Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:01:57
2019-05-08 22:47:10
Dominika Gardas KLEO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:02:04
2019-05-08 22:41:41
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:02:12
2019-05-08 22:34:25
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:13
2019-05-08 22:20:12
Milena Majewska BERANG
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:29
2019-05-08 21:39:40
Dominika Gardas KOMBOY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:35
2019-05-08 21:12:40
Oliwia Kamińska AVATAR
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:07:02
2019-05-08 21:09:05
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:43
2019-05-08 20:56:11
Iwona Sitowska PRADA NF
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:49
2019-05-08 20:55:21
Iwona Sitowska URSES BIJOU K
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:23
2019-05-08 13:46:14
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:25
2019-05-08 13:45:32
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:38
2019-05-08 13:44:23
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:57
2019-05-08 13:43:35
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:50:27
2019-05-08 13:32:48
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:29:00
2019-05-08 12:46:01
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:29:05
2019-05-08 12:44:57
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:05:15
2019-05-08 12:04:57
Maja Rybarczyk COLOX CUP
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:05:19
2019-05-08 12:03:58
Zofia Sokołowska FIGA
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:05:23
2019-05-08 12:03:00
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:25
2019-05-08 11:45:56
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:56:57
2019-05-08 11:45:15
Agnieszka Kowalczyk GOLD
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:56:59
2019-05-08 11:43:59
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:50
2019-05-08 11:43:08
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:13
2019-05-08 11:42:19
Agata Kujawa COLOX CUP
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:34
2019-05-08 11:41:12
Ida Tomczak HOŁEK
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:57
2019-05-08 10:11:19
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:56:46
2019-05-08 09:54:00
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:56:47
2019-05-08 09:53:26
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:00:13
2019-05-08 08:54:02
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:10
2019-05-07 22:52:56
Natalia Siwiec EMET
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:15
2019-05-07 22:37:54
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:21
2019-05-07 22:37:12
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:28
2019-05-07 22:34:54
Mia Kudłaszyk NIDER
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:32
2019-05-07 22:34:07
Marcin Grzechowiak FRYZKA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:38
2019-05-07 22:33:16
Oliwia Kamińska ANITA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:44
2019-05-07 22:30:48
Nikola Antkowiak BEAUTY
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:52
2019-05-07 22:17:08
Wiktoria Wojtasiewicz LAWINA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:56
2019-05-07 21:38:37
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:01
2019-05-07 21:37:13
Przemysław Olejnik BUTTJE BRUNO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:05
2019-05-07 21:36:32
Przemysław Olejnik BUENA SORTE
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:10
2019-05-07 18:47:34
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:17
2019-05-07 18:46:56
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:00
2019-05-07 18:07:42
Julia Kaźmierczak BRANEK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:06
2019-05-07 16:06:01
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:10
2019-05-07 16:01:44
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:14
2019-05-07 14:44:35
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:20
2019-05-07 14:43:19
Krystian Starkowski RASCENIA STAR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 13:08:22
2019-05-07 12:48:09
Hubert Woźniak WANDAL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:48:59
2019-05-07 11:12:34
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:42
2019-05-07 09:44:06
Filip Laskowski KRES
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:44
2019-05-07 09:43:38
Filip Laskowski FERLINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:46
2019-05-07 09:43:26
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:49
2019-05-07 09:43:10
Filip Laskowski CORIWAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:51
2019-05-07 09:42:25
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:54
2019-05-07 08:08:27
Kamila Bodetko A-DJANGO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:49:13
2019-05-07 07:45:46
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:49:08
2019-05-07 07:43:17
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:12
2019-05-06 22:26:31
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:42
2019-05-06 22:17:53
Zuzanna Bukowska BIG LORD
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:47
2019-05-06 22:05:28
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:56
2019-05-06 21:43:23
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:02
2019-05-06 21:42:45
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:09
2019-05-06 21:42:05
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:15
2019-05-06 21:41:35
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:22
2019-05-06 21:40:39
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:27
2019-05-06 21:40:06
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:34
2019-05-06 21:39:25
Leszek Gramza VULKANA 6
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:38
2019-05-06 21:38:41
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:42
2019-05-06 21:38:14
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:47
2019-05-06 21:37:32
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:53
2019-05-06 18:32:59
Zuzanna Kubiak MARAT
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:58
2019-05-06 17:18:59
Magdalena Palicka DISNEY
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:35
2019-05-06 16:55:35
Joanna Wolska KAPRI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:52
2019-05-06 16:52:38
Alicja Polcyn BIBI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:19
2019-05-06 16:51:39
Kornelia Pawłowska DISNEY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:23
2019-05-06 16:50:52
Roksana Pawlak DISNEY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:28
2019-05-06 16:50:02
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:33
2019-05-06 16:48:47
Martyna Gałecka LILLY
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:43
2019-05-06 16:39:35
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:47
2019-05-06 16:37:13
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:55:18
2019-05-06 15:33:18
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:34:32
2019-05-06 09:53:56
Nadia Stanisławska MAD MAX
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:34:57
2019-05-05 23:35:18
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:00
2019-05-05 19:04:45
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:02
2019-05-05 17:00:30
Mieszko Dąbrowski ARMAND
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:07
2019-05-05 16:57:26
Mieszko Dąbrowski KADENCJA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:09
2019-05-05 16:53:35
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:13
2019-05-05 16:24:46
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 15:31:05
2019-05-05 12:34:26
Maria Melerowicz GRANDO B
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:41
2019-05-05 10:22:23
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:34
2019-05-05 10:20:17
Bartosz Czaprański SAMARA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:31
2019-05-05 10:19:13
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:28
2019-05-04 22:44:45
Zuzanna Zabłocka PORTO R
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:24
2019-05-04 19:46:34
Izabela Winter DURGA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:45
2019-05-03 22:14:26
Alina Celmerowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:42
2019-05-03 22:13:50
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:39
2019-05-03 22:12:40
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:35
2019-05-03 22:06:22
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:34:34
2019-05-03 22:02:47
Nikola Basta GUARIBA
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:25
2019-05-03 20:59:22
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:21
2019-05-03 20:56:21
Piotr Guźniczak DALIO
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:18
2019-05-03 11:33:55
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:13
2019-05-03 11:33:26
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:09
2019-05-03 09:19:49
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:06
2019-05-03 09:19:23
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:23:59
2019-05-02 22:12:35
Maja Marcinkowska HAMMER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:55:22
2019-05-02 22:06:15
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:46
2019-05-02 09:03:51
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:42
2019-05-02 09:03:15
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:40
2019-05-02 08:39:41
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:29
2019-05-01 15:19:28
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:18:50
2019-04-29 18:57:12
Antosia Tomczyk FIESTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:55
2019-04-29 12:00:53
Julia Dunst SENATOR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 08:17:19
2019-04-22 16:23:41
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:06
2019-04-15 20:58:27
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:09
2019-04-14 16:30:25
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O043513
2. Antkowiak Nikola RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
3. Arndt Gabriela Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
4. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
5. Basta Nikola Stajnia Nowina
2005 (JM.)
Brak
6. Biernacka Beata KJ Konik Polski
7. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
8. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
9. Bukowska Zuzanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
10. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
11. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
12. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O051804
13. Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
14. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
15. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
16. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
17. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
18. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
19. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
20. Dąbrowski Bogusz LKJ Mieczownica
S
Z001430
21. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
22. Darul Maria KJ Zagórów
23. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
24. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (J.)
O033001
25. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
26. Fragstein Piotr U.K.S Podkowa Moryń
S
27. Fragstein-Niemsdorff Karolina UKS ,,Podkowa w Moryniu
S
Z001399
28. Gałecka Martyna Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
29. Gardas Dominika Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
30. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
31. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
32. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
33. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
34. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
35. Grzechowiak Marcin RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
36. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
37. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
38. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
39. Guźniczak Piotr bpk
2010 (Mł.)
brak
40. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O042326
41. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
42. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
43. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
44. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2009 (Mł.)
brak
45. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
46. Kamińska Oliwia Rio Grande Krosinko
2005 (JM.)
brak
47. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
48. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
49. Kaźmierczak Julia WTK Hermanów
2001 (MJ.)
O034514
50. Kicińska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O018672
51. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
52. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
53. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
54. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
55. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
56. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
57. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
58. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (MJ.)
Brak
59. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (JM.)
O054887
60. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
61. Kujawa Agata JKS Gold Tem
2006 (JM.)
brak
62. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
63. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
64. Majewska Milena Niezrzeszony
2007 (JM.)
0053419
65. Marcinkowska Maja KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O052348
66. Matławski Piotr bpk
S
O004153
67. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
68. Melerowicz Maria KS Grand Horse Suchy Las
2006 (JM.)
brak
69. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
70. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
71. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
72. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
73. Osowska Urszula KJ CH Jaszkowo
74. Palicka Magdalena Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
75. Pawlak Roksana Stajnia Karino
2005 (JM.)
brak
76. Pawłowska Kornelia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
77. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
78. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
79. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
80. Pokrzywniak Maja KJ CH Jaszkowo
81. Polcyn Alicja Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
82. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (MJ.)
O031461
83. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
84. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
S
O025537
85. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
brak
86. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
87. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
88. Rybarczyk Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
89. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
90. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
91. Siwiec Natalia -
S
38153/19
-
92. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2009 (Mł.)
brak
93. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
94. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
95. Stanisławska Nadia Stajnia Carthago Michałowo
2009 (Mł.)
Brak
96. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
97. Szymankiewicz Adam Bez Przynależności Klubowej
98. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
99. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
100. Tomczyk Antosia Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
101. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O053084
102. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
103. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
104. Wojtasiewicz Wiktoria Stajnia Miranda
2005 (JM.)
brak
105. Wolska Joanna Stajnia Karino
S
brak
106. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
107. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
108. Wróbel Karolina JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
109. Zabłocka Zuzanna KJ Hubertus Lusowo
1999 (MJ.)
brak
110. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
111. Ziomek Bożena KJ Profil Piła
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

77

A-DJANGO XX POL xx Wałach siwa/xx F: xx
M: xx
xx xx
2.

69

AISZA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K027536 616999610317506
3.

68

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
4.

85

ANITA WIELKOPOLSKA POL - Klacz bułana/kuc:- F: -
M: -
brak -
5.

27

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
6.

105

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
7.

44

ARMAND WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643
8.

114

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
9.

124

AVATAR NN POL 2012 Wałach kara/130 F: Nn
M: Nn
Brak
10.

65

AXELL WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
11.

101

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/145 F: Alibaba
M: Bajka
brak pol 013670095101
12.

60

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
13.

86

BEAUTY KUC WALIJSKI POL 2014 Klacz gniada/kuc:115 F: Nn
M: Nn
Brak -
14.

99

BELGIA TYP SZLACH. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
K020743 616999680034111
15.

98

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
16.

42

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
K019523 616009680023811
17.

122

BERANG MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/164 F: ---
M: ---
Brak 616006680035013
18.

15

BIBI KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610227012
19.

51

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada/173 F: Lord Z
M: Dirmatine
K018392 5280030611662
20.

102

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
K029107 82601508032 F
21.

133

Bolero F:
M:
22.

145

Boss. F:
M:
23.

93

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano’s Ass
M: Branka
-
24.

139

Brooklin F:
M:
25.

90

BUENA SORTE MECKL POL 2013 Klacz skarogniada F: Bertolini /
M: Kronung / Festival Westfalia
brak
26.

89

BUTTJE BRUNO MECKL POL 2014 Wałach gniada F: Bertolini /
M: Kronung / Festival Westfalia
brak
27.

135

Caisar sm F:
M:
28.

47

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
K025958 DE418184016410 105ZY97
29.

134

Casius HOLSZT. GER 2004 stallion siwa/170 F: Chambertin
M: Baby Lagos
K008374 421000017104 102VD38
30.

34

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
31.

18

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
32.

23

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
33.

127

CHANTORIA B WESTF POL 2014 Klacz gniada/163 F: .
M: .
Brak .
34.

26

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211 105FV70
35.

62

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
36.

9

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/01 F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
K018773 DE441411351909
37.

56

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
38.

107

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
39.

75

CORIWAY HOL GER 2011 Klacz gniada/162 F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
40.

104

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
616 009 61 00137 13
41.

148

Coulthard OLD Niemcy 2008 wałach F: Chacco Blue
M: Lore Ley
42.

3

CZORT BRAK POL 2007 Wałach F: brak
M: brak
brak
43.

30

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
44.

132

Dasza KF POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
K006219 08260
45.

33

DIANTUS S OS GER 2015 Wałach gniada/168 F: DIARADO'S BOY/DIARADO
M: C-ATLANTA S/ATLANTUS/CHACCO-BLUE
Brak _
46.

64

DISNEY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:125 F: Szaman /
M: Dazy /
brak 616013610075812
47.

121

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
brak
48.

106

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
49.

2

DON OCTOVER BRAK POL 0000 Wałach F: brak
M: brak
brak
50.

76

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
51.

36

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
52.

81

EMET WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Siquest
M: Eska
brak 616007610146514
53.

1

Epoha-G F:
M:
54.

24

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
55.

112

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
56.

73

FERLINA KWPN NED 2010 Klacz gniada/170 F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
57.

19

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:113 F: Hertz
M: Fasada
brak
58.

20

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:113 F: Hertz
M: Fasada
brak
59.

110

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
brak
60.

100

FLORIDA Z . POL 2015 Wałach gniada/168 F: .
M: .
Brak .
61.

80

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
62.

74

FOTON SP POL 2003 Wałach gniada F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
63.

84

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
Brak
64.

16

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
65.

117

GARCIA HAFLINGER GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
brak
66.

78

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
K017844 616009610094909
67.

103

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
68.

128

Gracento S F:
M:
69.

31

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
70.

41

GRANDO B SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Gracja /
brak
71.

22

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino L
M: Grenlandia/Landos
K023319 brak
72.

10

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
brak 616013640084212
73.

25

HAMMER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Saratov / Le Voltaire
M: Honda / Einklang
K027570 616009530075011
74.

35

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
75.

43

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
76.

108

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
77.

57

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
78.

130

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
79.

88

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
80.

144

Inferno D F:
M:
81.

28

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
82.

40

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
83.

45

KADENCJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Czardasz
M: Kornela
K027644
84.

14

KAPRI WLKP POL 2011 Klacz gniada/161 F: Poker /
M: Korsyka /
brak 616007610076011
85.

147

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
86.

92

KATALEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo /
M: Kasjopea /
brak
87.

119

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
88.

123

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
89.

137

Kremona F:
M:
90.

50

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
K019898 616007610186409
91.

72

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada/180 F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
K025147 616007610137013
92.

61

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
K018124 616009680111609
93.

91

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma /
brak 616009510414609
94.

52

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
95.

87

LAWINA TYP KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999610229812
96.

17

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 056002W00298902
97.

136

Lilental F:
M:
98.

66

LILLY APH POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
99.

141

Liveta F:
M:
100.

49

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
101.

150

Lukas L F:
M:
102.

32

LUNA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: GODER / ODER
M: LIMBA / CASTILIO
K019780 616 999 64 00797 11
103.

46

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459
104.

140

Maciuś F:
M:
105.

48

MAD MAX SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Leonardo
M: Nela
Brak Brak
106.

63

MARAT Szlachetnapółkrwi POL 2006 Wałach gniada/168 F: Fapsort
M: Mgiełka
Brak brak
107.

82

MATADOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
brak -
108.

149

Mi - Mi F:
M:
109.

116

MONIQUE HAF NED 1999 Klacz kasztanowata/kuc:142 F: staros van de bosrand
M: stefanie van de tippe
brak
110.

131

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
111.

113

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
112.

94

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
113.

142

Nergal F:
M:
114.

83

NIDER NN POL 2000 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak NN
115.

111

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
116.

21

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
K026615
117.

37

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
K014551 POL009540055308
118.

125

PRADA NF PKSP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara
M: Pandora
K023852
119.

71

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
K011786 POL007610171207
120.

4

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 Wałach gniada F: QUVEE PRESTIGE
M: po LIMBUS
1 1
121.

138

Ramiro F:
M:
122.

97

RASCENIA STAR WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Casskeni ll
M: Rosa B
brak
123.

146

RED HERSHEY HANOWERSKA GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro’s Son II
M: Delia
KO23135
124.

54

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
125.

70

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
126.

67

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
127.

96

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
K024073 616007610012313
128.

120

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
129.

55

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
130.

39

SAMARA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Farmer /
M: Santina/Lavendell
K027079
131.

29

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104
132.

118

SELLANO BOY W WLKP POL 2008 Wałach siwa/157 F: Chellanos Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
K016618 POL007610112308
133.

6

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
K017438 616009640024410
134.

115

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
135.

129

Tajfun F:
M:
136.

95

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
137.

5

Tilexa Z F:
M:
138.

143

Tissu S F:
M:
139.

53

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
140.

126

URSES BIJOU K SP POL 2014 Ogier gniada/176 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Urabelle / Germus R
K026380 616009580407114
141.

38

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
K020881 DE431310523411
142.

59

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
143.

58

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
K012790 616013570344607 105FF36
144.

79

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
145.

109

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2019-05-11
16
2019-05-11
7
Antkowiak Nikola
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (86)
2019-05-12
9
2019-05-12
9
Basta Nikola
Stajnia Nowina
GUARIBA (10)
2019-05-11
9
2019-05-11
13
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2019-05-11
16
2019-05-12
10
2019-05-12
7
2019-05-11
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2019-05-11
17
2019-05-11
1
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (117)
2019-05-11
12
2019-05-11
5
2019-05-12
2
2019-05-12
2
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-05-11
11
2019-05-11
2
2019-05-12
2
100
2019-05-12
2019-05-12
3
100
2019-05-12
3
150
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-05-11
6
2019-05-11
23
Chmielowska Emilia
KJ Agro-Handel Śrem
FERLINA (73)
2019-05-11
14
2019-05-11
17
CORIWAY (75)
2019-05-11
11
2019-05-11
3
150
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2019-05-11
12
2019-05-11
25
ALIOR (68)
2019-05-11
20
2019-05-11
18
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
MONIQUE (116)
2019-05-11
6
2019-05-11
2019-05-12
10
2019-05-12
3
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (52)
2019-05-11
15
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2019-05-12
8
2019-05-12
5
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (38)
2019-05-11
8
2019-05-11
12
SAMARA (39)
2019-05-11
18
2019-05-11
2019-05-12
8
2019-05-12
2019-05-11
1
2019-05-11
17
2019-05-12
10
2019-05-12
7
Dąbrowski Bogusz
LKJ Mieczownica
Lukas L (150)
2019-05-12
9
2019-05-12
2
150
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
ARMAND (44)
2019-05-12
7
2019-05-12
7
2019-05-12
7
2019-05-12
2019-05-12
3
2019-05-12
Darul Maria
KJ Zagórów
2019-05-12
1
2019-05-12
7
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LA CASA (91)
2019-05-11
22
2019-05-11
15
2019-05-11
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-05-11
29
2019-05-11
22
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (147)
2019-05-12
2
2019-05-12
3
50
Fragstein Piotr
U.K.S Podkowa Moryń
Casius (134)
2019-05-11
16
2019-05-11
2019-05-12
10
2019-05-12
Caisar sm (135)
2019-05-11
27
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Lilental (136)
2019-05-11
17
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
Kremona (137)
2019-05-11
7
Ramiro (138)
2019-05-11
8
2019-05-11
30
2019-05-12
4
Fragstein-Niemsdorff Karolina
UKS ,,Podkowa w Moryniu
Brooklin (139)
2019-05-11
17
2019-05-11
27
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Gałecka Martyna
Stajnia Karino
LILLY (66)
2019-05-11
15
2019-05-11
8
Gardas Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
KLEO (119)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (123)
2019-05-11
31
2019-05-11
16
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (115)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2019-05-11
14
2019-05-11
28
2019-05-11
2
2019-05-11
1
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-05-11
5
2019-05-11
21
2019-05-11
26
2019-05-11
5
2019-05-11
3
100
2019-05-11
2
200
2019-05-11
2019-05-11
4
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (106)
2019-05-11
3
2019-05-11
8
Grzechowiak Marcin
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (84)
2019-05-12
5
2019-05-12
11
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (18)
2019-05-11
2019-05-11
16
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (53)
2019-05-11
19
2019-05-11
31
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (109)
2019-05-11
11
2019-05-11
9
Guźniczak Piotr
bpk
DALIO (30)
2019-05-11
10
2019-05-11
6
Heigelmann Weronika
Racocki Klub Jeździecki
2019-05-11
27
2019-05-11
32
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (113)
2019-05-11
23
2019-05-11
2
150
2019-05-12
1
200
2019-05-12
1
250
AVALETTO (114)
2019-05-11
1
200
2019-05-11
1
250
2019-05-12
1
150
Janowicz Natalia
Rio Grande Krosinko
FLORYDA (80)
2019-05-12
7
2019-05-12
8
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-05-11
6
2019-05-11
19
Jóźwiak Gabrysia
KJ Kapada Wiry
LUNA (32)
2019-05-11
2
2019-05-11
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
CZORT (3)
2019-05-11
2
2019-05-11
2
2019-05-12
4
2019-05-12
3
Kamińska Oliwia
Rio Grande Krosinko
ANITA (85)
2019-05-12
2019-05-12
4
AVATAR (124)
2019-05-12
6
2019-05-12
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (133)
2019-05-11
4
2019-05-11
9
2019-05-12
1
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (70)
2019-05-11
27
2019-05-11
PRADO (71)
2019-05-11
16
Kaźmierczak Julia
WTK Hermanów
BRANEK (93)
2019-05-11
1
2019-05-11
17
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
Boss. (145)
2019-05-12
4
2019-05-12
6
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
2019-05-11
2
100
2019-05-11
8
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2019-05-11
3
2019-05-11
12
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (120)
2019-05-11
3
2019-05-11
11
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (103)
2019-05-11
27
2019-05-11
22
2019-05-11
17
2019-05-11
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
CHANTEL (23)
2019-05-11
4
2019-05-11
1
150
2019-05-11
20
2019-05-11
4
Kubiak Zuzanna
Brak
MARAT (63)
2019-05-12
2019-05-12
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2019-05-12
5
2019-05-12
3
2019-05-12
2
2019-05-12
2
Kudłaszyk Mia
Rio Grande Krosinko
NIDER (83)
2019-05-12
6
2019-05-12
9
Kujawa Agata
JKS Gold Tem
COLOX CUP (107)
2019-05-11
7
2019-05-11
10
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
KRES (72)
2019-05-11
18
2019-05-11
7
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2019-05-11
2019-05-11
3
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Majewska Milena
Niezrzeszony
BERANG (122)
2019-05-11
3
2019-05-11
8
2019-05-12
4
2019-05-12
4
Marcinkowska Maja
KJ CH Jaszkowo
HAMMER (25)
2019-05-11
2019-05-11
Matławski Piotr
bpk
2019-05-11
3
50
2019-05-11
6
2019-05-11
13