Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
212 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:00:30
2019-09-11 11:41:32
Tomasz Pawlicki NEKANTOS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 11:11:58
2019-09-11 11:00:14
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 11:12:04
2019-09-11 10:59:53
Ewa Jarczyńska SIWA (MISSY GREY)
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 11:11:45
2019-09-11 10:57:13
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:52:24
2019-09-11 10:47:55
Laura Liszka GEORGIA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:42:36
2019-09-11 09:42:23
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:32:58
2019-09-11 08:58:15
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
205 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:33:53
2019-09-11 08:52:39
Ireneusz Kondratowicz FRESCA
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:34:27
2019-09-11 08:51:44
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:23:26
2019-09-11 08:44:44
Weronika Hruzik LOLEK
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:13
2019-09-11 07:56:40
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska KARUSO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:24:24
2019-09-11 00:58:16
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:23
2019-09-10 23:45:28
Julia Bruska BRETON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:37
2019-09-10 23:44:28
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:44
2019-09-10 23:43:31
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:34:52
2019-09-10 22:51:58
Anastazja Braun WARKA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:04:04
2019-09-10 22:25:09
Marta Puchalska CHANTEL
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:05:10
2019-09-10 22:14:58
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:35:40
2019-09-10 21:54:38
Natalia Łączkowska BAD BOY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:36:24
2019-09-10 21:54:21
Agnieszka Habernik MALAJKA
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:05:22
2019-09-10 21:51:38
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:05:53
2019-09-10 21:50:07
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:04
2019-09-10 21:48:58
Judyta Perek IMBIR
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:14
2019-09-10 21:47:55
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:38:53
2019-09-10 21:47:50
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:37:15
2019-09-10 21:45:06
Agnieszka Habernik SEWILLA L
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:36
2019-09-10 21:42:02
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:48
2019-09-10 21:23:52
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:55
2019-09-10 21:23:20
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:06
2019-09-10 21:19:06
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:15
2019-09-10 20:54:12
Marta Mamys NANDA DEWI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:24
2019-09-10 20:53:16
Aleksandra Krupińska KONRAD
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:31
2019-09-10 20:36:09
Dominika Gardas KLEO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:40
2019-09-10 20:35:33
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:44:58
2019-09-10 20:21:09
Klementyna Cajske HASIRO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:43:16
2019-09-10 20:20:38
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:43:46
2019-09-10 20:20:14
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:39:38
2019-09-10 20:19:44
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:32:47
2019-09-10 20:19:14
Aleksander Lauk CARROSO AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:32:52
2019-09-10 20:18:33
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:42:06
2019-09-10 20:17:53
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:32:57
2019-09-10 20:17:09
Angelika Pawlak CALASIA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:41:58
2019-09-10 20:16:33
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:08:12
2019-09-10 20:11:25
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:41:18
2019-09-10 20:11:00
Weronika Kamińska KARA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:29:15
2019-09-10 20:04:10
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:08:49
2019-09-10 20:00:39
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:27:02
2019-09-10 19:21:24
Zofia Wizła EKSPLOZJA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:09:37
2019-09-10 17:24:32
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:31:13
2019-09-10 14:10:40
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:36:34
2019-09-10 13:34:50
Wiktoria Łozowska ANTONIO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:36:38
2019-09-10 13:28:30
Wiktoria Łozowska GINGERBREAD RED WINE Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:39:03
2019-09-10 13:27:59
Jarosław Skrzyczyński WILD HUNTER
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:39:00
2019-09-10 13:27:30
Jarosław Skrzyczyński PAGANINI
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:56
2019-09-10 13:27:07
Jarosław Skrzyczyński CHABLIS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:50
2019-09-10 13:26:44
Patryk Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:48
2019-09-10 13:26:11
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:44
2019-09-10 13:20:44
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:19:14
2019-09-10 13:18:08
Łukasz Krajewski ORLANDO L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:20:07
2019-09-10 12:19:48
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:20:11
2019-09-10 12:06:04
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:20:13
2019-09-10 12:04:56
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 10:58:44
2019-09-10 10:48:08
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:00:36
2019-09-10 10:46:27
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:00:38
2019-09-10 10:45:46
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:03:37
2019-09-10 10:40:25
Luiza Niemiec SIR ANTONIO 2
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:03:14
2019-09-10 10:29:15
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:05:51
2019-09-10 10:28:14
Natalia Ellman HEROS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:04:39
2019-09-10 10:26:47
Nadia Szewc MON AMIE
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:07:05
2019-09-10 10:24:31
Patrycja Ellman MIRIAM
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:07:17
2019-09-10 10:14:26
Patrycja Ellman OMBOS ZILVERSTER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 10:52:22
2019-09-10 09:58:55
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:02:45
2019-09-10 09:38:31
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 10:51:55
2019-09-10 09:33:41
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:45:44
2019-09-10 07:21:26
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:12:56
2019-09-09 23:58:29
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:04
2019-09-09 23:57:00
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:08
2019-09-09 23:55:37
Zuzanna Mroczek KANTJE'S ELTON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:13
2019-09-09 23:42:16
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:21
2019-09-09 23:37:42
Jan Kurek FELLOW
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:26
2019-09-09 23:36:50
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:32
2019-09-09 23:36:16
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:48
2019-09-09 23:34:55
Marianna Kołacka JAŚMIN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:52
2019-09-09 23:34:27
Lena Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:57
2019-09-09 23:33:35
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:33:02
2019-09-09 22:07:14
Nicole Młynarz SKARB
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:33:07
2019-09-09 22:06:15
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:24
2019-09-09 22:06:03
Milena Majewska FONTMELL JUSTINE
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:28
2019-09-09 21:41:20
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:33
2019-09-09 20:53:06
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:39
2019-09-09 20:52:53
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:46
2019-09-09 19:52:32
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:53
2019-09-09 19:20:18
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:59
2019-09-09 19:14:48
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:05
2019-09-09 19:02:03
Lena Kosicka ZENTIS
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:13
2019-09-09 17:51:06
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:18
2019-09-09 16:10:30
Marta Echaust EMIKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:24
2019-09-09 16:09:43
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:29
2019-09-09 16:09:01
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 16:02:22
2019-09-09 15:23:45
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:13:21
2019-09-09 15:12:57
Barbara Kurek GRANIM
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:58:10
2019-09-09 14:57:23
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:42:16
2019-09-09 13:36:08
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:05:12
2019-09-09 12:55:38
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:05:15
2019-09-09 12:55:20
Natalia Przybyła TIFI
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:05
2019-09-09 12:37:58
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:37:55
2019-09-09 12:36:30
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:37:58
2019-09-09 12:34:58
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:07
2019-09-09 12:33:54
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:10
2019-09-09 12:11:47
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:14
2019-09-09 11:55:59
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:55:22
2019-09-09 11:01:20
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 11:11:37
2019-09-09 10:24:12
Jan Nieścior-Kreische QUINT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 11:11:51
2019-09-09 10:23:24
Jan Nieścior-Kreische KOSOW PETERSBURG
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:19
2019-09-09 08:42:45
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:23
2019-09-09 08:31:57
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:26
2019-09-09 08:31:33
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:08:50
2019-09-09 00:17:23
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:08:55
2019-09-09 00:17:05
Aleksander Dur QUINZI 5
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:01
2019-09-09 00:16:36
Aleksander Dur KARINO
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:14:48
2019-09-08 21:19:05
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:12
2019-09-08 21:16:14
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:17
2019-09-08 20:47:54
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:22
2019-09-08 20:47:30
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:25
2019-09-08 20:31:51
Julia Walorek FALCO
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:38
2019-09-08 20:25:14
Julia Walorek WEIDA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:51
2019-09-08 14:11:37
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:55
2019-09-08 14:11:17
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:01
2019-09-08 14:10:53
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:05
2019-09-08 10:17:21
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:09
2019-09-07 19:48:53
Anna Warzecha NIRVANA
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:14
2019-09-07 19:47:47
Katarzyna Dachterska FRESKA
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:19
2019-09-07 19:01:43
Krzysztof Wierzbicki MARICANTA-P
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:23
2019-09-07 19:00:54
Krzysztof Wierzbicki CHASSOT
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:32
2019-09-07 09:05:14
Jakub Dorynek EASTERN EXPRESS Z
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:37
2019-09-07 06:49:23
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:46
2019-09-06 23:02:13
Katarzyna Giec ALISTER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:51
2019-09-06 21:18:10
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:56
2019-09-06 21:17:25
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:02
2019-09-06 21:16:47
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:06
2019-09-06 21:04:04
Gabriela Woźniczka KAMFORA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:11
2019-09-06 21:03:38
Aleksandra Przewoźna NOBLOSZ
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:22
2019-09-06 17:26:41
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:26
2019-09-06 17:26:12
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:10:17
2019-09-06 12:55:23
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:37
2019-09-06 12:10:28
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:43
2019-09-06 10:20:45
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:49
2019-09-06 10:20:07
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:07
2019-09-06 10:19:58
Katarzyna Kaźmierczak KRISTIANO GL
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:11
2019-09-06 10:19:30
Zosia Handke KLAKIER
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:16
2019-09-06 09:59:25
Natalia Pacewicz CANARO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:30
2019-09-05 21:14:54
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 16:04:57
2019-09-05 21:14:16
Karolina Kozakiewicz CASTAL B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:52:10
2019-09-05 19:35:34
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:39
2019-09-05 19:18:54
Patrycja Czaplewska NORTA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:45
2019-09-05 18:58:32
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:47
2019-09-05 18:57:27
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:33:13
2019-09-05 17:14:43
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:57
2019-09-05 17:13:55
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:24:01
2019-09-05 15:09:14
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:09:48
2019-09-05 10:53:37
Paula Bartkowiak ARENA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:52
2019-09-05 07:39:45
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:35:38
2019-09-04 22:47:15
Maksymilian Kmieciak MALAGA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:35:43
2019-09-04 22:46:26
Kevin Nagórka SEKRETARIAT W
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:35:52
2019-09-04 22:44:19
Kevin Nagórka CASS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:29
2019-09-04 22:43:45
Kevin Nagórka SINGLE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:06
2019-09-04 22:43:05
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:10
2019-09-04 22:42:31
Łukasz Krajewski CATAMARA'N
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:17
2019-09-04 22:42:02
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:24
2019-09-04 22:40:48
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:28
2019-09-04 22:39:58
Łukasz Krajewski LEVANTE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:49:08
2019-09-04 22:26:07
Anna Walkowiak NERON
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:47
2019-09-04 22:15:25
Barbara Kurek BERNI KP
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:54
2019-09-04 21:33:55
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:37:12
2019-09-04 16:26:10
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 14:32:07
2019-09-04 13:45:22
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 14:32:10
2019-09-04 13:44:50
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 14:32:12
2019-09-04 13:44:08
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:11
2019-09-03 19:54:45
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:17
2019-09-03 19:53:25
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:19
2019-09-03 19:52:59
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:22
2019-09-03 17:28:52
Gabriela Kordus NIRVANA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:34
2019-09-03 17:21:23
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 08:54:02
2019-09-03 08:11:49
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 07:39:54
2019-09-02 21:40:19
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 07:40:48
2019-09-02 12:14:11
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:03:59
2019-09-02 11:55:21
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:03
2019-09-02 11:37:21
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:11
2019-09-02 11:36:35
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:15
2019-09-02 11:36:10
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:18
2019-09-02 11:35:11
Jacek Polikowski ASARI
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:20:46
2019-09-02 08:44:20
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:20:49
2019-09-02 07:44:43
Weronika Siejak MAYON L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:06
2019-09-01 20:13:23
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:12
2019-09-01 20:12:53
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:19
2019-09-01 20:09:24
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:24
2019-09-01 18:22:15
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:30
2019-09-01 18:16:37
Lidia Doczekalska HILTON
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:33
2019-09-01 14:02:48
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:36
2019-08-31 14:25:43
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:05:18
2019-08-31 13:07:16
Laura Sprenger ERR-CHARGER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:42:19
2019-08-31 13:06:45
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:51
2019-08-31 13:04:54
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:59
2019-08-30 17:04:20
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:41:02
2019-08-30 16:57:56
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:41:09
2019-08-30 15:28:49
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 07:52:52
2019-08-29 23:11:10
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 07:52:56
2019-08-29 20:43:57
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 07:49:51
2019-08-28 16:11:59
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 07:49:53
2019-08-28 16:11:23
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 07:43:07
2019-08-28 07:43:07
Berenika Biela PYSIA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 07:40:39
2019-08-28 07:40:39
Berenika Biela DENIS
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Bartkowiak Paula Bpk
S
Brak
4. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
5. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (JM.)
O049200
6. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
7. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
8. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
9. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
10. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
11. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
12. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
13. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O051804
14. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
16. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
17. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
18. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
19. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
20. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
21. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
22. Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem
S
O025010
23. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
24. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
25. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
26. Ellman Natalia bpk
2008 (JM.)
brak
27. Ellman Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
28. Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse
S
O053182
29. Frąszczak Zofia JKS Moskit Kalisz
2002 (J.)
O040032
30. Gardas Dominika Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
31. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
32. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (MJ.)
brak
33. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
34. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
35. Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn
S
O047118
36. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
37. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
38. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
39. Habernik Agnieszka Stajnia NF Championstud
S
Brak
40. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
41. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
42. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
brak
43. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
44. Hudzik Witold bpk
S
O039362
45. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
46. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
47. Jarczyńska Ewa Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
2002 (J.)
O035136
48. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
49. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
50. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O042012
51. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
52. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
53. Kabacińska Madison OJK Michałówka
2004 (J.)
brak
54. Kamińska Oliwia brak
2005 (JM.)
brak
55. Kamińska Weronika Klos budzyn
2009 (Mł.)
None
56. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
57. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
58. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
59. Kazimierska Alicja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
2003 (J.)
O043251
60. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
61. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
62. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
63. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
64. Kmieciak Maksymilian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O049634
65. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
66. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
67. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
68. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
69. Kordus Gabriela .
2010 (Mł.)
.
70. Kosicka Lena KS Centaurus Zielona Góra
2006 (JM.)
O048818
71. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
72. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
73. Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
S
O024213
74. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
75. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
76. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
77. Krupińska Aleksandra Stajnia NF Championstud
2005 (JM.)
Brak
78. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
79. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
80. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
81. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
82. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
83. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
84. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
85. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
86. Liszka Laura BPK
2009 (Mł.)
Brak
87. Łączkowska Natalia St. J Baborówko
2002 (J.)
O034366
88. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (J.)
O042459
89. Łozowska Wiktoria St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011944
90. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
91. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
92. Maciejuk Martyna KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2001 (MJ.)
O045909
93. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
94. Majewska Milena Niezrzeszony
2007 (JM.)
0053419
95. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
96. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
97. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
98. Mizgier Filip KJ CH Jaszkowo
S
O003383
99. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
100. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
2019 (Mł.)
O050772
101. Nagórka Kevin St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O026038
102. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
103. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
104. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
105. Niemiec Luiza KJ OLMET OstSped Ostrow Wlkp
2005 (JM.)
brak
106. Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń
S
O025341
107. Pakuła Marcin Bez Przynależności Klubowej
108. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
109. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (MJ.)
O033279
110. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
111. Pawlak Angelika Kudzyński KS Kłos
S
O038502
112. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
113. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
114. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
115. Piasecki Patryk CH JASZKOWO
S
O038258
116. Pieńkowska Jagoda Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
brak
117. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
118. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
119. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
120. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
121. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
122. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
123. Przewoźna Aleksandra Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2003 (J.)
O055873
124. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
125. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
126. Puchalska Marta St. J. Baborówko
S
O000870
127. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
128. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
129. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
130. Romanowska Marta St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
S
O0112863
131. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
132. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
133. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
134. Siejak Karolina Bez przynależności klubowej
135. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
136. Siejak Wiktoria JUKS Abakus
2019 (Mł.)
O034660
137. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
138. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
139. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
140. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
141. Skrzyczyński Patryk niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
142. Słomka Joanna .
S
O009627
143. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
144. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
145. Sołtysiak Zuzanna
146. Spendowska Adela St. J Baborówko
2002 (J.)
brak
147. Sprenger Laura Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O042255
148. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
149. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
150. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (JM.)
O047876
151. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
152. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
153. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
154. Szewc Nadia bpk
2010 (Mł.)
brak
155. Szott Martyna
156. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
157. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
158. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
159. Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O041443
160. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
161. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
162. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
163. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
164. Warzecha Anna KJ Kapada Wiry
S
O050929
165. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
166. Weigt Agata Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
S
O023367
167. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (MJ.)
O034662
168. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
169. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
170. Wiśniewska Adrianna Stowarzyszenie Rodan Club
171. Wizła Zofia bpk
2008 (JM.)
brak
172. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
173. Woźniczka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
174. Wrzosek Matylda Olga KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
175. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
176. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
177. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
178. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (MJ.)
O026237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

234

AKT SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
2.

106

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
3.

142

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
4.

96

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
5.

171

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
K015570 POL009610016307
6.

184

ANTONIO HAN POL 2014 Wałach siwa/174 F: Action Breaker
M: Agonara
B DE431319615814
7.

134

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
8.

20

ARENA WLKP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Harwest
M: Arara
Brak
9.

129

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
10.

141

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
11.

214

ARMANI RJT KUC KONNEMARA POL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140
12.

31

ARONA KOŃ ŚLĄSKI POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
brak 616008610013415
13.

50

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
14.

136

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
15.

223

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata/166 F: Moravia / Monsieur
M: Britanika / Aprizzo
K014839 POL009670052407
16.

172

BAJKA SHETLAND POL 2011 Klacz kara/kuc:- F: -
M: -
brak -
17.

256

Balcerona F:
M:
18.

153

BERANG MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: -
M: -
K026457 616006680035013
19.

71

BERNI KP WLKP POL 2013 Ogier gniada/164 F: Cruzeiro L /
M: Barbi /
brak 616007610167213
20.

252

Bolero F:
M:
21.

56

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
22.

194

BRETON SP POL 2005 Wałach skarogniada/162 F: nd
M: nd
nd pol009610143705
23.

113

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
K007900 616009670000501
24.

143

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
25.

44

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
26.

235

CALASIA SP POL 2015 Mare grey/- F: -
M: -
brak -
27.

1

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
K023095 DE431310256113
28.

245

Calisto 28 F:
M:
29.

119

CANARO HAN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Conteur /
M: Cualite /
brak -
30.

233

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
31.

97

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
32.

156

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
33.

249

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
34.

227

CARROSO AK SP POL 2015 Gleiding chestnut/- F: -
M: -
brak -
35.

65

CASS HOL GER 2010 Wałach siwa/167 F: Clinsmann / Cassini II
M: Ratinau / Carreno
K024996 DE421000507510
36.

49

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
K025070 421000505411
37.

76

CASTAL B HSH HUN 2010 Wałach gniada F: Agropoint Casilloc /
M: Chantal /
brak
38.

67

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
K021390 DE421000025210
39.

69

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
40.

42

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
brak
41.

47

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
42.

73

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
43.

188

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa / Escudo I
K026945 DE431310367313
44.

183

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
45.

260

Chacco Olympic F:
M:
46.

43

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
Brak Brak
47.

197

CHANTEL SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
48.

90

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
49.

77

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
50.

257

Charmony 3 F:
M:
51.

102

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
K019790 DE441411065705
52.

48

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
K023755 616009610115211
53.

253

Cimka F:
M:
54.

107

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
55.

75

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
K016465 DE441413067809
56.

203

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
57.

246

Corrida 2007 kara F:
M: Roszka
58.

228

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
59.

128

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
60.

230

COSTA SERENA . POL . Mare bay/kuc:. F: .
M: .
. .
61.

200

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
Brak 616999610218513
62.

133

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
K026652 DE441410859613
63.

216

CUBAL SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Liberatto P / Corofini
M: Corina / Lumpi
K025203 616009610022214
64.

240

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarownik /
M: Czesna /
K027679
65.

158

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
66.

41

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
67.

132

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
68.

26

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
K018170 POL013660381205
69.

162

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
brak 616007610132812
70.

219

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
71.

160

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf /
M: Demeter /
brak 009660493206
72.

58

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
73.

2

DON OCTOVER BRAK POL 0000 Wałach F: brak
M: brak
brak
74.

108

DONNA NAVONNA OLDENBURGER GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
K022738 de433330920512
75.

103

EASTERN EXPRESS Z Z POL 2014 Ogier gniada/168 F: Ekwador
M: Marinera
Brak 0560115Z55733314
76.

215

EKSPLOZJA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Jurand
M: Eleni
brak 616006610099814
77.

163

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
BRAK
78.

204

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K024914 616009610063312
79.

243

Era F:
M:
80.

8

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
K026049 616009610116213
81.

89

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
82.

120

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
83.

91

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/mk:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
K014704 POL013520019602
84.

146

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
1111 1111
85.

169

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
86.

226

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
87.

202

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
88.

155

FONTMELL JUSTINE KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz izabelowata/kuc:130 F: -
M: -
Brak -
89.

222

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
90.

221

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius
M: Franchesca
KO28445 brak
91.

100

FRESKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quality / Quinar
M: Fiolka / Gere
K025335 616009610093613
92.

211

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K026625 616007610194412
93.

159

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 616013661035413
94.

32

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
95.

248

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K002593 04712
96.

28

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
K016478 616009610223608 105KJ70
97.

237

GEORGIA NIEM. SPORT POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
K007242 DE457000253603
98.

220

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
99.

185

GINGERBREAD RED WINE Z WARMBLOOD POL 2015 Wałach siwa/163 F: Gemini CL /
M: L-Rovinia / Ramiro Z
K027949 056015Z55808015
100.

82

GITTE OF HERITAGE BWP BEL 2006 Klacz siwa/162 F: Nabab De Reve /Quidam De Revel
M: Viefke-S / Nonstop
K026427 BELW250920BWP
101.

255

Gloria. F:
M:
102.

116

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
103.

131

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
104.

51

GOOD-DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: NN
M: NN
K017464 616999610169110
105.

35

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
106.

148

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
107.

138

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
108.

38

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
109.

29

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/- F: Opan / Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
K028097 528003201105369
110.

218

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
111.

46

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
Brak Brak
112.

98

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo /
M: Georgina /
K012907 616009580872907
113.

21

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
114.

93

HARTEMOR R WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
K025383 616007610021413
115.

236

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
116.

68

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
117.

244

Hera F:
M:
118.

176

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos / Gepard
M: Hawana /
brak 616013610201410
119.

261

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa F: MORELOS/GEPARD
M: HAWANA/
brak 616013610201410
120.

37

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
121.

94

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
122.

53

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
123.

201

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
K015024 POL009610017308
124.

130

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
616007610161212 616007610161212
125.

52

IRMA KWPN POL 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K026769 528003201301387
126.

66

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa/- F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
K024606 BELW267970BWP
127.

62

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
128.

60

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
K009357 POL009611031904
129.

232

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
K021728 616006590203412
130.

149

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021920 616999600217912
131.

61

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
132.

205

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
K010873 POL009670056106
133.

187

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
K021135 POL970000003922
134.

254

Juba van de Suydersee F:
M:
135.

147

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
136.

110

KAMFORA NN POL nn Klacz kara/mk:nn F: nn
M: nn
brak
137.

144

KANTJE'S ELTON NEW FOREST PONY POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:11111 F: Orchids Romario 2
M: Kantjes Rowena
1111 111111
138.

229

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
K021103 616999610260505
139.

87

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
K018614 POL009670160508
140.

193

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
K017614 616007610092210
141.

105

KASTOR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Peres / Huf
M: Kora / Roland
K006639 POL009611003601
142.

118

KLAKIER SP POL 1999 Wałach gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
143.

264

Klementyna F:
M:
144.

208

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
145.

34

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
146.

207

KONRAD . POL . Wałach ciemnogniada/mk:Mk F: ,.
M: .
Brak
147.

263

Konrad F:
M:
148.

104

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
K026840 616009640012611
149.

127

KOSOW PETERSBURG HOLSZTYN GER 2014 Ogier gniada/166 F: Dinken
M: California 6
brak brak
150.

81

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
151.

117

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/164 F: Cassilio
M: Kobra
K023579 616007610063713
152.

195

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
brak POL007610167608
153.

54

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma / Palegro
K013986 616009510414609
154.

191

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
155.

157

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master /
M: L'amour /
brak
156.

88

LADY CHESTNUT TG