Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 07:00:24
2019-05-15 21:30:00
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 07:00:22
2019-05-15 21:20:21
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:53
2019-05-15 20:37:59
Maja Nagła SIWEK
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:48
2019-05-15 20:37:01
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:43
2019-05-15 18:35:29
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:38
2019-05-15 16:50:09
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:33
2019-05-15 16:49:02
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:24
2019-05-15 16:20:36
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:21
2019-05-15 16:18:59
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:21:15
2019-05-15 12:07:12
Maciej Głuszek ELDUNARI
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:21:17
2019-05-15 12:06:36
Maciej Głuszek COLLIEN
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:21:18
2019-05-15 12:05:47
Maciej Głuszek MISI
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:21:34
2019-05-15 12:04:36
Piotr Kukawka MISTRALL
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:20:16
2019-05-15 12:03:26
Martyna Derengowska TOFFI
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:20:10
2019-05-15 12:03:16
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:20:06
2019-05-15 12:02:33
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:19:50
2019-05-15 12:02:23
Natalia Banach BELGIA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:05:08
2019-05-15 08:51:01
Izabela Winter DURGA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 07:23:46
2019-05-14 20:27:33
Iwona Sitowska LINDY HOP
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 07:23:49
2019-05-14 20:19:24
Iwona Sitowska URSES BIJOU K
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 07:23:55
2019-05-14 18:12:29
Bartosz Goszczyński HIJA LISA DADERO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 15:52:51
2019-05-14 13:59:18
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 15:52:54
2019-05-14 13:58:06
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:33:09
2019-05-14 09:18:44
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:33:11
2019-05-14 08:23:21
Adam Goszczyński POKER
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:26:40
2019-05-13 23:36:04
Alicja Łączkowska BLANCA K
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:26:44
2019-05-13 23:34:37
Natasza Rosin SKARLET
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:26:47
2019-05-13 23:28:41
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:26:49
2019-05-13 23:23:52
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:26:53
2019-05-13 22:53:15
Olga Patecka SNOOPY
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:26:56
2019-05-13 22:27:22
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:26:58
2019-05-13 21:24:44
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:04:12
2019-05-13 09:22:52
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:04:09
2019-05-12 16:36:35
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 24/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:37:14
2019-05-12 16:32:49
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:04:04
2019-05-12 13:47:55
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:04:02
2019-05-12 13:00:27
Magdalena Potysz KOSTEK
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:26
2019-05-12 12:38:21
Agnieszka Ciurzyńska BRENDI S
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:56
2019-05-12 11:31:41
Pola Gumienna TIFI
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:53
2019-05-12 11:31:07
Natalia Przybyła TIFI
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:49
2019-05-12 11:02:33
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:45
2019-05-12 11:00:27
Agata Maćkowska GABON
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:37
2019-05-12 10:58:52
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:36
2019-05-12 10:56:12
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:33
2019-05-12 10:55:25
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:19
2019-05-12 10:54:54
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:35:46
2019-05-11 20:55:21
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:35:51
2019-05-11 20:51:39
Zofia Epting CHILI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:19:54
2019-05-11 19:40:49
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:19:58
2019-05-11 19:40:09
Jan Kurek ALLEGRA S
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:07
2019-05-11 19:38:34
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:14
2019-05-11 19:38:05
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 32/RJ i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką 130/135 cm - Art.238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:03:17
2019-05-11 13:01:15
Oliwia Pleśnierowicz PASJA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:26
2019-05-11 12:58:41
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:32
2019-05-11 01:47:12
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:37
2019-05-11 01:42:55
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 32/RJ i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką 130/135 cm - Art.238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:41
2019-05-10 21:26:47
Oliwia Chlasta SELLANO BOY W
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:45
2019-05-10 18:44:38
Amelia Górnicka BUCEFAL
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:51
2019-05-10 17:18:29
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:42:45
2019-05-10 12:14:17
Anna Kępa JUBEL
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:42:47
2019-05-10 12:10:59
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:42:49
2019-05-10 12:10:02
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:42:51
2019-05-10 12:09:24
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:42:53
2019-05-10 12:08:09
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:55
2019-05-10 12:07:01
Kornelia Górnicka KARA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:42:57
2019-05-10 12:05:55
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:42:59
2019-05-10 10:36:30
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:43:00
2019-05-10 10:35:00
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:28:59
2019-05-09 21:41:56
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 32/RJ i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką 130/135 cm - Art.238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:29:02
2019-05-09 19:18:38
Laura Walicka WOJTEK
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 15:19:25
2019-05-09 18:24:17
Małgorzata Pogonowska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:35:01
2019-05-09 15:05:04
Nadia Błaszczyk KUMANGO
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:35:04
2019-05-09 14:55:17
Antonina Strzelec PRETTY STAR
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:35:10
2019-05-09 14:54:04
Eryka Mikołajczyk NADIR
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:36:37
2019-05-09 11:29:02
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:36:40
2019-05-09 11:26:23
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 31/Dz I/-Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:08:09
2019-05-08 23:05:32
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:59:16
2019-05-08 14:16:02
Natalia Sydow IMOLA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:10:37
2019-05-08 11:56:14
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:10:40
2019-05-08 11:55:41
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:10:45
2019-05-08 10:27:50
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:10:50
2019-05-08 10:23:34
Nel Skotarczak DENIS
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:33:13
2019-05-08 10:22:14
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:10:55
2019-05-08 10:21:11
Nel Skotarczak LUNA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:30:01
2019-05-08 09:16:55
Martyna Kamińska FOREST
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:13
2019-05-07 20:23:17
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:19
2019-05-07 20:21:51
Kaja Korbalewska CELESTE
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:23
2019-05-07 20:00:50
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:26
2019-05-07 19:58:34
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:28
2019-05-07 19:47:35
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:30
2019-05-07 19:45:25
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:34
2019-05-07 19:44:42
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:09:37
2019-05-07 19:43:39
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 14:28:39
2019-05-07 11:32:36
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 34/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:06:01
2019-05-06 22:25:01
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:06:05
2019-05-06 21:06:27
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:06:12
2019-05-06 21:02:21
Miłosz Frąckowiak CASILON B
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:55:46
2019-05-06 15:47:27
Karolina Pala ROMICA R
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:34:58
2019-05-06 11:36:10
Natalia Łazowska NESKA
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:35:10
2019-05-06 10:55:53
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:35:13
2019-05-06 10:46:05
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:36:32
2019-05-05 21:52:57
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:36:35
2019-05-05 15:36:13
Zuzanna Grygier EMICA
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 15:31:37
2019-05-05 15:23:10
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 15:31:32
2019-05-05 13:22:41
Justyna Klinikowska NICPOŃ
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:25:22
2019-05-03 12:15:42
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:52:28
2019-05-02 13:46:39
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:52:25
2019-05-02 13:45:48
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:52:21
2019-05-02 13:44:40
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:52:18
2019-05-02 13:44:03
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:52:15
2019-05-01 12:49:33
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:19:29
2019-04-29 12:48:15
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:19:26
2019-04-29 11:57:37
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:38:36
2019-04-28 19:03:58
Maciej Handzlik LUCILLA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:38:26
2019-04-28 18:39:05
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:38:23
2019-04-28 18:38:08
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 09:36:58
2019-04-28 14:27:23
Aleksandra Kinecka WASUAN
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 07:41:06
2019-04-25 23:07:33
Kaja Żuk BODER
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 07:41:11
2019-04-25 23:05:42
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 08:17:41
2019-04-20 22:39:36
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:25
2019-04-09 18:47:39
Kawa Marta GRAPPA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:52:12
2019-04-09 18:46:39
Masza Galocz SCYTIA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:29
2019-04-09 18:36:20
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:31
2019-04-09 18:34:36
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:33
2019-04-09 18:31:28
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
2. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
3. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
4. Błaszczyk Nadia Ostrowski KJ Oxer
2004 (J.)
O040244
5. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
6. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
7. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
8. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
9. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O051804
10. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
11. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
12. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
13. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (J.)
O048511
14. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
15. Frąckowiak Miłosz Klub Jeździecki WSH Equifirst PRZYBYSZEWO
S
O013813
16. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
17. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
18. Głuszek Maciej UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
O009437
19. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
20. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
21. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
22. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
23. Goszczyński Adam bpk
2011 (Mł.)
brak
24. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
25. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
26. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
27. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
28. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
29. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
30. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
31. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
32. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
33. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
34. Kępa Anna Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047116
35. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
36. Kinecka Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Hanna
S
O009044
37. Klinikowska Justyna St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2007 (JM.)
O045639
38. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
39. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
40. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
41. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
42. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
43. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
44. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
45. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
46. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
47. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
48. Kukawka Piotr UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
O013908
49. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
50. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
51. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
52. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
53. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
54. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (MJ.)
O037313
55. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
56. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
brak
57. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
58. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
59. Marta Kawa KJK Romico
2007 (JM.)
brak
60. Mikołajczyk Eryka OKJ Oxer Wtórek
2007 (JM.)
O052725
61. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
62. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
63. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
64. Pala Karolina bpk
S
O034722
65. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
66. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O052854
67. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
68. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
69. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
70. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
71. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
72. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
73. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
brak
74. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2006 (JM.)
O035554
75. Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
76. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
77. Pogonowska Małgorzata Pony Jumping Team
2005 (JM.)
brak
78. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
79. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
80. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
81. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
82. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
83. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
84. Sacherski Dawid bkp
2001 (MJ.)
O045553
85. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
86. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
87. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
88. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
89. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
90. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
brak
91. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
92. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
93. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
94. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
95. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O053084
96. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (JM.)
BRAK
97. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
98. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
99. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
100. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (J.)
O034429
101. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
102. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

123

AISZA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K027536 616999610317506
2.

89

AKT WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
3.

31

ALLEGRA S SSS POL 111 Klacz inna/111 F: 11
M: 11
1111 111
4.

105

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
5.

60

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
6.

140

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
7.

45

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
8.

23

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
K019046 616007610192509
9.

108

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
10.

132

BELGIA TYP SZLACH. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
K020743 616999680034111
11.

134

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
K027696
12.

127

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N
M: Bella Luna
K022352 DE422220086308
13.

148

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger
M: Bajka
616013682003512
14.

117

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
15.

43

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K011263 POL999670038998
16.

42

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
K012614 POL007670039098
17.

3

Bolero F:
M:
18.

85

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
19.

145

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
20.

112

BRENDI S NN POL 2010 Klacz gniada F: nn
M: nn
K019973
21.

29

BUCEFAL - GER - Gleiding bay/kuc:- F: -
M: -
- -
22.

24

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
23.

62

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
K014617 616009670115305
24.

126

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
25.

40

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
brak 616007600155013
26.

88

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
27.

114

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
28.

6

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
29.

64

CASILON B OLDENBURSKA GER 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro I
M: May
brak
30.

122

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
31.

67

CELESTE WESTF POL 2015 Klacz siwa/166 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
32.

41

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
K012893 DE433332504905 104DN43
33.

96

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
34.

150

Ciabeau F:
M:
35.

69

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
36.

65

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
Brak 616009670117409
37.

137

COLLIEN MEKL GER 2006 Klacz gniada F: Collini / Contender
M: Gran Gloria / Grand Amour
K023834 DE427270498906
38.

141

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
616 009 61 00137 13
39.

91

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K026372 616999610314508
40.

66

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
K026652 DE441410859613
41.

50

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
K020057 POL013600071409
42.

116

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
43.

76

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
K018170 POL013660381205
44.

81

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
45.

131

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
46.

136

ELDUNARI SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Ulco
M: Emily
brak
47.

21

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
48.

68

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
49.

75

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
50.

63

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
51.

92

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
52.

74

FOREST WELSH PONY DEN 2005 Wałach gniada/kuc:114 F: Chablis Pip / Trefaes
M: Tanggards Freja / Springbourne
K013174 208333WE0506431
53.

26

FRANKENHOEH`S MYLORD KUC WALIJSKI GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870
54.

109

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
55.

106

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy
M: Grażka
K011908
56.

98

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
57.

37

GRAPPA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 61699960028612
58.

80

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
59.

143

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
60.

130

HIJA LISA DADERO KWPN NED 2012 Klacz siwa/170 F: Lucky Boy /
M: Monaliza /
K027721 528003201206560
61.

95

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
62.

1

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
63.

78

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: Santos / Guidam
M: Indykcja / Grandioso
K024490 616 007 61 01612 12
64.

119

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
65.

44

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
66.

99

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar / Ismael
M: Lenny / Condor
brak -
67.

51

JACODI'S ANJA'S ALENA NEW FOREST PONY POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
K026248 528018020092051
68.

97

JAŚMIN ... POL 0000 Wałach inna/kuc:uyf F: Nn
M: Nn
K021920
69.

79

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
70.

8

JOLY'S HOUSTON NEW FOREST PONY BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
K022358 056011020100145
71.

87

JUBEL KUC WAL POL 2004 Ogier siwa/kuc:129 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
K019226 616013670044104
72.

73

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
73.

30

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
74.

53

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
K027071 528008070049307
75.

120

KANTJE’S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147cm F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
Brak 528210002312033
76.

104

KARA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K021103 616999610260505
77.

93

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
78.

56

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
79.

113

KOSTEK TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
Brak 616999610190115
80.

82

KUMANGO WLKP POL 2008 Klacz srokata F: Mango
M: Kujawianka
brak
81.

47

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
82.

4

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
83.

133

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
K025870
84.

147

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
85.

107

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
86.

149

Liga F:
M:
87.

128

LINDY HOP HOL. GER 2010 Wałach gniada/167 F: Lasino
M: Mira XI/ Corrado I
0000 DE 421000254310
88.

57

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
89.

46

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K019266 007520003706 K019266
90.

77

LUNA NN POL 2010 Klacz gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
K026657 528009101178093
91.

103

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
92.

7

Mimmi F:
M:
93.

34

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
94.

138

MISI SP POL 2012 Klacz skarogniada F: Barros
M: Malezja
K026498
95.

139

MISTRALL SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Ulco
M: Mila
K026896 61600961023615
96.

2

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
97.

84

NADIR WLKP POL 2004 Wałach gniada/kuc:148 F: Ptasznik / Turban
M: Nowela / Ninos
K010899 POL007611455704
98.

115

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Daj Cash / Jakobin
M: Nektarynka / Jantar
K023790 616999520138511
99.

70

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
100.

58

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
K021849 POL013520044804
101.

55

NICPOŃ KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Barako /
M: Nutella /
K017966
102.

124

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
103.

5

Oliwier OLD GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
104.

39

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
105.

32

PASJA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:151 F: Szron
M: Persja
brak -
106.

22

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
K018275 616007670117910
107.

48

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
108.

125

POKER KUC WALIJSKI POL 1998 Ogier siwa/kuc:120 F: Folkert /
M: Gemstone Philadelphia /
brak -
109.

83

PRETTY STAR KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:138 F: Ptasznik
M: Palmira
brak brak
110.

9

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K004906 POL999610031997
111.

38

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
112.

71

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam de Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
113.

28

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 Klacz gniada/kuc:134 F: Noble Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
brak
114.

52

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
K017920 POL013540072804
115.

61

ROMICA R Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Campari M
M: Romana
K015912
116.

94

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
117.

59

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
118.

11

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616 009 53 02990 09 616009530299009
119.

102

SELLANO BOY W WLKP POL 2008 Wałach siwa/157 F: Chellanos Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
K016618 POL007610112308
120.

101

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
K011133 DE421000203607
121.

146

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
122.

118

SKARLET TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz kasztanowata/167 F: NN
M: NN
Brak 616098200156750
123.

121

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
K020877 616013610299008
124.

110

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
K014194 POL013640083408
125.

142

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
126.

54

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
127.

72

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
K014650 12352
128.

111

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
129.

144

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
130.

135

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada F: Protest
M: Tala
K024569
131.

49

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
132.

129

URSES BIJOU K SP POL 2014 Ogier gniada/176 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Urabelle / Germus R
K026380 616009580407114
133.

90

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
K019089 616013610101109
134.

19

WASUAN SP POL 2009 Wałach gniada/169 F: Guffi / Grandeur
M: Winett / Weinberg
K018363 616009670088009 105WU41
135.

86

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
brak
136.

100

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
Rider Club
Competition
Prize
Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
90 cm
Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
bon 70
Błaszczyk Nadia Ostrowski KJ Oxer
L
Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
60 cm
Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
bon 200
Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
100 cm
Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
100
SUM:
100.00
Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
Frąckowiak Miłosz Klub Jeździecki WSH Equifirst PRZYBYSZEWO
100
SUM:
100.00
Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
bon 50
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
150
SUM:
150.00
Gniadek Oliwia bpk
150
200
SUM:
350.00
Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
70 cm
bon 80
Goszczyński Bartosz bpk
150
200
SUM:
350.00
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
100 cm
bon 100
Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
N
Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
bon 100
Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
bon 50
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
bon 100
Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
bon 100
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
bon 200
SUM:
100.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
50
SUM:
50.00
Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
80 cm
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
bon 150
Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
bon 150
Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Marta Kawa KJK Romico
70 cm
Mikołajczyk Eryka OKJ Oxer Wtórek
80 cm
Oleś Magdalena KJ Picador
L
Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
bon 130
Patora Nikol MUKJ Kosówka
bon 50
Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
bon 150
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
L
Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
bon 130
bon 80
Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
bon 50
bon 50
Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
150
bon 200
80 cm
SUM:
150.00
Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
bon 80
Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
70 cm
Pogonowska Małgorzata Pony Jumping Team
70 cm
Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
bon 120
bon 120
Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
50
SUM:
50.00
Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
70 cm
Styła Olga Rio Grande Krosinko
bon 120
Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
200
250
150
250
SUM:
850.00
Wysoczański Filip KJ Michałówka
bon 50
Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
bon 100
Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
L
bon 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
2019-05-18
12
2019-05-18
22
2019-05-19
1
90 cm
Banach Natalia
BPK - LUL
BELGIA (132)
2019-05-19
4
2019-05-19
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
PYSIA (9)
2019-05-18
19
2019-05-19
3
bon 70
DENIS (76)
2019-05-18
1
Błaszczyk Nadia
Ostrowski KJ Oxer
KUMANGO (82)
2019-05-17
2019-05-17
9
2019-05-18
7
2019-05-18
7
2019-05-19
3
L
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (88)
2019-05-18
3
2019-05-18
4
2019-05-19
2019-05-19
2
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (89)
2019-05-18
15
2019-05-18
2019-05-19
9
2019-05-19
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
60 cm
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (75)
2019-05-17
6
2019-05-17
2
2019-05-19
1
bon 200
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
2019-05-17
5
2019-05-17
5
2019-05-18
15
2019-05-18
6
2019-05-19
8
100 cm
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
BRENDI S (112)
2019-05-18
15
2019-05-18
9
2019-05-19
8
2019-05-19
7
NAITIRY (115)
2019-05-19
2019-05-19
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (47)
2019-05-18
7
2019-05-19
3
100
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-17
12
2019-05-17
8
2019-05-18
19
2019-05-18
3
2019-05-19
2
bon 100
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (135)
2019-05-18
12
2019-05-18
1
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (96)
2019-05-17
12
2019-05-17
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Frąckowiak Miłosz
Klub Jeździecki WSH Equifirst PRZYBYSZEWO
2019-05-18
3
100
MISTRALL (139)
2019-05-19
4
2019-05-19
1
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
SCYTIA (11)
2019-05-17
4
2019-05-17
2019-05-18
7
2019-05-18
5
2019-05-19
4
bon 50
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (85)
2019-05-18
6
2019-05-18
3
150
2019-05-19
Głuszek Maciej
UKJ Leśny Dwór Pakówka
ELDUNARI (136)
2019-05-18
21
2019-05-18
1
2019-05-19
13
2019-05-19
4
COLLIEN (137)
2019-05-18
2019-05-19
13
2019-05-19
8
MISI (138)
2019-05-18
17
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
5
Gniadek Oliwia
bpk
2019-05-18
9
2019-05-18
5
2019-05-19
1
150
2019-05-19
1
200
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
Mimmi (7)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
BUCEFAL (29)
2019-05-17
3
2019-05-17
8
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
70 cm
2019-05-17
8
2019-05-17
4
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
3
bon 80
Gornicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
2019-05-17
7
2019-05-17
12
2019-05-18
11
2019-05-18
12
2019-05-19
KARA (104)
2019-05-17
3
2019-05-17
8
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
11
Goszczyński Adam
bpk
POKER (125)
2019-05-17
1
2019-05-17
2
Goszczyński Bartosz
bpk
Ciabeau (150)
2019-05-18
2
150
2019-05-18
2
200
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-05-17
12
2019-05-17
8
2019-05-18
18
2019-05-19
8
100 cm
2019-05-17
12
2019-05-17
3
2019-05-18
20
2019-05-19
2
bon 100
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (111)
2019-05-18
1
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (133)
2019-05-18
2019-05-18
1
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
LUCILLA (46)
2019-05-17
7
2019-05-17
PIGMENT (48)
2019-05-17
11
2019-05-17
3
2019-05-19
6
2019-05-18
1
2019-05-18
2
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (56)
2019-05-17
2019-05-17
3
2019-05-18
<