Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 13:44:29
2020-06-04 13:06:23
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 07:12:33
2020-06-03 22:53:57
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 07:12:37
2020-06-03 21:03:23
Karolina Bartoszek LUCKY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 07:15:38
2020-06-03 16:07:23
Michał Klatkiewicz LOUIS
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 15:56:11
2020-06-03 15:24:02
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 15:56:13
2020-06-03 15:21:17
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 11:54:28
2020-06-03 11:04:31
Piotr Bąk CALDERON-K
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 11:54:04
2020-06-03 10:11:54
Sara Bernat PASJONATA REI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 11:53:59
2020-06-03 10:05:10
Kasia Małysz SMERF
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 11:53:22
2020-06-03 09:26:33
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 11:53:18
2020-06-03 09:24:00
Oliwia Wierzbowska CHALONO DMEERS Z
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:30
2020-06-03 08:26:21
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:34
2020-06-03 08:07:05
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:37
2020-06-03 00:22:20
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:41
2020-06-02 22:49:19
Iwona Sitowska KANADA
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:44
2020-06-02 21:56:10
Alicja Poprawa SAWANA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:47
2020-06-02 21:00:03
Marta Kubacka POWER
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:50
2020-06-02 20:56:44
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:54
2020-06-02 20:53:33
Laura Gaworczak NADIR
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:54:58
2020-06-02 20:51:36
Aleksander Libera PTYŚ
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:02
2020-06-02 20:47:56
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:06
2020-06-02 20:13:01
Milena Wiśniewska CARPATHIA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:14
2020-06-02 18:52:34
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:16
2020-06-02 16:44:38
Katarzyna Akerman PIEC
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:20
2020-06-02 16:37:01
Jagoda Perlicjan FLIN
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:25
2020-06-02 15:45:36
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:30
2020-06-02 15:44:27
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 08:55:34
2020-06-02 15:35:43
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 12:12:38
2020-06-02 12:10:52
Zuzanna Michniak HOLSZTYN
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 12:06:17
2020-06-02 12:06:12
Zuzanna Michniak DUMKA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 12:06:02
2020-06-02 11:04:31
Kinga Matusik PORTER
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 12:06:06
2020-06-02 10:53:41
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 12:06:08
2020-06-02 08:32:42
Agnieszka Adamczak COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:58:27
2020-06-01 18:41:49
Laura Walicka LIWIA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:58:29
2020-06-01 18:28:25
Michał Klatkiewicz GREEN DAY
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:58:31
2020-06-01 17:42:29
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 12:06:10
2020-06-01 16:11:12
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:58:34
2020-06-01 16:10:52
Barbara Gronowska CRAX
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:58:36
2020-06-01 16:01:55
Martyna Kamińska SARA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:58:37
2020-06-01 16:01:18
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 13:55:28
2020-06-01 10:57:05
Kalina Żak MAXSIMUS
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 09:28:35
2020-06-01 07:22:08
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:55:43
2020-05-31 22:01:53
Filip Laskowski L.FOLID GLOD RYAL K
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:55:49
2020-05-31 21:58:25
Filip Laskowski QUINTUS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:55:53
2020-05-31 21:55:45
Filip Laskowski KORIN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:55:57
2020-05-31 19:31:55
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:02
2020-05-31 19:29:55
Joanna Kopania SOFKA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:06
2020-05-31 12:58:56
Małgorzata Filipiak WANDAL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:10
2020-05-31 12:53:15
Roksana Matuszewska HABER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:14
2020-05-31 11:35:19
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:18
2020-05-31 11:32:25
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 07:13:22
2020-05-30 21:15:52
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:27
2020-05-30 15:19:47
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:31
2020-05-29 21:53:58
Iwona Sitowska JOHNNY BRAVO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:35
2020-05-29 21:48:58
Dawid Wojciechowski LUIS FIGO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:38
2020-05-29 21:29:11
Zofia Budzyńska DIARADOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:42
2020-05-29 21:27:43
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:46
2020-05-29 17:26:02
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:49
2020-05-29 17:25:48
Jakub Stróżyński AMOS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:52
2020-05-29 17:25:34
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:55
2020-05-29 17:25:17
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:56:57
2020-05-29 17:24:58
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:57:00
2020-05-29 17:24:33
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:57:08
2020-05-29 17:24:17
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 06:57:12
2020-05-29 17:23:42
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 15:49:50
2020-05-29 14:43:39
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 15:49:51
2020-05-29 11:30:26
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 15:49:53
2020-05-29 10:12:12
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 15:49:54
2020-05-29 08:40:57
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:07
2020-05-28 22:21:35
Julia Perek IMBIR
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:11
2020-05-28 22:20:31
Judyta Perek TAZINA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:15
2020-05-28 22:19:30
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:21
2020-05-28 22:05:00
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:24
2020-05-28 21:52:58
Antoni Śliwiński ROXY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:27
2020-05-28 21:52:38
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:31
2020-05-28 21:52:37
Agnieszka Krysiak NAWOJKA
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:34
2020-05-28 21:42:20
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:37
2020-05-28 21:15:38
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:40
2020-05-28 21:15:08
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:43
2020-05-28 21:14:38
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:46
2020-05-28 21:14:12
Dominika Henzel LITTLE JOE 1
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:51
2020-05-28 21:13:16
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:30:59
2020-05-28 21:12:05
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:31:05
2020-05-28 21:07:21
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:31:10
2020-05-28 21:06:10
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:31:13
2020-05-28 20:47:33
Alessandra Walkowska HERR CATOO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:31:16
2020-05-28 20:42:51
Zosia Handke LIZAK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:31:20
2020-05-28 20:15:01
Pola Rynowiecka LATINA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:31:24
2020-05-28 20:13:39
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:31:28
2020-05-28 20:12:35
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:00
2020-05-28 18:56:25
Dawid Wojciechowski GIEJELIE FOMIA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:03
2020-05-28 18:55:32
Iwona Sitowska LOTUS - TREN
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:05
2020-05-28 18:54:56
Iwona Sitowska WENESA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 07:33:10
2020-05-28 18:54:15
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 08:49:56
2020-05-27 14:32:36
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 14:46:09
2020-05-25 10:33:47
Weronika Siejak MAYON L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 14:46:12
2020-05-25 10:32:44
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 14:46:45
2020-05-22 11:25:07
Alina Dziamska PEGAZ
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-05-20 11:15:04
2020-05-20 06:21:14
Joanna Krzyżostaniak EMBARGO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-05-20 11:15:09
2020-05-20 06:20:53
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-05-20 11:15:12
2020-05-20 06:20:25
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 14:46:47
2020-05-20 06:20:04
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-05-20 11:15:18
2020-05-19 16:37:12
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Akerman Katarzyna Brak
2003 (J.)
Brak
3. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
4. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
7. Bartoszek Karolina Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2002 (J.)
brak
8. Bernat Sara Kj Szumawa
2007 (JM.)
brak
15152277
9. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
10. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
11. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
12. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
13. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
14. Derengowska Martyna KJ WSH Equifirst
2004 (J.)
O048511
15. Dziamska Alina brak
2003 (J.)
brak
16. Filipiak Małgorzata niezrzeszony
2003 (J.)
brak
17. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
18. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak
2003 (J.)
brak
19. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin Turek
S
O033062
20. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
S
O024035
21. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
22. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
23. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
24. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
25. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
26. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
27. Jórga Andrzej Fundacja Kaczyna
2002 (J.)
00000
28. Kamińska Martyna St. KJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
29. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
30. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
31. Klatkiewicz Michał LKS Sokół SJ Kunowo
S
O028234
32. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
33. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
34. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
35. Kowalska Magdalena bpk
2003 (J.)
O050148
36. Krysiak Agnieszka brak
2002 (J.)
brak
37. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
38. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
39. Kubacka Marta bpk
2002 (J.)
O047188
40. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
,
41. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
42. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
0021513
43. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
44. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
45. Małysz Kasia Kj Julia Rejciowa
2004 (J.)
brak
6668766
46. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
47. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
48. Matusik Kinga LKS CWAŁ POZNAŃ
2004 (J.)
Brak
49. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
50. Michniak Zuzanna brak
1999 (MJ.)
brak
51. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
52. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
53. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
54. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
55. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
56. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
57. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
58. Perlicjan Jagoda Brak
2008 (JM.)
O057694
59. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
60. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
61. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
62. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
63. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
64. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
65. Simińska Joanna bpk
S
O043295
66. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
67. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
68. Śliwiński Antoni Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
Brak
69. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia S.S. Jakubów
S
O033679
70. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
71. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
72. Stróżyńska Zuzanna Stajnia Siemowo
2019 (Mł.)
Brak
73. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
74. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
75. Szeszycki Wojciech BPK
76. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
77. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
78. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
79. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
80. Walicka Laura Ludowy Klub Sportowy Sokół - Sekcja Jeździecka Kunowo
2008 (JM.)
Brak
81. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
82. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O030575
83. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
84. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
85. Wiśniewska Milena Brak
S
Brak
86. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
87. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
88. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (J.)
O037404
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

ACORRERO SP POL 2016 Wałach siwa/172 F: Correro
M: Anna- Shila
Xx Xx
2.

81

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
3.

80

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
4.

136

August F:
M:
5.

54

BASCONIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: ULCO
M: BONITA
. 616007610269707
6.

11

Beatrice KUC SWE 1994 mare F: NN
M: NN
7.

124

CALDERON-K SP POL 2011 Wałach gniada/171 F: Calido I
M: Classic Velvet Brown
brak
8.

98

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
9.

6

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
10.

112

CARPATHIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Orient
M: Czita
Brak 616007610155714
11.

42

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
12.

114

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
13.

50

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
brak
14.

118

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
15.

4

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
16.

120

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
brak brak
17.

104

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311 105AT49
18.

34

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
19.

12

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
20.

121

CHICHA MINT BRAK GER 2015 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
brak brak
21.

97

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
22.

96

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
23.

8

Concorde F:
M:
24.

102

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
brak
25.

133

Corky F:
M:
26.

30

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
27.

26

CRAX OLDENBURSKA GER 2012 Wałach gniada/170 F: Contendros
M: Casha
K021980 DE 418184000212
28.

92

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
29.

61

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
30.

44

DASSILIO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio
M: Dumka
K021258 616009520045712
31.

78

DIARADOS OLD POL 2016 Wałach kara/mk:150 F: Diarado /
M: Rosa /
brak DE418184230016
32.

135

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
33.

99

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz inna/164 F: NN
M: NN
brak brak
34.

55

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
35.

27

EMBARGO WLKP POL 2016 Ogier gniada/174 F: Rulon
M: Elżunia
Xx Xx
36.

29

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
37.

86

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
38.

38

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
39.

116

FLIN HUCULSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/kuc:145 F: Progres
M: Ferstina
brak 616 012 64 00652 15
40.

130

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
41.

66

FOLID KWPN POL 2016 Wałach gniada/162 F: xxxxxx
M: xxxxxx
BRAK xxxx
42.

43

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
43.

32

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
44.

87

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
K002593 POL999610014194
45.

64

GERONIMO KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
Brak 528003201110280
46.

56

GIEJELIE FOMIA KWPN POL 2011 Klacz siwa/175 F: BUGATTI VDL
M: TIEJELIE FOMIA
0000 0000
47.

91

GREEN DAY DSP GER 2015 Wałach gniada/176 F: Czorneboh / Colestus
M: Gwen / Graf Top
K026824 DE455878558215
48.

3

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
49.

72

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
50.

125

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
K023645 616009670015713
51.

74

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
52.

126

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Hebe / Bajou Du Rouet
K023646 616009670015913
53.

51

HERR CATOO WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoo
M: Himera
Brak
54.

82

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
55.

103

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
56.

100

HOLSZTYN KONIK POLSKI POL 2008 Wałach inna/mk:145 F: Parwus
M: Hendela
brak POL 011 61 01729 08
57.

48

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
58.

79

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
59.

36

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
K015024 POL009610017308
60.

62

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
61.

94

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/mk:155 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
62.

127

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: skar /
M: Jarla / Luron
K018823 POL009690014809
63.

73

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
64.

132

Jarmillo L F:
M:
65.

76

JOHNNY BRAVO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/160 F: C
M: A
000000 00000
66.

105

KANADA PKSP POL 2016 Klacz gniada/173 F: COLOX CUP
M: KASANDRA
0000 0000
67.

68

KORIN PKSP POL 2016 Wałach kasztanowata/163 F: Wolf's Panter
M: Klara
brak 616009680076116
68.

134

Kosow Cool Lady F:
M:
69.

41

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/164 F: Cassilio
M: Kobra
K023579 616007610063713
70.

25

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
71.

53

LATINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K022255 616009610092111
72.

7

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
73.

2

Leipzig-Star F:
M:
74.

131

Lenn Slam L F:
M:
75.

46

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
76.

90

LIWIA MAŁY KOŃ POL 2014 Klacz gniada/mk:145 F: Trzy po Trzy
M: Laguna
Brak 616013640080014
77.

52

LIZAK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
78.

119

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
79.

10

LOLLA S HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
80.

57

LOTUS- TREN KWPN POL 2016 Wałach gniada/165 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide
123456 000000
81.

129

LOUIS HAN GER 2013 Wałach gniada/172 F: Levisonn / Levisto
M: Carmen / Contender
K023776 DE431310360713
82.

128

LUCKY WIELKOPOLSKI POL 2015 Wałach gniada/165 F: kalmet
M: -
brak 616007610028415
83.

63

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
84.

77

LUIS FIGO SP POL 2015 Wałach siwa/173 F: Corleolord L
M: Luisa 15
0000 0000
85.

69

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
86.

89

MAXSIMUS NN POL Nn Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak
87.

31

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
88.

1

Moneta F:
M:
89.

109

NADIR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Colox Cup
M: Newada
3536/19 61600760055513
90.

85

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
91.

35

NAWOJKA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: CAROLUS I
M: NIMFA
brak 616007610087014
92.

49

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
93.

111

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Leoville
M: Nestia S
brak 616 009 52 00365 13
94.

123

PASJONATA REI KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
95.

33

PEGAZ SP POL 2006 Wałach kara F: Endemit /
M: Pola /
brak
96.

115

PIEC HUCULSKA POL 2014 Wałach bułana/kuc:135/13 F: Natan
M: Plamka
Brak Brak
97.

95

PORTER WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/178 F: Denar
M: Poetyka
Brak 00761080806
98.

107

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
99.

110

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Song
M: Plamka
brak 009 53 01600 06
100.

45

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
101.

59

QUICK PRESTIGE HOLST POL 2014 Wałach gniada/166 F: Quvee Prestige
M: Pelagia
0000 00000
102.

67

QUINTUS PKSP POL 2016 Wałach kasztanowata/161 F: Vulkan L
M: Quiana 3
brak 616009640052816
103.

40

ROXY CZES.GOR POL 2007 Klacz gniada/174 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
104.

113

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
105.

93

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:138 F: ***
M: ***
*** ***
106.

106

SAWANA TYP SZLACHETNY POL 2015 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999661381815
107.

9

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
108.

122

SMERF KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach gniada/kuc:130 F: Samuraj
M: Samolindia
brak brak
109.

70

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Ormuz /
M: Sofia /
K023281 616009610105513
110.

108

SOJUSZNIK POL 2013 Wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
111.

117

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
112.

84

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
113.

37

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
K017257 616013680114308
114.

83

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
115.

39

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada/- F: Loran /
M: Wonne XII / Landgraf I
K025374 DE421000011904
116.

47

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
117.

5

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
118.

71

WANDAL WLKP. POL 2006 Wałach srokata/160 F: nn
M: nn
brak brak
119.

75

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
brak 616009610032713
120.

58

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
616009619975213 616009619975213
121.

88

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 Klacz gniada/mk:brak F: Cityboy R
M: Zazula
brak brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2020-06-07
2020-06-07
Akerman Katarzyna
Brak
PIEC (115)
2020-06-06
2020-06-06
4
2020-06-07
2020-06-07
Antkowiak Bartosz
Stajnia Siemowo
ARMAND (80)
2020-06-07
1
2020-06-07
7
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
2020-06-07
1
2020-06-07
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2020-06-06
25
2020-06-06
5
Bartoszek Karolina
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
LUCKY (128)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
2020-06-06
19
2020-06-06
27
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2020-06-06
23
2020-06-07
3
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
HANGA (74)
2020-06-06
4
2020-06-06
2
100
Dąbrowska Marta
bpk
2020-06-06
10
2020-06-06
13
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
UTASZA (47)
2020-06-06
7
2020-06-06
6
IELVE (48)
2020-06-06
1
200
2020-06-06
2
200
Derengowska Martyna
KJ WSH Equifirst
August (136)
2020-06-07
1
Dziamska Alina
brak
PEGAZ (33)
2020-06-06
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (96)
2020-06-06
20
2020-06-06
Gaworczak Laura
Stajnia Siostry Stańczak
NADIR (109)
2020-06-06
6
2020-06-06
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin Turek
2020-06-06
29
2020-06-06
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
CRAX (26)
2020-06-06
14
2020-06-06
25
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (102)
2020-06-07
4
2020-06-07
2
100
Grzegorz Karolina
bpk
2020-06-06
20
2020-06-07
2020-06-06
1
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
LIZAK (52)
2020-06-06
3
2020-06-06
1
2020-06-07
1
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2020-06-06
32
2020-06-06
10
2020-06-06
22
2020-06-06
16
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
2020-06-06
1
2020-06-07
8
2020-06-06
1
150
2020-06-07
6
LOLLA S (10)
2020-06-06
1
2020-06-07
1
150
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2020-06-06
2020-06-06
1
2020-06-07
4
2020-06-07
12
Jórga Andrzej
Fundacja Kaczyna
2020-06-07
15
2020-06-07
Kamińska Martyna
St. KJ Gronówka
SARA (93)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
2020-06-07
1
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
2020-06-06
1
2020-06-07
9
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2020-06-06
29
2020-06-06
14
Klatkiewicz Michał
LKS Sokół SJ Kunowo
2020-06-06
15
2020-06-06
28
2020-06-07
9
2020-06-07
2
150
Klatkiewicz Michał
SJ Kunowo
LOUIS (129)
2020-06-06
26
2020-06-06
2020-06-07
17
2020-06-07
18
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (117)
2020-06-06
9
2020-06-06
CHACARTA (118)
2020-06-06
8
2020-06-06
1
250
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2020-06-06
15
2020-06-06
19
SOFKA (70)
2020-06-06
21
2020-06-06
Kowalska Magdalena
bpk
SOJUSZNIK (108)
2020-06-07
2
2020-06-07
Krysiak Agnieszka
brak
NAWOJKA (35)
2020-06-06
2020-06-06
2020-06-07
5
2020-06-07
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
CHANTEL (12)
2020-06-06
9
2020-06-06
2
150
EMBARGO (27)
2020-06-07
12
2020-06-07
12
2020-06-07
1
2020-06-07
7
2020-06-06
3
50
2020-06-06
3
100
Kubacka Marta
bpk
POWER (107)
2020-06-07
2020-06-07
Kupijaj Dominika
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2020-06-06
23
2020-06-06
13
2020-06-07
1
2020-06-07
12
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
FOLID (66)
2020-06-06
13
2020-06-06
13
QUINTUS (67)
2020-06-06
13
2020-06-06
24
KORIN (68)
2020-06-06
13
2020-06-06
21
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
PTYŚ (110)
2020-06-06
13
2020-06-06
15
2020-06-06
4
2020-06-06
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2020-06-06
11
2020-06-07
5
Victor (5)
2020-06-06
2020-06-07
16
2020-06-06
2020-06-07
11
2020-06-06
31
2020-06-07
4
Donau VDL (135)
2020-06-07
6
Matusik Kinga
LKS CWAŁ POZNAŃ
PORTER (95)
2020-06-07
1
2020-06-07
11
Matuszewska Roksana
Niezrzeszony
HABER (72)
2020-06-06
1
2020-06-06
4
Michniak Zuzanna
brak
DUMKA (99)
2020-06-07
2020-06-07
2
HOLSZTYN (100)
2020-06-07
1
2020-06-07
1
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
Corky (133)
2020-06-06
3
2020-06-06
17
2020-06-07
12
2020-06-07
6
2020-06-06
23
2020-06-06
2020-06-07
1
200
2020-06-07
1
250
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2020-06-06
8
2020-06-06
8
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (39)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
Perek Judyta
Posadowskie TJ
TAZINA (37)
2020-06-06
13
2020-06-06
2
FIDŻI (38)
2020-06-06
2020-06-06
21
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (36)
2020-06-06
24
2020-06-06
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (88)
2020-06-06
3
2020-06-06
4
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Moneta (1)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
3
2020-06-07
1
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
SAWANA (106)
2020-06-07
3
2020-06-07
1
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (53)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
1
2020-06-07
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
EFRON (55)
2020-06-06
30
2020-06-06
2020-06-07
14
2020-06-07
3
100
Simińska Joanna
bpk
2020-06-07
7
2020-06-07
5
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
2020-06-06
1
2020-06-06
3
2020-06-07
1
2020-06-07
3
2020-06-06
22
2020-06-06
27
2020-06-07
10
2020-06-07
8
KANADA (105)
2020-06-06
2
2020-06-06
2
2020-06-06
18
2020-06-06
21
2020-06-07
13
2020-06-07
19
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
2020-06-06
7
2020-06-06
24
Śliwiński Antoni
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
ROXY (40)
2020-06-06
10
2020-06-06
2020-06-07
16
2020-06-07
17
2020-06-06
12
2020-06-06
16
2020-06-07
2020-06-07
7
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Stajnia S.S. Jakubów
JANTAR (127)
2020-06-06
5
2020-06-06
3
150
Stefański Konrad
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (49)
2020-06-06
5
2020-06-07
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
TSUNAMI (83)
2020-06-07
2
2020-06-07
4
2020-06-07
1
2020-06-07
13
Stróżyńska Zuzanna
Stajnia Siemowo
FERRARI (86)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-06
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
AMOS (81)
2020-06-07
7
2020-06-07
7
HESTER (82)
2020-06-07
3
50
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (94)
2020-06-06
13
2020-06-06
14
2020-06-07
5
2020-06-07
10
Szeszycki Wojciech
BPK
2020-06-06
11
2020-06-06
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (79)
2020-06-06
28
2020-06-06
18
Trzewiczyńska Elwira
JKS Fer Więckowice
CEKIN L (50)
2020-06-06
25
2020-06-06
1
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2020-06-06
12
2020-06-06
17
2020-06-06
11
2020-06-06
12
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (103)
2020-06-06
9
2020-06-06
6
Walicka Laura
Ludowy Klub Sportowy Sokół - Sekcja Jeździecka Kunowo
LIWIA (90)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
1
2020-06-07
1
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-06-06
16
2020-06-06
2020-06-07
14
2020-06-07
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2020-06-06
18
2020-06-06
7
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
HAJLATINO (125)
2020-06-06
20
2020-06-06
26
HEBERTINO (126)
2020-06-06
19
2020-06-06
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-06
17
Wiśniewska Milena
Brak
CARPATHIA (112)
2020-06-07
1
2020-06-07
7
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
2020-06-07
2020-06-07
2
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2020-06-06
2020-06-06
4
2020-06-07
15
2020-06-07
7

Number of Riders: 88

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 2 350.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl