Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
193 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:58:52
2020-09-16 22:11:21
Alicja Sobalak OPAL
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:10
2020-09-16 22:11:03
Anna Frankiewicz SOKÓŁ
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
191 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:19
2020-09-16 22:10:27
Anna Frankiewicz TYTUS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:26
2020-09-16 22:02:24
Zuzanna Kaczmarek GERO
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:40
2020-09-16 22:01:14
Zofia Naskręt GERO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
188 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:47
2020-09-16 21:59:50
Bartosz Wyrwa HOOVER
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:03
2020-09-16 21:23:17
Weronika Orłowska-Marciniak CALIDO C
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:09
2020-09-16 20:50:39
Monika Pawlewska ICOON JN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:19
2020-09-16 20:33:11
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:24
2020-09-16 20:10:06
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:30
2020-09-16 19:41:18
Małgorzata Filipiak BONNIE
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:36
2020-09-16 19:19:50
Anna Bondziul BEOWULF
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:50
2020-09-16 18:07:01
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:00
2020-09-16 17:35:09
Damian Krajewski CHACCO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:05
2020-09-16 17:33:01
Damian Krajewski GRANIT 318
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:10
2020-09-16 17:31:32
Damian Krajewski CARMINTER
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:36
2020-09-16 15:53:58
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:19:24
2020-09-16 15:12:17
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:51
2020-09-16 14:18:56
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:53
2020-09-16 14:18:32
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:55
2020-09-16 14:18:10
Dominik Krawczyk LAVADINUS PP
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:59
2020-09-16 13:33:48
Nina Konarska MUSTANG
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:53:44
2020-09-16 12:36:33
Karolina Kozakiewicz CASTAL B
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:36:21
2020-09-16 12:36:06
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:31
2020-09-16 12:28:05
Tomasz Pawlicki HEROS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:32
2020-09-16 12:23:37
Tomasz Pawlicki CORDINO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:34
2020-09-16 12:12:57
Karolina Ziętkiewicz LUKA VAN DE VISSERIJ
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:35
2020-09-16 12:12:30
Roksana Matuszewska HABER
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:37
2020-09-16 11:51:00
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:38
2020-09-16 11:49:43
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:40
2020-09-16 11:19:45
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:04:22
2020-09-16 10:33:33
Michał Burzyński SACCO
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:29:08
2020-09-16 10:24:09
Zofia Nowak GINA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:37
2020-09-16 10:08:03
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:39
2020-09-16 10:07:34
Łukasz Smoczyk SOFOKLES
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:41
2020-09-16 10:07:01
Łukasz Smoczyk CYTRYNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:43
2020-09-16 10:06:22
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:46
2020-09-16 09:58:50
Agata Kujawa IRYS
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:24
2020-09-16 09:54:23
Ida Tomczak ARIELLE US
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:25
2020-09-16 09:53:55
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:27
2020-09-16 09:52:56
Daria Przybyła COLOX CUP
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:29
2020-09-16 09:51:45
Maja Konarska QUITANO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:33
2020-09-16 09:47:21
Maria Jarczyńska HOŁEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:38
2020-09-16 09:46:40
Luiza Rakowska HAPPELOUP R
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:41
2020-09-16 09:46:09
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:43
2020-09-16 09:29:08
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:35:07
2020-09-16 09:26:55
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:35:11
2020-09-16 09:26:07
Dominika Bartosiewicz WILIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:35:18
2020-09-16 09:24:59
Juliette Van Dijk B-KASIA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:11:24
2020-09-16 08:32:06
Agata Dahlke FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:44:43
2020-09-16 01:47:26
Grzegorz Rychlik VANDAMME
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:44:58
2020-09-15 22:55:32
Zosia Handke FIGARO
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:04
2020-09-15 22:54:41
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:09
2020-09-15 22:47:02
Katarzyna Kaźmierczak INSEL
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:15
2020-09-15 21:54:56
Natalia Rumin SOFIA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:19
2020-09-15 21:51:24
Nadia Lehmann SILVER STAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:24
2020-09-15 21:43:04
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:29
2020-09-15 21:43:03
Nadia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:36
2020-09-15 21:41:28
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:41
2020-09-15 21:25:51
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:46
2020-09-15 21:25:31
Igor Szydłowski GIEJELLE FOMIA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:51
2020-09-15 21:00:33
Agnieszka Adamczak KRONOS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:55
2020-09-15 20:52:55
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:59
2020-09-15 20:48:06
Bogna Dopierała JUMBO JET
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:04
2020-09-15 20:34:33
Julia Kraszewska EROS
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:10
2020-09-15 19:37:35
Marianna Kultys TRENDY
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:16
2020-09-15 18:53:31
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:22
2020-09-15 18:52:59
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:28
2020-09-15 18:18:14
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:40
2020-09-15 16:49:40
Maksymilian Mateja AMOR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:49
2020-09-15 16:26:42
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 16:02:52
2020-09-15 15:56:03
Maja Nowakowska ANKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 15:34:34
2020-09-15 14:41:19
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 15:34:36
2020-09-15 14:39:28
Joanna Kopania KAREN W
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:11:39
2020-09-15 13:50:05
Jan Nieścior-Kreische KOSOW COOL LADY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:11:42
2020-09-15 13:27:31
Sara Stępniak CZANKA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:11:47
2020-09-15 13:27:10
Marcelina Giera WIRUNA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:12:12
2020-09-15 13:12:03
Joanna Skrzypczak PRETTY YAKARI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:10:36
2020-09-15 13:08:01
Zofia Wnęk CARLA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:12:21
2020-09-15 12:49:43
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:12:23
2020-09-15 12:49:23
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:37
2020-09-15 12:10:14
Jagoda Bukczyńska WINDY MK
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:53
2020-09-15 12:03:26
Nikola Słomińska NADOBNA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:56
2020-09-15 11:55:52
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:59
2020-09-15 11:48:42
Karolina Siejak KROSBI
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:21:24
2020-09-15 11:15:00
Kinga Kurek GRANIM
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:21:26
2020-09-15 11:10:50
Laura Liszka GINA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:21:29
2020-09-15 10:26:04
Julia Gwara EVITA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:59:09
2020-09-15 09:50:56
Natalia Garbacz CAREVICZ
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:59:13
2020-09-15 09:50:15
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:46
2020-09-15 09:06:46
Vitali Charadnik SOMERTON
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:47
2020-09-15 09:04:58
Vitali Charadnik FLORES
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:48
2020-09-15 09:04:15
Vitali Charadnik GUINEA I
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:50
2020-09-15 09:03:24
Vitali Charadnik GENOVA II
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:53
2020-09-15 08:52:51
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:36
2020-09-15 08:43:15
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:37
2020-09-15 08:42:38
Helena Gromada SYNAMI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:44
2020-09-15 08:25:30
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:46
2020-09-15 08:12:48
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:12:21
2020-09-15 08:11:41
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:06:48
2020-09-15 07:03:49
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:06:52
2020-09-14 23:44:33
Malwina Stronczyńska HUG ME
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:06:56
2020-09-14 23:40:10
Zuzanna Bartkowiak STAWKA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:00
2020-09-14 23:10:53
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:03
2020-09-14 22:07:29
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:22
2020-09-14 21:15:12
Maja Staniewska WOŁGA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:26
2020-09-14 21:14:33
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:48
2020-09-14 21:14:04
Maria Skupińska MIĘTUS
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:52
2020-09-14 21:13:23
Maria Stempska RENESME
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:01
2020-09-14 21:09:54
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:05
2020-09-14 21:06:48
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:09
2020-09-14 21:06:13
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:13
2020-09-14 21:06:10
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:17
2020-09-14 21:05:40
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:21
2020-09-14 21:05:26
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:25
2020-09-14 21:04:24
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:29
2020-09-14 21:03:20
Jakub Adamski ELF
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:33
2020-09-14 20:31:28
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:37
2020-09-14 20:10:28
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:41
2020-09-14 20:10:03
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:45
2020-09-14 19:48:42
Agnieszka Nowak IRONMAN(13)
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:51
2020-09-14 19:46:03
Piotr Juszczak WALOR
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:55
2020-09-14 19:16:05
Urszula Piontek BEAUTY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:56:21
2020-09-14 18:34:28
Julia Szut WELTDAME
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:55:46
2020-09-14 18:30:53
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:29
2020-09-14 18:28:21
Lena Kosicka C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:34
2020-09-14 16:59:52
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:38
2020-09-14 16:00:23
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:43
2020-09-14 16:00:06
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:06
2020-09-14 15:54:05
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:11
2020-09-14 14:31:31
Sara Szczot CAMBIALE Z
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:15
2020-09-14 14:30:53
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:19
2020-09-14 14:30:34
Piotr Sokołowski SINGLE
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:54
2020-09-14 14:09:53
Paula Jeziorek CASSANDRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:27
2020-09-14 11:11:18
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:31
2020-09-14 11:06:57
Agata Derda GELESTA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:35
2020-09-14 11:05:49
Agata Derda WARINA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:56
2020-09-14 09:22:14
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:54
2020-09-14 09:21:35
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:51
2020-09-14 09:21:09
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:50
2020-09-14 08:54:51
Maja Gazda CONTESSA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:37
2020-09-14 08:19:29
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FITGHER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:27
2020-09-14 08:19:01
Norbert Sawicki QUIWI
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:24
2020-09-14 08:18:24
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:20
2020-09-13 22:00:20
Magdalena Karcz BADALONA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:17
2020-09-13 21:58:29
Julia Łączniak ETNA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:15
2020-09-13 21:57:19
Oktawia Szwarnowska ETNA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:12
2020-09-13 21:55:26
Julia Zelek MAGIC MIRROR
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:09
2020-09-13 21:53:58
Patrycja Baraniak ETNA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:06
2020-09-13 21:52:48
Zuzanna Koprowska ETNA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:57
2020-09-13 21:14:03
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:55
2020-09-13 20:11:28
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:52
2020-09-13 20:10:35
Vanessa Wawrzyniak GULIWER
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:50
2020-09-13 20:10:07
Urszula Dawidzinska MAMBA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:47
2020-09-13 19:32:35
Natalia Nowak CALINKA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:45
2020-09-13 17:46:26
Maria Kosmalewicz MELODY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:42
2020-09-13 17:46:08
Maria Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:38
2020-09-13 17:45:09
Maria Kosmalewicz CONAYERO NF
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:34
2020-09-13 17:44:51
Maria Kosmalewicz INIGA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:22
2020-09-13 12:08:15
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:19
2020-09-13 12:04:21
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:03
2020-09-12 21:31:16
Katarzyna Masełkowska-Podrez CANDY MAN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:00
2020-09-12 17:26:07
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:53
2020-09-12 15:32:19
Marianna Ludwiczak DUMKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:50
2020-09-12 14:30:42
Marek Kopras HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:47
2020-09-12 14:30:09
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:44
2020-09-12 12:01:11
Urszula Pogodzińska GOLIAT
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:39
2020-09-12 08:36:21
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:37
2020-09-11 16:50:03
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:35
2020-09-11 13:46:27
Marcin Rachwal BANITA-SZ
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:32
2020-09-11 07:49:01
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:30
2020-09-10 21:24:40
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 13:59:47
2020-09-10 10:44:35
Maja Rybarczyk CELINKA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 13:59:49
2020-09-10 10:14:43
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 13:59:50
2020-09-10 09:41:05
Hanna Luebek GALIA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:13
2020-09-08 23:29:03
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:15
2020-09-08 16:21:38
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:17
2020-09-08 16:21:06
Sławomir Klóska CHACENTON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:18
2020-09-08 16:19:49
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:20
2020-09-08 09:54:21
Żaneta Prais KUBA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:26
2020-09-06 21:57:11
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:23
2020-09-06 17:50:48
Daria Chwalisz WASYL
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:21
2020-09-06 16:38:48
Zuzanna Fietz DRAGO
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:18
2020-09-06 15:09:24
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:16
2020-09-06 15:08:57
Filip Kapała ETER
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:14
2020-09-06 15:08:33
Filip Kapała MAX
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:12
2020-09-06 15:07:48
Filip Kapała SAUVIGNON BLANC
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:03
2020-09-05 17:55:12
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:57
2020-09-05 07:52:23
Izabela Winter BATIS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:21:04
2020-09-01 10:54:46
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:21:02
2020-08-31 11:06:16
Izabela Guzinska ROMEO DES VAUX
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:28
2020-08-31 11:05:44
Antoni Krysiak ROMEO DES VAUX
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:24
2020-08-31 11:05:10
Antoni Krysiak BRETON
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
.
3. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
4. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
5. Baraniak Patrycja Angel's horses body & soul
2002 (J.)
brak
6. Bartkowiak Karolina Bez Przynależności Klubowej
7. Bartkowiak Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
8. Bartosiewicz Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
9. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
.
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Braun Anastazja KJ Liljówka Stęszewko
2006 (JM.)
brak
12. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
13. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
14. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
15. Burzyński Michał BPK
S
11560/2012
16. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
17. Chwalisz Daria brak
2004 (J.)
O056399
18. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
19. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
20. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
21. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
22. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
23. Dawidzinska Urszula Stajnia Mustang
2009 (Mł.)
Brak
24. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
25. Dopierała Bogna KJ Fimmel Team
2005 (JM.)
Brak
26. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
.
27. Dziamska Alina -
2003 (J.)
37589/18
28. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
29. Fietz Zuzanna brak
2007 (JM.)
brak
30. Filipiak Małgorzata kj Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O060382
31. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
32. Frankiewicz Anna Stajnia Rotmistrz
S
Brak
33. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
O039091
34. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
35. Gazda Maja Stajnia Zamysłowo
2005 (JM.)
brak
36. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
37. Giera Marcelina bpk
2000 (MJ.)
brak
38. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O037779
39. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
40. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
41. Gromada Helena MAR-KLIN
2004 (J.)
brak
42. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
43. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
44. Guzinska Izabela KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
Brak
45. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
46. Gwara Julia Ks Centaurus
2004 (J.)
O047350
47. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
48. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
49. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
50. Janiszewska Lena Łódzki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049333
51. Jarczyńska Maria JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
brak
52. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
53. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
54. Jeziorek Paula Bez Przynależności Klubowej
S
O034245
55. Juszczak Piotr Bpk
2005 (JM.)
Brak
56. Kaczmarek Maja
57. Kaczmarek Zuzanna Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
58. Kamińska Oliwia KJ Michałówka
2005 (JM.)
O057047
59. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
60. Karcz Magdalena Angel's horses body & soul
1999 (MJ.)
brak
61. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
62. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O053092
63. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
64. Kiełczewska-Sawicka Dominika SJ Pro Eques
S
O012266
65. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
66. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
67. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
68. Konarska Maja JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
69. Konarska Nina JKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
brak
70. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
71. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
72. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
73. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
74. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
75. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
76. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
77. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
O037758
78. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
79. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
80. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
81. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
82. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
83. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
84. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
85. Kraszewska Julia Delta Biedrusko
2005 (JM.)
brak
86. Krawczyk Dominik KJ KALUMET BOSZKOWO
S
LZPZJ500/15 B2
87. Krysiak Antoni KJ Agro-Handel Śrem
2009 (Mł.)
O053089
88. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
89. Kujawa Agata JKS Gold Team Mieczewo
2006 (JM.)
brak
90. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
91. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
92. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
93. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
94. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (Mł.)
O048705
95. Liszka Laura BPK
2009 (Mł.)
Brak
96. Ludwiczak Marianna brak
2004 (J.)
brak
97. Luebek Hanna Niezrzeszona
S
Brak
98. Łączniak Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
brak
99. Łuczak Julia St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O048112
100. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
101. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (JM.)
Brak
102. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (JM.)
Brak
103. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
104. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
105. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
106. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
107. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
108. Mroczek Martyna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2008 (JM.)
O050876
109. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
.
110. Naskręt Zofia Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
111. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
112. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
113. Nowak Natalia Brak
S
Brak
114. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
115. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
116. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
117. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
118. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O042899
119. Orłowska-Marciniak Weronika KJ Atrium Swarzędz
S
O032935
120. Pawlewska Monika St. Kraju Jumping Team
S
O025017
121. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
122. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
123. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
brak
124. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
125. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
126. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
127. Prais Żaneta Siekówko
2006 (JM.)
Brak
128. Przybyła Daria JKS Gold Team Mieczewo
2009 (Mł.)
brak
129. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
130. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
131. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
132. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Mieczewo
S
O022711
133. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
brak
134. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
135. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
136. Rybarczyk Maja Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
137. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
138. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
139. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O012448
140. Siejak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
141. Simińska Joanna bpk
S
O043295
142. Skrzypczak Joanna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
143. Skupińska Maria Delta Biedrusko
2008 (JM.)
.
.
144. Słomińska Nikola BPK
2004 (J.)
-
145. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
146. Sobalak Alicja Brak
2008 (JM.)
0000
147. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O003364
148. Staniewska Maja Delta Biedrusko
2004 (J.)
.
149. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
.
150. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
.
151. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
152. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
.
153. Stępniak Sara bpk
2001 (MJ.)
brak
154. Stranz Gabriela KJ CH Jaszkowo
155. Stronczyńska Malwina bpk
2007 (JM.)
brak
156. Stróżyńska Agata JSK Gold Team Świątniki
2003 (J.)
28376/17
157. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
158. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
159. Szwarnowska Oktawia Angel's horses body & soul
2005 (JM.)
Brak
160. Szydłowski Igor St. Rodan Club
2003 (J.)
O036423
161. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
162. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
163. Tomczak Ida JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
164. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
165. Urbaniak Adrian Brak
2019 (Mł.)
Brak
166. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
167. Van Dijk Juliette JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
bak
168. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
169. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
170. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (MJ.)
O046968
171. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
172. Wnęk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
173. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
.
174. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
175. Wróbel Karolina JKS Gold Team Mieczewo
2003 (J.)
brak
176. Wyrwa Bartosz LKJ Abaria Iwno
S
O009173
177. Zelek Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
Brak
178. Zgrabka Michał Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O007299
179. Ziała Aleksandra
180. Ziętkiewicz Karolina Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
181. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

183

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
2.

156

AMOR SP POL 2008 wałach kasztanowata/169 F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL013610175508
3.

135

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: 3321 Acorn
M: Csokika
K016698 HUN K MF032560000
4.

215

Anton F:
M:
5.

162

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
6.

18

ARONA KOŃ ŚLĄSKI POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
brak 616008610013415
7.

161

B-KASIA TYP SZLACHETNY POL 2005 klacz gniada/kuc:126 F: BAFAR
M: Bonanza
brak 616 999 61 02538
8.

64

BADALONA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Java Gold /
M: Barcarola /
brak 276GER002470
9.

36

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
10.

19

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
11.

154

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
12.

94

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
brak 528019020004175
13.

200

BEOWULF WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L
M: Birma
Brak DE 441411194916
14.

85

BEZA SP POL 2011 Klacz gniada/. F: Brandon
M: Gwiazda
. . .
15.

199

BONNIE KUC GBR 2016 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
11 826073001853764
16.

1

BRETON SP POL 2006 wałach gniada/mk:159 F: -
M: -
brak -
17.

41

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
18.

97

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
K007900 616009670000501
19.

195

CALIDO C SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Quiam F / Quidam De Revel
M: Czeczenia / Balon
K015924 POL009610235806
20.

225

Calinka SP POL 2001 klacz gniada F: Oder
M: Czata
21.

57

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/164 F: Albens
M: Cechira
Brak POL 007 61 02329 06
22.

102

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/168 F: Canturo
M: Lusina Z
K028820 056015Z55758314
23.

220

CANDY HM HAN GER 2016 klacz gniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
24.

45

CANDY MAN TRAK POL 2000 wałach gniada/170 F: Ignac / Ignam
M: Czarelia / Akcept
K007129 09097
25.

216

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
26.

117

CAREVICZ HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Con Spirito R
M: Costa Brava/Clarimo
brak DE421000714216
27.

16

CARLA SP POL 25.04.2010 klacz siwa/162 F: Emar
M: Case
- -
28.

46

CARLEY HOL GER 2014 Wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
29.

204

CARMINTER HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
30.

211

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
31.

186

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
32.

15

CASSANDRA HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz skarogniada/168 F: Lasino
M: I-Casanna
K019575 DE421000339810
33.

157

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
34.

205

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
35.

184

CASTAL B HSH HUN 2010 Wałach gniada/- F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
K016477 HUNMMF100290000
36.

50

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
37.

182

CAVIARI V BRAK POL 2013 Ogier gniada/163 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
38.

86

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Choya / Calido I
K027778 616009610076015
39.

4

CELINKA HUCUŁ POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:142 F: Joker
M: Czyrna
brak 616012610030015
40.

31

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
41.

202

CHACCO HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue /
M: nn / nn
brak DE435648945533
42.

30

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
brak -
43.

28

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
44.

61

CHAPMAN Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
45.

159

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L
M: Cassandra
K028993 616009610179415
46.

71

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino
M: Vivien IV
K016875 DE421000423009
47.

228

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
48.

223

CLARA HM HAN GER 2014 klacz gniada/170 F: Canstakko /
M: Cokowaah / Corlensky G / Cornet Obolensky
K028647 DE431311406214
49.

145

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
50.

164

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
51.

54

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
52.

226

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
53.

89

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Contendus / Contender
K016480 616009610140710
54.

68

CONTESSA WLKP POL 2009 klacz gniada/163 F: Boraks
M: Czara
brak PL
55.

177

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/. F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
56.

101

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
57.

180

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
58.

172

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
59.

128

CZANKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Puszczyk
M: Cykada
brak 616006660482507
60.

105

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
61.

99

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
62.

96

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
63.

214

Diament F:
M:
64.

230

Didi van de Kattevennen Z F:
M:
65.

181

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
66.

209

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
67.

25

DRAGO Czysta Krew Arabska = POL 2010 wałach gniada/mk:145 cm F: Workal
M: Diamentowa Dina
brak 616POL10008003A
68.

43

DUMKA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/160 F: Glueckspilz
M: Dukla
brak POL007611260004
69.

88

ELF HANNOVER POL 2014 wałach ciemnogniada/. F: Escudo I/ Espri
M: Gorgia/Graf Top
. .
70.

108

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
71.

118

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
72.

151

EROS WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach srokata/163 F: Eszelon II
M: Maja
- -
73.

158

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
74.

23

ETER SP POL 2013 wałach gniada/170 F: /
M: /
- -
75.

62

ETNA WLKP POL 1997 klacz ciemnogniada/165 F: Ismir /
M: Elwira /
brak POL007610013797
76.

60

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
Brak 616007610038513
77.

126

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi
M: Emocja
K029398 616009610072414
78.

123

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
79.

138

FELLOW KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Gentle-S D'09
M: Cornelia
K023210 528003201012131
80.

139

FIGARO SP. POL 2006 wałach gniada/168 F: caretino k
M: Fiorella
K011042 POL009670048206
81.

113

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
82.

17

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2003 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004
M: Danehill Girl
K030183 372414005750182
83.

65

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
84.

100

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
85.

33

GALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz gniada/168 F: Good Luck
M: Gafa
brak POL 009520054104
86.

106

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
87.

115

GENOVA II HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: For Pleasure / Furioso II
M: U-Nora / Lord
K028958 DE421000548514
88.

140

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
89.

193

GERO WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/168 F: Romeo
M: Gestika
Brak 616007610004312
90.

109

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
91.

148

GIEJELLE FOMIA KWPN POL 2011 klacz siwa/175 F: Bugatti VLD / Silverstone
M: Tiejelle Fomia / Voltaire
K023416 528003201106739
92.

7

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: ZAPATERO VDL
M: VERICA'S MIDA
528210002632486 528003201100040
93.

125

GINA DSP POL 2012 klacz kasztanowata/152 F: -
M: -
Brak -
94.

163

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
95.

40

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
96.

90

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
97.

124

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
98.

222

Granit F:
M:
99.

203

GRANIT 318 HANNOVERANER GER 2014 wałach siwa/167 F: Grey Top
M: Rubia
- DE431316006314
100.

47

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
101.

173

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor / Lacatraz
M: Grenadia / Cantanis
K029585 616009610111215
102.

24

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/- F: Opan / Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
K028097 528003201105369
103.

206

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
104.

114

GUINEA I HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
K028955 DE421000547814
105.

59

GULIWER KONIK POLSKI POL 2009 wałach myszata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Pl66100003567894
106.

147

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
107.

179

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
108.

44

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
109.

167

HAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier gniada/167 F: CASTLE ROCK
M: HINTERA R
X 616007610036916
110.

42

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
111.

48

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
112.

121

HARKSTEDE C KWPN NED 02.0 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
K028033
113.

98

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 wałach gniada/mk:155 F: Lapis /
M: H'lotka /
brak 616007610105214
114.

176

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/. F: Bajou Du Rouet
M: Hipnoza
K011425 POL009610128007
115.

168

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
116.

72

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
117.

166

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
118.

194

HOOVER MŁP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Cisoń /
M: Helada /
K010210 POL006640042606
119.

73

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr
M: Harda
brak -
120.

213

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
121.

196

ICOON JN KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
122.

150

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
123.

169

IMOLA WLKP POL 2012 klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
K024490 616007610161212
124.

53

INIGA SP POL 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
125.

141

INSEL HOL POL 2016 klacz siwa/174 F: Cardinio
M: Valetta II
Brak DE421000712016
126.

227

INTERESANT KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Real Chessnut / Goodtimes
K029619 528003201302429
127.

92

IRONMAN(13) SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Ekwador /
M: Impresja /
brak 616009610018014
128.

174

IRYS TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/170 F: nn
M: nn
brak 61699961059215
129.

197

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
130.

146

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Janabella / Royal Court
K029441 616009610087012
131.

136

JUMBO JET SP POL 2011 wałach gniada/mk:160 F: Le Voltaire /
M: Jędrusia /
brak 616009680069311
132.

134

KAREN W WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/176 F: Quaterback / Quaterman
M: Karetina W / Samba Hit I
K029617 616007610049213
133.

55

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:143 F: Lissduff Rebel
M: Earls Lady
brak M3-372004000032545
134.

84

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/mk:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
135.

76

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
136.

129

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
K029028 DE421000016813
137.

103

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B/ Lambado
M: Kostaryka/ Kabuz
K024636 POL999670012608
138.

149

KRONOS SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Leonardo
M: Karmen
Brak 616009610104714
139.

122

KROSBI SP POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Brandon / Agar
M: Kra / Evento
K029662 616009610055016
140.

78

KRUPIER WLKP POL 2008 wałach gniada/. F: Levantino L
M: Kaoma
. 007610167608
141.

3

KUBA HUCUŁ POL 2006 Wałach kara/kuc:150 F: NN
M: NN
Brak
142.

155

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
143.

49

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
144.

132

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
145.

187

LAVADINUS PP KWPN POL 2016 wałach gniada/172 F: Arko lll
M: Udina
K029204 528003201607938
146.

83

LAYLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Quinto de B
M: Laclima
brak 616009610075915
147.

210

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
148.

189

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
149.

39

LOPIK’S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar’s Golden King
M: Lopik’s Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
150.

34

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
151.

153

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
152.

35

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
153.

178

LUKA VAN DE VISSERIJ KUC WALIJSKI NED 2008 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Carmana's Edel Boy
M: Woldberg,s Mozart
K017130 528017000800665
154.

63

MAGIC MIRROR Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Boreal
M: My Secret
brak 276GER000143780
155.

219

Majon L F:
M:
156.

58

MAMBA KONIK POLSKI POL 2012 Klacz kara/kuc:140 F: Hortes
M: Mucha
Brak 616011590199909
157.

133

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
158.

144

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
159.

22

MAX SP POL 2016 wałach siwa/170 F: CAROLUS I / CAROLUS
M: MAJKA /
- -
160.

56

MELODY - IRL - klacz siwa/- F: -
M: -
- -
161.

79

MIĘTUS . POL 2007 wałach gniada/kuc:. F: nn/nn
M: nn/nn
. 616999610329807
162.

212

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
163.

201

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
164.

188

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo
M: Malina
brak 616 013 610051109
165.

120

NADOBNA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:149 F: Macbeth
M: Narewka
Brak 616013520069214
166.

221

NICO HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
167.

67

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
168.

32

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
169.

37

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
170.

8

OKARYNA DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165cm F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
616009580103915 616098200149985
171.

190

OPAL SP POL 2002 wałach izabelowata/165 F: Nikiel
M: Osłona
Brak 009 64 00649 02
172.

91

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
173.

170

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
174.

82

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn/nn
M: nn/nn
K023116 616999520137011
175.

130

PRETTY YAKARI - POL - wałach srokata/kuc:- F: -
M: -
- -
176.

70

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
177.

229

Quin Van de Kattevennen Z F:
M:
178.

165

QUITANO Holsteiner Warmblut POL 2021 wałach gniada/168 F: Quidamderevel
M: Vasalia
brak DE 421000109112
179.

131

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
180.

66

QUIWI HOL POL 2015 klacz siwa/165 F: QUIWI DREAM
M: BUCHE
brak DE421000408315
181.

29

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
182.

87

REGRANDA S SP POL 2007 klacz ciemnogniada/. F: Grand De La Cour
M: Roma
. POL009520029807
183.

80

RENESME SP POL 2010 klacz gniada/. F: Casiro
M: Riwiera
. 616009610171510
184.

52

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
185.

217

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 De 435350177508 DE 435350177508
186.

69

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 DE 435350177508
187.

2

ROMEO DES VAUX SF POL 2005 ogier kasztanowata/167 F: Quredo
M: Gloria Des Vaux
Brak 0000000
188.

175

SACCO WLP POL 2016 wałach gniada/178 F: Bankiet
M: Sandy
brak 616007610124816
189.

21

SAUVIGNON BLANC SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CARRICK A REDE / CORRADO I
M: SCHWARZES MADCHEN / FINDUS
- -
190.

143

SILVER STAR HOL. POL 2010 klacz siwa/172 F: Legolas
M: Sunshine
Brak 105FG31
191.

104

SINGLE HOL GER 2009 wałach skarogniada/169 F: Singulord Jot
M: Kampone
brak DE421000178309
192.

142

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
brak 616009610028215
193.

171

SOFOKLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
194.

191

SOKÓŁ WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/174 F: Elekt
M: Satina
Brak 616007610090613
195.

112

SOMERTON HOL GER 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Somersby / Stakkato
M: Urte / Levisto Z
K028959 DE421000711716
196.

207

Sparta F:
M:
197.

74

STAWKA WLKP POL 2004 klacz siwa/175 F: Mer
M: Statuetka
Brak -
198.

185

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
199.

81

SWING SP POL 2012 wałach gniada/. F: Fokus
M: Siena/Placido/Animo
. .
200.

198

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
201.

110

SYNAMI WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/178 F: IGNAM
M: GAWOT
BRAK POL 007600107004
202.

75

SZAFIRA SP