Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
218 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:09:02
2018-11-21 23:19:48
Dajana Pawlicka CONSTANTINO
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
217 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:09:21
2018-11-21 23:17:12
Dajana Pawlicka ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:09:25
2018-11-21 22:17:42
Karolina Wróbel RODEZJA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:09:32
2018-11-21 22:14:51
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:04
2018-11-21 21:44:57
Żaklina Mazurkiewicz SCANDIA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:09
2018-11-21 21:37:57
Aleksandra Urban GEORGIA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:19
2018-11-21 21:20:54
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:39
2018-11-21 20:48:45
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:42
2018-11-21 20:48:14
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:46
2018-11-21 20:28:54
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:49
2018-11-21 20:19:21
Izabela Winter DURGA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:11:13
2018-11-21 19:39:27
Laura Wietrzykowska GARCIA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:11:19
2018-11-21 19:36:18
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
205 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:11:42
2018-11-21 19:34:53
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:11:46
2018-11-21 19:33:15
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:12:43
2018-11-21 19:31:36
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:13:04
2018-11-21 19:30:24
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:13:17
2018-11-21 19:28:39
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:13:57
2018-11-21 19:05:00
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:14:00
2018-11-21 18:05:02
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
198 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:14:26
2018-11-21 17:30:02
Anna Warzecha NIRVANA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:14:53
2018-11-21 17:29:19
Katarzyna Dachterska FRESKA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:15:17
2018-11-21 16:30:05
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:15:39
2018-11-21 16:28:46
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:15:41
2018-11-21 16:25:13
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:15:45
2018-11-21 16:24:36
Zuzanna Strzelecka SPARTA
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:15:49
2018-11-21 16:23:50
Nicole Sochacka AMEBA
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:15:53
2018-11-21 16:22:54
Gabriela Jacygrad FIESTA
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:39:09
2018-11-21 15:01:23
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:39:11
2018-11-21 15:00:26
Ida Tomczak UŚMIECH
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:39:14
2018-11-21 14:59:16
Luna Kowalonek KARMIN
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:39:17
2018-11-21 14:58:23
Zofia Epting KARMIN
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:39:19
2018-11-21 14:57:18
Julia Jakubowska BOBI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:39:21
2018-11-21 14:55:40
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 13:22:53
2018-11-21 13:11:31
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 13:22:55
2018-11-21 12:48:16
Klaudia Matoszko HISZPANKA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 13:23:33
2018-11-21 12:00:23
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:48:20
2018-11-21 11:35:07
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:51:44
2018-11-21 11:34:28
Aleksandra Pyczek BRATEK
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:51:11
2018-11-21 11:30:33
Miriam Pecyna PASTERNIAK
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:50:44
2018-11-21 11:26:00
Marta Skurniak PATI
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:50:19
2018-11-21 11:21:56
Jakub Rogacki LACKI
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 10:50:19
2018-11-21 09:46:34
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:15:09
2018-11-21 09:13:30
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:18:23
2018-11-21 09:12:04
Szymon Tęcza VALENTIN L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:18:26
2018-11-21 09:05:27
Szymon Tęcza COHIBA L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:18:28
2018-11-21 09:05:03
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:18:31
2018-11-21 09:04:34
Szymon Tęcza WESTFALIA L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:18:35
2018-11-21 09:03:25
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:16
2018-11-21 09:02:15
Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:18
2018-11-21 09:00:44
Dawid Skiba CRICOVA L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:20
2018-11-21 08:59:46
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:22
2018-11-21 08:58:29
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:22:13
2018-11-21 08:56:18
Zofia Orczyk MERIDA
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:22:19
2018-11-21 08:51:49
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:22:23
2018-11-21 08:01:30
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:22:26
2018-11-21 08:00:28
Norbert Sawicki CHIMERA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:13
2018-11-21 01:05:51
Artem Abaimov LADY TDE
  • 2x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:17
2018-11-21 01:05:09
Artem Abaimov COMANDER 12
  • 2x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:19
2018-11-20 22:42:42
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:22
2018-11-20 22:21:25
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:47
2018-11-20 22:20:16
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:50
2018-11-20 22:19:44
Oliwia Chlasta SELLANO BOY
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:54
2018-11-20 22:01:26
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:45:58
2018-11-20 20:58:02
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:03
2018-11-20 19:43:22
Ziemowit Nowicki OLANDI
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:09
2018-11-20 19:42:03
Wiktoria Nowicka IZAURA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:25
2018-11-20 19:38:44
Julia Nawrot PANONIA
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:28
2018-11-20 19:00:34
Małgorzata Mazurkieiwcz GRETA
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:30
2018-11-20 18:44:10
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:33
2018-11-20 18:43:43
Mia Kudłaszyk EKWADOR
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:38
2018-11-20 18:43:12
Oliwia Kamińska ANITA
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:41
2018-11-20 18:42:28
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:45
2018-11-20 17:48:20
Zuzanna Hała NOBLOSZ
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:48:47
2018-11-20 16:09:46
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:55
2018-11-20 15:58:53
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:46:59
2018-11-20 15:56:20
Zuzanna Kubiak MARAT
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:54:39
2018-11-20 09:54:16
Mściwoj Kiecoń CONRADO 10
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:54:41
2018-11-20 09:52:29
Mściwoj Kiecoń WUNSCHTRAUM 88
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:54:43
2018-11-20 09:50:20
Mściwoj Kiecoń ODESSA PROFI
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:54:45
2018-11-20 09:49:19
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:54:48
2018-11-20 09:00:29
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:54:49
2018-11-20 08:00:13
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:54:51
2018-11-20 07:57:39
Klaudia Olejniczak ODYSEJA
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 06:59:18
2018-11-19 22:28:26
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 06:59:24
2018-11-19 22:22:48
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 06:59:48
2018-11-19 20:58:14
Zofia Wizła MON AMIE
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 06:59:50
2018-11-19 20:57:31
Natalia Ellmann HEROS
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 06:59:53
2018-11-19 20:56:42
Patrycja Ellmann OMBOS ZILVERSTER
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:00:06
2018-11-19 20:14:30
Adrianna Matecka ANTIGUA I
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:00:11
2018-11-19 19:40:12
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:00:14
2018-11-19 18:03:18
Kaja Litka ANGUILLA L
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:00:27
2018-11-19 17:54:28
Damian Krajewski APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:01:02
2018-11-19 16:55:33
Julia Halladin DEERYVEENEY SPARROW
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:01:05
2018-11-19 16:55:06
Julia Halladin JULY
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:07:20
2018-11-19 14:46:07
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 14:03:11
2018-11-19 13:50:14
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 14:03:14
2018-11-19 13:47:03
Marta Romanowska BONIEK
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 14:03:17
2018-11-19 12:34:45
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:22
2018-11-19 09:40:34
Nel Skotarczak LUNA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:25
2018-11-19 09:27:59
Jan Kurek C’EST LA VIE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:51:56
2018-11-19 09:27:13
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:29
2018-11-19 09:26:47
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:31
2018-11-19 09:26:11
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:34
2018-11-19 09:18:35
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:37
2018-11-19 09:15:06
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:40
2018-11-19 08:40:21
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 10:13:43
2018-11-19 08:39:51
Amelia Lewkowicz DAISY EWITA
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:28
2018-11-19 00:55:24
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:30
2018-11-18 20:37:02
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 23:24:56
2018-11-18 20:31:53
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:35
2018-11-18 20:30:54
Zuzanna Kuc ESTERA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:37
2018-11-18 20:18:56
Michalina Osetek DONNA
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:40
2018-11-18 19:19:37
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:48
2018-11-18 10:23:12
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:51
2018-11-18 10:16:50
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:55
2018-11-18 09:59:04
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:57
2018-11-18 09:53:40
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:10:59
2018-11-18 09:52:47
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:03
2018-11-18 09:50:31
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:06
2018-11-18 07:05:52
Agnieszka Sobiechowska COCO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:09
2018-11-18 07:04:52
Wiktoria Lewandowska MRÓWKA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:13
2018-11-18 07:03:25
Klaudia Lewandowska LUPUS
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:16
2018-11-18 07:01:55
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:19
2018-11-17 21:44:31
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:22
2018-11-17 21:44:27
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:25
2018-11-17 21:44:01
Klaudia Kostrzewska SONJAHOFS UNITAS
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:28
2018-11-17 21:43:53
Agata Maćkowska GABON
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:30
2018-11-17 15:45:16
Zofia Wośkowiak DUNAJ
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:33
2018-11-17 15:44:48
Kalina Szajbe ARA
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:37
2018-11-17 15:44:20
Marianna Posadzy DYM
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:42
2018-11-17 14:40:36
Marta Echaust EMIKA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 12:30:46
2018-11-17 12:11:20
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 12:30:48
2018-11-17 12:10:41
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 12:08:50
2018-11-17 11:48:05
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 12:08:55
2018-11-17 11:47:22
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:22
2018-11-17 08:05:26
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:26
2018-11-17 08:03:02
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:11:44
2018-11-16 21:32:42
Julia Drozdowska TANIEC
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:36
2018-11-16 20:34:29
Piotr Targosz OSKAR KG
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:40
2018-11-16 20:33:51
Alicja Polcyn BIBI
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:46
2018-11-16 20:33:21
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:51
2018-11-16 20:32:34
Julia Pochyła KAPRI
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:55
2018-11-16 20:31:58
Emilia Pochyła LUZI
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:07:58
2018-11-16 20:31:19
Emilia Pałka KAPRI
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:08:02
2018-11-16 20:28:52
Kornelia Pawłowska LUZI
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:08:05
2018-11-16 20:28:16
Roksana Pawlak BIBI
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:08:10
2018-11-16 18:35:59
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 08:08:15
2018-11-16 18:35:06
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:03:47
2018-11-16 10:10:32
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:03:50
2018-11-16 10:09:15
Robert Rakowski HINTERA R
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:20:07
2018-11-16 06:41:52
Katarzyna Dąbek-Graw PETITTE
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:09
2018-11-16 03:53:31
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:12
2018-11-16 03:52:59
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:25
2018-11-16 03:52:23
Jakub Dorynek BON BALOU
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:32
2018-11-16 03:51:43
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:36
2018-11-15 21:45:54
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:39
2018-11-15 21:45:01
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:43
2018-11-15 20:02:25
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:51:53
2018-11-15 16:43:28
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:46:34
2018-11-14 18:00:50
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:46:38
2018-11-14 17:59:51
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:27:09
2018-11-14 10:06:02
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:40:41
2018-11-13 21:43:54
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:40:47
2018-11-13 21:42:43
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:40:51
2018-11-13 20:50:34
Kinga Kozber WALKOVER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 10:05:06
2018-11-13 09:43:00
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:00:59
2018-11-12 22:37:16
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:05
2018-11-12 20:24:55
Łukasz Krajewski QUENTCHEN GLÜCK
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:09
2018-11-12 20:23:48
Łukasz Krajewski LIBRA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:16
2018-11-12 20:22:17
Łukasz Krajewski CARRY 70
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:20
2018-11-12 20:21:21
Łukasz Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:23
2018-11-12 20:19:27
Julia Siejak CALINKA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:27
2018-11-12 20:18:31
Damian Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:32
2018-11-12 20:16:05
Damian Krajewski QUATRO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:01:36
2018-11-12 20:13:28
Antoni Krysiak BERNY
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 07:00:49
2018-11-12 18:15:26
Matylda Olga Wrzosek ALPHA NOBLE
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:09:24
2018-11-11 10:31:23
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:09:22
2018-11-11 10:30:49
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:09:20
2018-11-11 09:33:24
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:09:13
2018-11-10 22:56:02
Katarzyna Dąbek-Graw REXONA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:47:23
2018-11-10 03:11:15
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:09:07
2018-11-09 20:46:39
Aleksandra Szelewska SAMURAJ
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:09:02
2018-11-09 20:42:29
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 08:44:26
2018-10-29 13:17:40
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 09:13:35
2018-10-22 09:06:45
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 09:13:22
2018-10-22 09:05:44
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 07:44:35
2018-08-25 22:07:51
Alicja Boś CHMURNY
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:03:59
2018-08-25 22:05:16
Julia Szczerbal ERKAN
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 07:45:27
2018-08-25 22:03:54
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
3. Adamski Remigiusz BPK
S
BRAK
4. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
5. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
6. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
7. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
8. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
9. Borowska Amelia KJ Pony
10. Boś Alicja bez klubu
S
brak
11. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
12. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
13. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
14. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
15. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
16. Dąbek-Graw Katarzyna bpk
S
brak
17. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
18. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
19. Degórska Agata Stajnia Zamysłowo
2002 (J.)
brak
20. Desailly-Markowska Charlotte bez klubu
S
brak
21. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
22. Drozdowska Julia Brak
2005 (JM.)
Brak
23. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
24. Echaust Marta KJ Atena-Ostrzeszów
2005 (JM.)
brak
25. Ellmann Natalia bpk
2008 (Mł.)
brak
26. Ellmann Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
27. Epting Zofia JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
28. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
Z003278
29. Foligowska Karolina bpk
S
brak
30. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
31. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
32. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
33. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
34. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
brak
35. Graczyk Natalia WTK Hermanów
36. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
37. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
38. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
39. Halladin Julia BPK
2001 (J.)
brak
40. Hała Zuzanna Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
Brak
41. Hudzik Witold bpk
S
O039362
42. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
43. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
44. Jacygrad Gabriela K.J. RUNOWO
2006 (JM.)
brak
45. Jakubowska Julia JKS Gold Team
2004 (JM.)
brak
46. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
47. Jarczyńska Ewa KJ Stajnia Rusinowo
48. Jazdończyk Anna
49. Jazdończyk Maja
50. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
51. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
52. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
53. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
brak
54. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O033282
55. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
56. Kamińska Julia KJ Atrium
57. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
58. Kamińska Oliwia Rio Grande Krosinko
2005 (JM.)
brak
59. Kapała Agnieszka Pony Jumping Team
60. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
61. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
62. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
63. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
64. Kowalonek Luna JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
65. Kowalska Natalia bpk
S
brak
66. Kozber Kinga bpk
2008 (Mł.)
O045030
67. Kozłowska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2003 (J.)
brak
68. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
69. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1998 (MJ.)
O047626
70. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
71. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
Z002442
72. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O044698
73. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
-
74. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (J.)
Brak
75. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
76. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
77. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
78. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
79. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
80. Lewandowska Klaudia Bpk
2006 (JM.)
Brak
81. Lewandowska Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
82. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
83. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
84. Łamaszewska Wiktoria Pony Jumping Team
85. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
86. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
87. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki Klub Jeździecki
88. Matecka Adrianna bpk
S
-
89. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
90. Mazurkieiwcz Małgorzata brak
2007 (JM.)
brak
91. Mazurkiewicz Żaklina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O047678
92. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
93. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
94. Nawrot Julia Kj agro-handel śrem
2005 (JM.)
Brak
95. Niestrawski Kamil Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O021429
96. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
97. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
S
O028460
98. Nowicka Wiktoria St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O034026
99. Nowicki Ziemowit St. KJ Gronówka
2000 (MJ.)
O034027
100. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
101. Olejniczak Klaudia Pony Jumping Team
S
-
102. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
103. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
104. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
105. Orczyk Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
106. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
O020766
107. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
108. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
109. Pałka Emilia Stajnia Karino
1999 (MJ.)
brak
110. Panarowicz Nikola KJ Bonanza
111. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
112. Pawlak Roksana Stajnia Karino
2005 (JM.)
brak
113. Pawlicka Dajana Klub Jeździecki Agro-Handel
1998 (MJ.)
O012267
114. Pawłowska Kornelia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
115. Pecyna Miriam Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
Brak
116. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
117. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
118. Pochyła Emilia Stajnia Karino
2005 (JM.)
brak
119. Pochyła Julia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
120. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
121. Pogonowska Małgorzata Pony Jumping Team
122. Polcyn Alicja Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
123. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
124. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
2018 (Mł.)
O001780
125. Posadzy Marianna Stajnia-Zamysłowo
2004 (JM.)
brak
126. Pyczek Aleksandra Bez przynależności klubowej
2003 (J.)
Brak
127. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
128. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
129. Rodlichowska Marcelina KJ Atrrium Swarzędz
130. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
131. Rogacki Jakub Bez przynależności klubowej
2018 (Mł.)
O036965
132. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
133. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
134. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
135. Rydlichowska Marcelina KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
O051113
136. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
137. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
138. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
139. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
140. Siejak Julia St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2000 (MJ.)
O038261
141. Siennicka Maria UKJ Leśny Dwór Pakówka
2002 (J.)
O035333
142. Siennicka Zofia UKJ Leśny Dwór Pakówka
2001 (J.)
O035330
143. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
144. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
145. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
146. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
S
Z004273
147. Skurniak Marta Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
148. Śmigielski Piotr Bez Przynależności Klubowej
149. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
150. Sobiechowska Agnieszka Bpk
S
Brak
151. Sochacka Nicole K.J. RUNOWO
2006 (JM.)
brak
152. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
153. Staniek Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
154. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
155. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
156. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
157. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
0047671
158. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
159. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
160. Stein Hanna Pony Jumping Team
161. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
162. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
Z005621
163. Stróżyńska Zuzanna
164. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
165. Strzelecka Zuzanna K.J. RUNOWO
2001 (J.)
brak
166. Szajbe Kalina Stajnia Zamysłowo
2004 (JM.)
brak
167. Szczerbal Julia bez klubu
2005 (JM.)
brak
168. Szelewska Aleksandra BPK kuj-pom
2005 (JM.)
Brak
169. Szymaniak Zofia KJ Atrrium
170. Targosz Piotr Stajnia Karino
1998 (MJ.)
brak
171. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
172. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
173. Urban Aleksandra BPK
2004 (JM.)
Brak
174. Walicka Laura Pony Jumping Team
175. Walkiewicz Wiktoria Racocki KJ
2000 (MJ.)
O038351
176. Wandzel Maria KS Racocki KJ
177. Warzecha Anna KJ Kapada Wiry
S
O050929
178. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (JM.)
179. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
180. Wietrzykowska Laura KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O033274
181. Wikieł Hanna K.J. RUNOWO
2005 (JM.)
brak
182. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
183. Wizła Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
184. Wośkowiak Zofia Stajnia Zamysłowo
2007 (JM.)
brak
185. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
186. Wróbel Karolina JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
187. Wrzosek Matylda Olga KJ Abrasives Group
2003 (J.)
O028074
10154391
188. Wybieralska Ida KJ Pony Jumping Team
189. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

191

ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024605 056015Z55700013
2.

44

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
3.

39

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus / Argentan
M: Escada / Espri
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
K025351 DE433331523005
4.

215

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami
M: Burza
O: Magdalena Wroczyńska
B: Marczak Jan
brak 616013680046313
5.

125

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/165 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
O: PPHU WIESZCZYCZYN Sp. z o. o.
B:
K022790 DE441411005913
6.

149

ANITA Wielkopolska POL - Klacz bułana/kuc:- F: -
M: -
O: Witold Styła
B: -
brak -
7.

123

ANTIGUA I HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Riviera I / Lacantus
O: Katarzyna Woźna
B: Uwe Nilsson
K023107 DE421000270408
8.

30

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
9.

126

APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024664 056015Z55764214
10.

102

ARA WLKP POL 2003 Klacz siwa/168 F: Elistor / Kurant
M: Arena / Ben-Hur
O: Adrian Wojtkowiak
B: Jan Knypiński
brak POL007611017903
11.

164

ASTIL L HOL GER 2013 Ogier kasztanowata F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Alida I / Casall
O: Jan Ludwiczak
B:
K022791 DE421000046813 105XH67
12.

203

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
13.

223

Avatar SP POL 2011 wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
O: Milena Kowalczyk
B:
14.

73

AXELL Wielkopolska POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: Kacper Jałocha
B: nn
brak 1
15.

46

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
16.

92

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
17.

51

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
O: Wiola Sacherska
B: Sebastian Jach
K019046 616007610192509
18.

235

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
19.

98

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
20.

48

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:- F: GREY
M: BONA
O: KATARZYNA WOŹNA
B: JAROSŁAW GINTER
BRAK -
21.

72

BIBI KUC POL nn Klacz srokata/kuc:125 F: nn
M: nn
O: Karolina Majewska
B: nn
brak 616999610227012
22.

186

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
23.

55

BOLIWIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Bienika
O: Kinga Wieczorek
B: SK Pępowo
K025872
24.

60

BON BALOU Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: BALOU DU ROUET
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Florian bohner
B: Florian bohner
K026594
25.

115

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
26.

179

BRATEK WLKP POL 2002 Wałach siwa/. F: .
M: .
O: Rogacki Jakub
B: .
Brak .
27.

198

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
28.

106

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B:
brak
29.

25

CALIDAN SP POL 2004 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
brak 616999611612404
30.

245

Calidan F:
M:
O:
B:
31.

45

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
32.

257

Cardello VD Kattevennen Z F:
M:
O:
B:
33.

43

CARRY 70 Holsztyńska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo
M: Golden Gate
O: Britta Kristin Arnold
B: Voelz Lothar Und Sven
K022455
34.

40

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
O: Karolina Osieka i Hanna Osieka
B: Gestuet Lewitz
K025958 DE418184016410 105ZY97
35.

254

Casablanca F:
M:
O:
B:
36.

213

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
37.

109

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
38.

260

Cassjo hol 2011 F:
M: V-Mandola
O: Beata Majchrzak
B:
39.

138

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
40.

255

Ceoville S F:
M:
O:
B:
41.

230

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
42.

168

CHIMERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: World Star 4 / World Cup
M: Chwała / Silver
O: Norbert Sawicki
B: Łukasz Charyk
K017988 616009610202309
43.

29

CHMURNY SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Bolshoi
M: Chmura
O: Alicja Bos
B: Stadnina Koni Racot
brak 616 009 61 01051 13
44.

31

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
45.

64

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
46.

238

Classic F:
M:
O:
B:
47.

93

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
48.

157

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025113 616009610020414
49.

137

COMANDER 12 OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quolcenta / Cento
O: Artem Abaimov
B: Gestuet Lewitz
K024162 DE418181337008 104ED89
50.

196

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
51.

225

Concorde F:
M:
O:
B:
52.

129

CONRADO 10 O S POL 2009 Wałach gniada/170 F: CON PLEASURE
M: ALINA
O: HAGEN RIDZKOWSKI
B: DIETER WERNICKE
BRAK DE418181019509 106FY41
53.

190

CONSTANTINO HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: CONTENDRO II
M: Maledina
O: Marek Perz
B: Niemcy
KO25341 DE421000141214
54.

96

CRAZY CANDY Hanowerska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Girl
O: Klaudia Kamińska
B: Marzena Kamińska
Brak
55.

162

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K025023 DE421000048113
56.

77

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
57.

253

Czereda F:
M:
O:
B:
58.

113

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: V.I.P. /
M: Dani /
O:
B: Wiesław Apanasewicz
brak
59.

241

Dakota F:
M:
O:
B:
60.

86

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
61.

65

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
62.

8

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
63.

127

DEERYVEENEY SPARROW Connemara IRL 2014 Wałach siwa/148 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
O: Anna Halladin
B: Irlandia
brak
64.

119

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
brak
65.

110

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis
M: Delicja
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL 732010074212
66.

87

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
67.

141

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief / Chiefs Crown
M: Delsona / Professional
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
K025709 POL070000005112
68.

193

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
69.

85

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
K019097
70.

75

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
71.

104

DUMKA Koń Mały POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Oskariusz
M: Duszka
O: Beata Jankowska
B: Dominika Sztanka
brak POL013610063705
72.

101

DUNAJ Typ Prymitywny POL 2010 Wałach bułana/mk:156 F: NN
M: NN
O: Terra- Agrim Sp. z o.o.
B: Dominika Sztanka
brak 616999610137810
73.

200

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger/ Laptop
M: Didiona/ HBC LAKE BIT
O: Izabela Matysiak
B:
brak
74.

103

DYM Koń Mały POL 2009 Wałach skarogniada/mk:150 F: Ogień
M: Duszka
O: Terra-Agrim Sp. zo.o.
B: Dominika Sztanka
brak 616999610174709
75.

24

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk: F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
76.

148

EKWADOR Typ Szlachetny POL 2005 Wałach kara/- F: Herkules
M: Elza
O: Witold Styła
B: -
brak -
77.

249

Elastiqua F:
M:
O:
B:
78.

248

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
79.

22

EMIKA Śląska POL 2008 Klacz gniada/152cm F: Edytor
M: Lila
O: Magdalena Kostencla-Echaust
B: Magdalena Karwan
brak brak
80.

10

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanislaw
brak POL 008 67 00477 04
81.

84

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/167cm F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef
K009486
82.

80

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
83.

124

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
84.

88

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
85.

158

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
86.

204

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
87.

167

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
88.

216

FIESTA SP POL 2008 Klacz srokata/mk:158 F: MONSIEUR TOLEDO
M: FORSA
O: MAGDALENA WROCZYŃSKA
B: TOMASIK KRYSTYNA
BRAK
89.

49

FIGARO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada F: VIS VERSA
M: FIGA
O: REMIGIUSZ ADAMSKI
B: SK WALEWICE
K013733
90.

150

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
O: Witold Styła
B: -
brak -
91.

246

Frapant KWPN 2010 wałach gnada F: Unaniem
M: Basta
O:
B:
K019121
92.

210

FRESKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quality / Quinar
M: Fiolka / Gere
O: Katarzyna Dachterska
B: Katarzyna Dachterska
K025335 616009610093613
93.

100

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
94.

36

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
95.

201

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
96.

195

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
97.

226

Gloria F:
M:
O:
B:
98.

187

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
99.

114

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
100.

146

GRETA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:130 F: Ludger
M: Grecja
O: Michalina Mazurkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022067 616013680074111
101.

133

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
102.

132

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
103.

117

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
K025206 616007610105214
104.

154

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
105.

121

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa F: MORELOS/GEPARD
M: HAWANA/
O:
B:
brak 616013610201410
106.

2

Hester F: Seul
M: Heinolia Nirkan
O:
B:
107.

66

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
108.

181

HISZPANKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: katarzyna wozniak
B: brak
brak
109.

183

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
110.

62

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
111.

56

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Arcygraf
M: Hala
O: Kinga Wieczorek
B: Władysław Mirowski
K023184
112.

189

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
113.

208

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
114.

37

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
115.

144

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk: F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
O: Wiktoria Nowicka
B: Marcin Jarysz
K016871 POL007610190505
116.

251

Jubilatka F:
M:
O:
B:
117.

128

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Ząbrsko górne
brak
118.

217

Junior 156 F:
M:
O:
B:
119.

152

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
120.

74

KAPRI Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/161 F: Poker
M: Korsyka
O: Karolina Majewska
B: Karolina Majewska
brak 616007610076011
121.

155

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Junus /
M: Ksena /
O: Natalia Kowalska
B: Mirisław Rosicki
brak
122.

185

KARMIN KOC POL 2003 Wałach kara/kuc: F: Treser
M: Kolizja
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Leszek Brzeziński
POL 01358 0019903
123.

59

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
124.

224

Ken SP POL 2003 gelding gn./165 F: Contendus
M: Kalina Elektron
O: Jacek Kuśnierczak
B:
K008070 09687
125.

176

LACKI . POL 2013 Wałach ciemnogniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
126.

50

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
127.

136

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
O: Jerzy Ejma
B: Jerzy Ejma
K016253 POL009640011509
128.

242

Landoska F:
M:
O:
B:
129.

227

Lanzio-Star HANN GER 2005 stallion gn./165 F: Litas-Star
M: Feline/Freedom
O: Antoni Chłapowski
B:
K011370 DE431316701805
130.

232

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
131.

32

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /
M: Grandacha MDM /
O: Paweł Pawlak
B: Verband Hannoverscher Warmblutzüchter e.v
brak DE431316701205
132.

233

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
133.

112

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
134.

42

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Przemysław Sawicki
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
135.

244

Liveta F:
M:
O:
B:
136.

199

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
137.

16

LORA SP POL 2007 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Daria Kwiatkowska
B:
brak
138.

61

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
139.

26

LOTTA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Kubuś /
M: Liza /
O: Patrycja Jaroniec
B:
brak POL031610036308
140.

258

Luksor F:
M:
O:
B:
141.

81

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP POL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
142.

105

LUNA NN POL 2010 Klacz gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Magdalena Skotarczak
B: NED
K026657 528009101178093
143.

95

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Tomasz Lewandowski
B: Tomasz Lewandowski
Brak
144.

68

LUZI KUC POL nn Klacz gniada/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Karolina Majewska
B: nn
brak 616999610322909
145.

250

Łezka F:
M:
O:
B:
146.

108

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
147.

153

MARAT Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/168 F: Fapsort
M: Mgiełka
O: Lidia Antczak
B: Jarek Wojciechowski
Brak
148.

111

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: ANMIKLAGE'S SANDOR
M: GRUTHUIS DAPHNE
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J.SCHUURMAN
K024414 528017 07.00777
149.

240

Maroko F:
M:
O:
B:
150.

147

MATADOR Wielkopolska POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
O: Witold Styła
B: -
brak -
151.

165

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Orczyk
B: nn
brak
152.

247

Michael Angelo F SP POL 2007 stallion gn./165 F: Bajou Du Rouet
M: Miss Carnute F Carnute
O:
B:
K010849 11309
153.

97

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
154.

207

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
155.

120

MON AMIE KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K005918 POL999610031897
156.

234

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
157.

202

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
158.

94

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marzena Kamińska
B:
brak
159.

1

Nantine Reitpony GER 1994 mare sk.gn./129 F: Doktus
M: Nora Negro
O:
B:
K003748 05858
160.

5

Navarro F:
M:
O:
B:
161.

118

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B:
K021134 616007610129012
162.

76

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach kara F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
163.

209

NIRVANA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Nicola / Caretino K
O: Anna Warzecha
B: Marek Drzymała
K024404 616009682000212
164.

15

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
165.

151

NOBLOSZ XX POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Canadian Winter /
M: Niniwa / Krezus
O: Włodzimierz Chmielnik
B:
K026326 POL040000003100
166.

206

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
167.

131

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
K020874 616009540003311
168.

161

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
O: Jan Ludwiczak
B:
K025118 056002W00307166
169.

135

ODYSEJA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc:_ F: Strayer`s Samson
M: Ombretta
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616098100099895
170.

143

OLANDI WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Landos / Lord
M: Opozycja / Hacel
O: Ziemek Nowicki
B: Urszula Farysej
K008816
171.

231

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
172.

122

OMBOS ZILVERSTER KUC NED 2011 Klacz siwa/kuc:x F: Ice and fire d' Albran
M: Carisma
O: x
B: x
x x
173.

69

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
174.

71

OSKAR KG Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Campari
M: Okaria
O: Emilia Pałka
B: KG
brak 1
175.

91

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
176.

78

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
177.

145

PANONIA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:154 F: Pengo
M: Jagoda
O: Maciej nawrot
B: -
Brak 616009610202910
178.

178

PASTERNIAK . POL 2000 Wałach gniada/. F: ,
M: .
O: Pecyna
B: .
Brak .
179.

52

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
180.

177

PATI . POL . Klacz kasztanowata/. F: .
M: .
O: Jakub Rogacki
B: .
Brak .
181.

23

PETITTE Hanowerska POL 2004 Klacz gniada/Brak F: Brak
M: Brak
O: Katarzyna Dąbek-Graw
B: Brak
Brak Brak
182.

57

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
183.

70

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O:
B:
K023493 616009610128212
184.

63

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
185.

222

PIPI KUC POL 2008 Klacz F: NN
M: NN
O: Kladia Olejniczak
B: NN
brak
186.

182

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: TURBUD QUIRINUS
M: PIROGA/CZYNEL
O: Kamil NIestrawski
B: SK RACOT
K020674
187.

7

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
188.

6

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
189.

175

PRINCE POLO KUC POL 15 Wałach gniada/kuc:148 F: rolex 2
M: pola
O: katarzyna Wozniak
B: marzena rozpondek
brak
190.

259

Printo F:
M:
O:
B:
191.

107

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
192.

237

Pysia kuc POL 1997 mare F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
193.

47

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
194.

41

QUENTCHEN GLÜCK WESTF GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
O: Johannes Jakobs
B: Josef Platte
K026602 DE441410781005
195.

34

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
O: Agnieszka Olech
B: Niemcy
Brak
196.

197

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
197.

236

Quizio F:
M:
O:
B:
198.

33

REXONA HAN GER 2006 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Murakowska
B:
brak
199.

192

RODEZJA Śląska POL 2008 Klacz kara/175 F: BYSTRZAK
M: NN
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Maciej Grygier
brak brak
200.

116

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
201.

219

Rozalia F:
M:
O:
B:
202.

220

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
203.

239

Ruletka F:
M:
O:
B:
204.

35

SAMURAJ Mały Koń POL 2014 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Olech
B: ...
brak
205.

38

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
206.

194

SCANDIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Sodża / Dżahil
O: Mariusz Mazurkiewicz
B: SK Prudnik
K019604 616009690083311
207.

82

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
208.

229

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
209.

228

Sequi Star F:
M:
O:
B:
210.

83

SESILA G SP POL 2009 Klacz gniada F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O:
B:
K023778 616009610123809
211.

173

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
212.

256

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
213.

90

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
214.

99

SONJAHOFS UNITAS KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Heitrak's Marvin /
M: Voorwijk's Unique /
O: Edyta Jaroszkiewicz
B:
K024087 528017201100174
215.

214

SPARTA KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:148 F: Zaaki
M: Sojka
O: Zuzanna Strzelecka
B: Magdalena Wroczyńska
M123456
216.

3

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
O: Antoni Chłapowski
B: Andreas Grube
K021415 DE431314504808
217.

205

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
218.

140

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
219.

252

Talmet F:
M:
O:
B:
220.

21

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna/174 F: Landos
M: Tanecznica
O: Katarzyna Kruczkowska
B: Stadnina koni Racot
Brak 11201
221.

58

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Daria Krzemińska
B: SK Racot
K025688 616007610118112
222.

142

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
O: Antoni Chłapowski
B: Krosna Stud
K016461 LTU006490018305
223.

163

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
224.

79

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
225.

184

UŚMIECH KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Kmieć
M: Usterka
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Sulej
POL013610181006
226.

156

VALENTIN L HAN GER 2011 Wałach gniada F: Valentino / Now Or Never M
M: Sabrina / Singular Joter I
O: Jan Ludwiczak
B:
K023937 DE431311903011
227.

89

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
O: witold hudzik
B: kowalczyk zbigniew
brak
228.

53

WALKOVER Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: RASHIM
M: WALKIRIA
O: Danuta Kozber
B: SK Prudnik Sp. z o.o.
K011513 616006690025706
229.

188

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
230.

28

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 F: Marafon
M: Wenecja
O: Wojciech Markowski
B: Jasiulek Iwona
brak 616 009 69 00135 12
231.

159

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
232.

4

Whysky F:
M:
O:
B:
233.

54

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
234.

212

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
235.

221

Wojtek F:
M:
O:
B:
236.

180

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
237.

130

WUNSCHTRAUM 88 HOL POL 2006 Klacz gniada/168 F: CANTO
M: HANKA I
O: KATARZYNA JAGLARZ
B: SOENNICHEN BERNHARD
BRAK DE421000229906 103MR94
238.

139

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
239.

166

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
240.

160

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
Rider Club
Competition
Prize
Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
150