Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:49:06
2018-10-10 23:16:50
Alina Celmerowska LUNA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:48:54
2018-10-10 21:59:48
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:48:33
2018-10-10 20:28:08
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:48:20
2018-10-10 20:07:23
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:47:43
2018-10-10 20:06:28
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:47:09
2018-10-10 20:05:12
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:46:26
2018-10-10 20:02:23
Luna Kowalonek KARMIN
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:45:41
2018-10-10 19:06:04
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:45:29
2018-10-10 18:55:05
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:45:16
2018-10-10 18:54:36
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:45:01
2018-10-10 18:45:44
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:44:48
2018-10-10 17:36:27
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:44:34
2018-10-10 17:35:37
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:44:21
2018-10-10 16:04:01
Barbara Czekajska NANDA DEWI
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:43:56
2018-10-10 16:03:39
Agnieszka Napierała WARKA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:43:38
2018-10-10 15:56:08
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 06:43:20
2018-10-10 15:55:21
Natalia Banach BELGIA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 15:31:08
2018-10-10 14:17:40
Borys Kramer LARCONDA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 15:30:55
2018-10-10 14:16:44
Borys Kramer CORA LYNGRIIS
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 15:30:41
2018-10-10 13:37:10
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:41:08
2018-10-10 12:38:04
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:40:56
2018-10-10 12:22:01
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:17:44
2018-10-10 11:10:15
Mikołaj Kownacki VAINAVI
  • 2x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:17:31
2018-10-10 11:07:47
Mikołaj Kownacki COUNTRYMAN
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:17:19
2018-10-10 11:03:48
Vitalii Charadnik CASALLO
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:16:59
2018-10-10 11:01:15
Vitalii Charadnik ONAGADORI RED WINE
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:16:47
2018-10-10 11:00:44
Vitalii Charadnik BARCELONA
  • 2x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:16:34
2018-10-10 11:00:16
Vitalii Charadnik JOYRIDE
  • 2x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:55:29
2018-10-10 10:26:29
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:55:16
2018-10-10 10:25:56
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 09:39:07
2018-10-10 09:29:54
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 08:29:24
2018-10-10 08:27:50
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:05:59
2018-10-10 00:21:42
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:06:13
2018-10-09 21:12:26
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:06:25
2018-10-09 20:59:34
Agata Kamińska NANDINA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:06:37
2018-10-09 19:44:39
Julia Biskup TEKILA-K
  • 2x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:06:47
2018-10-09 19:44:06
Natalia Sobecka ORLIT
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:06:59
2018-10-09 19:43:33
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:07:10
2018-10-09 19:42:50
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:07:23
2018-10-09 19:41:07
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:07:36
2018-10-09 19:41:00
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:07:55
2018-10-09 19:40:39
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:05:47
2018-10-09 19:29:26
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:48:43
2018-10-09 10:37:04
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:48:19
2018-10-09 10:36:58
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:05:57
2018-10-09 10:00:46
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:05:44
2018-10-09 09:59:24
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:55:59
2018-10-09 08:37:51
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:55:48
2018-10-09 08:36:08
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:23:16
2018-10-08 22:06:19
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:23:04
2018-10-08 22:05:06
Julia Pięta MARIT
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:22:48
2018-10-08 21:49:56
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:22:36
2018-10-08 18:15:06
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:22:23
2018-10-08 18:14:38
Alicja Maślana REBUS
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:22:10
2018-10-08 16:12:25
Luna Kowalonek DAMON
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:21:58
2018-10-08 16:11:38
Julia Pięta DAMON
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:21:45
2018-10-08 16:10:50
Julia Pięta BIRKE K
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 14:18:49
2018-10-08 13:56:14
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:14:50
2018-10-08 11:53:25
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:04:27
2018-10-08 11:51:13
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 10:26:47
2018-10-08 10:18:55
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 09:09:44
2018-10-08 09:04:08
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:58:23
2018-10-07 22:23:13
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:58:37
2018-10-07 22:22:25
Hanna Kowalewska JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 28/B/Finał Grupy B - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:58:50
2018-10-07 22:21:29
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:59:01
2018-10-07 22:20:11
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:59:14
2018-10-07 22:19:05
Olga Pateck SNOOPY
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:59:24
2018-10-07 15:16:10
Adrianna Wiśniewska SULLIVAN 54
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:59:36
2018-10-07 15:12:11
Aleksander Dur TINA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:59:47
2018-10-07 15:01:15
Aleksander Dur KARINO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 07:59:58
2018-10-06 17:41:15
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:30:20
2018-10-06 03:20:50
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:30:35
2018-10-06 03:19:46
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:05:10
2018-10-06 00:00:29
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 28/B/Finał Grupy B - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:30:59
2018-10-05 21:30:27
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:31:12
2018-10-05 21:28:59
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:31:25
2018-10-05 21:28:25
Natalia Sydow RASZKA
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:31:37
2018-10-05 21:27:49
Natalia Sydow ISTI
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:31:48
2018-10-05 21:27:17
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:31:58
2018-10-05 21:26:44
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 07:32:26
2018-10-05 18:36:24
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:49:00
2018-10-05 12:41:34
Anna Bondziul CALILO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:18:32
2018-10-04 23:38:16
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 31/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:48:49
2018-10-04 22:29:23
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:48:34
2018-10-04 22:28:17
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:19:17
2018-10-04 18:35:54
Barbara Żeromska CHILI
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:19:28
2018-10-04 18:35:09
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:58:54
2018-10-04 11:57:56
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:55:57
2018-10-04 09:27:24
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:56:08
2018-10-04 09:26:12
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:46:50
2018-10-04 07:37:43
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:11:40
2018-10-03 20:57:16
Marianna Kultys ROTGERS OWEN
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:12:04
2018-10-03 20:55:35
Maja Szczepańska PASJONATA POKER
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:16:51
2018-10-02 16:32:57
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:03:57
2018-10-02 12:57:26
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 13:10:45
2018-10-02 12:56:09
Pola Rynowiecka DOLMET MILKA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 12:02:21
2018-10-02 10:43:20
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:09:35
2018-10-01 20:11:43
Angelika Michalik CALIDA R
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/L,P,N/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:09:47
2018-10-01 19:50:58
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:09:59
2018-10-01 18:11:51
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:10:10
2018-10-01 18:10:53
Otylia Barczyk JOLY'S HOUSTON
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:10:23
2018-09-30 21:21:04
Julia Ganowska NANDINA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:10:35
2018-09-30 21:19:44
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:10:45
2018-09-30 21:17:57
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:10:58
2018-09-30 21:17:21
Agata Kamińska CASANDRA
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 10:02:44
2018-09-30 18:33:46
Patrycja Kołodziej BAILANDO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:32:10
2018-09-25 22:57:48
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:30:29
2018-09-20 16:28:56
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:30:16
2018-09-20 16:28:19
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 15:35:21
2018-09-12 10:45:22
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/C/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 26/130/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 34/Dz I/-Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 07:40:06
2018-08-04 22:38:06
Malwina Idczak KLON
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
2. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
3. Banach Natalia bpk
S
O012302
4. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
5. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
6. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
7. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (Mł.)
O048933
8. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
9. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
10. Budnik Wiktoria LKS Cwał
2005 (JM.)
O031825
11. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
12. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
13. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
14. Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo
Z001119
15. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
16. Czekajska Barbara Stajnia NF Championstud
1997 (MJ.)
O027338
17. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
18. Dur Aleksander Stowarzyszenie Rodan Club
S
O033783
19. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
20. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
21. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
22. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
23. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
24. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (JM.)
O042577
25. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
26. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
27. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
28. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
29. Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
30. Hudzik Witold bpk
S
O039362
31. Idczak Malwina KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O037950
32. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
33. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
34. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
35. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
36. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
37. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
38. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
39. Kołodziej Patrycja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O006878
40. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
41. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
42. Kosmalewicz Maria Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
43. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
44. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
45. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (Mł.)
O046625
46. Kownacki Mikołaj Karkonowski Klub Jeździecki
2017 (Mł.)
O023859
47. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
48. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
49. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
50. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
51. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
brak
52. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
53. Maciejewska Hanna KJ Kociałkowa Górka
2006 (JM.)
brak
54. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
55. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
56. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
57. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
58. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
59. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
60. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
61. Napierała Agnieszka Stajnia NF Championstud
S
O048125
62. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
63. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
64. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
65. Osetek Michalina Rasocki Klub Jeździecki
66. Patecka Olga Bez Przynależności Klubowej
67. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
68. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
69. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
70. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (Mł.)
O039010
71. Pięta Julia Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
72. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
73. Porzuckowiak Karolina Bez Przynależności Klubowej
2000 (J.)
O026215
74. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
75. Potrzebowska Natalia KJ Koło Brzeźniki
76. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
O000934
77. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
78. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
79. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
80. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
81. Rutkowska Karolina
82. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
83. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
84. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
85. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
86. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
Z004273
87. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
88. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
89. Sobecka Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O038558
90. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
91. Staniek Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
92. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
93. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
0047671
94. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
95. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
96. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
97. Stein Hanna Pony Jumping Team
98. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
99. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
brak
100. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
101. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (J.)
0036990
102. Walicka Laura Pony Jumping Team
103. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
104. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
105. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
106. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
107. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
2.

22

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
3.

41

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
4.

114

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
5.

20

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
6.

145

Attyllan GL F:
M:
O:
B:
7.

78

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
8.

6

BAILANDO SP POL 2010 Wałach kara/174 F: Salazar / Elmero
M: Bardsey / Cottonclub
O: Patrycja Kołodziej
B: Stanisława Głąbicka
K016896 616009610219010
9.

136

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
10.

92

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
11.

146

Bardolino F:
M:
O:
B:
12.

102

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
13.

64

BIRKE K SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
K011384 POL009610204105
14.

107

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
15.

155

Black Magic F:
M:
O:
B:
16.

39

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
17.

12

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
18.

44

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
19.

77

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
20.

30

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
DE 431319803908
21.

42

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
22.

29

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
23.

85

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
24.

48

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
25.

94

CASALLO HOL POL 2012 Wałach gniada F: casall
M: A-Conchita
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022614
26.

23

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: x
K025393
27.

70

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
28.

40

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
29.

61

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018833 DE441411352809
30.

71

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
31.

132

Concorde F:
M:
O:
B:
32.

100

CORA LYNGRIIS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess L
O: Borys Kramer
B: Niemcy
Nr PZJ: K025998
33.

115

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
34.

95

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
35.

72

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
36.

142

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
37.

150

D'EMILION KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Emilion
M: Zasina
O: Danuta Nowacka
B: Holandia
K016591
38.

65

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
39.

1

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
40.

68

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis
M: Delicja
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL 732010074212
41.

125

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
O: Antoni Chłapowski
B:
K014402
42.

19

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
43.

32

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
44.

124

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
O: Antoni Chłapowski
B:
K012853
45.

119

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
brak
46.

7

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
47.

117

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk: F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
48.

60

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
49.

123

Elastiqua F:
M:
O:
B:
50.

51

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
51.

24

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
52.

106

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
53.

103

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
54.

76

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
55.

121

Frapant KWPN 2010 wałach gnada F: Unaniem
M: Basta
O:
B:
K019121
56.

73

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K023854 6160136610354
57.

116

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
58.

138

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
59.

133

Gloria F:
M:
O:
B:
60.

149

Goblin F:
M:
O:
B:
61.

79

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
62.

50

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B:
K021947 528003201107074
63.

8

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
64.

99

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
65.

141

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
66.

113

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
67.

151

Huk kuc POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
O: Antoni Chłapowski
B:
68.

58

ISCO RJT NRPS NLD 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar /
M: Lenny /
O: Sylwia Maciejewska
B:
brak
69.

46

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
70.

143

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
71.

63

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
72.

27

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Ryszard Barczyk
B:
K022358 056011020100145
73.

91

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
74.

59

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B:
K022484 826046020142766
75.

53

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
76.

112

KARMIN KOC POL 2003 Wałach kara/kuc: F: Treser
M: Kolizja
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Leszek Brzeziński
POL 01358 0019903
77.

43

KLARA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Brak
M: Brak
O: Marek Szweda
B: Brak
Brak
78.

18

KLON Typ Szlachetny POL 2010 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
O: Marian Wnuk
B: Marian Wnuk
brak 616009670125910
79.

31

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
80.

4

Landarco F:
M:
O:
B:
81.

134

Lanzio-Star HANN GER 2005 stallion gn./165 F: Litas-Star
M: Feline/Freedom
O: Antoni Chłapowski
B:
K011370 DE431316701805
82.

129

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
83.

101

LARCONDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Larimar / Elastic Dream
M: Vroni / Contendor
O: Borys Kramer
B:
K025149 421000286109
84.

111

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
85.

97

LAVALLO-STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Paweł Pawlak
B: ZG Duysens- Mulder-Saul
Brak DE431316701205
86.

52

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
87.

126

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
O: Antoni Chłapowski
B:
88.

122

Lea Michalel J F:
M:
O:
B:
89.

130

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
90.

144

Libra F:
M:
O:
B:
91.

128

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
O: Antoni Chłapowski
B:
92.

2

Lotna F:
M:
O:
B:
93.

118

LUNA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: GODER / ODER
M: LIMBA / CASTILIO
O: Magdalena Jóźwiak
B: Ejma Jerzy Zbyszek
K019780 616 999 64 00797 11
94.

69

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Animiklage’s Sandor
M: Gruthuis Daphne
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: A
KO24414
95.

120

Michael Angelo F SP POL 2007 stallion gn./165 F: Bajou Du Rouet
M: Miss Carnute F Carnute
O:
B:
K010849 11309
96.

153

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
97.

84

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
98.

36

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
99.

105

NANDA DEWI Haflinger POL 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Niko
M: Nena
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Kaczer Karol
brak
100.

26

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Kafejka
O: -
B: -
brak
101.

10

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B:
K021134 616007610129012
102.

3

Never Mind 22 F:
M:
O:
B:
103.

81

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
104.

131

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
105.

37

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Xx
M: Zx
O: Iwona berg potrzebowska
B: Xx
K018220
106.

93

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte /
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
107.

82

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
K015971 POL013611101201
108.

15

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
109.

140

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
110.

21

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
111.

25

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
112.

33

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
113.

57

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
brak
114.

38

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
115.

154

PIPI KUC POL 2008 Klacz F: NN
M: NN
O: Kladia Olejniczak
B: NN
brak
116.

67

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
117.

139

Pysia kuc POL 1997 mare F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
118.

45

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
119.

137

Quizio F:
M:
O:
B:
120.

47

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
121.

66

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
122.

34

ROTGERS OWEN Kuc Walijski NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
O: Agata Kamińska
B:
K017494 528210000665913
123.

75

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
124.

87

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
125.

108

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
126.

127

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
127.

135

Sequi Star F:
M:
O:
B:
128.

148

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732
129.

90

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
130.

56

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
131.

14

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
132.

147

SONET SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: SK Racot
K016697 616009610059410
133.

86

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
134.

55

SULLIVAN 54 OLD GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: M- Caretina I / Caretino
O: Aleksander Dur
B: Hans Jurgen
K009548 DE433330979303 102PO64
135.

80

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
136.

28

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
137.

83

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
138.

54

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
139.

88

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
O: Antoni Chłapowski
B: Krosna Stud
K016461 LTU006490018305
140.

35

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
141.

109

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
142.

96

VAINAVI SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Chacco-Fly
M: Wiktoria
O: b
B: b
K026368
143.

110

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
144.

104

WARKA Typ Koń Mały POL 2007 Klacz kara/mk: F: Wander
M: Roszka
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Czyż Antoni
brak
145.

62

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten
M: Wiki
O: Paulina Wachowiak
B: Filipek Zofia
KO25825 616007600208313
146.

49

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
147.

89

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
148.

98

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
bon 100
bon 120
Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
50 bon
70 bon
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
bon 50
Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
bon 80
Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
bon 80
Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
bon 100
Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
150
100
SUM:
250.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
200
150
150
200
200
SUM:
900.00
Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
bon 120
Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
bon 60
Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
50 bon
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
100
SUM:
100.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
bon 120
Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
50
50
SUM:
100.00
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
60 bon
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
250
150
150
250
100
SUM:
1000.00
Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
bon 50
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
bon 100
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
200
SUM:
200.00
Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
bon 150
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
80 bon
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
bon 100
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
bon 50
Wysoczański Filip KJ Michałówka
bon 150
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajda Małgorzata
KJ CH Jaszkowo
Concorde (132)
2018-10-13
3
2018-10-14
3
Gloria (133)
2018-10-13
3
2018-10-14
4
2018-10-13
1
2018-10-14
3
2018-10-13
4
2018-10-14
5
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Barbi (136)
2018-10-13
11
2018-10-13
1
2018-10-14
8
Quizio (137)
2018-10-13
2018-10-14
1
Banach Natalia
bpk
BELGIA (102)
2018-10-14
6
2018-10-14
26
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-10-12
10
2018-10-12
4
2018-10-13
2
2018-10-13
8
2018-10-14
2
bon 100
2018-10-12
1
2018-10-12
1
2018-10-13
3
2018-10-13
2
2018-10-14
1
bon 120
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
Garbonos (138)
2018-10-13
16
2018-10-14
4
50 bon
Pysia (139)
2018-10-13
1
2018-10-13
1
2018-10-14
2
70 bon
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2018-10-13
1
2018-10-13
2
2018-10-14
4
bon 50
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (81)
2018-10-13
1
2018-10-13
11
2018-10-14
2
bon 80
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (42)
2018-10-13
15
2018-10-13
23
2018-10-14
8
2018-10-14
23
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (36)
2018-10-12
6
2018-10-12
12
2018-10-13
1
2018-10-13
7
2018-10-14
3
bon 80
Goblin (149)
2018-10-14
12
2018-10-14
Budnik Wiktoria
LKS Cwał
2018-10-12
7
2018-10-12
11
2018-10-13
13
2018-10-14
6
2018-10-13
1
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
LUNA (118)
2018-10-14
2018-10-14
Charadnik Vitalii
bpk
JOYRIDE (91)
2018-10-13
18
2018-10-13
2018-10-13
4
2018-10-13
2018-10-13
5
2018-10-13
15
CASALLO (94)
2018-10-13
16
2018-10-13
18
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
BRANDON (12)
2018-10-12
1
2018-10-12
8
2018-10-13
10
2018-10-14
2
bon 100
Chłapowski Antoni
KJ CH Jaszkowo
Donau VDL (124)
2018-10-13
Dicaprio (125)
2018-10-13
23
Le Matino (126)
2018-10-13
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (31)
2018-10-13
1
150
2018-10-13
17
2018-10-14
7
2018-10-14
3
100
Czekajska Barbara
Stajnia NF Championstud
2018-10-14
2
2018-10-14
2
Dur Aleksander
Stowarzyszenie Rodan Club
KARINO (53)
2018-10-13
13
2018-10-13
26
2018-10-14
2018-10-14
TINA (54)
2018-10-13
25
2018-10-13
2018-10-14
19
2018-10-14
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-10-13
21
2018-10-13
1
200
2018-10-14
14
2018-10-14
1
150
Frapant (121)
2018-10-13
2
150
2018-10-13
6
2018-10-14
1
200
2018-10-14
2
200
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
PICASSO (38)
2018-10-12
11
2018-10-12
9
2018-10-13
1
2018-10-14
1
bon 120
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (71)
2018-10-13
12
2018-10-13
25
CRAX (72)
2018-10-13
24
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-10-12
4
2018-10-12
7
2018-10-13
9
2018-10-13
5
2018-10-14
3
bon 60
NANDINA (26)
2018-10-12
6
2018-10-13
1
2018-10-14
1
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-10-13
8
2018-10-13
20
2018-10-14
9
2018-10-14
14
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (80)
2018-10-13
1
2018-10-13
16
2018-10-14
5
50 bon
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2018-10-13
9
2018-10-13
9
2018-10-14
11
2018-10-14
12
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2018-10-13
14
2018-10-13
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-10-12
2
2018-10-12
8
2018-10-13
5
2018-10-14
1
2018-10-12
8
2018-10-12
2018-10-13
11
2018-10-13
1
2018-10-14
Hudzik Witold
bpk
2018-10-13
25
2018-10-13
19
2018-10-14
19
2018-10-14
9
2018-10-13
10
2018-10-13
18
2018-10-14
4
2018-10-14
13
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2018-10-13
7
2018-10-13
16
2018-10-14
2
100
2018-10-14
21
MOSSA (84)
2018-10-13
5
2018-10-13
10
2018-10-14
12
2018-10-14
6
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-10-12
13
2018-10-12
3
2018-10-13
4
2018-10-13
6
2018-10-14
2
bon 120
FINISZ (24)
2018-10-12
1
2018-10-12
2018-10-14
NANDINA (26)
2018-10-12
7
2018-10-13
1
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Dasza (1)
2018-10-12
6
2018-10-12
5
2018-10-14
1
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-10-13
6
2018-10-13
2018-10-14
8
2018-10-14
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
2018-10-13
3
50
2018-10-13
14
2018-10-14
3
50
2018-10-14
6
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (77)
2018-10-13
11
2018-10-13
1
2018-10-14
3
60 bon
Kliś Maja
Profit Orzesze
KLARA (43)
2018-10-12
3
2018-10-12
2018-10-13
1
2018-10-13
1
2018-10-14
6
Kołodziej Patrycja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-10-13
26
2018-10-13
23
2018-10-14
17
2018-10-14
21
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (75)
2018-10-13
11
2018-10-13
14
2018-10-14
8
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (89)
2018-10-14
11
2018-10-14
12
2018-10-14
15
2018-10-14
11
SONET (147)
2018-10-14
1
2018-10-14
2
Kosmalewicz Maria
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
SEWILLA L (148)
2018-10-14
2018-10-14
16
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2018-10-13
4
2018-10-13
24
Kowalewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2018-10-12
2
2018-10-12
9
2018-10-13
1
2018-10-13
2018-10-14
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
KARMIN (112)
2018-10-13
2
2018-10-13
2
Kownacki Mikołaj
Karkonowski Klub Jeździecki
2018-10-13
5
2018-10-13
4
VAINAVI (96)
2018-10-13
7
2018-10-13
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
PACINO (140)
2018-10-13
3
100
2018-10-13
1
250
2018-10-14
2
150
2018-10-14
10
2018-10-13
3
150
2018-10-14
1
250
CZARDASZ (142)
2018-10-13
8
2018-10-13