Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
129 ACCEPTED 2020-12-03 07:05:54
2020-12-02 22:17:51
Julia Hewusz BERGAMO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
128 ACCEPTED 2020-12-03 07:05:28
2020-12-02 22:10:17
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ACCEPTED 2020-12-03 07:01:42
2020-12-02 21:51:15
Martyna Szott MELODY
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ACCEPTED 2020-12-03 07:01:48
2020-12-02 20:46:49
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ACCEPTED 2020-12-03 07:01:54
2020-12-02 20:46:27
Lena Skorniak PORTO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ACCEPTED 2020-12-03 07:02:08
2020-12-02 20:46:05
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2020-12-03 07:02:16
2020-12-02 19:32:48
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
122 ACCEPTED 2020-12-03 07:02:24
2020-12-02 19:29:03
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ACCEPTED 2020-12-03 07:04:46
2020-12-02 18:40:08
Marcin Rachwał HEARTBREAKER-R
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ACCEPTED 2020-12-03 07:04:49
2020-12-02 18:38:40
Marcin Rachwał BANITA-SZ
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ACCEPTED 2020-12-03 07:02:45
2020-12-02 15:56:54
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ACCEPTED 2020-12-02 15:34:19
2020-12-02 15:26:01
Wiktoria Łukaszyk CAMPARI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ACCEPTED 2020-12-02 15:08:03
2020-12-02 15:00:41
Zuzanna Kwasiżur AMELIA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ACCEPTED 2020-12-02 14:01:33
2020-12-02 13:19:55
Julia Michalak BLANKA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2020-12-02 14:01:35
2020-12-02 13:06:00
Klara Grześkowiak APLA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ACCEPTED 2020-12-02 11:02:59
2020-12-02 10:42:24
Aleksandra Waczyńska KORA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ACCEPTED 2020-12-02 10:25:37
2020-12-02 10:20:36
Aleksandra Grodzka PUMA BIS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ACCEPTED 2020-12-02 10:25:34
2020-12-02 10:18:58
Szymon Grodzki PUMA BIS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ACCEPTED 2020-12-02 11:02:40
2020-12-02 10:15:44
Wiktoria Błachowiak TUNIS
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ACCEPTED 2020-12-02 10:24:06
2020-12-02 10:15:20
Hanna Jachimowicz CHIVAS DARCO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2020-12-02 10:23:34
2020-12-02 10:14:58
Gniewko Jachimowicz HUGO BOSS L
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2020-12-02 10:23:02
2020-12-02 10:14:21
Martyna Kulińska FIGARO
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ACCEPTED 2020-12-02 09:10:12
2020-12-02 08:29:14
Nel Skotarczak KARIKA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2020-12-02 09:10:13
2020-12-02 08:28:38
Nel Skotarczak ORCHID'S TARINA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2020-12-02 07:30:19
2020-12-02 07:12:35
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ACCEPTED 2020-12-02 07:29:54
2020-12-02 07:11:42
Daria Niemczyk CARLOS
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2020-12-02 07:28:08
2020-12-02 00:46:17
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2020-12-02 07:19:32
2020-12-02 00:34:51
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ACCEPTED 2020-12-02 07:19:38
2020-12-02 00:20:44
Kacper Suchomski EULAMAR
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
100 ACCEPTED 2020-12-03 07:03:43
2020-12-01 23:07:40
Karolina Kozakiewicz IL PASSA CALIDAD
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2020-12-03 07:03:47
2020-12-01 23:02:44
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2020-12-02 07:14:03
2020-12-01 22:05:13
Sonia Werwińska TRISTAN
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
97 ACCEPTED 2020-12-02 07:28:28
2020-12-01 21:18:37
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2020-12-02 07:13:54
2020-12-01 20:16:52
Małgorzata Filipiak BONNIE
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2020-12-02 07:13:47
2020-12-01 20:16:21
Karolina Bartkowiak SEKRETARIAT W
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2020-12-02 07:13:42
2020-12-01 20:15:50
Matylda Dominiak WANDAL
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2020-12-02 07:13:32
2020-12-01 20:06:53
Marcysia Biernaczyk KARINKA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
92 ACCEPTED 2020-12-02 07:13:27
2020-12-01 20:06:04
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2020-12-02 07:13:18
2020-12-01 20:05:36
Marcysia Biernaczyk TIFI
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2020-12-02 07:27:20
2020-12-01 20:03:01
Anna Piwońska POPEYE OPTIMUS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2020-12-02 07:27:25
2020-12-01 20:02:07
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2020-12-02 07:13:02
2020-12-01 19:50:41
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ACCEPTED 2020-12-02 07:12:57
2020-12-01 19:49:08
Maria Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2020-12-02 07:29:35
2020-12-01 16:41:09
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2020-12-02 07:12:46
2020-12-01 16:39:59
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2020-12-02 07:29:01
2020-12-01 16:39:18
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2020-12-02 07:29:18
2020-12-01 16:38:05
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2020-12-02 07:07:22
2020-12-01 16:17:18
Magdalena Wygrała CRAZY QUEEN
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2020-12-01 13:21:34
2020-12-01 13:07:30
Paulina Wachowiak LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ACCEPTED 2020-12-01 11:58:07
2020-12-01 11:42:04
Kalina Żak AMOS
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2020-12-01 11:58:02
2020-12-01 11:41:07
Maria Smektała WHYSKI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2020-12-01 11:57:56
2020-12-01 11:40:41
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2020-12-01 11:57:53
2020-12-01 11:37:26
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2020-12-01 11:57:50
2020-12-01 11:37:03
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2020-12-01 11:57:46
2020-12-01 11:36:35
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2020-12-01 11:57:42
2020-12-01 11:36:08
Katarzyna Siniecka KLARA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2020-12-01 11:57:39
2020-12-01 11:35:42
Julia Kowalska PALMA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ACCEPTED 2020-12-01 11:33:05
2020-12-01 11:06:47
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2020-12-01 11:33:36
2020-12-01 10:36:15
Debora Figiel EMARYN
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2020-12-01 07:33:36
2020-11-30 22:30:15
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ACCEPTED 2020-12-01 07:33:38
2020-11-30 14:40:51
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2020-12-01 07:33:41
2020-11-30 14:40:19
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2020-12-01 07:33:48
2020-11-30 14:34:12
Maja Nowakowska ANKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2020-11-30 12:51:39
2020-11-30 12:39:08
Aleksandra Hołderna KEN
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2020-11-30 12:49:11
2020-11-30 12:10:03
Łukasz Krajewski ZŁOTY RUBIN
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2020-11-30 11:11:57
2020-11-30 11:04:00
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2020-11-30 10:46:27
2020-11-30 10:15:52
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2020-11-30 09:50:14
2020-11-30 09:11:33
Michał Remisz ROCO AK
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:10
2020-11-29 19:09:20
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:12
2020-11-29 16:31:38
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:14
2020-11-29 15:52:45
Kinga Kurek GRANIM
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2020-11-30 09:50:16
2020-11-29 14:29:07
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:17
2020-11-29 13:30:21
Oliwia Skwierczyńska CALIPSO
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
56 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:03
2020-11-29 13:11:04
Bogna Dopierała JUMBO JET
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:07
2020-11-28 21:10:17
Antoni Śliwiński L - FABIA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:11
2020-11-28 21:08:18
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:15
2020-11-28 19:24:47
Zofia Undrych TORRES EWITA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:19
2020-11-28 19:22:59
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:23
2020-11-28 17:17:07
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:26
2020-11-28 17:14:07
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:30
2020-11-28 14:34:17
Julia Gallas FIESTA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:33
2020-11-28 14:31:26
Maja Szelerska ARKA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:37
2020-11-28 14:26:23
Roksana Pachura ARKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:40
2020-11-28 14:25:58
Weronika Pachura FIESTA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2020-11-29 13:15:44
2020-11-28 11:16:38
Adrianna Czerniejewska MONTE
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2020-11-30 12:30:08
2020-11-28 01:27:04
Damian Krajewski LUCKY DEVIL
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2020-11-30 12:30:04
2020-11-28 01:25:02
Damian Krajewski WANESSA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2020-11-29 13:16:02
2020-11-28 01:21:41
Łukasz Krajewski CONVERTUS
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-30 12:07:02
2020-11-28 01:20:04
Łukasz Krajewski CHACORRADO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2020-11-27 07:01:25
2020-11-26 21:59:49
Łukasz Wasilewski LORDY P
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2020-11-27 07:01:30
2020-11-26 21:57:51
Michał Kruś LOUK HBC
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2020-11-27 07:01:31
2020-11-26 21:57:24
Miłosz Frąckowiak LUCKY M
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2020-11-27 07:01:33
2020-11-26 21:56:42
Miłosz Frąckowiak LUCIANO
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2020-11-27 07:01:35
2020-11-26 21:55:42
Martyna Derengowska HOLLISTER
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2020-11-27 07:01:38
2020-11-26 21:54:38
Martyna Derengowska AUGUST
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2020-11-26 15:18:50
2020-11-26 15:11:41
Łukasz Krajewski KNIGHT RIDER Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2020-11-30 12:30:30
2020-11-26 14:41:47
Łukasz Krajewski ESCUELA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2020-11-26 14:49:20
2020-11-26 14:40:52
Łukasz Krajewski CLARA BELLA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2020-11-26 14:49:21
2020-11-26 14:39:57
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2020-12-01 07:35:06
2020-11-26 14:32:22
Łukasz Krajewski CARYZMA ;MK"
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2020-11-26 13:23:26
2020-11-26 12:46:19
Joanna Krzyżostaniak KALINA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2020-11-26 13:23:28
2020-11-26 12:43:08
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2020-11-26 07:15:52
2020-11-25 21:47:40
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2020-11-26 07:15:53
2020-11-25 21:47:04
Mieszko Dąbrowski BELLA CORIANO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2020-11-26 07:15:55
2020-11-25 20:28:46
Oliwia Migdałek NORTA
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2020-11-26 07:15:56
2020-11-25 20:27:58
Paulina Białas WARSONI
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2020-11-26 07:15:58
2020-11-25 20:16:08
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2020-11-25 11:46:40
2020-11-25 09:15:44
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-25 09:01:32
2020-11-24 21:18:21
Anna Bondziul BEOWULF
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-25 09:01:33
2020-11-24 14:33:36
Zosia Handke FIGARO
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
19 ACCEPTED 2020-11-25 09:01:35
2020-11-24 14:33:05
Katarzyna Kaźmierczak TWIST
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
18 ACCEPTED 2020-11-25 09:01:37
2020-11-24 14:32:24
Katarzyna Kaźmierczak INSEL
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2020-12-03 07:03:54
2020-11-24 12:27:30
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2020-11-24 12:08:53
2020-11-22 21:07:05
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2020-11-24 12:08:55
2020-11-22 13:21:46
Martyna Duda ARABELLA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2020-11-24 12:08:58
2020-11-22 10:57:29
Leticja Wallicht INDIA
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
13 ACCEPTED 2020-11-24 12:09:00
2020-11-22 00:36:58
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ACCEPTED 2020-11-20 14:53:52
2020-11-19 22:32:50
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2020-11-20 14:53:54
2020-11-19 22:11:27
Amelia Krych SELDI-H
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2020-12-02 07:06:42
2020-11-18 23:19:07
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
9 ACCEPTED 2020-11-18 15:06:15
2020-11-18 14:19:07
Natalia Nowak CALINKA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2020-11-18 15:06:16
2020-11-18 14:18:32
Malwina Stronczyńska HUG ME
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2020-11-26 14:27:27
2020-11-18 14:17:53
Zosia Boińska HABIBI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2020-11-18 15:06:20
2020-11-18 14:16:59
Zuzanna Bartkowiak STAWKA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2020-11-18 14:01:17
2020-11-18 13:57:33
Maja Gazda CONTESSA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2020-11-14 07:39:18
2020-11-13 16:26:19
Zofia Plewińska CRAZY QUEEN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2020-11-14 07:39:19
2020-11-13 16:25:24
Marianna Ławniczak LIBERAŁ
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2020-11-13 14:49:34
2020-11-12 17:20:42
Małgorzata Krysiak NAWOJKA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2020-11-13 14:49:36
2020-11-12 17:19:57
Agnieszka Krysiak KASTOR
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
2. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
3. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
4. Bartkowiak Karolina Niezrzeszony
S
2
5. Bartkowiak Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
6. Białas Paulina Bpk
2006 (JM.)
brak
7. Błachowiak Wiktoria KJ Liljówka
S
O033261
8. Błaszkowiak Agata Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
9. Boińska Zosia bpk
2002 (J.)
Brak
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
12. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
13. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
14. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O012869
15. Czerniejewska Adrianna KJ Agroturystyka-Oleńka Węgielnia
2008 (JM.)
Brak
16. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
17. Dachtera Barbara RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
brak
18. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
19. Dej Kamila Stajnia Stawiska
S
O052954
20. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
21. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
22. Dominiak Matylda Niezrzeszony
2003 (J.)
1
23. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
24. Duda Martyna Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
25. Figiel Debora Brak
2003 (J.)
Brak
26. Filipiak Małgorzata kj Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O060382
27. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
28. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
29. Gallas Julia Stajnia King Boguszynek
2010 (Mł.)
brak
30. Gazda Maja Stajnia Zamysłowo
2005 (JM.)
brak
31. Grodzka Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
2005 (JM.)
brak
32. Grodzki Szymon KJ Liljówka Stęszewko
S
brak
33. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wielkopolski
2002 (J.)
brak
34. Grześkowiak Klara Niezrzeszony
2011 (Mł.)
12
35. Grzywacz Aleksandra RIO GRANDE Krosinko
2000 (MJ.)
Brak
36. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
37. Hewusz Julia brak
2008 (JM.)
brak
38. Hildebrańska Nicole BPK
2007 (JM.)
brak
39. Hoffmann Natalia KJ Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
40. Hołderna Aleksandra bpk
2004 (J.)
Brak
41. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
42. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
43. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
44. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
45. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
46. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
47. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
brak
48. Kowalska Julia Stajnia Siemowo
2005 (JM.)
Brak
49. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
50. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
51. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
52. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
53. Kruś Michał KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
brak
54. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O047591
55. Krysiak Agnieszka brak
2002 (J.)
brak
56. Krysiak Małgorzata brak
S
brak
57. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
58. Kulińska Martyna KJ Liljówka
2011 (Mł.)
Brak
59. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
60. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
61. Lisik Julia brak
2005 (JM.)
brak
62. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
63. Ławniczak Marianna Kj Olmet-Ostspeed Ostrów Wielkopolski
2005 (JM.)
brak
64. Łukaszyk Wiktoria KJ Atrium Swarzędz
S
O038253
-
65. Mamys Marta NF Championstud
2008 (JM.)
brak
66. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
O047328
67. Migdałek Oliwia Bpk
2003 (J.)
Brak
68. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
69. Nowaczyk Liliana
70. Nowak Natalia bpk
S
Brak
71. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
72. Pachura Roksana King Boguszynek
2002 (J.)
brak
73. Pachura Weronika King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
74. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
75. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
76. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
77. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
78. Plewińska Zofia Kj Olmet-Ostspeed Ostrów Wielkopolski
2004 (J.)
O059568
79. Polaszek Robert Stajnia NF Championstud
80. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo
81. Rachwał Marcin KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
S
Brak
82. Remisz Michał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
0028882
83. Siniecka Katarzyna Stajnia Siemowo
2005 (JM.)
Brak
84. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
85. Skorniak Lena A.T Horses
2011 (Mł.)
Brak
86. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O049131
87. Skwierczyńska Oliwia KJ Zagórów
S
O059372
88. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
89. Smektała Maria Stajnia Siemowo
2006 (JM.)
Brak
90. Sołtysiak Zuzanna NF Champion STUD
91. Stobińska Cécille Klub Sportowy Kawalkada
2010 (Mł.)
Brak
92. Stronczyńska Malwina bpk
2007 (JM.)
brak
93. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
94. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
95. Suchomski Kacper Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2003 (J.)
O045533
96. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wielkopolski
2005 (JM.)
brak
97. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
98. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
99. Undrych Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
100. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
101. Wachowiak Paulina Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
0036990
102. Waczyńska Aleksandra KJ Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
-
103. Wallicht Leticja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (JM.)
0032656
104. Werwińska Sonia KJ Kalumet Boszkowo
S
brak
105. Wichniarek Barbara Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O044554
106. Włodarczak Eliza
107. Włodarczak Klaudia
108. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
109. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
110. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

52

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Correro /
M: Anna-Shila /
K029767 616009640053216
2.

23

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
3.

129

AMELIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Larron /
M: Anna-Shila /
brak -
4.

99

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
5.

4

Angara F:
M:
6.

89

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: 3321 Acorn
M: Csokika
K016698 HUN K MF032560000
7.

128

APLA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
8.

38

ARABELLA KUC POL 2013 klacz izabelowata/kuc:130 F: Nero
M: Angel V. Vennehoeve
Brak 616098100057730
9.

151

Aragano DRP GER 2003 wałach gn./147 F: Aragon N
M: Laura Bouquet
K008228 457000318603
10.

70

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak POL 007 61 00838 08
11.

95

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
12.

61

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
13.

140

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
14.

133

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
15.

47

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
16.

41

BEOWULF WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L
M: Birma
Brak DE 441411194916
17.

142

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/146 F: xx
M: zz
brak 13346655
18.

127

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
19.

107

BONNIE KUC GBR 2016 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
11 826073001853764
20.

136

BRYZA SP POL 2012 klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak 616009590042512
21.

32

CALINKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
22.

77

CALIPSO SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Carola
K023413 009640073807
23.

26

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
K015813 POL009610061705
24.

135

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
25.

143

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
26.

118

CARLOS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
brak brak
27.

14

CARYZMA ,MK OS GER 2012 klacz gniada/169 F: Casiro I
M: Tarion
KO22855 DE418182532912
28.

54

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
29.

73

CHACORRADO OLD GER 2012 wałach ciemnogniada/170 F: CHACCO-BLUE
M: CORRISA
K025926 DE418185067712
30.

124

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
31.

53

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
32.

31

CONTESSA WLKP POL 2009 klacz gniada/163 F: Boraks
M: Czara
brak PL
33.

72

CONVERTUS HOLSZTYŃSKA GER 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman
M: Vinja lll/Caretino
KO027150 DE421000042514
34.

29

CRAZY QUEEN WESTFALSKA POL 2013 klacz skarogniada/166 F: Cottonclub
M: Jung Pamplona
K026652 DE441410859613
35.

109

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
brak
36.

117

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
37.

113

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
38.

90

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
39.

19

DESPERADOS NN POL 2010 Wałach skarogniada/162 F: Adorator
M: Dialektyka
brak 616999540151010
40.

115

DIANTUS S OS GER 2015 wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
41.

91

EMARYN Czysta Krew Arabska POL 2016 wałach siwa/mk:150 F: Vitorio To
M: Emily
Brak 616 pol 16011428A
42.

83

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Conthargos /
M: Escoveta / Dounba
K026309 616009580271714
43.

45

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata/169 F: Pluspunk /
M: Espoir /
K015198 616009510101906
44.

