Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:37:41
2019-02-20 20:04:55
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:37:44
2019-02-20 19:15:57
Matylda Mikołajczak RAJKA
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:37:47
2019-02-20 19:10:00
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:37:51
2019-02-20 17:14:56
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:11:40
2019-02-20 15:48:32
Karina Budna FRYZKA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:11:43
2019-02-20 15:46:50
Nikola Antkowiak BEAUTY
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:11:47
2019-02-20 15:42:13
Marcin Grzechowiak FRYZKA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:11:51
2019-02-20 15:35:27
Alicja Szymańska GEORGIA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:11:53
2019-02-20 15:34:50
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:11:55
2019-02-20 15:33:49
Oliwia Kamińska ANITA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:11:58
2019-02-20 15:33:22
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:12:00
2019-02-20 15:31:58
Mia Kudłaszyk NIDER
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:31:23
2019-02-20 14:03:55
Nadia Golczyk KEWLAR
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:31:29
2019-02-20 14:01:28
Wiktoria Wyrwińska KASZMIR
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:31:32
2019-02-20 13:52:34
Eryka Mikołajczyk NADIR
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:21:45
2019-02-20 12:56:38
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:21:49
2019-02-20 12:55:43
Ida Tomczak BOBI
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:21:52
2019-02-20 12:54:37
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:21:55
2019-02-20 12:50:31
Zofia Epting CHILI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:21:59
2019-02-20 12:49:52
Agata Kujawa HOŁEK
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:22:02
2019-02-20 12:46:07
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:22:07
2019-02-20 12:45:05
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:22:10
2019-02-20 12:42:50
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:23
2019-02-19 22:47:53
Aleksandra Berbecka KONFETTI
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:25
2019-02-19 22:41:34
Bogusław Berbecki CORSA
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:28
2019-02-19 21:55:07
Laura Walicka WOJTEK
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:31
2019-02-19 21:44:20
Wiktoria Dukarska DODIS MK
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:33
2019-02-19 21:42:46
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:37
2019-02-19 21:41:44
Bartosz Czaprański SAMARA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:47
2019-02-19 21:40:58
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:51
2019-02-19 21:23:56
Krystyna Olszewska LUKSOR
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:30:53
2019-02-19 21:22:13
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 14:04:00
2019-02-19 13:24:42
Hubert Woźniak HAST
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 14:04:04
2019-02-19 13:24:02
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:49:03
2019-02-19 10:19:33
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:49:07
2019-02-19 08:47:24
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:49:13
2019-02-19 07:50:28
Aleksander Libera WIWARO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:40
2019-02-18 22:07:58
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:44
2019-02-18 21:17:56
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:47
2019-02-18 16:04:02
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:49
2019-02-18 16:03:13
Artem Abaimov COMANDER 12
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:51
2019-02-18 08:05:20
Martyna Kamińska FOREST
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:54
2019-02-18 08:04:28
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:57
2019-02-17 22:19:15
Aleksander Dur WISARDA
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:44:59
2019-02-17 22:18:35
Aleksander Dur QUINZI 5
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:45:01
2019-02-17 22:17:53
Aleksander Dur KARINO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:45:05
2019-02-17 19:05:36
Zuzanna Grygier EMICA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:45:07
2019-02-16 14:01:38
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 08:27:24
2019-02-15 15:06:09
Agata Stróżyńska FIONA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 07:45:09
2019-02-10 23:49:38
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 09:08:37
2019-02-10 16:28:55
Weronika Banaszak FANTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 09:08:33
2019-02-10 16:21:14
Antosia Tomczyk FIESTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 09:08:28
2019-02-10 16:19:55
Paulina Graca FIESTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Albińska Marysia CH Jaszkowo
3. Antkowiak Nikola RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
Brak
4. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
5. Banaszak Weronika Stajnia King Boguszynek
2004 (JM.)
brak
6. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
Bggbbyj
7. Berbecki Boguslaw JKS FER Wieckowice
S
K13678
8. Bobkowicz Maja Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
9. Budna Karina RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
10. Choma Katarzyna KJ Konik Polski
11. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
12. Danielewicz Anna Stowarzyszenie Rodan Club
S
brak
13. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
14. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
15. Epting Zofia JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
16. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
17. Golczyk Nadia OKJ OXER
2009 (Mł.)
brak
18. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
19. Graca Paulina Stajnia King Boguszynek
2006 (JM.)
brak
20. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
21. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
22. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
23. Grzechowiak Marcin RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
24. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
25. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
26. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
27. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
28. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
Brak
29. Kamińska Oliwia Rio Grande Krosinko
2005 (JM.)
brak
30. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
31. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
32. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
33. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
34. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
35. Kujawa Agata JKS Gold Tem
2006 (JM.)
brak
36. Kwasiżur Zuzanna Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
37. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
38. Łuczak Julia bpk
2000 (MJ.)
brak
39. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
40. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
41. Michalak Julia Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
42. Mikołajczak Matylda bpk
2000 (MJ.)
brak
43. Mikołajczyk Eryka OKJ Oxer
2007 (JM.)
Brak
44. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
45. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
46. Nagła Kornelia Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
47. Nagła Maja Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
48. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
49. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
50. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
51. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
52. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
53. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
54. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
55. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
56. Stróżyńska Agata JUKS Mieczewo
2003 (J.)
brak
57. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
58. Szymańska Alicja BPK
2005 (JM.)
Brak
59. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
60. Tomczyk Antosia Stajnia King Boguszynek
2018 (Mł.)
brak
61. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (Mł.)
BRAK
62. Walkowiak Anna Bez Przynależności Klubowej
brak
63. Wolniewicz Dominika Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
64. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
65. Wyrwińska Wiktoria OKJ OXER
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

46

ANITA Wielkopolska POL - Klacz bułana/kuc:- F: -
M: -
O: Witold Styła
B: -
brak -
2.

78

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
3.

43

BEAUTY Kuc Walijski POL 2014 Klacz gniada/kuc:115 F: Nn
M: Nn
O: Witold Styła
B: Nn
Brak -
4.

34

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
5.

54

Bolero F:
M:
O:
B:
6.

69

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
7.

65

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
8.

51

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
9.

36

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
10.

11

COMANDER 12 OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quolcenta / Cento
O: Artem Abaimov
B: Gestuet Lewitz
K024162 DE418181337008 104ED89
11.

56

Concorde F:
M:
O:
B:
12.

25

CORSA Oldenburska GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Bbj
M: Gcvb
O: Bogusław Berbecki
B: Niemiec
J3567 Hvghjnbv
13.

37

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
14.

63

Czort F:
M:
O:
B:
15.

20

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
16.

53

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
17.

60

Diament F:
M:
O:
B:
18.

55

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
O: Antoni Chłapowski
B:
K014402
19.

27

DODIS MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carlos DZ
M: Dzoja
O: .
B: .
Brak
20.

35

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
21.

17

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
22.

6

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: Karlos
M: Fiesta
O: Julian Wojtkowiak
B: Andrzej Dembski
brak
23.

5

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:108 F: Herc
M: Fasada
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
24.

7

FIONA Mały Koń POL 2010 Klacz siwa/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Agata Stróżyńska
B: Anna Podgrodzka-Kuczkowska
brak brak
25.

47

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
O: Witold Styła
B: -
brak -
26.

12

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:115 F: Chablis Pip
M: Tanggards Freja
O: Anita Kamińska
B: Aleksandra Bucka
Brak 208333WE0506431
27.

42

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
O: Witold Styła
B:
Brak
28.

73

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: For Leo /
M: Fortuna /
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
29.

18

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
30.

44

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
31.

57

Gloria F:
M:
O:
B:
32.

38

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
33.

22

HAST Kłusak SWE 2014 Klacz gniada/kuc:146 F: Comets Tail /
M: South Florida /
O: Katarzyna Woźniak
B: Cristina Olson
brak
34.

52

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
35.

76

Hilda F:
M:
O:
B:
36.

33

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
37.

49

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
38.

3

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
39.

28

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
40.

16

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
41.

71

Kasia F:
M:
O:
B:
42.

40

KASZMIR KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Parzydło Maciej
B: Parzydło Maciej
brak brak
43.

39

KEWLAR KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Parzydło Maciej
B: Parzydło Maciej
brak brak
44.

61

Klaps F:
M:
O:
B:
45.

24

KONFETTI SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Contendor
M: Bvvg
O: Berbecki Bogusław
B: Ggyhb
Gchg Bgfhjjj
46.

74

Kwarta F:
M:
O:
B:
47.

10

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
O: Jerzy Ejma
B: Jerzy Ejma
K016253 POL009640011509
48.

58

Lanzio-Star HANN GER 2005 stallion gn./165 F: Litas-Star
M: Feline/Freedom
O: Antoni Chłapowski
B:
K011370 DE431316701805
49.

66

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
50.

75

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
O: Antoni Chłapowski
B:
51.

31

LUKSOR Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/165 F: Court
M: Lenora
O: Antoni Chłapowski
B: X
K0088007 10141
52.

45

MATADOR Wielkopolska POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
O: Witold Styła
B: -
brak -
53.

67

Mi - Mi F:
M:
O:
B:
54.

72

Mon Amour F:
M:
O:
B:
55.

64

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
56.

41

NADIR WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Ptasznik
M: Nowela
O: Maciej Parzydło
B: Maciej Parzydlo
brak
57.

48

NIDER NN POL 2000 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Witold Styła
B: NN
Brak NN
58.

9

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
59.

77

Nugan F:
M:
O:
B:
60.

19

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
61.

62

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
62.

23

PRINCE POLO KUC POL 15 Wałach gniada/kuc:148 F: rolex 2
M: pola
O: katarzyna Wozniak
B: marzena rozpondek
brak
63.

15

QUINZI 5 DSP GER 2011 Klacz siwa/168 F: Quite Right
M: Louisiana/ Lord de Luxe
O: Micheal Kleinert
B: GER
K026883 DE456370242911
64.

50

RAJKA SP POL 2009 Klacz gniada/176 F: Orańczyk
M: Ryza
O: Zbigniew Mikołajczak
B: Rogowski Kazimierz
brak 616009670077609
65.

13

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
66.

29

SAMARA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Farmer /
M: nn / nn
O: Natalia Chuda
B: SK Nowielice
brak
67.

59

Sequi Star F:
M:
O:
B:
68.

68

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: Nn
M: Nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: nn
Brak
69.

8

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero
M: Sulima
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
brak
70.

70

Tango Welsh Pony DK 1993 gelding F: Talon Toreth
M: Bolbobarn Laoy Jonej
O: Stubben Denmark
B:
71.

32

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
O: Antoni Chłapowski
B: Krosna Stud
K016461 LTU006490018305
72.

30

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
73.

14

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
74.

21

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
75.

26

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
O: klaudia olejniczak
B: brak
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2019-02-23
1
250
2019-02-24
1
2019-02-23
3
50
2019-02-23
1
200
2019-02-24
2019-02-24
Albińska Marysia
CH Jaszkowo
Diament (60)
2019-02-23
2019-02-23
7
2019-02-24
2
2019-02-24
12
Antkowiak Nikola
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (43)
2019-02-24
6
2019-02-24
14
Bajda Małgorzata
KJ CH Jaszkowo
Gloria (57)
2019-02-23
2
2019-02-23
3
2019-02-23
2019-02-23
Banaszak Weronika
Stajnia King Boguszynek
FANTA (6)
2019-02-23
2
2019-02-23
1
2019-02-24
1
2019-02-24
8
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
2019-02-23
3
2019-02-23
Berbecki Boguslaw
JKS FER Wieckowice
CORSA (25)
2019-02-23
5
2019-02-23
Bobkowicz Maja
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kasia (71)
2019-02-23
4
2019-02-23
2019-02-24
6
2019-02-24
5
Budna Karina
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (42)
2019-02-24
12
Choma Katarzyna
KJ Konik Polski
Pliszka (62)
2019-02-23
2019-02-23
5
2019-02-24
8
2019-02-24
8
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (30)
2019-02-24
1
2019-02-24
1
Danielewicz Anna
Stowarzyszenie Rodan Club
2019-02-24
1
2019-02-24
1
Dukarska Wiktoria
bpk
2019-02-24
9
2019-02-24
4
Dur Aleksander
St. Rodan Club Skrzynki
WISARDA (14)
2019-02-23
4
2019-02-23
2019-02-24
7
2019-02-24
2019-02-23
4
2019-02-23
2019-02-24
2019-02-24
KARINO (16)
2019-02-23
6
2019-02-23
5
2019-02-24
2019-02-24
Epting Zofia
JKS Gold Team
CHILI (36)
2019-02-23
6
2019-02-23
2
2019-02-24
4
2019-02-24
1
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2019-02-23
3
2019-02-23
4
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
Mi - Mi (67)
2019-02-23
8
2019-02-24
7
Graca Paulina
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (5)
2019-02-23
5
2019-02-24
3
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (35)
2019-02-23
3
2019-02-23
1
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2019-02-24
3
2019-02-24
1
Grzechowiak Marcin
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (42)
2019-02-24
7
Janowicz Natalia
Rio Grande Krosinko
FLORYDA (47)
2019-02-24
2019-02-24
5
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-02-24
2
2019-02-24
3
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
Czort (63)
2019-02-23
2
2019-02-23
5
2019-02-24
3
2019-02-24
2
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
Klaps (61)
2019-02-23
8
2019-02-23
2019-02-24
10
2019-02-24
11
Kamińska Martyna
SKJ Gronówka
FOREST (12)
2019-02-23
7
2019-02-23
8
Kamińska Oliwia
Rio Grande Krosinko
ANITA (46)
2019-02-24
5
2019-02-24
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Dasza (53)
2019-02-23
3
2019-02-24
3
Bolero (54)
2019-02-23
6
2019-02-23
6
2019-02-24
1
2019-02-24
8
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
Nugan (77)
2019-02-24
3
2019-02-24
4
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-24
4
2019-02-24
1
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
Lolla (75)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-24
1
Kudłaszyk Mia
Rio Grande Krosinko
NIDER (48)
2019-02-24
6
2019-02-24
11
Kujawa Agata
JKS Gold Tem
HOŁEK (33)
2019-02-23
4
2019-02-23
7
Kwasiżur Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2019-02-24
2019-02-24
4
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
WIWARO (21)
2019-02-24
4
2019-02-24
Łuczak Julia
bpk
2019-02-24
7
2019-02-24
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2019-02-23
5
2019-02-24
2
2019-02-23
2
100
2019-02-24
3
Michalak Julia
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kwarta (74)
2019-02-24
4
2019-02-24
15
Mikołajczak Matylda
bpk
RAJKA (50)
2019-02-24
6
2019-02-24
5
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (49)
2019-02-23
6
2019-02-23
2
2019-02-23
1
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia Adamus
BRANDON (69)
2019-02-24
9
Nagła Kornelia
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Tango (70)
2019-02-23
9
2019-02-23
9
Nagła Maja
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
SIWEK (68)
2019-02-23
6
2019-02-23
4
2019-02-24
16
2019-02-24
BRANDON (69)
2019-02-23
1
2019-02-23
5
2019-02-24
1
Olszewska Krystyna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
LUKSOR (31)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-24
2
2019-02-23
Piechowiak Daria
JKS Gold Team
HOŁEK (33)
2019-02-24
10
2019-02-24
7
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
Montana (64)
2019-02-23
6
2019-02-24
4
2019-02-24
1
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (38)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
2019-02-24
10
2019-02-24
6
2019-02-24
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
BOBI (34)
2019-02-23
4
2019-02-23
10
Stachowiak Sandra
Rio Grande Krosinko
MATADOR (45)
2019-02-24
4
2019-02-24
Staszak Agnieszka
KS Idmar Krajkowo
DAKOTA (20)
2019-02-23
6
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-24
4
2019-02-24
1
2019-02-24
1
Stein Hanna
Pony Jumping Team
ODYSEJA (19)
2019-02-24
2
2019-02-24
Stróżyńska Agata
JUKS Mieczewo
FIONA (7)
2019-02-23
3
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (13)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
150
Szymańska Alicja
BPK
GEORGIA (44)
2019-02-23
2
2019-02-23
Tomczak Ida
JKS Gold Team
BOBI (34)
2019-02-24
5
2019-02-24
13
Tomczyk Antosia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (5)
2019-02-23
2019-02-24
11
Walicka Laura
PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
WOJTEK (26)
2019-02-24
9
2019-02-24
3
Walkowiak Anna
Bez Przynależności Klubowej
Hilda (76)
2019-02-24
8
2019-02-24
2
Wolniewicz Dominika
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
FURORA (73)
2019-02-24
2019-02-24
9

Number of Riders: 65

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 750.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl