Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
193 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:01:13
2020-06-11 22:08:37
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:01:18
2020-06-11 22:07:48
Maja Nagła BRANDON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
191 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:01:25
2020-06-11 18:59:32
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
190 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:01:33
2020-06-11 18:29:58
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:28:22
2020-06-11 13:21:17
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:31:24
2020-06-10 22:26:12
Roksana Bezulska M-ELECTRA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:01:44
2020-06-10 22:23:05
Aleksandra Zboralska GOLD CARETINO
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
186 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:31:43
2020-06-10 22:22:28
Alicja Wójcik L-BERCIK
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:31:50
2020-06-10 22:22:00
Eliza Rafacz DRACENA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
184 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:31:57
2020-06-10 22:21:14
Michalina Sosińska L-BERCIK
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:32:10
2020-06-10 22:20:43
Zuzanna Męczyńska L-BERCIK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:32:20
2020-06-10 22:20:08
Martyna Leśniak DRACENA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:32:37
2020-06-10 22:19:37
Ewa Stojke L-BERCIK
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
180 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:32:47
2020-06-10 22:18:55
Amelia Stasiak WIKTORIA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:32:54
2020-06-10 22:18:18
Maria Jones DRACENA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:33:04
2020-06-10 22:17:46
Dagmara Włoskowicz WIKTORIA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:41:11
2020-06-10 21:39:55
Oliwia Kamińska LOPIK’S APPIE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:37:35
2020-06-10 21:32:19
Krzysztof Wierzbicki KARNAVAL HDH
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:37:42
2020-06-10 21:31:24
Krzysztof Wierzbicki FRAZES
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:37:51
2020-06-10 21:30:30
Krzysztof Wierzbicki ERVIN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
173 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:38:27
2020-06-10 18:12:48
Sara Paliga JOHNNY WALKER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:38:44
2020-06-10 16:59:52
Julia Gwara EVITA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 14:37:28
2020-06-10 14:36:08
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 14:37:31
2020-06-10 14:15:43
Maria Smektała WHYSKI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:44:31
2020-06-10 13:43:02
Jagoda Perlicjan FLIN
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 12:58:58
2020-06-10 12:29:42
Marcelina Raczyńska GILLETTE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:01:51
2020-06-10 12:15:53
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
166 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 12:59:05
2020-06-10 12:14:54
Zuzanna Hądzlik COLLIEN
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
165 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:55:40
2020-06-10 11:51:25
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:39:27
2020-06-10 10:56:52
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
163 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:37:32
2020-06-10 10:50:10
Paulina Kucharska TERRANO BUCKS FIZZ
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:37:38
2020-06-10 10:47:04
Patrycja Senger PECTUS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
161 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:39:34
2020-06-10 10:46:35
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:40:53
2020-06-10 10:45:48
Hanna Konieczka GALAKIDO
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:40:55
2020-06-10 10:40:50
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:40:57
2020-06-10 10:38:40
Jakub Dorynek BESSA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:03:17
2020-06-10 10:16:36
Natalia Ellmann HEROS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:03:23
2020-06-10 10:16:08
Patrycja Ellmann OMBI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 10:10:35
2020-06-10 09:27:25
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:17:40
2020-06-10 09:17:15
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:17:05
2020-06-10 09:15:57
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:15:10
2020-06-10 09:11:53
Wiktoria Dukarska DODIS MK
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:15:12
2020-06-10 09:09:37
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:15:15
2020-06-10 09:08:59
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 08:57:30
2020-06-10 08:55:24
Michał Przybecki ATLANTIC Z
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 08:57:33
2020-06-10 08:54:58
Michał Przybecki KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:15:18
2020-06-10 08:53:55
Konstantin Iaroshenko LEONA VAN CHAPELBRIDGE Z
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:15:24
2020-06-10 08:53:25
Konstantin Iaroshenko SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:15:26
2020-06-10 08:52:48
Konstantin Iaroshenko JUPILER VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 08:57:49
2020-06-10 08:52:12
Konstantin Iaroshenko FOR VICTORY VAN WEGEN Z
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 08:57:54
2020-06-10 08:48:26
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:07:37
2020-06-10 07:44:11
Zofia Wnęk CARLA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:04:25
