Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
168 ACCEPTED 2020-11-19 07:12:31
2020-11-18 22:04:31
Maria Smektała WHYSKI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ACCEPTED 2020-11-19 07:12:37
2020-11-18 22:01:19
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ACCEPTED 2020-11-19 07:12:43
2020-11-18 22:00:47
Zuzanna Stróżyńska MISTY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ACCEPTED 2020-11-19 07:12:54
2020-11-18 21:59:44
Jagoda Artmańska NANNI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:00
2020-11-18 21:58:26
Jan Stróżyński MR GAYALL
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
163 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:06
2020-11-18 21:44:34
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
162 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:12
2020-11-18 21:40:07
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:17
2020-11-18 21:38:55
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:22
2020-11-18 21:37:45
Mateusz Antkowiak MELBA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
159 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:29
2020-11-18 21:37:03
Kalina Żak AMOS
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
158 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:34
2020-11-18 21:35:59
Iga Ćwiklińska NANTINE
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
157 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:40
2020-11-18 21:35:35
Kornelia Nowak MEKLAR
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:44
2020-11-18 21:33:53
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:50
2020-11-18 21:33:49
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ACCEPTED 2020-11-19 07:13:55
2020-11-18 21:33:11
Piotr Sokołowski CORNEL
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
153 ACCEPTED 2020-11-19 07:14:52
2020-11-18 21:31:54
Piotr Sokołowski SINGLE
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ACCEPTED 2020-11-19 07:14:58
2020-11-18 21:31:10
Sara Szczot CAMBIALE
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2020-11-19 07:15:14
2020-11-18 21:24:06
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ACCEPTED 2020-11-19 07:15:20
2020-11-18 21:15:47
Łukasz Machnicki BATUTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ACCEPTED 2020-11-19 07:15:26
2020-11-18 21:14:35
Zofia Naskręt SOKÓŁ
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
148 ACCEPTED 2020-11-19 07:15:32
2020-11-18 21:13:31
Zuzanna Kaczmarek GERO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
147 ACCEPTED 2020-11-19 07:15:38
2020-11-18 21:12:32
Łukasz Machnicki SOKÓŁ
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
146 ACCEPTED 2020-11-19 07:15:44
2020-11-18 20:43:26
Klaudia Olejniczak OBI IVAN
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ACCEPTED 2020-11-19 07:16:51
2020-11-18 19:56:07
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2020-11-19 07:17:23
2020-11-18 19:54:38
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2020-11-19 07:17:29
2020-11-18 19:43:50
Bogna Dopierała JUMBO JET
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ACCEPTED 2020-11-19 07:17:36
2020-11-18 19:12:32
Paulina Pierzyńska TAURUS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ACCEPTED 2020-11-19 07:17:43
2020-11-18 19:01:24
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ACCEPTED 2020-11-19 07:17:50
2020-11-18 18:17:58
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2020-11-19 07:18:48
2020-11-18 17:57:20
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ACCEPTED 2020-11-19 07:11:37
2020-11-18 17:56:41
Tomasz Pawlicki AJAX KP
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ACCEPTED 2020-11-19 07:18:55
2020-11-18 17:56:08
Karolina Kozakiewicz IL PASSA CALIDAD
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
136 ACCEPTED 2020-11-19 07:20:29
2020-11-18 17:04:55
Barbara Kornacka GERO
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ACCEPTED 2020-11-19 07:21:45
2020-11-18 17:03:44
Anna Jamsheer BATUTA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
134 ACCEPTED 2020-11-19 07:22:45
2020-11-18 16:52:44
Anna Stasiak CHARLOTTA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ACCEPTED 2020-11-19 07:22:54
2020-11-18 16:52:08
Szymon Stasiak VIMCI L
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ACCEPTED 2020-11-18 13:28:12
2020-11-18 13:10:34
Tomasz Pawlicki HEROS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ACCEPTED 2020-11-18 13:28:13
2020-11-18 13:09:58
Tomasz Pawlicki CORDINO
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ACCEPTED 2020-11-18 13:08:38
2020-11-18 13:05:16
Tomasz Pawlicki MONTANA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ACCEPTED 2020-11-18 13:05:50
2020-11-18 12:26:14
Wiktoria Łukaszyk CAMPARI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ACCEPTED 2020-11-18 12:32:56
2020-11-18 12:24:42
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ACCEPTED 2020-11-18 12:32:02
2020-11-18 12:20:22
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ACCEPTED 2020-11-18 12:31:58
2020-11-18 12:19:56
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ACCEPTED 2020-11-18 11:54:51
2020-11-18 11:37:06
Marcin Rachwal HEARTBREAKER-R
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ACCEPTED 2020-11-18 11:54:55
2020-11-18 11:35:33
Marcin Rachwal BANITA-SZ
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ACCEPTED 2020-11-18 11:54:58
2020-11-18 11:34:27
Wojtek Wesołek FIESTA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2020-11-18 11:55:00
2020-11-18 11:33:34
Alicja Wesołek ARKA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ACCEPTED 2020-11-18 10:45:12
2020-11-18 10:45:00
Karolina Bartkowiak SEKRETARIAT W
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ACCEPTED 2020-11-18 10:45:10
2020-11-18 10:43:01
Matylda Dominiak WANDAL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ACCEPTED 2020-11-18 10:41:24
2020-11-18 10:41:15
Juliette Van Dijk B-KASIA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ACCEPTED 2020-11-18 10:38:47
2020-11-18 10:37:45
Małgorzata Filipiak BONNIE
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2020-11-18 10:38:49
2020-11-18 10:36:25
Nina Konarska MUSTANG
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ACCEPTED 2020-11-18 10:38:50
2020-11-18 10:35:08
Maja Konarska QUITANO
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ACCEPTED 2020-11-18 10:38:54
2020-11-18 10:33:32
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ACCEPTED 2020-11-18 10:38:55
2020-11-18 10:32:36
Daria Przybyła BOBI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2020-11-18 10:38:57
2020-11-18 10:29:31
Maria Jarczyńska HOŁEK
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ACCEPTED 2020-11-18 10:38:58
2020-11-18 10:27:42
Weronika Pawlicka CHILI
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ACCEPTED 2020-11-18 10:22:03
2020-11-18 09:35:58
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2020-11-18 10:20:32
2020-11-18 09:34:17
Paula Jeziorek NANOU VAN HET SCHAECK
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2020-11-18 10:22:01
2020-11-18 09:34:08
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
108 ACCEPTED 2020-11-18 10:20:36
2020-11-18 09:27:14
Paula Jeziorek CENTADA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2020-11-18 08:07:13
2020-11-18 07:13:41
Zofia Epting RASZKA
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
106 ACCEPTED 2020-11-18 08:09:58
2020-11-18 07:11:56
Natalia Sydow COLUCCI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2020-11-18 08:09:51
2020-11-18 07:11:20
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2020-11-18 07:07:39
2020-11-17 22:18:56
Szymon Stasiak BRYZA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2020-11-18 07:07:13
2020-11-17 22:17:13
Natalia Łazik CALIFORNIA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2020-11-18 07:06:54
2020-11-17 22:16:37
Zofia Marciniak SKIPPER
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2020-11-18 07:06:34
2020-11-17 22:15:40
Oliwia Leboda RAMZES
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2020-11-18 07:06:20
2020-11-17 22:14:09
Amelia Biczyńska NILUS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
99 ACCEPTED 2020-11-18 07:02:10
2020-11-17 21:01:04
Michał Tomikowski MATEA-G
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2020-11-18 07:02:18
2020-11-17 20:25:53
Mia Kudłaszyk MATADOR
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2020-11-18 07:02:24
2020-11-17 20:25:06
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2020-11-18 07:02:33
2020-11-17 20:23:41
Natalia Sołoducha FRYZKA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2020-11-18 07:05:57
2020-11-17 19:22:26
Sara Paliga JOHNNY WALKER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2020-11-18 07:02:52
2020-11-17 17:52:56
Maria Kulik CETYNIAN
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2020-11-18 07:02:59
2020-11-17 17:31:15
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-18 07:03:05
2020-11-17 16:40:14
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2020-11-18 07:05:19
2020-11-17 16:28:49
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2020-11-18 07:03:16
2020-11-17 16:23:18
Julia Rzepka HABER
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2020-11-18 07:03:21
2020-11-17 16:22:55
Karolina Ziętkiewicz BRETON VS WOJTEK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2020-11-18 07:03:25
2020-11-17 16:15:02
Oliwia Migdałek NORTA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2020-11-17 15:08:33
2020-11-17 14:57:11
Agata Matela QUALITY BOY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2020-11-17 13:33:57
2020-11-17 13:23:44
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2020-11-18 07:04:13
2020-11-17 12:47:34
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2020-11-17 13:09:21
2020-11-17 12:46:47
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2020-11-17 11:57:08
2020-11-17 11:47:40
Roksana Gąda HAMLET
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2020-11-17 11:57:12
2020-11-17 11:47:31
Angelika Osińska BOLS
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2020-11-17 11:27:26
2020-11-17 11:10:48
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2020-11-17 11:26:36
2020-11-17 11:01:28
Małgorzata Szczepańska - Kalak TAURUS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2020-11-17 10:34:54
2020-11-17 10:32:31
Amelia Tórz OMAR
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2020-11-17 10:26:56
2020-11-17 10:25:34
Pola Tórz ROLAND
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2020-11-17 10:16:13
2020-11-17 09:36:08
Marika Walkowiak MIRAŻ
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
76 ACCEPTED 2020-11-17 10:16:14
2020-11-17 09:31:49
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ACCEPTED 2020-11-17 10:16:15
2020-11-17 09:30:57
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2020-11-17 07:09:53
2020-11-16 23:18:12
Adrian Kujawa NYGUS
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2020-11-17 07:09:57
2020-11-16 22:22:53
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:00
2020-11-16 22:22:22
Renata Trynka CALITO J
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:04
2020-11-16 22:21:46
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:07
2020-11-16 22:21:10
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:09
2020-11-16 22:20:24
Olga Pawlaczyk LESTE D'EMMA
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
68 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:12
2020-11-16 21:19:26
Nikola Góralska KAIR
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:15
2020-11-16 20:20:00
Zuzanna Cichorek GOLDIKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:18
2020-11-16 20:19:13
Emilia Skrzeczkowska WIKA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:22
2020-11-16 19:44:53
Julia Krasucka GIRARD
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:25
2020-11-16 19:01:41
Agata Kołodziej ONYKS
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
63 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:28
2020-11-16 16:53:57
January Włoch NIRMETTE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:31
2020-11-16 16:52:36
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:34
2020-11-16 16:07:15
Gabrysia Jóźwiak GENTILA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:36
2020-11-16 16:06:34
Gabrysia Jóźwiak ROKSANA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2020-11-16 13:53:36
2020-11-16 13:49:46
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2020-11-16 13:53:39
2020-11-16 12:21:31
Zofia Wnęk CARLA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2020-11-16 11:45:12
2020-11-16 11:15:57
Weronika Pachura FIESTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2020-11-16 11:45:16
2020-11-16 11:12:26
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2020-11-16 11:45:19
2020-11-16 11:11:49
Roksana Pachura ARKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2020-11-18 11:55:07
2020-11-16 10:34:51
Monika Majorczyk KOBI
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2020-11-16 10:01:19
2020-11-16 09:44:59
Kinga Łąkowska BONDUELA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2020-11-16 10:02:03
2020-11-16 09:27:30
Julia Górska NORMAN
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2020-11-16 07:17:45
2020-11-16 01:42:10
Zuzanna Połczyńska COELENHAGE'S SALLY
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2020-11-16 07:17:49
2020-11-15 22:25:01
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2020-11-16 07:17:53
2020-11-15 22:02:12
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
48 ACCEPTED 2020-11-16 07:17:57
2020-11-15 21:55:13
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:00
2020-11-15 20:43:34
Agnieszka Derebecka MORGAN - P
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2020-11-18 07:03:32
2020-11-15 18:37:07
Weronika Jazikowska G-CASALLA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:08
2020-11-15 18:00:13
Michał Kowalski LIVIA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:11
2020-11-15 17:43:50
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:21
2020-11-15 17:43:08
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:24
2020-11-15 17:41:41
Antonina Kucharska PASJONATA LISA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:28
2020-11-15 14:55:37
Maja Nowakowska ANKA
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
40 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:31
2020-11-15 13:54:44
Mieszko Dąbrowski BELLA CORIANO
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:36
2020-11-15 13:13:55
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:42
2020-11-15 12:09:52
Maciej Piasecki MORGAN-P
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:45
2020-11-15 12:08:04
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:48
2020-11-14 18:24:24
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:51
2020-11-14 17:54:15
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2020-11-16 07:18:55
2020-11-14 17:49:23
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2020-11-17 07:10:39
2020-11-14 17:27:54
Laura Kalak FILEMON
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2020-11-16 07:19:02
2020-11-14 15:16:44
Zofia Wawrzyniak CENNA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2020-11-17 16:24:26
2020-11-14 11:02:46
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-17 16:25:11
2020-11-14 11:01:52
Ada Rój ELISA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2020-11-14 11:02:33
2020-11-14 10:10:00
Malwina Flejszman WENA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2020-11-14 07:38:33
2020-11-13 21:45:32
Lena Markiewicz LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2020-11-16 07:19:07
2020-11-13 21:43:33
Urszula Klajbor TUNGARIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2020-11-14 07:38:40
2020-11-13 19:21:51
Mia Krol PIPI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2020-11-13 14:49:52
2020-11-13 13:43:39
Zofia Sęba WENA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2020-11-13 13:15:15
2020-11-13 13:01:40
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2020-11-13 13:15:23
2020-11-13 12:47:06
Natalia Szczepaniak BLANCHET BLANC
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2020-11-13 13:15:27
2020-11-13 12:03:41
Oliwia Sobocka ZANDORELLA K Z
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2020-11-13 10:43:18
2020-11-13 10:11:06
Marta Brzezińska CEZARY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2020-11-18 14:52:16
2020-11-13 09:35:54
Kinga Kurek GRANIM
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2020-11-13 09:58:24
2020-11-13 09:06:23
Aleksandra Lara APIS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2020-11-13 08:11:30
2020-11-13 08:08:18
Weronika Siejak MAYON L
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2020-11-13 08:11:31
2020-11-13 08:06:23
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2020-11-13 07:15:58
2020-11-12 22:31:26
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2020-11-18 10:12:39
2020-11-12 19:04:13
Aleksandra Hołderna KEN
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2020-11-13 07:16:02
2020-11-12 18:54:24
Maja Heleniak ROZBÓJNIK
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2020-11-13 07:16:04
2020-11-12 18:31:46
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2020-11-12 15:28:57
2020-11-12 13:21:55
Adrianna Czerniejewska MONTE
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2020-11-12 11:49:16
2020-11-12 11:16:53
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2020-11-12 11:49:18
2020-11-12 11:15:25
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2020-11-12 11:49:22
2020-11-12 08:57:52
Marta Wilczyńska ROZBÓJNIK
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2020-11-12 07:57:03
2020-11-11 20:27:20
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2020-11-12 07:57:06
2020-11-11 19:13:05
Julia Gęstwa WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2020-11-12 07:57:11
2020-11-11 16:33:15
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2020-11-12 07:57:17
2020-11-11 16:32:37
Marta Baran TINO
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
4 ACCEPTED 2020-11-12 07:57:24
2020-11-11 13:07:41
Nikola Słomińska LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2020-11-12 07:57:26
2020-11-10 21:06:04
Kaja Litka TANGANIKA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2020-11-10 08:11:52
2020-11-08 21:23:21
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2020-10-23 07:23:42
2020-10-17 11:13:39
Natalia Morawska P.CEZARY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
2. Antkowiak Mateusz Stajnia Siemowo
S
Brak
3. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
4. Artmańska Jagoda Stajnia Siemowo
2010 (Mł.)
Brak
5. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
6. Baran Marta LKJ Mieczownica
S
Brak
7. Bartkowiak Karolina Niezrzeszony
S
2
8. Bebejewska Zuzanna
9. Biczyńska Amelia KJ stobno
2008 (JM.)
-
10. Błaszkowiak Agata Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
11. Borowska Amelia BPK
2003 (J.)
O040737
12. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
13. Brzezińska Marta Majątek Rogalin
2001 (MJ.)
brak
14. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
15. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
Brak
16. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
17. Czarnecka Adriana bpk
2012 (Mł.)
0060102
18. Czerniejewska Adrianna KJ Agroturystyka-Oleńka Węgielnia
2008 (JM.)
Brak
19. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
20. Dachtera Barbara RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
brak
21. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
22. Derebecka Agnieszka Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
O042885
23. Dominiak Matylda Niezrzeszony
2003 (J.)
1
24. Dopierała Bogna KJ Fimmel Team
2005 (JM.)
Brak
25. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
26. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
27. Epting Zofia SJK Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
28. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
29. Filipiak Małgorzata kj Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O060382
30. Flejszman Malwina brak
2007 (JM.)
brak
31. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
32. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
O039091
33. Gąda Roksana Ranczo Grotniki
2009 (Mł.)
brak
34. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
35. Gęstwa Julia Bpk
2005 (JM.)
brak
36. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O037779
37. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
38. Górska Julia Stajnia-owa
2009 (Mł.)
brak
39. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
40. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
41. Grzywacz Aleksandra RIO GRANDE Krosinko
2000 (MJ.)
Brak
42. Heleniak Maja brak
2009 (Mł.)
brak
43. Hołderna Aleksandra bpk
2004 (J.)
Brak
44. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
45. Jamsheer Anna Stajnia Rotmistrz
2009 (Mł.)
Brak
46. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
47. Jarczyńska Maria JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
brak
48. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
49. Jazikowska Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
O024749
50. Jeziorek Paula Bpk.
S
O034245
51. Jóźwiak Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
52. Kaczmarek Zuzanna Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
53. Kalak Laura JUKS Mieczewo
2009 (Mł.)
O059300
54. Klajbor Urszula Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2007 (JM.)
brak
55. Kołodziej Agata bpk
S
LZRWZJ/3425/20
56. Konarska Maja JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
57. Konarska Nina JKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
brak
58. Kornacka Barbara Stajnia Rotmistrz
S
Brak
59. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
60. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
61. Kowalski Michał Gold Team Mieczewo
S
Brak
62. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
63. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O034631
64. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (Mł.)
brak
65. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
66. Kucharska Antonina bpk
2008 (JM.)
O054887
67. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
68. Kujawa Adrian Brak
S
Brak
69. Kulik Maria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
70. Kunaj Marta Pony Jumping Team By Klaudia Olejniczak
2007 (JM.)
O055708
71. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
72. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
73. Leboda Oliwia KJ Stobno
2011 (Mł.)
brak
74. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
75. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
76. Łazik Natalia Stobno
2006 (JM.)
Brak
77. Łukaszyk Wiktoria KJ Atrium Swarzędz
S
O038253
-
78. Machnicki Łukasz Stajnia Rotmistrz
S
Brak
79. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
80. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
81. Marciniak Zofia Stobno
2012 (Mł.)
Brak
82. Markiewicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (Mł.)
brak
83. Matecka Helena
84. Matecka Maria
85. Matela Agata bpk
S
brak
86. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
87. Migdałek Oliwia Bpk
2003 (J.)
Brak
88. Morawska Natalia Majątek Rogalin
2007 (JM.)
brak
89. Naskręt Zofia Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
90. Nowak Kornelia OJ Kalina
2005 (JM.)
.
91. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
92. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
93. Olejniczak Klaudia Pony Jumping Team
S
Brak
94. Osińska Angelika Brak
S
Brak
95. Pachura Roksana King Boguszynek
2002 (J.)
brak
96. Pachura Weronika King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
97. Paliga Sara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O035528
98. Pawlaczyk Olga Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (JM.)
O056581
99. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
100. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
101. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
102. Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008912
103. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
104. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
105. Pliszkiewicz Pola
106. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
107. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo
108. Połczyńska Zuzanna Stajnia O. W. A.
2008 (JM.)
Brak
109. Przybyła Daria JKS Gold Team Mieczewo
2009 (Mł.)
brak
110. Rachwal Marcin Stajnia Trzcieliny
S
brak
111. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
112. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
113. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
114. Rzepka Julia niezrzeszony
2004 (J.)
brak
115. Sęba Zofia -
2003 (J.)
brak
116. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
117. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O035330
118. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
119. Słomińska Nikola BPK
2004 (J.)
-
120. Słomka Joanna Harmony Club
S
O009627
121. Smektała Maria Stajnia Siemowo
2006 (JM.)
Brak
122. Sobocka Oliwia Stajnia Pasja
2008 (JM.)
brak
123. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
124. Sołoducha Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
125. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
126. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
127. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
128. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
129. Stróżyńska Agata JSK Gold Team Świątniki
2003 (J.)
28376/17
130. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
131. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2009 (Mł.)
Brak
132. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
133. Stróżyński Jan Stajnia Siemowo
S
Brak
134. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
135. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
136. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
137. Szczepaniak Natalia Stajnia prywatna
2004 (J.)
Brak
138. Szczepańska - Kalak Małgorzata JUKS Mieczewo
S
Brak
139. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
brak
140. Tórz Amelia brak
2003 (J.)
brak
141. Tórz Pola brak
2008 (JM.)
brak
142. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
143. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
144. Trojanowicz Zuzanna KJ A.T Horses
145. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
146. Van Dijk Juliette JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
bak
147. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
148. Walkowiak Marika Ranczo Grotniki
2003 (J.)
brak
149. Wawrzyniak Zofia Pony Jumping Team
2009 (Mł.)
brak
150. Wesołek Alicja Stajnia King Bogszynek
2009 (Mł.)
brak
151. Wesołek Wojtek Stajnia King Boguszynek
2010 (Mł.)
brak
152. Wilczyńska Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (Mł.)
brak
brak
153. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
154. Wnęk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
155. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
156. Zgrabka Michał Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
157. Ziała Aleksandra
158. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
159. Ziętkiewicz Karolina Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
160. Ziółkowska Julia KJ A.T Horses
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

6

,,, F:
M:
2.

91

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Correro /
M: Anna-Shila /
K029767 616009640053216
3.

150

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
4.

162

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
5.

58

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: 3321 Acorn
M: Csokika
K016698 HUN K MF032560000
6.

39

APIS KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors/Kumys
M: Antalya Borderi/O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
7.

104

ARES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K029498 616999570218513
8.

142

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak
9.

71

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak POL 007 61 00838 08
10.

160

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
11.

136

B-KASIA TYP SZLACHETNY POL 2005 klacz gniada/kuc:126 F: BAFAR
M: Bonanza
brak 616 999 61 02538
12.

57

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
brak pol 013670095101
13.

140

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
14.

171

BATUTA SP POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: Orańczyk
M: Bianka
Brak POL 009611169504
15.

59

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
16.

102

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Gabon /
M: Miss Barneby /
brak -
17.

70

BISQUIT R SP POL 2008 klacz gniada/166 F: Hetman /
M: Boliwia / Hejnał
K015436 POL009530067208
18.

42

BLANCHET BLANC HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Barcley
M: Bonita
Brak DE421000712616
19.

55

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
K029107 82601508032F
20.

133

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
21.

77

BOLIWIA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
22.

97

BOLS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/164 F: Barito
M: Sara
Brak Brak
23.

67

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:130 F: Krotosz
M: Banitka I
Brak 616013610294206
24.

129

BONNIE KUC GBR 2016 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
11 826073001853764
25.

113

BRETON VS WOJTEK WLKP POL 2005 wałach gniada/kuc:155 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
26.

121

BRYZA SP POL . klacz kara/. F: .
M: .
. .
27.

191

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
28.

120

CALIFORNIA HAN POL 2016 Klacz gniada/163 F: It’s Me Du Mesnil /
M: Centa ll /
brak DE418180334216
29.

76

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
30.

169

CAMBIALE . POL 2014 wałach gniada/165 F: ...
M: .
. .
31.

202

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/168 F: Canturo
M: Lusina Z
K028820 056015Z55758314
32.

145

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
K015813 POL009610061705
33.

166

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
34.

1

Caoriccio F:
M:
35.

2

Carell ZR F:
M:
36.

73

CARLA SP POL 25.04.2010 klacz siwa/162 F: Emar
M: Case
- -
37.

41

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
Brak Brak
38.

180

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
39.

199

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz F: Toffi
M: Culiko
brak
40.

66

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz cremello/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 POL 013610044207
41.

126

CENTADA OLD POL 2011 klacz gniada/170 F: Centadel
M: Wonneke
K022330 DE418184054311
42.

109

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Kara Shar
M: Cetyna
brak 616POL13009616A
43.

40

CEZARY SP POL 2006 wałach gniada/170 F: Kurant
M: Piksela
K013093 POL0096100
44.

127

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
45.

182

CHARLOTTA HOL POL . klacz gniada/. F: Caretino
M: .
. .
46.

135

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
47.

49

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada F: Wiwaldi /
M: Cara /
K025378 616009610181812
48.

115

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
K028377 528017201500590
49.

50

COELENHAGE'S SALLY WALIJSKI NED 2003 klacz siwa/kuc:124 F: Castellau VIP
M: Coelenhage's Sanne
Brak Brak
50.

75

COLBERT DES GREZ SELLE FRANÇAIS FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant de Semilly
M: Tzara des Grez
LKGRPZJ/224/20 12243847U
51.

124

COLUCCI Słoweński Gorącokrwisty SLO 2007 wałach gniada/164 F: Condor /
M: Salvagge /
K028911 703001082150407
52.

9

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
53.

60

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Contendus / Contender
K016480 616009610140710
54.

149

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/. F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
55.

167

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
56.

132

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
57.

201

Dani F:
M:
58.

72

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
59.

99

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
60.

146

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
61.

189

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
62.

86

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
63.

110

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
64.

47

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland/Cor De La Bryere
M: Warrior Queen/French Buffet
K018858 528003200906823
65.

19

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
66.

90

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
67.

28

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata/169 F: Pluspunk /
M: Espoir /
K015198 616009510101906
68.

152

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
69.

141

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:115 F: Hertz
M: Fasada
brak
70.

69

FIESTA KUC POL 2007 klacz kara/kuc:110 F: hertz
M: Fasada
brak POL 013 61 01992 07
71.

16

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik/Orkisz
M: Fraszka
K017561 POL 013610073406
72.

107

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
73.

108

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak -
74.

15

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito
M: Quo Vados I
Brak DE421000102214
75.

37

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
76.

35

GAPPE LOUP KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan
M: Linda
Brak 528003201105770
77.

154

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
78.

87

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
79.

173

GERO WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/168 F: Romeo
M: Gestika
Brak 616007610004312
80.

128

GINO BOY N ... POL ... wałach kasztanowata/kuc:148 F: ...
M: ...
... ...
81.

83

GIRARD SP POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
82.

81

GOLDIKA SP POL 2001 klacz siwa/170cm F: LAMBADO / LEVANTOS II
M: GIRLSA / GRACIOSO
K008027 .
83.

143

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
84.

38

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
85.

186

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
86.

112

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
87.

96

HAMLET WLKP. POL 2005 wałach gniada/159 F: Harwest
M: Baśka
brak 009610172505
88.

64

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 wałach gniada/mk:155 F: Lapis /
M: H'lotka /
brak 616007610105214
89.

139

HEARTBREAKER-R SP POL 2015 wałach kasztanowata/185 F: Cassiliano
M: Herzele
K028998 DE 473730215215
90.

148

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/. F: Bajou Du Rouet
M: Hipnoza
K011425 POL009610128007
91.

159

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
92.

134

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
93.

181

IL PASSA CALIDAD HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Euphoria
Brak 0
94.

198

Ilco F KUC POL 2002 stallion F: Ilco
M: Ewiwa Eksponat
95.

101

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
K029583 616006580807509
96.

98

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
97.

78

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
98.

151

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Janabella / Royal Court
K029441 616009610087012
99.

179

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Czad
M: Janabela
Brak 616009610087012
100.

116

JOHNNY WALKER SP POL 2011 Wałach siwa/180 F: Browar
M: Jonika
K020237 616009610076711
101.

177

JUMBO JET SP POL 2011 wałach gniada/mk:160 F: Le Voltaire /
M: Jędrusia /
brak 616009680069311
102.

80

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
brak 616009640071614
103.

8

KARNAVAL HDH KWPN POL 2015 wałach siwa/167 F: Cream On Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
104.

24

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
105.

52

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
106.

33

KEN TINKER POL 2010 wałach srokata/mk:155 F: Bono
M: Kaya
brak 616 013 54 00642 10
107.

17

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
108.

5

Kosma F:
M:
109.

48

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron/Lancer II
M: Gaja/Carry Son
K025843 POL 616009640037712
110.

188

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
111.

79

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
112.

54

LIVIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: -
M: -
Brak -
113.

26

LLANIDAN CRAFTSMAN WELSH PONY COB POL 2013 wałach gniada/mk:146 F: Gwenllan Bossy
M: Brynithon Morwena
Brak 826046010095844
114.

195

LOLLA HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
115.

56

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
116.

192

LUCKY DREAM PONY NED 2006 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
brak 104NM25
117.

29

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
118.

190

Luksor F:
M:
119.

45

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:131 F: YSSELVLIEDTS KYAN
M: MOELTRYFAN BESWICK
brak 528019020003782
120.

7

Maciuś F:
M:
121.

197

Magic I KUC POL 1997 gelding F: nn
M: nn
122.

111

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
123.

106

MATADOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
brak -
124.

105

MATEA - G WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
brak
125.

36

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
126.

164

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
127.

161

MELBA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/178 F: Barito
M: Melodia
Brak POL 007610030106
128.

89

MIRAŻ SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Rulon
M: Majka
brak 616999610134813
129.

155

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616999611206600
130.

185

Moneta F:
M:
131.

200

Montana F:
M:
132.

147

MONTANA P SP POL 2012 klacz kara/. F: Romeo DES Vaux
M: Miss Monroe
K024032 616009610047812
133.

31

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 Wałach inna/kuc:133 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
134.

53

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/174 F: Corleone Z
M: Malezja
K030294 POL 009 67 00112 05
135.

61

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/172 F: Corleone Z
M: Malezja
PZJ K030294 POL 009 67 00112 05
136.

157

MR GAYALL SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Gayall
M: Melodia
Brak 616007610080216
137.

130

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo
M: Malina
brak 616 013 610051109
138.

165

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
139.

156

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
140.

125

NANOU VAN HET SCHAECK BWP POL 2013 klacz gniada/169 F: Nonstop
M: Gin Tonic De Muze
K030386 056002W00305785
141.

163

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
142.

123

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
Brak DE421000709116
143.

117

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
K019292 DE421000406811
144.

85

NIRMETTE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
11938 POL009530021508
145.

170

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
146.

68

NORMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
brak POL 009 64 00863 08
147.

114

NORTA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Salamon/Darco
M: Norina/Turnus Quirinus
K028082 616009640019414
148.

74

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
Brak 616009610209910
149.

174

OBI IVAN KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 2016
150.

194

Olivier F:
M:
151.

93

OMAR SP POL 2006 wałach siwa/162 F: Evento
M: Olimpia
brak 009610004806
152.

84

ONYKS SP POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania /
LKRWZJ/4566/20 616009610086210
153.

175

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
154.

65

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616098200226852
155.

20

P.CEZARY Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/168 F: Kurant
M: Piksela
K013093 POL009610029606
156.

144

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
157.

193

Pasjonata Lisa KUC WAL. GER 2008 mare siwa/127 F: Wollings Lion King
M: Tijd Vlijts Lavendel
K011681 POL013610131408
158.

46

PIPI TYP KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
brak 616999610261305
159.

22

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
160.

100

QUALITY BOY WESTFALSKA POL 2007 wałach gniada/163 F: Consolidator
M: Quality
Brak DE 441411785007
161.

131

QUITANO Holsteiner Warmblut POL 2021 wałach gniada/168 F: Quidamderevel
M: Vasalia
brak DE 421000109112
162.

118

RAMZES WALIJSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
163.

122

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
164.

51

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
165.

88

ROKSANA SP POL 2005 klacz gniada/172 F: Rafir /
M: -
brak -
166.

92

ROLAND ŚLĄSKA POL 2011 wałach gniada/163 F: Lotos
M: Riposta
brak 61600868002271
167.

30

ROZBÓJNIK TYP KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:126cm F: NN
M: NN
brak 616098200131581
168.

34

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616098200131581
169.

3

Rum F:
M:
170.

138

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K027718 6160099610155614
171.

4

Sexmisja F:
M:
172.

168

SINGLE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
173.

119

SKIPPER KUC POL . wałach kasztanowata/kuc:. F: .
M: .
Brak Brak
174.

172

SOKÓŁ WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/174 F: Elekt
M: Satina
Brak 616007610090613
175.

176

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
176.

27

TANGANIKA SP POL 2004 klacz gniada/172 F: Arak I
M: Tosca
Brak 009611090604
177.

178

TAURUS WLKP POL 2007 wałach skarogniada/178 F: Domestos/Emetyt
M: Tradycja
Brak Brak
178.

94

TAURUS WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach skarogniada/178 F: Domestos
M: Tradycja
Brak POL 007610060407
179.

25

TINO WLKP. POL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Harwest
M: Tara
Brak X
180.

184

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
181.

62

TOLEDO SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
182.

158

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
183.

14

TUNGARIA Pełna Krew Angielska POL 2014 klacz siwa/165 cm F: Safety Wire
M: Turbia
brak 616POL14008320T
184.

187

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
185.

183

VIMCI L SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Con spirito R
M: Viva Madonna
Brak -
186.

137

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
187.

95

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
K029258 616009610032713
188.

44

WENA SP POL 2002 klacz gniada/163 F: Bujak
M: Wera
K020797 POL009611205402
189.

63

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak
190.

153

WHYSKI HAFLINGER POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Willord De Voroux
M: Wilma
Brak 013530166506
191.

82

WIKA WLKP POL 2016 klacz gniada/163 F: Libero A / Landcapitol
M: Warta / Cameron
K029963 616007610039216
192.

32

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: Brak
M: Brak
Brak 616999662046608
193.

23

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
194.

103

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
brak
195.

43

ZANDORELLA K Z ZANGERSHEIDE POL 2002 klacz gniada/165 F: Zandor Z
M: Cinderella
brak POL40544
196.

21

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
197.

196

Zeus F:
M: