Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
96 ACCEPTED 2021-10-22 07:09:04
2021-10-21 21:16:19
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-10-22 07:09:06
2021-10-21 15:14:26
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2021-10-21 08:25:18
2021-10-21 08:08:55
Wiktor Kopeć PUMA
  • 1x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ACCEPTED 2021-10-21 07:03:57
2021-10-20 21:34:11
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:05
2021-10-20 21:31:15
Ida Tomczak ARIELLE US
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:08
2021-10-20 21:30:07
Juliette Van Dijk COLOX CUP
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:12
2021-10-20 21:29:17
Julia Torz B-KASIA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-10-21 13:38:13
2021-10-20 21:28:33
Zuzanna Makuch TABURA
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
88 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:18
2021-10-20 21:27:58
Julia Albertowicz HOŁEK
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:21
2021-10-20 21:26:58
Daria Przybyła DAKTYL
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:25
2021-10-20 21:26:03
Nina Konarska MUSTANG
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:28
2021-10-20 21:25:46
Hanna Agaciak MILWANA
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ACCEPTED 2021-10-21 13:46:59
2021-10-20 21:22:30
Berenika Schmitt MIRELKA
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:35
2021-10-20 21:14:52
Andrzej Jasięga MILWANA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:39
2021-10-20 21:07:39
Chantale Waga TABURA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:46
2021-10-20 19:55:21
Jan Dąbrowski ARMANI
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2021-10-21 07:04:48
2021-10-20 19:47:04
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:00
2021-10-20 19:06:12
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:03
2021-10-20 19:05:33
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:06
2021-10-20 19:00:17
Natalia Sołoducha SZARŻA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
76 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:09
2021-10-20 18:57:54
Kinga Majewska MATADOR
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:11
2021-10-20 18:55:10
Karina Budna FRYZKA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
74 ACCEPTED 2021-10-20 15:41:32
2021-10-20 15:29:00
Marta Bulik PRESTON
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
73 ACCEPTED 2021-10-20 15:41:36
2021-10-20 15:19:18
Karolina Porzuckowiak ULALA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ACCEPTED 2021-10-20 15:41:40
2021-10-20 13:34:01
Martyna Przybylska MELODY’S BOY
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
71 ACCEPTED 2021-10-20 15:41:45
2021-10-20 13:02:20
Maria Posadzy ROZBÓJNIK
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
70 ACCEPTED 2021-10-20 15:41:54
2021-10-20 12:55:30
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-10-20 15:41:58
2021-10-20 11:38:40
Wiktoria Gutowska MILWANA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2021-10-21 13:48:55
2021-10-20 11:37:40
Piotr Homziuk STEFAN
  • 2x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-10-20 15:42:11
2021-10-20 11:35:57
Michalina Kosmalewicz BOOLEY BLUE MOON
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2021-10-20 15:42:15
2021-10-20 11:09:08
Natalia Banach KRYSZTAŁEK
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2021-10-20 15:42:20
2021-10-20 11:08:45
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:14
2021-10-19 20:42:43
Monika Hojna ATOS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:17
2021-10-19 20:41:23
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:25
2021-10-19 20:36:09
Marcin Jakubiak ANIMO
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-10-20 07:57:15
2021-10-19 16:45:20
Julia Hewusz JARBAS
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-10-20 07:57:19
2021-10-19 16:44:52
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2021-10-20 07:57:22
2021-10-19 16:14:07
Alicja Frankiewicz IDA D
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-10-20 07:57:26
2021-10-19 16:12:25
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-10-20 07:57:30
2021-10-19 16:10:23
Adam Hybiak DARK CHERRY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-10-20 07:57:32
2021-10-19 15:15:11
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ACCEPTED 2021-10-20 07:57:37
2021-10-19 14:27:54
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-10-20 07:58:26
2021-10-19 14:27:38
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-10-20 08:22:08
2021-10-19 13:39:39
Aleksandra Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2021-10-20 08:25:51
2021-10-19 13:39:19
Zofia Kasprzyk FRAZES
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-10-20 08:25:56
2021-10-19 13:39:01
Aleksandra Trojanowicz NINTENDO Z
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2021-10-20 08:26:00
2021-10-19 13:38:41
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-10-20 08:26:04
2021-10-19 13:38:18
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2021-10-20 08:26:08
2021-10-19 13:37:56
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2021-10-19 12:36:39
2021-10-19 12:32:56
Wiktoria Wasila WALA
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2021-10-19 12:36:42
2021-10-19 12:32:40
Nina Feder BERT V.D. HEIKLEF
  • 2x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-10-19 12:36:45
2021-10-19 12:32:17
Maria Ewertowska DOMI
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-10-19 12:36:49
2021-10-19 12:09:28
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-10-19 12:36:53
2021-10-19 10:38:33
Mika Vencken FLORYDA
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-10-19 12:36:57
2021-10-19 10:34:02
Dominika Wolniewicz MACEDONIA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-10-19 12:37:02
2021-10-19 09:29:20
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-10-19 12:37:06
2021-10-19 09:27:03
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2021-10-19 12:37:09
2021-10-19 09:26:19
Natalia Terakowska MAXIMUS
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-10-19 12:37:18
2021-10-19 07:53:11
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2021-10-19 07:16:47
2021-10-18 22:17:42
Kalina Tomaszewska JAVA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-10-19 07:16:50
2021-10-18 19:05:13
Joanna Tomaszewska VIVA LA FIESTA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:47
2021-10-18 18:33:47
Amelia Ignasiak MARKIZA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
34 ACCEPTED 2021-10-18 11:04:44
2021-10-18 10:40:27
Oliwia Sobkowiak PIPI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-10-18 08:04:51
2021-10-18 08:04:37
Martyna Szott WARKA
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2021-10-18 08:01:11
2021-10-17 19:17:52
Oliwia Charchuta KARINA
  • 1x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-10-18 08:01:17
2021-10-17 15:59:04
Weronika Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-10-18 08:01:20
2021-10-17 15:57:40
Weronika Cieślak ORCHID’S TINKERBELL
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-10-18 08:01:22
2021-10-17 14:43:22
Zofia Niesiołowska BELISIMA
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
28 ACCEPTED 2021-10-18 08:01:25
2021-10-17 14:41:34
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-10-18 08:01:28
2021-10-17 14:41:03
Lena Markiewicz LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-10-18 08:01:31
2021-10-17 14:40:29
Kornelia Drążkiewcz BELISIMA
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
25 ACCEPTED 2021-10-17 09:14:32
2021-10-16 18:10:18
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-10-16 17:17:45
2021-10-16 16:54:42
Jagna Skorupka QUINTANA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-10-16 13:01:39
2021-10-16 12:00:32
Anna Wisełka BRAWO
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
22 ACCEPTED 2021-10-16 13:01:41
2021-10-15 17:43:06
Martyna Kurasińska CENNA
  • 2x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-10-16 13:01:42
2021-10-15 17:19:55
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-10-15 15:24:58
2021-10-14 19:02:19
Jan Dąbrowski LOLENCJA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-10-15 15:24:56
2021-10-14 19:00:59
Wiktoria Tomaszewska KARRYS L
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-10-15 15:24:54
2021-10-14 19:00:32
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-10-15 15:24:51
2021-10-14 19:00:13
Oliwia Robakowska IDA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-10-15 15:24:49
2021-10-14 18:59:54
Jan Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2021-10-15 15:24:46
2021-10-14 18:58:42
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-10-14 17:55:44
2021-10-14 15:46:35
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-10-14 17:56:46
2021-10-14 15:46:12
Joanna Krzyżostaniak AZAN
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-10-14 17:57:48
2021-10-14 13:27:55
Helena Byszewska SAWANNA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-10-14 17:57:18
2021-10-13 14:24:24
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-10-14 17:57:33
2021-10-13 14:23:33
Marta Pawlik DONNA NAVONNA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-10-14 17:57:57
2021-10-13 14:22:43
Marta Pawlik MELISSE
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-10-14 17:58:06
2021-10-13 14:21:17
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-10-12 09:26:34
2021-10-11 21:36:42
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-10-21 07:05:50
2021-10-11 21:34:30
Kornelia Drążkiewicz ARARAT
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ACCEPTED 2021-10-12 09:26:40
2021-10-11 11:44:59
Justyna Modzelewska HERA
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
4 ACCEPTED 2021-10-11 08:01:24
2021-10-10 14:51:47
Kinga Jaskólska EUCORD
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-10-09 09:04:59
2021-10-08 21:42:34
Zofia Undrych ARMIA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2021-10-06 15:27:29
2021-10-06 10:50:42
Neelie Van Rossum HERA
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
1 ACCEPTED 2021-10-21 12:45:31
2021-09-27 15:49:02
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Agaciak Hanna Stajnia Azyl
2009 (JM.)
brak
2. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
3. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
4. Arndt Gabryela ST KJ Stajnia Adamus
5. Bączkiewicz Marianna Kraju Jumping Team
6. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
7. Budna Karina RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
8. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
9. Bulik Marta Koń prywatny
2005 (J.)
Brak
10. Byszewska Helena KJ Kietlów
2021 (Mł.)
brak
11. Celka Katarzyna BPK
S
brak
12. Charchuta Oliwia Miranda
2011 (Mł.)
Brak
13. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
14. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
15. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
16. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
Brak
17. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
18. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (MJ.)
O042919
19. Drążkiewcz Kornelia Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
O009296
20. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
21. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
O047736
22. Ewertowska Maria Niezrzeszony
2008 (JM.)
Brak
23. Feder Nina Niezrzeszony
2013 (Mł.)
Brak
24. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
25. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
26. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
27. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
28. Gutowska Wiktoria Stajnia Azyl
S
brak
29. Hewusz Julia Bpk
2008 (JM.)
O060107
30. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
31. Homziuk Piotr Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
32. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
33. Ignasiak Amelia Kj Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
brak
34. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
35. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
36. Jasięga Andrzej Stajnia Azyl
S
brak
37. Jaskólska Kinga brak
2004 (J.)
brak
38. Jazdończyk Anna KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2004 (J.)
O047890
39. Joachimiak Oliwia St. KJ Stajnia Adamus
2005 (J.)
O060546
40. Kasprzyk Zofia A.T Horses
2005 (J.)
Brak
41. Konarska Nina JUKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
brak
42. Kopeć Wiktor brak
2014 (Mł.)
brak
43. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
44. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
45. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
46. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
47. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
O038365
48. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
49. Kurasińska Martyna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
000
50. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
51. Majewska Kinga RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
Brak
52. Makuch Zuzanna Stajnia Azyl
2010 (JM.)
brak
53. Mamys Marta Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
brak
54. Markiewicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063659
55. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
56. Modzelewska Justyna JKS Fer Więckowice
S
O026035
57. Niesiołowska Zofia BPK - WIE
2007 (JM.)
O047776
58. Nowaczyk Liliana Kraju Jumping Team
59. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
60. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
61. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
S
O012806
62. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
63. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
2008 (JM.)
64. Porzuckowiak Karolina KJ Sokół Damasławek
S
O026215
65. Posadzy Maria Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2008 (JM.)
Brak
Brak
66. Przybylska Martyna Niezrzeszony
S
Brak
67. Przybyła Daria JUKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
68. Robakowska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
69. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
70. Rogowski Przemysław JUKS Gold Team Mieczewo
S
O022711
71. Schmitt Berenika Stajnia Azyl
2010 (JM.)
brak
72. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
73. Skorupka Jagna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2004 (J.)
O048517
74. Skrzypczak Agata bpk
2008 (JM.)
brak
75. Sobkowiak Oliwia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2010 (JM.)
Brak
76. Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
77. Sołoducha Natalia
2006 (J.)
brak
78. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
79. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
80. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
81. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
82. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
83. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
84. Tomaszewska Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O026535
85. Tomaszewska Kalina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2007 (JM.)
O053330
86. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
87. Tomczak Ida JUKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
88. Torz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
89. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
90. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (J.)
brak
91. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
92. Van Dijk Juliette JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
bak
93. Van Rossum Neelie Kj Hubertus Lusowo
2006 (J.)
Brak
94. Vencken Mika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
brak
95. Waga Chantale Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
96. Wasila Wiktoria Niezrzeszony
2013 (Mł.)
Brak
97. Wisełka Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
brak
98. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (J.)
O047055
99. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
100. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
2006 (J.)
101. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
102. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

