Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:17:33
2019-03-14 22:27:16
Rafał Krajewski BELLE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:17:29
2019-03-14 20:50:04
Damian Krajewski CZUDYNO DE REM Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:52:58
2019-03-14 08:47:03
Julia Michalak BLANKA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:53:02
2019-03-14 08:46:15
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:17
2019-03-13 21:30:17
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:22
2019-03-13 20:34:46
Zuzanna Kwasiżur MON AMOUR
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:26
2019-03-13 20:33:24
Maja Nagła KWARTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:30
2019-03-13 20:32:39
Kornelia Nagła HERA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:33
2019-03-13 20:31:50
Adam Hybiak POLUBNA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:37
2019-03-13 20:30:38
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:43
2019-03-13 20:29:50
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:49
2019-03-13 20:29:20
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 07:02:54
2019-03-13 20:20:40
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:33:05
2019-03-13 13:31:02
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:33:01
2019-03-13 13:28:52
Aleksandra Urban GEORGIA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 11:11:30
2019-03-13 10:37:32
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 11:11:34
2019-03-13 09:57:45
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:50:03
2019-03-13 09:44:25
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:30:47
2019-03-13 09:14:38
Inga Dezor CELINA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:30:50
2019-03-13 09:11:49
Julia Jakubowska COLOX CUP
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:30:54
2019-03-13 09:05:27
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:30:57
2019-03-13 09:01:55
Ida Tomczak BOBI
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:31:10
2019-03-13 08:59:17
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:31:13
2019-03-13 08:57:38
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:50:41
2019-03-13 08:56:49
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:51:19
2019-03-13 08:56:16
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:51:48
2019-03-13 08:55:38
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:52:20
2019-03-13 08:54:55
Zofia Epting CHILI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:52:45
2019-03-13 08:53:56
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:22:30
2019-03-13 05:14:03
Natalia Sobecka ORLIT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:23:35
2019-03-13 05:13:04
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:23:38
2019-03-13 05:12:30
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:22:59
2019-03-13 05:11:57
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:24:02
2019-03-13 05:11:14
Wiktoria Błachowiak HINDUSKA DAMA L
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:24:43
2019-03-13 05:10:39
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:24:47
2019-03-13 05:09:54
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:25:09
2019-03-13 05:08:48
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:14:33
2019-03-13 00:49:49
Łukasz Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:20:05
2019-03-12 20:49:58
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:20:09
2019-03-12 20:48:46
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:13:33
2019-03-12 20:32:17
Weronika Banaszak FANTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:13:38
2019-03-12 20:31:44
Weronika Banaszak ARKA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:14:11
2019-03-12 19:58:44
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:13:42
2019-03-12 16:04:36
Daria Klimecka WALOR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:13:46
2019-03-12 16:02:33
Daria Klimecka NUGAN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:17:23
2019-03-12 14:27:07
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 14:58:41
2019-03-12 14:08:06
Krystyna Olszewska CADEAU B
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:19:19
2019-03-12 12:55:01
Julia Janku BOLERO DUE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 11:39:55
2019-03-12 11:30:40
Milena Drossel QUINTERA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 11:39:52
2019-03-12 11:24:05
Milena Drossel CARLOS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:38:41
2019-03-11 22:32:55
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:38:36
2019-03-11 22:13:07
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:38:34
2019-03-11 20:57:53
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:38:15
2019-03-11 20:04:26
Iga Wesołowska CONTINA G
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:37:31
2019-03-11 20:03:06
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:37:26
2019-03-11 20:02:02
Aleksander Dur KARINO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 10:43:21
2019-03-11 10:18:21
Robert Ratajczak LATINA J
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 10:16:03
2019-03-11 09:05:35
Aleksandra Pyczek MAGNAT
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 10:15:58
2019-03-11 09:02:20
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 10:15:56
2019-03-11 09:01:09
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:35:41
2019-03-10 21:02:33
Paulina Graca FANTA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:37:17
2019-03-10 21:01:55
Paulina Graca FIESTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:35:29
2019-03-10 20:52:45
Antosia Tomczyk FIESTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:35:22
2019-03-10 19:58:34
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:35:18
2019-03-10 15:26:12
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:35:13
2019-03-10 14:18:32
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:35:10
2019-03-10 14:17:17
Julia Dziurkiewicz ŁEZKA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:35:05
2019-03-10 11:25:21
Rafał Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 13:47:02
2019-03-10 11:24:44
Rafał Krajewski OTELLO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:34:58
2019-03-10 11:24:10
Rafał Krajewski MY NAME IS NOBODY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:34:55
2019-03-10 11:20:00
Łukasz Krajewski CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:34:53
2019-03-10 11:16:26
Łukasz Krajewski CZARDASZ
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:13:54
2019-03-10 11:13:07
Łukasz Krajewski CLEARCHIN VD KATTEVENNEN Z
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:34:43
2019-03-09 20:01:48
Agata Stróżyńska FIONA
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 07:56:44
2019-03-07 21:35:42
Wiktoria Dukarska DODIS MK
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 07:56:36
2019-03-07 21:34:51
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 12:23:37
2019-03-07 11:30:26
Marcin Maćkowiak KUFONIA L
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 12:23:41
2019-03-07 11:29:56
Marcin Maćkowiak COCOLITA L
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 07:26:24
2019-03-06 22:55:37
Julia Siejak CALINKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 07:26:28
2019-03-06 22:50:24
Julia Halladin MALAGA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 07:26:39
2019-03-06 22:46:17
Damian Krajewski UCCELLA Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 12:35:13
2019-03-06 22:45:08
Łukasz Krajewski CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:17:10
2019-03-06 22:34:11
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 07:27:02
2019-03-06 22:32:13
Łukasz Krajewski ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 07:27:08
2019-03-06 16:07:38
Marianna Stawicka MICHAEL ANGELO F
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 07:27:12
2019-03-06 16:06:46
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:29:17
2019-03-06 15:26:35
Marcin Maćkowiak ASTI SPUMANTE L
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:29:20
2019-03-06 15:25:19
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:24:59
2019-03-06 15:24:51
Szymon Tęcza COHIBA L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:24:34
2019-03-06 15:24:28
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:24:06
2019-03-06 15:24:01
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:23:59
2019-03-06 15:23:23
Szymon Tęcza MARTI L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:24:17
2019-03-06 15:21:18
Dawid Skiba JESSIE JAMES D.V.
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 14:55:13
2019-03-06 15:15:05
Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 15:24:23
2019-03-06 15:14:23
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 09:27:18
2019-03-04 21:07:15
Kaja Litka ANGUILLA L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 12:53:38
2019-03-02 15:08:47
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
2. Banach Natalia bpk
S
O012302
3. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
brak
4. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
5. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
6. Błachowiak Wiktoria KJ Liljówka
S
O033261
7. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (J.)
O037883
8. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
9. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
10. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
11. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
12. Danner Axelle
13. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
14. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
15. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
16. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
17. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
18. Epting Zofia JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
19. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
20. Graca Paulina Stajnia King Boguszynek
2006 (JM.)
brak
21. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
22. Halladin Julia Stowarzysznie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O034928
23. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
24. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
25. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
26. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
27. Jakubowska Julia JKS Gold Team
2004 (JM.)
brak
28. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
29. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
30. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
31. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
32. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
33. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
34. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
35. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
36. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O047626
37. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
38. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
39. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
40. Lacour Mathilde
41. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
42. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
43. Łuczak Julia bpk
2000 (MJ.)
brak
44. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
45. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
46. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
47. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
48. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
49. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
50. Nagła Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2010 (Mł.)
Brak
51. Noel Marie - Clara
52. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
53. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
54. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
55. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
56. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
57. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
58. Pokrzywniak Iga
59. Pokrzywniak Maja
60. Pyczek Aleksandra Bpk
2003 (J.)
Brak
61. Ratajczak Robert Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O002297
62. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (JM.)
brak
63. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
64. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
65. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
66. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
67. Skonieczna Natalia KJ CH Jaszkowo
68. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
69. Sobecka Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O038558
70. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
O047671
71. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
72. Stróżyńska Agata JUKS Mieczewo
2003 (J.)
28376/17
73. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
74. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
75. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
76. Tomczyk Antosia Stajnia King Boguszynek
2018 (Mł.)
brak
77. Urban Aleksandra BPK
2004 (JM.)
Brak
78. Waldner Odile
79. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O030575
80. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
81. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
82. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
83. Wróbel Karolina JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
84. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz ciemnogniada/170 F: Aktion Pur Z
M: Burberry du Chateau Hollogne
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26836 056015Z55764414
2.

34

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/165 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
O: PPHU WIESZCZYCZYN Sp. z o. o.
B:
K022790 DE441411005913
3.

96

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
4.

77

ARKA Wielkopolska POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
5.

42

ASTI SPUMANTE L HANN. GER 2015 Wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
O: Jan Ludwiczak
B: NIemcy
K026959 DE431312305615
6.

86

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
7.

58

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
8.

7

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
9.

63

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
10.

64

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/. F: .
M: .
O: Jakub
B: Rogacki
. .
11.

21

BELLE VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz gniada/169 F: Big Star JR K Z
M: Haya vd Kattevennen Z
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26837 056015Z55764614
12.

117

BLANKA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
O: Adam Hybiak
B: Stanislaw Majewski
Brak 616
13.

92

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
14.

10

Bolero F:
M:
O:
B:
15.

75

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
16.

114

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: Nn
M: Nn
O: Marta Frąckowiak-Pięta
B: 0
Brak
17.

76

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
O: Antoni Chłapowski
B: Van Dam Horses
brak 528003000702042
18.

44

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
19.

73

CARLOS WESTF GER 2003 Wałach gniada/170 F: CORDOBES I
M: DISCOVERY
O: IZABELA ZAWADZKA
B: NIEMCY
BRAK DE441410522103
20.

13

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
21.

129

CARRY 70 Holsztyńska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo
M: Golden Gate
O: Britta Kristin Arnold
B: Voelz Lothar Und Sven
K022455
22.

37

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
23.

18

CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Comilfo Plus Z
M: Etoile
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26834 056015Z55764014
24.

94

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
25.

17

CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Wałach gniada/168 F: Cardento
M: Elite
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26839 056015Z55764514
26.

101

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
27.

25

CLEARCHIN VD KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2013 Wałach siwa/171 F: Clearway
M: Che Chin
O: Emilia Dołkowska
B: Spronken BVBA
Brak 056015Z55825513
28.

51

COCOLITA L OLD. GER 2015 Klacz ciemnogniada/163 F: Coupe de Couer
M: V-Cantura / Canturo
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K026960 DE418182536615
29.

41

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025113 616009610020414
30.

95

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Jach
brak brak
31.

69

CONTINA G Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Contender
M: Impressere
O: Dariusz Gronowski
B: Niemcy
Brak
32.

98

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
33.

56

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
34.

120

CZUDYNO DE REM Z Zangershaide GER 2008 Wałach siwa/169 F: CAP KENNEDY
M: DYNE
O: Patrycja Uberhan
B: Zangershaide
KO18191 25000108116511E
35.

11

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
36.

61

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak 616009670098111
37.

49

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL732010074212
38.

72

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief / Chiefs Crown
M: Delsona / Professional
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
K025709 POL070000005112
39.

53

DODIS MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carlos DZ
M: Dzoja
O: .
B: .
Brak
40.

97

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
41.

29

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
42.

43

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
43.

54

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: Karlos
M: Fiesta
O: Julian Wojtkowiak
B: Andrzej Dembski
brak
44.

27

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:108 F: Herc
M: Fasada
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
45.

99

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
46.

55

FIONA Mały Koń POL 2010 Klacz siwa/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Agata Stróżyńska
B: Anna Podgrodzka-Kuczkowska
brak brak
47.

130

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: For Leo /
M: Fortuna /
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
48.

106

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
49.

33

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
50.

90

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
51.

81

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
52.

105

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
53.

128

Gloria F:
M:
O:
B:
54.

100

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
55.

127

Gross Montano Star F:
M:
O:
B:
56.

118

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
O: Andrzej Wolniewicz
B: Grażyna Molska, Wiesław Saniewski
brak
57.

111

HERA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Lwówek
M: Hiacynta
O: Hybiak Adam
B: Pazdrowski Dariusz
brak POL 007 61 00158 61
58.

88

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
O: Liliana Błochowiak-Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
K010900 616007610012606
59.

102

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
60.

9

Huk kuc POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
O: Antoni Chłapowski
B:
61.

116

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
62.

52

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
63.

38

JESSIE JAMES D.V. KWPN NED 2014 Klacz gniada/168 F: Zirocco Blue VDL
M: Untouchable / LUX
O: Jan Ludwiczak
B: Holandia
K027239 528003201403540
64.

104

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball
M: Jamajka
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler-Korbam
K010873 POL009670056106
65.

3

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Krzysztof Bajoński
B:
K022358 056011020100145
66.

60

JUBILATKA Wielkopolska POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir
M: Juma
O: Sławomira Połczyńska
B: Małgorzata Rybka-Ciurzyńska
K027211 POL007530131203
67.

67

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
68.

115

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
69.

108

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
70.

50

KUFONIA L KWPN NED 2015 Klacz siwa/162 F: Corland / Cor de le Bryere
M: Ufonia / Contender
O: Jan Ludwiczak
B: Holandia
K026962 528003201508259
71.

110

KWARTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
brak
72.

62

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
73.

125

Lady Litas F:
M:
O:
B:
74.

82

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
75.

40

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
76.

66

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
77.

12

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
78.

2

Liveta F:
M:
O:
B:
79.

122

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
O: Antoni Chłapowski
B:
80.

126

LUKSOR Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/165 F: Court
M: Lenora
O: Antoni Chłapowski
B: X
K0088007 10141
81.

59

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro
M: Łyska
O: Przemysław Jędraszak
B: Vogt Bronisław
K027209 POL013610121006
82.

68

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago
M: Pakita de Petra/ Quidam de Revel
O: Agricola International Las Quemadas
B: GER
K026884 DE418180095712
83.

1

Maciuś F:
M:
O:
B:
84.

65

MAGNAT SP POL 2009 Wałach gniada/mk:. F: .
M: .
O: Jakub Rogacki
B: .
, .
85.

45

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
O: Bogdan Królik
B: Janusz Kobyliński
K009295 POL009611219803 102YN28
86.

35

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
O: Jan Ludwiczak
B:
K025117 528003201403328
87.

5

Mi - Mi F:
M:
O:
B:
88.

48

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/165 F: Bajou Du Rouet/ Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 POL009610072307
89.

109

MON AMOUR Szlachetna Polkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
O: Bartosz Kwasizur
B: Katarzyna Szczubial
Brak
90.

8

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
91.

87

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
92.

57

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Wałach siwa/168 F: Calvados Z
M: Nacanuda
O: Łukasz Krajewski
B: Niemcy
KO26203 DE481810050109
93.

89

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
94.

79

NUGAN SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Bolshoi
M: Neska/Sir Neel
O: Daria Klimecka
B: -
Brak -
95.

107

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
O: Jan Ludwiczak
B:
K025118 056002W00307166
96.

113

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
97.

84

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
K015971 POL013611101201
98.

119

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Sokrates
M: Oliwia
O: Kociemba Jan
B: Kociemba Jan
KO24154 616009610030912
99.

83

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
100.

112

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Lubań
M: Prima
O: Adam Hybiak
B: Stanisław Jopek
brak
101.

103

PRINCE POLO KUC POL 15 Wałach gniada/kuc:148 F: rolex 2
M: pola
O: katarzyna Wozniak
B: marzena rozpondek
brak
102.

6

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
103.

74

QUINTERA HOL POL 2012 Klacz skarogniada/164 F: Quintero
M: My Lady VII
O: Jakub Michalski
B: STEGEMANN ZG
Brak De421000083412
104.

4

Quizio F:
M:
O:
B:
105.

80

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero
M: Sulima
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
brak
106.

71

TAJFUN DRP POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
107.

91

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
108.

39

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
109.

85

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
110.

46

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
111.

70

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada F: Loran
M: Wonne XII / Landgraf I
O: Paulina Pełeszczak
B: Paulina Pełeszczak
K025374 DE421000011904
112.

14

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
113.

78

WALOR OO POL 2004 Wałach siwa/158 F: Aslan / Eukaliptus
M: Wyprawa / Etogram
O: Roman Klimecki
B: Leszek Sikora
K009178 POL040000002566
114.

36

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
115.

20

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Zuline
O: Katarzyna Celka
B: Jan Ludwiczak
KO27231 616009610044714
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
2019-03-16
8
2019-03-17
3
2019-03-17
4
Quizio (4)
2019-03-16
5
2019-03-17
8
Banach Natalia
bpk
BELGIA (63)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
150
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
FANTA (54)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
2
ARKA (77)
2019-03-16
5
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
PYSIA (6)
2019-03-16
2
2019-03-17
1
Barbi (7)
2019-03-16
3
2019-03-17
2
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2019-03-16
1
150
2019-03-16
1
200
Błachowiak Wiktoria
KJ Liljówka
2019-03-16
25
2019-03-16
1
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2019-03-16
2019-03-16
27
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (89)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
GARCIA (90)
2019-03-16
3
2019-03-16
9
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-03-16
3
50
2019-03-16
12
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (62)
2019-03-16
5
2019-03-16
8
2019-03-17
4
2019-03-17
7
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-03-17
2019-03-17
Danner Axelle
2019-03-16
9
2019-03-16
10
2019-03-17
4
2019-03-17
10
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (94)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
CARLOS (73)
2019-03-16
21
2019-03-16
2019-03-17
22
2019-03-17
18
2019-03-16
15
2019-03-16
2019-03-17
23
2019-03-17
19
Dukarska Wiktoria
bpk
2019-03-16
2
2019-03-16
2019-03-17
10
2019-03-17
Dur Aleksander
St. Rodan Club Skrzynki
KARINO (67)
2019-03-16
2019-03-16
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
ŁEZKA (59)
2019-03-16
6
2019-03-16
7
Epting Zofia
JKS Gold Team
CHILI (101)
2019-03-16
11
2019-03-16
2
2019-03-17
3
2019-03-17
1
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
2019-03-16
6
2019-03-17
6
Graca Paulina
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (27)
2019-03-16
2
2019-03-17
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (97)
2019-03-16
3
2019-03-16
18
Halladin Julia
Stowarzysznie Kraju Jumping Team
MALAGA (45)
2019-03-16
1
2019-03-16
18
2019-03-17
21
2019-03-17
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
POLUBNA (112)
2019-03-17
8
2019-03-17
11
KASKADA (115)
2019-03-17
5
2019-03-17
12
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-16
10
2019-03-16
5
2019-03-16
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (85)
2019-03-16
11
2019-03-16
7
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2019-03-16
6
2019-03-16
1
250
MOSSA (87)
2019-03-16
14
2019-03-16
9
Jakubowska Julia
JKS Gold Team
2019-03-17
5
2019-03-17
7
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-03-16
13
2019-03-16
2019-03-17
10
2019-03-17
6
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-03-16
3
2019-03-16
13
2019-03-17
3
2019-03-17
3
50
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-03-16
1
2019-03-16
17
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
HAPPY DAY (118)
2019-03-16
5
2019-03-16
10
2019-03-16
15
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (10)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
15
2019-03-17
Dasza (11)
2019-03-16
1
2019-03-17
1
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
NUGAN (79)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2019-03-16
8
2019-03-16
8
2019-03-17
5
2019-03-17
5
Krajewski Damian
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-16
12
2019-03-16
2019-03-17
7
2019-03-17
2019-03-16
11
2019-03-16
2019-03-17
17
2019-03-17
14
Krajewski Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-16
8
2019-03-16
8
2019-03-17
6
2019-03-17
2019-03-16
8
2019-03-16
19
2019-03-17
14
2019-03-17
ZICO L (20)
2019-03-16
1
2019-03-16
6
2019-03-17
24
2019-03-17
2019-03-16
16
2019-03-16
2019-03-17
1
2019-03-17
5
2019-03-16
4
2019-03-16
2
200
2019-03-17
3
150
2019-03-17
1
200
2019-03-16
2
150
2019-03-16
3
150
2019-03-17
4
2019-03-17
2
200
CARRY 70 (129)
2019-03-17
6
2019-03-17
1
250
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-16
19
2019-03-16
2019-03-17
13
2019-03-17
2019-03-16
8
2019-03-16
5
2019-03-17
8
2019-03-17
2
150
2019-03-16
26
2019-03-16
2019-03-17
27
2019-03-17
OTELLO (119)
2019-03-16
24
2019-03-16
17
2019-03-17
19
2019-03-17
10
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
MON AMOUR (109)
2019-03-16
5
2019-03-16
15
2019-03-17
9
2019-03-17
11
Lacour Mathilde
Lolla (122)
2019-03-16
3
2019-03-16
3
2019-03-17
2
2019-03-17
2
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
1
2019-03-17
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
GALAKIDO (106)
2019-03-17
11
2019-03-17
21
Łuczak Julia
bpk
2019-03-17
9
2019-03-17
4
Maćkowiak Marcin
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-16
11
2019-03-16
2019-03-17
5
2019-03-17
2019-03-16
7
2019-03-16
2019-03-17
5
2019-03-17
2019-03-16
8
2019-03-16
2019-03-17
6
2019-03-17
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2019-03-16
2019-03-17
22
2019-03-16
12
2019-03-17
13
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (117)
2019-03-16
13
2019-03-16
12
2019-03-16
8
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia Adamus
HERA (111)
2019-03-17
7
2019-03-17
1
ODRECKA (113)
2019-03-17
5
2019-03-17
5
Nagła Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
KWARTA (110)
2019-03-16
8
2019-03-16
7
Noel Marie - Clara
LUKSOR (126)
2019-03-16
10
2019-03-16
4
2019-03-17
2
2019-03-17
7
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (99)
2019-03-17
12
2019-03-17
11
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (70)
2019-03-17
11
2019-03-17
15
Piechowiak Daria
JKS Gold Team
HOŁEK (102)
2019-03-16
4
2019-03-16
14
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
2019-03-16
16
2019-03-16
2
2019-03-17
1
Huk (9)
2019-03-16
9
2019-03-16
4
2019-03-17
2019-03-17
Pokrzywniak Iga
2019-03-16
7
2019-03-17
4
Pokrzywniak Maja
Liveta (2)
2019-03-16
12
2019-03-16
17
2019-03-17
2019-03-17
Pyczek Aleksandra
Bpk
MAGNAT (65)
2019-03-17
6
2019-03-17
Ratajczak Robert
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-03-16
15
2019-03-16
11
Rogacki Jakub
bpk
BELINDA (64)
2019-03-17
12
2019-03-17
6
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2019-03-17
9
2019-03-17
8
GOLD (100)
2019-03-16
6
2019-03-16
5
Siejak Julia
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CALINKA (44)
2019-03-16
14
2019-03-16
4
2019-03-17
4
2019-03-17
17
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-16
13
2019-03-16
2019-03-17
11
2019-03-17
2019-03-16
6
2019-03-16
3
100
2019-03-17
2
100
2019-03-17
5
2019-03-16
9
2019-03-16
7
2019-03-17
16
2019-03-17
7
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
BOBI (92)
2019-03-16
2019-03-16
Stawicka Marianna
KJ KAPADA WIRY
2019-03-16
13
2019-03-16
4
Stawicka Marianna
KJ Kapada Wiry
DIAMENT (49)
2019-03-16
13
2019-03-16
20
Stróżyńska Agata
JUKS Mieczewo
FIONA (55)
2019-03-17
1
2019-03-17
5
2019-03-17
8
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
MARTI L (35)
2019-03-16
10
2019-03-16
9
2019-03-17
15
2019-03-17
8
2019-03-16
23
2019-03-16
10
2019-03-17
18
2019-03-17
20
2019-03-16
7
2019-03-16
18
2019-03-17
25
2019-03-17
16
2019-03-16
22
2019-03-16
16
2019-03-17
9
2019-03-17
9
2019-03-16
2
100
2019-03-16
13
2019-03-17
5
2019-03-17
3
100
Tomczak Ida
JKS Gold Team
BOBI (92)
2019-03-17
7
2019-03-17
Tomczyk Antosia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (27)
2019-03-16
4
2019-03-17
3
Urban Aleksandra
BPK
GEORGIA (105)
2019-03-17
4
2019-03-17
7
Waldner Odile
2019-03-16
6
2019-03-16
4
2019-03-17
3
2019-03-17
3
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-03-17
14
2019-03-17
20
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-16
8
2019-03-16
2
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
FURORA (130)
2019-03-17
9
2019-03-17
2
Woźniak Hubert
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-17
1
2019-03-17
9
Wróbel Karolina
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (97)
2019-03-17
6
2019-03-17
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (72)
2019-03-17
26
2019-03-17

Number of Riders: 84

Number of Horses: 115

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl