Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
217 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:54
2019-09-18 23:04:23
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:04
2019-09-18 23:03:28
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:11
2019-09-18 22:18:52
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:18
2019-09-18 22:13:14
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:22:14
2019-09-18 22:06:16
Zofia Wizła DOMINGO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:28
2019-09-18 22:04:43
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:40
2019-09-18 21:37:15
Daria Klimecka WALOR
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:58
2019-09-18 21:36:46
Zofia Nowak GEORGIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:23:31
2019-09-18 21:13:50
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:23:39
2019-09-18 21:13:16
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:10
2019-09-18 21:12:39
Magdalena Gut CALIA M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:01
2019-09-18 20:58:59
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:08
2019-09-18 20:32:21
Zofia Budzyńska LA CASA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:15
2019-09-18 20:12:09
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:22
2019-09-18 20:10:57
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:28
2019-09-18 20:10:21
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:36
2019-09-18 20:09:56
Pola Gumienna BENITO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:22:42
2019-09-18 20:02:04
Paulina Sawicka TYPIER
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:46
2019-09-18 19:15:36
Maja Jazdończyk MONA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:16:08
2019-09-18 18:46:43
Adam Goszczynski POKER
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:55
2019-09-18 18:12:45
Bartosz Goszczynski FLORENCJA
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:59
2019-09-18 18:10:26
Bartosz Goszczynski LISA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:25:05
2019-09-18 18:08:40
Bartosz Goszczynski LORINA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:34
2019-09-18 15:37:28
Vanessa Wawrzyniak MAMBA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:23
2019-09-18 15:36:16
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:18:25
2019-09-18 15:35:08
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:35
2019-09-18 15:21:01
Zosia Smuszkiewicz LANDRYNKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:21
2019-09-18 15:15:15
Kinga Tarka ENZO BEY
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:15
2019-09-18 15:14:44
Julia Bibak ZARINO
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:12
2019-09-18 15:14:20
Karolina Nietupska OSKAR
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:08
2019-09-18 15:13:50
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:00
2019-09-18 14:21:07
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:07
2019-09-18 14:20:09
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:10
2019-09-18 14:19:13
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:26
2019-09-18 13:59:15
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:29
2019-09-18 13:58:53
Adrianna Wiśniewska KARTAGINA J
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:31
2019-09-18 13:58:33
Aleksander Dur KARINO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:33
2019-09-18 13:58:15
Aleksander Dur QUINZI 5
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:36
2019-09-18 13:57:45
Aleksander Dur TINA
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:22
2019-09-18 13:35:49
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:28
2019-09-18 13:35:01
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:00:48
2019-09-18 13:00:15
Krystian Starkowski RASCENIA STAR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:45
2019-09-18 11:56:21
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:40
2019-09-18 11:55:25
Julia Biskup JAMES B
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:09
2019-09-18 11:54:25
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:00:35
2019-09-18 11:51:09
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:47:09
2019-09-18 11:45:57
Agata Cieślawska MŁODY GONZALES
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:47:12
2019-09-18 11:35:38
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:32:27
2019-09-18 10:04:37
Weronika Hruzik LOLEK
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:44
2019-09-18 10:02:33
Mściwoj Kiecoń CICERO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:49
2019-09-18 10:00:39
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:56
2019-09-18 10:00:06
Mściwoj Kiecoń LUETT BEK AKKITA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:59
2019-09-18 09:59:35
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:35:02
2019-09-18 09:59:03
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:11:54
2019-09-18 09:49:50
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:11:44
2019-09-18 09:49:29
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:33:15
2019-09-18 09:36:26
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:19:05
2019-09-18 08:52:31
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:38
2019-09-18 08:34:22
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:45
2019-09-18 08:24:57
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:53
2019-09-18 08:24:33
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:59
2019-09-18 08:24:07
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:28
2019-09-18 07:47:10
Karolina Siejak LUELL CADO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:30
2019-09-18 07:20:01
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:12
2019-09-18 05:38:01
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:17
2019-09-17 23:45:32
Martyna Krawiec BLANKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:22
2019-09-17 23:44:56
Karolina Gąsiorowska FRANCESCO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:39
2019-09-17 23:44:14
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:43
2019-09-17 23:43:34
Nina Czerniawska DUQUE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:56
2019-09-17 23:42:59
Karolina Chreptowicz POKAZ J
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:00
2019-09-17 23:04:37
Zuzanna Śliwińska KARTOUCHE
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:05
2019-09-17 23:02:10
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:13
2019-09-17 22:59:31
Wiktoria Dukarska DODIS MK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:17
2019-09-17 22:58:05
Bartosz Czaprański CHACCO ROKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:24
2019-09-17 22:56:57
Jagienka Łukomska NICO UNO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:28
2019-09-17 22:50:41
Bartosz Czaprański DELTA DU LYS AA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:35
2019-09-17 22:50:12
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:40
2019-09-17 22:49:40
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:44
2019-09-17 22:49:02
Bartosz Czaprański CESAR
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:50
2019-09-17 22:33:33
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:55
2019-09-17 22:25:00
Barbara Gronowska CRAX
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:00
2019-09-17 22:24:28
Aleksander Libera QUINTERA LIBRA
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:05
2019-09-17 21:25:48
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:10
2019-09-17 21:11:09
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:28
2019-09-17 20:46:34
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:33
2019-09-17 20:45:48
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:40
2019-09-17 20:41:48
Bogna Dopierała HUG ME
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:45
2019-09-17 20:41:02
Natalia Sobieraj HUG ME
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:49
2019-09-17 20:37:48
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:54
2019-09-17 20:34:30
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:04
2019-09-17 20:34:04
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:08
2019-09-17 20:33:41
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:14
2019-09-17 19:42:21
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:18
2019-09-17 19:41:48
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:31
2019-09-17 18:30:31
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 2x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:35
2019-09-17 18:14:14
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:39
2019-09-17 18:00:40
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:17
2019-09-17 17:34:41
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:21
2019-09-17 16:58:23
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:25
2019-09-17 16:48:43
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:29
2019-09-17 16:45:55
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:00:14
2019-09-17 14:13:12
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:33:50
2019-09-17 11:53:03
Michał Tomikowski MATEA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:24
2019-09-17 11:04:22
Paula Bartkowiak ARENA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:27
2019-09-17 10:42:39
Oliwia Gniadek LEXUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:30
2019-09-17 10:41:51
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:32
2019-09-17 10:28:09
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:34
2019-09-17 10:14:41
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:36
2019-09-17 07:53:14
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:38
2019-09-17 07:48:53
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:41
2019-09-17 07:48:12
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:43
2019-09-17 07:47:51
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:49
2019-09-17 06:37:28
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:52
2019-09-16 23:47:48
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:58
2019-09-16 21:05:53
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:02
2019-09-16 20:47:10
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:33
2019-09-16 20:40:46
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:09
2019-09-16 19:52:52
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:13
2019-09-16 19:39:04
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:18
2019-09-16 19:36:17
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:22
2019-09-16 19:25:16
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:25
2019-09-16 19:19:49
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:33
2019-09-16 18:32:32
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:37
2019-09-16 18:17:02
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:41
2019-09-16 17:42:45
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:45
2019-09-16 17:42:02
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:52
2019-09-16 16:31:29
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:56
2019-09-16 15:40:33
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:08
2019-09-16 15:02:44
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:12
2019-09-16 13:17:35
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:16
2019-09-16 13:10:29
Łukasz Smoczyk TAWRIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:21
2019-09-16 13:05:20
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:25
2019-09-16 12:56:26
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:30
2019-09-16 12:55:58
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:34
2019-09-16 12:55:11
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:39
2019-09-16 12:48:34
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:44
2019-09-16 12:47:47
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:48
2019-09-16 12:22:38
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:52
2019-09-16 12:21:48
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:19:09
2019-09-16 11:15:08
Jan Szymczak HELVETIA MK
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:12
2019-09-16 08:52:07
Marta Zielińska CALIPSO
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:16
2019-09-15 20:31:08
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:19
2019-09-15 20:30:30
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:21
2019-09-15 20:28:57
Patrycja Maćkowska GABON
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:24
2019-09-15 19:19:48
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:27
2019-09-15 19:19:24
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:30
2019-09-15 19:18:57
Mieszko Dąbrowski VENTUS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:32
2019-09-15 18:10:36
Juliia Kraszewska POLUBNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:38
2019-09-15 15:18:24
Natalia Grochowska SPECTRA DEELITES
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:40
2019-09-15 15:09:26
Weronika Pawlicka FIGA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:43
2019-09-15 15:00:55
Zofia Sokołowska KARMIN
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:46
2019-09-15 14:59:48
Maja Rybarczyk COLOX CUP
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:48
2019-09-15 14:58:51
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:51
2019-09-15 14:54:38
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:54
2019-09-15 14:53:23
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:57
2019-09-15 14:51:36
Gabriela Napierała DOMINGO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:59
2019-09-15 14:49:08
Jagoda Haracewiat COLOX CUP
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:02
2019-09-15 14:47:57
Zofia Epting CHILI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:05
2019-09-15 14:47:17
Ida Tomczak HOŁEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:08
2019-09-15 14:46:00
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:11
2019-09-15 14:45:24
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:14
2019-09-15 14:43:57
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:18
2019-09-15 14:41:39
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:20
2019-09-15 10:18:07
Jagoda Polcyn CSILLA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:23
2019-09-14 22:34:54
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:26
2019-09-14 14:32:05
Alessandra Walkowska DANTE
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:29
2019-09-14 14:18:22
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:33
2019-09-14 11:35:57
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:49:42
2019-09-13 22:11:48
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:39
2019-09-13 21:35:04
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:44
2019-09-13 21:34:18
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:48
2019-09-13 21:32:35
Martyna Paluch IROS
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:54
2019-09-13 21:30:13
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:54:01
2019-09-13 21:29:10
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:40
2019-09-13 09:58:53
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:44
2019-09-13 09:58:23
Amelia Pawlak DIMA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:46
2019-09-13 09:57:41
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:49
2019-09-13 09:57:08
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:51
2019-09-13 09:56:28
Igor Brzeziński BERNY
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:53
2019-09-13 09:55:54
Maja Baca DUKAT
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:57
2019-09-12 11:36:51
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:44:23
2019-09-12 00:24:43
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:37:21
2019-09-10 22:15:27
Piotr Pietrzak RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:32
2019-09-10 22:09:28
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:35
2019-09-10 21:58:18
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:39
2019-09-10 21:56:31
Natasza Rosin SKARLET
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:44
2019-09-10 21:55:42
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:49
2019-09-10 21:43:38
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:52
2019-09-10 19:30:16
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:54:04
2019-09-10 18:44:04
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:57
2019-09-10 10:49:49
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:39:02
2019-09-10 10:49:24
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:39:05
2019-09-10 10:48:59
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:47
2019-09-08 09:26:27
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 08:59:59
2019-09-02 15:34:01
Alessandra Walkowska HERR CATOO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:10:33
2019-09-02 07:49:46
Weronika Siejak MAYON L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:00:07
2019-09-02 07:48:39
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (J.)
O048151
2. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
3. Bartkowiak Paula Bpk
S
Brak
4. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
5. Bibak Julia Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
6. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
7. Biernacka Beata KJ Konik Polski
8. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
9. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
10. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
11. Brzeziński Igor JKS AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
12. Budnik Wiktoria LKS CWAŁ POZNAŃ
2005 (JM.)
O031825
13. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
Brak
14. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
15. Burzyńska Lilianna Stajnia NF Championstud
2008 (Mł.)
Brak
16. Chreptowicz Karolina KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
17. Cieślawska Agata bpk
1998 (MJ.)
brak
18. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
19. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
20. Czerniawska Nina Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O052108
21. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
22. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
23. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
24. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
25. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
26. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
27. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
28. Dopierała Bogna KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
Brak
29. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
30. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
Brak
31. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
32. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
33. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
34. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
35. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
36. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
37. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050021
38. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
39. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
40. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (J.)
O042052
41. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
42. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
43. Górecka Agata KS Verso La Natura
2013 (Mł.)
O043660
44. Goszczynski Adam Bpk
2010 (Mł.)
Brak
45. Goszczynski Bartosz Bpk
S
Brak
46. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
47. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
48. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
49. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
50. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
51. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
52. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
53. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
54. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O035165
55. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
56. Haracewiat Jagoda JKS Gold Team
2004 (JM.)
brak
57. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
58. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
59. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
60. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
61. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
62. Hudzik Witold bpk
S
O039362
63. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
64. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
65. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
66. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
67. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
68. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (JM.)
0047890
69. Jazdończyk Maja bpk
2006 (JM.)
Brak
70. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2008 (Mł.)
brak
71. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
72. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
73. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
Brak
74. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
75. Kanoniczak Hanna KJ CH Jaszkowo
76. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
77. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
78. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
79. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
80. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
81. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
82. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
83. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
84. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
85. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
86. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
87. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
88. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
89. Kowalska Natalia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
S
O055396
90. Kraszewska Juliia JKS Gold Team Rogalinek
2005 (JM.)
brak
91. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
O041317
92. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
93. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
94. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
95. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
96. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
97. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
98. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
99. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
100. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
101. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
102. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
103. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
104. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
105. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
106. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (Mł.)
Brak
107. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
108. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
10202503
109. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
110. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
111. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
112. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
113. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
114. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
115. Napierała Gabriela JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
116. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
117. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
118. Nietupska Karolina Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
119. Nowaczyk Liliana
120. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
121. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
122. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
123. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
124. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
brak
125. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
126. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
LZRWZJ/4531/19
LZRWZJ/4531/19
127. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
128. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
129. Piasecki Patryk CH JASZKOWO
S
O038258
130. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
131. Pieńkowska Jagoda Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
brak
132. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
133. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
134. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
135. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
136. Polcyn Jagoda Racocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
137. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
138. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
139. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
140. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
141. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
142. Rybarczyk Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
143. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
144. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
145. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
146. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O005543
147. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
148. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
149. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
150. Śliwińska Zuzanna JKS Fer Więckowice
S
brak
151. Słoniec Natalia
152. Słoniec Paulina
153. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
154. Smuszkiewicz Zosia Stajnia Mustang
2006 (JM.)
Brak
155. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
156. Sobieraj Natalia KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
brak
157. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2009 (Mł.)
brak
158. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
159. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
160. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
161. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
162. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
163. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
164. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
O052615
165. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
166. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
167. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
168. Tarka Kinga Stajnia Mustang
1998 (MJ.)
Brak
169. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (JM.)
Brak
170. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
171. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
brak
172. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
173. Umerle Karolina bpk
S
O026576
174. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
175. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
176. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
177. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
178. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
179. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
180. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
181. Wizła Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2008 (Mł.)
brak
182. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
183. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
184. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
185. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
186. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

175

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
O: Paweł Stefaniak
B: nd
brak
2.

23

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
O: ELTECH Grzegorz Greniuk
B: Bogna Hupa
K025536 616007661401813
3.

197

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
4.

208

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
O: Wiktor Larkowski
B: SK Moszna
K027428 616009690068214
5.

48

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
O: Mieszko Dąbrowski
B: Garstka Leszek
K028260
6.

104

ARENA WLKP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Harwest
M: Arara
O: Paula Bartkowiak
B: -
Brak
7.

225

Ares F:
M:
O:
B:
8.

57

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
9.

150

ARONA Koń Śląski POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
O: Kinga Prais
B: Kinga Prais
brak 616008610013415
10.

172

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
11.

4

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
12.

157

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy
M: Babet
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Dominik Gronet
. 616013640053209
13.

114

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
14.

202

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
15.

39

BERNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jarosław Ginter
0000
16.

70

BEZA Wielkopolska POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Brandon
M: Gwiazda
O: Julita Dowgielewicz
B: Brak
Brak
17.

116

BLANKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landor
M: NN
O: Natalia Czernik
B: NN
K019761
18.

222

Bolero F:
M:
O:
B:
19.

85

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Łukasz Pięta
B: Verheyden Peter
Brak 056-022-000251442
20.

19

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
21.

201

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K025301 POL013670142207
22.

80

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
23.

112

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
24.

81

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
25.

209

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K023034 616009690071612
26.

43

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
O: Urszula Farysej
B: Bolesław Danilewicz
K023413 009640073807
27.

190

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B: -
K021292 POL009610150607
28.

224

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
29.

163

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
30.

47

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
31.

151

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
32.

109

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
33.

220

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
34.

106

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
35.

63

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
36.

84

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
37.

129

CESAR MSLT HUN 2014 Wałach siwa/163 F: Cinnamon
M: .
O: .
B: .
.
38.

228

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
39.

124

CHACCO ROKA Weg. Sport. HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon /
M: -
O: -
B: -
K028407 -
40.

65

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
O: K.wozna
B: Oo
Brak Brak
41.

94

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
42.

128

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
O: -
B: -
K027765 DE441411225414
43.

30

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
O: Karolina Umerle
B: SK Racot
K015841 616009610058210
44.

88

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
O: Edmund Idkowiak
B: Sprehe
K019790 DE441411065705
45.

83

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
O: Maciej Gołąbek
B: E. Schep
K015285 Z531007
46.

59

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
K025708 616999610270105
47.

158

CICERO OLD POL 2015 Wałach siwa/168 F: CORDESS
M: CAPRICE
O: RINALDO KIECOŃ ARTUR MOKSIEWICZ
B: STEFFEN BEIER
BRAK DE418182516515
48.

164

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B:
brak
49.

54

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Jach
brak brak
50.

37

COMIC BS Westfalisches POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
O: Jacek Sobczak
B: Nn
K024510
51.

61

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
K025300 616009610013713
52.

131

CRAX Oldenburska GER 2012 Wałach gniada/170 F: Contendros
M: Casha
O: Dariusz Gronowski
B: Erja Aholainen
K021980 DE 418184000212
53.

118

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
O: Natalia Czernik
B: Brodersen Hans Asmus
K011151
54.

62

CSILLA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Czarownik
M: Czarowna
O: Marcin Polcyn
B: SK RACOT
Brak 616009610220109
55.

73

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
O: ..
B: Wiesław Apanasewicz
K014301 POL013670017405
56.

7

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
57.

146

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak 616009670098111
58.

126

DELTA DU LYS AA Xo (Fr) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
O: Anna Szewczuk
B: -
K028248 25000113411611L
59.

217

Denis kuc pol 2005 wałach jasnokasztanowata F: Santara Denis Boy
M: Pamina
O: Rafał Markiewicz
B:
60.

69

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
O: Jacek Kołodziński
B: Anthony O'Neill
K028125 372004100015968
61.

36

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
62.

123

DODIS MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carlos DZ
M: Dzoja
O: .
B: .
Brak
63.

58

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
64.

1

DON OCTOVER BRAK POL 0000 Wałach F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
65.

142

DONNA NAVONNA Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
O: Arnold Hannower
B: Arnold Hannower
K022738 de433330920512
66.

40

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
67.

119

DUQUE HISZP ESP 2009 Wałach siwa/145 F: Brak
M: Brak
O: Natalia Czernik
B: Hiszpania
Brak Brak
68.

168

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
O: Natalia Garbacz
B: Stanisława Głąbicka
K027267 616009610166515
69.

186

ENZO BEY Czysta Krew Arabska POL 2011 Gleiding grey/157 F: Alert
M: Erika
O: Kinga Tarka
B: Anna
Brak Brak
70.

153

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
71.

93

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
72.

207

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K027081 616009690055313
73.

183

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
O: Stajnia Mustang
B: Staszczak Małgorzata
Brak 616007610038513
74.

66

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
O: MUGLA Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
75.

130

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
76.

167

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
77.

86

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
78.

74

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/mk:163 F: Concorde
M: Bella-Canta R
O: Tomasz Palacz
B: Tomasz Palacz
Brak 10806 10806
79.

52

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
brak
80.

193

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
81.

22

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
82.

210

FLORENCJA X POL 2010 Klacz siwa/170 F: X
M: X
O: X
B: X
X X
83.

127

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
O: -
B: -
K028088 056015Z55545015
84.

141

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
O: Agnieszka Gaborska
B: Dr.Rainer Dubbels
K019948 DE431314312810
85.

71

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
86.

117

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
O: Natalia Czernik
B: Ireneusz Ćwik
K017102
87.

154

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
88.

46

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
89.

177

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
90.

21

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
91.

218

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
92.

170

GARCIA Haflinger AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Przemysław Bohdan
B: Austria
brak .
93.

196

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
94.

89

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
95.

82

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
O: Sławomir Stoiński
B: Agata Adrianowska
K027584 616009600157912
96.

31

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL013610169106
97.

60

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
98.

135

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
99.

95

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
100.

144

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo /
M: Georgina /
O: Julia Adamczyk
B: Adamowicz Leszek
K012907 616009580872907
101.

96

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K027333 DE421000546914
102.

161

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
103.

103

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
104.

20

HERR CATOO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoo
M: Himera
O: Alessandra Walkowska
B: Andrzej Herrmann
Brak
105.

194

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
O: Jan Stróżyński
B: SK Rzeczna
K019968 POL009611110602
106.

101

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
107.

55

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
K026641 POL01361044005
108.

100

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
109.

137

HUG ME Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160cm F: Cypr
M: Harda
O: Katarzyna Sobieraj
B: Leszek Pultyn
brak 616999530201613
110.

147

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014668 POL009640034307
111.

56

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
O: Dawid Epting
B: Jan Sołtysiak
616007610161212 616007610161212
112.

13

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
113.

28

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 S3-3720041000170440
114.

29

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
115.

67

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: -
B: Daniel Miechowicz
K025245 528003201309097
116.

64

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
O: Sylwia Maciejewska
B: NED
K026595
117.

122

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
118.

171

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
O: Biskup Marek
B: L.Abbring
brak 528003201401902
119.

148

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
120.

200

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan stołowski
B:
brak
121.

180

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
122.

41

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/163 F: Junus /
M: Ksena /
O: Natalia Kowalska
B: Mirisław Rosicki
K027956
123.

53

KARMIN KOC POL 2003 Wałach kara/kuc: F: Treser
M: Kolizja
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Leszek Brzeziński
POL 01358 0019903
124.

12

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
125.

179

KARTAGINA J SP POL 2008 Klacz gniada F: Lacoste De La Cour / Apache Du Plant
M: Kriszuna / Kokoschka
O: Aleksander Dur
B: Adam Jarmuszczak
K015688 616009610157908
126.

121

KARTOUCHE WLKP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Cotton Club / Cantus
M: Kobra / Kwakier
O: Zuzanna Śliwińska
B: -
K012612 POL007640013905
127.

38

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
128.

215

Klementyna F:
M:
O:
B:
129.

68

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
130.

138

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
131.

75

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: Koka D
O: Magda Kaczmarek
B: Deminiak Marian
Brak 616999610158011
132.

191

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B/ Lambado
M: Kostaryka/ Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Marek Brzechwa
K024636 POL999670012608
133.

174

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: M. Popkowski i M. Dziurewicz
B: Witalis Ptaszek
brak POL007610167608
134.

198

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton
M: La Paloma
O: Jakub Dorynek
B: -
K013986 616009510414609
135.

90

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
136.

149

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master /
M: L'amour /
O: Jagoda Pieńkowska
B:
brak
137.

97

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
O: Izabella Sikorska
B: Tomasz Gogołek
K026561 616009610177414
138.

44

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
O: Joanna Liszkowska
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K018544 616009510353511
139.

187

LANDRYNKA WLKP POL 2002 Mare grey/162 cm F: Rulon
M: Lady
O: Karolina Radlicka
B: Brak
Brak Brak
140.

223

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
141.

105

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/160 F: Landjonker S
M: Lambada
O: Pawelec-Klimek Małgorzata
B: Pawelec-Klimek Małgorzata
Brak POL009610121806
142.

115

LIDER Typ Kuc POL 2015 Wałach inna/kuc:135 cm F: nn
M: nn
O: Adam Tomaszewski
B: Adam Tomaszewski
Brak 616999610215515
143.

211

LISA HOL POL 2012 Klacz siwa/170 F: X
M: Y
O: X
B: X
Brak Brak
144.

159

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Alicja Jakubowska
B: Alicja Jakubowska
brak
145.

143

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
146.

18

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
147.

212

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Carlos DZ
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
148.

76

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alexander Konowalczyk
B: Marek Suliga
K020679 6169996102566910
149.

152

LUELL CADO SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Cador
M: Lilly
O: Karolina Siejak
B: Izabela Zawadzka
brak brak
150.

162

LUETT BEK AKKITA HOL POL 2008 Klacz gniada/168 F: Cristo / Contender
M: Piratin / Ramirado
O: Sławomir Polikowski
B: Sachs Klaus-W
K027178 DE421000085408
151.

16

LUNA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 cm F: Goder
M: Limba
O: Magdalena Jóźwiak
B: Ejma Jerzy
616999640079711
152.

78

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/183 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
O: Roman Stobkowiak
B: SK Mieczownica
K026459 616999610069713
153.

178

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
O: Agricola International Las Quemadas
B: -
K026884 DE418180095712
154.

227

Magik F:
M:
O:
B:
155.

189

MAMBA Konik Polski POL 2012 Klacz kara/kuc:140 F: Hortes
M: Mucha
O: Stajnia mustang
B: Znpk moszczenica
Brak 616011590199909
156.

87

MARICANTA-P SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Cantanis / cantus
M: Marihuana P / Louis
O: Edmund Idkowiak
B: Witold Polowczyk
K016379 POL009610207607
157.

35

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
158.

34

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
159.

15

MATEA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
O: Zbigniew Wrzyszcz
B: Zbigniew Wrzyszcz
brak
160.

8

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
O: Matoszko
B: Jakubek
K028171 616009610087015
161.

165

MŁODY GONZALES XX POL 2011 Wałach gniada/165 F: Dark Marble /
M: Młoda Panna /
O: Krzysztof Niesiołowski
B: -
brak -
162.

203

MONA KUC POL 2003 Klacz kara/kuc:142 F: Ewrim
M: Mufa
O: Jerzy Dyzert
B: Jerzy Dyzert
Brak 013611076503
163.

45

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Tomasz Maćkowski
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
164.

214

Nanda Devi F:
M:
O:
B:
165.

25

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla Van DE Looiseheide
O: Aleksandra Pietrzak
B: Eykens-stessens
Brak 056-002-W00304814
166.

102

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
167.

77

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 528210000586473
168.

110

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 616009520036513
169.

125

NICO UNO Holszt POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Numero Uno
M: X
O: X
B: X
Brak
170.

139

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
171.

140

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
172.

184

OSKAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Edyta Wawrzyniak
B: Janusz Strugarek
Bpk
173.

99

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
174.

136

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
175.

10

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:137CM F: RONDO'S MATADOR
M: ZWAANTJES ROZALIEN
O: PAULINA HOFFMANN
B: JERZY KOŁODZIEJ
K027021 616013610016311
176.

92

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
O: SK Racot
B: SK Racot
K025268 616007610074914
177.

134

PICASSO NN POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Anna Szewczuk
B: brak
K023116 616999520137011
178.

3

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
179.

120

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
O: Natalia Czernik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
brak
180.

204

POKER KUC POL 1998 Ogier siwa F: -
M: -
O: Lehmann
B: Brak
Brak
181.

50

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/166 F: Lubań
M: Prima
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Stanisław Jopek
brak brak
182.

2

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
183.

113

PRINCE POLO KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:148 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
O: Katarzyna Woźniak
B: Marzena Rozpondek
K027493 616013540074515
184.

226

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
185.

132

QUINTERA LIBRA Holsztyńska GER 2010 Klacz skarogniada/170 F: Quintero
M: Quantum
O: Izabela Libera
B: Brinkmann Wilfgang
Brak DE421000546410
186.

111

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
187.

181

QUINZI 5 DSP GER 2011 Klacz siwa/168 F: Quite Right
M: Louisiana/ Lord de Luxe
O: Micheal Kleinert
B: GER
K026883 DE456370242911
188.

169

RASCENIA STAR WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Casskeni II / Cassini II
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K027814 616007610083915
189.

24

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van DE Groenheuvel
M: Oshy
O: Małgorzata Pieta
B: Jan en Constant
Brak 056-002-P00710888
190.

26

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
O: Piotr Sućko
B: Brian Morgan
K026539 372414005354830
191.

33

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
O: Joanna Jurasz
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
192.

155

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
193.

107

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara/173 F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732 DE431316949611
194.

27

SKARLET Typ Szlachetny POL 2012 Klacz kasztanowata/167 F: NN
M: NN
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
Brak 616098200156750
195.

14

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
O: Paulina Patecka
B: Salix
K020877 616013610299008
196.

32

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
O: Ilona Lewkowicz
B: -
K014194 POL013640083408
197.

98

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
198.

79

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
199.

51

SPECTRA DEELITES Pełna Krew Angielska GBR 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Arcano (IRE)
M: MY Heart's Deelite (USA)
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D.R. Trucker&Bloodstock Ltd
brak brak
200.

205

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
201.

199

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
O: IIse-Dorothee Hagemann
B: Ilse- Dorothee Hagemann
Brak De 431312011512
202.

173

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
203.

160

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
K028309 POL009611047900
204.

91

TAWRIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Tjungske
M: Tawerna
O: SK Racot
B: SK Racot
205.

182

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
206.

133

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
O: Zuzanna Kasperczak
B: Ryszard Gardyjas
brak 616009680025613
207.

145

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
208.

192

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
O: Jerzy Gościniak
B: Sk Racot
Brak POL 009610137105
209.

206

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Karolina Garstka
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
210.

156

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K027097 616009610130914
211.

49

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
O: Oliwia Werblińska
B: Andrzej WIra
K028112 616009610147015
212.

221

Viktor F:
M:
O:
B:
213.

195

WALOR OO POL 2004 Wałach siwa/158 F: Aslan / Eukaliptus
M: Wyprawa / Etogram
O: Roman Klimecki
B: Leszek Sikora
K009178 POL040000002566
214.

72

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
O: Anna Jazdończyk
B: Zbigniew Szepczyński
brak 616009610032713
215.

216

Warka F:
M:
O:
B:
216.

166

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
O: -
B: -
K027978 616013610186515
217.

176

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
218.

185

ZARINO SP POL 2002 Gleiding darkbay/169 F: Rulon
M: Zaria
O: Edyta Wawrzyniak-Hadjaz
B: Janowicz czeslaw
Brak POL009611103902
Rider Club
Competition
Prize