65

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 2012 klacz siwa/168 F: Antonino /
M: Carera /
K031803 LV001000003212
2.

63

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
3.

121

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
4.

12

ANIMO HOL POL ...... wałach gniada/160 F: Lord liberator
M: Adele z
Brak Brak
5.

5

ARARAT -- POL 2015 ogier kara/- F: -
M: -
K032170 616006660676215
6.

84

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
7.

122

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
8.

90

ARMANI SP POL 2005 wałach kasztanowata/175 F: X
M: X
Brak X
9.

19

ARMIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Rulon
M: Andora
Brak 007610131705
10.

11

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
11.

24

AZAN SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Telco
M: Amelia
Xx 616009640080417
12.

86

B-KASIA TYP SZLACHETNY POL 2005 klacz gniada/kuc:126 F: BAFAR
M: Bonanza
brak 616 999 61 02538
13.

73

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
14.

44

BELISIMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Birma
Brak 616007640012214
15.

51

BERT V.D. HEIKLEF SZETLAND NED 2002 wałach kara/kuc:105 F: NN
M: NN
Brak 528009051119346
16.

80

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA IRL 2013 klacz siwa/kuc:148 F: Doire Mhiamaigh Cascade / Mountain Cascade
M: CLoughill Penindula / CLoughill Island
K033097 M3-372004000032293
17.

36

BRAWO NIEZNANA POL 2010 ogier myszata/mk:148 F: NIEZNANY
M: NIEZNANA
brak 616098100030253
18.

29

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610225812
19.

107

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
20.

68

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
21.

31

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
22.

126

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
23.

59

CASA MIA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Baran / Caretino
K032187 DE421000049814
24.

37

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi
M: Culiko
000 013610044207
25.

113

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
26.

85

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
27.

83

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 wałach gniada/- F: Romeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
28.

45

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
29.

88

DAKTYL WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/mk:151 F: NAKSOS
M: DUNKA
brak 616 007 59 20824 13
30.

96

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
31.

64

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial /
M: Dalia Z /
K017336 POL666
32.

106

Dasza KF POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
K006219 08260
33.

52

DOMI KUC WALIJSKI POL 2016 wałach izabelowata/kuc:115 F: Irokez
M: Delma
Brak 616013610065416
34.

108

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
35.

26

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
36.

23

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
37.

20

EUCORD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach kasztanowata/165cm F: Cordial
M: Eula
brak -
38.

118

FERRARI F:
M:
39.

125

Figaro F:
M:
40.

129

FLORINA WLKP POL 2007 klacz skarogniada/165 F: DŻAMIR
M: FLORENCJA
brak POL 007610193607
41.

54

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/kuc:152 F: Siquest
M: Fryzka
brak 616007610187714
42.

69

FRAZES KUĆ FELIŃSKI POL 2017 wałach gniada/kuc:140 F: Segal
M: Fortuna
Brak 616013610093417
43.

99

FRYZKA NN POL 2000 klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak -
44.

119

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K002593 04712
45.

15

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
46.

66

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
47.

112

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
48.

101

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 wałach gniada/- F: Grand Presidium /
M: Hulaj Dusza /
brak -
49.

18

HERA Polski Koń Sportowy POL 2015 klacz tarantowata/162cm F: Ramirez
M: Charama
Brak 616098200139946
50.

22

HERA Polski Koń Sportowy POL 2015 klacz kasztanowatodereszowata/160 F: Ramirez
M: Charama
brak 616098200139946
51.

87

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
52.

117

Houndswood June F:
M:
53.

105

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
616 013 61 12218 01
54.

32

IDA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz gniada/164 F: X
M: X
Brak 616999670052115
55.

62

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak -
56.

60

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
57.

48

JAVA KWPN POL 2014 wałach kara/184 F: BUBALU VDL
M: Whisperer
K027337 528003201402161
58.

25

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
59.

1

KARINA KUC POL 2016 klacz kasztanowata/mk:106 F: NN
M: NN
brak BO140301S
60.

34

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
61.

82

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars / Avero
M: Konwalia / Czumen K
K030803 616007610018815
62.

81

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
63.

104

KYARA F:
M:
64.

102

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
65.

78

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
66.

110

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
67.

2

LEGATO SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
68.

127

Lider F:
M:
69.

40

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
O015098 B0107573S
70.

35

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
71.

41

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:131 F: YSSELVLIEDTS KYAN
M: MOELTRYFAN BESWICK
brak 528019020003782
72.

91

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
73.

55

MACEDONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/161 F: Czumak
M: Marfa
K030374 616009610198215
74.

61

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
75.

8

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
76.

98

MATADOR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
brak -
77.

58

MAXIMUS KUC FELIŃSKI POL 10.04.2016 wałach bułana/kuc:147 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670037916
78.

115

MELANI F:
M:
79.

28

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
80.

76

MELODY’S BOY KUC CONNEMARA POL 2017 wałach siwa/kuc:145 F: Knockkiller Tomas
M: Melody
Brak 37200401000
81.

79

MILWANA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Fourth of June
M: Meskalina
brak POL060000004013
82.

17

MIRELKA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/110 F: Mors
M: Migrena
brak POL616013540038907
83.

128

Mona F:
M:
84.

89

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo
M: Malina
brak 616 013 610051109
85.

114

NADA DEWI F:
M:
86.

56

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
87.

33

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
88.

70

NINTENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Ramona Adelheid Z
brak 056015Z55765814
89.

43

ORCHID’S TINKERBELL KUC BEL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
brak .
90.

67

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
91.

47

PIPI KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: nn
M: nn
brak 616999610261305
92.

74

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/157 F: Dagestan
M: Puma
brak pol 009610235108
93.

21

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
94.

100

PUMA SP POL 1999 klacz gniada/160 F: Harwest
M: Parana
brak POL 009611094799
95.

39

QUINTANA HANOWERSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: Quintender
M: Wonderwall
K016327 DE 431316863709
96.

42

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
97.

77

ROZBÓJNIK KUC POL 10.05.14 wałach ciemnosiwa/kuc:127cm F: Nn
M: Nn
616999681034114 616999681034114
98.

72

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
99.

120

SAJAN KOŃ MAŁY POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
Brak 616013640079814
100.

27

SAWANNA SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Bajou du Rouet
M: Struna
brak K014070
101.

111

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
102.

71

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
103.

124

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
104.

14

STEFAN KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:110 F: brak
M: brak
brak w trakcie wyrobienia
105.

97

SZARŻA NN POL 2099 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
Brak Brak
106.

16

TABURA ARABSKA POL 2012 klacz siwa/155 F: Wiek
M: Baleja
brak w trakcie wyrabiania
107.

57

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
108.

116

TINA MILLER LADY F:
M:
109.

123

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
110.

53

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
111.

75

ULALA SP POL 2016 klacz skarogniada/- F: Magnum VD Bisschop /
M: Ulive /
brak -
112.

109

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
113.

49

VIVA LA FIESTA SP POL 2017 klacz siwa/mk:158 F: Number One / Numero Uno
M: Valentcia V / Pharaon
K032748 616009610050317
114.

50

WALA KUC POL 2014 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:120 F: Belton
M: Wanilia
Brak 616013610184314
115.

38

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
116.

46

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:140 F: Wander / Atse
M: Wander / Atse
K021740 616999610295607
117.

30

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
118.

95

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
119.

103

Zeus POL gniada/138 F: NN
M: NN
K010364 POL 999 61 00317 97
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaciak Hanna
Stajnia Azyl
MILWANA (79)
2021-10-23
2021-10-23
11
Albertowicz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
HOŁEK (87)
2021-10-23
1
2021-10-23
7
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (122)
2021-10-23
8
2021-10-23
4
Arndt Gabryela
ST KJ Stajnia Adamus
Mona (128)
2021-10-24
6
2021-10-24
19
Bączkiewicz Marianna
Kraju Jumping Team
NADA DEWI (114)
2021-10-24
1
2021-10-24
11
Banach Natalia
BPK - LUL
2021-10-23
Budna Karina
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (99)
2021-10-24
1
2021-10-24
18
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
2021-10-23
1
150
2021-10-24
1
150
2021-10-24
1
200
2021-10-23
2
150
Bulik Marta
Koń prywatny
PRESTON (74)
2021-10-24
2021-10-24
Byszewska Helena
KJ Kietlów
SAWANNA (27)
2021-10-23
2021-10-23
9
2021-10-24
2021-10-24
Celka Katarzyna
BPK
FLORINA (129)
2021-10-24
2
2021-10-24
11
Charchuta Oliwia
Miranda
KARINA (1)
2021-10-24
6
2021-10-24
Chwałczyński Marcin
BPK
LEGATO (2)
2021-10-23
3
2021-10-24
3
2021-10-24
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (118)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-10-24
3
2021-10-24
5
2021-10-24
3
2021-10-24
4
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
WIRAŻ (30)
2021-10-24
1
2021-10-23
4
2021-10-23
9
2021-10-24
7
2021-10-24
9
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2021-10-24
4
PALEGRO (67)
2021-10-24
9
2021-10-24
7
Drążkiewcz Kornelia
Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2021-10-24
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
ARARAT (5)
2021-10-24
9
2021-10-24
PROXIS (21)
2021-10-24
2021-10-24
8
Dykcik Nell
bpk
MAGNUM (61)
2021-10-24
12
2021-10-24
17
Ewertowska Maria
Niezrzeszony
DOMI (52)
2021-10-23
1
2021-10-23
9
Feder Nina
Niezrzeszony
2021-10-23
5
2021-10-23
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA D (62)
2021-10-24
11
2021-10-24
14
AMIRA (63)
2021-10-23
4
2021-10-23
7
2021-10-24
4
2021-10-24
6
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Zeus (103)
2021-10-23
2
2021-10-24
18
KYARA (104)
2021-10-23
15
2021-10-23
Gerard Rene
KJ CH Jaszkowo
2021-10-23
1
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2021-10-23
1
2021-10-23
5
Gutowska Wiktoria
Stajnia Azyl
MILWANA (79)
2021-10-24
Hewusz Julia
Bpk
JARBAS (60)
2021-10-24
7
2021-10-24
7
Homziuk Piotr
Stajnia Azyl
STEFAN (14)
2021-10-23
4
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
2021-10-24
4
2021-10-24
5
Ignasiak Amelia
Kj Stajnia Dąbrowscy
2021-10-24
1
2021-10-24
8
Jakubiak Marcin
Brak
ATOS (11)
2021-10-23
13
2021-10-23
Jakubiak Marcin
Brak
ANIMO (12)
2021-10-23
10
2021-10-23
1
Jasięga Andrzej
Stajnia Azyl
MILWANA (79)
2021-10-24
15
Jaskólska Kinga
brak
EUCORD (20)
2021-10-24
14
2021-10-24
14
Jazdończyk Anna
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-10-23
7
2021-10-23
6
2021-10-24
7
2021-10-24
11
Joachimiak Oliwia
St. KJ Stajnia Adamus
HAPPY DAY (101)
2021-10-24
2
2021-10-24
1
Kasprzyk Zofia
A.T Horses
FRAZES (69)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Konarska Nina
JUKS Gold Team Mieczewo
MUSTANG (89)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Kopeć Wiktor
brak
PUMA (100)
2021-10-24
6
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-10-24
4
2021-10-24
5
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-10-23
1
2021-10-23
6
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (96)
2021-10-24
1
2021-10-24
7
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
Semino 5 (111)
2021-10-23
1
200
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2021-10-23
2021-10-24
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2021-10-24
2
100
AZAN (24)
2021-10-24
7
2021-10-24
1
Kurasińska Martyna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (37)
2021-10-24
5
2021-10-24
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
KYARA (104)
2021-10-24
3
Donau VDL (108)
2021-10-23
5
Victor (109)
2021-10-23
4
2021-10-23
1
250
2021-10-24
2
200
2021-10-24
2
150
Le Matino (110)
2021-10-23
6
2021-10-23
2
200
2021-10-24
6
2021-10-24
3
150
Majewska Kinga
RIO GRANDE Krosinko
MATADOR (98)
2021-10-24
13
2021-10-24
8
Makuch Zuzanna
Stajnia Azyl
TABURA (16)
2021-10-23
5
2021-10-23
1
Mamys Marta
Kraju Jumping Team
2021-10-24
5
2021-10-24
13
2021-10-24
4
2021-10-24
7
Markiewicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (57)
2021-10-24
2
2021-10-24
Modzelewska Justyna
JKS Fer Więckowice
HERA (22)
2021-10-23
8
Niesiołowska Zofia
BPK - WIE
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Nowaczyk Liliana
Kraju Jumping Team
MELANI (115)
2021-10-24
1
2021-10-24
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2021-10-24
14
2021-10-24
13
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (95)
2021-10-24
6
2021-10-24
8
Ostrowska Martyna
St. Kraju Jumping Team
2021-10-23
1
2021-10-23
2
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
2021-10-23
1
2021-10-23
12
2021-10-24
1
2021-10-24
7
MELISSE (28)
2021-10-23
2021-10-23
11
2021-10-24
6
2021-10-24
6
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Dasza (106)
2021-10-23
3
2021-10-23
8
2021-10-24
10
Porzuckowiak Karolina
KJ Sokół Damasławek
2021-10-24
2
2021-10-24
3
50
ULALA (75)
2021-10-24
1
2021-10-24
7
Posadzy Maria
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-10-24
1
2021-10-24
15
Przybylska Martyna
Niezrzeszony
2021-10-23
1
2021-10-23
7
Przybyła Daria
JUKS Gold Team Mieczewo
DAKTYL (88)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Robakowska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA (32)
2021-10-23
6
Rogacki Jakub
bpk
2021-10-23
2
100
2021-10-23
7
Rogowski Przemysław
JUKS Gold Team Mieczewo
GOLD (15)
2021-10-23
12
2021-10-23
Schmitt Berenika
Stajnia Azyl
MIRELKA (17)
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
5
2021-10-24
4
Skorniak Karolina
A.T. Horses
2021-10-23
2
2021-10-23
9
Skorupka Jagna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2021-10-24
7
2021-10-24
5
Skrzypczak Agata
bpk
BUBA (29)
2021-10-23
1
2021-10-23
4
2021-10-24
7
2021-10-24
20
Sobkowiak Oliwia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (47)
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Sobkowiak Roman
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-10-23
10
2021-10-23
6
Sołoducha Natalia
SZARŻA (97)
2021-10-24
1
2021-10-24
9
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2021-10-23
3
100
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GARBONOS (119)
2021-10-23
1
2021-10-23
Figaro (125)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
TSUNAMI (123)
2021-10-23
3
50
Szott Martyna
bpk
WARKA (46)
2021-10-24
16
2021-10-24
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
Huk (105)
2021-10-23
8
2021-10-23
4
2021-10-24
Terakowska Natalia
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
MAXIMUS (58)
2021-10-24
12
2021-10-24
13
Tomaszewska Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2021-10-24
12
2021-10-24
Tomaszewska Kalina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
JAVA (48)
2021-10-23
3
2021-10-23
2021-10-24
10
2021-10-24
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-10-23
1
2021-10-23
9
2021-10-24
8
2021-10-24
Lider (127)
2021-10-24
17
Tomczak Ida
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-10-23
9
2021-10-23
9
Torz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
B-KASIA (86)
2021-10-23
8
2021-10-23
6
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2021-10-23
7
2021-10-23
5
2021-10-23
5
2021-10-23
14
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (72)
2021-10-23
5
2021-10-23
9
Undrych Zofia
bpk
ARMIA (19)
2021-10-24
12
2021-10-24
1
Van Dijk Juliette
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-10-23
3
2021-10-23
5
Van Rossum Neelie
Kj Hubertus Lusowo
HERA (18)
2021-10-23
6
Vencken Mika
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (54)
2021-10-24
10
2021-10-24
10
Waga Chantale
Stajnia Azyl
TABURA (16)
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Wasila Wiktoria
Niezrzeszony
WALA (50)
2021-10-23
2021-10-23
Wisełka Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (36)
2021-10-24
1
2021-10-24
16
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
2021-10-24
7
2021-10-24
5
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (121)
2021-10-23
11
2021-10-23
7
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (102)
2021-10-23
1
2021-10-23
11
2021-10-24
1
2021-10-24
9
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2021-10-23
2
2021-10-23
9
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno