Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:35:50
2019-11-20 22:42:44
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:35:58
2019-11-20 22:42:06
Aleksandra Czyż TANGANIKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:36:05
2019-11-20 20:48:07
Jessica Pomin GEORGIA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:36:12
2019-11-20 20:37:50
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:37:21
2019-11-20 18:43:19
Inga Dezor CELINA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:37:28
2019-11-20 18:26:18
Alicja Szymańska GEORGIA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:37:34
2019-11-20 17:36:10
Iwona Sitowska WENESA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 15:46:34
2019-11-20 14:38:50
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:29:58
2019-11-20 12:25:24
Inga Michalak HARDY
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:11:04
2019-11-20 11:46:12
Natalia Grochowska SPECTRA DEELITES
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:11:11
2019-11-20 11:44:38
Juliia Kraszewska POLUBNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:11:17
2019-11-20 11:43:51
Zofia Sokołowska KARMIN
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:11:22
2019-11-20 11:42:42
Weronika Pawlicka FIGA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:11:27
2019-11-20 11:40:19
Michalina Kosmalewicz QUIZIO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:30:30
2019-11-20 11:39:51
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:11:34
2019-11-20 11:35:36
Martyna Szott DANI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:11:40
2019-11-20 11:30:55
Ida Tomczak FIONA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:00
2019-11-20 11:29:34
Jagoda Haracewiat BOBI
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:10
2019-11-20 11:28:44
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:23
2019-11-20 11:26:29
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:32
2019-11-20 11:25:44
Barbara Żeromska GOLD
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:37
2019-11-20 11:22:15
Agata Stróżyńska FIONA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:41
2019-11-20 11:17:08
Lena Kęska DOMINGO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:46
2019-11-20 11:12:10
Julia Łagoda HOŁEK
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:50
2019-11-20 11:10:51
Zofia Epting CHILI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:12:56
2019-11-20 11:09:49
Agata Kujawa BOBI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:13:01
2019-11-20 11:08:46
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:13:05
2019-11-20 11:07:57
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:13:11
2019-11-20 11:07:16
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 13:04:53
2019-11-20 11:06:18
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:06:19
2019-11-20 10:49:15
Krystian Starkowski RASCENIA STAR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:40:46
2019-11-20 10:34:37
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:40:49
2019-11-20 10:33:46
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:41:17
2019-11-20 10:32:40
Julia Biskup JAMES B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:42:45
2019-11-20 10:32:00
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 08:57:17
2019-11-20 07:48:33
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:19:27
2019-11-20 05:58:24
Agnieszka Habernik SEWILLA L
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:19:30
2019-11-20 00:05:50
Alicja Frankiewicz CARLA ROSSI
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:20:28
2019-11-19 23:19:52
Oliwia Gniadek LEXUS
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:20:32
2019-11-19 23:19:22
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:22:08
2019-11-19 21:50:41
Rafał Krajewski C'ASQUETTA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:22:12
2019-11-19 21:50:20
Rafał Krajewski CYTRYNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:18:52
2019-11-19 18:16:48
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 15:53:25
2019-11-19 14:15:41
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 12:32:25
2019-11-19 10:34:23
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:28:56
2019-11-18 21:59:15
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:29:00
2019-11-18 21:58:15
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:32:24
2019-11-18 21:38:20
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:29:07
2019-11-18 19:20:36
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:29:12
2019-11-18 18:49:19
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:29:47
2019-11-18 16:51:42
Małgorzata Szczepańska - Kalak TAURUS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:38:30
2019-11-18 11:24:19
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:53:09
2019-11-18 11:23:59
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:52:24
2019-11-18 11:06:51
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:52:27
2019-11-18 11:06:24
Mirosława Gdaniec RIVANDER
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:51:46
2019-11-18 11:05:51
Rafał Perlikowski ZIRCON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:51:43
2019-11-18 11:05:17
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:50:47
2019-11-18 11:04:24
Maja Drobny FAMORKUS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:49:13
2019-11-18 09:41:15
Piotr Juszczak PLISZKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:49:20
2019-11-18 09:40:49
Beata Biernacka DON OKTOVER
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:49:25
2019-11-18 09:20:25
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:43:11
2019-11-17 23:55:02
Milena Drossel MAGNAT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:43:29
2019-11-17 20:50:38
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:41:56
2019-11-17 18:37:40
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:31:48
2019-11-17 17:16:19
Anna Międlarz GOLFANT
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:31:53
2019-11-17 17:11:27
Roksana Matuszewska HABER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:31:57
2019-11-17 14:50:42
Zuzanna Michalska MY LUCKY PENNY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:42:44
2019-11-17 14:48:26
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:42:46
2019-11-17 14:46:49
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:32:14
2019-11-17 14:15:27
Antonina Tomczyk ARKA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:32:20
2019-11-17 14:10:16
Weronika Pachura FIESTA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:32:24
2019-11-17 14:00:13
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:32:29
2019-11-17 12:32:01
Wiktoria Porzucek LADY
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:32:34
2019-11-17 11:47:24
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:32:39
2019-11-16 20:44:02
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:37:44
2019-11-16 20:40:05
Mieszko Dąbrowski VENTUS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:37:50
2019-11-16 20:38:49
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:32:55
2019-11-16 20:38:30
Marta Baran BELLA CORIANO
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:06:43
2019-11-15 20:07:30
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:07:11
2019-11-15 14:26:30
Szymon Tęcza KINGSIZE D.
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:07:14
2019-11-15 14:26:10
Szymon Tęcza MALECON L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:07:16
2019-11-15 14:25:46
Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:07:19
2019-11-15 14:25:25
Szymon Tęcza TALMAN O Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:07:45
2019-11-15 14:25:02
Marcin Maćkowiak KUFONIA L
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:30:47
2019-11-15 14:24:41
Marcin Maćkowiak KASPER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:07:48
2019-11-15 14:24:15
Marcin Maćkowiak ASTI SPUMANTE L
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:15:47
2019-11-15 08:11:34
Rafał Krajewski CASCADELLO K
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:15:48
2019-11-15 08:11:15
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:15:50
2019-11-15 08:10:24
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:15:54
2019-11-15 08:10:05
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:15:56
2019-11-15 08:09:34
Rafał Krajewski CLARA HM
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:03:50
2019-11-14 21:16:22
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:03:52
2019-11-14 21:15:57
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:03:54
2019-11-14 20:16:51
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:03:56
2019-11-14 20:07:32
Matylda Zabrzewska LADY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:03:59
2019-11-14 15:41:09
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:04:08
2019-11-14 14:14:14
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:04:11
2019-11-14 13:40:45
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:06:46
2019-11-14 10:50:03
Iwona Sitowska JOHNY BRAVO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:06:48
2019-11-14 09:55:17
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:06:50
2019-11-14 09:54:37
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:06:52
2019-11-14 09:49:21
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:06:54
2019-11-14 09:49:02
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:06:56
2019-11-14 09:42:19
Marta Echaust EMIKA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:06:59
2019-11-14 09:29:37
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 07:12:57
2019-11-13 18:35:22
Alan Siczyński GRAND LEVISTO F
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 07:13:00
2019-11-13 18:34:53
Anna Gertig RAULA DE GANAD
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:24:16
2019-11-13 12:05:32
Arkadiusz Fimmel BENTLEY DU ROUET F
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:24:19
2019-11-13 12:04:58
Arkadiusz Fimmel FIGHT FOR PLEASURE F
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:24:04
2019-11-13 09:55:58
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:04:52
2019-11-12 20:16:20
Anna Walkowiak NERON
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:04:54
2019-11-12 20:15:28
Agata Błaszkowiak NERON
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:09:06
2019-11-12 12:27:22
Julia Siejak MALAGA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:09:17
2019-11-12 12:23:41
Łukasz Krajewski RADOŚĆ - Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:38:00
2019-11-12 12:21:54
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:09:23
2019-11-12 12:20:52
Łukasz Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:09:26
2019-11-12 12:20:21
Łukasz Krajewski DON JUAN HBC
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:09:29
2019-11-12 12:17:40
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:09:32
2019-11-12 12:17:11
Łukasz Krajewski CHARMONY 3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:09:35
2019-11-12 12:16:44
Łukasz Krajewski ARTEMIDA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:31:06
2019-11-11 15:38:30
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:31:12
2019-11-11 15:38:06
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:31:17
2019-11-10 22:28:39
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:31:47
2019-11-09 12:17:18
Amelia Genderka FIESTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:31:57
2019-11-09 12:14:39
Klaudia Matura ARKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:32:01
2019-11-09 12:07:21
Antonina Tomczyk ARKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:32:05
2019-11-07 12:36:01
Karolina Brzezinska OLIVER
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:32:08
2019-11-06 15:39:41
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:32:11
2019-11-05 10:42:03
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:32:15
2019-11-04 10:17:43
Nikola Klimecka CHANEL
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 12:28:19
2019-10-23 16:43:29
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Bartłomiej
2. Antkowiak Mateusz
3. Baran Marta BPK
S
Brak
4. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
5. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
6. Błaszkowiak Agata Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Braum Anastazja Stajnia NF Champion STUD
9. Brzezinska Karolina Stajnia O.W.A
2007 (JM.)
brak
10. Burzyńska Lila Stajnia NF Championstud
2008 (JM.)
Brak
11. Czyż Aleksandra brak
2000 (MJ.)
O032311
12. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
13. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
14. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
15. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
16. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
17. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
18. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
19. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
20. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (J.)
Brak
21. Garczarek Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
none
22. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
23. Genderka Amelia Stajnia King Boguszynek
2010 (Mł.)
brak
24. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
25. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
26. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
27. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
28. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
29. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
30. Grzywacz Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
Brak
31. Habernik Agnieszka Stajnia Nf Championstud
S
Brak
32. Haracewiat Jagoda JKS Gold Team
2004 (J.)
brak
33. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
34. Hudzik Witold bpk
S
O039362
35. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
36. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
37. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
38. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
39. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
2005 (JM.)
brak
40. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
41. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
42. Kęska Lena JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
43. Klimecka Nikola bpk
2003 (J.)
brak
302456891E
44. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
45. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
46. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
47. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
48. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
49. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
50. Kraszewska Juliia JKS Gold Team Rogalinek
2005 (JM.)
brak
51. Krysiak Antoni KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2009 (Mł.)
O053089
52. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
53. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (JM.)
O054887
54. Kujawa Agata JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
55. Lasek Julia
56. Łagoda Julia JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
57. Łąkowska Natalia MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O039096
58. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
59. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
60. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
61. Matura Klaudia Stajnia King Boguszynek
2001 (MJ.)
brak
62. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
63. Michalak Inga bk
2005 (JM.)
brak
64. Michalska Marianna KJ BSI Sport Zamysłowo
2004 (J.)
O051143
65. Michalska Zuzanna KJ BSI Sport Zamysłowo
2009 (Mł.)
brak
66. Międlarz Anna Niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
67. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037384
68. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
69. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
70. Nowacka Natalia
71. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
72. Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo
73. Pachura Weronika Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
74. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
75. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
76. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
77. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
78. Pokrzywniak Maja KJ CH Jaszkowo
79. Polak Iga
80. Polaszek Zuzanna Stajnia NF Champion STUD
81. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
82. Pomin Jessica BPK
2007 (JM.)
Brak
83. Porzucek Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem
2001 (MJ.)
Brak
84. Raczyńska Marianna
85. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
86. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
87. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
88. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
89. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
90. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
91. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
92. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
none
93. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
94. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
95. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2009 (Mł.)
brak
96. Sołtysiak Zuzanna NF Champion STUD
97. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
98. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
99. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
100. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
101. Stróżyńska Agata JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
102. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
Z005621
103. Stróżyńska Zuzanna
104. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
105. Szczepańska - Kalak Małgorzata JUKS Mieczewo
S
Brak
106. Szott Martyna -
2004 (J.)
Brak
107. Szymańska Alicja BPK
2005 (JM.)
Brak
108. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
109. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
110. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
111. Tomczyk Antonina Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
112. Tomczyk Antonina Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
113. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
114. Umerle Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O026576
115. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
116. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
117. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
118. Weigt Agata Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
S
O023367
119. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (MJ.)
O034662
120. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
121. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
122. Zabrzewska Matylda KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
Brak
123. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
124. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
125. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
126. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

