WLKP. POL 2010 klacz kasztanowata/- F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
K033172 616007610009210
73.

120

KUADLINO M. POL 2013 wałach gniada/177 F: Huzar
M: Kalina / First des Termes
K022672 616 006 59 20513 14
74.

38

LA CORSON SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Contender Son
M: La Cora
K028215 616009660524214
75.

13

LACARO SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Concord
M: Łajka / Czynel
K032165 616 009 69 00412 10
76.

81

LACRIMA SP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Canabis
M: La Callas Z
K028282 616009510252513
77.

97

LANCE II OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Ginastera / Ginsberg
K030530 DE433330470312
78.

74

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
K016163 DE418181041908 105AV13
79.

98

LANCOME SP POL 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K010014 POL009640013406
80.

117

LAUDERDALE GR. E HOL POL 2004 ogier gniada/mk:156 F: Lancer Ii / Landgraf
M: P-Hawai / Candillo
K009609 DE421000012204
81.

80

LEADER ONE ANGLO EUROPEAN POL 2017 wałach siwa/166 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA/ Lord Pezi
K033020 826002170882740
82.

93

LENN SLAM L KWPN NED 2016 ogier gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Ulla XIII / Caretino
K028938 528003201605727
83.

103

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
84.

141

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Kaszmir
M: Lena/ Armani
K029808 616009640040016
85.

154

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
K026300 616009630060014
86.

33

LYNWOOD 4 BAYER GER 2012 klacz gniada/167 F: Los Angeles
M: Beate Uhse
0 DE 481 810123312
87.

57

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
88.

108

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 mare grey/170 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032940 528003201710433
89.

124

MA CHÉRIE B AES POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Juga / Ever for Pleasure
K031613 826002160889381
90.

35

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 Wallach Schimmel/170 F: Chapeau TN
M: Rockella S
- 528003201710434
91.

64

MALECON L KWPN NED 2014 wałach kara/- F: I'm Special De Muze
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
92.

114

MAYROCK KWPN NED 2017 gelding chestnut/172 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032941 528003201710432
93.

58

MICHA KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Wyander / Odermus R
K032184 528003201701630
94.

86

MIX P. KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: IBOLENSKY
M: WYONA P.
Brak Brak
95.

60

MONNECT KWPN NED 2017 wałach gniada/170 F: Connect /
M: Fides / Opan
brak 528003201705597
96.

159

MUSTANG F:
M:
97.

73

NADIOŻA TRK POL 2013 klacz gniada/163 F: Ioan Grozny
M: Burka
K030769 703900
98.

16

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
99.

32

NEW GEORGIA KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Sydenham George 54053
M: Najra / Mirt
K024742 616013640055613
100.

128

NIRON SP POL 2013 wałach siwa F: Pasquinel
M: Nirvana / Forester - S
K031039 616009610119713
101.

115

NIXON JS BWP BEL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Kannan / Voltaire 365
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
102.

85

NONO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 klacz gniada/170 F: Niack de L’abbaya
M: Cantura Z
K033044 Brak
103.

155

PALERMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL009510496308
104.

71

PANJAA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Alvaro
M: Panja/ Poet
K024787 A0014891S
105.

140

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 056002W00312005
106.

131

PINATUBO L WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Parka / Casino-L
K031175 616007610087617
107.

119

QUINTERO NIEM.SPORT. POL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
K011667 DE456570297907
108.

79

RAMATUELLE FDS Belgian Warmblood BEL 2017 klacz kara/168 F: Tangelo van du Zuuthoeve
M: Nut'ella ter Maaighem
K031750 056002W00318123
109.

11

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 616009580194512
110.

106

RITA SP POL 2015 klacz gniada/180 F: nn
M: nn
K029117 -
111.

161

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
112.

84

SAN LUCA V SP POL 2009 klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
brak 009660216409
113.

135

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
114.

78

SELLY BLUE ANGLO EUROPEAN POL 2016 klacz siwa/176 F: Chacoon Blue
M: Selena 12
K033021 826002160881427
115.

109

SHADE OF MYTH Z Z POL 2017 ogier gniada// F: Solid Gold Z
M: /
Brak /
116.

139

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
117.

92

STGMATICA HAN GER 2011 klacz gniada/170 F: Ucello
M: Suerte
K022326 DE431314407411
118.

112

TAMARYSZEK MŁP POL 2010 wałach kasztanowata/162 F: Devin du Maury
M: Tabarbi / Tabex
K023949 616006580537710
119.

132

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwa/169 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Tajlandia / Landor
K032251 A00091625
120.

152

TOSKANIA UKRAIŃSKA POL 2011 klacz kasztanowata/170 F: Kwarc
M: Twerd'
Brak UA120000846
121.

156

URIAS KWPN NED 2001 wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809
122.

129

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
123.

147

VABIO SP POL 2000 ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Verna / Corde
K005067 POL009660010300
124.

25

WICHER SP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Karbit
M: Wenus
K032323 616009520060417
125.

55

WIWITTO MŁP POL 2013 wałach gniada/162 F: Wiwat
M: Wideta / Despota
K028105 616098100009624
126.

102

ZADAR SP POL 2014 wałach siwa/183 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Z Evette ex Evette / Zavall VDL
K026846 616009510238014
127.

88

ZALOTKA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz cremello/kuc:134 F: T Hogeland’s Oscar
M: Zandia
K033107 616013550021615
Rider Club
Competition
Prize
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka
100
SUM:
100.00
Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz BPK
400
SUM:
400.00
Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
200
SUM:
200.00
Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
50
250
300
SUM:
600.00
Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska
150
50
SUM:
200.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
250
250
SUM:
500.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
150
300
SUM:
450.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
500
SUM:
500.00
Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
50
SUM:
50.00
Ponińska Helena Stow. Warszawski KJ
50
SUM:
50.00
Prasek Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
250
400
SUM:
650.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
100
SUM:
100.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
500
SUM:
500.00
Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
200
600
SUM:
800.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrychowska Agata
brak
2021-12-11
10
2021-12-12
10
2021-12-12
2021-12-11
Artymowicz Hubert
KJ Rock Horses
2021-12-11
32
2021-12-11
2021-12-11
2021-12-11
MAYROCK (114)
2021-12-11
37
2021-12-11
Bargiełowska Zuzanna
bqk
FOREST (62)
2021-12-11
15
2021-12-11
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-12-12
7
2021-12-12
Berndt Julia
BBK
GROTA (121)
2021-12-11
5
2021-12-11
19
2021-12-12
3
2021-12-12
4
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2021-12-11
15
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
HIGHWAY (138)
2021-12-12
1
2021-12-12
9
2021-12-12
Chojnacka Nadia
BPK (SWK)
WIWITTO (55)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
8
2021-12-12
20
Cytowska Iga
Klub Jeździecki Golden Dream
2021-12-11
4
2021-12-11
13
2021-12-12
5
2021-12-12
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
KALMA (36)
2021-12-11
27
2021-12-11
20
2021-12-12
9
2021-12-12
15
Dulińska Martyna
BPK (MAZ)
BRANDO (22)
2021-12-11
6
2021-12-11
18
Dziduch Zofia
SKJ W.J. Piaseccy Equestrian
ESKULAP (26)
2021-12-11
14
2021-12-11
12
2021-12-12
1
2021-12-12
5
Florczak Paulina
bpk
FETYSZ G (157)
2021-12-11
2021-12-11
2021-12-12
2021-12-12
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2021-12-11
16
2021-12-11
12
2021-12-12
8
2021-12-12
18
Friedman Maja Bella
St. R&S Stables Kębliny
2021-12-11
9
2021-12-11
7
2021-12-11
22
2021-12-11
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-12-11
10
2021-12-11
25
Gonciarek Maria
Stow. Warszawski KJ
KASINIA (122)
2021-12-11
9
2021-12-11
2021-12-12
7
2021-12-12
13
Gontarz Lidia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
CEDRIC (149)
2021-12-12
9
2021-12-12
Gosk Marysia
Bpk
NIRON (128)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (57)
2021-12-11
20
2021-12-11
8
2021-12-12
5
50
2021-12-12
Gutaker Maja
BPK (MAZ)
2021-12-11
1
2021-12-11
4
Hercog Belinda
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DISNEY (87)
2021-12-11
12
2021-12-11
2021-12-12
2021-12-12
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
4
Jarosz Michalina
BPK (MAZ)
DOMEYKO (146)
2021-12-11
9
2021-12-11
VABIO (147)
2021-12-11
17
2021-12-11
Jasińska Julia
Fundacja Horse Sport Warszawa
2021-12-11
9
2021-12-11
2021-12-12
17
2021-12-12
Jończyk Łukasz
KJ Warka Sielanka
2021-12-11
3
100
Jończyk Łukasz
bpk
TAVADOS (132)
2021-12-11
11
2021-12-11
2021-12-12
2
2021-12-12
Jończyk Łukasz
Bez Przynależności Klubowej
CORJANA P (153)
2021-12-11
4
50
Jończyk Łukasz
BPK
RUFUS (161)
2021-12-11
19
2021-12-11
2
400
Kaliciński Paweł
Stow. Warszawski KJ
2021-12-12
7
Karczewska J'04 Karolina
KU AZS UW Warszawa
2021-12-11
6
2021-12-11
22
2021-12-12
3
2021-12-12
11
Kaźmirowska Gabriela
BPK (MAZ)
2021-12-11
8
2021-12-11
2
2021-12-12
Klimczak Martyna
Stow. Warszawski KJ
BETINA (75)
2021-12-11
13
2021-12-11
9
2021-12-12
3
200
2021-12-12
7
Kłos Zuzanna
Klub Jeździecki Aldragho
2021-12-11
26
2021-12-11
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
LANCOME (98)
2021-12-11
15
2021-12-11
14
2021-12-12
15
2021-12-12
16
KEES (151)
2021-12-11
14
2021-12-11
2021-12-12
2021-12-12
Kosowska Amelia
-
2021-12-11
28
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2021-12-11
2021-12-11
21
Kozicka Gabriela
BPK (MAZ)
WICHER (25)
2021-12-11
2021-12-11
16
Kraś Helena
BPK (MAZ)
2021-12-12
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
2021-12-11
33
2021-12-11
24
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (56)
2021-12-11
5
50
2021-12-12
1
250
2021-12-12
2
300
2021-12-11
14
Kwiatkowska Lena
Stow. KJ Legia Kozielska
2021-12-12
2
150
2021-12-12
4
50
Lis Zuzanna
BPK (MAZ)
LACARO (13)
2021-12-11
10
2021-12-11
2021-12-12
2021-12-12
Mączewska Małgorzata
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-11
2021-12-12
Mączewska Maria
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-11
Madej Oliwia
KJ Rock Horses Warszawa
2021-12-11
12
2021-12-11
23
Makowska Martyna
Stow. Warszawski KJ
2021-12-12
7
2021-12-12
5
Marcinkowska Antonina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2021-12-11
2021-12-11
7
2021-12-12
2021-12-12
Nowińska Julia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
CASSIE (61)
2021-12-11
19
2021-12-11
23
2021-12-12
11
2021-12-12
18
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
NIXON JS (115)
2021-12-11
3
250
2021-12-12
3
250
2021-12-11
11
2021-12-11
2021-12-12
1
2021-12-12
Ostrowska Weronika
BPK
KRYZA (69)
2021-12-11
6
2021-12-11
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2021-12-11
2
150
2021-12-11
2
300
Pietrusińska Maria
KJ Aldragho
KANTOR (17)
2021-12-12
8
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2021-12-11
5
2021-12-12
1
500
2021-12-11
11
2021-12-11
2021-12-12
2021-12-12
5
Pogorzelska Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2021-12-11
2021-12-11
5
50
Ponińska Helena
Stow. Warszawski KJ
RITA (106)
2021-12-11
3
2021-12-11
7
2021-12-12
4
2021-12-12
4
50
Pracel Marianna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
DENDY (46)
2021-12-12
2021-12-12
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (129)
2021-12-11
1
250
2021-12-11
1
400
2021-12-12
12
Radzikowska Dorota
BPK - MAZ
2021-12-11
1
Rajza Dominika
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-12-11
2021-12-11
35
2021-12-12
12
Romańczuk Antonina
Bez Przynależności Klubowej
AMAL (66)
2021-12-11
1
2021-12-11
3
2021-12-12
1
2021-12-12
2
Roszkiewicz Zuzanna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ZALOTKA (88)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2021-12-11
GENTLEMEN (144)
2021-12-11
10
KROS Z (145)
2021-12-11
4