2020-06-10 01:34:24
Bartosz Jankowski LAMIROS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:04:31
2020-06-09 23:43:57
Artur Moksiewicz ZANDO M
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:04:35
2020-06-09 23:43:15
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:04:50
2020-06-09 23:43:01
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:04:54
2020-06-09 22:53:05
Zofia Reszczyńska KALINKA
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:05:10
2020-06-09 22:45:53
Małgorzata Filipiak WANDAL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:05:16
2020-06-09 22:42:40
Hubert Woźniak SEKRETARIAT W
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:05:21
2020-06-09 22:37:02
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:05:27
2020-06-09 22:10:03
Zofia Epting GALIK
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:05:32
2020-06-09 22:08:05
Nina Konarska FIGA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:13:56
2020-06-09 21:58:44
Julia Moszczyńska DANCING
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:06:28
2020-06-09 21:57:46
Daria Piechowiak ZARA
  • 2x T11/90/z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:06:33
2020-06-09 21:57:02
Barbara Żeromska GOLD
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:13:50
2020-06-09 21:56:53
Julia Ganowska CZINGIS CHAN
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:07:40
2020-06-09 21:50:23
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:39:23
2020-06-09 21:43:41
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:34:32
2020-06-09 21:40:15
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:07:59
2020-06-09 21:39:21
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:08:05
2020-06-09 21:34:28
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:08:10
2020-06-09 21:34:24
Julia Łagoda HOŁEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:08:24
2020-06-09 21:34:08
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x Z1//zabawowy
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:19
2020-06-09 21:34:06
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:28
2020-06-09 21:33:27
Weronika Pawlicka CHILI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:34
2020-06-09 21:32:30
Maja Konarska BOBI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:39
2020-06-09 21:25:05
Agata Dahlke JULIO ENKEL
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:44
2020-06-09 21:15:53
Katarzyna Giec ALISTER
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:49
2020-06-09 21:03:12
Piotr Śmigielski NICO GOLD
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:54
2020-06-09 20:32:36
Gabriela Kurowska NIRWANA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:10:59
2020-06-09 18:48:23
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:11:06
2020-06-09 18:47:49
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:11:10
2020-06-09 18:47:21
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:11:17
2020-06-09 18:46:44
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:11:21
2020-06-09 16:36:27
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:11:25
2020-06-09 16:36:02
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 15:45:10
2020-06-09 15:29:35
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:13:31
2020-06-09 13:39:13
Katarzyna Celka RUZIZI L
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:13:25
2020-06-09 13:38:40
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 13:33:14
2020-06-09 12:59:53
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 13:33:37
2020-06-09 12:59:26
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 13:33:42
2020-06-09 12:58:50
Nadia Golczyk VIVI ZAGORKA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 13:33:46
2020-06-09 12:33:11
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:52:31
2020-06-09 10:51:33
Dawid Rakoczy JEWEL
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:49:30
2020-06-09 10:49:26
Dawid Rakoczy STACHATO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:49:32
2020-06-09 10:49:00
Dawid Rakoczy LITTLE EXPRESS Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:48:53
2020-06-09 10:48:17
Dawid Rakoczy CLOUD
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:48:03
2020-06-09 10:47:44
Dawid Rakoczy LEGO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:45:39
2020-06-09 10:28:57
Marta Puchalska CHANTEL
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:45:43
2020-06-09 10:04:06
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:45:50
2020-06-09 10:03:48
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:45:54
2020-06-09 10:03:30
Kalina Żak TRADYCJA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:45:58
2020-06-09 10:03:00
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x Z2//zabawowy
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:46:02
2020-06-09 10:02:40
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:46:06
2020-06-09 10:02:21
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:46:09
2020-06-09 10:01:48
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:46:13
2020-06-09 10:01:15
Jakub Stróżyński AMOS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:46:17
2020-06-09 10:00:50
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:46:20
2020-06-09 10:00:29
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 08:46:44
2020-06-09 08:44:25
Zofia Budzyńska DIARADOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 08:46:46
2020-06-09 07:15:43
Julia Grycman ARAMIS
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:09
2020-06-08 23:00:22
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:14
2020-06-08 22:10:54
Zofia Sakowicz EPSOM
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:19
2020-06-08 21:28:06
Marcelina Przybylska PARYS
