Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
197 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:54
2019-09-18 23:04:23
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:04
2019-09-18 23:03:28
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:11
2019-09-18 22:18:52
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:18
2019-09-18 22:13:14
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:22:14
2019-09-18 22:06:16
Zofia Wizła DOMINGO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:28
2019-09-18 22:04:43
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:40
2019-09-18 21:37:15
Daria Klimecka WALOR
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:58
2019-09-18 21:36:46
Zofia Nowak GEORGIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:23:31
2019-09-18 21:13:50
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:23:39
2019-09-18 21:13:16
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:10
2019-09-18 21:12:39
Magdalena Gut CALIA M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:01
2019-09-18 20:58:59
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:08
2019-09-18 20:32:21
Zofia Budzyńska LA CASA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:15
2019-09-18 20:12:09
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:22
2019-09-18 20:10:57
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:28
2019-09-18 20:10:21
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:36
2019-09-18 20:09:56
Pola Gumienna BENITO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:22:42
2019-09-18 20:02:04
Paulina Sawicka TYPIER
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:46
2019-09-18 19:15:36
Maja Jazdończyk MONA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:16:08
2019-09-18 18:46:43
Adam Goszczynski POKER
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:55
2019-09-18 18:12:45
Bartosz Goszczynski FLORENCJA
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:59
2019-09-18 18:10:26
Bartosz Goszczynski LISA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:25:05
2019-09-18 18:08:40
Bartosz Goszczynski LORINA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:34
2019-09-18 15:37:28
Vanessa Wawrzyniak MAMBA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:23
2019-09-18 15:36:16
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:18:25
2019-09-18 15:35:08
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:35
2019-09-18 15:21:01
Zosia Smuszkiewicz LANDRYNKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:21
2019-09-18 15:15:15
Kinga Tarka ENZO BEY
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:15
2019-09-18 15:14:44
Julia Bibak ZARINO
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:12
2019-09-18 15:14:20
Karolina Nietupska OSKAR
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:08
2019-09-18 15:13:50
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:00
2019-09-18 14:21:07
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:07
2019-09-18 14:20:09
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:10
2019-09-18 14:19:13
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:26
2019-09-18 13:59:15
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:29
2019-09-18 13:58:53
Adrianna Wiśniewska KARTAGINA J
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:31
2019-09-18 13:58:33
Aleksander Dur KARINO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:33
2019-09-18 13:58:15
Aleksander Dur QUINZI 5
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:36
2019-09-18 13:57:45
Aleksander Dur TINA
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:22
2019-09-18 13:35:49
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:28
2019-09-18 13:35:01
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:00:48
2019-09-18 13:00:15
Krystian Starkowski RASCENIA STAR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:45
2019-09-18 11:56:21
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:40
2019-09-18 11:55:25
Julia Biskup JAMES B
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:09
2019-09-18 11:54:25
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:00:35
2019-09-18 11:51:09
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:47:09
2019-09-18 11:45:57
Agata Cieślawska MŁODY GONZALES
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:47:12
2019-09-18 11:35:38
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:32:27
2019-09-18 10:04:37
Weronika Hruzik LOLEK
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:44
2019-09-18 10:02:33
Mściwoj Kiecoń CICERO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:49
2019-09-18 10:00:39
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:56
2019-09-18 10:00:06
Mściwoj Kiecoń LUETT BEK AKKITA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:59
2019-09-18 09:59:35
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:35:02
2019-09-18 09:59:03
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:11:54
2019-09-18 09:49:50
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:11:44
2019-09-18 09:49:29
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:33:15
2019-09-18 09:36:26
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:19:05
2019-09-18 08:52:31
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 2x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:38
2019-09-18 08:34:22
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:45
2019-09-18 08:24:57
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:53
2019-09-18 08:24:33
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:59
2019-09-18 08:24:07
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:28
2019-09-18 07:47:10
Karolina Siejak LUELL CADO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:30
2019-09-18 07:20:01
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:12
2019-09-18 05:38:01
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:17
2019-09-17 23:45:32
Martyna Krawiec BLANKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:22
2019-09-17 23:44:56
Karolina Gąsiorowska FRANCESCO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:39
2019-09-17 23:44:14
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:43
2019-09-17 23:43:34
Nina Czerniawska DUQUE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:56
2019-09-17 23:42:59
Karolina Chreptowicz POKAZ J
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:00
2019-09-17 23:04:37
Zuzanna Śliwińska KARTOUCHE
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:05
2019-09-17 23:02:10
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:13
2019-09-17 22:59:31
Wiktoria Dukarska DODIS MK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:17
2019-09-17 22:58:05
Bartosz Czaprański CHACCO ROKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:24
2019-09-17 22:56:57
Jagienka Łukomska NICO UNO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:28
2019-09-17 22:50:41
Bartosz Czaprański DELTA DU LYS AA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:35
2019-09-17 22:50:12
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:40
2019-09-17 22:49:40
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:44
2019-09-17 22:49:02
Bartosz Czaprański CEZAR
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:50
2019-09-17 22:33:33
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:55
2019-09-17 22:25:00
Barbara Gronowska CRAX
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:00
2019-09-17 22:24:28
Aleksander Libera QUINTERA LIBRA
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:05
2019-09-17 21:25:48
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:10
2019-09-17 21:11:09
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:28
2019-09-17 20:46:34
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:33
2019-09-17 20:45:48
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:40
2019-09-17 20:41:48
Bogna Dopierała HUG ME
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:45
2019-09-17 20:41:02
Natalia Sobieraj HUG ME
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:49
2019-09-17 20:37:48
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:54
2019-09-17 20:34:30
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:04
2019-09-17 20:34:04
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:08
2019-09-17 20:33:41
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:14
2019-09-17 19:42:21
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:18
2019-09-17 19:41:48
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:31
2019-09-17 18:30:31
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 2x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:35
2019-09-17 18:14:14
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:39
2019-09-17 18:00:40
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:17
2019-09-17 17:34:41
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:21
2019-09-17 16:58:23
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:25
2019-09-17 16:48:43
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:29
2019-09-17 16:45:55
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:00:14
2019-09-17 14:13:12
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:33:50
2019-09-17 11:53:03
Michał Tomikowski MATEA-G
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:24
2019-09-17 11:04:22
Paula Bartkowiak ARENA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:27
2019-09-17 10:42:39
Oliwia Gniadek LEXUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:30
2019-09-17 10:41:51
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:32
2019-09-17 10:28:09
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:34
2019-09-17 10:14:41
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:36
2019-09-17 07:53:14
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:38
2019-09-17 07:48:53
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:41
2019-09-17 07:48:12
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:43
2019-09-17 07:47:51
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:49
2019-09-17 06:37:28
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:52
2019-09-16 23:47:48
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:58
2019-09-16 21:05:53
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:02
2019-09-16 20:47:10
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:33
2019-09-16 20:40:46
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:09
2019-09-16 19:52:52
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:13
2019-09-16 19:39:04
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:18
2019-09-16 19:36:17
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:22
2019-09-16 19:25:16
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:25
2019-09-16 19:19:49
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:33
2019-09-16 18:32:32
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:37
2019-09-16 18:17:02
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:41
2019-09-16 17:42:45
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:45
2019-09-16 17:42:02
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:52
2019-09-16 16:31:29
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:56
2019-09-16 15:40:33
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:08
2019-09-16 15:02:44
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:12
2019-09-16 13:17:35
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:16
2019-09-16 13:10:29
Łukasz Smoczyk TAWRIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:21
2019-09-16 13:05:20
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:25
2019-09-16 12:56:26
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:30
2019-09-16 12:55:58
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:34
2019-09-16 12:55:11
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:39
2019-09-16 12:48:34
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:44
2019-09-16 12:47:47
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:48
2019-09-16 12:22:38
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:52
2019-09-16 12:21:48
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:19:09
2019-09-16 11:15:08
Jan Szymczak HELVETIA MK
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:12
2019-09-16 08:52:07
Marta Zielińska CALIPSO
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:16
2019-09-15 20:31:08
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:19
2019-09-15 20:30:30
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:21
2019-09-15 20:28:57
Patrycja Maćkowska GABON
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:24
2019-09-15 19:19:48
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:27
2019-09-15 19:19:24
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:30
2019-09-15 19:18:57
Mieszko Dąbrowski VENTUS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:32
2019-09-15 18:10:36
Juliia Kraszewska POLUBNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:38
2019-09-15 15:18:24
Natalia Grochowska SPECTRA DEELITES
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:40
2019-09-15 15:09:26
Weronika Pawlicka FIGA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:43
2019-09-15 15:00:55
Zofia Sokołowska KARMIN
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:46
2019-09-15 14:59:48
Maja Rybarczyk COLOX CUP
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:48
2019-09-15 14:58:51
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:51
2019-09-15 14:54:38
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:54
2019-09-15 14:53:23
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:57
2019-09-15 14:51:36
Gabriela Napierała DOMINGO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:59
2019-09-15 14:49:08
Jagoda Haracewiat COLOX CUP
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:02
2019-09-15 14:47:57
Zofia Epting CHILI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:05
2019-09-15 14:47:17
Ida Tomczak HOŁEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:08
2019-09-15 14:46:00
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:11
2019-09-15 14:45:24
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:14
2019-09-15 14:43:57
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:18
2019-09-15 14:41:39
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:20
2019-09-15 10:18:07
Jagoda Polcyn CSILLA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:23
2019-09-14 22:34:54
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:26
2019-09-14 14:32:05
Alessandra Walkowska DANTE
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:29
2019-09-14 14:18:22
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:33
2019-09-14 11:35:57
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:49:42
2019-09-13 22:11:48
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:39
2019-09-13 21:35:04
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:44
2019-09-13 21:34:18
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:48
2019-09-13 21:32:35
Martyna Paluch IROS
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:54
2019-09-13 21:30:13
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:54:01
2019-09-13 21:29:10
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:40
2019-09-13 09:58:53
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:44
2019-09-13 09:58:23
Amelia Pawlak DIMA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:46
2019-09-13 09:57:41
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:49
2019-09-13 09:57:08
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:51
2019-09-13 09:56:28
Igor Brzeziński BERNY
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:53
2019-09-13 09:55:54
Maja Baca DUKAT
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:57
2019-09-12 11:36:51
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:44:23
2019-09-12 00:24:43
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:37:21
2019-09-10 22:15:27
Piotr Pietrzak RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:32
2019-09-10 22:09:28
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:35
2019-09-10 21:58:18
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:39
2019-09-10 21:56:31
Natasza Rosin SKARLET
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:44
2019-09-10 21:55:42
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:49
2019-09-10 21:43:38
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:52
2019-09-10 19:30:16
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:54:04
2019-09-10 18:44:04
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:57
2019-09-10 10:49:49
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:39:02
2019-09-10 10:49:24
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:39:05
2019-09-10 10:48:59
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:47
2019-09-08 09:26:27
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 08:59:59
2019-09-02 15:34:01
Alessandra Walkowska HERR CATOO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:10:33
2019-09-02 07:49:46
Weronika Siejak MAYON L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:00:07
2019-09-02 07:48:39
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Arndt Gabriela Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2008 (JM.)
brak
3. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
4. Bartkowiak Paula Bpk
S
Brak
5. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
6. Bibak Julia Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
7. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
8. Biernacka Beata KJ Konik Polski
9. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
10. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
11. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
12. Brzeziński Igor JKS AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
13. Budnik Wiktoria LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O031825
14. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
15. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
16. Burzyńska Lila Stajnia NF Championstud
2008 (JM.)
Brak
17. Chreptowicz Karolina KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
18. Cieślawska Agata bpk
S
brak
19. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
20. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
21. Czerniawska Nina Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O052108
22. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
23. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
24. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
25. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
26. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
27. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
28. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
29. Dopierała Bogna KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
Brak
30. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
31. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
Brak
32. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
33. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (J.)
brak
34. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
35. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
36. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
37. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
38. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
39. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
40. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
41. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (J.)
O042052
42. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
43. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
44. Górecka Agata KS Verso La Natura
2003 (J.)
O043660
45. Goszczynski Adam Bpk
2010 (Mł.)
Brak
46. Goszczynski Bartosz Bpk
S
Brak
47. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
48. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
49. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
50. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
S
O024035
51. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
52. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
53. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
54. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
55. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
56. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
57. Haracewiat Jagoda JKS Gold Team
2004 (J.)
brak
58. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
59. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O040907
60. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
61. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
brak
62. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
63. Hudzik Witold bpk
S
O039362
64. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
65. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
66. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
67. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
68. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
O034517
69. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
70. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
71. Jazdończyk Maja bpk
2006 (JM.)
Brak
72. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2008 (JM.)
brak
73. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
74. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
75. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
Brak
76. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
77. Kanoniczak Hanna KJ CH Jaszkowo
78. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
79. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
80. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
81. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
brak
82. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
83. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
84. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
S
O001315
85. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
86. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
87. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
88. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
89. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
90. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
91. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
92. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
93. Kowalska Natalia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
S
O055396
94. Kraszewska Juliia JKS Gold Team Rogalinek
2005 (JM.)
brak
95. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
O041317
96. Krysiak Antoni KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2009 (Mł.)
O053089
97. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
98. Kwasiżur Bartosz Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
99. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
100. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
101. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
102. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
103. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046694
104. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
105. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
106. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
107. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
108. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
109. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
110. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O058409
111. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (JM.)
Brak
112. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
113. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
10202503
114. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
115. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
116. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
117. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
118. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
119. Nagła Kornelia Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
120. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
121. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
122. Napierała Gabriela JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
123. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
124. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
125. Nietupska Karolina Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
126. Nowaczyk Liliana
127. Nowaczyńska Dagmara Stajnia NF Championstud
128. Nowak Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
O043618
129. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
130. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
131. Osowska Urszula KJ CH Jaszkowo
132. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
133. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
brak
134. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
135. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O052854
136. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
137. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
138. Piasecki Patryk CH JASZKOWO
S
O038258
139. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
140. Pieńkowska Jagoda Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
brak
141. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
142. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
143. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
144. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
145. Polcyn Jagoda Racocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
146. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
147. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
148. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
149. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
150. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
151. Rybarczyk Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
152. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
153. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
154. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
155. Siejak Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O005543
156. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
157. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
158. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
159. Śliwińska Zuzanna JKS Fer Więckowice
S
brak
160. Słoniec Natalia
161. Słoniec Paulina
162. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
163. Smuszkiewicz Zosia Stajnia Mustang
2006 (JM.)
Brak
164. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
165. Sobieraj Natalia KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
brak
166. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2009 (Mł.)
brak
167. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
168. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
169. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
170. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (JM.)
O047876
171. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
172. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
173. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
174. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
175. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
176. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
177. Tarka Kinga Stajnia Mustang
S
Brak
178. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
179. Tomaszewski Jakub Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2008 (JM.)
brak
180. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
181. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
brak
182. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
183. Umerle Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O026576
184. Van Den Kroonenberg Michèle KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
185. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
186. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
O004074
187. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
188. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (MJ.)
O034662
189. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
190. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
191. Wizła Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2008 (JM.)
brak
192. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
193. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (J.)
O039240
194. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
195. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
196. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

175

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
brak
2.

23

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
K025536 616007661401813
3.

197

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/121 F: nn / nn
M: nn / nn
K019524 616999610326507
4.

238

Alika F:
M:
5.

208

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
6.

48

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
7.

104

ARENA WLKP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Harwest
M: Arara
Brak
8.

225

Ares F:
M:
9.

57

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
10.

150

ARONA KOŃ ŚLĄSKI POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
brak 616008610013415
11.

172

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
12.

4

Barbi KUC POL 1997 mare F: nn
M: nn
13.

157

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/138 F: Rob Roy /
M: Babet /
K021565 616013640053209
14.

114

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
K012460
15.

202

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
16.

230

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
Brak Brak
17.

39

BERNY KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier tarantowata/120 F: Grey
M: Bona
0000
18.

70

BEZA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Brandon
M: Gwiazda
Brak
19.

229

BIRKE K SP POL 2005 Klacz F: Sir Neel
M: Britney
LKRWZJ/2342/15
20.

116

BLANKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landor
M: NN
K019761
21.

222

Bolero F:
M:
22.

85

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak 056-022-000251442
23.

19

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
24.

201

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
K025301 POL013670142207
25.

80

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
26.

112

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
27.

81

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
28.

209

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
K023034 616009690071612
29.

43

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
K023413 009640073807
30.

190

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
31.

224

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
32.

163

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
33.

47

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
34.

151

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
35.

109

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
36.

220

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
37.

106

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
38.

63

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
39.

84

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
K024900 616007610031712
40.

129

CESAR MSLT HUN 2014 Wałach siwa/163 F: Cinnamon
M: .
.
41.

228

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
42.

124

CHACCO ROKA WEG. SPORT. HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon /
M: -
K028407 -
43.

65

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
44.

94

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
45.

128

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
K027765 DE441411225414
46.

30

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
47.

88

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
K019790 DE441411065705
48.

83

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
K015285 Z531007
49.

59

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
50.

158

CICERO OLD POL 2015 Wałach siwa/168 F: CORDESS
M: CAPRICE
BRAK DE418182516515
51.

164

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
brak
52.

54

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
53.

37

COMIC BS WESTFALISCHES POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
K024510
54.

61

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
55.

131

CRAX OLDENBURSKA GER 2012 Wałach gniada/170 F: Contendros
M: Casha
K021980 DE 418184000212
56.

118

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
K011151
57.

62

CSILLA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Czarownik
M: Czarowna
Brak 616009610220109
58.

73

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
59.

7

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
60.

146

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
61.

126

DELTA DU LYS AA XO (FR) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
62.

217

Denis KUC pol 2005 wałach jasnokasztanowata F: Santara Denis Boy
M: Pamina
63.

69

DERRYVEENEY SPARROW KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
K028125 372004100015968
64.

36

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
65.

123

DODIS MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carlos DZ
M: Dzoja
Brak
66.

58

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
67.

1

DON OCTOVER BRAK POL 0000 Wałach F: brak
M: brak
brak
68.

142

DONNA NAVONNA OLDENBURGER GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
K022738 de433330920512
69.

40

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
K019286 POL007611066301
70.

119

DUQUE HISZP ESP 2009 Wałach siwa/145 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
71.

168

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
72.

186

ENZO BEY Czysta Krew Arabska POL 2011 Gelding grey/157 F: Alert
M: Erika
Brak Brak
73.

153

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
74.

93

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
75.

207

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
76.

183

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
Brak 616007610038513
77.

66

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
K021828 616013610166511
78.

130

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
K023734 LTU005170064108
79.

167

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
80.

86

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
81.

108

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Concorde
M: Bella-Canta R
K009852 POL009590013105
82.

74

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/mk:163 F: Concorde
M: Bella-Canta R
Brak 10806 10806
83.

52

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
brak
84.

193

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
85.

22

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
86.

210

FLORENCJA X POL 2010 Klacz siwa/170 F: X
M: X
K020022 X
87.

127

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
K028088 056015Z55545015
88.

141

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
89.

71

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
brak 616009610146811
90.

117

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
91.

154

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
92.

46

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
93.

177

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
94.

21

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
95.

218

Garbonos KUC SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
K002593 04712
96.

170

GARCIA HAFLINGER AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
brak .
97.

196

GEORGIA NIEM. SPORT POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
K007242 DE457000253603
98.

89

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
99.

233

Giovanna van de Burgthoeve F:
M:
100.

82

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
101.

31

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
102.

60

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
103.

135

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
104.

95

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
105.

144

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
106.

96

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
107.

161

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
BRAK 009640032708 106BW66
108.

103

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
109.

20

HERR CATOO WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoo
M: Himera
K026546
110.

194

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
111.

101

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
112.

55

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
113.

100

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
114.

137

HUG ME Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160cm F: Cypr
M: Harda
brak 616999530201613
115.

147

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
116.

56

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
616007610161212 616007610161212
117.

13

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
118.

28

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
119.

29

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
120.

67

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
121.

64

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
K026595
122.

122

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
123.

171

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
brak 528003201401902
124.

148

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
125.

200

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
126.

180

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
K018614 POL009670160508
127.

41

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/163 F: Junus /
M: Ksena /
K027956
128.

53

KARMIN KOC POL 2003 Wałach kara/kuc: F: Treser
M: Kolizja
POL 01358 0019903
129.

12

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
130.

179

KARTAGINA J SP POL 2008 Klacz gniada F: Lacoste De La Cour / Apache Du Plant
M: Kriszuna / Kokoschka
K015688 616009610157908
131.

121

KARTOUCHE WLKP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Cotton Club / Cantus
M: Kobra / Kwakier
K012612 POL007640013905
132.

38

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
133.

215

Klementyna F:
M:
134.

68

KLIWIA KUC WALIJSKI POL 2002 Klacz siwa/139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
K007824 POL013520075902
135.

138

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
K018085 616007610118209
136.

75

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: Koka D
Brak 616999610158011
137.

191

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B/ Lambado
M: Kostaryka/ Kabuz
K024636 POL999670012608
138.

174

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
brak POL007610167608
139.

235

Kwarta F:
M:
140.

198

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton
M: La Paloma
K013986 616009510414609
141.

90

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
142.

149

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master /
M: L'amour /
brak
143.

97

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
144.

44

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
K018544 616009510353511
145.

187

LANDRYNKA WLKP POL 2002 Mare grey/162 cm F: Rulon
M: Lady
Brak Brak
146.

223

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
147.

105

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/160 F: Landjonker S
M: Lambada
Brak POL009610121806
148.

115

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
149.

211

LISA HOL POL 2012 Klacz siwa/170 F: X
M: Y
Brak Brak
150.

159

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/129 F: nn
M: nn
brak
151.

143

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
152.

18

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
153.

212

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Carlos DZ
M: X
K026381 Brak
154.

76

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
155.

152

LUELL CADO SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Cador
M: Lilly
brak brak
156.

162

LUETT BEK AKKITA HOL POL 2008 Klacz gniada/168 F: Cristo / Contender
M: Piratin / Ramirado
K027178 DE421000085408
157.

16

LUNA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 cm F: Goder
M: Limba
616999640079711
158.

78

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/183 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
K026459 616999610069713
159.

178

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
160.

227

Magik F:
M:
161.

237

Malajka F:
M:
162.

189

MAMBA KONIK POLSKI POL 2012 Klacz kara/140 F: Hortes
M: Mucha
Brak 616011590199909
163.

87

MARICANTA-P SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Cantanis / cantus
M: Marihuana P / Louis
K016379 POL009610207607
164.

35

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
K017675 POL007610237807
165.

34

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
166.

15

MATEA-G WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
K016089 POL007610028008
167.

8

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
168.

219

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
brak
169.

165

MŁODY GONZALES XX POL 2011 Wałach gniada/165 F: Dark Marble /
M: Młoda Panna /
brak -
170.

232

MON AMOUR Szlachetna Polkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
Brak
171.

203

MONA KUC POL 2003 Klacz kara/142 F: Ewrim
M: Mufa
Brak Pol013611076503
172.

45

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
173.

214

Nanda Devi F:
M:
174.

25

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla Van DE Looiseheide
Brak 056-002-W00304814
175.

102

NEBASCO