Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 06:55:50
2020-07-08 22:18:56
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 06:55:57
2020-07-08 21:58:28
Maja Marcinkowska HAMMER
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 06:56:07
2020-07-08 21:43:16
Oliwia Dyderska NORTA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 06:57:23
2020-07-08 19:59:34
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:15:55
2020-07-08 17:09:07
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 06:57:49
2020-07-08 15:15:57
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:14:54
2020-07-08 14:22:54
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:14:27
2020-07-08 14:00:54
Kinga Kurek GRANIM
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:51
2020-07-08 13:11:50
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:58
2020-07-08 13:11:00
Zofia Epting GALIK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:10:18
2020-07-08 13:10:12
Ida Tomczak FIONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:10:26
2020-07-08 13:09:35
Julia Łagoda HOŁEK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:10:39
2020-07-08 13:08:54
Weronika Pawlicka CHILI
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:11:13
2020-07-08 13:05:24
Daria Piechowiak ZARA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:11:28
2020-07-08 13:04:35
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:11:34
2020-07-08 13:03:51
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:11:40
2020-07-08 12:58:12
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:11:46
2020-07-08 12:38:34
Joanna Żak MILANO KP
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 12:28:47
2020-07-08 10:22:04
Michalina Kosmalewicz QUIZIO
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 12:28:52
2020-07-08 10:16:37
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 12:29:00
2020-07-08 09:54:55
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 12:29:06
2020-07-08 09:45:43
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 12:29:11
2020-07-08 09:44:52
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 12:29:16
2020-07-08 09:21:29
Dominik Krawczyk LAVADINUS PP
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 09:12:24
2020-07-08 09:09:12
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 09:12:20
2020-07-08 09:08:36
Monika John LAQUINARO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 09:12:17
2020-07-08 09:07:07
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 09:12:14
2020-07-08 09:05:45
Zofia Plewińska CRAZY QUEEN
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/90/z trafieniem w normę czasu
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:25:37
2020-07-08 07:23:18
Paweł Kubicki NUL
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:25:42
2020-07-08 07:19:33
Paweł Kubicki NARCYZ
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:25:52
2020-07-07 23:51:38
Aleksandra Łubińska MORENA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:02
2020-07-07 23:11:32
Joanna Kopania SOFKA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:10
2020-07-07 23:10:08
Joanna Kopania KAREN W
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:16
2020-07-07 23:00:44
Marta Kunaj PIPI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:24
2020-07-07 22:49:34
Wiktoria Perz GRAL
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:30
2020-07-07 22:37:23
Kinga Łąkowska BONDUELA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:35
2020-07-07 22:26:40
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:42
2020-07-07 22:26:09
Joanna Krzyżostaniak EMBARGO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:47
2020-07-07 22:25:00
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:52
2020-07-07 22:24:32
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:26:57
2020-07-07 22:23:13
Krzysztof Wierzbicki FRAZES
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:02
2020-07-07 22:23:13
Aleksandra Boczkowska RUBIN S
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:07
2020-07-07 22:22:05
Krzysztof Wierzbicki CARNAVAL HDH
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:13
2020-07-07 22:21:08
Krzysztof Wierzbicki GRACJA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:18
2020-07-07 21:19:56
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:23
2020-07-07 21:19:00
Nadia Żaboklicka PROMIL
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:28
2020-07-07 21:14:58
Julia Ciszewska LUBIANA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:33
2020-07-07 21:12:35
Antoni Dąbrowski FANTA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:44
2020-07-07 21:12:03
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:50
2020-07-07 21:11:17
Nadia Golczyk VIVI ZAGORKA
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:27:55
2020-07-07 21:10:38
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:28:00
2020-07-07 20:54:32
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:28:06
2020-07-07 19:27:25
Zuzanna Gniazdowska AZALIA Z DWORU
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:29:12
2020-07-07 18:47:53
Zuza Nuckowska ROZBÓJNIK
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:29:17
2020-07-07 18:43:40
Jakub Dorynek EURO CENT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:29:23
2020-07-07 18:37:38
Martyna Turkiewicz SANTIAGO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:29:32
2020-07-07 15:51:15
Weronika Pachura FIESTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:29:40
2020-07-07 15:47:57
Roksana Pachura ARKA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:41:44
2020-07-07 12:44:09
Monika Pawlewska ICOON JN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:41:50
2020-07-07 12:34:04
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:19:00
2020-07-07 12:25:08
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:19:00
2020-07-07 12:02:10
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:19:00
2020-07-07 10:30:07
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:19:00
2020-07-07 10:29:38
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 09:15:24
2020-07-07 09:11:38
Julia Krzywiec SIWA (MISSY GREY)
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 09:15:33
2020-07-07 08:14:39
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 09:15:35
2020-07-07 07:52:37
Małgorzata Filipiak BONNIE
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:33:45
2020-07-06 23:01:43
Jan Stróżyński PALMA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:33:50
2020-07-06 22:56:31
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:33:54
2020-07-06 22:56:11
Jakub Stróżyński AMOS
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:01
2020-07-06 22:55:45
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:06
2020-07-06 22:55:21
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:14
2020-07-06 22:54:49
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:18
2020-07-06 22:52:45
Kalina Żak TRADYCJA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:25
2020-07-06 22:51:59
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:29
2020-07-06 22:51:31
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:34
2020-07-06 22:51:10
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:39
2020-07-06 22:31:08
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:50
2020-07-06 22:07:13
Natalia Przybyła ARIS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:34:56
2020-07-06 22:06:43
Hanna Kanoniczak TIFI
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:02
2020-07-06 21:20:44
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:16
2020-07-06 21:19:21
Maja Kowalewska HIPCIO
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:20
2020-07-06 20:46:08
Julia Brand LA PINK
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:24
2020-07-06 20:43:25
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:29
2020-07-06 20:30:31
Piotr Targosz ROKI
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:35
2020-07-06 19:37:13
Julia Trześniewska CHEKKER ’’W’’
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:41
2020-07-06 18:47:31
Julia Gęstwa WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:47
2020-07-06 18:44:35
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:52
2020-07-06 18:44:04
Antoni Śliwiński ROXY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:35:56
2020-07-06 17:41:46
Aaron Szenfeld ROMEO Z SADYBY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:06
2020-07-06 16:41:44
Bartosz Nowak WEZYRIUSZ
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:11
2020-07-06 15:10:55
Zofia Orczyk MACIEJKA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:16
2020-07-06 14:26:25
Dawid Wojciechowski GIEJELIE FOMIA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:21
2020-07-06 14:26:01
Dawid Wojciechowski LUIS FIGO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:42
2020-07-06 14:25:37
Iwona Sitowska NORTHERN LIGHTS
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:47
2020-07-06 14:23:38
Iwona Sitowska WENESA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:52
2020-07-06 14:22:59
Iwona Sitowska JOHNNY BRAVO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:56
2020-07-06 14:22:33
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:02
2020-07-06 14:09:05
Jakub Adamski ELF
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:07
2020-07-06 14:04:18
Izabela Winter BATIS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:12
2020-07-06 14:02:15
Adrian Kujawa NYGUS
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:17
2020-07-06 13:54:39
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:29
2020-07-06 13:51:32
Tomasz Pawlicki CANAVERAL
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:33
2020-07-06 13:51:09
Tomasz Pawlicki BIG BOY Z
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:40
2020-07-06 13:50:07
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:46
2020-07-06 13:49:27
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:51
2020-07-06 13:47:11
Marta Najewska PICASSO
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:37:55
2020-07-06 13:46:43
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:38:00
2020-07-06 13:46:04
Oliwia Miszczak LOLEK
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:38:06
2020-07-06 11:12:24
Nadia Głowacka YEMA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:04:49
2020-07-06 09:13:16
Jakub Dorynek HOPE NEVER DIES
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:04:50
2020-07-06 09:13:07
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FITGHER
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:04:55
2020-07-06 09:12:54
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:05:00
2020-07-06 09:12:29
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:05:06
2020-07-06 09:11:02
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:05:14
2020-07-06 09:05:50
Norbert Sawicki QUIWI
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:05:18
2020-07-05 23:09:49
Zofia Sakowicz EPSOM
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:05:25
2020-07-05 22:07:36
Maria Zwierzykowska IMPORT
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:05:39
2020-07-05 21:59:14
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:05:47
2020-07-05 20:15:10
Julia Kamińska TREONINA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:06:03
2020-07-05 19:08:03
Zuzanna Kozłowska LOTTA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:06:09
2020-07-05 17:56:15
Wiktoria Radojewska ANLEJ
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:06:14
2020-07-05 16:27:32
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:06:19
2020-07-05 16:26:52
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:06:23
2020-07-05 15:09:51
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 18:09:30
2020-07-05 12:34:35
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:04:19
2020-07-05 11:00:17
Nikola Antkowiak SAIMON
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:27:59
2020-07-05 10:56:53
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:28:01
2020-07-05 10:55:43
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:28:03
2020-07-05 10:53:05
Natalia Sołoducha FRYZKA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:29:46
2020-07-05 09:15:41
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:28:06
2020-07-04 18:31:15
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:28:09
2020-07-04 14:21:01
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:28:11
2020-07-04 14:10:22
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:28:13
2020-07-04 13:16:53
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 12:29:22
2020-07-04 11:31:30
Antoni Krysiak BRETON
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 07:20:47
2020-07-03 21:47:59
Sara Kicińska NEW STAR
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 07:20:49
2020-07-03 21:34:38
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:06:32
2020-07-03 16:04:49
Alina Celmerowska WIKA
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 16:19:27
2020-07-03 15:57:50
Judyta Wieczorek GENTILA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 16:19:30
2020-07-03 15:28:38
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 16:19:33
2020-07-03 14:39:33
Julia Rochatka APIS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 16:19:36
2020-07-03 14:34:15
Hanna Karwowska NICPOŃ NAD STAWAMI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 13:10:45
2020-07-03 12:50:33
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 13:10:48
2020-07-03 12:50:09
Oliwia Werblińska VENTUS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:26:03
2020-07-02 20:48:25
Jan Dąbrowski BILLY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:26:05
2020-07-02 20:48:09
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:26:07
2020-07-02 20:47:51
Mieszko Dąbrowski BELLA CORIANO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:26:12
2020-07-02 18:22:40
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 08:03:50
2020-07-02 01:28:08
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 08:03:52
2020-07-01 23:21:18
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 08:03:58
2020-07-01 21:57:09
Natalia Sinkiewicz MELISSE
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 08:03:59
2020-07-01 20:35:26
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:03:46
2020-06-30 23:26:38
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:03:49
2020-06-30 23:25:52
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:03:52
2020-06-30 20:46:29
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:03:54
2020-06-30 20:05:36
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:03:56
2020-06-30 11:01:59
Gabrysia Jóźwiak ROKSANA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:24:46
2020-06-30 08:08:03
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:24:48
2020-06-29 10:42:05
Laura Sprenger MAJA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:24:51
2020-06-29 10:41:21
Jagna Jasielska ERR-CHARGER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:24:53
2020-06-28 22:13:05
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:24:55
2020-06-28 19:16:59
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:24:57
2020-06-28 19:15:44
Jagoda Polcyn CSILLA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:25:02
2020-06-27 10:46:47
Oliwia Bernacik MISS
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:25:09
2020-06-25 22:35:05
Natalia Sosnowska IRMINA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:25:11
2020-06-25 22:34:05
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:46:04
2020-06-24 22:26:22
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:46:06
2020-06-24 22:25:18
Gabriela Kordus CAMPARI
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:28:16
2020-06-24 21:16:01
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 15:52:49
2020-06-23 13:58:34
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:00
2020-06-22 22:53:23
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 16:08:08
2020-06-22 14:39:48
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:14:04
2020-06-22 11:40:09
Zofia Budzyńska DIARADOS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:54:30
2020-06-21 19:02:39
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:25:14
2020-06-21 19:02:07
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 08:11:40
2020-06-20 00:45:39
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:12:25
2020-06-20 00:45:12
Karolina Kozakiewicz CASTAL B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 08:41:38
2020-06-20 00:44:34
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 08:11:46
2020-06-19 20:56:38
Karol Lityński PERŁA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:47:56
2020-06-14 21:22:16
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
3. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
.
4. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
5. Antkowiak Nikola RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
6. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
7. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
8. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
9. Bernacik Oliwia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
brak
10. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
11. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
12. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
13. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
14. Chwiłkowski Jakub Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O048259
15. Ciszewska Julia OKJ Oxer we Wtórku
2001 (MJ.)
Brak
16. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
17. Dąbrowski Antoni Bpk
2012 (Mł.)
Brak
18. Dąbrowski Jan Bpk
2010 (Mł.)
Brak
19. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
20. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
21. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
22. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
.
23. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
24. Dyderska Oliwia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (J.)
O034686
25. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
26. Filipiak Małgorzata black Velvet
2003 (J.)
11
27. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
28. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (J.)
O034687
29. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
30. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
31. Gęstwa Julia Bpk
2005 (JM.)
brak
32. Głowacka Nadia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
33. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
34. Golczyk Nadia OKJ Oxer Wtórek
2009 (Mł.)
O054167
35. Grzegorowska Patrycja KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
36. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
37. Janiszewska Zofia
38. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
39. Jarczyńska Maria KJ CH Jaszkowo
40. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
41. Jasielska Jagna BPK
2003 (J.)
O050411
42. John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
43. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (J.)
O038288
44. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2008 (JM.)
brak
45. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
46. Kaczmarek Maja Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O047066
47. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
48. Kamińska Julia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
49. Kanoniczak Hanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
Brak
50. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
51. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
52. Karwowska Hanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2009 (Mł.)
O058247
53. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O053092
54. Kaszyńska Ewa OJ Borowianka
55. Kicińska Sara Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2007 (JM.)
36449/18
Brak
56. Kiełczewska-Sawicka Dominika SJ Pro Eques
S
O012266
57. Kmieciak Jagna Brak
2009 (Mł.)
Brak
58. Konieczny Karol Stajnia NF Championstud
S
brak
59. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
60. Kordus Gabriela Harmony Club
2009 (Mł.)
O059572
61. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
62. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
63. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (Mł.)
brak
64. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
65. Kozłowska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2003 (J.)
brak
66. Krawczyk Dominik KJ KALUMET BOSZKOWO
S
LZPZJ500/15 B2
67. Krawczykowska Daria kj liljówka Stęszewko
2003 (J.)
brak
68. Krysiak Antoni St. Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
69. Krzywiec Julia Brak
2003 (J.)
Brak
70. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
71. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
72. Kubicki Paweł niezrzeszony
S
brak
73. Kujawa Adrian Brak
S
Brak
74. Kunaj Marta Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
75. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
,
76. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
77. Lisik Julia -
2005 (JM.)
brak
78. Lityński Karol Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
Brak
79. Ładziak Amelia BPK
2004 (J.)
O042459
80. Łagoda Julia JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
81. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
82. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (MJ.)
o044496
83. Łuczak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
104XZ61
84. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
85. Maćkowiak Olga brak
2005 (JM.)
Brak
86. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
87. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
88. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
89. Marcinkowska Maja KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O052348
90. Matecka Helena
91. Matecka Maria
92. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
93. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
.
94. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
95. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
96. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
Brak
97. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
.
98. Nowak Bartosz bpk
S
brak
99. Nuckowska Zuza Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2008 (JM.)
brak
100. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O042899
101. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
102. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
103. Pachura Roksana Stajnia King Boguszynek
2002 (J.)
brak
104. Pachura Weronika Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
105. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
106. Pawlewska Monika Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
brak
107. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
108. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
109. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
110. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
111. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
112. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
113. Pleśnierowicz Oliwia Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
114. Plewińska Zofia Kj Olmet-OstSpeed Ostrów Wielkopolski
2004 (J.)
brak
115. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
116. Polaszek Robert Stajnia NF Championstud
117. Polaszek Zuzanna Stajnia NF Champion STUD
118. Polcyn Jagoda Racocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
119. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
120. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
121. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
122. Radojewska Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2001 (MJ.)
O042904
123. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
124. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
125. Rochatka Julia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O045307
126. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
127. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
128. Sakowicz Zofia Brak
2007 (JM.)
Brak
129. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
130. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
131. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
132. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
133. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
134. Słomka Joanna Harmony Club
S
O009627
135. Sołoducha Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
136. Sosnowska Natalia BPK
2007 (JM.)
brak
137. Sprenger Laura BPK
2002 (J.)
O042255
138. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
139. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
.
140. Stranz Gabriela
141. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
142. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2019 (Mł.)
Brak
143. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
144. Stróżyński Jan Stajnia Siemowo
S
Brak
145. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
146. Szenfeld Aaron Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
brak
147. Szott Martyna Stajnia Champion STUD
148. Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036423
149. Targosz Piotr Sowinki
0046789
150. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
151. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
152. Tracz Oliwia
153. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
154. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
155. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
156. Turkiewicz Martyna Brak
2001 (MJ.)
Brak
157. Urbańska Nikola BPK
2002 (J.)
O041443
158. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
O004074
159. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (MJ.)
O034662
160. Wieczorek Judyta KJ Stajnia Nowina
2004 (J.)
Brak
161. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
162. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
163. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
.
164. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
165. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
166. Żaboklicka Nadia OKJ Oxer we Wtórku
2007 (JM.)
Brak
167. Żak Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
168. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
169. Zakrzewska Daria Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
Brak
170. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
171. Zwierzykowska Maria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2002 (J.)
brak
172. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

142

ACORRERO SP POL 2016 Wałach siwa/172 F: Correro
M: Anna- Shila
Xx Xx
2.

19

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
3.

62

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
4.

84

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
5.

202

Angela F:
M:
6.

211

Angora F:
M:
7.

76

ANLEJ SP POL 2005 Wałach siwa F: Czekan
M: Awista
K026001 POL 009 59 01438 05
8.

52

APIS KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors/Kumys
M: Antalya Borderi/O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
9.

205

Ares F:
M:
10.

93

ARIS KUC POL 2005 klacz gniada/136 F: Angelo
M: Nn
K017710 616013580422605
11.

163

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz skarogniada/157 F: Pasza
M: Arara
brak POL007610083808
12.

87

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
13.

128

AXELL WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Nn
M: Nn
Brak
14.

158

AZALIA Z DWORU TYP KOŃ MAŁY POL 2011 klacz gniada/mk:148 F: NN
M: NN
Brak 616999670125611
15.

172

BAJKA SHETLAND POL 2011 Klacz kara/kuc:- F: -
M: -
brak -
16.

197

Banita XO POL 1992 S F:
M:
17.

190

BASCONIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: ULCO
M: BONITA
K028987 616007610269707
18.

114

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: CZARDASZ
M: BIMA
Brak Brak
19.

46

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
20.

119

BEZA SP POL 2011 Klacz gniada/. F: Brandon
M: Gwiazda
. . .
21.

118

BIG BOY Z . POL 2015 wałach kasztanowata/. F: Big Star Jr K Z
M: Despina
. .
22.

44

BILLY KUC POL 1995 Ogier siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
23.

210

Bioza F:
M:
24.

141

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:130 F: Krotosz
M: Banitka I
Brak 616013610294206
25.

126

BONNIE KUC GBR 2016 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
11 826073001853764
26.

68

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
27.

13

BRETON SP POL 2006 wałach gniada/mk:159 F: Oo
M: Oo
Brak 00000000000
28.

196

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
29.

144

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
30.

26

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
K015813 POL009610061705
31.

117

CANAVERAL . POL 2016 wałach gniada/. F: Canturo
M: Energy Conti
. .
32.

48

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
33.

191

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
34.

165

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
35.

37

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
36.

1

CASTAL B HSH HUN 2010 Wałach siwa/- F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
K016477 HUNMMF100290000
37.

12

CEKIN L SP POL 2014 Gelding bay/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
brak 616009610033314
38.

194

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
39.

100

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
40.

183

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
41.

125

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
K010392 DE421000408205
42.

18

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
K016465 DE441413067809
43.

198

Concorde F:
M:
44.

73

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
45.

185

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
46.

164

CRAZY QUEEN WESTFALSKA POL 2013 klacz skarogniada/166 F: Cottonclub
M: Jung Pamplona
K026652 DE441410859613
47.

31

CSILLA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Czarownik
M: Czarowna
Brak 616009610220109
48.

17

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
49.

36

DIANTUS S OS GER 2015 Wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: C-Atlanta S / Atlantus Van De Roshoeve
K028098 DE418184004315
50.

3

DIARADOS OLD POL 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
51.

25

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
52.

132

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief / Chiefs Crown
M: Delsona / Professional
K025709 POL070000005112
53.

195

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
54.

23

DURGA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/168 F: Ludger
M: Didona
K025632 616007610173414
55.

113

ELF HANNOVER POL 2014 wałach ciemnogniada/. F: Escudo I/ Espri
M: Gorgia/Graf Top
. .
56.

143

EMBARGO WLKP POL 2016 Ogier gniada/174 F: Rulon
M: Elżunia
Xx Xx
57.

131

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
58.

71

EPSOM SP POL 1997 wałach ciemnogniada/164 F: Mangan
M: Estora
Brak 009 61 00861 97
59.

216

Err - Charger F:
M:
60.

28

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
K026049 616009610116213
61.

145

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
62.

160

EUROCENT SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Czardasz
M: Enigma
K025974 ///////
63.

129

EXPERT KWPN NED 2009 wałach kara/170 F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
64.

153

FANTA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:115 F: Karlos
M: Fiesta
Brak X
65.

171

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
66.

90

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
67.

162

FIESTA KUC POL 2007 klacz skarogniada/kuc:115 F: Hertz
M: Fasada
brak POL013610199207
68.

181

FIONA MAŁY KOŃ POL 2010 Klacz siwa/mk:brak F: nn
M: nn
brak brak
69.

58

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
70.

69

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
71.

146

FRAZES TYP SZLACHETNY POL 2016 Wałach ciemnogniada/165 F: JON SNOW
M: FREUDENTANZ
K029198 B0107152S
72.

59

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak -
73.

180

GALIK - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
brak brak
74.

89

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
K002593 POL999610014194
75.

22

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
K016478 616009610223608 105KJ70
76.

50

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
77.

107

GIEJELLE FOMIA KWPN NED 2011 klacz siwa/175 F: Bugatti VLD / Silverstone
M: Tiejelle Fomia / Voltaire
K023416 528003201106739
78.

186

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
79.

64

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
80.

34

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
81.

149

GRACJA TYP SZLACHETNY POL 2012 klacz gniada/169 F: PLACIDO
M: GRETA V
PZJ LKPZJ/8800/20 B0110585S
82.

140

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
83.

189

GRANADA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/162 F: Colox Cup
M: Gafme
brak 626 007 60 0281 10
84.

206

Grand F:
M:
85.

188

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
86.

207

GUYLA FT KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
87.

130

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
88.

175

HAMMER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Saratov / Le Voltaire
M: Honda / Einklang
K027570 616009530075011
89.

150

HARKSTEDE C KWPN NED 02.0 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
K028033
90.

157

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Fidelio du Donjon
M: Ginster
brak 276418180068913
91.

83

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
92.

35

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
93.

170

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
94.

96

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
95.

47

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
96.

182

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
97.

65

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Ekwador
M: Heraja
K028937 616009640080714
98.

95

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
K019464 616009640037811
99.

127

ICOON JN KWPN POL 2013 wałach gniada/165 F: AREZZO VDL
M: IMOLGA
105XI53 528003201303231
100.

179

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
616007610161212 616007610161212
101.

72

IMPORT WLKP POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Mer
M: Intuicja
brak 007 61 01310 05
102.

33

IRMINA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Orbis
M: Irma
brak
103.

111

JOHNNY BRAVO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/160 F: C
M: A
000000 00000
104.

30

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
K024053 616009670063813
105.

138

KAREN W WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/176 F: Quaterback
M: Karetina W
K029617 616007610049213
106.

148

KARNAVAL HDH KWPN POL 2015 Wałach siwa/167 F: Cream On Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
107.

45

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
108.

122

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/mk:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
109.

169

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
110.

24

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: Koka D / Kubuś
K025627 616999610158011
111.

102

KRISTIANO GL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: ---
M: ---
brak brak
112.

97

LA PINK WLKP POL 2006 klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk / Batyskaf
M: Róża / Peon
K029252 POL007520144306
113.

178

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
114.

166

LAQUINARO WESTF POL 2011 Wałach gniada/165 F: LANCER III
M: CRIWIS
K026885 DE441411545511
115.

173

LAVADINUS PP KWPN POL 2016 wałach gniada/172 F: Arko lll
M: Udina
K029204 528003201607938
116.

193

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
117.

199

Leipzig Star F:
M:
118.

15

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
119.

123

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
brak
120.

209

LOLLA S HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
121.

67

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
122.

75

LOTTA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Kubuś /
M: Liza /
brak POL031610036308
123.

152

LUBIANA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/163 F: Consus
M: Lady
Brak 616009590050805
124.

108

LUIS FIGO SP POL 2015 Wałach siwa/173 F: Corleolord L
M: Luisa 15
0000 0000
125.

63

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
126.

106

MACIEJKA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K028083 -
127.

60

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Nonet
M: Mafia
K021381 616006610281708
128.

200

Maciuś F:
M:
129.

156

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
130.

201

Magic I KUC POL 1997 gelding F: nn
M: nn
131.

2

MAJA LITEWSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
K028500 LTU005170089907
132.

57

MATADOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
brak -
133.

42

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
134.

187

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
135.

154

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999530347510
136.

79

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
137.

32

MISS KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
brak N
138.

204

Misty F:
M:
139.

177

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
140.

133

MORENA SP POL 2005 Klacz gniada/180 F: MYWILL
M: MEDUZA
BRAK BRAK
141.

40

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
142.

203

Mustang F:
M:
143.

91

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
144.

213

Nanda Devi F:
M:
145.

135

NARCYZ WLKP POL 2000 wałach siwa/170 F: Nazir
M: Kiza
brak POL 007 61 10356 00
146.

54

NEW STAR MAŁY KOŃ POL 26.06.2013 Klacz gniada/mk:150 F: Ałtaj
M: Nena
Brak
147.

53

NICPOŃ NAD STAWAMI KUC POL 2012 Wałach kara/kuc:145 F: Stougjeshoeve Energy
M: Nigra
K028800 616013610057812
148.

136

NIDER NN POL 2000 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
brak -
149.

66

NIGHT FITHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
150.

41

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
151.

176

NORTA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Salamon
M: Norina
K028082 616009640019414
152.

109

NORTHERN LIGHTS SP POL 2016 wałach siwa/166 F: CORVALLO
M: NIKOZJA
0000 00000
153.

134

NUL WLKP POL 2000 wałach kara/165 F: Nazir/
M: Biedronka/
brak POL 007 61 10355 00
154.

115

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
Brak 616009610209910
155.

78

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak
156.

82

PALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Bankiet
M: Puccina
Brak 616009610084009
157.

20

PERŁA WLKP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Poker
M: Piskra
Brak 616009610156310
158.

121

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn/nn
M: nn/nn
K023116 616999520137011
159.

139

PIPI KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
brak -
160.

174

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
K019129 POL007610014209
161.

214

Pretoria SP POL 2000 mare F: Qumball
M: Prosna
162.

208

Princessa F:
M:
163.

151

PROMIL WLKP POL 2004 wałach kara/mk:152 F: Ptasznik
M: Pekolia
Brak 000
164.

98

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
165.

112

QUICK PRESTIGE HOLST POL 2014 Wałach gniada/166 F: Quvee Prestige
M: Pelagia
0000 00000
166.

70

QUIWI HOL POL 2015 klacz siwa/165 F: QUIWI DREAM
M: BUCHE
brak DE421000408315
167.

168

QUIZIO / POL / Wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
/ /
168.

61

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz gniada/kuc:134 F: Noble Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
Brak Brak
169.

116

REGRANDA S SP POL 2007 klacz ciemnogniada/. F: Grand De La Cour
M: Roma
. POL009520029807
170.

38

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
171.

99

ROKI SP POL 2014 wałach kara/167 F: Car
M: Rosa
Brak 616009610115314
172.

39

ROKSANA TYP SZLACHETNY POL 2005 klacz gniada/172 F: Rafir
M: brak
12743 999640122604
173.

104

ROMEO Z SADYBY KUC POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:127 F: mm
M: mm
brak brak
174.

103

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
203009224901907 203009224901907
175.

4

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
K027578 POL007580605505
176.

159

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
177.

147

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
brak 616007610172911
178.

56

SAIMON KUC POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
179.

212

Sanderus F:
M:
180.

161

SANTIAGO HANNOVER GER 2010 wałach kasztanowata/167 F: Furst Nymphenburg
M: Salome
Brak DE431314421910
181.

124

SIWA (MISSY GREY) TS POL 2012 Klacz siwa/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027678 616999682005413
182.

137

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Ormuz /
M: Sofia /
K023281 616009610105513
183.

86

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
184.

167

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
185.

120

SWING SP POL 2012 wałach gniada/. F: Fokus
M: Siena/Placido/Animo
. .
186.

92

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
187.

80

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:141 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
188.

94

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
189.

21

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
K027023 616009610004014
190.

88

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
191.

27

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
192.

74

TREONINA Pełna Krew Angielska POL 2010 Mare darkbay/mk:155 F: Jape
M: Tassinaia
brak brak
193.

85

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
194.

43

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada/- F: Loran /
M: Wonne XII / Landgraf I
K025374 DE421000011904
195.

29

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
brak
196.

49

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
K028112 616009610147015
197.

192

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
198.

155

VIVI ZAGORKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
K015671 Pol013530094207
199.

215

Warka F:
M:
200.

110

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
201.

51

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak
202.

105

WEZYRIUSZ SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Barbados
M: Wenesa
brak 616009610134710
203.

10

WIKA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: LIBERO A/LANDCAPITOL
M: WARTA/CAMERON
Brak _
204.

101

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
205.

81

YEMA NN POL 2013 Klacz izabelowata/kuc:kuc F: NN
M: NN
brak -
206.

77

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
K021060 POL007611060204
207.

55

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
208.

184

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 Klacz gniada/mk:brak F: Cityboy R
M: Zazula
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
150
SUM:
150.00
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
200
SUM:
200.00
Kaczmarczyk Alicja bpk
100