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:25
2020-06-08 21:04:20
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:31
2020-06-08 21:03:30
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:37
2020-06-08 20:56:24
Alicja Tomalak LANCER
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:42
2020-06-08 20:50:27
Marcin Rachwal BANITA-SZ
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:47
2020-06-08 20:49:44
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:51
2020-06-08 20:49:00
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:51:56
2020-06-08 18:59:59
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:01
2020-06-08 18:37:02
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:02:12
2020-06-08 18:07:59
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:13
2020-06-08 18:07:15
Iwona Sitowska JARMILLO L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:02:20
2020-06-08 18:04:58
Dawid Wojciechowski LUIS FIGO
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:25
2020-06-08 18:03:46
Iwona Sitowska JOHNNY BRAVO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:29
2020-06-08 17:39:19
Wiktoria Perz TOULOUSE ZW Z
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:33
2020-06-08 17:30:32
Paulina Wachowiak GHOST
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:38
2020-06-08 15:45:48
Diana Tomkowiak-Buda DENIS
  • 2x T11/90/z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:43
2020-06-08 13:16:25
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:47
2020-06-08 12:53:39
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x T11/90/z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:52
2020-06-08 12:52:35
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:52:57
2020-06-08 10:46:23
Julia Brand LA PINK
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:53:10
2020-06-07 21:23:56
Agata Dahlke CHIN CHAMPER
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:53:15
2020-06-07 21:19:45
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:53:23
2020-06-07 19:14:32
Olga Styła FIJI
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 13:28:20
2020-06-07 11:34:50
Julia Rzepka HABER
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 08:39:55
2020-06-06 21:52:26
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 08:39:57
2020-06-06 19:06:30
Jaga Włodarczak GOLFANT
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 08:40:00
2020-06-06 19:02:05
Karolina Ziętkiewicz GOLFANT
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 08:40:05
2020-06-06 18:57:45
Anna Międlarz HABER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 10:43:43
2020-06-06 16:33:55
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 08:40:09
2020-06-06 16:26:52
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 14:59:25
2020-06-06 14:29:30
Berenika Biela SCUBY-DOO FOREST
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 14:59:27
2020-06-06 14:28:23
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 14:59:30
2020-06-06 14:23:00
Patrycja Maćkowska GABON
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 14:59:32
2020-06-06 14:22:27
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 14:59:35
2020-06-06 12:31:40
Dominika Gardas CORSICA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 14:59:37
2020-06-06 12:27:32
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 07:05:29
2020-06-05 22:42:49
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:28:16
2020-06-05 13:38:18
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:28:14
2020-06-05 13:23:55
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 15:58:19
2020-06-05 11:35:33
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 14:57:21
2020-06-04 20:13:27
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:16:48
2020-06-04 18:26:38
Jakub Dorynek EUROCENT
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:16:51
2020-06-04 14:08:34
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:16:53
2020-06-04 14:07:43
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:16:58
2020-06-04 13:42:15
Weronika Jankowiak JUKI STAR
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:17:03
2020-06-03 21:48:18
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:17:06
2020-06-03 21:26:51
Filip Kapała QUEBECK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:17:08
2020-06-03 19:44:55
Nikola Majorczyk BLANSZ
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:17:10
2020-06-03 19:44:32
Jagoda Majorczyk BLANSZ
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:17:17
2020-06-03 19:43:09
Patrycja Obst ELEKTRA O
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:17:19
2020-06-03 14:30:45
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:17:26
2020-06-03 14:30:13
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 11:57:54
2020-06-03 09:26:33
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 09:02:37
2020-06-02 17:06:03
Agata Derda KOSMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 09:02:38
2020-06-02 17:05:41
Agata Derda GELESTA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 09:02:40
2020-06-02 15:15:14
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 09:02:41
2020-06-02 15:14:21
Alina Celmerowska DIATENDRA
  • 2x T11/90/z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:58:51
2020-06-01 11:59:56
Zuzanna Połczyńska COELENHAGE'S SALLY
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 09:02:42
2020-05-31 22:52:38
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:57:51
2020-05-31 21:09:58
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:57:54
2020-05-31 17:52:52
Zuzanna Nuckowska ILCO F
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 12:59:09
2020-05-31 16:22:03
Laura Kalak FILEMON
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:34:40
2020-05-31 15:33:57
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:58:06
2020-05-30 08:20:30
Paulina Pierzyńska JAŚMINA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:58:21
2020-05-29 21:37:57
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:53:30
2020-05-29 21:37:20
Natalia Sosnowska IRMINA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:58:30
2020-05-29 18:10:49
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 15:50:08
2020-05-29 13:51:32
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 06:53:34
2020-05-29 13:17:07
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:02:27
2020-05-28 21:09:56
Iwona Sitowska WENESA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:22
2020-05-28 21:09:41
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:26
2020-05-28 21:09:10
Iwona Sitowska COZ I CAN
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 11:58:16
2020-05-28 20:55:02
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:37
2020-05-28 19:27:41
Jan Nieścior-Kreische CORKY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:38
2020-05-28 19:27:02
Jan Nieścior-Kreische KOSOW COOL LADY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 08:50:06
2020-05-27 14:33:17
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 13:06:41
2020-05-26 12:01:33
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 13:06:42
2020-05-26 12:01:09
Joanna Krzyżostaniak EMBARGO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 13:06:44
2020-05-26 12:00:41
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 13:06:45
2020-05-26 12:00:21
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
2. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
3. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
4. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (J.)
O047920
5. Biela Berenika KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049200
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
8. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
9. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
10. Celka Katarzyna BPK
S
brak
11. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
12. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
13. Cicha Zofia Stajnia Siemowo
2013 (Mł.)
Brak
14. Cieślak Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
Brak
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
16. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
17. Czarnecka Adriana Stajnia-OWA
2012 (Mł.)
Brak
18. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
19. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
20. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
21. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
22. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
23. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (J.)
brak
24. Ellmann Natalia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
-
25. Ellmann Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
-
26. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
27. Filipiak Małgorzata black Velvet
2003 (J.)
11
28. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
29. Garczarek Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
none
30. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
31. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
32. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (MJ.)
brak
33. Gniadek Oliwia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (J.)
O037779
34. Golczyk Nadia OKJ Oxer Wtórek
2009 (Mł.)
O054167
35. Grycman Julia KJ RE -CO Ostrów Wlkp
2004 (J.)
Brak
36. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
37. Gwara Julia Ks Centaurus
2004 (J.)
Brak
38. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
39. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
40. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
.
41. Jankowiak Weronika Stajnia Sowinki
S
Brak
42. Jankowski Bartosz KS Centaurus
1999 (MJ.)
O028884
43. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
44. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
45. Jones Maria Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2005 (JM.)
brak
46. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
47. Kalak Laura JUKS Mieczewo
2009 (Mł.)
Brak
48. Kamińska Oliwia KJ Michałówka
2005 (JM.)
O057047
49. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
50. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
51. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
52. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
53. Kluza Anna-Maria LKJ Cwał Poznań
S
O011445
54. Konarska Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
55. Konarska Nina JKS Gold Team
2011 (Mł.)
brak
56. Konieczka Hanna Klub Jeździecki Wiecanowo
2006 (JM.)
O056818
57. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
58. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
59. Kowalski Krzysztof Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O038370
60. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
61. Krysiak Antoni St. Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
62. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
O057723
63. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
64. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (JM.)
O054887
65. Kucharska Paulina brak
S
brak
66. Kurowska Gabriela KJ Michałówka
2007 (JM.)
brak
67. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
68. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
69. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
70. Leśniak Martyna KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019 (Mł.)
brak
71. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
72. Łagoda Julia JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
73. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
74. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O058409
75. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
76. Majorczyk Jagoda Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
brak
77. Majorczyk Nikola Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
brak
78. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
79. Męczyńska Zuzanna Stajnia Siostry Stańczak
2007 (JM.)
brak
80. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
81. Międlarz Anna Niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
82. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
83. Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
S
O024354
10114827
84. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (J.)
O025162
85. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
86. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
87. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
88. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
89. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
90. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
91. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
92. Nuckowska Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2008 (JM.)
brak
93. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
94. Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo
95. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
96. Paliga Sara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O035528
97. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
98. Perlicjan Jagoda Brak
2008 (JM.)
O057694
99. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
100. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
101. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
102. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
103. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
104. Pleśnierowicz Oliwia Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
105. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
106. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
107. Połczyńska Zuzanna Stajnia O. W. A.
2008 (JM.)
Brak
108. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
109. Przybylska Marcelina brak
2006 (JM.)
Brak
110. Puchalska Marta St. J. Baborówko
S
O000870
111. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
112. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
113. Raczyńska Marianna KJ CH Jaszkowo
114. Rafacz Eliza Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2007 (JM.)
brak
115. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
116. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
117. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
118. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
119. Reszczyńska Zofia Brak
2002 (J.)
Brak
120. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
121. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
122. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
123. Rzepka Julia niezrzeszony
2004 (J.)
brak
124. Sakowicz Zofia bzk
2007 (JM.)
brak
125. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
126. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
127. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
128. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
129. Smektała Maria Stajnia Siemowo
2006 (JM.)
Brak
130. Śmigielski Piotr St. Rodan Club
1999 (MJ.)
xxx
131. Sosińska Michalina KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019 (Mł.)
brak
132. Sosnowska Natalia BPK
2007 (JM.)
brak
133. Spychała Amanda Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2005 (JM.)
brak
134. Stasiak Amelia KJ Stajnia S.S. Jakubów
2008 (JM.)
brak
135. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
136. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
137. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
brak
138. Stojke Ewa Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
139. Stróżyńska Agata JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
140. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
141. Stróżyńska Zuzanna Stajnia Siemowo
2019 (Mł.)
Brak
142. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
143. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
144. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
145. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
146. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
147. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
148. Tomalak Alicja KJ RE-CO Ostrów Wlkp
S
brak
149. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
150. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
151. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
152. Undrych Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
153. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
154. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
155. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
156. Wika Daria
157. Włodarczak Jaga niezrzeszony
2008 (JM.)
brak
158. Włoskowicz Dagmara KJ Stajnia S.S. Jakbów
2019 (Mł.)
brak
159. Wnęk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
160. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
161. Wójcik Alicja Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2008 (JM.)
brak
162. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
163. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
164. Zanner Dariusz
165. Zboralska Aleksandra Stajnia Siostry Stańczak
2001 (MJ.)
brak
166. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
167. Ziemniarska Agata JUKS Czekan Głodowo
2003 (J.)
O042318
168. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
169. Ziętkiewicz Karolina niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ACORRERO SP POL 2016 Wałach siwa/172 F: Correro
M: Anna- Shila
Xx Xx
2.

149

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
3.

117

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
4.

108

ARAMIS HUC POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
brak
5.

141

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
6.

110

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
7.

160

ATLANTIC Z Z NED 2016 Klacz gniada/161 F: Atomic Z
M: Loes
. .
8.

89

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
9.

211

Beatrice KUC SWE 1994 mare F: NN
M: NN
10.

142

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
11.

176

BESSA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Betula / Campari M
K025476 616007610033714
12.

65

BLANSZ SP POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
13.

5

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
K029107 82601508032 F
14.

147

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
15.

198

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
16.

196

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
17.

106

BRAWO NN POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:147 F: NN
M: NN
brak -
18.

61

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
19.

91

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
20.

68

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
K007900 616009670000501
21.

12

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
22.

135

CAMORRA CORONA UNITA EX CAMORRA WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos
M: Higiena
Brak 616007610098115
23.

27

CARLA SP POL 25.04.2010 klacz siwa/162 F: Emar
M: Case
- -
24.

187

CARNAVAL HDH KWPN POL 2015 Wałach siwa/167 F: Cream On Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
25.

203

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
26.

69

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
27.

205

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
28.

40

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
29.

109

CHANTEL SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
30.

39

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
31.

166

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
K027765 DE441411225414
32.

99

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
33.

146

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
34.

103

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 Wałach gniada/165 F: Chin Champ
M: E- Lanetta
K019756 DE421000074511
35.

177

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
36.

120

CLOUD HOL POL 2009 Wałach gniada/170 F: Xxxx
M: Xxxx
K023054 Xxxxxx
37.

86

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
38.

52

COELENHAGE'S SALLY WALIJSKI POL 2003 Klacz siwa/kuc:124 F: Castellau VIP 42118.
M: Coelenhage's Sanne 31431 NWPCS.
Brak
39.

179

COLLIEN MEKL GER 2006 Klacz gniada F: Collini / Contender
M: Gran Gloria / Grand Amour
K023834 DE427270498906
40.

208

Concorde F:
M:
41.

45

COOL LADY SCHUEDER HOLSZTYŃSKA GER 2012 Klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
brak brak
42.

44

CORKY SELLA ITALIANO ITA 2005 Ogier kasztanowata/167 F: Corde
M: Wendy XIV
brak braki
43.

35

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
44.

75

CORSICA . POL 2014 Klacz gniada/. F: .
M: .
K028383 .
45.

26

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
46.

42

COZ I CAN HOLST POL 2016 Wałach skarogniada/166 F: Con Spirito R
M: E- Campaniera
12357 00000
47.

24

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
48.

175

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
49.

23

DANCING WLKP POL 2010 wałach gniada/173 F: x
M: x
brak w
50.

41

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
51.

98

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
52.

87

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
53.

55

DIANTUS S OS GER 2015 Wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: C-Atlanta S / Atlantus Van De Roshoeve
K028098 DE418184004315
54.

107

DIARADOS OLD POL 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado /
M: Rosa /
K028892 DE418184230016
55.

56

DIATENDRA HANOWERSKA GER 2016 Klacz gniada/171 F: Diatendro / Diarado
M: Centuria S / Chacco-Blue
Brak .
56.

164

DODIS MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carlos DZ
M: Dzoja
Brak
57.

202

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
58.

185

DRACENA KUC POL 2016 Klacz kara/kuc:145 F: -
M: -
brak PL
59.

70

DURGA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/168 F: Ludger
M: Didona
K025632 616007610173414
60.

157

ELEKTRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Pigmalion /
M: Elegia /
brak 616007520039311
61.

66

ELEKTRA O SP POL 2015 Klacz gniada/175 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
62.

37

EMBARGO WLKP POL 2016 Ogier gniada/174 F: Rulon
M: Elżunia
Xx Xx
63.

84

EPSOM SP POL 1997 Wałach ciemnogniada/168 F: Mangan
M: Estora
brak POL 009 61 00861 97
64.

189

ERVIN SP POL 2016 ogier gniada/170 F: VITTORIO
M: EROTYKA
K029113 A0000089S
65.

38

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
66.

101

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata/169 F: Pluspunk /
M: Espoir /
K015198 616009510101906
67.

104

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
68.

59

EURO CENT SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Czardasz
M: Enigma
K025974 ///////
69.

191

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi
M: Emocja
brak 616009610072414
70.

180

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
71.

153

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
72.

113

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
73.

137

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
brak
74.

82

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 Klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi
M: Zypresse
Brak DE421000405213
75.

169

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
76.

7

FILEMON KUC POL 2005 Wałach bułana/kuc:146 F: Taternik/Orkisz
M: Fraszka
Brak POL 013610073406
77.

182

FLIN HUCULSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/kuc:145 F: Progres
M: Ferstina
brak 616 012 64 00652 15
78.

162

FOR VICTORY VAN WEGEN Z Z BEL 2016 Wałach kasztanowata/170 F: For Pleasure
M: N..Hylottie van wegen Z
, .
79.

13

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
80.

188

FRAZES TYP SZLACHETNY POL 2016 Wałach ciemnogniada/165 F: JON SNOW
M: FREUDENTANZ
K029198 B0107152S
81.

154

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
82.

73

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
83.

172

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Fred / Colorado
M: Greta / Mikan
K028332 616009520023709
84.

174

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
85.

136

GALIK - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
brak brak
86.

199

GAPPE LOU KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: OPAN
M: LINDA
0000 0000
87.

118

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
K002593 POL999610014194
88.

54

GELESTA KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/168 F: MYLORD CARTHAGO
M: BELESTA
K028819 528003201108682
89.

51

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
K016478 616009610223608 105KJ70
90.

97

GHOST Arab Czystej Krwi POL 2016 Ogier siwa/kuc:140 F: Albano
M: Gelerta
Brak 616 POL 16011655A
91.

178

GILLETTE SP POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Imequyl
M: Garstka
K022753 616009591054813
92.

74

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
93.

139

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
94.

34

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
95.

72

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
Brak DE441411227909
96.

78

GOLFANT WLKP. POL 2003 Wałach siwa/172 F: Trubadur
M: Gwinea
brak POL007611065703
97.

50

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
98.

60

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
99.

201

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
100.

145

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
101.

79

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
102.

168

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
K023645 616009670015713
103.

130

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
104.

80

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
105.

158

HARTEMOR R WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
K025383 616007610021413
106.

140

HEABISCUIT N WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/mk:brak F: LAPIS
M: H' Lotka
brak brak
107.

167

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Hebe / Bajou Du Rouet
K023646 616009670015913
108.

90

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
BRAK
109.

31

HEROS - POL - wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
110.

116

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
111.

159

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
112.

63

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
113.

143

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
114.

214

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
115.

48

ILCO F - POL 2002 Wałach inna/kuc:- F: Ilco
M: Ewiwa
brak
116.

25

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
616007610161212 616007610161212
117.

10

IRMINA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Orbis
M: Irma
brak
118.

165

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
119.

81

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
120.

94

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: CAMILLA VDL
000 528003201408429
121.

49

JAŚMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czad
M: Janabella
Brak Brak
122.

123

JEVEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Xxx
M: Xxx
Xxx Xxx
123.

95

JOHNNY BRAVO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/160 F: C
M: A
000000 00000
124.

190

JOHNNY WALKER SP POL 2011 Wałach siwa/180 F: Browar
M: Jonika
K020237 616009610076711
125.

62

JUKI STAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/165 F: In Camera
M: Jerba
Brak .
126.

148

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
K024947 528003201400981
127.

30

JUPILER VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Wałach kasztanowata/170 F: Jaguar Mail
M: Ipsy Van De Broekkant Z
. .
128.

92

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse NED 2016 Klacz kasztanowata/167 F: IDEM D’AZUR
M: TONACLY
Brak 0560076L9XJ2
129.

132

KALINKA Szlachetna Polkrew POL 2009 klacz bułana/mk:155 F: Jaz
M: Kania
Brak 6160096102872
130.

46

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
131.

161

KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Klacz gniada/166 F: Kannan
M: Kayenne Van De Broekkant Z
. .
132.

152

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
133.

131

KIREJRO SP POL 2016 Ogier siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Kira/Landos II
K028988 616009640079916
134.

76

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
K027027 .
135.

53

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
K025987 528008110078211
136.

184

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/mk:bf F: nw
M: nw
brak
137.

102

LA PINK WIELKOPOLSKA POL 23.02.2006 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk
M: Roza
K029252 pol 007 52 01443 06
138.

83

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
139.

212

Lady Litas F:
M:
140.

128

LAMIROS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/169 F: Chardonnay L/Contender
M: Lizystrata L/Player
K016651 POL009580197709 105DK53
141.

88

LANCER TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach siwa/167 F: NN
M: NN
brak
142.

200

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
K025870 616999680065112
143.

219

Lashroos F:
M:
144.

193

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 056002W00298902
145.

206

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
146.

21

LEGATO SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
147.

119

LEGO SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Numerus / Numero Uno
M: Lady TDE / Goder
K028537 B0109038S
148.

207

Leipzig-Star F:
M:
149.

28

LEONA VAN CHAPELBRIDGE Z Z NED 2016 Klacz siwa/170 F: Levisto Z
M: C.P.S.Z
. .
150.

194

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
151.

216

Little Express F:
M:
152.

209

LOLLA S HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
153.

192

LOPIK’S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:Kuc: 1 F: Aladin / Molenaar’s Golden King
M: Lopik’s Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
154.

67

LORIN B WESTFALSKA POL 2014 Klacz gniada/- F: Che Guevara L
M: Lora
K026296 DE441411225514
155.

105

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
156.

16

LUIS FIGO SP POL 2015 Wałach siwa/173 F: Corleolord L
M: Luisa 15
0000 0000
157.

183

M-ELECTRA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:145 F: bd
M: bd
brak PL
158.

8

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Nonet
M: Mafia
K021381 616006610281708
159.

124

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
160.

144

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankenhoeh's Mylord
M: Megan B
Brak POL 013 52 01433 08
161.

125

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999530347510
162.

210

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
brak
163.

213

Moneta F:
M:
164.

111

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
165.

173

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
166.

150

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
Brak DE421000709116
167.

151

NIRWANA NN POL NN Klacz gniada/kuc:136 F: NN
M: NN
NN NN
168.

155

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
169.

127

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
170.

32

OMBI - POL - klacz siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
171.

57

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
K022585
172.

122

ORIENT ZANG. POL 2015 Klacz gniada/167 F: Xxx
M: Xxx
Xxx Xxx
173.

93

OTHELLO Szlachetna Półkrew POL 2013 Gelding chestnut/mk:152 F: Santara Danny’s Boy
M: Olga
none
174.

85

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bacardi Rum
M: Perła
brak 616007610250008
175.

171

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kalipso
M: Prima W
brak
176.

218

Pilotin F:
M:
177.

220

Pipi F:
M:
178.

17

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
K019302 616009540172409
179.

100

PRADA WLKP POL 18.06.2009 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Priscilla /
brak
180.

64

QUEBECK SP POL 2015 Wałach gniada/178 F: ROBIN II Z / RAMIRO Z
M: QUANTA / LYDOR'S ERBE
- -
181.

15

QUICK PRESTIGE HOLST POL 2014 Wałach gniada/166 F: Quvee Prestige
M: Pelagia
0000 00000
182.

77

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
183.

197

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
184.

20

RUZIZI L SP POL 2016 Klacz ciemnogniada/165 F: Arpeggio II L
M: Ruzzola L
Brak POL 616009610045416
185.

163

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
186.

71

SCOOBY-DOO FOREST Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo
M: Szampanka
brak 616013640045613
187.

134

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K027718 6160099610155614
188.

29

SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Wałach gniada/167 F: Scandix
M: Sineada
. .
189.

121

STACCATO OLD POL 2015 Ogier gniada/166 F: Stakkato Gold
M: Xxxx
Xxx Xxx
190.

221

STACHATO HANOWERSKA POL 2015 Ogier gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
191.

115

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
192.

217

Tallin F:
M:
193.

170

TERRANO BUCKS FIZZ WELSH COB GBR 2014 klacz bułana/mk:145 F: Peasedown Ronnie
M: Cwmmawr Anastasia
brak 826046020171812
194.

96

TOULOUSE ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach gniada/165 F: Torado II
M: Annabel ZW Z
K026807 056015Z55696115
195.

112

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
196.

43

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
197.

114

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
198.

6

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
brak
199.

204

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
200.

126

VIVI ZAGORKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
K015671 Pol013530094207
201.

195

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
202.

133

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
203.

4

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
204.

181

WHYSKI HAFLINGER POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Willord De Voroux
M: Wilma
Brak 013530166506
205.

156

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
206.

186

WIKTORIA KUC POL 2016 Klacz srokata/kuc:135 F: -
M: -
brak PL
207.

58

WINCENTY KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:120 F: Brak
M: Brak
Brak 616999662046608
208.

215

Wolling .s Lion King KUC WALIJSKI NED 2004 stallion F: Sthehorst Celebration
M: Penoock Peregrine