Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:30:46
2019-10-09 21:11:15
Jakub Tomaszewski FANTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 08:00:33
2019-10-09 20:05:13
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 15:56:00
2019-10-09 14:43:41
Zuzanna Wesoły NOKIA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:56:16
2019-10-09 14:41:25
Maria Chwałczyńska PRINCESSA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:55:52
2019-10-09 14:36:13
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:52:53
2019-10-09 14:35:50
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:52:34
2019-10-09 14:34:26
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:42:37
2019-10-09 14:33:53
Julia Biskup JAMES B
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 13:07:59
2019-10-09 12:14:17
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:43:21
2019-10-09 11:21:11
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:43:23
2019-10-09 11:18:48
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:03:04
2019-10-09 10:43:50
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:03:17
2019-10-09 10:42:32
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:03:35
2019-10-09 10:38:53
Paulina Sawicka TYPIER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:02:27
2019-10-09 10:38:15
Dominika Gardas MERIDA P
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 10:38:02
2019-10-09 10:25:04
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 10:20:28
2019-10-09 10:00:04
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 10:20:31
2019-10-09 09:50:05
Martyna Szott DANI
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 09:33:12
2019-10-09 09:06:03
Agnieszka Habernik SEWILLA L
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 09:33:15
2019-10-09 08:14:35
Piotr Juszczak POWER FULL
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 09:33:20
2019-10-09 08:13:54
Beata Biernacka DON OKTOVER
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:34:10
2019-10-08 21:41:35
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:41:08
2019-10-08 21:40:52
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:34:18
2019-10-08 21:39:22
Julia Łagoda BOBI
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:34:22
2019-10-08 21:36:52
Weronika Pawlicka FIGA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:44:36
2019-10-08 21:36:10
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:47:40
2019-10-08 21:34:01
Emilia Geremek FIGA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:47:13
2019-10-08 21:29:56
Agata Kujawa BOBI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:42:16
2019-10-08 21:28:35
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:41:15
2019-10-08 21:27:09
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:43:08
2019-10-08 21:26:16
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:43:37
2019-10-08 21:25:15
Zofia Epting CHILI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:34:54
2019-10-08 19:31:15
Zofia Nowak GEORGIA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:35:06
2019-10-08 19:30:54
Laura Liszka GEORGIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:49:24
2019-10-08 17:39:48
Bartosz Czaprański CASHES FEELING
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:52:59
2019-10-08 17:33:41
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:49:51
2019-10-08 17:33:13
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:49:17
2019-10-08 17:32:49
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 07:49:13
2019-10-08 17:32:28
Bartosz Czaprański CESAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:23:48
2019-10-07 22:12:33
Oliwia Gniadek LEXUS
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:23:51
2019-10-07 22:11:51
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:23:56
2019-10-07 22:00:02
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:00
2019-10-07 20:44:14
Maja Jazdończyk MONA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:03
2019-10-07 20:43:12
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:11
2019-10-07 20:19:45
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:14
2019-10-07 19:57:51
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:18
2019-10-07 19:57:14
Iga Wesołowska CLEVER CLEMENTINE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:25
2019-10-07 19:34:24
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:29
2019-10-07 19:33:33
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:34
2019-10-07 17:55:30
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:43
2019-10-07 17:55:06
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:47
2019-10-07 17:54:41
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:24:50
2019-10-07 13:46:08
Julia Perek IMBIR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:15:27
2019-10-07 13:45:36
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:15:31
2019-10-07 13:45:12
Judyta Perek TAZINA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 13:54:36
2019-10-07 13:30:01
Aleksandra Pyczek MAGNAT
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 13:54:40
2019-10-07 13:29:37
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 13:54:43
2019-10-07 13:28:39
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 13:54:46
2019-10-07 13:28:18
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:51:38
2019-10-07 11:57:19
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:51:41
2019-10-07 11:56:27
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:51:46
2019-10-07 11:55:11
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:51:49
2019-10-07 11:46:22
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:51:52
2019-10-07 11:45:06
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:20
2019-10-06 22:34:03
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:23
2019-10-06 22:33:16
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:28
2019-10-06 22:32:46
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:32
2019-10-06 22:31:59
Łukasz Krajewski CHARMONY 3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:35
2019-10-06 22:31:26
Łukasz Krajewski CARLA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:46
2019-10-06 20:41:00
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:53
2019-10-06 20:26:16
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:37:56
2019-10-06 17:01:00
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:38:00
2019-10-06 12:34:16
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:38:03
2019-10-06 12:33:04
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:38:07
2019-10-05 22:06:42
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:38:11
2019-10-05 22:06:13
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:38:16
2019-10-05 21:07:09
Kinga Kurek GRANIM
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:38:19
2019-10-05 14:29:29
Kornelia Drążkiewicz BARKAROLA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:45:28
2019-10-04 11:22:57
Zosia Handke LIZAK
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 10:05:39
2019-10-03 13:53:29
Weronika Banaszak ALABAMA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:29
2019-10-02 23:33:28
Konrad Stefański KASTOR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:32
2019-10-02 23:33:05
Katarzyna Kaźmierczak KRISTIANO GL
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 20:25:28
2019-10-01 21:10:49
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:25:09
2019-10-01 16:05:51
Lena Anna Tokarz HIPOLIT
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 10:52:29
2019-09-30 21:35:13
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 10:52:35
2019-09-30 21:32:41
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 10:52:39
2019-09-30 21:05:19
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 10:52:43
2019-09-30 21:04:12
Filip Kapała AYLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:35:10
2019-09-30 21:03:39
Filip Kapała ELLDORADO H
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:35:12
2019-09-30 21:00:54
Filip Kapała CHILI
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:35:15
2019-09-30 20:25:07
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:38:37
2019-09-30 09:24:01
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:18:24
2019-09-30 09:08:52
Ada Rój ELISA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:26:05
2019-09-29 20:20:17
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:26:09
2019-09-29 20:19:40
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:26:15
2019-09-29 20:18:49
Inga Dezor CELINA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:48:07
2019-09-26 19:28:44
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:48:09
2019-09-26 19:28:19
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:48:11
2019-09-26 17:20:16
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:13:52
2019-09-25 21:51:33
Joanna Słomka LIRADO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 14:42:13
2019-09-25 21:51:12
Dominika Maniak LIRADO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:13:57
2019-09-25 14:31:06
Gabriela Kordus NIRVANA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:14:00
2019-09-25 14:30:31
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:22:36
2019-09-22 18:02:55
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (J.)
O048151
2. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
3. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
brak
4. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
5. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
6. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
7. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
8. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
9. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
10. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
11. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
12. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
13. Dyderska Kornelia
2001 (J.)
brak
14. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
15. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
16. Gardas Dominika Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2001 (J.)
O023600
17. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
18. Geremek Emilia JKS Gold Team Rogalinek
2010 (Mł.)
brak
19. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
20. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
21. Gola Helena Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
brak
22. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
23. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
24. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
25. Habernik Agnieszka Stajnia Nf Championstud
S
Brak
26. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
27. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
28. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
29. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
30. Hudzik Witold bpk
S
O039362
31. Imiłkowska Dagmara bpk
S
O019650
32. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
33. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
34. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
35. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
36. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (JM.)
0047890
37. Jazdończyk Maja bpk
2006 (JM.)
Brak
38. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
2005 (JM.)
brak
39. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
40. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
41. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
42. Kordus Gabriela .
2010 (Mł.)
.
43. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
44. Kowalska Natalia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
S
O055396
45. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (JM.)
O035241
46. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
47. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
48. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
49. Kujawa Agata JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
50. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (J.)
O033908
51. Liszka Laura BPK
2009 (Mł.)
Brak
52. Łagoda Julia JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
53. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
54. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
10202503
55. Maniak Dominika Harmony Club Owińska
S
brak
56. Michalska Zofia Pony Jumping Ream
57. Modzelewska Justyna Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
brak
58. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
59. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
60. Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo
61. Panarowicz Nikola KJ Bonanza
62. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
63. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
64. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
65. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
66. Polaszek Zuzanna
67. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
.
68. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
69. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
70. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
71. Romanowska Marta St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
S
O0112863
72. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
73. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
74. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
75. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
76. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
77. Słomka Joanna .
1998 (MJ.)
.
78. Słomka Joanna .
1998 (MJ.)
O009627
79. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
80. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
81. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
82. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
83. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
84. Szott Martyna -
2004 (JM.)
Brak
85. Tokarz Lena Anna Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
86. Tomaszewski Jakub St. KJ Stajnia Adamus
2008 (Mł.)
Brak
87. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
88. Umerle Karolina bpk
S
O026576
89. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
90. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
91. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
92. Wandzel Maria KS BSI Zamysłowo
93. Weigt Agata Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1998 (MJ.)
O023367
94. Wesoły Zuzanna Klub Jeździecki Liljówka
2008 (Mł.)
brak
95. Wybieralska Ida KJ Pony Jumping Team
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes /
M: Artia /
O: Justyna Modzelewska
B: Mariusz Gruszka
brak
2.

29

ALABAMA Szlachetna Półkrwe POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Lord Liberator
M: Alma
O: Jakub Wojtkowiak
B: Opyd Kaźmierz
Brak
3.

112

Anapon Black Beauty F:
M:
O:
B:
4.

75

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
5.

102

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Mchał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
6.

100

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
7.

23

AYLA Hanowerska GER 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: A Conto As / Adlantus As
M: Jenny B / Jet Stream
O: Patrycjusz Hajdacz
B: Gestüt Wäldershausen
K028538 -
8.

48

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
9.

45

BARKAROLA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Klakier
M: Borka
O: Kornelia Drążkiewicz
B: Gawron Jan
Brak 616007610214715
10.

53

BELGIA Typ Szlach. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743 616999680034111
11.

52

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
O: Jakub Rogacki
B: Jakub Rogacki
K027696
12.

71

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
13.

118

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
14.

106

Carizma F:
M:
O:
B:
15.

35

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa/166 F: Emar
M: Case Z
O: Karolina Czajkowska
B: Roman Barlik
K019194 616009610139010
16.

92

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
O: Dariusz Markiewicz
B: Krzysztof Bryll
Brak Brak
17.

107

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
18.

80

CASHES FEELING . HUN 2015 Wałach siwa/167 F: Casello
M: For You
O: .
B: .
Brak
19.

58

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
20.

123

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
O: Jan Zybała
B: -
K021390 DE421000025210
21.

19

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
22.

78

CESAR MSLT HUN 2014 Wałach siwa/163 F: Cinnamon
M: .
O: .
B: .
.
23.

10

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
O: K.wozna
B: Oo
Brak Brak
24.

15

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
25.

34

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
K022767 DE418184088709
26.

124

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
O: Karolina Umerle
B: SK Racot
K015841 616009610058210
27.

18

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
O: Maciej Gołąbek
B: E. Schep
K015285 Z531007
28.

1

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
O: Magdalena Płowens
B: Henryk Tabaczyński
K024889 616007610080910
29.

77

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
K025708 616999610270105
30.

74

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
K025300 616009610013713
31.

122

Cyramo 3 F:
M:
O:
B:
32.

86

DANI KUC POL - Klacz gniada/mk:150 F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
33.

81

DELTA DU LYS AA Xo (Fr) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
O: Anna Szewczuk
B: -
K028248 25000113411611L
34.

13

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
O: Joanna Słomka
B: Dariusz Misiak
K017741 616009610106010
35.

120

Don Juan HBC F:
M:
O:
B:
36.

84

DON OKTOVER Typ Szlachetny POL 2011 Wałach srokata/155 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B: Agnieszka Przywara-Kapturek
brak 616999610216611
37.

50

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
38.

49

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Michał Rynowiecki
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
39.

20

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: Warrior Queen / French Buffet
O: Maria Obidowska
B:
K018858 528003200906823
40.

3

ELLDORADO H SP POL 2012 Ogier siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Etiuda / Landos
O: Tomasz Faleński
B: Patrycjusz Hajdacz
- -
41.

43

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
42.

14

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
43.

121

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
K026309 616009580271714
44.

42

FABIA Mecklenburger GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabricio
M: Wellenkind
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
45.

96

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: Karlos
M: Fiesta
O: Julian Wojtkowiak
B: Andrzej Dembski
brak
46.

55

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
47.

72

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
brak
48.

79

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
O: -
B: -
K028088 056015Z55545015
49.

98

GARCIA Haflinger AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Przemysław Bohdan
B: Austria
brak .
50.

113

GEM F:
M:
O:
B:
51.

2

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Grzegorz Komin
K016478 616009610223608 105KJ70
52.

73

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
53.

85

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
54.

17

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
O: Sławomir Stoiński
B: Agata Adrianowska
K027584 616009600157912
55.

16

GOOD-DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: NN
M: NN
O: Mirosława Ustrzycka
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
56.

44

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616009530090410
57.

4

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo /
M: Georgina /
O: Julia Adamczyk
B: Adamowicz Leszek
K012907 616009580872907
58.

33

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
59.

26

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Małgorzata Tokarz
B: Roman Dudkowiak
K019548 POL 013 61 01170 05
60.

76

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
K026641 POL01361044005
61.

32

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
O: Jan Zybała
B: -
K023081 528003201303231
62.

8

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
63.

70

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
O: Dawid Epting
B: Jan Sołtysiak
616007610161212 616007610161212
64.

103

Jaga SP POL 2004 mare gn./166 F: Halogen
M: Jamuna Chef Supreme
O:
B:
K011389 11564
65.

9

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
66.

97

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
O: Biskup Marek
B: L.Abbring
brak 528003201401902
67.

54

JARBAS MŁP POL 2008 Wałach F: Bekas
M: Jawa
O: Dagmara Imiłkowska
B: -
brak
68.

38

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728 616006590203412
69.

125

Karino F:
M:
O:
B:
POL99611202703
70.

27

KASTOR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Peres / Huf
M: Kora / Roland
O: Konrad Stefański
B:
K006639 POL009611003601
71.

87

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
72.

28

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/164 F: Cassilio
M: Kobra
O: Marcin Śliwiński
B: Leszek garstka
K023579 616007610063713
73.

109

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
74.

57

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/160 F: Landjonker S
M: Lambada
O: Pawelec-Klimek Małgorzata
B: Pawelec-Klimek Małgorzata
Brak POL009610121806
75.

11

LIRADO Oldenburska POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:160 F: Diarado's boy
M: Lakita
O: Dominika Maniak
B: Rafał Kiernikowski
6160090128514 6160090128514
76.

30

LIZAK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Brak
77.

119

LOLLA S Hanowerska GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
O: Antoni Chłapowski
B: Antoni Chłapowski
K014401 DE431316702005
78.

114

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
O: Sylwia Grodziska
B: -
K027582 DE431316726509
79.

24

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
80.

90

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
81.

51

MAGNAT SP POL 2009 Wałach gniada/mk:. F: .
M: .
O: Jakub Rogacki
B: .
, .
82.

22

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
83.

111

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
K023967 616013610107713
84.

62

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
85.

88

MERIDA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Ron William
M: Magnolia-P
O: Karolina Garstka
B: Bogdan Parkitny
K022147
86.

37

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Helbich
B: Wilgenburg
K022871 528003000031116
87.

105

Mimmi kuc POL 2001 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
88.

93

MISS LADY Westfalska POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
O: Dariusz Markiewicz
B: Krzysztof Bryll
K027143 Brak
89.

60

MONA KUC POL 2003 Klacz kara/kuc:142 F: Ewrim
M: Mufa
O: Jerzy Dyzert
B: Jerzy Dyzert
Brak Pol013611076503
90.

117

Neron F:
M:
O:
B:
91.

25

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk:156 F: Kastello
M: Nicoletta
O: Ewa Kozłowska
B: Wysoczański Jerzy
K015409 POL009530166106
92.

12

NIRVANA . POL . Klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
93.

95

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
94.

94

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
95.

59

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
O: Janusz Grzewiński
B: Roman Drabiński
K024886 6160096700297
96.

65

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
97.

104

Peron F:
M:
O:
B:
98.

83

POWER FULL Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B: Agnieszka Przywara-Kapturek
brak 616999610121213
99.

126

Pretoria SP POL 2000 mare F: Qumball
M: Prosna
O: Bolesław Kuczerawy
B:
100.

101

PRINCESSA PKSP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Landos II
M: Prysilla
O: Renata Chwałczyńska
B: Józef Jastrzębek
brak brak
101.

66

QUAINTON QUIVER Niem. Sport. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
O: Matek Strzyż
B: Gmma Hichgal Philips Quasinton
K027837 DE455678115610
102.

40

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
103.

41

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
104.

69

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
105.

116

REBELS STARGIRL ROSALIE Hackney Pony POL 2011 Klacz gniada/kuc:134 F: Noble Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
O: Klaudia Olejniczak
B: Klaudia Olejniczak
brak
106.

21

RONDO'S BLACK BOY Kuc Walijski POL 2005 Ogier kara/kuc:132 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
O: DOROTA UCHMAN - DĄBROWSKA
B: Flier J.
K027864 5280170500840
107.

115

Sandyhill Lucy F:
M:
O:
B:
108.

39

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
109.

82

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara/174 F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732 DE431316949611
110.

46

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
111.

99

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
112.

56

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
113.

110

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
O: Antoni Chłapowski
B: Krosna Stud
K016461 LTU006490018305
114.

91

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Karolina Garstka
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
115.

31

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
116.

47

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
O: witold hudzik
B: kowalczyk zbigniew
brak
117.

108

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
O: Antoni Chłapowski
B:
K012580 11801
118.

61

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
O: Anna Jazdończyk
B: Zbigniew Szepczyński
brak 616009610032713
119.

127

Warka F:
M:
O:
B:
120.

89

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten / Aldatus
M: Wiki / Glouosnis
O: Paulina Wachowiak
B: Zofia Filipek
K025825 616007600208313
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
Harmony Club
2019-10-12
12
2019-10-12
26
2019-10-13
7
Banach Natalia
BPK - LUL
BELGIA (53)
2019-10-13
14
2019-10-13
13
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
ALABAMA (29)
2019-10-12
1
2019-10-12
8
2019-10-13
4
2019-10-13
1
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (97)
2019-10-12
1
2019-10-12
16
2019-10-13
18
2019-10-13
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (98)
2019-10-12
4
2019-10-12
6
2019-10-13
2
2019-10-13
7
Braun Anastazja
Stajnia NF Championstud
Warka (127)
2019-10-13
1
2019-10-13
9
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
PRINCESSA (101)
2019-10-12
6
2019-10-12
2
2019-10-13
3
2019-10-13
12
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-10-12
4
2019-10-12
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2019-10-12
12
2019-10-12
2019-10-13
11
2019-10-13
12
MARINA (22)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (19)
2019-10-12
3
2019-10-12
2019-10-13
1
2019-10-13
2
100
Dyderska Kornelia
Jaga (103)
2019-10-13
1
2019-10-13
11
Peron (104)
2019-10-13
1
2019-10-13
6
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (70)
2019-10-13
1
2019-10-13
1
CHILI (77)
2019-10-12
1
2019-10-12
10
2019-10-13
3
2019-10-13
Frołow Anastazja
Ludowy Klub Sportowy Cwał
2019-10-12
13
2019-10-12
13
Gardas Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-10-12
2019-10-12
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
ORENA (59)
2019-10-13
11
2019-10-13
11
Geremek Emilia
JKS Gold Team Rogalinek
FIGA (72)
2019-10-12
8
2019-10-12
1
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (99)
2019-10-12
1
2019-10-12
5
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Gniadek Oliwia
bpk
LEXUS (57)
2019-10-12
9
2019-10-12
21
2019-10-13
4
2019-10-13
1
2019-10-12
16
2019-10-12
14
2019-10-13
9
2019-10-13
Gola Helena
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-12
1
2019-10-12
9
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (47)
2019-10-12
1
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
1
2019-10-13
2019-10-13
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2019-10-12
21
2019-10-12
Habernik Agnieszka
Stajnia Nf Championstud
2019-10-13
7
2019-10-13
11
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
LIZAK (30)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
9
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-10-12
19
2019-10-12
17
2019-10-13
3
50
2019-10-13
6
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (87)
2019-10-13
21
2019-10-13
8
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-10-12
8
2019-10-12
21
2019-10-13
22
2019-10-13
14
Hudzik Witold
bpk
2019-10-12
9
2019-10-12
4
2019-10-13
9
2019-10-13
4
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (54)
2019-10-13
19
2019-10-13
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
AVALETTO (100)
2019-10-12
3
50
2019-10-12
2019-10-13
1
150
2019-10-13
5
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
FABIA (42)
2019-10-12
5
2019-10-12
18
2019-10-13
5
2019-10-13
7
EROZJA (43)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
2
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-10-12
20
2019-10-12
10
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
2019-10-12
18
2019-10-12
1
2019-10-13
LOLLA S (119)
2019-10-12
12
2019-10-12
1
2019-10-13
1
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2019-10-12
13
2019-10-12
10
2019-10-13
5
2019-10-13
10
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2019-10-12
7
2019-10-12
12
2019-10-13
8
2019-10-13
6
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
CHILI (1)
2019-10-12
3
2019-10-12
13
2019-10-13
5
2019-10-12
17
2019-10-12
19
2019-10-13
16
2019-10-12
22
2019-10-12
13
2019-10-13
15
2019-10-13
20
AYLA (23)
2019-10-12
13
2019-10-12
19
2019-10-13
15
2019-10-13
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (109)
2019-10-13
8
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-10-12
6
2019-10-12
11
Kordus Gabriela
.
NIRVANA (12)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (70)
2019-10-12
1
2019-10-12
10
2019-10-12
1
2019-10-12
7
2019-10-13
1
2019-10-13
10
Kowalska Natalia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
Karino (125)
2019-10-13
2019-10-13
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2019-10-12
18
2019-10-12
22
2019-10-13
14
2019-10-13
12
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-10-12
12
2019-10-12
1
250
2019-10-13
3
100
2019-10-12
14
2019-10-12
6
2019-10-13
10
2019-10-13
6
2019-10-12
3
100
2019-10-12
2
200
CARLA (35)
2019-10-12
2
2019-10-12
9
2019-10-12
10
2019-10-12
13
ESCUELA (121)
2019-10-13
17
2019-10-13
13
Cyramo 3 (122)
2019-10-13
16
2019-10-13
CATAMARAN (123)
2019-10-13
2
200
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-10-12
1
2019-10-12
20
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-10-12
5
2019-10-12
2
150
CHANTEL (15)
2019-10-12
1
2019-10-12
7
Kujawa Agata
JKS Gold Team Rogalinek
BOBI (71)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (44)
2019-10-12
20
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
15
Liszka Laura
BPK
GEORGIA (73)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Łagoda Julia
JKS Gold Team Rogalinek
BOBI (71)
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Carpaccio (107)
2019-10-12
15
2019-10-13
6
Victor (108)
2019-10-12
9
2019-10-13
25
Makowski Arkadiusz
JUKS Mieczewo
2019-10-12
25
2019-10-13
15
2019-10-12
4
2019-10-13
3
2019-10-12
5
2019-10-13
2
150
2019-10-12
5
2019-10-13
5
Maniak Dominika
Harmony Club Owińska
LIRADO (11)
2019-10-13
2019-10-13
Michalska Zofia
Pony Jumping Ream
GEM (113)
2019-10-12
1
2019-10-12
9
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-10-12
13
2019-10-12
23
Nowak Zofia
BPK
GEORGIA (73)
2019-10-13
1
2019-10-13
9
Ossowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
Mimmi (105)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza
MAROKO (111)
2019-10-13
1
2019-10-13
10
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Pawlicka Weronika
JKS Gold Team Rogalinek
FIGA (72)
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (55)
2019-10-12
2
2019-10-12
8
2019-10-13
8
2019-10-13
9
TAZINA (56)
2019-10-12
11
2019-10-12
7
2019-10-13
15
2019-10-13
12
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (8)
2019-10-12
6
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-13
23
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
HOŁEK (76)
2019-10-12
1
2019-10-12
5
Polaszek Zuzanna
Pretoria (126)
2019-10-13
1
2019-10-13
9
Pyczek Aleksandra
bpk
MAGNAT (51)
2019-10-13
9
2019-10-13
9
Rogacki Jakub
bpk
BELINDA (52)
2019-10-13
9
2019-10-13
13
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2019-10-12
11
2019-10-12
Rój Ada
JKS Robir Chwalęcice
ELISA (20)
2019-10-12
24
2019-10-12
7
2019-10-13
12
2019-10-13
4
Romanowska Marta
St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
2019-10-12
15
2019-10-12
3
150
2019-10-13
1
200
2019-10-13
3
150
Rucinski Patryk
SJ Pro Eques
2019-10-12
14
2019-10-12
2019-10-13
17
2019-10-13
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (24)
2019-10-12
17
2019-10-12
12
2019-10-13
6
2019-10-13
18
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-10-12
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
EFRON (49)
2019-10-12
13
2019-10-12
18
2019-10-12
1
150
2019-10-12
4
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
TYPIER (91)
2019-10-12
15
2019-10-12
Słomka Joanna
.
LIRADO (11)
2019-10-12
1
2019-10-12
19
Słomka Joanna
.
DIVA (13)
2019-10-12
27
2019-10-12
21
2019-10-13
10
2019-10-13
17
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
2019-10-13
9
2019-10-13
Stein Hanna
Pony Jumping Team
ODYSEJA (94)
2019-10-12
9
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13