Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:08:18
2020-02-19 21:03:20
Marta Baran BELLA CORIANO
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:08:24
2020-02-19 20:44:38
Marta Kunaj PIPI
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:10:51
2020-02-19 19:07:21
Laura Kalak FILEMON
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:08:32
2020-02-19 19:04:51
Iwona Sitowska JOHNNY BRAVO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:08:38
2020-02-19 18:59:20
Inga Michalak HARDY
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:11:03
2020-02-19 18:58:06
Inga Dezor CELINA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:13:27
2020-02-19 18:57:22
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:13:29
2020-02-19 18:56:36
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:08:55
2020-02-19 17:55:25
Aleksandra Jędrzejczak HOŁEK
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:08:58
2020-02-19 17:40:03
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:03
2020-02-19 17:18:11
Małgorzata Pogonowska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:07
2020-02-19 17:04:03
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:11
2020-02-19 17:03:15
Martyna Gałecka POLUBNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:15
2020-02-19 17:02:02
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T11/90/z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:21
2020-02-19 17:01:03
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:27
2020-02-19 17:00:25
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:31
2020-02-19 16:59:41
Zofia Epting IMOLA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:36
2020-02-19 16:58:29
Agata Kujawa CELINKA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:39
2020-02-19 16:57:46
Weronika Pawlicka CHILI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:43
2020-02-19 16:56:55
Natalia Grochowska SPECTRA DEELITES
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:46
2020-02-19 16:56:10
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:53
2020-02-19 16:55:32
Barbara Żeromska GOLD
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:09:57
2020-02-19 16:54:40
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:09
2020-02-19 11:42:34
Adam Hybiak RODRIGO CASSINI
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:11
2020-02-19 11:37:19
Julia Michalak CENTRALKA
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:14
2020-02-19 11:35:06
Martyna Mrozińska DANINA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:20
2020-02-19 11:33:28
Kornelia Nagła GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:24
2020-02-19 11:32:03
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:26
2020-02-19 11:29:59
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:28
2020-02-19 11:28:44
Maja Nagła BRANDON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:30
2020-02-19 11:27:34
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:33
2020-02-19 11:26:33
Szymon Cieślak KWARTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:16:36
2020-02-19 11:10:58
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:03:52
2020-02-19 10:32:14
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:03:53
2020-02-19 10:31:37
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 10:00:01
2020-02-19 08:41:19
Alicja Polcyn DEBI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 10:00:04
2020-02-19 08:37:56
Kornelia Pawłowska DISNEY
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 10:00:12
2020-02-19 08:37:25
Apolonia Grześkowiak KARAT
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 10:00:17
2020-02-19 08:36:20
Wiktoria Muchajer BIBI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:26:41
2020-02-19 06:59:13
Karol Lityński PERŁA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:26:44
2020-02-19 06:56:26
Weronika Gumienna BRANDO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:26:46
2020-02-19 06:56:00
Hanna Kanoniczak TIFI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:26:49
2020-02-19 06:54:58
Hanna Kanoniczak LEON
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:26:52
2020-02-19 06:53:24
Martyna Łukaszewska TIFI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:10:08
2020-02-19 00:27:54
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:27:24
2020-02-18 22:55:12
Małgorzata Szczepańska - Kalak TAURUS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:27:27
2020-02-18 22:17:09
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:27:30
2020-02-18 22:10:21
Katarzyna Siniecka TRADYCJA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:27:34
2020-02-18 22:03:26
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:01
2020-02-18 22:02:07
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:04
2020-02-18 22:00:19
Jakub Stróżyński AMOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:09
2020-02-18 21:59:45
Mateusz Antkowiak MELBA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:12
2020-02-18 21:59:05
Jan Stróżyński ARMAND
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:17
2020-02-18 21:58:24
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:34
2020-02-18 21:57:26
Szymon Antkowiak NANNI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:37
2020-02-18 21:56:22
Zuzanna Stróżyńska NANTINE
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:40
2020-02-18 21:55:22
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:43
2020-02-18 21:54:04
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:46
2020-02-18 21:25:34
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:48
2020-02-18 20:35:28
Zuzanna Nuckowska LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:52
2020-02-18 17:00:36
Katarzyna Dachterska GINO ROSSI KG
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:55
2020-02-18 16:50:43
Katarzyna Dachterska ANDIAMO F
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:29:57
2020-02-18 15:29:20
Julia Ciołek INDI
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:30:01
2020-02-18 15:28:15
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 12:25:19
2020-02-18 11:44:04
Milena Drossel MAGNAT
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 12:25:22
2020-02-18 10:42:50
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 12:25:24
2020-02-18 10:33:13
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 12:25:28
2020-02-18 07:54:05
Karina Pankowska ORABELLA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 12:25:31
2020-02-18 07:27:05
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:18
2020-02-17 23:20:16
Patrycja Czaplewska MONARIO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:22
2020-02-17 23:19:09
Patrycja Czaplewska CZUMIN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:26
2020-02-17 23:10:10
Maria Kuraszkiewicz PASJONATA ARNI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:30
2020-02-17 21:38:58
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:38
2020-02-17 20:46:25
Michalina Kosmalewicz QUIZIO
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:41
2020-02-17 20:06:30
Wiktoria Łamaszewska JARISA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:45
2020-02-17 20:05:21
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:48
2020-02-17 20:03:24
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:51
2020-02-17 20:02:32
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:55
2020-02-17 20:01:54
Mia Kudłaszyk FRYZKA
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:23:59
2020-02-17 18:58:05
Amelia Genderka FIESTA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:02
2020-02-17 18:51:11
Weronika Pachura FIESTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:06
2020-02-17 18:33:08
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:09
2020-02-17 17:40:51
Zuzanna Kwasiżur MON AMOUR
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:12
2020-02-17 15:27:23
Jakub Tomaszewski P'BAJKA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:16
2020-02-17 14:45:29
Agnieszka Habernik SEWILLA L
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:19
2020-02-16 22:45:15
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:22
2020-02-16 22:32:57
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:25
2020-02-16 20:11:33
Maja Jankowska ROMEO Z SADYBY
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:28
2020-02-16 12:39:09
Maja Jazdończyk BOLS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:31
2020-02-16 12:38:14
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:44
2020-02-16 10:51:25
Sara Paliga JOHNNY WALKER
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:47
2020-02-15 15:38:12
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:55
2020-02-13 19:02:35
Anna Międlarz HABER
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:24:58
2020-02-13 10:42:09
Joanna Krzyżostaniak EMBARGO
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:25:01
2020-02-13 10:38:40
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:10:11
2020-02-12 19:28:35
Amanda Spychała BRAWO
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 08:06:40
2020-02-12 19:06:35
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:01:49
2020-02-12 11:31:54
Beata Biernacka DON OKTOVER
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:01:50
2020-02-12 11:31:32
Piotr Juszczak POWER FULL
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:01:52
2020-02-12 11:31:04
Małgorzata Filipiak KLAPS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:56:39
2020-02-09 08:34:05
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:56:40
2020-02-09 08:33:39
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:56:42
2020-02-07 14:54:36
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
2. Antkowiak Mateusz Stajnia Siemowo
S
Brak
3. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
4. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
5. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
brak
6. Baran Marta BPK
S
Brak
7. Berdyn Julia
8. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
9. Brand Julia Pałucki KJ Górkach Zagajnych
S
O032086
10. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
11. Brutkowska Julia
12. Burzyńska Lila Stajnia NF Championstud
2008 (JM.)
Brak
13. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
Brak
14. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (J.)
Brak
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
16. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
17. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
18. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
19. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
20. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
21. Dropiński Marie Alice Francja
22. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
23. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
24. Filipiak Małgorzata KJ Konik Polski
2003 (J.)
brak
25. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (J.)
O034687
26. Gałecka Martyna JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
27. Genderka Amelia Stajnia King Boguszynek
2010 (Mł.)
brak
28. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
29. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
30. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
31. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
32. Grześkowiak Apolonia Stajnia Karino
2004 (J.)
brak
33. Grzywacz Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
Brak
34. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
35. Habernik Agnieszka Stajnia Nf Championstud
S
Brak
36. Herezo Radosław Stajnia Krosno
2009 (Mł.)
brak
37. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
38. Jankowska Maja Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
39. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
40. Jarczyńska Maria KJ CH Jaszkowo
41. Jaroszyk Weronika KJ CH Jaszkowo
S
42. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
43. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
44. Jazdończyk Maja bpk
2006 (JM.)
Brak
45. Jędrzejczak Aleksandra JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
46. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O042012
47. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
2005 (JM.)
brak
48. Kalak Laura JUKS Mieczewo
2007 (JM.)
0
49. Kanoniczak Hanna Kj podkowa gruszczyn
2008 (JM.)
Brak
50. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
51. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
52. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
53. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
54. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
55. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
56. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
57. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
58. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
59. Kujawa Agata JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
60. Kunaj Marta Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
61. Kuraszkiewicz Maria bpk
2009 (Mł.)
brak
62. Kwasiżur Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
0047059
63. Lityński Karol Kj podkowa gruszczyn
S
Brak
64. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
65. Łamaszewska Wiktoria Rio Grande Krosinko
2007 (JM.)
brak
66. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
67. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
68. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
10202503
69. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
70. Michalak Inga KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2018 (Mł.)
Brak
71. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
72. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
73. Międlarz Anna Niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
74. Mrozińska Martyna St. KJ Stajnia ADAMUS
S
brak
75. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
76. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
77. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037384
78. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
79. Nuckowska Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2008 (JM.)
brak
80. Nussbaum Emma Francja
81. Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo
82. Pachura Weronika Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
83. Paliga Sara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O035528
84. Pankowska Karina brak
2002 (J.)
O054831
85. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
86. Pawłowska Kornelia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
87. Pinczak Mariertta Stajnia Krosno
2007 (JM.)
brak
88. Pogonowska Małgorzata Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2005 (JM.)
-
89. Polcyn Alicja Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
90. Raczyńska Marianna KJ CH Jaszkowo
91. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
92. Simińska Joanna bpk
S
O043295
93. Siniecka Katarzyna Stajnia Siemowo
2005 (JM.)
Brak
94. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
95. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
96. Spychała Amanda Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2005 (JM.)
brak
97. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
98. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
99. Stróżyńska Agata JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
100. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
101. Stróżyńska Zuzanna Stajnia Siemowo
2019 (Mł.)
Brak
102. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
103. Stróżyński Jan Stajnia Siemowo
S
Brak
104. Szczepańska - Kalak Małgorzata JUKS Mieczewo
S
Brak
105. Szott Martyna Stajnia Champion STUD
106. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
107. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
108. Tomaszewski Jakub St. KJ Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
109. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
110. Wróbel Karolina JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
111. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

121

. F:
M:
2.

122

.. F:
M:
3.

60

ACORRERO SP POL 2016 Wałach siwa/172 F: Correro
M: Anna- Shila
Xx Xx
4.

98

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
5.

49

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
6.

74

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
7.

84

ANDIAMO F WESTFALSKA POL 2014 Klacz kara/168 F: Michael Angelo F / Bajou du Rouet
M: Avenida Q / Quidam de Revel
K028981 DE441411225314
8.

109

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
9.

76

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
10.

2

Barbi KUC POL 1997 mare F: nn
M: nn
11.

3

Beatrice KUC SWE 1994 mare F: NN
M: NN
12.

20

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
13.

88

BIBI KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610227012
14.

15

Birma F:
M:
15.

23

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
16.

6

Bolero F:
M:
17.

52

BOLS WLKP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Barito
M: Sara
Brak Brak
18.

67

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
K025301 POL013670142207
19.

97

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
20.

18

BRAWO NN POL - Wałach tarantowata/kuc:147 F: NN
M: NN
brak -
21.

123

Caranos F:
M:
22.

9

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
23.

117

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
K024900 616007610031712
24.

112

CELINKA HUCULSKA POL 2015 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Joker
M: Czyrna
brak brak
25.

92

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
26.

129

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
27.

57

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
28.

26

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
29.

119

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
K015285 Z531007
30.

113

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
31.

81

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
brak
32.

14

Corrida F:
M:
33.

115

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
34.

27

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
35.

34

CZUMIN SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lesotho
K026860 616009681003114
36.

93

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/167 F: Denar /
M: Drahma /
brak POL007610214107
37.

85

DEBI KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:127 F: Szaman
M: Dazy
brak 616013610125911
38.

24

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
39.

45

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
40.

10

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
41.

86

DISNEY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:125 F: Szaman /
M: Dazy /
brak 616013610075812
42.

106

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
43.

28

DON OKTOVER TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach srokata/155 F: nn
M: nn
brak 616999610216611
44.

90

ELEKTRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Pigmalion /
M: Elegia /
brak 616007520039311
45.

59

EMBARGO WLKP POL 2016 Ogier gniada/174 F: Rulon
M: Elżunia
Xx Xx
46.

21

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
47.

25

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
48.

71

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
49.

43

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:115 F: Hertz
M: Fasada
brak
50.

44

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:115 F: Hertz
M: Fasada
brak
51.

116

FILEMON KUC POL 2005 Wałach bułana/kuc:146 F: Taternik
M: Fraszka
brak 12570
52.

55

FILIPENDULA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/159 F: Faust Z
M: Facelia
BRAK 616009610235509
53.

40

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
54.

42

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
Brak
55.

79

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
K002593 POL999610014194
56.

83

GINO ROSSI KG SP POL 2012 Wałach skarogniada/161 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Gina KG / Campari M
K026968 616009610071512
57.

94

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
58.

118

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
59.

108

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
60.

58

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
61.

103

HARDY MK POL 2009 Wałach siwa/159 F: Ww
M: Ww
Brak
62.

110

HEABISCUIT N WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/mk:brak F: LAPIS
M: H' Lotka
brak brak
63.

73

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
64.

50

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
65.

104

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
66.

1

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
67.

111

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
616007610161212 616007610161212
68.

19

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
69.

22

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: HEBAN
M: Indonezja
Brak
70.

38

JARISA SP POL 2013 Klacz inna/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
71.

63

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
K010873 POL009670056106
72.

102

JOHNNY BRAVO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/160 F: C
M: A
000000 00000
73.

56

JOHNNY WALKER SP POL 2011 Wałach siwa/180 F: Browar
M: Jonika
K020237 616009610076711
74.

87

KARAT TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach gniada/158 F: Nonet
M: Korsyka
Brak 1
75.

36

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
76.

95

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
K023557 POL999611266404
77.

30

KLAPS TYP PRYMITYWNY POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:130 F: NN
M: NN
brak 999611211703
78.

13

Konrad F:
M:
79.

99

KWARTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
80.

127

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
81.

131

Leipzig-Star F:
M:
82.

69

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
83.

130

Lider F:
M:
84.

7

Liveta F:
M:
85.

11

LOLLA S HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
86.

124

Luksor F:
M:
87.

82

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:131 cm F: Ysselviliedts Kyan
M: Moeltryfan Socks
brak -
88.

31

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/kuc:149 F: Nonet
M: Mafia
brak 616006610281708
89.

4

Maciuś F:
M:
90.

5

Magic I KUC POL 1997 gelding F: nn
M: nn
91.

61

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
K013931 POL009680043706
92.

41

MATADOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
brak -
93.

75

MELBA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/178 F: Barito
M: Melodia
Brak POL 007610030106
94.

120

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
brak
95.

46

MON AMOUR Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
K027084 616009520019310
96.

33

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario / Caletto's Son
M: Mona Jenilou / Tabac Blond
K021617 616009680020612
97.

16

Nadia Devi F:
M:
98.

77

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
99.

78

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
100.

39

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
101.

126

Nosal F:
M:
102.

64

ORABELLA WLKP POL 2014 Klacz srokata/mk:156 F: Etos / Eger
M: Orawa / Skaner-A
K027585 616007610018814
103.

47

P'BAJKA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:115 F: Alko
M: Perełka
Brak 616013610136212
104.

35

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 0011
105.

66

PERŁA WLKP POL 2010 Klacz gniada/166 F: Nn
M: Nn
Brak B
106.

101

PIPI KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
Brak Brak
107.

107

POLUBNA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/166 F: Lubań
M: Prima
brak brak
108.

29

POWER FULL TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
brak 616999610121213
109.

54

PRESTON KOŃ POL 2008 Wałach ciemnogniada/157 F: Dagestan
M: Puma
BRAK POL 009610235108
110.

37

QUIZIO / POL / Wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
/ /
111.

125

Rainbow Dash M F:
M:
112.

105

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 Klacz gniada/kuc:135cm F: -
M: -
-
113.

91

RODRIGO CASSINI WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quaide Cassini
M: Rewia
brak 6160070081610
114.

51

ROMEO Z SADYBY KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:128 F: Bator /
M: Trawel Riva /
brak 616013610254209
115.

100

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
116.

12

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
117.

48

SEWILLA L HANOWERSKA POL 2011 Klacz kara/174 F: Van Helsing
M: Edda
K019732 DE431316949611
118.

114

SPECTRA DEELITES Pełna Krew Angielska GBR 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Arcano (IRE)
M: MY Heart's Deelite (USA)
brak brak
119.

80

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
120.

62

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
121.

70

TAURUS WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach skarogniada/178 F: Domestos
M: Tradycja
Brak POL 007610060407
122.

68

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
123.

72

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
124.

128

Valmout Feivel F:
M:
125.

8

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
126.

96

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
127.

53

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
brak 616009610032713
128.

65

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Tijd's Viljt Santiago
M: Warta
brak
129.

89

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Bartosz
Stajnia Siemowo
ARMAND (76)
2020-02-22
1
2020-02-23
15
2020-02-23
1
Antkowiak Mateusz
Stajnia Siemowo
MELBA (75)
2020-02-22
11
2020-02-22
12
2020-02-23
15
2020-02-23
18
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
NANNI (77)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
2020-02-23
15
2020-02-23
11
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (98)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
WERSSI (65)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Baran Marta
BPK
2020-02-23
1
2020-02-23
9
Berdyn Julia
2020-02-23
1
2020-02-23
16
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2020-02-22
4
2020-02-22
2
2020-02-23
5
Braun Anastazja
Stajnia NF Championstud
Konrad (13)
2020-02-23
1
2020-02-23
19
Burzyńska Lila
Stajnia NF Championstud
Birma (15)
2020-02-23
17
2020-02-23
1
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
KWARTA (99)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (22)
2020-02-22
5
2020-02-22
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-02-22
12
2020-02-22
5
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
MONARIO (33)
2020-02-22
6
2020-02-22
14
CZUMIN (34)
2020-02-22
13
2020-02-22
8
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
2020-02-23
10
2020-02-23
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2020-02-23
3
2020-02-23
Dachterska Katarzyna
KJ Kapada Wiry
2020-02-22
2020-02-22
2020-02-22
2020-02-22
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (117)
2020-02-22
2020-02-22
2020-02-23
9
2020-02-23
Dropiński Marie Alice
Francja
Luksor (124)
2020-02-22
1
2020-02-23
1
2020-02-23
5
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MAGNAT (61)
2020-02-22
6
2020-02-23
5
2020-02-22
12
2020-02-23
4
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (111)
2020-02-22
9
2020-02-22
2020-02-23
7
2020-02-23
2
Filipiak Małgorzata
KJ Konik Polski
KLAPS (30)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
2020-02-23
1
2020-02-23
20
Gałecka Martyna
JKS Gold Team Rogalinek
POLUBNA (107)
2020-02-23
1
2020-02-23
12
Genderka Amelia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (43)
2020-02-23
1
2020-02-23
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
2020-02-22
21
2020-02-22
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
2020-02-22
2020-02-22
14
Grzegorek Adrianna
bpk
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Grześkowiak Apolonia
Stajnia Karino
KARAT (87)
2020-02-22
1
2020-02-22
14
Grzywacz Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (67)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Habernik Agnieszka
Stajnia Nf Championstud
2020-02-23
4
2020-02-23
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
2020-02-23
4
2020-02-23
1
KASKADA (95)
2020-02-22
7
2020-02-22
15
2020-02-23
12
2020-02-23
11
Jankowska Maja
Pony Jumping Team
2020-02-23
1
Janowicz Natalia
Rio Grande Krosinko
FLORYDA (40)
2020-02-23
17
2020-02-23
6
Jarczyńska Maria
KJ CH Jaszkowo
2020-02-22
1
2020-02-22
19
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Jaroszyk Weronika
KJ CH Jaszkowo
2020-02-22
4
2020-02-22
16
2020-02-23
9
2020-02-23
10
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
LOLLA S (11)
2020-02-22
9
2020-02-23
9
2020-02-22
11
2020-02-23
1
150
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2020-02-23
14
2020-02-23
5
Jazdończyk Maja
bpk
BOLS (52)
2020-02-23
13
2020-02-23
21
Jędrzejczak Aleksandra
JKS Gold Team Rogalinek
HOŁEK (104)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Jendryke Michalina
St. KS Jumping Events
2020-02-23
8
2020-02-23
3
100
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2020-02-22
2020-02-22
3
2020-02-23
8
2020-02-23
7
Kalak Laura
JUKS Mieczewo
FILEMON (116)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Kanoniczak Hanna
Kj podkowa gruszczyn
TIFI (68)
2020-02-22
1
LEON (69)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (6)
2020-02-23
9
2020-02-23
9
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (23)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (100)
2020-02-23
1
2020-02-23
11
Kosmalewicz Michalina
NF Championstud
QUIZIO (37)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2020-02-22
1
2020-02-22
2
2020-02-23
1
2020-02-23
6
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2020-02-22
7
2020-02-22
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2020-02-22
3
50
CHANTEL (26)
2020-02-22
2
100
EMBARGO (59)
2020-02-23
18
2020-02-23
2020-02-23
2020-02-23
Kubera Marika
RIO GRANDE Krosinko
2020-02-22
1
2020-02-22
1
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Kudłaszyk Mia
Rio Grande Krosinko
FRYZKA (42)
2020-02-23
15
2020-02-23
10
Kujawa Agata
JKS Gold Team Rogalinek
CELINKA (112)
2020-02-22
2020-02-22
Kunaj Marta
Pony Jumping Team
PIPI (101)
2020-02-23
1
2020-02-23
13
Kwasiżur Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2020-02-23
5
2020-02-23
Lityński Karol
Kj podkowa gruszczyn
PERŁA (66)
2020-02-22
14
2020-02-22
8
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (89)
2020-02-22
13
2020-02-22
4
ELEKTRA (90)
2020-02-22
5
2020-02-22
4
Łamaszewska Wiktoria
Rio Grande Krosinko
JARISA (38)
2020-02-23
1
2020-02-23
20
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (68)
2020-02-22
22
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Victor (8)
2020-02-22
3
100
2020-02-22
6
2020-02-23
4
2020-02-23
2
100
Makowski Arkadiusz
JUKS Mieczewo
2020-02-22
1
2020-02-22
1
150
2020-02-23
3
2020-02-23
4
CHELLO Z (119)
2020-02-22
1
200
2020-02-22
1
250
2020-02-23
2
150
2020-02-23
1
250
Mamys Marta
Stajnia NF Championstud
2020-02-23
1
2020-02-23
16
Michalak Inga
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
HARDY (103)
2020-02-22
6
2020-02-22
6
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
2020-02-23
9
2020-02-23
9
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2020-02-22
1
2020-02-22
1
2020-02-23
1
2020-02-23
10
Międlarz Anna
Niezrzeszony
HABER (58)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Mrozińska Martyna
St. KJ Stajnia ADAMUS
DANINA (93)
2020-02-23
9
2020-02-23
13
Muchajer Wiktoria
Stajnia Karino
BIBI (88)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (19)
2020-02-23
19
2020-02-23
1
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
2020-02-22
6
2020-02-22
10
2020-02-23
8
2020-02-23
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2020-02-22
1
2020-02-22
14
BRANDON (97)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Nuckowska Zuzanna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2020-02-22
1
2020-02-22
2020-02-23
1
2020-02-23
14
Nussbaum Emma
Francja
Caranos (123)
2020-02-22
14
2020-02-23
1
2020-02-23
13
Ossowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
MIMI (120)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Pachura Weronika
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (44)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Paliga Sara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2020-02-22
9
2020-02-22
11
2020-02-23
11
2020-02-23
Pawlicka Weronika
JKS Gold Team Rogalinek
CHILI (113)
2020-02-22
2020-02-22
Pawłowska Kornelia
Stajnia Karino
DISNEY (86)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Pogonowska Małgorzata
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2020-02-23
13
2020-02-23
19
Polcyn Alicja
Stajnia Karino
DEBI (85)
2020-02-22
2020-02-22
21
Raczyńska Marianna
KJ CH Jaszkowo
Barbi (2)
2020-02-22
1
2020-02-22
2020-02-23
11
2020-02-23
14
2020-02-22
1
2020-02-23
1
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (108)
2020-02-23
2020-02-23
2020-02-23
1
2020-02-23
17
Simińska Joanna
bpk
2020-02-22
8
2020-02-22
10
Siniecka Katarzyna
Stajnia Siemowo
2020-02-22
19
2020-02-22
10
2020-02-23
1
2020-02-23
9
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
2020-02-22
3
2020-02-22
2020-02-22
5
2020-02-22
2
150
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
2020-02-22