35

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim
M: Eliza
Brak POL009611136104
45.

110

EULAMAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Maram
M: Eula
K013724 616009690137309
46.

153

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
47.

138

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
48.

13

FERRARI TRAKEŃSKA POL 05.05.2007 wałach ciemnogniada/172 F: Pumpers
M: Fuchta
brak POL 732010046307
49.

69

FIESTA KUC POL 2007 klacz kara/kuc:110 F: hertz
M: Fasada
brak POL 013 61 01992 07
50.

122

FIGARO KUC POL 1999 wałach siwa/kuc:115 F: Sekret
M: Firma
brak 06653
51.

42

FIGARO SP. POL 2006 wałach gniada/168 F: caretino k
M: Fiorella
K011042 POL009670048206
52.

79

GAPPE LOUP KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan
M: Linda
Brak 528003201105770
53.

101

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
54.

149

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
55.

87

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
56.

76

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
57.

9

HABIBI SP POL 2007 klacz jasnokasztanowata/160 F: Leonardo
M: Holly
Brak -
58.

74

HB FIDELIO OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Fidelio Du Donjon
M: Ginster
brak DE418180068913
59.

139

HEARTBREAKER-R SP POL 2015 wałach kasztanowata/185 F: Cassiliano
M: Herzele
K028998 DE 473730215215
60.

7

Hela F:
M:
61.

137

HERAKILON VE KWPN POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Charmeur
M: Wizarty
brak 528210002837901
62.

97

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
63.

152

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
64.

60

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365 105RS10
65.

33

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr
M: Harda
brak -
66.

123

HUGO BOSS L WLKP POL 2016 wałach gniada/176 F: Landor
M: Hinduska Dama L
brak 616 007 61 01729 16
67.

145

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
68.

24

IL PASSA CALIDAD HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Euphoria
Brak 0
69.

39

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
70.

44

INSEL HOL POL 2016 klacz siwa/174 F: Cardinio
M: Valetta II
Brak DE421000712016
71.

112

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
72.

62

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Czad
M: Janabela
Brak 616009610087012
73.

146

K-1 Van De Kattevennen Z F:
M:
74.

51

KALINA SP POL 2014 klacz gniada/mk:155 F: Czardasz
M: Xx
Xx Xx
75.

120

KARIKA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz gniada/mk:. F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
76.

5

KARNAVAL HDH KWPN POL 2015 wałach siwa/167 F: Cream On Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
77.

46

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
78.

28

KASTOR SP POL 2001 wałach kara/169 F: PERES
M: KORA
K006639 POL00961100360108649
79.

85

KEN TINKER POL 2010 wałach srokata/mk:155 F: Bono
M: Kaya
brak 616 013 54 00642 10
80.

93

KLARA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/176 F: Barito
M: Kaśka
Brak 616007610035409
81.

55

KNIGHT RIDER Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 wałach gniada/170 F: KANNAN
M: CLEAR ROUND Z
K030318 56015Z55788112
82.

6

Konrad F:
M:
83.

126

KORA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz skarogniada/165 F: Mariensztat
M: Kanwa
brak -
84.

144

Kosma F:
M:
85.

65

KRISTIANO GL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: ---
M: ---
brak brak
86.

64

L - FABIA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/161 F: Cornetino/Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3/Landgraf
xxx xxx
87.

30

LIBERAŁ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/156 F: Barok
M: Liberia
brak POL006580753706
88.

12

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
89.

100

LLANIDAN CRAFTSMAN WELSH PONY COB POL 2013 wałach gniada/mk:146 F: Gwenllan Bossy
M: Brynithon Morwena
Brak 826046010095844
90.

57

LOUK HBC KWPN POL 2016 wałach siwa/164 F: Alicante
M: m/cantos
brak brak
91.

59

LUCIANO KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Graziano
M: m/Guidam
nn nn
92.

82

LUCKY DEVIL WESTF GER 2015 klacz ciemnogniada/176 F: Dust Devil / Diarado
M: Larenzia / Laurentianer
K029716 DE441410984015
93.

147

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
94.

75

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: ROMEO DES VAUX
M: MISS MONROE
K024032 616009610047812
95.

71

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 Wałach inna/kuc:133 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
96.

94

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
97.

3

NANDA DEVI HAFLINGER POL - klacz izabelowata/kuc:- F: -
M: -
- -
98.

8

Nanda Devi F:
M:
99.

27

NAWOJKA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: CAROLUS I
M: NIMFA
brak 616007610087014
100.

119

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
101.

114

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
102.

48

NORTA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Salamon/Darco
M: Norina/Turnus Quirinus
K028082 616009640019414
103.

121

ORCHID'S TARINA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: .
M: .
. .
104.

20

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak
105.

92

PALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/167 F: Bankiet
M: Puccina
Brak 616009610084009
106.

11

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
107.

50

PERS NN POL 2012 wałach gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak Brak
108.

111

POPEYE OPTIMUS BWP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Ut Majeur de Brecey
M: Letoile du Chateau
Brak 056-002-W00311817
109.

134

PORTO KUC POL 2016 wałach srokata/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616999610180415
110.

40

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
111.

125

PUMA BIS SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Konkret 2 /
M: Pumara / Marino
brak 616009520030415
112.

1

Quizio F:
M:
113.

150

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
114.

78

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz gniada/164 F: Contendus
M: Romina AK
K027369 616007610107115
115.

68

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
K021985 616009610010112
116.

148

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
117.

80

SEGAAL MŁP POL 2005 ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte /
M: Seria /
brak 616006610157805
118.

106

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K027718 6160099610155614
119.

36

SELDI-H SP POL 2013 Mare bay/160 F: Candiavolo / Cantus
M: Selma-R / Graff Step
none 616009670038413
120.

2

Sparta F:
M:
121.

34

STAWKA WLKP POL 2004 klacz siwa/175 F: Mer
M: Statuetka
Brak -
122.

141

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
123.

66

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
Brak 616013670093809
124.

108

TRISTAN NN POL 2014 wałach siwa/mk:156 F: Robin
M: Triada
brak A0019638S
125.

96

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
126.

25

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
127.

43

TWIST SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Lotos
M: T- Normandia
Brak 6160096700020214
128.

86

W'ROKSANA SP POL 2009 klacz skarogniada/168 F: Lombard / Genius
M: Wenus /Halfi
brak - -
129.

105

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
130.

81

WANESSA Polski Koń Szlachetny POL 2015 klacz gniada/166 F: LE VOLTAIRE
M: WAKSA
- 616009681008715
131.

49

WARSONI KOŃ TRAKEŃSKI POL 2008 klacz gniada/167 F: Cugnot
M: Werwa
brak POL 7320100438
132.

67

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak
133.

98

WHYSKI HAFLINGER POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Willord De Voroux
M: Wilma
Brak 013530166506
134.

116

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
135.

37

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
136.

84

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Real Chessnut / Goodtimes
M: Zokla / Klakier
K029707 616007610043515
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Bartosz
Stajnia Siemowo
ARMAND (95)
2020-12-05
2020-12-05
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
WERSSI (67)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Bartkowiak Karolina
Niezrzeszony
2020-12-06
2020-12-06
Bartkowiak Zuzanna
bpk
STAWKA (34)
2020-12-05
2020-12-06
Białas Paulina
Bpk
WARSONI (49)
2020-12-05
2020-12-05
Błachowiak Wiktoria
KJ Liljówka
TUNIS (25)
2020-12-06
2020-12-06
Błaszkowiak Agata
Brak przynależności klubowej
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BEOWULF (41)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Braun Anastazja
Stajnia NF Championstud
Sparta (2)
2020-12-05
2020-12-05
Celmerowska Alina
KJ Stajnia Nowina
GENTILA (101)
2020-12-06
2020-12-06
DIANTUS S (115)
2020-12-06
2020-12-06
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CZAKRAM (109)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Czerniejewska Adrianna
KJ Agroturystyka-Oleńka Węgielnia
MONTE (71)
2020-12-05
2020-12-05
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Dachtera Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2020-12-06
2020-12-06
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2020-12-06
2020-12-06
Dej Kamila
Stajnia Stawiska
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Derengowska Martyna
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2020-12-05
2020-12-05
AUGUST (61)
2020-12-05
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORLANDO (20)
2020-12-06
2020-12-06
Dominiak Matylda
Niezrzeszony
WANDAL (105)
2020-12-05
2020-12-05
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (40)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Duda Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-05
Figiel Debora
Brak
EMARYN (91)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Filipiak Małgorzata
kj Kraju Jumping Team
BONNIE (107)
2020-12-05
2020-12-05
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (114)
2020-12-05
2020-12-05
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
LUCIANO (59)
2020-12-05
2020-12-05
Gallas Julia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (69)
2020-12-06
2020-12-06
Gazda Maja
Stajnia Zamysłowo
2020-12-06
2020-12-06
Grodzka Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
PUMA BIS (125)
2020-12-06
Grodzki Szymon
KJ Liljówka Stęszewko
PUMA BIS (125)
2020-12-06
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wielkopolski
BRYZA (136)
2020-12-05
2020-12-05
Grześkowiak Klara
Niezrzeszony
APLA (128)
2020-12-06
2020-12-06
Grzywacz Aleksandra
RIO GRANDE Krosinko
2020-12-05
2020-12-05
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
FIGARO (42)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Hewusz Julia
brak
BERGAMO (142)
2020-12-05
2020-12-05
Hildebrańska Nicole
BPK
FERRARI (13)
2020-12-05
2020-12-05
Hoffmann Natalia
KJ Stajnia Mączyńskich
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Hołderna Aleksandra
bpk
KEN (85)
2020-12-06
2020-12-06
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
2020-12-06
2020-12-06
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-06
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2020-12-05
2020-12-05
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
TWIST (43)
2020-12-05
2020-12-05
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
INSEL (44)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (50)
2020-12-05
2020-12-05
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (80)
2020-12-06
2020-12-06
Kowalska Julia
Stajnia Siemowo
PALMA (92)
2020-12-05
2020-12-05
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
AJAX KP (23)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (117)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team
WANESSA (81)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
ESCUELA (83)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
Kruś Michał
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2020-12-05
2020-12-05
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
SELDI-H (36)
2020-12-05
2020-12-05
Krysiak Agnieszka
brak
KASTOR (28)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Krysiak Małgorzata
brak
NAWOJKA (27)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-06
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
KALINA (51)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
Kulińska Martyna
KJ Liljówka
FIGARO (122)
2020-12-06
2020-12-06
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (76)
2020-12-05
2020-12-05
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
AMELIA (129)
2020-12-05
2020-12-05
Lisik Julia
brak
2020-12-05
2020-12-05
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (116)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Ławniczak Marianna
Kj Olmet-Ostspeed Ostrów Wielkopolski
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Łukaszyk Wiktoria
KJ Atrium Swarzędz
CAMPARI (26)
2020-12-05
2020-12-05
Mamys Marta
NF Championstud
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (127)
2020-12-05
2020-12-05
Migdałek Oliwia
Bpk
NORTA (48)
2020-12-05
2020-12-05
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (118)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Nowaczyk Liliana
Quizio (1)
2020-12-06
2020-12-06
Nowak Natalia
bpk
CALINKA (32)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Nowakowska Maja
Harmony Club
ANKA (89)
2020-12-05
2020-12-05
Pachura Roksana
King Boguszynek
ARKA (70)
2020-12-05
2020-12-05
Pachura Weronika
King Boguszynek
FIESTA (69)
2020-12-05
2020-12-05
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (37)
2020-12-05
2020-12-05