Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
190 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:06:17
2020-07-22 23:50:15
Katarzyna Masełkowska-Podrez CANDY MAN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:06:23
2020-07-22 22:51:16
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:06:29
2020-07-22 22:50:39
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:06:36
2020-07-22 22:49:51
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:06:42
2020-07-22 22:49:03
Wiktoria Skrzyniarz CAYENNE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:06:49
2020-07-22 22:42:40
Jan Stróżyński KLARA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:06:58
2020-07-22 22:30:59
Maria Ignaszewska TRADYCJA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:07
2020-07-22 22:30:26
Julia Ignaszewska WHYSKI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:13
2020-07-22 22:24:50
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:18
2020-07-22 22:24:23
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:22
2020-07-22 22:23:20
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:30
2020-07-22 22:22:18
Jan Stróżyński PALMA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:38
2020-07-22 22:21:02
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:46
2020-07-22 22:19:57
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:52
2020-07-22 20:57:28
Zofia Ćwiklińska TINKY WINKY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:07:59
2020-07-22 20:54:25
Adrianna Przybył KAFFE
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:08:05
2020-07-22 20:46:24
Wojciech Szeszycki LENN SLAM L
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:08:14
2020-07-22 20:01:41
Aleksandra Kępka WIELKI ORION
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:08:19
2020-07-22 20:00:39
Adrianna Czerniejewska RATINA L
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:08:24
2020-07-22 19:59:01
Martyna Kulińska FIGARO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:08:31
2020-07-22 19:31:59
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:08:45
2020-07-22 18:38:52
Michalina Kosmalewicz KLEMENTYNA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:08:51
2020-07-22 16:40:35
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:09:01
2020-07-22 16:24:30
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:22:18
2020-07-22 15:08:09
Paulina Wachowiak GHOST
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:23:56
2020-07-22 14:42:25
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:25:19
2020-07-22 14:41:52
Wiktoria Łozowska ANTONIO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:25:21
2020-07-22 14:41:23
Wiktoria Łozowska CENTADA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:24:47
2020-07-22 13:51:34
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:24:40
2020-07-22 13:51:07
Filip Skrzyczyński DRAGON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:24:37
2020-07-22 13:49:48
Patryk Skrzyczyński CELANA Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:24:33
2020-07-22 13:37:52
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:22:57
2020-07-22 12:22:16
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:19:17
2020-07-22 12:14:50
Igor Szydłowski GIEJELLE FOMIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:19:25
2020-07-22 12:08:05
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:19:31
2020-07-22 12:07:28
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:19:36
2020-07-22 12:07:02
Dominik Krawczyk LAVADINUS PP
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:20:54
2020-07-22 11:34:10
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:20:26
2020-07-22 11:32:18
Maja Nagła TYSIO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:20:28
2020-07-22 11:29:15
Maja Nagła MONA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:21:16
2020-07-22 11:24:33
Klaudia Kostrzewska WOLI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:43:39
2020-07-22 09:38:52
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:21:33
2020-07-22 08:48:22
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:21:40
2020-07-22 08:46:48
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:43:49
2020-07-22 07:21:22
Inga Kosmowska ARMIA
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:55:34
2020-07-22 00:04:01
Jagienka Łukomska GALICJUSZ
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:55:41
2020-07-22 00:01:10
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:55:47
2020-07-21 23:41:42
Zuzanna Koprowska ETNA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:55:53
2020-07-21 23:39:11
Oktawia Szwarnowska ETNA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:00
2020-07-21 23:34:23
Magdalena Karcz BADALONA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:05
2020-07-21 23:25:16
Zuzanna Szymkowiak LIONS CALL (GB)
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:11
2020-07-21 23:04:29
Patrycja Baraniak LIONS CALL (GB)
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:19
2020-07-21 23:03:45
Patrycja Baraniak ETNA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:25
2020-07-21 22:55:59
Julia Łączniak LIONS CALL (GB)
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:32
2020-07-21 22:47:24
Julia Łączniak BAKARA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:01:41
2020-07-21 22:44:44
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:43
2020-07-21 22:28:26
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:52
2020-07-21 22:28:03
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:59
2020-07-21 22:26:02
Oliwia Wojtyła LEGION
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:57:04
2020-07-21 22:23:39
Zofia Konarska BESAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:57:11
2020-07-21 22:22:54
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:57:21
2020-07-21 22:18:35
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:01:19
2020-07-21 22:18:33
Monika Pawlewska ICOON JN
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:01:13
2020-07-21 22:18:32
Wiktoria Malcherek TARANTINO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:01:05
2020-07-21 22:05:36
Wojciech Figiel NELA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:01:03
2020-07-21 22:02:56
Karolina Walacik MYSZKA MINNIE
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:00:58
2020-07-21 21:43:22
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:00:56
2020-07-21 21:42:51
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:00:08
2020-07-21 21:25:43
Marta Puchalska CHANTEL
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:59:59
2020-07-21 20:14:55
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:59:56
2020-07-21 20:10:39
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:59:31
2020-07-21 19:45:02
Julia Gwara EVITA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:59:11
2020-07-21 16:56:50
Karolina Kowalczyk SALTUS-JOLA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:59:03
2020-07-21 16:46:05
Sara Bernat SMERF
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:30:06
2020-07-21 14:56:14
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:24:14
2020-07-21 14:20:48
Wiktoria Tomkiewicz PASJONATA NADIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:24:08
2020-07-21 14:19:06
Gabriela Woźniczka HOLZ-SPORT KAMFORA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:33:49
2020-07-21 14:06:19
Aleksndra Bamber QUO VADIS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:33:26
2020-07-21 13:56:14
Damian Brzózka PORANNY BLASK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:33:29
2020-07-21 13:49:36
Damian Brzózka KEEP CLEAR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:33:47
2020-07-21 13:44:30
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:23:10
2020-07-21 13:43:24
Anastazja Frołow COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:02:08
2020-07-21 12:48:19
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:02:12
2020-07-21 12:47:32
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:02:50
2020-07-21 11:56:34
Julia Janku CHANTORIA B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:02:55
2020-07-21 11:56:07
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:54:17
2020-07-21 01:25:30
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:54:23
2020-07-21 01:24:57
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:54:45
2020-07-21 01:23:53
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:54:52
2020-07-21 01:22:48
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:01
2020-07-21 01:22:08
Oliwia Miszczak LOLEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:13
2020-07-21 01:21:28
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:19
2020-07-21 01:18:51
Maria Skupińska MIĘTUS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:26
2020-07-20 21:55:02
Natalia Matusik PORTER
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:32
2020-07-20 21:35:33
Milena Wiśniewska CARPATHIA
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:39
2020-07-20 21:32:18
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:46
2020-07-20 21:10:29
Wiktor Dziemidowicz NUCIA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:51
2020-07-20 21:09:44
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:55:58
2020-07-20 21:09:17
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:04
2020-07-20 21:05:12
Katarzyna Juchacz- Gramza HEBE
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:10
2020-07-20 21:00:42
Zofia Wnęk CARLA
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:16
2020-07-20 20:59:58
Amelia Gramza PRETTY YAKARI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:20
2020-07-20 20:59:34
Lena Kosicka C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:25
2020-07-20 19:42:15
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:30
2020-07-20 18:06:38
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:36
2020-07-20 16:52:16
Aleksandra Hołderna KEN
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:41
2020-07-20 16:43:09
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:48
2020-07-20 15:47:21
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:52
2020-07-20 15:46:37
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:56:59
2020-07-20 15:24:23
Dominika Kunicka BONGO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:57:04
2020-07-20 14:59:29
Anna Międlarz HABER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:57:10
2020-07-20 14:58:57
Karolina Ziętkiewicz GOLFANT
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:57:16
2020-07-20 13:46:41
Zuzanna Połczyńska COELENHAGE'S SALLY
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:57:21
2020-07-20 13:41:10
Zuzanna Twardowska WIQUID
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:57:26
2020-07-20 13:21:29
Maria Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:57:35
2020-07-20 12:59:29
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:57:44
2020-07-20 12:58:41
Marta Pawlik MELISSE
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:01
2020-07-20 12:44:31
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FITGHER
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:07
2020-07-20 12:43:29
Norbert Sawicki QUIWI
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:20
2020-07-20 12:42:05
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:25
2020-07-20 12:33:12
Wojciech Kukowski OASIS
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:31
2020-07-20 12:31:55
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:38
2020-07-20 12:31:00
Wojciech Kukowski PASJANS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:43
2020-07-20 12:28:43
Wojciech Kukowski TRUMP VAN CHAPELBRIDGE Z
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:02
2020-07-20 12:06:43
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:04
2020-07-20 12:04:26
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:11
2020-07-20 12:03:35
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:17
2020-07-20 12:03:04
Konstantin Iaroshenko SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:20
2020-07-20 12:02:33
Konstantin Iaroshenko LEONA VAN CHAPELBRIDGE Z
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:23
2020-07-20 12:02:02
Konstantin Iaroshenko KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:26
2020-07-20 12:01:31
Konstantin Iaroshenko JUPILER VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:30
2020-07-20 12:00:55
Konstantin Iaroshenko FOR VICTORY VAN WEGEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:34
2020-07-20 11:59:53
Konstantin Iaroshenko EKSON
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:36
2020-07-20 11:59:03
Konstantin Iaroshenko CARTANA D'HOTOT
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:40
2020-07-20 11:58:09
Konstantin Iaroshenko ATLANTIC Z
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:43
2020-07-20 11:49:38
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:46
2020-07-20 11:48:30
Nikola Słomińska TARAN ZAKON
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:50
2020-07-20 10:29:46
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:54
2020-07-20 00:06:31
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:11:56
2020-07-20 00:06:01
Halina Kosakowska MACZO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:58:48
2020-07-20 00:04:15
Daria Kobiernik PHENOMENON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:01
2020-07-20 00:03:22
Czekajło Aleksandra OGIEŃ
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:04
2020-07-20 00:02:54
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:07
2020-07-20 00:01:41
Daria Kobiernik SILVER OBOLENSKY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:14
2020-07-19 23:59:46
Daria Kobiernik RED HERSHEY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:19
2020-07-19 23:58:45
Daria Kobiernik MACHO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:24
2020-07-19 23:52:46
Daria Kobiernik EASTER FOR EVER
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:30
2020-07-19 23:51:56
Daria Kobiernik ANTARI
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:35
2020-07-19 23:00:57
Natalia Rumin SOFIA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:38
2020-07-19 20:54:28
Gabriela Kurowska NIRWANA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:41
2020-07-19 18:25:30
Dominika Włodarczak HURAGAN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:44
2020-07-19 18:20:02
Bartosz Wyrwa NALIDAD AVERTEN
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:47
2020-07-19 16:19:13
Dawid Wojciechowski LUIS FIGO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:50
2020-07-19 16:18:39
Dawid Wojciechowski WENESA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:58
2020-07-19 16:18:03
Iwona Sitowska LOTUS - TREN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:13:02
2020-07-19 16:17:36
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:13:06
2020-07-19 16:17:07
Iwona Sitowska JOHNNY BRAVO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 16:00:47
2020-07-19 15:41:45
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 16:00:49
2020-07-19 15:41:16
Dominika Gardas CORSICA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 16:00:53
2020-07-19 13:44:42
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 16:00:55
2020-07-18 22:54:53
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 16:01:07
2020-07-18 19:39:09
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 16:01:10
2020-07-18 15:52:13
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:42
2020-07-18 05:30:35
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:44
2020-07-18 05:29:40
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:47
2020-07-17 21:36:28
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:48
2020-07-17 14:13:36
Oliwia Kamińska LOPIK’S APPIE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:28:23
2020-07-17 13:01:36
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:38:42
2020-07-17 09:03:39
Karolina Wengerek COELENHAGE'S PAYS BAS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:38:44
2020-07-17 08:56:06
Karolina Wengerek PEDRO W
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 07:02:46
2020-07-15 17:50:42
Ireneusz Kondratowicz FRESCA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 07:02:49
2020-07-15 17:50:03
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 07:02:52
2020-07-15 16:09:57
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 07:02:55
2020-07-15 16:09:03
Marta Sawicka BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 15:27:17
2020-07-15 14:35:53
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 15:27:21
2020-07-15 07:37:18
Joanna Krzyżostaniak EMBARGO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 15:27:23
2020-07-15 07:36:54
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 15:27:25
2020-07-15 07:36:30
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 15:27:27
2020-07-15 07:36:09
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:02:52
2020-07-14 19:14:49
Paulina Sawicka TYPIER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 07:02:58
2020-07-14 18:48:32
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:13:08
2020-07-14 09:45:58
Izabela Winter BATIS
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:28:25
2020-07-14 07:54:43
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 06:59:15
2020-07-13 19:25:10
Gabriela Hańczewska CYMA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:03:20
2020-07-11 19:33:57
Julia Górska NORMAN
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:08:28
2020-07-10 18:38:27
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:32:23
2020-07-07 14:25:36
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:38:19
2020-07-06 20:18:11
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:38:22
2020-07-06 13:56:55
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:13:12
2020-07-04 11:35:49
Antoni Krysiak BRETON
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Aleksandra Czekajło KS Cortina Koczenice
2002 (J.)
O038153
3. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
4. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
5. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
6. Bamber Aleksndra bpk
2003 (J.)
O044965
7. Baraniak Patrycja Angel's horses body & soul
2002 (J.)
Brak
8. Bernat Sara Kj Szumawa
2007 (JM.)
brak
15152277
9. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
10. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
O054991
11. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
12. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
13. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
14. Burzyńska Lila Stajnia NF Championstud
2008 (JM.)
Brak
15. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O051804
16. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
17. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
18. Czarnecka Adriana Stajnia-OWA
2012 (Mł.)
Brak
19. Czerniejewska Adrianna KJ Liljówka
2007 (JM.)
Brak
20. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
21. Figiel Wojciech STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2005 (JM.)
brak
22. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
23. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
24. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
25. Górska Julia Stajnia-owa
2009 (Mł.)
brak
26. Gramza Amelia Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
-
27. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
28. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
29. Gwara Julia Ks Centaurus
2004 (J.)
O047350
30. Hańczewska Gabriela Stajnia OWA
2004 (J.)
brak
31. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
32. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
33. Hołderna Aleksandra bpk
2004 (J.)
Brak
34. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
.
35. Ignaszewska Julia Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
36. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (JM.)
Brak
37. Janiszewska Zofia
38. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
39. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (MJ.)
O049356
40. Jarczyńska Maria KJ CH Jaszkowo
41. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
42. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
43. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
44. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
45. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2005 (JM.)
Brak
46. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (J.)
O038288
47. Juchacz- Gramza Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
-
48. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
49. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
50. Kamińska Oliwia KJ Michałówka
2005 (JM.)
O057047
51. Karcz Mgdalena Angel's horses body & soul
1999 (MJ.)
Brak
52. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
53. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O053092
54. Kępka Aleksandra KJ Liljówka
2009 (Mł.)
Brak
55. Kiełczewska-Sawicka Dominika SJ Pro Eques
S
O012266
56. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (J.)
O047013
57. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
58. Kluza Anna-Maria Klub Sportowy Grand Horse
S
O011445
59. Kmieciak Jagna Brak
2009 (Mł.)
Brak
60. Kobiernik Daria Kopras Sp. z o.o.
61. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
62. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
63. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
64. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
65. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
66. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
67. Kosiba Paula JKS FER więckowice
2002 (J.)
brak
68. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O048818
69. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
70. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
71. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
39114/18
72. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
73. Kowalczyk Karolina Brak
S
BRAK
74. Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
O012357
75. Krawczyk Dominik KJ KALUMET BOSZKOWO
S
LZPZJ500/15 B2
76. Krysiak Antoni KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2009 (Mł.)
O053089
77. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
78. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
79. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
80. Kukowski Wojciech KJ Michałówka
2019 (Mł.)
brak
81. Kulińska Martyna KJ Liljówka
2011 (Mł.)
Brak
82. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
83. Kurowska Gabriela KJ Michałówka
2007 (JM.)
brak
84. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
85. Lewandowska Pola
86. Litwinowicz Natalia
87. Luty Dominika bpk
S
O003979
88. Łączniak Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
Brak
89. Łozowska Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
Nr PZJ: O011944
90. Łuczak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
104XZ61
91. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
92. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
93. Malcherek Wiktoria STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2008 (JM.)
O059239
94. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
95. Masełkowska-Podrez Katarzyna Niezrzeszony
S
Brak
96. Matusik Natalia Kociałkowa Górka
2005 (JM.)
brak
97. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
98. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
99. Międlarz Anna Niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
100. Miłowska Magdalena
101. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
102. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
103. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
104. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
105. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
106. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
O043189
107. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O042899
108. Pawlewska Monika Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
brak
109. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
110. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
111. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
112. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
113. Połczyńska Zuzanna Stajnia O. W. A.
2008 (JM.)
Brak
114. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
115. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
116. Puchalska Marta St. J. Baborówko
S
O000870
117. Radaczyńska Zuzanna
118. Reinhold Julia KJ Lansada
119. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
brak
120. Sawicka Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O022685
121. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
122. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
123. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
124. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
125. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
126. Skrzyczyński Patryk niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
127. Skrzyniarz Wiktoria KJ Lansada
2003 (J.)
O055216
128. Słomińska Nikola bpk
2004 (J.)
brak
129. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
130. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
131. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
132. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
133. Stróżyński Jan Stajnia Siemowo
S
Brak
134. Szeszycki Wojciech bpk
S
O003445
135. Szott Martyna Stajnia Champion STUD
136. Szwarnowska Oktawia Angel's horses body & soul
2005 (JM.)
Brak
137. Szydłowski Igor Stowarzyszenie Rodan Club
2003 (J.)
O036423
138. Szymkowiak Zuzanna Angel's horses body & soul
2008 (JM.)
Brak
139. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
140. Tomkiewicz Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
141. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
142. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
143. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
144. Walacik Karolina STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2007 (JM.)
brak
145. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
146. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
147. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
148. Wiśniewska Milena Brak
S
Brak
149. Włodarczak Dominika LKJ Abaria Iwno
S
O025987
150. Wnęk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
151. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
152. Wojtyła Oliwia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2005 (JM.)
O059869
153. Woźniczka Gabriela brak
2009 (Mł.)
brak
154. Wyrwa Bartosz LKJ Abaria Iwno
S
O009173
155. Ziemniarska Agata JUKS Czekan Głodowo
2003 (J.)
O042318
156. Ziętkiewicz Karolina niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
157. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

117

A-KUWEJT SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

22

ACORRERO SP POL 2016 Wałach siwa/172 F: Correro
M: Anna- Shila
Xx Xx
3.

90

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/x F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
4.

178

ALEXANDER OLD POL 2007 wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
K013303 DE433331562707
5.

165

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
6.

34

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
7.

68

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
8.

174

ANTONIO HAN GER 2014 Wałach siwa/174 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Agonara / Cento
K028498 DE431319615814
9.

89

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/. F: Corian's Ass
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
10.

48

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
11.

155

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
brak
12.

187

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
13.

156

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Rulon
M: Andora
K018217
14.

56

ATLANTIC Z Z NED 2016 Klacz gniada/161 F: Atomic Z
M: Loes
. .
15.

135

BADALONA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Java Gold
M: Barcarola
Brak 276GER002470
16.

137

BAKARA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Garon
M: Bakar
Brak 6160076103121
17.

3

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: CZARDASZ
M: BIMA
K029744 Brak
18.

40

BELLA LA LUNA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz gniada/165 F: Conte Grosso
M: Bella II
brak -
19.

139

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet / Caretino K
M: Belinda / My Will
K027779 616007610080011
20.

80

BEZA SP POL 2011 Klacz gniada/. F: Brandon
M: Gwiazda
. . .
21.

216

Birma F:
M:
22.

121

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
23.

207

Bond F:
M:
24.

101

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
25.

29

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHAIDE BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z
M: Etoile
K028683 056015Z55765014
26.

1

BRETON SP POL 2006 wałach gniada/mk:159 F: -
M: -
brak -
27.

94

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
K007900 616009670000501
28.

125

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
K028548 616007610152812
29.

119

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
30.

23

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
31.

176

CANDY MAN TRAKEN POL 2000 wałach gniada/170 F: Ignac
M: Czarelia
09097 09097
32.

92

CARLA SP POL 25.04.2010 klacz siwa/162 F: Emar
M: Case
- -
33.

201

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
34.

86

CARPATHIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Orient
M: Czita
Brak 616007610155714
35.

55

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/169 F: Cartano /
M: Hautesse D'hotot /
- -
36.

161

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
37.

96

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
38.

179

CAYENNE OLD POL 2008 klacz gniada/164 F: Contendro I / Contender
M: Grandina / Argentinus
K022685 DE418180165308
39.

4

CEKIN L SP POL 2014 Gelding bay/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
brak 616009610033314
40.

171

CELANA Z ZANG POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Hugo
b b
41.

219

CELESTE WESTF POL 2015 Klacz siwa/166 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
42.

175

CENTADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Centadel / Cento
M: Wonneke / Carther Z
K022330 DE418184054311
43.

199

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
44.

147

CHANTEL SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
45.

120

CHANTORIA B WESTF POL 2014 Klacz gniada/164 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Tiepolo
brak
46.

195

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
47.

198

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
48.

45

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
K010392 DE421000408205
49.

100

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa/165 cm F: Clinton
M: Marena
K018034 DE441411196509
50.

122

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
51.

30

COELENHAGE'S PAYS BAS KUC HOLENDERSKI POL 2013 wałach gniada/kuc:144 F: Leuns Veld's Lord
M: Coelenhage's Pocahontas
brak 528017201300446
52.

104

COELENHAGE'S SALLY WALIJSKI NED 2003 klacz siwa/kuc:124 F: Castellau VIP
M: Coelenhage's Sanne
Brak Brak
53.

203

Concorde F:
M:
54.

38

CORSICA . POL 2014 Klacz gniada/. F: .
M: .
K028383 .
55.

5

CYMA WLKP POL 2014 klacz gniada/167 F: Czumak /
M: Cyntia /
brak 616007610133214
56.

63

CZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
57.

99

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
58.

32

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
59.

213

Diament F:
M:
60.

43

DIARADOS OLD POL 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
61.

20

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
62.

131

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne/Silbersee
K018207 528003000803577
63.

172

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada/168 F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
K006097 POL009670004101
64.

67

EASTER FOR EVER HOL POL 2012 wałach gniada/167 F: Ephebe F. Ever /
M: Zarin XV / Clinton
K020722 421000583012
65.

54

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani /
M: Colette /
- -
66.

21

EMBARGO WLKP POL 2016 Ogier gniada/174 F: Rulon
M: Elżunia
Xx Xx
67.

24

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
68.

134

ETNA WLKP POL 1997 Klacz ciemnogniada/165 F: Ismir
M: Elwira
Brak POL 007610013797
69.

144

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi
M: Emocja
K029398 616009610072414
70.

39

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
71.

194

FIGARO KUC POL 1999 wałach siwa/kuc:115 F: Sekret
M: Firma
brak 06653
72.

111

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
73.

53

FOR VICTORY VAN WEGEN Z Z BEL 2016 Wałach kasztanowata/170 F: For Pleasure
M: N..Hylottie van wegen Z
, .
74.

27

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
75.

26

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K028445 616009610172114
76.

132

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach ciemnogniada/kuc:145 F: Narwik
M: Galicja
brak POL
77.

15

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 616013661035413
78.

168

GHOST Arab Czystej Krwi POL 2016 Ogier siwa/kuc:140 F: Albano
M: Gelerta
Brak 616 POL 16011655A
79.

159

GIEJELLE FOMIA KWPN POL 2011 klacz siwa/175 F: Bugatti VLD / Silverstone
M: Tiejelle Fomia / Voltaire
K023416 528003201106739
80.

148

GIGANT SP POL 2004 wałach bułana/163 F: Żakard
M: Gaja
K013307 POL009680055904
81.

103

GOLFANT WLKP. POL 2003 Wałach siwa/172 F: Trubadur
M: Gwinea
brak POL007611065703
82.

211

Grando SP POL 2007 gelding siwa/168 F: Bajou Du Rouet
M: Georgika Kastet
K011056 11421
83.

206

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
84.

167

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
85.

170

GVERDI SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: VERDI
M: b
K026780 B
86.

149

GWIAZDA SP POL 2010 klacz gniada/158 F: Contendel L
M: Gaja
K025893 616009680072610
87.

154

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
88.

102

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
89.

141

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
brak
90.

91

HEBE - POL - klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
- -
91.

183

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
92.

158

HISZPAN SP POL 2003 wałach gniada/165 F: Diades
M: Hangara
K009630 POL009611244003
93.

123

HOLZ-SPORT KAMFORA KUC POL 1998 klacz kara/kuc:148 F: Adam /
M: Kofeina /
brak POL13611003898
94.

71

HURAGAN SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Oskariusz / Biskwit
M: Hana / Etat
K025652 POL009610063605
95.

153

ICOON JN KWPN POL 2013 wałach gniada/165 F: AREZZO VDL
M: IMOLGA
105XI53 528003201303231
96.

212

Iron Man F:
M:
97.

169

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/174 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
98.

107

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
99.

11

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
100.

77

JOHNNY BRAVO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/160 F: C
M: A
000000 00000
101.

173

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
K021135 POL970000003922
102.

52

JUPILER VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Wałach kasztanowata/170 F: Jaguar Mail
M: Ipsy Van De Broekkant Z
. .
103.

190

KAFFE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/kuc:135 F: NANDO SUPER
M: KAFEJKA
K029323 616013520102714
104.

12

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
105.

106

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:143 F: Lissduff Rebel
M: Earls Lady
brak M3-372004000032545
106.

51

KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Klacz gniada/166 F: Kannan
M: Kayenne Van De Broekkant Z
. .
107.

127

KEEP CLEAR SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Chepettano
M: Kaprice de la cense
616009610075716 616009610075716
108.

97

KEN TINKER POL 2010 wałach srokata/mk:155 F: Bono
M: Kaya
brak 616 013 54 00642 10
109.

180

KLARA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/176 F: Barito
M: Kaśka
Brak 616007610035409
110.

83

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/mk:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
111.

196

KLEMENTYNA KUC POL - klacz kara/kuc:- F: -
M: -
brak -
112.

37

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
K027027 .
113.

162

LAVADINUS PP KWPN POL 2016 wałach gniada/172 F: Arko lll
M: Udina
K029204 528003201607938
114.

140

LAYLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Quinto de B
M: Laclima
brak 616009610075915
115.

202

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
116.

138

LEGION HAN POL 2003 wałach gniada/170 F: Landsieger I
M: Lantina
K009737 DE 431316863604
117.

191

LENN SLAM L KWPN NED 2016 ogier gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Ulla XIII / Caretino
K028938 528003201605727
118.

50

LEONA VAN CHAPELBRIDGE Z Z NED 2016 Klacz siwa/170 F: Levisto Z
M: C.P.S.Z
. .
119.

197

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
120.

177

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
K025828 DE421000324408
121.

136

LIONS CALL (GB) Pełna Krew Angielska POL 2004 ogier kasztanowata/165 F: Giant's Causeway
M: La Belga
Brak GB 28055770
122.

82

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
brak
123.

205

LOLLA HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
124.

36

LOPIK’S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar’s Golden King
M: Lopik’s Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
125.

19

LORIN B WESTFALSKA POL 2014 Klacz gniada/- F: Che Guevara L
M: Lora
K026296 DE441411225514
126.

75

LOTUS - TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/165 F: Baltic VDL /
M: Enance Van De Zonnenweide / Toulon
K029633 528003201609185
127.

10

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
128.

73

LUIS FIGO SP POL 2015 Wałach siwa/173 F: Corleolord L
M: Luisa 15
0000 0000
129.

95

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
130.

66

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Tjungske
M: Morena
K027147 616009610053515
131.

61

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
132.

17

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
133.

60

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/174 F: Faust Z / Reurika Z
M: Madea / Dragon
K022062 616009610066209
134.

108

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
135.

84

MIĘTUS . POL 2007 wałach gniada/kuc:. F: nn/nn
M: nn/nn
. 616999610329807
136.

164

MONA WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
- -
137.

210

Moneta F:
M:
138.

209

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
139.

208

Mustang F:
M:
140.

150

MYSZKA MINNIE TYP KUC POL . klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999660445914
141.

215

Nadia Devi F:
M:
142.

188

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
143.

72

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/180 F: La Calidad
M: Nova po Jape
K029827 616009640085216
144.

42

NEKTA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaria / Alfaro
K027375 616009640018414
145.

151

NELA TYP KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
brak 616999670172708
146.

109

NIGHT FITHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
147.

70

NIRWANA NN POL NN Klacz gniada/kuc:136 F: NN
M: NN
NN NN
148.

18

NORMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
brak POL 009 64 00863 08
149.

88

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/. F: Numero Uno
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
150.

112

OASIS HOL POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: n
M: n
. .
151.

130

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme /
M: Orgia Profi /
K020874 616009540003311
152.

62

OGIEŃ SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Literat /
M: Opoka /
K018955 -
153.

46

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
K011693 POL009580324505 104EZ03
154.

186

PALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/167 F: Bankiet
M: Puccina
Brak 616009610084009
155.

114

PASJANS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Corianos As
M: Pasja
. .
156.

124

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:137 F: Wolling's Lion King
M: Nata
brak -
157.

128

PATOS TRAK POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek / Agar
M: Premiera / Kondor
K027935 616003010085811
158.

31

PEDRO W SP POL 2013 wałach siwa/163 F: Carlos DZ
M: Pepsi III
brak 616009610011413
159.

116

PHENOMENON BWP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Quint VH Maarlo Z
M: Kablesse of Ballmore
- -
160.

81

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn/nn
M: nn/nn
K023116 616999520137011
161.

98

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
K019302 616009540172409
162.

126

PORANNY BLASK SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Lou Reed
M: Portina
616009670061916 616009670061916
163.

85

PORTER WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/178 F: Denar / Caletto's Son
M: Poetyka / Postulat
K029025 POL007610180806
164.

25

PRADA WLKP POL 18.06.2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Priscilla /
LKRWZJ/2324/20 616007610328009
165.

93

PRETTY YAKARI - POL - wałach srokata/kuc:- F: -
M: -
- -
166.

157

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
Brak 616009682011414
167.

76

QUICK PRESTIGE HOLST POL 2014 Wałach gniada/166 F: Quvee Prestige
M: Pelagia
0000 00000
168.

118

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
169.

110

QUIWI HOL POL 2015 klacz siwa/165 F: QUIWI DREAM
M: BUCHE
brak DE421000408315
170.

214

Quizio F:
M:
171.

129

QUO VADIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/163 F: Contendor
M: Quick Style
3734/20 616 009 20016 09
172.

193

RATINA L KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Alibaba /
M: Ruletka /
brak
173.

65

RED HERSHEY HAN POL 2013 Wałach gniada/165 F: Ramiro's Son
M: Delia
Pzj DE 431319730813
174.

78

REGRANDA S SP POL 2007 klacz ciemnogniada/. F: Grand De La Cour
M: Roma
. POL009520029807
175.

28

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
176.

33

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
177.

143

SALTUS-JOLA Koń Polski Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/170 F: Che Guevara L
M: Samebody
Brak 616009610046715
178.

204

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
179.

64

SILVER OBOLENSKY Z POL 2016 wałach siwa/167 F: -
M: -
- -
180.

142

SMERF KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach gniada/kuc:130 F: Samuraj
M: Samolindia
brak brak
181.

49

SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Wałach gniada/167 F: Scandix
M: Sineada
. .
182.

69

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
brak 616009610028215
183.

217

Sparta F:
M:
184.

184

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
185.

133

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stacatto
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
186.

160

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
187.

79

SWING SP POL 2012 wałach gniada/. F: Fokus
M: Siena/Placido/Animo
. .
188.

146

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
189.

145

TAJFUN SP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K029213 616999610205213
190.

57

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:141 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
191.

58

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:141 F: Jawor
M: Tera Palac
brak 616013640070216
192.

152

TARANTINO TYP KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K022177 616999681000212
193.

189

TINKY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: X
M: C
Brak C
194.

181

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
195.

115

TRUMP VAN CHAPELBRIDGE Z ZANGERSHEIDE NED 2016 ogier siwa/168 F: Taran de la pomme
M: neverway s
, .
196.

185

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
197.

16

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
198.

163

TYSIO KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:. F: .
M: .
. .
199.

44

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada/- F: Loran /
M: Wonne XII / Landgraf I
K025374 DE421000011904
200.

35

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
brak
201.

200

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
202.

47

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
203.

59

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
KO29258 616009610032713
204.

218

Warka F:
M:
205.

74

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
206.

182

WHYSKI HAFLINGER POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Willord De Voroux
M: Wilma
Brak 013530166506
207.

192

WIELKI ORION ARABSKA POL 2002 Wałach siwa/kuc:146 F: milo
M: wielka tajga
10495
208.

41

WINCENTY KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:120 F: Brak
M: Brak
Brak 616999662046608
209.

105

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
K022479 616006690017412
210.

2

WITO CORLEONE SP POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
211.

166

WOLI KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:. F: .
M: .
. .
212.

113

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
213.

87

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207