Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
232 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:28
2018-11-06 22:21:53
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:32
2018-11-06 22:21:16
Natalia Banach BELGIA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:39
2018-11-06 21:21:52
Maksim Stashkevich CASANOVA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:43
2018-11-06 21:04:43
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
228 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:47
2018-11-06 21:03:35
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
227 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:54
2018-11-06 21:02:33
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:57
2018-11-06 21:01:41
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:01
2018-11-06 21:00:09
Julia Biskup TEKILA-K
  • 2x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
224 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:05
2018-11-06 19:54:52
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:16
2018-11-06 19:54:24
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:19
2018-11-06 19:48:29
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:24
2018-11-06 17:03:40
Maksim Stashkevich ZATOKI LSH
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:31
2018-11-06 16:39:39
Nadia Lehmann POKER
  • 1x 18/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
219 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:37
2018-11-06 16:38:59
Dalia Lehmann QUITOKI
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:41
2018-11-06 16:33:14
Dalia Lehmann ANNCHEN
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:45
2018-11-06 15:41:43
Michalina Osetek DONNA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:53
2018-11-06 15:18:21
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/130/z oceną stylu jeźdźca
215 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:49:48
2018-11-06 13:48:23
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
214 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:15:36
2018-11-06 12:53:34
Jakub Dorynek BON BALOU
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:15:46
2018-11-06 12:09:25
Piotr Frąckowiak RAWELLA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:15:51
2018-11-06 12:09:09
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:15:54
2018-11-06 12:08:47
Nicoletta Walkowiak PENGO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:15:57
2018-11-06 12:08:28
Piotr Frąckowiak PENGO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:16:00
2018-11-06 12:08:06
Piotr Frąckowiak ORCHIDEA KG
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
208 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:59:25
2018-11-06 11:51:51
Kinga Kozber WALKOVER
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:59:29
2018-11-06 11:50:16
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:59:32
2018-11-06 11:18:22
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
  • 1x 34/Dz I/-Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
205 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:59:34
2018-11-06 11:07:01
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
204 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:59:38
2018-11-06 11:06:12
Hanna Stein WOJTEK
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
203 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:59:41
2018-11-06 11:05:02
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
202 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:40:44
2018-11-06 10:19:53
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:15:42
2018-11-06 09:17:30
Hubert Aniołek MEKSYK
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
200 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:52:31
2018-11-06 07:51:40
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:43:44
2018-11-05 23:12:13
Damian Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:59:43
2018-11-05 21:38:33
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 18/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
196 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:43:52
2018-11-05 21:30:40
Antonina Clavadetscher KAJA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:43:56
2018-11-05 21:29:36
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:01
2018-11-05 21:27:50
Hubert Aniołek KUBA
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
193 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:06
2018-11-05 21:24:49
Wiktoria Siejak SARA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:57:58
2018-11-05 21:24:40
Amelia Szczupakowska VALENCIA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:19
2018-11-05 21:23:02
Zuzanna Mroczek SARA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:25
2018-11-05 21:17:52
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:58:10
2018-11-05 20:23:17
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
187 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:32
2018-11-05 19:35:10
Alicja Brychczyńska SING
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:16:02
2018-11-05 19:07:11
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:38
2018-11-05 19:06:45
Jakub Dorynek ROMAN
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:45
2018-11-05 18:04:12
Alicja Łączkowska BLANKA K
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:48
2018-11-05 17:11:55
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:44:52
2018-11-05 17:11:28
Norbert Sawicki CHIMERA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:45:00
2018-11-05 16:12:28
Oliwia Chlasta SELLANO BOY
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:37:20
2018-11-05 15:06:07
Weronika Kosińska TARAMTAJ
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:37:18
2018-11-05 15:05:38
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:37:14
2018-11-05 14:33:33
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:37:12
2018-11-05 13:58:00
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 13:14:00
2018-11-05 12:11:45
Iwona Sitowska PRADA NF
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 12:22:10
2018-11-05 12:11:16
Lidia Doczekalska HILTON
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 12:11:12
2018-11-05 10:53:05
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:34:24
2018-11-05 07:44:31
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:34:34
2018-11-05 07:41:58
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:34:38
2018-11-04 22:08:28
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
170 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:34:42
2018-11-04 22:03:23
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
169 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:34:45
2018-11-04 18:21:04
Maja Drobny GANGES
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
168 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:34:58
2018-11-04 13:51:45
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:01
2018-11-03 21:10:10
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
166 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:04
2018-11-03 21:09:24
Dominika Gardas LOPIK'S APPIE
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
165 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:07
2018-11-03 21:06:44
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
164 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:11
2018-11-03 21:05:31
Agata Derda KOSMA
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
163 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:18
2018-11-03 19:44:34
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:24
2018-11-03 19:43:49
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:29
2018-11-03 19:12:21
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:34
2018-11-03 12:26:37
Nell Sówka ARABIAN-ATIN-RO
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:37
2018-11-02 19:43:41
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:41
2018-11-02 19:02:55
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
157 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:46
2018-11-02 18:16:49
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:56
2018-11-02 11:18:49
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
154 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:35:59
2018-11-02 11:18:18
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
153 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:02
2018-11-02 11:17:52
Michał Dubiniak LADY LUKRECJA - EWITA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
152 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:07
2018-11-02 11:17:10
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
151 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:11
2018-11-02 10:47:19
Antonina Benska ROCK
  • 2x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:14
2018-11-02 08:44:14
Julia Moszczyńska NANDINA
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
149 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:18
2018-11-02 08:13:35
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:25
2018-11-02 08:11:07
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:29
2018-11-02 08:10:09
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:33
2018-11-02 08:09:30
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:36
2018-11-02 08:08:45
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:40
2018-11-02 08:08:03
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:45
2018-11-02 08:03:11
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:49
2018-11-01 22:40:06
Szymon Stasiak DEMETER
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:52
2018-11-01 22:33:08
Szymon Stasiak JAMINKA P
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:36:55
2018-11-01 22:26:04
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:37:00
2018-11-01 17:12:43
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
138 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:37:04
2018-11-01 17:06:49
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:37:08
2018-11-01 17:06:14
Barbara Żeromska CHILI
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:37:21
2018-11-01 13:52:51
Łukasz Krajewski QUENTCHEN GLÜCK
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:36:31
2018-11-01 13:51:50
Łukasz Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:37:33
2018-11-01 13:50:58
Łukasz Krajewski LIBRA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:36:28
2018-11-01 13:50:10
Łukasz Krajewski CARRY 70
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:37:50
2018-11-01 13:48:47
Julia Siejak CALINKA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:00
2018-11-01 13:47:35
Damian Krajewski DIACONTINIA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:36:24
2018-11-01 13:45:52
Damian Krajewski QUATRO
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:06
2018-10-31 18:55:59
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:10
2018-10-31 15:38:46
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:13
2018-10-31 14:45:40
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:16
2018-10-31 14:44:44
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 08:49:46
2018-10-31 08:32:16
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:33:51
2018-10-30 21:05:38
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:33:53
2018-10-30 19:14:00
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:33:55
2018-10-30 19:13:26
Agata Dahlke IELVE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:34:06
2018-10-30 19:08:46
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:34:12
2018-10-30 19:06:36
Julia Pięta MARIT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:34:14
2018-10-30 19:05:39
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 11:24:11
2018-10-30 11:13:58
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 11:24:16
2018-10-30 11:08:46
Martyna Paluch DAVI-R
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 11:24:21
2018-10-30 11:06:06
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 11:24:26
2018-10-30 11:04:51
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 18/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:12:58
2018-10-30 09:00:06
Jan Kurek MAIK K
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:34:16
2018-10-30 08:59:26
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:13:03
2018-10-30 08:58:33
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:13:06
2018-10-30 08:56:20
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:13:09
2018-10-30 08:55:32
Marianna Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:13:12
2018-10-30 08:52:35
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:13:14
2018-10-30 08:51:55
Lena Kołacka ZEUS PONYSPORT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:13:17
2018-10-30 08:51:10
Lena Kołacka JAŚMIN PONYSPORT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 09:13:19
2018-10-30 08:49:08
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 08:43:27
2018-10-29 23:00:30
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 08:43:32
2018-10-29 18:08:12
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:02:12
2018-10-29 09:40:33
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:44:54
2018-10-28 22:01:48
Iga Bors SHADOW
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 31/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:44:51
2018-10-28 18:23:00
Kornelia Jurasz BATOR
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:44:49
2018-10-28 18:21:53
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:44:39
2018-10-28 18:18:20
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:44:03
2018-10-28 18:17:23
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:56
2018-10-28 18:16:39
Nel Skotarczak DENIS
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:52
2018-10-28 12:52:17
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:41
2018-10-28 12:51:27
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:38
2018-10-28 12:49:57
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:29
2018-10-28 08:30:35
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 31/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:14
2018-10-28 08:29:36
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:10
2018-10-28 07:57:30
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:06
2018-10-28 07:56:51
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:43:02
2018-10-27 23:53:53
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:42:58
2018-10-27 20:30:27
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:42:55
2018-10-27 20:29:35
Jan Grzybowski KLEO
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:42:50
2018-10-27 20:28:47
Zofia Ćwik TETI
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:42:47
2018-10-27 20:19:59
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 07:30:06
2018-10-25 19:35:39
Szymon Stasiak DEMETER
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 26/130/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 07:30:03
2018-10-25 19:34:04
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 07:29:59
2018-10-25 16:31:51
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 13:07:54
2018-10-24 12:38:33
Julia Moszczyńska PORTOS
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 13:07:50
2018-10-24 12:37:16
Maria Michalska KIMBERLY
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 13:07:47
2018-10-24 12:31:35
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 13:07:45
2018-10-24 12:30:29
Natalia Knopkiewicz PASJONATA POKER
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 13:07:40
2018-10-24 12:29:36
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:24
2018-10-24 12:28:30
Julia Ganowska NANDINA
  • 2x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 13:07:32
2018-10-24 12:27:27
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 07:38:10
2018-10-23 17:32:30
Marcelina Nowak ZEFIRA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:15:56
2018-10-22 22:22:32
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 33/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:15:39
2018-10-22 19:57:28
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:28:01
2018-10-22 12:13:30
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:02:41
2018-10-22 09:49:02
Natalia Sawicka LINUS 317
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:02:26
2018-10-22 09:42:41
Marta Sawicka SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:02:10
2018-10-22 09:41:07
Marta Sawicka ESCUELA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:44:26
2018-10-21 18:06:34
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:44:11
2018-10-21 18:04:35
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:43:59
2018-10-21 13:48:35
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 15:42:57
2018-10-19 15:28:53
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:02:08
2018-10-18 13:03:08
Pola Rynowiecka FERRARI
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:02:02
2018-10-18 13:00:04
Pola Rynowiecka DOLMET MILKA
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:18:47
2018-10-17 16:12:30
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 08:43:34
2018-10-17 16:11:14
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:28
2018-10-17 16:09:17
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:32
2018-10-17 16:08:16
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 31/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 08:43:41
2018-10-17 16:06:28
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:35
2018-10-14 19:39:52
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:43:37
2018-10-10 10:46:08
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:43:21
2018-10-10 10:45:07
Helena Piontek GLORY
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:43:10
2018-10-10 10:43:40
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:42:55
2018-10-10 10:41:21
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 13:35:17
2018-10-09 13:14:21
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 11:36:00
2018-10-09 11:34:16
Agata Maćkowska GABON
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 14:08:56
2018-10-08 14:49:44
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:39:20
2018-10-08 11:06:30
Judyta Perek TAZINA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:39:32
2018-10-08 11:04:57
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:21:05
2018-10-07 22:49:22
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:00:32
2018-10-07 13:12:43
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:19:46
2018-10-04 16:55:20
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:28:01
2018-10-03 14:16:20
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:27:57
2018-10-03 14:12:46
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:33:18
2018-10-03 14:12:05
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:33:06
2018-10-03 14:11:15
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:32:54
2018-10-03 14:10:08
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 07:45:09
2018-10-03 07:24:47
Marta Konarska SULIMA
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 11:24:29
2018-10-03 07:23:25
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 31/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 13:44:43
2018-10-03 07:22:13
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/C/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 34/Dz I/-Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 10:20:21
2018-10-03 07:21:20
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/130/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 26/130/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 33/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:43
2018-10-03 06:56:34
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:04:54
2018-10-03 06:55:51
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:47
2018-10-03 06:55:09
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:38:51
2018-10-03 06:54:23
Nell Sówka FIGARO
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 22/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:12:09
2018-09-28 22:25:17
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 20/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 07:41:11
2018-07-30 18:20:14
Malwina Idczak KLON
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
5. Banach Natalia bpk
S
O012302
6. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
7. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
8. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
9. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (Mł.)
O048933
10. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
11. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
12. Brychczyńska Alicja KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O044624
13. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (Mł.)
O046916
14. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
15. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O052536
16. Charadnik Vitali Bez Przynależności Klubowej
17. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
18. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
19. Clavadetscher Antonina SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
2005 (JM.)
BRAK
20. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
21. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
22. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
23. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
24. Dańczak Michalina ST RZS Stables
25. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
26. Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem
S
O025010
27. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
28. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
29. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
30. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
31. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
32. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
33. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
34. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
35. Frąckowiak Piotr bpk
S
O050163
36. Frey Lea Bpk
2002 (J.)
O038627
37. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
38. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
39. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
40. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
41. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
42. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
43. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
44. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
45. Grzybowski Jan KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
LZRWZJ/1683/18
46. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
47. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
48. Idczak Malwina KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O037950
49. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
50. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
51. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
52. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O047066
53. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
54. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
55. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
56. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O049949
57. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
58. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
59. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O040167
60. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
61. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
62. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
63. Kosek Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O037720
64. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
65. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
66. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
67. Kownacki Mikołaj Karkonowski Klub Jeździecki
2017 (Mł.)
O023859
68. Kozber Kinga bpk
2008 (Mł.)
O045030
69. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1998 (MJ.)
O047626
70. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
71. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
72. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
73. Kurek Jan Fundacja Kaczyna
S
Z002252
74. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
75. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
O020149
10096875
76. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
77. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
78. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (J.)
O037313
79. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
80. Maciejewska Hanna KJ Kociałkowa Górka
2006 (JM.)
brak
81. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
82. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
83. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
84. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
85. Michalska Zuzanna KJ CH-Jaszkowo
86. Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
87. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
88. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (JM.)
O050772
89. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
90. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
91. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
92. Nowak Marcelina Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
brak
93. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
94. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
95. Olech Natalia Harmony Club
96. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
97. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
O020766
98. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (JM.)
brak
99. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
100. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
101. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
102. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
103. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
104. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
105. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
106. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
107. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
108. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (Mł.)
O039010
109. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
110. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
111. Piontek Barbara Pony Jumping Team Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
112. Piontek Helena Pony Jumping Team Krosinko
2006 (JM.)
O044520
113. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
114. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
115. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
116. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
117. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
118. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
119. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
120. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
121. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
122. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
3526/18
123. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
124. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
125. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
126. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
127. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
128. Siejak Julia St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2000 (J.)
O038261
129. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (J.)
O034660
130. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
131. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
132. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
Z004273
133. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
134. Smoczyk Łukasz Racocki KJ Racot
135. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
136. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
137. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
138. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
139. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
140. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
141. Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
S
O044006
10079347
142. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
143. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
144. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
0047671
145. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
146. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
147. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (J.)
Z005621
148. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
149. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
150. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
151. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
152. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
153. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
154. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
155. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
156. Walkowiak Nicoletta bpk
S
O008636
157. Wawrzyniak Marika KJ Pony Jumping Team
1997 (MJ.)
158. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
159. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
160. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
161. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
162. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

192

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
2.

187

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
3.

232

ANNCHEN BAW DEU 2006 Klacz gniada F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
O: Maciej Lehmann
B: -
K012090 DE481810213706
4.

17

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Olga Barszewska
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
5.

128

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B:
K020178 POL013610175508
6.

14

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 528009041111799
7.

153

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
8.

155

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 6160095301978111
9.

65

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
10.

224

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
11.

33

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
12.

131

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
13.

243

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
14.

117

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
15.

219

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
16.

200

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
17.

173

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
18.

212

BON BALOU Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: BALOU DU ROUET
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Florian bohner
B: Florian bohner
K026594
19.

179

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
20.

167

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
21.

101

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
22.

110

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
23.

263

C'est la vie SP Polska 2008 klacz siwa F: Castilio
M: Carmina Z
O: Adam Nowak
B:
24.

138

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B:
brak
25.

30

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
26.

177

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
27.

226

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
28.

228

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
29.

165

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
30.

186

CARRY 70 Holsztyńska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo
M: Golden Gate
O: Britta Kristin Arnold
B: Voelz Lothar Und Sven
K022455
31.

93

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: x
K025393
32.

220

CASANOVA Holsztyn POL 2011 Wałach gniada F: Carrico / Catoki
M: S-Dream Girl / Alasca
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K026113 DE421000119911
33.

122

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
34.

245

Centada F:
M:
O:
B:
35.

257

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
36.

253

Champion F:
M:
O:
B:
37.

32

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
38.

139

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
39.

174

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
40.

202

CHIMERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: World Star 4 / World Cup
M: Chwała / Silver
O: Norbert Sawicki
B: Łukasz Charyk
K017988 616009610202309
41.

82

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
42.

262

Columbia OLD GER 2010 klacz ciemnogniada F: Carambole
M: F- Abigail
O: Natalia Olech
B:
K016464 DE418181991110
43.

34

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
K024336 DE473730240712
44.

254

Concorde F:
M:
O:
B:
45.

261

CORA LYNGRIIS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess L
O: Borys Kramer
B: Niemcy
Nr PZJ: K025998
46.

148

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
47.

246

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
48.

15

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312 106CD55
49.

77

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
50.

236

Czarna Perła 2014 F:
M:
O:
B:
51.

214

DARLA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Darina / nn
O: Beata Walkowiak
B:
K019970 616009610201210
52.

1

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
53.

130

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
54.

169

DEMETER Szlachetna Polkrew POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: .
O: Marek strzyz
B: .
.
55.

113

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
56.

140

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
57.

178

DIACONTINIA HAN GER 2014 Klacz siwa/167 F: Diacontinuns / Diarado
M: Elysa / Embassy I
O: Andreas Klobke
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
58.

183

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis
M: Delicja
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL 732010074212
59.

8

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
60.

36

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
61.

28

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
62.

181

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
63.

233

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
K019097
64.

38

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
65.

151

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
66.

252

Elastiqua F:
M:
O:
B:
67.

249

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
68.

68

EROZJA Deutsche Reit Pony POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795
69.

86

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
K026309 616009580271714
70.

31

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
71.

201

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
72.

37

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: ,,,
B: ,,,
K007293
73.

73

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
74.

160

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
75.

12

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
76.

218

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
77.

114

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
78.

251

Frapant KWPN 2010 wałach gnada F: Unaniem
M: Basta
O:
B:
K019121
79.

158

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
80.

109

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
81.

75

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
82.

120

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
83.

144

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
84.

239

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
85.

237

Gest 2011 F:
M:
O:
B:
86.

234

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
87.

79

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny’s Boy
M: Grażka
O: Rafał Wypiór
B: Majewska Agnieszka
K011908 POL 013610169106
88.

197

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
89.

123

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
90.

204

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
91.

4

Hester F: Seul
M: Heinolia Nirkan
O:
B:
92.

156

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
93.

184

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
O: Lidia Doczekalska
B: Mirosław Czapka
K022096 POL007520055506
94.

119

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
95.

172

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
96.

135

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
97.

84

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
98.

217

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
99.

24

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
100.

150

ISCO RJT NRPS NLD 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar /
M: Lenny /
O: Sylwia Maciejewska
B:
brak
101.

81

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
102.

162

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
103.

182

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
104.

78

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
105.

170

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis Z
M: Zsa Zsa De semilly
O: .
B: .
K026234
106.

127

JAŚMIN PONYSPORT ... POL 0000 Wałach inna/kuc: F: Nn
M: Nn
O: ...
B: ...
000
107.

29

JOWISZ Kuc Wal POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
108.

124

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
109.

193

KAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: SOKRATES
M: KOBRA
O: JOANNA BIAZIK
B: SYLWESTER KOSIŃSKI
K019197 616009682001410
110.

143

KANTJE’S ELTON New Forest Pony NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: Nistelrode
Brak
111.

63

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
112.

72

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
113.

96

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Kirsten
O: x
B: Zbigniew Bedliński
K025549
114.

103

KLEO DRP POL 2009 Klacz kara/141 F: Kennedy We
M: K
O: Jan Grzybowski
B: Niemcy
Brak
115.

132

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
116.

64

KLON Typ Szlachetny POL 2010 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
O: Marian Wnuk
B: Marian Wnuk
brak 616009670125910
117.

116

KORAL D DRP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Nepumuk /
M: Koka D / Kubuś
O: Magda Kaczmarek
B:
K025627 616999610158011
118.

149

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
119.

227

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
120.

195

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
121.

89

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
122.

180

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
123.

159

LADY LUKRECJA - EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa F: Tupet /
M: Lady Peegy / Lady's Wise Goy
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K022439 6160130119410
124.

258

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
125.

23

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
126.

190

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
127.

260

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
128.

176

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Przemysław Sawicki
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
129.

88

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217
130.

255

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
O: Antoni Chłapowski
B:
131.

147

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
132.

104

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
133.

60

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
134.

188

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
135.

264

Lukas F:
M:
O:
B:
136.

108

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
137.

242

Magic I kuc POL 1997 gelding F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
138.

2

Maidi kuc PL 2012 klacz c.kasztan F: Max
M: Mika
O: Renata Bąk
B:
139.

121

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
140.

70

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
141.

137

MARIT Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B:
K024414 5280170700777
142.

205

MEKSYK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:127 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B: Janusz Adamski
brak
143.

248

Michael Angelo F SP POL 2007 stallion gn./165 F: Bajou Du Rouet
M: Miss Carnute F Carnute
O:
B:
K010849 11309
144.

107

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
145.

62

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
146.

106

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
147.

241

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
148.

90

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
149.

223

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
150.

142

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
151.

42

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Kafejka
O: -
B: -
K026584
152.

154

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
153.

115

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
154.

76

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
155.

171

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
156.

146

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
157.

222

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
158.

164

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
159.

259

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
160.

244

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte /
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
161.

35

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
162.

216

ORCHIDEA KG WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Concerto / Contender
M: Orli Baja KG / Bajou Du Rouet
O: Beata Walkowiak
B:
K026002 616007610147611
163.

99

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
164.

247

P-Dalila kuc POL 2006 klacz gniada F: Di Caprio PP
M: Pabi
O: Emilia Naumiuk
B:
013661155006
165.

56

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
166.

95

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
167.

92

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
168.

94

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
169.

215

PENGO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Piroga / Czynel
O: Nicoletta Walkowiak
B:
K015203 POL007611115204
170.

152

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
171.

230

POKER Kuc Walijski POL 1998 Klacz siwa/kuc: F: /
M: /
O: Joanna Lehmann
B: /
None
172.

97

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
173.

59

PRADA NF PKSP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara
M: Pandora
O: Iwona Sitowska
B: Natalia Włodarczak- Kubiak
K023852
174.

52

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
175.

240

Pysia kuc POL 1997 mare F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
176.

185

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
177.

166

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
178.

231

QUITOKI Holsztyn POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Catoki
M: Taquitta
O: Joanna Lehmann
B: GER
-
179.

168

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
180.

213

RAWELLA SP POL 2008 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Walkowiak
B:
brak
181.

161

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
182.

238

Rodezja WLKP POL 2009 klacz gniada F: Cantanis
M: Rogatywka
O: Stadnina Koni Racot Sp.z o.o
B: Stadnina Koni Racot Sp.z o.o
183.

80

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
184.

199

ROMAN Wielkopolska POL 2014 Wałach siwa F: Ben-hur
M: Regina
O: Jakub Dorynek
B: Karpowicz
Brak
185.

67

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
186.

211

ROSALIE Hackney Pony NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
O: Klaudia Olejniczak
B: Gerg Lang
brak
187.

136

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
188.

145

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
189.

133

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
190.

85

ROYBOSS Westfalska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos
M: Dalmina
O: Jakub Gieruszczak
B: West
K015047 DE441411901506
191.

209

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
192.

13

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
193.

196

SARA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Lwówek
M: Sena
O: Przemysław Mroczek
B: Begier Ryszard
K026008
194.

141

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
195.

203

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
196.

256

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
197.

118

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
198.

87

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Przemysław Sawicki
B: Spronken BVBA
K022697 056015Z55799412
199.

194

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
200.

198

SING SP POL 2012 Wałach kara F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
O: Magdalena Brychczyńska
B:
K025809 616007610160712
201.

235

Solar 2014 F:
M:
O:
B:
202.

208

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak
203.

157

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
204.

3

Stanislaw - Star F:
M:
O:
B:
205.

111

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
206.

19

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc:130 F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
207.

221

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
208.

66

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Alicja Hendrys
B:
K016587 POL013640020904
209.

125

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
210.

129

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
211.

191

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Sylwrster Kosiński
B: Sylwester Kosiński
616 999 68 20211 14
212.

74

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
213.

225

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
214.

102

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
215.

250

TICOS L . DEU 2013 Wałach gniada F: Chaco blue
M: .
O: Jan Ludwiczak
B: .
.
216.

206

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
O: Antoni Chłapowski
B: Krosna Stud
K016461 LTU006490018305
217.

112

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
218.

41

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
219.

83

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
220.

134

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
221.

98

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
222.

61

VALENCIA AES POL 2002 Klacz gniada F: Dick Z (AES)
M: Safier (AES) Omnistar (AES)
O: Kierznowski Hubert
B: J.Timmers
Brak 02008427 103ZQ12
223.

207

WALKOVER Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: RASHIM
M: WALKIRIA
O: Danuta Kozber
B: SK Prudnik Sp. z o.o.
K011513 616006690025706
224.

189

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten
M: Wiki
O: Paulina Wachowiak
B: Filipek Zofia
K025825 616007600208313
225.

163

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
226.

210

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:130 F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
O: Klaudia Olejniczak
B: Zdzisław Szubstarski
K022377 616013610268210
227.

229

ZATOKI LSH HOL POL 2013 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K024878 DE421000048013 106AT45
228.

91

ZEFIRA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:134 F: Ricky
M: Zuzia
O: Michał Nowak
B: Robert Matoszko
K012944 POL013610023105
229.

105

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
230.

126

ZEUS PONYSPORT ... POL 0000 Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: ....
B: ....
00000