Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
274 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:16
2019-12-03 09:32:23
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
273 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:05:03
2019-12-03 09:03:26
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
272 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:56:32
2019-12-03 08:33:28
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
271 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:45
2019-12-03 01:07:59
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:03:31
2019-12-02 21:57:27
Małgorzata Kuś INDIAN SUMMER
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
269 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:01:24
2019-12-02 18:48:35
Zuzanna Szeszuła LUNA
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
268 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:38:46
2019-12-02 15:16:27
Julia Chęsy GREEN TEA
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
267 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:38:47
2019-12-02 15:15:04
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
266 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:38:49
2019-12-02 15:14:30
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
265 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:33:16
2019-12-02 12:48:34
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
264 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:05:36
2019-12-02 10:07:25
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
263 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:06:17
2019-12-02 09:29:23
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
262 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:56:55
2019-12-02 09:00:34
Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:01
2019-12-02 08:03:12
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
260 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:15:29
2019-12-01 20:57:48
Maciej Drygas CONAN D
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
259 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:10:55
2019-12-01 20:10:27
Weronika Siejak MAYON L
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
258 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:05
2019-12-01 20:09:06
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
257 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:17
2019-12-01 20:03:01
Filip Kapała AYLA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
256 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:24
2019-12-01 20:01:13
Filip Kapała BENTLEY LEGACY
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
255 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:33
2019-12-01 20:00:11
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
254 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:57:44
2019-12-01 19:47:21
Alina Celmerowska NIAGARA
  • 2x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
253 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:19:08
2019-12-01 19:46:47
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
252 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:47
2019-12-01 19:46:15
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
251 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:20:56
2019-12-01 19:45:23
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 2x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
250 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:51
2019-12-01 11:47:16
Maja Marcinkowska HAMMER
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
249 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:02
2019-12-01 11:43:13
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
248 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:09
2019-12-01 10:11:53
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
247 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:19
2019-12-01 10:10:38
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
246 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:25:14
2019-11-30 23:29:42
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
245 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:25:53
2019-11-30 22:20:38
Amelia Krych SELDI-H
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
244 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:26:37
2019-11-30 18:20:04
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
243 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:27:18
2019-11-30 18:18:51
Jagoda Szreymann MEKLAR
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
242 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:27:54
2019-11-30 18:17:34
Róża Nowaczyk MEKLAR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
241 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:28:38
2019-11-30 18:16:34
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:29:47
2019-11-30 18:14:14
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:31:25
2019-11-30 10:37:45
Amelia Rutkowska PANISKO
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
238 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:54
2019-11-30 10:31:10
Martyna Hałas BAGDAD
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
237 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:13:05
2019-11-30 09:50:04
Martyna Nowakowska ROTA
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
236 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:32:28
2019-11-30 09:48:39
Weronika Gorzyńska ROTA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
235 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:36:34
2019-11-30 09:33:26
Zosia Mika PAKO
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
234 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:37:15
2019-11-30 09:31:53
Anna Góralczyk BAGDAD
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
233 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:39:23
2019-11-30 09:29:27
Martyna Nowakowska AFERA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
232 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:40:05
2019-11-30 09:27:23
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
231 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 09:58:47
2019-11-29 15:54:43
Maria Michalska KIMBERLY
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
230 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:41:03
2019-11-29 14:36:17
Inga Dezor CELINA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:41:46
2019-11-29 14:35:02
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:42:31
2019-11-29 14:15:45
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:06
2019-11-29 10:06:48
Marcin Maćkowiak KUFONIA L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:12
2019-11-29 10:06:20
Marcin Maćkowiak ASTI SPUMANTE L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:17
2019-11-29 10:05:53
Szymon Tęcza TALMAN O Z
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:22
2019-11-29 10:05:06
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:27
2019-11-29 10:04:19
Szymon Tęcza KINGSIZE D.
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:32
2019-11-29 10:03:58
Szymon Tęcza MALECON L
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:38
2019-11-29 10:03:28
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:44
2019-11-29 10:02:43
Wiktor Szała LE CORBUSIER
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:53:40
2019-11-29 07:26:51
Agata Kamińska KAFFE
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:53:43
2019-11-29 07:25:45
Maja Lunitz ROTGERS OWEN
  • 2x Z1//zabawowy
217 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:52
2019-11-28 22:32:29
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:00
2019-11-28 21:34:16
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:05
2019-11-28 21:29:45
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:10
2019-11-28 20:40:22
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:15
2019-11-28 20:39:00
Tomasz Gogołek FUNISCH VAN HET SCHELDEHOF
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:44
2019-11-28 18:54:41
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:50
2019-11-28 18:51:50
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:56
2019-11-28 18:49:45
Antonina Hoffmann TIN LADEN
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:01
2019-11-28 18:47:07
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:13
2019-11-28 18:45:47
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:18
2019-11-28 18:45:13
Maja Drobny FAMORKUS
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:23
2019-11-28 18:44:47
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:29
2019-11-28 17:56:40
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:59:10
2019-11-28 14:55:17
Kaja Litka SAZU 3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:59:12
2019-11-28 14:54:36
Kaja Litka GIORGIO
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:40
2019-11-28 12:03:54
Mateusz Antkowiak MELBA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:42
2019-11-28 12:03:22
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x Z1//zabawowy
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:44
2019-11-28 12:02:45
Zuzanna Stróżyńska NANTINE
  • 1x Z1//zabawowy
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:46
2019-11-28 11:53:40
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:51:46
2019-11-28 11:51:16
Jan Stróżyński ARMAND
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:48
2019-11-28 11:46:26
Jakub Stróżyński AMOS
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:16
2019-11-28 11:45:02
Szymon Antkowiak NANNI
  • 1x Z1//zabawowy
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:19
2019-11-28 11:14:19
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
194 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:49
2019-11-28 11:06:50
Jan Stróżyński KLARA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:26
2019-11-28 11:05:36
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:30
2019-11-28 11:05:08
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:40
2019-11-28 11:03:56
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:09
2019-11-28 07:01:39
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:12
2019-11-27 18:35:44
Angelika Osińska BOLS
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:15
2019-11-27 17:51:05
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:18
2019-11-27 17:50:28
Patrycja Maćkowska GABON
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:21
2019-11-27 17:49:23
Dominika Mataczyńska CONTESSA FRANCESCA
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:26
2019-11-27 16:16:23
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 14:03:06
2019-11-27 12:13:08
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 14:03:09
2019-11-27 11:39:35
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 11:27:31
2019-11-27 10:37:48
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:29
2019-11-27 09:09:32
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:35
2019-11-27 09:06:40
Łukasz Krajewski ARTEMIDA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:39
2019-11-27 09:05:38
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:43
2019-11-27 09:04:39
Łukasz Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:49
2019-11-27 09:04:00
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:53
2019-11-27 09:02:37
Łukasz Krajewski KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:57
2019-11-27 08:58:01
Rafał Krajewski QUEEN'S PARK
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:02
2019-11-27 08:57:34
Rafał Krajewski CASCADELLO K
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:07
2019-11-27 08:57:05
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:11
2019-11-27 08:56:32
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:16
2019-11-27 08:55:57
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:21
2019-11-27 08:55:24
Maksymilian Kmieciak MALAGA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:43:52
2019-11-27 08:54:51
Julia Siejak ZULINE
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:29
2019-11-27 08:54:03
Damian Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:34
2019-11-27 08:52:22
Monika Górka ARTEMIA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:05
2019-11-26 21:04:39
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:11
2019-11-26 20:44:36
Kaja Korbalewska CELESTE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:34
2019-11-26 19:41:07
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:22
2019-11-26 19:14:10
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:41
2019-11-26 19:11:11
Izabella Guzińska SELAVI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:51
2019-11-26 18:45:47
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:45:34
2019-11-26 15:47:19
Joanna Zaraś CALINKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:13:38
2019-11-26 15:45:12
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:25
2019-11-26 14:06:20
Zofia Wierucka ROZBÓJNIK
  • 2x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:32
2019-11-26 14:06:01
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:40
2019-11-26 13:17:30
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:46
2019-11-26 12:11:53
Zuzanna Młyńczak VAGANT
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:50
2019-11-26 12:03:00
Zuzanna Wesoły NOKIA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:56
2019-11-26 12:02:06
Ida Pozarzycka TUNIS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:00
2019-11-26 12:01:26
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:04
2019-11-26 12:00:42
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:23
2019-11-26 11:58:44
Maria Chwałczyńska PRINCESSA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:29
2019-11-26 11:57:44
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:34
2019-11-26 11:56:37
Julia Biskup JAMES B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:11
2019-11-26 09:47:41
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:17
2019-11-26 09:47:00
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:23
2019-11-26 09:45:23
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:28
2019-11-26 09:40:52
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 12:56:19
2019-11-26 08:59:04
Paulina Grzyb BARBIE
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:37
2019-11-26 08:48:56
Martyna Gałecka POLUBNA
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:03
2019-11-26 07:37:27
Dawid Rakoczy GOFFY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:07
2019-11-26 07:35:31
Dawid Rakoczy O'BLACK
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:13
2019-11-26 07:34:54
Dawid Rakoczy LEGO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:20
2019-11-26 07:34:15
Dawid Rakoczy CHACCORTHAGO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:32
2019-11-25 22:12:56
Gabriela Napierała SPECTRA DEELITES
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:42
2019-11-25 22:09:23
Weronika Pawlicka CHILI
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:50
2019-11-25 22:08:28
Ida Tomczak FIONA
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:57
2019-11-25 22:05:57
Jagoda Haracewiat BOBI
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:20:02
2019-11-25 22:04:29
Daria Piechowiak ZARA
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:20:08
2019-11-25 22:03:47
Julia Łagoda HOŁEK
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:20:20
2019-11-25 22:02:18
Agata Stróżyńska FIONA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:35
2019-11-25 22:01:16
Agata Kujawa BOBI
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:40
2019-11-25 22:00:45
Zofia Epting CHILI
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:45
2019-11-25 22:00:08
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:50
2019-11-25 21:56:23
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:55
2019-11-25 21:55:27
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:00
2019-11-25 21:54:23
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:05
2019-11-25 21:53:34
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:11
2019-11-25 21:52:19
Barbara Żeromska GOLD
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:15
2019-11-25 21:51:39
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:34
2019-11-25 20:00:58
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:43
2019-11-25 19:53:59
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:56
2019-11-25 19:00:51
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:25:01
2019-11-25 18:59:58
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:25:05
2019-11-25 18:59:11
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:27
2019-11-25 18:40:38
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:21
2019-11-25 17:31:53
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:25:32
2019-11-25 17:30:55
Iga Wesołowska CLEVER CLEMENTINE
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:22
2019-11-25 17:02:24
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:27
2019-11-25 14:42:04
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:44
2019-11-25 14:32:05
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:49
2019-11-25 12:34:52
Agnieszka Krysiak NAWOJKA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:00
2019-11-25 10:26:29
Aleksandra Łubińska MORENA
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:07
2019-11-25 10:10:08
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:10
2019-11-25 09:29:14
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:13
2019-11-25 08:06:40
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:16
2019-11-25 08:05:00
Aleksander Libera QUINTERA LIBRA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:20
2019-11-25 08:03:27
Martyna Kamińska SARA
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:23
2019-11-25 07:55:30
Natalia Sydow ISTI
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:26
2019-11-25 07:54:31
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:29
2019-11-24 20:04:56
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:32
2019-11-24 20:02:56
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:36
2019-11-24 18:26:58
Amelia Borowska CLASSIC
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:13:46
2019-11-24 16:00:17
Krzysztof Kulpa ARKANSAS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:13:52
2019-11-24 15:57:17
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:03:26
2019-11-24 15:56:26
Lena Grygiel ERA L.
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:14:13
2019-11-24 15:54:56
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:14:19
2019-11-24 15:53:39
Amelia Winiecka DAFI
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:14:24
2019-11-24 15:51:15
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:03:09
2019-11-24 14:22:23
Sara Kicińska NEW STAR
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:57
2019-11-24 13:52:32
Matylda Zabrzewska LADY
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:55
2019-11-24 13:45:50
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:52
2019-11-24 10:47:40
Julia Śnieżek MISS COTTONLAND
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x Z1//zabawowy
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x Z2//zabawowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 15:58:01
2019-11-23 23:34:13
Hanna Mycka EMET
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:41
2019-11-23 21:46:21
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:38
2019-11-23 21:45:40
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:35
2019-11-23 21:44:06
Emilia Jędraszek ERA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:33
2019-11-23 21:35:47
Alicja Barna CASH S
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:26
2019-11-23 21:32:50
Jakub Golubka RAFT
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:22
2019-11-23 21:25:35
Oliwia Sobecka SONATA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:33
2019-11-23 18:40:45
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:07
2019-11-23 16:40:19
Dominika Kupijaj BASKONIA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:04
2019-11-23 15:15:53
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:00
2019-11-23 14:30:31
Zofia Plewinska CRAZY QUEEN
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:53
2019-11-23 12:35:25
Wiktoria Wypych GREK
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:45
2019-11-23 12:26:40
Alicja Gorzkowska FERRARI
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:35
2019-11-22 20:32:22
Magda Marek ARES
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:32
2019-11-22 19:48:28
Kornelia Tyrakowska DAMBO
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:50
2019-11-22 19:37:39
Olga Kwiecińska ALTEA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:55
2019-11-22 19:35:50
Roksana Jędraszak PLANTA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:11
2019-11-22 19:35:21
Weronika Kycia CENZURA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:08
2019-11-22 19:34:35
Aleksandra Biesz ALIB
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:01
2019-11-22 19:33:30
Dorota Jankowska ŁEZKA
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:00:50
2019-11-22 19:32:35
Martyna Śledzińska CENZURA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:45:32
2019-11-22 14:12:13
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:45:35
2019-11-22 14:11:47
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 15:58:03
2019-11-22 13:55:50
Ada Rój ELISA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:11
2019-11-21 23:10:55
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:13
2019-11-21 21:43:19
Alicja Poprawa SELENA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:14
2019-11-21 21:41:44
Maja Poprawa NASTIA
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:20
2019-11-20 23:29:43
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:22
2019-11-20 23:29:05
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:28:29
2019-11-20 12:29:57
Olga Grzelczak-Majer DILER
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:30:03
2019-11-20 12:27:39
Weronika Gospodarek DILER
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:30:39
2019-11-19 20:11:38
Izabela Lewandowska JASPER
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:51
2019-11-19 19:01:37
Maja Samorek SONATA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:30:43
2019-11-19 15:09:14
Zosia Handke LIZAK
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 12:47:50
2019-11-19 11:05:34
Zofia Budzyńska NEKTA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:30:45
2019-11-19 08:55:43
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 12:47:55
2019-11-19 08:54:14
Julia Dziurkiewicz PENELOPE L
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:32:58
2019-11-19 03:40:52
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:02
2019-11-19 03:38:14
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:06
2019-11-18 23:51:35
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:09
2019-11-18 23:50:55
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:50
2019-11-18 23:50:01
Laura Sprenger ERR-CHARGER
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:16
2019-11-18 23:47:31
Paulina Gortych MAJA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:20
2019-11-18 22:10:22
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:24
2019-11-18 20:07:21
Stanisław Opielewicz WERBUS-K
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:27
2019-11-18 20:06:04
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:33
2019-11-18 20:04:55
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:36
2019-11-18 20:03:22
Natalia Sinkiewicz MELISSE
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:38
2019-11-18 19:24:10
Julia Trzesniewska ATTYLLAN -GL
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:41
2019-11-18 19:23:42
Konrad Stefański NEMO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:48
2019-11-18 15:14:29
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:50
2019-11-18 15:13:59
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:53
2019-11-18 15:12:56
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:53:47
2019-11-18 15:11:42
Zofia Kamińska ROTGERS OWEN
  • 1x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:00
2019-11-18 15:10:20
Julia Ganowska JASPER
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:04
2019-11-18 15:08:23
Adrianna Przybył MIĘTUS
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:08
2019-11-18 15:07:39
Zofia Ćwiklińska MEGI
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:11
2019-11-18 15:06:54
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:14
2019-11-18 15:06:12
Maria Kowalczuk AKADEMIA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:16
2019-11-18 15:05:22
Michalina Chudy AKADEMIA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:32
2019-11-18 11:31:18
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:36
2019-11-18 10:30:03
Martyna Przednowek TOTU
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:39
2019-11-18 10:28:23
Adela Grzęda BABET
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:43
2019-11-18 10:26:41
Klara Grzęda CHAGAL
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:47
2019-11-18 10:19:19
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:50
2019-11-18 10:18:52
Lena Żuk ROB ROY
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:54
2019-11-18 10:18:17
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:58
2019-11-18 10:17:44
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:02
2019-11-18 10:17:09
Matylda Weigel LOFIR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:08
2019-11-18 10:16:32
Emma Nagat MONTE CARLO
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:12
2019-11-18 10:16:05
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:16
2019-11-18 10:15:35
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:21
2019-11-18 10:15:02
Kaja Dolżan HARRY
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:27
2019-11-18 10:13:55
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:43:58
2019-11-17 18:10:54
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:01
2019-11-17 16:58:28
Jakub Chwiłkowski BIOZA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:11
2019-11-17 15:12:38
Anna Gertig RAULA DE GANAD
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:11
2019-11-17 15:12:08
Alan Siczyński GRAND LEVISTO F
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 09:09:54
2019-11-17 10:20:13
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:27
2019-11-17 00:22:22
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:32
2019-11-16 20:47:18
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:48:11
2019-11-16 08:30:55
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 14:24:18
2019-11-15 13:29:49
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:02:05
2019-11-15 13:28:24
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:09
2019-11-15 10:48:25
Nikola Majorczyk CZORT
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:11
2019-11-15 10:47:45
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:13
2019-11-15 10:46:58
Daniel Kurpiński JEWEL
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:16
2019-11-15 10:46:22
Patrycja Obst ELEKTRA O
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Albińska Marysia CH Jaszkowo
3. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
4. Antkowiak Mateusz Stajnia Siemowo
S
Brak
5. Antkowiak Nikola RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
6. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
7. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
8. Bączkiewicz Marianna
9. Barna Alicja JKS MOSKIT
2003 (J.)
brak
10. Biernacka Beata KJ Konik Polski
11. Biesz Aleksandra WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
12. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
13. Bobrowska Maja
14. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (MJ.)
O037883
15. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
16. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
17. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (J.)
O040737
18. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
19. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
20. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
21. Buszczak Zuzanna Kj Michałówka
2007 (JM.)
O051021
22. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
23. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
24. Choińska Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
25. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
26. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
27. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (J.)
O048259
28. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
29. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
30. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
31. Derebecka Agnieszka BPK - WIE
S
Brak
32. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
33. Dolżan Kaja KJ Chrobry Warszawa
2004 (J.)
O032985
34. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
35. Drygas Maciej Kj Dilmar Kobylarnia
S
O012144
36. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
37. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
brak
38. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
39. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
40. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
41. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
42. Gałecka Martyna JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
43. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
44. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
45. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
46. Glubka Jakub JKS MOSKIT
2005 (JM.)
brak
47. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
48. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
49. Gogołek Anna KJ Rancho Poznań
S
O004133
50. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
51. Góralczyk Anna Rura Team
2004 (J.)
Brak
52. Górka Monika Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019 (Mł.)
Brak
53. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
54. Gortych Paulina Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O051377
55. Gorzkowska Alicja Stadnina Sportowa Lubochnia
2007 (JM.)
brak
56. Gorzyńska Weronika Rura Team
2000 (MJ.)
brak
57. Gospodarek Weronika LZS Lech Gniezno
S
Brak
58. Graczyk Natalia WTK Hermanów
2002 (J.)
O041813
59. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
60. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
61. Grzęda Adela KJ Chrobry
2010 (Mł.)
Brak
62. Grzęda Klara KJ Chrobry
2007 (JM.)
Brak
63. Grzelczak-Majer Olga BPK
S
brak
64. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
O011210
65. Grzywacz Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
Brak
66. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
67. Habernik Agnieszka Stajnia NF Championstud
S
Brak
68. Hałas Martyna Rura Team
2004 (J.)
brak
69. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
70. Haracewiat Jagoda JKS Gold Team
2004 (J.)
brak
71. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
72. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (JM.)
Brak
73. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
74. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
75. Hudzik Witold bpk
S
O039362
76. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
77. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
78. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
79. Jankowska Dorota WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
80. Jarczyńska Maria KJ CH Jaszkowo
81. Jarosz Karol Rura Team
2005 (JM.)
brak
82. Jaroszyk Weronika KJ CH Jaszkowo
S
83. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
84. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
85. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
86. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
87. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
2002 (J.)
brak
88. Jędraszek Emilia jks moskit
2006 (JM.)
brak
89. Joanna Simińska
90. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2009 (Mł.)
brak
91. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
2005 (JM.)
brak
92. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
93. Kaczmarek Zofia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
O052273
94. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
95. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
96. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
97. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
98. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
99. Kaszuba Martyna Rio Grande Krosinko
100. Kicińska Sara Brak
2007 (JM.)
36449/18
Brak
101. Kicińska Weronika Pałucki KJ
S
O018672
102. Kiciński Maciej KJ Podkowa Gruszczyn
103. Kmieciak Maksymilian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O049634
104. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
105. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
106. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
107. Kosmalewicz Maria Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
108. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
109. Kowalczuk Maria KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
brak
110. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
111. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
112. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
113. Kowalewska Maja
114. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
115. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
116. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
117. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O047591
118. Krysiak Agnieszka brak
2002 (J.)
brak
119. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
120. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
121. Krzyżaniak Aleksandra Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
brak
122. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
123. Kubera Marika Rio Grande Krosinko
124. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (MJ.)
Brak
125. Kucharska Antonina
126. Kujawa Agata JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
127. Kulmajer Gabriella
128. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
129. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
130. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
Brak
131. Kurpińska Aleksandra
132. Kurpiński Daniel KJ Dako-Galant Skibno
S
O001088
133. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
134. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
2000 (MJ.)
brak
135. Kycia Weronika WTK Hermanów
2005 (JM.)
brak
136. Lasek Julia
137. Lembicz Gabrysia Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
138. Lewandowska Izabela KJ Chrobry
S
Brak
139. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
140. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
141. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
142. Lunitz Maja KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
brak
143. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (MJ.)
O037313
144. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (J.)
O042459
145. Łagoda Julia JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
146. Łąkowska Natalia MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O039096
147. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (MJ.)
o044496
148. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050099
149. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
150. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
151. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
152. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
153. Majorczyk Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
154. Majorczyk Nikola Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
155. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
10202503
156. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
157. Marcinkowska Maja KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O052348
158. Marek Magda KJ Ranczo Kołata
1999 (MJ.)
Bd
159. Maślany Maja
160. Mataczyńska Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
Brak
161. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
162. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
163. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
164. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
165. Mizgier Filip KJ CH Jaszkowo
S
O003383
166. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
O037688
167. Młyńczak Zuzanna KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
brak
168. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
169. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
O042313
170. Nagat Emma Klub Jeździecki Chrobry
2006 (JM.)
O053629
171. Napierała Gabriela JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
172. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
173. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
174. Nowaczyk Liliana
175. Nowaczyk Róża OJ Kalina
2006 (JM.)
.
176. Nowaczyńska Dagmara
177. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
178. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
179. Nowakowska Martyna RURA TEAM
2006 (JM.)
Brak
180. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
181. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
182. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
O038527
183. Osińska Angelika Brak
S
Brak
184. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
185. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
186. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O043165
187. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
188. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
189. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
brak
190. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
191. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
192. Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008912
193. Piasecki Patryk KJ CH Jaszkowo
194. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
195. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
196. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
197. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
S
198. Plewinska Zofia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
Brak