Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:38:05
2019-02-13 23:10:38
Oliwia Jach MONTANA P
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:38:13
2019-02-13 23:09:45
Oliwia Jach WELLA
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:40:06
2019-02-13 20:03:33
Alicja Brychczyńska SING
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:38:26
2019-02-13 17:49:54
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:38:31
2019-02-13 17:48:55
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:38:35
2019-02-13 17:46:59
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:15:51
2019-02-13 15:58:57
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:07:11
2019-02-13 12:59:20
Olimpia Wołodkowicz OTELLO
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 12:21:28
2019-02-13 11:56:10
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 12:21:23
2019-02-13 11:42:01
Ola Bamber PATOS
  • 2x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:38:46
2019-02-13 07:04:57
Lidia Doczekalska HILTON
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:23:03
2019-02-13 06:51:31
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:23:05
2019-02-13 06:50:57
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:20:44
2019-02-12 23:31:00
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:20:38
2019-02-12 22:44:49
Jan Mossakowski KARUSO
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:22:49
2019-02-12 22:23:30
Dominika Gardas KOMBOY
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:22:52
2019-02-12 22:21:34
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:20:22
2019-02-12 19:17:35
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:20:15
2019-02-12 19:14:48
Matylda Malepszy KRIJGER C
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:20:06
2019-02-12 19:13:26
Miłosz Frąckowiak JAMES BROWN
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:19:58
2019-02-12 19:12:10
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:19:54
2019-02-12 19:11:24
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:19:45
2019-02-12 19:10:32
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 09:19:09
2019-02-12 08:58:37
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:27:09
2019-02-11 19:19:39
Wiktoria Łamaszewska PIPI
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:27:41
2019-02-11 19:09:34
Julia Śnieżek CHELSEA LONDON 2
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:27:44
2019-02-11 17:29:37
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:27:48
2019-02-11 15:43:51
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 15:40:42
2019-02-11 14:31:38
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 14:16:42
2019-02-11 14:31:03
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:21:33
2019-02-11 13:09:37
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:21:36
2019-02-11 13:09:10
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:21:40
2019-02-11 12:43:20
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 1x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:21:43
2019-02-11 12:42:05
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:26:20
2019-02-11 12:11:27
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:21:52
2019-02-11 11:42:39
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:21:56
2019-02-11 11:41:49
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:00:31
2019-02-11 09:49:19
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 08:53:02
2019-02-11 08:37:59
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 06:59:51
2019-02-10 18:32:02
Ida Wybieralska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:07:42
2019-02-10 17:49:15
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:07:46
2019-02-10 17:48:37
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 08:52:58
2019-02-10 17:47:56
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:08:26
2019-02-10 17:47:11
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:07:03
2019-02-10 12:55:04
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:06:52
2019-02-10 12:43:21
Alicja Łączkowska BLANCA K
  • 2x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:06:34
2019-02-10 09:40:41
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:06:32
2019-02-10 09:39:40
Artem Abaimov COMANDER 12
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:05:59
2019-02-09 21:00:29
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:05:04
2019-02-09 15:37:49
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:04:17
2019-02-09 10:25:41
Laura Walicka WOJTEK
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:03:45
2019-02-09 07:43:39
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 2x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:03:44
2019-02-09 07:42:35
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 2x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:03:27
2019-02-09 07:41:50
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:03:11
2019-02-09 07:40:35
Weronika Potocka FREJKA
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:02:55
2019-02-09 07:39:57
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:02:24
2019-02-09 07:38:52
Maria Chwałczyńska RATINA L
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:01:56
2019-02-09 07:38:06
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:01:58
2019-02-09 07:36:53
Julia Bohdan NOKIA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 09:28:52
2019-02-08 22:53:47
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 09:28:46
2019-02-08 22:51:14
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 09:28:43
2019-02-08 22:50:01
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 09:28:39
2019-02-08 20:39:28
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 2x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 09:28:58
2019-02-08 19:18:36
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:01:30
2019-02-08 17:23:43
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 15:07:17
2019-02-08 13:25:05
Joanna Tupikowska BANDURA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 15:07:00
2019-02-08 13:24:32
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 15:06:36
2019-02-08 13:23:37
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 15:06:56
2019-02-08 11:04:45
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:08:12
2019-02-08 08:49:32
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:08:14
2019-02-08 08:30:15
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:08:20
2019-02-08 08:29:22
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 08:28:39
2019-02-08 08:28:01
Zofia Epting CHILI
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 08:28:28
2019-02-08 07:54:28
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 31/Dz I/-Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 07:37:17
2019-02-07 22:07:53
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 07:37:21
2019-02-07 22:07:05
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 13:54:43
2019-02-07 22:05:35
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 07:37:26
2019-02-07 20:25:09
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 07:37:29
2019-02-07 20:23:39
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 07:37:31
2019-02-07 20:22:54
Kornelia Koźlik SANTIAGO
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 07:37:34
2019-02-07 20:21:59
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 07:37:37
2019-02-07 17:44:14
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 14:40:27
2019-02-07 14:20:21
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 13:44:12
2019-02-07 14:05:36
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 13:00:00
2019-02-07 11:15:00
Anna Bondziul BASCONIA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:28:23
2019-02-06 23:25:25
Barbara Wichniarek ARA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 07:56:28
2019-02-06 17:23:36
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:48:38
2019-02-06 13:33:54
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:48:43
2019-02-06 13:32:41
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:48:46
2019-02-06 13:32:05
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:48:48
2019-02-06 13:31:25
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:54:47
2019-02-06 13:30:47
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:54:51
2019-02-06 13:29:12
Martyna Kamińska FOREST
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:53:59
2019-02-06 07:48:43
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:01
2019-02-05 22:45:35
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:03
2019-02-05 22:41:32
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 24/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:06
2019-02-05 22:40:19
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:08
2019-02-05 22:38:18
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 2x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:10
2019-02-05 22:35:53
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:12
2019-02-05 22:32:53
Maria Michalska KIMBERLY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:14
2019-02-05 22:30:19
Julia Ganowska NANDINA
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:18
2019-02-05 22:11:45
Agata Derda KOSMA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:20
2019-02-05 22:10:42
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:22
2019-02-05 22:09:23
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:24
2019-02-05 21:33:07
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:28
2019-02-05 17:16:23
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 07:54:30
2019-02-05 17:13:21
Marianna Stawicka MARIT
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 13:42:02
2019-02-05 13:09:07
Anna Bondziul CALILO
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 10:07:33
2019-02-05 09:30:00
Konrad Stefański NEMO
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 10:07:40
2019-02-05 09:29:19
Katarzyna Kaźmierczak ATTYLLAN -GL
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:47:00
2019-02-04 23:03:07
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:47:02
2019-02-04 15:51:51
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:47:04
2019-02-04 15:50:04
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 07:50:44
2019-02-03 17:34:38
Zofia Budzyńska FABIA
  • 2x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 13:59:13
2019-02-03 11:30:38
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:49:50
2019-02-02 08:49:46
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:49:40
2019-02-02 08:49:09
Antonina Pakur POLAR
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:49:34
2019-02-02 08:34:09
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:49:26
2019-02-02 08:32:33
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:49:21
2019-02-02 08:31:28
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:49:10
2019-02-02 08:30:41
Wiktoria Ryciak KALI
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:48:54
2019-02-01 17:24:26
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:48:44
2019-02-01 14:10:45
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 14:08:57
2019-01-31 13:00:33
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 14:08:42
2019-01-31 12:59:20
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 14:08:39
2019-01-31 11:51:26
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 14:08:07
2019-01-31 09:39:48
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:28:46
2019-01-31 00:15:10
Oliwia Chlasta SELLANO BOY
  • 2x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 07:50:47
2019-01-29 10:54:36
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x R8/L/licencyjny na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:07:53
2019-01-28 23:04:34
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:07:50
2019-01-28 23:03:44
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:07:31
2019-01-28 23:01:09
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:07:22
2019-01-28 23:00:19
Luna Kowalonek DAMON
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:07:09
2019-01-28 21:14:10
Kaja Żuk BODER
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:07:00
2019-01-28 21:12:02
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:05:28
2019-01-28 20:13:01
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 14:05:24
2019-01-28 13:17:39
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:17:34
2019-01-27 13:09:05
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:17:29
2019-01-27 13:04:47
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:17:24
2019-01-27 10:55:10
Agata Maćkowska GABON
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:17:20
2019-01-27 10:52:53
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:17:15
2019-01-27 10:51:54
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:17:05
2019-01-27 10:48:15
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:16:51
2019-01-27 10:44:58
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:16:43
2019-01-27 10:44:10
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 07:53:44
2019-01-24 18:46:01
Pola Rynowiecka DOLMET MILKA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 07:53:40
2019-01-24 18:42:04
Pola Rynowiecka FERRARI
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 07:53:34
2019-01-24 18:40:35
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 12:59:04
2019-01-24 17:17:08
Antoni Krysiak BERNY
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:30:42
2019-01-21 14:28:43
Julia Walorek FALCO
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 11:45:45
2019-01-19 08:45:41
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:36
2019-01-17 18:56:28
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:33
2019-01-17 18:55:48
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:29
2019-01-17 18:55:11
Nell Sówka FIGARO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:26
2019-01-17 18:54:29
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:22
2019-01-17 18:53:41
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:17
2019-01-17 18:53:05
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:11
2019-01-17 18:52:22
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:22:05
2019-01-17 18:51:29
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:30:50
2019-01-17 18:50:05
Aleksandra Osuch ROSA
  • 2x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:21:57
2019-01-17 18:49:15
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 10:21:50
2019-01-17 18:48:29
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 15:20:39
2019-01-16 19:14:06
Karolina Foligowska NIWA
  • 2x R2/L/licencyjny na styl jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 15:45:05
2019-01-15 15:41:13
Berenika Biela GARBONOS
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 15:29:21
2019-01-15 15:29:21
Berenika Biela PYSIA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (J.)
brak
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
4. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
5. Bamber Ola Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (J.)
33285/18
6. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
7. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
8. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
9. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
12. Brychczyńska Alicja KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (J.)
O044624
13. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
14. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
15. Chlasta Oliwia brak
2004 (JM.)
O051804
16. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
17. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
18. Danielewicz Anna Stowarzyszenie Rodan Club
S
brak
19. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
20. Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem
S
O025010
21. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
22. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
23. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
24. Epting Zofia JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
25. Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse
S
O053182
26. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
27. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
28. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
29. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
30. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
31. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
32. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
33. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O039348
34. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
35. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
36. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
37. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
38. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
39. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
brak
40. Kaczmarek Mikołaj KS Jumping Events
2003 (J.)
O033282
41. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
42. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
Brak
43. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
44. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
45. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
46. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
47. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
48. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
49. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
50. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
51. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
52. Kozlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
Brak
53. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
54. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
55. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
56. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
57. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
58. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
59. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
60. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (J.)
O037313
61. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
62. Łamaszewska Wiktoria Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
63. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
64. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
65. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
66. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
67. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
68. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
69. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
70. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
71. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (JM.)
O050772
72. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
73. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
74. Nowak Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
O043618
75. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
76. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
77. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
78. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
79. Otlewska Amelia Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
2004 (JM.)
O038379
80. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
Brak
81. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
82. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
Brak
83. Pawlak Nicole KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2001 (J.)
O043616
84. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
85. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
86. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
87. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
88. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
89. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
90. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
91. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
92. Potocka Weronika KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
brak
93. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
94. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
95. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
96. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
97. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
98. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
99. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
100. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
101. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
102. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
103. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
104. Smura Kornelia KS Jumping Events
2005 (JM.)
O040169
105. Śnieżek Julia BPK
2005 (JM.)
Nr PZJ 29167/17
106. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
107. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
108. Spendowska Adela St. J Baborówko
2002 (J.)
brak
109. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
O047671
110. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
111. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
112. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
113. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044522
114. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
O052615
115. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
116. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
117. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
118. Tupikowska Joanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
S
O050165
119. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
120. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (Mł.)
BRAK
121. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
122. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
123. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
124. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
125. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
126. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
127. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
128. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
129. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
130. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
2.

39

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
3.

152

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
4.

34

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
5.

42

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 528009041111799
6.

23

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Liberado
M: Arkadia
O: -
B: -
K018209 616009610159410
7.

59

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
8.

123

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
9.

82

ATTYLLAN -GL SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Michał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
10.

138

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
11.

124

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Chef Supreme
M: Barda
O: Joanna Tupikowska
B: Stadnina Koni Racot
K026351
12.

105

BASCONIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Ulco
M: Bonita
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K026949 616007610269707
13.

57

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Barbur / Bujak
M: Bataria / Biskwit
O: Ewa Kozłowska
B: Zenon Ławniczek
K020767 616009610175910
14.

45

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jaroslaw Ginter
Brak Brak
15.

145

BLANCA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
16.

60

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
17.

119

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
18.

61

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
19.

196

Bolero F:
M:
O:
B:
20.

126

BON BALOU Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: BALOU DU ROUET
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Daria Krzemińska
B: Florian bohner
K026594
21.

77

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
22.

52

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
23.

101

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
24.

83

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
25.

162

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
26.

102

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
27.

194

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
28.

88

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: x
K025393
29.

112

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
30.

151

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
31.

150

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
32.

74

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
Brak Brak
33.

160

CHELSEA LONDON 2 Deutsches Reitpony POL 2008 Ogier siwa/kuc:148 F: CALICO
M: NAOMI
O: Marek Śnieżek
B: Martin Biermann
Brak Brak
34.

117

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
35.

153

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
36.

67

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
brak 250001 12153371N
37.

122

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
Brak 616009670117409
38.

191

Concorde F:
M:
O:
B:
39.

169

CONSENSUS Westwalia POL 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L
M: nn/Concorde
O: Lotwa
B: niemcy
brak brak
40.

93

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
41.

115

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
42.

36

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312 106CD55
43.

110

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
44.

86

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
45.

62

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
46.

188

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
47.

173

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
48.

96

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL732010074212
49.

192

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
O: Antoni Chłapowski
B:
K014402
50.

116

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
51.

2

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
K024152 104XE77
52.

48

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
53.

8

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
54.

68

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
55.

104

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
56.

4

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
57.

7

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
58.

146

FALCON KWPN POL 2005 Wałach gniada/168 F: Brak
M: Brak
O: Tomasz Palacz
B: Brak
Brak 10806
59.

131

FELLOW KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/179 F: Gentle-S D'09
M: Cornelia
O: Przemysław Mroczek
B: Nieuwenhuis Bemiddeling , Beheer B.V.
Brak 528003201012131
60.

47

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: ,,,
B: ,,,
K007293
61.

41

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
62.

87

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110 105TO19
63.

103

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:115 F: Chablis Pip
M: Tanggards Freja
O: Anita Kamińska
B: Aleksandra Bucka
Brak 208333WE0506431
64.

51

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
65.

136

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
O:
B:
K008203 POL013611133602
66.

26

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
67.

58

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
68.

183

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: For Leo /
M: Fortuna /
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
69.

55

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
70.

85

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K023854 6160136610354
71.

69

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
72.

32

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANTONI CHŁAPOWSKI
B: ANTONI cHŁAPOWSKI
K002593 04712
73.

132

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
74.

46

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
O: Michal Rynowiecki
B: .Wojciech Jachymek
K005725 POL013580098098
75.

27

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
76.

29

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo
M: Georgina
O: Julia Adamczyk
B: Adamowicz Leszek
Brak 616009580872907
77.

164

HELLUM H&H KWPN POL 2012 Wałach gniada/175 F: charisma
M: m/numero uno
O: holandia
B: holandia
brak brak
78.

158

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
79.

79

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
80.

30

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
O: Lidia Doczekalska
B: Mirosław Czapka
K022096 POL007520055506
81.

120

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
82.

64

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
83.

199

InTime F:
M:
O:
B:
84.

99

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
85.

35

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
86.

109

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
87.

167

JAMES BROWN KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
88.

166

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
89.

165

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
90.

66

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
brak
91.

76

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
92.

71

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
93.

170

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Hodowla Roslin Szelejewo Sp. z o. o.
K017614 616007610092210
94.

185

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
95.

128

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
96.

198

Kay H&H F:
M:
O:
B:
97.

148

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
98.

90

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Kirsten
O: x
B: Zbigniew Bedliński
K025549
99.

172

KOMBOY KWPN NED . Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
100.

106

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
O: Teresa Katarzyna Heydel
B: Ukraina
K026886 UA320000754 702236
101.

1

Korsyka F:
M:
O:
B:
102.

92

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
103.

197

Krekwadou F:
M:
O:
B:
104.

129

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
105.

168

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
O: holandia
B: holandia
brak brak
106.

111

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
107.

44

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
108.

63

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
109.

14

LAVALLO-STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /Laptop
M: Grandacha MDM /Grag Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport- und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
110.

193

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
111.

53

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
112.

38

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
113.

163

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
114.

94

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
115.

161

LORA SP POL 2007 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Daria Kwiatkowska
B:
brak
116.

178

LORD HARRY HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lavall I /
M: Paloma / Picasso
O: Anna Maria Spendowska
B: Paul Knauer
brak DE421000090613
117.

95

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
118.

84

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
119.

156

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
120.

125

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
121.

70

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
122.

97

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
123.

182

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
124.

78

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
125.

189

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
126.

180

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
127.

107

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
128.

139

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
129.

73

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
130.

91

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Kafejka
O: -
B: -
K026584
131.

81

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B:
K021134 616007610129012
132.

56

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
133.

33

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
K026773 616007610171313
134.

142

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
135.

133

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
136.

149

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
137.

184

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
138.

195

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
139.

179

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Sokrates
M: Oliwia
O: Jan Kociemba
B: Jan Kociemba
K024154 616009610030912
140.

114

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
141.

177

PATOS Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek
M: Premiera
O: Ola Bamber
B: Maciej Grzechnik
33285/18 616 003 01 00858 11
142.

159

PIPI NN POL Nn Klacz inna/mk:140 F: Nn
M: Nn
O: Klaudia Olejniczak
B: Nn
Brak 6169996102613
143.

75

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
Brak 013530067806
144.

89

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
145.

31

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
146.

100

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
147.

190

Quizio F:
M:
O:
B:
148.

134

RATINA L KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Alibaba /
M: Ruletka /
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
brak
149.

130

REBELS STARGIRL ROSALIE Hackney Pony POL 2011 Klacz gniada/kuc:134 F: Nobel Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
O: Klaudia Olejniczak
B: Klaudia Olejniczak
brak brak
150.

65

RIVER LILLY Irish Horse Register IRL 2011 Klacz bułana/kuc: F: Shadows Dun
M: Rosie Clover
O: Nina Sućko
B: Brian Morgan
K026539
151.

108

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
152.

3

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
153.

175

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
154.

171

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
155.

118

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
156.

40

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
157.

37

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
158.

113

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
6160136401160
159.

17

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
160.

121

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
161.

186

SING SP POL 2012 Wałach kara F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
O: Magdalena Brychczyńska
B:
K025809 616007610160712
162.

54

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Ilona Lewkowicz
B: A
K014194 POL013640083408
163.

147

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
164.

141

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
165.

135

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
166.

43

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
K016587 POL013640020904
167.

127

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Jakub Dorynek
B: SK Racot
K025688 616007610118112
168.

174

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
169.

154

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
O: Antoni Chłapowski
B: Krosna Stud
K016461 LTU006490018305
170.

80

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
171.

137

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
172.

157

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Laura Lehmann
B:
K023556 DE441411579407 103VC36
173.

187

VIOX W. KWPN POL 2002 Wałach gniada/170 F: KOJAK / PIT I / PILOT
M: PETRA FAITH / ARMSTRONG / RAMIRO Z
O: BRAK
B: HOLANDIA
BRAK BRAK
174.

181

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
brak
175.

155

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten /
M: Wiki /
O: Paulina Wachowiak
B: Zofia Filipek
K025825 616007600208313
176.

50

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
177.

98

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
178.

140

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
O: klaudia olejniczak
B: brak
brak
179.

72

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
bon 100
Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
50
SUM:
50.00
Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
bon 50
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
bon 50
Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
bon 80
Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
150
SUM:
150.00
Gardas Dominika JKS FER Więckowice
bon 120
Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
bon 120
Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
bon 150
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
bon 80
150
SUM:
150.00
Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
150
SUM:
150.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
150
200
250
100
150
SUM:
850.00
Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
bon 130
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
bon 80
bon 150
Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
bon 150
Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
bon 50
Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
bon 50
Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
100
100
SUM:
200.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
200
bon 200
bon 160
SUM:
200.00
Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
bon 70
bon 100
Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
bon 50
Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
bon 50
Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
bon 80
Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
bon 120
Smura Kornelia KS Jumping Events
bon 200
bon 50
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
bon 100
Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
bon 130
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
bon 50
bon 150
Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
bon 50
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
200
250
SUM:
450.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
50
100
200
SUM:
350.00
Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
bon 120
Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
bon 100
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2019-02-15
7
2019-02-15
2019-02-16
22
2019-02-16
1
2019-02-17
1
Bajda Małgorzata
KJ CH Jaszkowo
Concorde (191)
2019-02-16
4
2019-02-17
6
Dicaprio (192)
2019-02-16
11
2019-02-17
6
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Quizio (190)
2019-02-16
12
2019-02-17
1
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
PYSIA (31)
2019-02-16
16
2019-02-17
17
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-02-15
1
2019-02-17
1
bon 100
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
CORTEZ (115)
2019-02-15
6
2019-02-15
2019-02-16
6
2019-02-16
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (132)
2019-02-16
1
2019-02-16
12
2019-02-17
NOKIA (133)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
14
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (83)
2019-02-16
6
2019-02-16
3
50
BASCONIA (105)
2019-02-16
16
2019-02-16
10
2019-02-17
6
2019-02-17
1
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
CAVALDOS (150)
2019-02-17
10
2019-02-17
7
Chlasta Oliwia
brak
2019-02-16
2019-02-16
6
2019-02-16