Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
50 ACCEPTED 2021-11-03 15:46:38
2021-11-03 15:32:23
Maria Darul LANITA ROSE
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-11-03 14:08:46
2021-11-03 14:03:19
Marcelina Raczyńska ACORRERO
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-11-03 14:08:45
2021-11-03 13:57:21
Piotr Homziuk MIRELKA
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-11-03 14:08:43
2021-11-03 13:56:25
Piotr Homziuk STEFAN
  • 1x Z3/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
46 ACCEPTED 2021-11-03 14:08:41
2021-11-03 13:53:17
Chantale Waga MILWANA
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-11-03 14:08:40
2021-11-03 13:51:52
Chantale Waga TABURA
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-11-03 13:50:25
2021-11-03 13:50:16
Martyna Olbert TABURA
  • 1x Z2/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
43 ACCEPTED 2021-11-03 13:48:51
2021-11-03 13:48:07
Agnieszka Cieniawa MILWANA
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
42 ACCEPTED 2021-11-03 14:08:39
2021-11-03 13:24:03
Gustaw Agaciak STEFAN
  • 1x Z2/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
41 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:00
2021-11-03 13:14:47
Berenika Schmitt MIRELKA
  • 1x Z2/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
40 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:07
2021-11-03 13:12:26
Blanka Machnik MILWANA
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
39 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:11
2021-11-03 13:10:19
Blanka Machnik TABURA
  • 1x Z1/zabawowy/Dokładności art.238.1.1
38 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:15
2021-11-03 12:58:07
Kinga Świat MILWANA
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
37 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:20
2021-11-03 12:57:17
Kinga Świat TABURA
  • 1x Z1/zabawowy/Dokładności art.238.1.1
36 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:24
2021-11-03 12:53:35
Nela Kołaczek MIRELKA
  • 1x Z1/zabawowy/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
35 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:26
2021-11-03 12:49:54
Iga Kołaczek STEFAN
  • 1x Z1/zabawowy/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
34 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:30
2021-11-03 12:17:58
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:33
2021-11-03 12:17:25
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:37
2021-11-03 12:16:23
Kalina Żak AMOS
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:42
2021-11-03 12:14:28
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
30 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:47
2021-11-03 12:13:37
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
29 ACCEPTED 2021-11-03 09:15:24
2021-11-03 08:55:54
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
28 ACCEPTED 2021-11-03 09:15:26
2021-11-03 07:54:41
Marek Strzyż WENDETTA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2021-11-03 09:15:27
2021-11-03 07:53:15
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2021-11-03 07:13:14
2021-11-02 22:14:51
Borys Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-11-03 07:13:17
2021-11-02 22:14:25
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-11-03 07:13:22
2021-11-02 21:05:32
Hanna Osieka KARUSO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-11-03 07:13:25
2021-11-02 20:25:52
Eryk Urbaniak CARLITA
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-11-02 09:56:27
2021-11-02 09:54:06
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-11-02 09:56:30
2021-11-02 09:26:12
Julia Hemmerling A-KUWEJT
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:09
2021-11-01 20:13:03
Lena Zielińska EROZJA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
19 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:13
2021-11-01 20:09:01
Laura Zielińska HOKS PK
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
18 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:17
2021-10-31 18:21:18
Dominika Wolniewicz MACEDONIA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:23
2021-10-31 18:20:23
Adam Hybiak DARK CHERRY
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:28
2021-10-31 18:19:41
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:32
2021-10-31 18:17:26
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
14 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:35
2021-10-31 13:59:09
Julia Mikołajczyk GENTILA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:38
2021-10-31 13:49:20
Weronika Dzienia ISIS
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:43
2021-10-30 22:22:35
Karolina Brzezińska VERDI
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2021-11-02 07:14:45
2021-10-30 12:28:57
Szymon Cieślak ORCHID’S TINKERBELL
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
10 ACCEPTED 2021-10-30 11:54:54
2021-10-30 11:41:31
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
9 ACCEPTED 2021-10-30 11:54:57
2021-10-30 07:41:03
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-10-30 11:54:59
2021-10-30 07:40:47
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-10-29 08:15:39
2021-10-28 15:22:11
Julia Górska NORMAN
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-11-02 11:02:32
2021-10-28 08:34:54
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
5 ACCEPTED 2021-10-27 07:28:31
2021-10-26 16:41:38
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-10-24 15:25:33
2021-10-24 00:12:46
Natalia Cegielska DARLA
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2021-10-24 15:25:34
2021-10-23 21:13:39
Natalia Cegielska RAKSA
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2021-10-22 08:25:19
2021-10-21 14:02:43
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
1 ACCEPTED 2021-10-14 17:58:38
2021-10-13 23:29:10
Karolina Alankiewicz SĘKACZ
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Agaciak Gustaw Stajnia Azyl
2010 (JM.)
brak
2. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
3. Brzezińska Karolina Klub Jeździecki Jolly Jumper
2007 (JM.)
O060912
4. Cegielska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2006 (J.)
O054305
5. Cieniawa Agnieszka stajnia Azyl
2006 (J.)
brak
6. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
7. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O066568
8. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (MJ.)
O042919
9. Dzienia Weronika Klub Jeździecki Jolly Jumper
2008 (JM.)
O066585
10. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
11. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
12. Górska Julia Klub Jeździecki Jolly Jumper
2009 (JM.)
brak
13. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
S
O032196
14. Homziuk Piotr Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
15. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
16. Kołaczek Iga Stajnia Azyl
2010 (JM.)
brak
17. Kołaczek Nela Stajnia Azyl
2012 (Mł.)
brak
18. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
19. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
20. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
21. Kuchta Pola Z.K.S. DRZONKÓW
2011 (Mł.)
O064698
22. Machnik Blanka Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
23. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
24. Mikołajczyk Julia Klub Jeździecki Zagórów
2006 (J.)
O066985
25. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
26. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
27. Olbert Martyna Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
28. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
29. Pinocy Wiktoria JKS EquiVerso
2012 (Mł.)
O064922
30. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
2008 (JM.)
31. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
S
O022122
32. Raczyńska Marcelina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O022122
33. Schmitt Berenika Stajnia Azyl
2010 (JM.)
brak
34. Stranz Gabriela KJ CH Jaszkowo
2009 (JM.)
35. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
36. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
37. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
38. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
39. Świat Kinga Stajnia Azyl
2006 (J.)
brak
40. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (J.)
O041562
41. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
42. Waga Chantale Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
43. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (J.)
O047055
44. Żak Kalina BPK
2007 (JM.)
Brak
45. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
2006 (J.)
46. Zielińska Laura CH Jaszkowo
2008 (JM.)
O063125
47. Zielińska Lena CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O063126
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

32

A-KUWEJT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

48

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/170 F: CORRERO
M: ANNA-SHILA
LKRWZJ/4236/21 616009640053216
3.

45

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
4.

17

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:120 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
Brak 616013610076416
5.

25

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
6.

55

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
7.

19

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
8.

34

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
9.

33

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
10.

36

CARLITA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165 F: Cordess
M: Kolina
brak DE441411336612
11.

62

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
12.

60

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
13.

31

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
14.

24

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial /
M: Dalia Z /
K017336 POL666
15.

12

DARLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Lasko
M: Darina
K019970 616 009 6102012 10
16.

51

Dasza KF POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
C K006219 08260
17.

18

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
C K019469 616999661961007
18.

50

Diament F:
M:
19.

56

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
20.

21

EROZJA KUC POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
C brak 11865
21.

20

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
22.

46

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topas
M: Fauna
C K020430 POL 013610260906
23.

47

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
gr B K002593 POL999610014194
24.

27

GENTILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Alvarez17
M: Gracja
K019545 616009610238111
25.

61

Gross Montano Star F:
M:
26.

15

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
K018894 -
27.

43

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
28.

22

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: Ed
M: Hiszpanka
C K029866 616013640031915
29.

28

ISIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Drosselklang II
M: Asanta
K030303 203009224895012
30.

35

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
K017614 616007610092210
31.

53

KYARA F:
M:
32.

63

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L
K015422 POL 009580227505
33.

49

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: DURANGO VDL
M: ULANKA -ROSE
K033043 528003201603411
34.

54

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
35.

58

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
36.

11

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: RONDO’s Black Boy
M: Lazy
C K032327 A0007474S
37.

23

MACEDONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/161 F: Czumak
M: Marfa
K030374 616009610198215
38.

40

MILWANA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Fourth of June
M: Meskalina
brak POL060000004013
39.

9

MIRELKA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/110 F: Mors
M: Migrena
brak POL616013540038907
40.

16

NORMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
brak POL 009 64 00863 08
41.

30

ORCHID’S TINKERBELL KUC BEL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
D brak .
42.

26

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
43.

39

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
44.

13

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/158 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 POL007680046408
45.

10

SĘKACZ WLKP POL 2014 wałach siwa/- F: Czumak / Bujak
M: Selika / Lwówek
K028517 616007610056414
46.

59

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
47.

42

STEFAN KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:110 F: brak
M: brak
brak w trakcie wyrobienia
48.

41

TABURA ARABSKA POL 2012 klacz siwa/155 F: Wiek
M: Baleja
brak w trakcie wyrabiania
49.

44

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
50.

29

VERDI Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2012 wałach gniada/168 F: Watzi's boy ch
M: Via Malla
K030303 12855
51.

57

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
52.

37

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
53.

38

WENDETTA SP POL 2007 klacz gniada/173 F: Pasquinel
M: Welanda II
009570001396 pl 009570192707
54.

52

Zeus POL gniada/138 F: NN
M: NN
K010364 POL 999 61 00317 97
Rider Club
Competition
Prize
Cegielska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
bon 200
bon 150
bon 250
bon 200
Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
bon 100
Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
bon 150
Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
100
200
50
SUM:
350.00
Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
50
100
SUM:
150.00
Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
bon 300
Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
150
200
200
150
250
200
250
SUM:
1400.00
Mucha Weronika JKS Hanna
150 bon
bon 300
Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
bon 200
bon 150
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
100
150
SUM:
250.00
Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
150 bon
bon 200
bon 100
Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
150
SUM:
150.00
Trojanowicz Borys KJ Zagórów
150
SUM:
150.00
Zielińska Laura CH Jaszkowo
100 bon
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
SĘKACZ (10)
2021-11-07
8
2021-11-07
6
Brzezińska Karolina
Klub Jeździecki Jolly Jumper
VERDI (29)
2021-11-07
3
2021-11-07
10
Cegielska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
DARLA (12)
2021-11-05
1
2021-11-05
2
2021-11-06
1
2021-11-06
2
bon 200
2021-11-07
3
bon 150
RAKSA (13)
2021-11-05
2
2021-11-05
1
2021-11-06
3
2021-11-06
1
bon 250
2021-11-07
2
bon 200
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-11-06
3
2021-11-07
3
bon 100
2021-11-06
6
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (15)
2021-11-05
2021-11-05
3
2021-11-06
1
2021-11-06
4
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2021-11-07
8
2021-11-07
Dzienia Weronika
Klub Jeździecki Jolly Jumper
ISIS (28)
2021-11-07
3
2021-11-07
8
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Zeus (52)
2021-11-06
3
2021-11-07
2
bon 150
Gerard Rene
KJ CH Jaszkowo
2021-11-07
3
Górska Julia
Klub Jeździecki Jolly Jumper
NORMAN (16)
2021-11-07
7
2021-11-07
3
Hemmerling Julia
KJ Agro-Handel Śrem
2021-11-06
3
2021-11-06
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2021-11-06
3
100
2021-11-07
1
200
2021-11-06
2021-11-07
6
2021-11-06
3
50
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2021-11-07
3
50
2021-11-07
2
100
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-11-07
1
bon 300
Kuchta Pola
Z.K.S. DRZONKÓW
2021-11-05
5
2021-11-05
1
2021-11-06
2021-11-06
2
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2021-11-07
1
2021-11-06
4
2021-11-07
Victor (57)
2021-11-06
2
150
2021-11-06
2
200
2021-11-07
2
200
2021-11-07
2
150
2021-11-06
1
250
2021-11-06
1
200
2021-11-07
4
2021-11-07
1
250
Mikołajczyk Julia
Klub Jeździecki Zagórów
GENTILA (27)
2021-11-07
3
2021-11-07
1
Mucha Weronika
JKS Hanna
2021-11-05
1
150 bon
2021-11-06
1
2021-11-06
2
2021-11-07
1
bon 300
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
1
bon 200
2021-11-07
2
bon 150
2021-11-06
5
2021-11-06
2
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
KARUSO (35)
2021-11-06
1
2021-11-06
2
100
Pinocy Wiktoria
JKS EquiVerso
2021-11-07
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Dasza (51)
2021-11-06
4
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CINDY (31)
2021-11-07
3
100
2021-11-07
3
150
Raczyńska Marcelina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2021-11-07
4
2021-11-07
5
Stranz Gabriela
KJ CH Jaszkowo
Diament (50)
2021-11-05
2021-11-06
8
2021-11-06
6
2021-11-05
1
2021-11-07
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
HESTER (43)
2021-11-06
5
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
FIGARO (46)
2021-11-05
6
2021-11-05
1
150 bon
2021-11-07
1
bon 200
2021-11-06
6
2021-11-06
5
2021-11-05
1
2021-11-06
4
2021-11-06
1
2021-11-07
3
bon 100
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
TSUNAMI (44)
2021-11-06
1
150
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2021-11-07
2
2021-11-07
4
2021-11-07
1
150
2021-11-07
5
Urbaniak Eryk
Bpk
CARLITA (36)
2021-11-07
7
2021-11-07
Żak Kalina
BPK
AMOS (45)
2021-11-06
2021-11-06
2
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
2021-11-06
4
2021-11-06
2021-11-07
1
2021-11-07
5
Zielińska Laura
CH Jaszkowo
HOKS PK (22)
2021-11-05
2
100 bon
2021-11-06
7
2021-11-06
3
2021-11-07
2
Zielińska Lena
CH Jaszkowo
EROZJA (21)
2021-11-05
1
2021-11-05
1
2021-11-06
1
2021-11-06
3
2021-11-07
1

Number of Riders: 47

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 2 550.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl