Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
145 ACCEPTED 2020-11-04 07:05:09
2020-11-03 19:59:33
Krystian Starkowski ROSE STAR
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ACCEPTED 2020-11-04 07:05:11
2020-11-03 19:57:25
Krystian Starkowski RAWENA S
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
143 ACCEPTED 2020-11-03 07:13:38
2020-11-02 19:03:01
Helena Piontek JOLY'S GELLA
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
142 ACCEPTED 2020-11-03 07:13:45
2020-11-02 17:48:44
Tomasz Pawlicki MONTANA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2020-11-02 14:59:17
2020-11-02 12:45:45
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
140 ACCEPTED 2020-11-02 14:59:23
2020-11-02 12:44:17
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
139 ACCEPTED 2020-11-02 14:59:40
2020-11-02 10:34:04
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ACCEPTED 2020-11-02 14:57:55
2020-11-02 10:11:51
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
137 ACCEPTED 2020-11-02 15:01:14
2020-11-02 10:11:21
Malwina Duk FIOŁEK
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
136 ACCEPTED 2020-11-02 14:57:51
2020-11-02 10:10:45
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
135 ACCEPTED 2020-11-02 10:01:41
2020-11-02 09:57:58
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ACCEPTED 2020-11-02 10:00:35
2020-11-02 09:53:25
Ada Rój ELISA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ACCEPTED 2020-11-02 09:29:29
2020-11-02 08:50:49
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
132 ACCEPTED 2020-11-02 09:29:58
2020-11-02 08:50:22
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ACCEPTED 2020-11-02 09:30:31
2020-11-02 08:49:58
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ACCEPTED 2020-11-02 09:30:56
2020-11-02 08:49:14
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ACCEPTED 2020-11-02 09:31:25
2020-11-02 08:48:23
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
128 ACCEPTED 2020-11-02 09:32:59
2020-11-01 23:38:12
Tadeusz Paolo Sobolewski CAMORRA CORONA UNITA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ACCEPTED 2020-11-02 09:37:06
2020-11-01 21:23:15
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ACCEPTED 2020-11-02 09:38:21
2020-11-01 13:53:03
Roksana Nawrocka PENNY LANE
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
125 ACCEPTED 2020-11-02 09:41:36
2020-10-31 16:53:28
Zofia Epting RASZKA
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
124 ACCEPTED 2020-11-02 09:42:23
2020-10-31 16:39:06
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
123 ACCEPTED 2020-11-02 09:44:03
2020-10-31 06:25:05
Kornelia Smura TASIEMKA
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
122 ACCEPTED 2020-11-02 09:46:37
2020-10-30 15:31:25
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
121 ACCEPTED 2020-10-30 13:18:14
2020-10-30 10:37:27
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
120 ACCEPTED 2020-10-30 13:18:37
2020-10-30 10:36:26
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
119 ACCEPTED 2020-10-30 13:20:18
2020-10-30 09:29:13
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
118 ACCEPTED 2020-10-30 08:50:20
2020-10-30 03:45:28
Nayon Lee DUETTE B.
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 35/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ACCEPTED 2020-10-30 08:51:05
2020-10-30 03:23:09
Nayon Lee KING
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
116 ACCEPTED 2020-10-30 08:52:32
2020-10-30 03:10:50
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
115 ACCEPTED 2020-10-30 08:53:42
2020-10-30 03:02:32
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
114 ACCEPTED 2020-10-30 08:56:29
2020-10-29 22:32:48
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
113 ACCEPTED 2020-10-30 08:56:46
2020-10-29 22:31:59
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
112 ACCEPTED 2020-10-30 08:58:42
2020-10-29 22:26:04
Zuzanna Michalska MY LUCKY PENNY
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
111 ACCEPTED 2020-10-30 08:59:59
2020-10-29 16:56:17
Paulina Słoniec CZINGIS CHAN
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
110 ACCEPTED 2020-10-30 09:00:47
2020-10-29 12:52:18
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
109 ACCEPTED 2020-10-30 09:01:06
2020-10-29 12:51:53
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
108 ACCEPTED 2020-10-30 09:02:38
2020-10-29 12:11:20
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2020-10-30 09:03:13
2020-10-29 12:09:41
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ACCEPTED 2020-10-30 09:04:23
2020-10-29 10:25:59
Julia Hemmerling PENELOPE L
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2020-10-29 08:09:14
2020-10-28 22:34:18
Michał Cwajda GIBSON
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2020-10-29 08:12:05
2020-10-28 22:23:53
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
103 ACCEPTED 2020-10-29 08:13:00
2020-10-28 22:20:56
Laura Łożewska KAWIOR
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
102 ACCEPTED 2020-10-29 08:14:16
2020-10-28 22:19:29
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2020-10-29 08:15:18
2020-10-28 22:15:15
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
100 ACCEPTED 2020-11-02 09:51:16
2020-10-28 19:28:42
Amanda Spychała BRAWO
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
99 ACCEPTED 2020-10-29 08:18:05
2020-10-28 19:17:27
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2020-10-29 08:18:46
2020-10-28 19:11:54
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2020-10-29 08:20:09
2020-10-28 19:08:36
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
96 ACCEPTED 2020-11-02 23:13:05
2020-10-28 18:10:56
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
95 ACCEPTED 2020-10-29 08:23:01
2020-10-28 16:35:27
Nadia Lehmann SILVER STAR
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
94 ACCEPTED 2020-10-29 08:23:21
2020-10-28 16:35:00
Nadia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
93 ACCEPTED 2020-10-29 08:24:12
2020-10-28 16:33:47
Nadia Lehmann LEXUS
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
92 ACCEPTED 2020-10-29 08:55:01
2020-10-28 15:29:22
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
91 ACCEPTED 2020-10-29 08:55:22
2020-10-28 15:28:23
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
90 ACCEPTED 2020-10-29 12:05:18
2020-10-28 10:19:36
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
89 ACCEPTED 2020-10-29 12:06:26
2020-10-28 10:17:44
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
88 ACCEPTED 2020-10-28 07:29:07
2020-10-27 22:07:17
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
87 ACCEPTED 2020-10-28 07:30:44
2020-10-27 19:48:20
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2020-10-28 07:32:27
2020-10-27 17:49:18
Olga Karasińska PASCAL JAN-PON
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
85 ACCEPTED 2020-10-28 07:33:41
2020-10-27 17:48:07
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
84 ACCEPTED 2020-10-28 07:34:21
2020-10-27 15:15:53
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2020-10-28 07:34:45
2020-10-27 15:11:56
Weronika Siejak MAYON L
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
82 ACCEPTED 2020-10-27 12:22:54
2020-10-27 12:00:00
Hanna Kanoniczak WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
81 ACCEPTED 2020-10-27 12:23:37
2020-10-27 11:59:15
Hanna Kanoniczak IRYS
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
80 ACCEPTED 2020-10-27 12:24:06
2020-10-27 11:56:14
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
79 ACCEPTED 2020-10-27 12:25:01
2020-10-27 11:55:40
Nel Skotarczak HELABA D'INSEGOTTE
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
78 ACCEPTED 2020-10-27 11:49:58
2020-10-27 11:36:28
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
77 ACCEPTED 2020-10-27 11:50:24
2020-10-27 11:29:58
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
76 ACCEPTED 2020-10-27 11:50:42
2020-10-27 11:28:50
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
75 ACCEPTED 2020-10-27 11:51:10
2020-10-27 11:27:15
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
74 ACCEPTED 2020-10-30 09:05:41
2020-10-27 11:26:02
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
73 ACCEPTED 2020-10-30 09:06:24
2020-10-27 11:25:08
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
72 ACCEPTED 2020-10-27 10:27:09
2020-10-27 10:08:30
Natasza Rosin BLANCA K
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
71 ACCEPTED 2020-10-27 10:27:05
2020-10-27 10:04:41
Zuzanna Przybylska AIR LINE CK Z
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
70 ACCEPTED 2020-10-27 10:27:02
2020-10-27 10:03:34
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
69 ACCEPTED 2020-10-27 10:26:59
2020-10-27 10:02:53
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
68 ACCEPTED 2020-10-27 10:26:56
2020-10-27 10:02:10
Olga Patecka BOCÓ AN MHUILEANN
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
67 ACCEPTED 2020-10-26 14:46:32
2020-10-26 14:21:13
Oliwia Skwierczyńska CALIPSO
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2020-10-26 14:46:31
2020-10-26 14:19:10
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2020-10-26 14:46:28
2020-10-26 14:17:50
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
64 ACCEPTED 2020-10-26 14:46:26
2020-10-26 14:16:28
Julia Perek QUINTUS
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2020-10-26 10:10:18
2020-10-26 09:37:15
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2020-10-26 10:09:20
2020-10-26 09:36:05
Jagoda Grydziuszko WIRGINIA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2020-10-26 10:08:23
2020-10-26 09:34:41
Sylwia Barbarska CAMELIA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2020-10-26 09:32:02
2020-10-25 22:42:50
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2020-10-26 09:30:52
2020-10-25 22:41:41
Marta Pawlik MELISSE
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
58 ACCEPTED 2020-10-26 09:29:28
2020-10-25 21:39:55
Martyna Grobelny MAKS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
57 ACCEPTED 2020-11-03 07:14:12
2020-10-25 15:19:42
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
56 ACCEPTED 2020-10-26 08:45:31
2020-10-25 15:14:25
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
55 ACCEPTED 2020-10-26 08:45:33
2020-10-25 15:12:42
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
54 ACCEPTED 2020-10-26 08:43:02
2020-10-25 10:03:59
Antonina Benska ROCK
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
53 ACCEPTED 2020-10-26 08:42:11
2020-10-25 08:33:54
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
52 ACCEPTED 2020-10-26 08:42:07
2020-10-25 08:33:16
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
51 ACCEPTED 2020-10-26 08:41:05
2020-10-24 21:51:54
Joachim Włoch SID
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
50 ACCEPTED 2020-10-26 08:41:02
2020-10-24 21:50:59
January Włoch NIRMETTE
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
49 ACCEPTED 2020-10-26 08:40:01
2020-10-24 19:59:21
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
48 ACCEPTED 2020-10-24 09:36:17
2020-10-23 17:48:27
Julia Moszczyńska DANCING
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2020-11-02 14:38:05
2020-10-23 06:55:01
Nina Sokalska NIRWANA
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 35/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2020-10-23 07:22:51
2020-10-22 17:45:03
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
45 ACCEPTED 2020-10-22 13:33:30
2020-10-22 12:23:51
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
44 ACCEPTED 2020-10-22 07:18:19
2020-10-21 20:31:54
Mariusz Kleniuk BAWARIA
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2020-10-22 07:18:21
2020-10-21 20:30:11
Mariusz Kleniuk CHAVIV
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2020-10-21 07:18:32
2020-10-20 19:12:44
Zuzanna Nuckowska ROZBÓJNIK
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
41 ACCEPTED 2020-11-02 09:55:51
2020-10-20 09:39:08
Aleksandra Kępka PASJONATA POKER
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
40 ACCEPTED 2020-10-19 07:41:38
2020-10-18 16:33:12
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
39 ACCEPTED 2020-10-30 09:07:34
2020-10-18 15:28:29
Oliwia Kamińska LOPIK’S APPIE
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
38 ACCEPTED 2020-10-19 07:41:52
2020-10-18 12:31:10
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
37 ACCEPTED 2020-10-19 07:41:54
2020-10-18 09:13:15
Aleksandra Lara URWIS
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
36 ACCEPTED 2020-10-19 07:41:56
2020-10-17 09:05:46
Barbara Gronowska CRAX
  • 2x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2020-10-19 07:41:58
2020-10-17 09:03:14
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 11/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
34 ACCEPTED 2020-10-19 07:42:01
2020-10-17 09:02:17
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
33 ACCEPTED 2020-10-19 07:42:03
2020-10-17 09:01:04
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
32 ACCEPTED 2020-10-17 07:03:21
2020-10-16 17:21:18
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 31/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
31 ACCEPTED 2020-10-17 07:03:23
2020-10-16 17:18:20
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
30 ACCEPTED 2020-10-17 07:03:24
2020-10-16 17:17:06
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/120/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
29 ACCEPTED 2020-10-17 07:03:26
2020-10-16 17:16:15
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
28 ACCEPTED 2020-11-02 14:38:10
2020-10-16 13:30:17
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2020-10-16 10:19:13
2020-10-16 09:11:56
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
26 ACCEPTED 2020-10-16 10:19:15
2020-10-16 09:10:55
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
25 ACCEPTED 2020-10-26 12:06:28
2020-10-16 09:09:51
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2020-10-14 12:19:04
2020-10-14 10:11:46
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
23 ACCEPTED 2020-10-14 12:19:07
2020-10-14 08:00:48
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
22 ACCEPTED 2020-10-13 08:30:34
2020-10-13 01:13:31
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
21 ACCEPTED 2020-10-13 08:30:36
2020-10-13 01:13:19
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
20 ACCEPTED 2020-10-13 08:30:37
2020-10-13 01:12:58
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
19 ACCEPTED 2020-10-13 08:30:39
2020-10-11 23:12:20
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
18 ACCEPTED 2020-11-03 07:14:03
2020-10-08 06:50:27
Małgorzata Babczyńska LOUGH DERG MAY FLY (GATEAU HELLO DOLLY)
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
17 ACCEPTED 2020-10-08 06:58:19
2020-10-07 22:51:27
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
16 ACCEPTED 2020-10-06 07:33:32
2020-10-05 20:37:50
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
15 ACCEPTED 2020-10-06 07:33:34
2020-10-05 20:37:24
Julia Peszek LUNA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
14 ACCEPTED 2020-10-06 07:33:39
2020-10-05 18:17:30
Maja Kliś LIPO
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
13 ACCEPTED 2020-10-06 07:33:41
2020-10-05 18:16:54
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
12 ACCEPTED 2020-10-05 12:39:21
2020-10-05 12:30:57
Nina Musiał TABU
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
11 ACCEPTED 2020-10-05 12:39:26
2020-10-05 12:30:14
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
10 ACCEPTED 2020-11-04 07:02:56
2020-10-05 12:29:25
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
9 ACCEPTED 2020-11-04 07:02:50
2020-10-05 12:28:38
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
8 ACCEPTED 2020-10-05 12:39:37
2020-10-05 12:28:24
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
7 ACCEPTED 2020-10-05 12:28:01
2020-10-05 12:27:56
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
6 ACCEPTED 2020-10-05 12:27:46
2020-10-05 12:27:33
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2020-10-05 12:27:48
2020-10-05 12:27:03
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
4 ACCEPTED 2020-10-05 12:27:49
2020-10-05 12:26:46
Lila Kulesza BESSEL
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
3 ACCEPTED 2020-10-05 12:27:51
2020-10-05 12:26:24
Lila Kulesza ALF
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
2 ACCEPTED 2020-10-05 12:27:52
2020-10-05 12:25:57
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
1 ACCEPTED 2020-10-05 12:27:54
2020-10-05 12:25:40
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O038694
2. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
3. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
O057559
4. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (JM.)
O045328
5. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
6. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
7. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
----
8. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
9. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
10. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
11. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2010 (Mł.)
O051053
12. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
13. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
14. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
15. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
16. Epting Zofia SJK Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
17. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
18. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
19. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
20. Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O057257
21. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
22. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
S
O024035
23. Grydziuszko Jagoda bzpk
2009 (JM.)
O052545
24. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
25. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
S
O032196
26. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (MJ.)
O038288
27. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
28. Kamińska Oliwia KJ Michałówka
2005 (J.)
O057047
29. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
30. Kanoniczak Hanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059334
31. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
32. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
Bd
33. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
34. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
35. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
36. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
37. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
38. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
39. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
40. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (J.)
O058304
41. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
42. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
O038365
43. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
44. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
45. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
46. Kunaj Marta Pony Jumping Team By Klaudia Olejniczak
2007 (JM.)
O055708
47. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
48. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
49. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
50. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
51. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O048705
52. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
53. Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
Brak
54. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
55. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
56. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
57. Michalska Marianna KJ Sport Zamysłowo
2004 (J.)
O051143
58. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
59. Michalska Zuzanna KJ Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
brak
60. Moszczyńska Julia KNFZR Ranczo Kołata
2002 (MJ.)
O031585
61. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
62. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
63. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
64. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (JM.)
O047930
65. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (JM.)
O046352
66. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
67. Nuckowska Zuzanna Pony Jumping Team
2008 (JM.)
brak
68. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
69. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
70. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
71. Patecka Olga JUKS ABAKUS KACZYNA
2008 (JM.)
O052854
72. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
73. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
74. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
75. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
76. Peszek Julia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2009 (JM.)
O057364
77. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
78. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
79. Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
2008 (JM.)
Brak
80. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
81. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
82. Przybyła Agata Kj Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060170
83. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O052034
84. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
85. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
86. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
87. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
88. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
89. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
90. Skwierczyńska Oliwia KJ Zagórów
S
O059372
91. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
92. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
93. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
94. Sobolewski Tadeusz Paolo Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol sp. z o.o
S
XX
95. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
96. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
97. Spychała Amanda Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2005 (J.)
brak
98. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
99. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
100. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
101. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2009 (JM.)
Brak
102. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
103. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O033144
104. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
105. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
106. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
107. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
108. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
109. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059330
110. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
111. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
112. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

115

AIR LINE CK Z BELGIJSKI KUC BEL 2015 klacz gniada/kuc:149 F: Air Jordan Z
M: Capriola VD Helle
Brak 056-015-Z55820815
2.

198

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
3.

58

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
4.

99

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
K028854 826046020174914
5.

71

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
6.

192

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
7.

171

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
8.

153

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
9.

90

BAWARIA SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: Lotos hol.
M: Babilonia xx / Jape
K025465 616009600219314
10.

125

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
K030235 528019020004175
11.

149

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
12.

68

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:128 F: Tobi
M: Bella
K023005 616013610071112
13.

61

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
14.

101

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
15.

57

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
K029825 528027070012382
16.

116

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
17.

112

BOCÓ AN MHUILEANN CONNEMARA IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle
M: Riverstown Rose
Brak S3-372004100012219
18.

203

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
19.

44

BRAWO NN POL 2010 wałach tarantowata/kuc:147 F: NN
M: NN
brak -
20.

111

CALIPSO SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Carola
K023413 009640073807
21.

105

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
22.

173

CAMORRA CORONA UNITA WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/176 F: Tanos /Cantanis
M: Higiena / Napar
2x 616007610098115
23.

138

CASERES WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872
24.

18

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
25.

119

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
26.

183

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
27.

91

CHAVIV OLD GER 2015 wałach gniada/178 F: Vivant Van De Heffnick /
M: Chaccville /
brak DE 418180020115
28.

114

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K018638 616999610274010
29.

146

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
30.

126

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
K028377 528017201500590
31.

120

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
32.

36

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
33.

162

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
34.

81

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
35.

84

CRAX OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
36.

42

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
37.

159

CZINGIS CHAN MAŁOPOLSKA POL 2007 gelding bay/kuc:149 F: Hufiec
M: Czuła
007610239307 K071841
38.

166

D'ACORD DRP GER 2001 wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
39.

161

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
40.

94

DANCING Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/175 F: Noe D’Isle
M: Damnica
K028890 POL009600008408
41.

72

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
42.

157

DOMINO MK POL 2004 wałach srokata/kuc:135 F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
43.

204

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
44.

150

DUETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/mk:165 F: O Brien
M: Solo
brak 528003000806859
45.

181

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland/Cor De La Bryere
M: Warrior Queen/French Buffet
K018858 528003200906823
46.

109

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
47.

188

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:143 F: Kabaret
M: Finka
K022338 616013640106808
48.

70

FRANKENHOEH'S MYLORD KUC WALIJSKI NED 2004 stallion chestnut/kuc:131 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870 DE41010101890
49.

129

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
50.

172

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
51.

12

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 Klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
K029249 M326088
52.

165

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
53.

16

GENIUS KWPN NED 2011 wałach siwa/173 F: Zandor Z / Zeus
M: Bonita / Bal Pare
K030142 528003201109782
54.

135

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut
M: Gilette
K026695
55.

184

GINO BOY N ... POL ... wałach kasztanowata/kuc:148 F: ...
M: ...
... ...
56.

86

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
57.

196

GRANIM SP POL 2010 Wałach F: Nimroy B
M: Gracja
Brak
58.

197

GRECJA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Wesolek
M: Gracja
brak POL 013 68 00147 08
59.

199

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
60.

64

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K025571 -
61.

124

HELABA D'INSEGOTTE Belgische Rijpony POL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Dream II
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
62.

168

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
63.

144

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
64.

43

IGIEŁKA KUC POL 2001 klacz kara/kuc:111 F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
K017064 POL013640050301
65.

122

IRYS KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:130 F: Nion
M: Munbus Ilione
K030229 616013690087911
66.

93

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
67.

87

ISTI KM POL 2013 ogier srokata/mk:155 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
68.

156

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
69.

3

JINGLE BOY SP POL 2012 wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
70.

104

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
71.

189

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:147 F: Dusty
M: Joly's Silke
brak 056-011-020090147
72.

137

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
brak
73.

151

KING WESTF GER 2013 wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
74.

67

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
75.

131

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
76.

187

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
77.

182

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron/Lancer II
M: Gaja/Carry Son
K025843 POL 616009640037712
78.

200

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
79.

147

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:147 F: Nemo
M: Barako
K020887 616009640026910
80.

95

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P.
M: LADY PEGGY
K029868 POL 013 6701485 08
81.

66

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
K029202 203001925783405
82.

23

LOPIK’S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar’s Golden King
M: Lopik’s Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
83.

141

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
84.

143

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
85.

65

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:139 F: NN
M: NN
K026657 528009101178093
86.

82

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
87.

102

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
12542 013 61 02020 07
88.

152

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
89.

98

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
90.

130

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
91.

103

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
92.

118

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankenhoeh's Mylord
M: Megan B
K020303 POL 013 52 01433 08
93.

163

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
94.

76

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Mare grey/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
95.

190

MONTANA SP POL 2012 klacz kara/. F: Romeo DES Vaux
M: Miss Monroe
K024032 616009610047812
96.

158

MY LUCKY PENNY NN IRL 2005 klacz siwa/kuc:133 F: nn
M: nn
brak 372414005312031
97.

80

NANDINA KUC POL 2014 klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
K026584 616013520102614
98.

191

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
99.

178

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
Brak DE421000709116
100.

96

NIRMETTE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
11938 POL009530021508
101.

31

NIRWANA SP POL 2006 klacz kara/165 F: OLIVER
M: NIGERIA
K012282 616009540157706
102.

92

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
103.

74

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
104.

63

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:148 F: Poppings macho he.stb.266
M: Jasmijn elma estb.5354 ster pref
K030257 528018020081485
105.

56

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
106.

127

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
107.

78

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
108.

186

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. POL013610145207
109.

30

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
110.

164

PENELOPE L SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Pia Sanpia / Santos
K027531 616009610068715
111.

175

PENNY LINE KOŃ HANOWERSKI GER 2012 klacz jasnokasztanowata/175 F: Perigueux
M: Proconda
brak DE 431314305612
112.

77

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
113.

108

QUINTUS SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K029292 616009640052816
114.

142

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
115.

177

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
116.

194

RAWENA S WLKP POL 2012 klacz ciemnogniada/164 F: Grand Master
M: Rosa B
Brak 616007610009212
117.

202

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van De Groenheuvel / Vadet Van De Vondelhoeve
M: Oshy / Invisibl'e'e v/h Juxschot
K028580 056-002-P00710888
118.

100

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
119.

117

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
120.

139

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 de 435350022308 DE435350022308
121.

193

ROSE STAR WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/171 F: Casskeni ll /Cassini ll
M: Rawena S
Brak 6160076100019116
122.

132

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
123.

73

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
K027578 POL007580605505
124.

89

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
125.

60

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
126.

4

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
127.

128

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
128.

97

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
129.

145

SILVER STAR HOL. POL 2010 klacz siwa/172 F: Legolas
M: Sunshine
Brak 105FG31
130.

113

SKY LIGHT AMIGO Irish Sport Pony IRL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Parkroe Lucky Lass
M: Tynagh Miller
Brak 372414006023115
131.

107

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
K025185 009670149304
132.

180

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
K014194 POL013640083408
133.

170

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
134.

110

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato, Spartan
M: Chiara, Crazy Clasic
K029481 DE 431311905911
135.

59

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
136.

62

TABU KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: Nn
K030202 POL013610112406
137.

179

TASIEMKA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Durello Top po Durello
M: Torina po Nando
BRAK POL 013 64 00767 06
138.

167

THE DOCTOR KUC CONNEMARA IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
K027368 372100400006150
139.

79

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
140.

195

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious/Silverfox Oisin
M: Traviata/Walor
RegionalnaLKRWZJ/286/20 616013661404
141.

169

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
142.

83

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
143.

85

USTINA WESTFALSKA GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 105RA81
144.

75

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
K024184 826082001201313
145.

201

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
146.

185

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
147.

69

WENDY KUC NED 2013 Mare chestnut/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
148.

174

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
K027978 616013610186515
149.

160

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
150.

123

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
151.

136

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663
152.

121

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 Klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Oliver
M: Wildzang's Rosebird
K029122 528017201000296
153.

106

WIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
BRAK DE498560074815
154.

148

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
bon 50
Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
bon 50
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
bon 120
bon 120
Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
bon 160
Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
150
200
150
200
200
SUM:
900.00
Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
50
SUM:
50.00
Kamińska Oliwia KJ Michałówka
bon 160
Kanoniczak Hanna KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
bon 50
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
bon 50
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
bon 140
Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
Kunaj Marta Pony Jumping Team By Klaudia Olejniczak
90 cm
Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
bon 80
Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
bon 50
Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
50 cm
Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
200
100
100
250
150
SUM:
800.00
Michalska Zuzanna KJ Sport Zamysłowo
70 cm
Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
bon 50
Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
bon 140
bon 100
Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
90 cm
Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
bon 150
Perek Judyta Posadowskie TJ
bon 120
Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
80 cm
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
bon 120
Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
bon 100
Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
250
150
SUM:
400.00
Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
bon 50
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
bon 150
Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
bon 80
Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
100
SUM:
100.00
Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
150
SUM:
150.00
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
135 cm/bon 220
bon 200
Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
bon 140
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
50
100
150
130 cm/bon 200
SUM:
300.00
Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HORSEPROFI Łódź
2020-11-06
4
2020-11-06
2020-11-07
7
2020-11-08
1
DACOLINO (161)
2020-11-06
2020-11-06
1
2020-11-07
5
2020-11-08
1
Antkowiak Bartosz
Stajnia Siemowo
ARMAND (171)
2020-11-07
1
2020-11-07
9
2020-11-08
7
2020-11-08
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
ROSANNA (139)
2020-11-06
5
2020-11-06
5
2020-11-07
2
2020-11-08
5
bon 50
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-11-06
7
2020-11-07
1
2020-11-07
5
2020-11-08
14
2020-11-06
2
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
2020-11-06
2020-11-07
8
2020-11-07
2020-11-08
6
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (105)
2020-11-07
6
2020-11-07
2020-11-08
14
2020-11-08
8
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (153)
2020-11-06
15
2020-11-06
19
2020-11-07
2020-11-07
6
2020-11-08
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2020-11-07
3
2020-11-08
5
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
BENETON (68)
2020-11-06