148

Amos F:
M:
2.

130

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
3.

33

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak
4.

34

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/160 F: Pasza
M: Arara
brak
5.

152

Armand F:
M:
6.

45

ARTEMIDA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Quinnus lll
M: Artemiza
KO19966 616007610059810
7.

76

ASTI SPUMANTE L HANN. GER 2015 Wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
8.

59

ATTILA LANDAIS SELLE FRANCAIS FRA 2010 Wałach ciemnogniada F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
K023673 10361370q
9.

117

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
10.

41

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
K024669 056015Z55765114
11.

89

BAJADERA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Czarownik
M: Bamtivia
K027261 -
12.

92

BAJKA SHETLAND POL 2011 Klacz kara/- F: -
M: -
brak -
13.

179

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
brak pol 013670095101
14.

166

Beatrice KUC SWE 1994 mare F: NN
M: NN
15.

84

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
16.

173

BELLE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHAIDE BEL 2014 Klacz gniada/169 F: Big Star JR K Z
M: Haya vd Kattevennen Z
KO26837 056015Z55764614
17.

48

BENTLEY DU ROUET F WEST POL 2015 Wałach gniada/168 F: Micheal Angelo F
M: Balilka
K029093
18.

10

Birma F:
M:
19.

37

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
K029107 82601508032 F
20.

128

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
21.

157

Bolero F:
M:
22.

175

Brandon KUC Polska 2006 wałach kasztan F: NN
M: NN
616999610311206
23.

180

Burbon F:
M:
24.

113

C'ASQUETTA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Casquetto / Casall
M: Klaudia / Claudio
K022691 DE421000079612
25.

2

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
26.

110

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
27.

83

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
28.

67

CARMEN P HOL GER 2010 klacz kasztanowata/171 F: Cascavello / Carolus I
M: Riana / Colman
K016749 DE421000114210
29.

163

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
30.

65

CASCADELLO K HAN GER 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Cascadello I / Casall
M: Leona / Leonce
K028306 DE431310651815
31.

112

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
32.

143

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
K024900 616007610031712
33.

73

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
K020858 DE418182120211
34.

29

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
35.

38

CHANEL MŁP POL 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Arktos /
M: Cystyna /
brak -
36.

31

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
37.

44

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
K022767 DE418184088709
38.

55

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Czarownik
M: Chloe
K015841
39.

134

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
40.

80

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
41.

69

CLARA HM HANNOVERANER GER 2014 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Cokowaah
KO28647 DE431311406214
42.

68

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
43.

153

Cortazar HOLSZT. GER 2000 stallion siwa/164 F: Coronado
M: Landie Caretino
K005960 08010 POL40159
44.

135

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
45.

114

CYTRYNA SP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
46.

12

Dani F:
M:
47.

126

DANI KUC POL - Klacz gniada/150 F: -
M: -
Brak -
48.

107

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
49.

63

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
50.

21

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
51.

85

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
52.

159

Djoser F:
M:
53.

132

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
54.

42

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contende
M: Satosca / Kroongraaf
K016685 528003000800474
55.

91

DON OKTOVER TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach srokata/155 F: nn
M: nn
brak 616999610216611
56.

98

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
57.

139

EARTHQUAKE V.D.SCIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur
M: Burundi
K021480 528270002692896
58.

57

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
59.

30

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
60.

60

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
61.

93

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
62.

13

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/115 F: Hertz
M: Fasada
brak
63.

174

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:108 F: Herc
M: Fasada
brak
64.

124

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
brak
65.

49

FIGHT FOR PLEASURE F WEST POL 2015 Wałach gniada/168 F: Michael Angelo F
M: Jung Lady Jump
K017691 brak
66.

127

FIONA MAŁY KOŃ POL 2010 Klacz siwa/mk:brak F: nn
M: nn
brak brak
67.

100

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
68.

146

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K002593 04712
69.

141

GEORGIA NIEM. SPORT POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
K007242 DE457000253603
70.

177

Giovanna F:
M:
71.

106

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
K017844 616009610094909
72.

131

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
73.

77

GOLFANT WLKP. POL 2003 Wałach siwa/172 F: Trubadur
M: Gwinea
brak POL007611065703
74.

62

GOOD-DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
75.

50

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
76.

78

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
77.

26

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
K022410 528003201208227
78.

136

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa/165 F: GRAND MASTER
M: /CZUMEN K
BRAK 616007610044514
79.

18

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
80.

149

Hester F: Seul
M: Heinolia Nirkan
81.

133

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
82.

6

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
83.

169

Iceceram F:
M:
84.

168

Ilco F KUC POL 2002 stallion F: Ilco
M: Ewiwa Eksponat
85.

129

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
616007610161212 616007610161212
86.

172

Izyda F:
M:
87.

118

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
brak 528003201401902
88.

32

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
K021728 616006590203412
89.

52

JOHNY BRAVO SP POL 2015 Gelding chestnut/164 F: XX
M: XX
none none
90.

123

KARMIN KOC POL 2003 Wałach kara/kuc: F: Treser
M: Kolizja
POL 01358 0019903
91.

36

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
92.

71

KINGSIZE D. KWPN NED 2015 Klacz siwa/167 F: FabrianocVDL / Casall
M: Zyona M / Emilion
K027527 528003201502272
93.

7

Klementyna F:
M:
94.

165

Konor WLKP POL 2009 wałach siwa/166 F: Contendor
M: Kobra
K018085
95.

170

Koriander Van Dorperheide F:
M:
96.

138

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
K019898 616007610186409
97.

75

KUFONIA L KWPN NED 2015 Klacz siwa/162 F: Corland / Cor de le Bryere
M: Ufonia / Contender
K026962 528003201508259
98.

22

KULSON L KWPN NED 2015 Wałach gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Vishnoe / Niveau
K026963 528003201508900
99.

61

LADY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master
M: L'amour
Brak -
100.

81

LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata/161 F: GRAND MASTER
M: L’AMOUR
Brak 616009610091213
101.

87

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
102.

108

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 056002W00298902
103.

4

Leipzig-Star F:
M:
104.

111

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/160 F: Landjonker S
M: Lambada
Brak POL009610121806
105.

160

Liveta F:
M:
106.

161

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
107.

70

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
108.

24

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
109.

154

Magic I KUC POL 1997 gelding F: nn
M: nn
110.

5

Magik F:
M:
111.

88

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
K013931 POL009680043706
112.

39

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
K009295 POL009611219803 102YN28
113.

72

MALECON L KWPN NED 2014 Wałach kara F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
114.

96

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108
115.

145

Melba F:
M:
116.

1

Merlin F:
M:
117.

158

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
brak
118.

155

Mimmi KUC POL 2001 mare F: nn
M: nn
119.

47

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
120.

3

Moneta F:
M:
121.

116

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
122.

79

MY LUCKY PENNY NIEZNANA IRL 2005 Klacz siwa/130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
123.

8

NANDA DEWI HAFLINGER POL 2007 Klacz izabelowata/Kuc F: Niko
M: Nena
Brak
124.

147

Nantine REITPONY GER 1994 mare sk.gn./129 F: Doktus
M: Nora Negro
K003748 05858
125.

46

NERON SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Neska / Sir Neel
K027491 616009610101912
126.

167

Nescato F:
M:
127.

99

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
128.

178

Odrecka F:
M:
129.

35

OLIVER KUC POL 2012 Wałach gniada/137 F: brak
M: brak
brak 616999610222012
130.

104

OTHELLO Szlachetna Półkrew POL 2013 Gelding chestnut/152 F: Santara Danny’s Boy
M: Olga
none
131.

54

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
132.

86

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
133.

90

PLISZKA WLKP. POL 2004 Klacz tarantowata/158 F: Kurarz/Dam-Dam
M: Prima/Kiron
K021140 POL007611030604
134.

122

POLUBNA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/166 F: Lubań
M: Prima
brak brak
135.

11

Pretoria SP POL 2000 mare F: Qumball
M: Prosna
136.

66

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
K024303 DE421000063511
137.

58

QUINTESS CHIN WESTFALSKA DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
Brak
138.

125

QUIZIO / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
/ /
139.

40

RADOŚĆ - Z SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Casino L / Cassiano
M: Rosaria / Chef Supreme
K026762 616009610121513
140.

120

RASCENIA STAR WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Casskeni II / Cassini II
M: Rosa B / Rapsod
K027814 616007610083915
141.

51

RAULA DE GANAD Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz gniada/- F: Quifilio / Quick Star
M: Ralinka De Ganad / Feo
K020350 HUNKMF092590120
142.

97

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
143.

142

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
K021985 616009610010112
144.

94

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
Brak Brak
145.

164

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
146.

101

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
147.

109

SEWILLA L HANOWERSKA POL 2011 Klacz kara/174 F: Van Helsing
M: Edda
K019732 DE431316949611
148.

53

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
149.

121

SPECTRA DEELITES Pełna Krew Angielska GBR 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Arcano (IRE)
M: MY Heart's Deelite (USA)
brak brak
150.

151

Stanislaw - Star F:
M:
151.

64

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
152.

119

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
153.

74

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
154.

140

TANGANIKA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Arak I /
M: Tosca /
K015925 POL009611090604
155.

103

TAURUS WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach skarogniada/178 F: Domestos
M: Tradycja
Brak POL 007610060407
156.

82

THE DOCTOR KUC CONNEMARA IRL 2008 Wałach skarogniada/- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
K027368 372100400006150
157.

156

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
158.

105

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
159.

150

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
160.

43

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
161.

176

Valmond Samson F:
M:
162.

23

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/157 F: Vulkan L
M: Ventura
K028112 616009610147015
163.

56

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
brak
164.

162

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
165.

102

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
brak 616009610032713
166.

9

Warka F:
M:
167.

144

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
168.

115

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/148 F: Preator /
M: Warta /
K027978 616013610186515
169.

137

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
170.

171

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
171.

95

ZIRCON SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Talent Charboniere
M: Zoria
Brak 616009610164613
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Bartłomiej
Armand (152)
2019-11-24
2019-11-24
Antkowiak Mateusz
Melba (145)
2019-11-24
7
2019-11-24
17
Baran Marta
BPK
2019-11-23
2
2019-11-23
1
2019-11-24
4
2019-11-24
1
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2019-11-23
2019-11-23
9
2019-11-24
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (118)
2019-11-23
20
2019-11-23
Błaszkowiak Agata
Bez Przynależności Klubowej
NERON (46)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Braum Anastazja
Stajnia NF Champion STUD
Warka (9)
2019-11-23
7
2019-11-23
Brzezinska Karolina
Stajnia O.W.A
OLIVER (35)
2019-11-24
1
2019-11-24
Burzyńska Lila
Stajnia NF Championstud
Birma (10)
2019-11-23
1
2019-11-23
16
Czyż Aleksandra
brak
2019-11-23
23
2019-11-23
TANGANIKA (140)
2019-11-23
35
2019-11-23
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
VENTUS (23)
2019-11-24
1
2019-11-24
5
2019-11-24
25
2019-11-24
15
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-11-24
2019-11-24
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (143)
2019-11-24
4
2019-11-24
4
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-11-23
37
2019-11-23
2019-11-24
23
2019-11-24
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MAGNAT (88)
2019-11-23
10
2019-11-23
14
2019-11-24
10
2019-11-24
16
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (57)
2019-11-23
20
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
7
2019-11-24
24
2019-11-24
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (129)
2019-11-24
2019-11-24
3
CHILI (134)
2019-11-23
7
2019-11-23
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
2019-11-23
1
2019-11-23
17
2019-11-23
23
2019-11-23
22
Frankiewicz Alicja
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2019-11-23
7
2019-11-23
10
2019-11-24
1
2019-11-24
7
Garczarek Oliwia
KJ Kapada Wiry
OTHELLO (104)
2019-11-23
7
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
10
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-11-23
27
2019-11-23
2019-11-24
21
2019-11-23
10
2019-11-23
9
2019-11-24
7
2019-11-24
35
2019-11-24
Genderka Amelia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (13)
2019-11-23
1
2019-11-24
7
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2019-11-23
11
2019-11-23
2019-11-24
22
2019-11-24
8
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (119)
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
1
Gniadek Oliwia
bpk
LEXUS (111)
2019-11-23
2019-11-23
8
2019-11-23
6
2019-11-23
7
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (56)
2019-11-23
21
2019-11-24
7
2019-11-24
14
2019-11-24
38
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
Magik (5)
2019-11-24
2019-11-24
1
Magic I (154)
2019-11-23
16
2019-11-23
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
2019-11-24
1
2019-11-24
Grzywacz Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Habernik Agnieszka
Stajnia Nf Championstud
SEWILLA L (109)
2019-11-23
2019-11-23
6
Haracewiat Jagoda
JKS Gold Team
BOBI (128)
2019-11-24
1
2019-11-24
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
Konor (165)
2019-11-24
20
2019-11-24
8
Hudzik Witold
bpk
2019-11-23
9
2019-11-23
4
2019-11-24
8
2019-11-24
2
150
2019-11-23
10
2019-11-23
6
2019-11-24
14
2019-11-24
9
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-23
29
2019-11-23
10
2019-11-24
14
2019-11-23
15
2019-11-24
13
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (116)
2019-11-23
2
2019-11-23
2
100
2019-11-24
2
100
2019-11-24
10
AVALETTO (117)
2019-11-23
14
2019-11-23
2
200
2019-11-24
1
200
2019-11-24
1
250
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
Lolla (161)
2019-11-23
3
2019-11-24
2
Semino 5 (164)
2019-11-23
19