Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
220 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:28:34
2020-09-08 13:41:27
Aleksandra Wylegała KARA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:35:20
2020-09-08 11:59:46
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
218 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:36:47
2020-09-08 11:22:24
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:36:54
2020-09-08 09:58:21
Natalia Stróżyńska KLARA
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:10:16
2020-09-08 09:54:20
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
215 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:10:21
2020-09-08 09:53:48
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
214 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:10:26
2020-09-08 09:52:45
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
213 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:10:37
2020-09-08 08:06:38
Bogusz Dąbrowski LUKAS L
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
212 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:10:43
2020-09-08 08:06:11
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
211 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:23:35
2020-09-07 21:57:01
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:03:22
2020-09-07 21:51:41
Julia Perek QUINTUS
  • 1x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:02:27
2020-09-07 21:44:39
Dominika Henzel FLYHIGH QUINTUS
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:11:15
2020-09-07 21:12:11
Martyna Szott WARKA
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
207 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:11:27
2020-09-07 20:55:28
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:11:36
2020-09-07 20:54:21
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:11:47
2020-09-07 20:49:56
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:13:56
2020-09-07 20:49:30
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:13:43
2020-09-07 20:47:57
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:13:34
2020-09-07 20:46:34
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:13:20
2020-09-07 19:38:41
Amanda Spychała BRAWO
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
200 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:16:43
2020-09-07 17:28:58
Aaron Szenfeld ROMEO Z SADYBY
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
199 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:17:27
2020-09-07 16:21:04
Marta Kunaj PIPI
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
198 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:17:59
2020-09-07 14:55:27
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
197 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:19:33
2020-09-07 12:39:34
Maja Nagła MONA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
196 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:19:25
2020-09-07 12:39:10
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
195 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:19:15
2020-09-07 12:21:10
Karolina Ziętkiewicz LUKA VAN DE VISSERIJ
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
194 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:46:46
2020-09-07 11:24:32
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:46:43
2020-09-07 11:23:12
Joanna Kopania SOFKA
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:46:38
2020-09-07 11:21:15
Joanna Kopania KAREN W
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
191 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:19:04
2020-09-07 10:13:27
Laura Walicka LIWIA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
190 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:19:01
2020-09-06 21:11:14
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:56
2020-09-06 21:09:18
Monika Pawlewska ICOON JN
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:53
2020-09-06 19:46:25
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
187 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:50
2020-09-06 19:21:30
Ada Leszczyńska AMAZONKA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
186 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:38
2020-09-06 16:35:04
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
185 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:36
2020-09-06 16:23:33
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
184 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:33
2020-09-06 16:22:56
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
183 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:30
2020-09-06 14:37:22
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:27
2020-09-06 13:54:54
Marta Mamys NANDA DEVI
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
181 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:22
2020-09-06 12:52:01
Marcin Wesoły NIAGARA S
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:19
2020-09-06 12:51:35
Marcin Wesoły ISZER
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:16
2020-09-06 12:49:33
Marcin Wesoły G
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:12
2020-09-06 12:48:53
Marcin Wesoły FLEUR
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:10
2020-09-06 12:34:11
Maria Michalska GINO BOY N
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:07
2020-09-06 12:31:47
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:03
2020-09-06 11:40:11
Katarzyna Masełkowska-Podrez CANDY MAN
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:18:00
2020-09-06 11:13:23
Zuzanna Nuckowska ROZBÓJNIK
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
173 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:57
2020-09-05 19:54:15
Nel Skotarczak IRYS
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:54
2020-09-05 18:05:09
Szymon Cieślak WOLLING'S LION KING
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
171 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:50
2020-09-05 16:08:04
Julia Perek KORIN
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:47
2020-09-05 15:26:25
Weronika Kamińska COSTA SERENA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:44
2020-09-05 15:25:57
Weronika Kamińska JUBEL
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:41
2020-09-05 15:25:13
Kornelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:39
2020-09-05 15:24:04
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:35
2020-09-05 15:23:35
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:31
2020-09-05 15:23:02
Marta Bronnenberg FESTA
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:29
2020-09-05 15:22:24
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:25
2020-09-05 13:28:22
Adrianna Wiśniewska QUINZI 5
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:21
2020-09-05 13:28:01
Adrianna Wiśniewska ZORA
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:18
2020-09-05 13:27:20
Aleksander Dur MA CHERIE 4
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:14
2020-09-05 12:06:00
Daria Zakrzewska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
159 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:34
2020-09-05 11:35:16
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:30
2020-09-05 11:34:36
Marek Kopras HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:27
2020-09-05 10:59:49
Michalina Kosmalewicz QUIZIO
  • 2x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:25
2020-09-05 10:33:23
Łukasz Krajewski SINCLAIRE 12
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:19
2020-09-05 10:29:05
Łukasz Krajewski ZŁOTY RUBIN
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:16
2020-09-05 10:28:27
Łukasz Krajewski GRANIT 318
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:13
2020-09-05 10:27:37
Łukasz Krajewski CLARA BELLA
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:10
2020-09-05 10:27:03
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:09:06
2020-09-05 10:26:35
Łukasz Krajewski CONEN GIRL
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 13:49:45
2020-09-05 10:25:31
Rafał Krajewski INTERESANT
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:08:59
2020-09-05 10:24:25
Rafał Krajewski CLARA HM
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 13:49:49
2020-09-05 10:23:21
Rafał Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 12:08:53
2020-09-05 10:22:49
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 10:21:36
2020-09-05 10:03:46
Jakub Dorynek EUROCENT
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 10:21:34
2020-09-05 10:03:01
Jakub Dorynek BESSA
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 10:21:10
2020-09-05 10:02:28
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 10:21:06
2020-09-05 10:02:00
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:28
2020-09-04 21:36:25
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:25
2020-09-04 21:35:34
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:20
2020-09-04 19:51:57
Zuzanna Młyńczak VAGANT
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:16
2020-09-04 19:14:21
Hanna Jachimowicz CHIVAS DARCO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:13
2020-09-04 19:13:50
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:10
2020-09-04 19:13:14
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:05
2020-09-04 19:12:42
Zuzanna Wesoły FREJKA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:01
2020-09-04 19:12:08
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:58
2020-09-04 19:11:52
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:55
2020-09-04 19:11:35
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:45
2020-09-04 19:11:16
Martyna Kulińska FIGARO
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:40
2020-09-04 19:04:01
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:36
2020-09-04 17:16:59
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:33
2020-09-04 17:15:32
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:30
2020-09-04 13:51:56
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:58:26
2020-09-04 13:51:12
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:41
2020-09-03 23:22:19
Kaja Kasprowicz EUPHORIA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:33
2020-09-03 23:18:54
Matylda Podhorecka VINCI
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:31
2020-09-03 23:14:26
Antonina Roemer CALINECZKA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:27
2020-09-03 23:11:39
Michał Tomikowski MATEA-G
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:21
2020-09-03 22:47:59
Jagienka Łukomska CEDYNIA
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:18
2020-09-03 22:44:07
Jagienka Łukomska GALICJUSZ
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:15
2020-09-03 22:43:22
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:12
2020-09-03 22:17:51
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:09
2020-09-03 22:11:04
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:06
2020-09-03 22:10:34
Aleksandra Gebler JUNIOR 152
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:11:00
2020-09-03 22:09:18
Aleksandra Gebler JAŚMIN
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:57
2020-09-03 22:02:04
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:54
2020-09-03 21:09:59
Maria Wandzel DORADO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:51
2020-09-03 20:35:59
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:48
2020-09-03 20:35:11
Tomasz Gogołek GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:45
2020-09-03 19:55:44
Olga Styła FIJI
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:42
2020-09-03 19:34:35
Lena Kołacka GRANDEZA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:39
2020-09-03 19:33:35
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:46:37
2020-09-03 14:09:52
Jagoda Bukczyńska WINDY MK
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:25
2020-09-03 13:09:38
Julia Górska NORMAN
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:22
2020-09-03 11:47:08
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:19
2020-09-03 10:18:29
Michał Nowacki COOKIE MONSTER
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:16
2020-09-03 10:18:04
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:12
2020-09-03 10:17:16
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:09
2020-09-03 09:18:30
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:03
2020-09-03 09:18:10
Natalia Sydow COLUCCI
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:10:00
2020-09-03 08:38:02
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:56
2020-09-02 22:13:36
Maria Kosmalewicz INIGA
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:53
2020-09-02 22:13:19
Maria Kosmalewicz CONAYERO NF
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:49
2020-09-02 21:48:39
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:46
2020-09-02 21:45:59
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:43
2020-09-02 21:38:28
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:39
2020-09-02 21:37:12
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:34
2020-09-02 17:29:53
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:31
2020-09-02 16:07:13
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:27
2020-09-02 16:06:44
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:24
2020-09-02 16:04:59
Olga Patecka BOCÓ AN MHUILEANN
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:19
2020-09-02 16:04:19
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:16
2020-09-02 16:04:07
Grzegorz Rychlik VANDAMME
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:09:11
2020-09-02 14:17:55
Zuzanna Połczyńska COELENHAGE'S SALLY
  • 2x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:05
2020-09-02 12:43:18
Alicja Maślana SHUTTERFLY
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:17:03
2020-09-02 12:42:58
Alicja Maślana LAURA HEIDI
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:08:50
2020-09-02 12:14:23
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:16:58
2020-09-02 12:11:52
Lila Burzyńska BIRMA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:16:52
2020-09-02 12:11:32
Anastazja Braun SPARTA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:23
2020-09-02 11:17:49
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:21
2020-09-02 11:11:59
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:13
2020-09-02 09:54:09
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:11
2020-09-02 09:38:37
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:08
2020-09-02 09:35:42
Nina Musiał TABU
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:06
2020-09-01 21:12:09
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:02
2020-09-01 20:57:44
Marek Strzyż QUIVER
  • 2x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:20:00
2020-09-01 20:56:37
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:19:57
2020-09-01 20:32:00
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:19:52
2020-09-01 18:47:52
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:19:48
2020-09-01 17:49:49
Klaudia Nowak DYWIZJA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:19:45
2020-09-01 09:15:57
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:19:31
2020-08-31 18:19:16
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:53
2020-08-31 09:36:29
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:50
2020-08-31 09:35:59
Nel Skotarczak CHINGIS CHAN
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:48
2020-08-31 09:35:26
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:45
2020-08-31 09:34:58
Berenika Biela USHUAIA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:42
2020-08-31 09:34:33
Patrycja Maćkowska GABON
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:40
2020-08-31 09:34:07
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:38
2020-08-31 09:33:19
Martyna Derengowska AUGUST
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:36
2020-08-31 09:32:39
Miłosz Frąckowiak JOWEL
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:33
2020-08-30 08:55:59
Aleksander Libera QUINTERA LIBRA
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:31
2020-08-30 08:55:14
Aleksander Libera PTYŚ
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:28
2020-08-30 08:54:41
Marika Jankowiak NEVILLE II S
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:20
2020-08-29 21:15:56
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:17
2020-08-29 20:24:40
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:14
2020-08-29 14:56:54
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:09
2020-08-29 10:25:00
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 1x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:00:05
2020-08-29 00:51:11
Laura Kalak FILEMON
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 07:14:27
2020-08-28 19:22:10
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 08:09:47
2020-08-27 17:41:15
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 08:09:49
2020-08-27 13:58:13
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 08:09:52
2020-08-27 09:49:13
Filip Laskowski KRES
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 08:09:55
2020-08-27 09:48:06
Filip Laskowski QUINTUS
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:57:00
2020-08-27 06:55:02
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:57:02
2020-08-27 06:54:13
Filip Kapała MAX
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:57:05
2020-08-27 06:41:59
Filip Kapała SAUVIGNON BLANC
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:57:07
2020-08-27 06:40:17
Filip Kapała ETER
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:57:15
2020-08-26 18:25:30
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:57:17
2020-08-26 17:24:23
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:03:18
2020-08-25 22:05:17
Izabela Winter BATIS
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 11:49:25
2020-08-25 11:18:51
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 08:11:09
2020-08-24 22:37:10
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 08:11:02
2020-08-24 21:23:35
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 08:10:59
2020-08-24 21:23:15
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 08:10:54
2020-08-24 17:25:32
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:44:09
2020-08-23 22:56:11
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:44:06
2020-08-23 22:54:59
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:44:04
2020-08-23 22:53:52
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:44:02
2020-08-23 22:53:21
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:59
2020-08-23 22:52:29
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:57
2020-08-23 22:51:31
Adrianna Przybył CHACCO
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:54
2020-08-23 22:50:32
Zofia Ćwiklińska MEGI
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 07:57:28
2020-08-23 21:13:38
Zofia Budzyńska NEKTA
  • 2x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:49
2020-08-23 19:07:52
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x R3/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:47
2020-08-23 19:07:21
Gabrysia Jóźwiak ROKSANA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:45
2020-08-23 19:05:21
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 2x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:42
2020-08-23 19:04:35
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 2x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:39
2020-08-23 16:42:00
Urszula Pogodzińska GOLIAT
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:37
2020-08-23 13:10:57
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:34
2020-08-22 21:59:07
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:29
2020-08-22 16:53:53
Alina Celmerowska WIKA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:27
2020-08-22 16:51:16
Emilia Skrzeczkowska UNCIA
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:24
2020-08-22 16:50:22
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 12:43:23
2020-08-22 08:43:01
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:19:29
2020-08-20 14:30:04
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 08:09:58
2020-08-20 14:28:59
Anastazja Frołow COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:08:40
2020-08-20 14:27:45
Maja Kowalewska HIPCIO
  • 2x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:08:22
2020-08-20 14:26:25
Hanna Kowalewska FORTUNA
  • 2x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 07:50:33
2020-08-19 14:09:14
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy Art. 273.2.2.3.2.4.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 12:48:32
2020-08-19 12:41:38
Zofia Wierucka AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 12:48:34
2020-08-19 12:41:14
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 12:48:37
2020-08-19 12:39:28
Liwia Nowak LEON
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 20:25:51
2020-08-19 12:16:19
Katarzyna Dachterska ANDIAMO F
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 12:41:18
2020-08-19 11:08:36
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 11:21:42
2020-08-19 10:24:02
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 11:21:43
2020-08-19 10:23:32
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 5/N/I Półfinał Seniorów - szybkości Art.239
  • 1x 14/N/II Półfinał Seniorów - zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 11:21:46
2020-08-19 09:49:58
Amelia Otlewska SOLERO K
  • 1x 4/P/I Półfinał Juniorów - szybkości Art.239
  • 1x 13/P/II Półfinał Juniorów - zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 07:18:17
2020-08-19 07:17:12
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 07:18:19
2020-08-19 07:16:40
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 7/85/I Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/85/II Półfinał Kuców (85 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19 F/85/Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kuców (85 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 07:18:22
2020-08-19 07:15:51
Zofia Gendera FIGARO
  • 1x 6/60/I Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/60/II Półfinał Kuców (60 cm) - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/70/Finał Kuców (70 cm) - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
O052288
3. Biela Berenika KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049200
4. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
5. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
6. Braun Anastazja KJ Liljówka Stęszewko
2006 (JM.)
brak
7. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
8. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
9. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
10. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
11. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
12. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
13. Burzyńska Lila KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
brak
14. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
15. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O051804
16. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O058683
17. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
18. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
19. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
20. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
21. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
22. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
23. Dur Aleksander St. Rodan Club
S
O033783
24. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
25. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
26. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
27. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
28. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
29. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
30. Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn
S
O047118
31. Górska Julia Stajnia-owa
2009 (Mł.)
brak
32. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
33. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
S
O024035
34. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
35. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
36. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
37. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
38. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
39. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
40. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
41. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
42. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O039417
43. Jankowiak Marika KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O034517
44. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
45. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
46. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (J.)
O038288
47. Jóźwiak Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
48. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
49. Kalak Laura JUKS Mieczewo
2009 (Mł.)
O059300
50. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
51. Kamińska Weronika Klos Budzyn
2009 (Mł.)
None
52. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
53. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
54. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
55. Kasprowicz Kaja KJ Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
56. Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events Poznań
1999 (MJ.)
O034513
57. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
58. Kicińska Weronika Pałucki KJ
S
O018672
59. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
60. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
61. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
62. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
63. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
64. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
65. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
66. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
67. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (Mł.)
brak
68. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
69. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (Mł.)
O058432
70. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
71. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
72. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
73. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
O057723
74. Kucharska Antonina bpk
2008 (JM.)
O054887
75. Kulińska Martyna KJ Liljówka
2011 (Mł.)
Brak
76. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
brak
77. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
78. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
79. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
80. Leszczyńska Ada Klub Jeździecki Raduszyn
2005 (JM.)
O045244
81. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
82. Łuczak Julia St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O048112
83. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
84. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (JM.)
Brak
85. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
86. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O058409
87. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
88. Mamys Marta NF Championstud
2008 (JM.)
brak
89. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
90. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
91. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
92. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
93. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
94. Młyńczak Zuzanna KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
brak
95. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
96. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
97. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
98. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
99. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
100. Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
S
O006357
101. Nowak Klaudia Kj Sport Zamysłowo
2005 (JM.)
Brak
102. Nowak Liwia KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
103. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
104. Nuckowska Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2008 (JM.)
brak
105. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
106. Pacholczak Laura Kociałkowa Górka
2008 (JM.)
brak
107. Patecka Olga JUKS ABAKUS KACZYNA
2008 (JM.)
O052854
108. Pawlewska Monika St. Kraju Jumping Team
S
O025017
109. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
110. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
111. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
112. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
113. Pietrzak Piotr JUKS Abakus
2006 (JM.)
O046626
114. Pietrzak Zofia Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2010 (Mł.)
O058248
115. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
116. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
117. Podhorecka Matylda KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
118. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
119. Połczyńska Zuzanna Stajnia O. W. A.
2008 (JM.)
Brak
120. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
121. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
122. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
123. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
124. Rękosiewicz Aleksandra KJ Sokół Damasławek
S
O025537
125. Roemer Antonina Klub Sportowy Grand Horse
2003 (J.)
brak
126. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
127. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O012448
128. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
129. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
130. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
131. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
132. Soforek Marcel Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
133. Spychała Amanda Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2005 (JM.)
brak
134. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
135. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
136. Stróżyńska Agata JSK Gold Team Świątniki
2003 (J.)
28376/17
137. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
138. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2019 (Mł.)
Brak
139. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
140. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
141. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
142. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
143. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
144. Szenfeld Aaron Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
brak
145. Szott Martyna -
2004 (J.)
Brak
146. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
147. Tomikowski Michał BPK wlkp
2007 (JM.)
O055880
148. Vitullo Verena RIO GRANDE Krosinko
2000 (MJ.)
O034193
149. Walicka Laura SJ Kunowo
2018 (Mł.)
Brak
150. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O058618
151. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
152. Wandzel Maria KJ BSI Sport Zamysłowo
2004 (J.)
O047324
153. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
154. Wesoły Zuzanna KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O055556
155. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
156. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
157. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club
S
O023264
158. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
159. Wylegała Aleksandra BKS kłos Budzyn
2010 (Mł.)
None
160. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
161. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
162. Zakrzewska Daria Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
Brak
163. Zaremba Martyna
164. Ziętkiewicz Karolina Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
165. Zujewska Wiktoria St. KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

187

AKT SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
2.

246

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
3.

133

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
4.

213

AMAZONKA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Hans
M: Arabica
K029162 POL 013 53 01240 07
5.

45

ANDIAMO F WESTF POL 2014 klacz kara/168 F: Michael Angelo F / Bajou du Rouet
M: Avenida Q / Quidam de Revel
K028981 DE441411225314
6.

121

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
7.

128

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke/Acorado
M: Gragentina/Argentinus
K009306 DE433330581004
8.

43

AT LAST RAVISHING RUBY KUC WALIJSKI NED 2009 klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
K022314 528017200900598
9.

89

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
10.

162

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
11.

70

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
12.

51

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
13.

55

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
14.

37

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
15.

170

BESSA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Betula / Campari M
K025476 616007610033714
16.

28

BIRMA HAFLINGER POL - klacz izabelowata/- F: -
M: -
- -
17.

234

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
18.

76

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
K029107 82601508032F
19.

115

BOCÓ AN MHUILEANN CONNEMARA IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle
M: Riverstown Rose
Brak S3-372004100012219
20.

214

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
21.

168

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
22.

231

BRAWO NN POL 2010 wałach tarantowata/kuc:147 F: NN
M: NN
brak -
23.

182

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
24.

208

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
25.

148

CALINECZKA . POL . Klacz gniada/. F: .
M: .
Brak .
26.

198

CANDY MAN TRAK POL 2000 wałach gniada/170 F: Ignac / Ignam
M: Czarelia / Akcept
K007129 09097
27.

189

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
28.

209

CAROLINA HOL POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
29.

263

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
30.

62

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg
M: Caletta
K026968 61609640055913
31.

47

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
32.

146

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
K020770 .
33.

229

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
34.

59

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
35.

248

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
36.

199

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
37.

69

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
38.

94

CHINGIS CHAN WLKP POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307
39.

164

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
40.

116

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K018638 616999610274010
41.

99

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
42.

176

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
43.

173

CLARA HM HAN GER 2014 klacz gniada/170 F: Canstakko /
M: Cokowaah / Corlensky G / Cornet Obolensky
K028647 DE431311406214
44.

262

Cleks Loonar 2014 wałach siwy F:
M:
45.

83

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/- F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
K018773 DE441411351909
46.

166

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
47.

11

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
48.

112

COELENHAGE'S SALLY WALIJSKI NED 2003 klacz siwa/kuc:124 F: Castellau VIP
M: Coelenhage's Sanne
Brak Brak
49.

172

COKOWAAH HAN GER 2010 klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
50.

126

COLUCCI Słoweński Gorącokrwisty SLO 2007 wałach gniada/164 F: Condor /
M: Salvagge /
K028911 703001082150407
51.

123

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
52.

174

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
53.

130

COOKIE MONSTER HOL POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas
M: Lianro
- -
54.

190

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
55.

193

COSTA SERENA . POL . Mare bay/kuc:. F: .
M: .
. .
56.

261

CRAX OS GER 2012 Wałach gniada/170 F: Contendros
M: Casha
KO21980 DE418184000212
57.

44

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
58.

80

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
59.

57

DIANTUS S OS GER 2015 wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
60.

108

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
61.

247

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
62.

138

DORADO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: TORADO 2
M: DOMENA
brak 616007610109115
63.

256

Duciano F:
M:
64.

14

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
65.

98

DYWIZJA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Hufiec
M: Dystynkcja
Brak 616006680026411
66.

228

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
67.

66

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Nestia S / Romualdo
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
68.

75

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
69.

74

ETER SP POL 2013 wałach gniada/170 F: /
M: /
- -
70.

150

EUPHORIA WLKP POL 2016 klacz izabelowata/155 F: Aramir
M: Eskadra
brak .
71.

171

EUROCENT SP POL 2014 wałach gniada/160 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Enigma / Silver
K025974 616009610033514
72.

167

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
73.

226

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
K019902 616009580270111
74.

188

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
75.

152

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
76.

157

FIGARO KUC POL 1999 wałach siwa/kuc:115 F: Sekret
M: Firma
brak 06653
77.

39

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
78.

135

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi
M: Zypresse
K028508 DE421000405213
79.

21

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik/Orkisz
M: Fraszka
K017561 POL 013610073406
80.

61

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
81.

67

FLATTERY WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/168 F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
82.

201

FLEUR KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/167 F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
83.

243

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2003 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004
M: Danehill Girl
K030183 372414005750182
84.

97

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
85.

13

FORTUNA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Topaz
M: Flora
Brak
86.

161

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
K008203 POL013611133602
87.

202

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
88.

91

GABON KUC POL 2007 ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
89.

145

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach ciemnogniada/kuc:145 F: Narwik
M: Galicja
brak POL
90.

118

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
91.

224

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
92.

160

GARCIA HAFLINGER GER 2007 klacz izabelowata/kuc:- F: Baumeister /
M: Gismo /
K025983 643131370
93.

257

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
94.

81

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
95.

200

GINO BOY N ... POL ... wałach kasztanowata/kuc:148 F: ...
M: ...
... ...
96.

90

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
K029410 DE441411227909
97.

53

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
98.

136

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN GER 2012 Wałach skarogniada/167 F: Graf Top / Graf Granus / Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
99.

111

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
100.

134

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
101.

177

GRANIT 318 HANNOVERANER GER 2014 wałach siwa/167 F: Grey Top
M: Rubia
- DE431316006314
102.

71

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/- F: Opan / Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
K028097 528003201105369
103.

250

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
104.

109

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
105.

54

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
106.

156

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
107.

181

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
108.

84

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 wałach gniada/mk:155 F: Lapis /
M: H'lotka /
brak 616007610105214
109.

33

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
110.

223

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
111.

48

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
112.

41

HIOYALINE KWPN NED 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/ Carthago
M: Ioyaline / Waterman
K027704 985170002296554
113.

12

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
114.

183

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
115.

215

ICOON JN KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
116.

82

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
117.

124

INIGA SP POL 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
118.

114

INIS SLE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
119.

4

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
120.

35

INTERESANT KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Real Chessnut / Goodtimes
K029619 528003201302429
121.

196

IRYS KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:130 F: Nion
M: Munbus Ilione
brak 616013690087911
122.

203

ISZER WLKP POL 2015 klacz siwa/170 F: Caius /
M: Iberia /
K030003 616007610015115
123.

105

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
124.

119

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
125.

158

JAMES B KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
K028271 528003201401902
126.

140

JAŚMIN SP POL . wałach gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
127.

154

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
128.

46

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
129.

88

JOWEL KWPN NED 2014 Wałach gniada/172 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Bella Opera / Indoctro
K028801 528003201405005
130.

192