Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
169 ACCEPTED 2021-12-16 06:59:09
2021-12-15 22:35:32
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 1/L/Na styl jeźdźca
  • 2x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
168 ACCEPTED 2021-12-16 06:59:12
2021-12-15 22:32:50
Agata Byndas ZAHUN
  • 2x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ACCEPTED 2021-12-16 06:59:16
2021-12-15 22:31:42
Szymon Byndas ZAHUN
  • 2x 1/L/Na styl jeźdźca
166 ACCEPTED 2021-12-16 07:03:21
2021-12-15 16:44:43
Dagmara Paterek BONDUELA
  • 2x T8/30/Z tafieniem w normę czasu
165 ACCEPTED 2021-12-16 07:02:41
2021-12-15 16:13:41
Rafał Krajewski CLASSIC
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
164 ACCEPTED 2021-12-15 15:35:34
2021-12-15 15:25:20
Olga Projs APLA
  • 2x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
163 ACCEPTED 2021-12-15 14:16:36
2021-12-15 14:12:09
Zuzanna Buszczak WILIANA
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
162 ACCEPTED 2021-12-15 14:16:38
2021-12-15 14:08:18
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ACCEPTED 2021-12-15 13:41:36
2021-12-15 13:05:31
Wiktoria Rurek MEKLAR
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ACCEPTED 2021-12-15 13:42:25
2021-12-15 12:04:12
Michalina Belowska KOSTA BRAWA
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
159 ACCEPTED 2021-12-15 12:16:53
2021-12-14 23:00:39
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ACCEPTED 2021-12-15 21:13:46
2021-12-14 21:51:41
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ACCEPTED 2021-12-15 08:33:39
2021-12-14 20:21:22
Daria Klimecka HEVAN
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ACCEPTED 2021-12-15 08:34:19
2021-12-14 20:06:03
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2021-12-15 09:53:15
2021-12-14 19:39:52
Natalia Siwiec HAWENA
  • 2x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
154 ACCEPTED 2021-12-14 08:01:20
2021-12-13 22:43:55
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
153 ACCEPTED 2021-12-14 08:01:40
2021-12-13 21:35:47
Amelia Ignasiak MARKIZA
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
152 ACCEPTED 2021-12-14 08:01:58
2021-12-13 20:35:27
Weronika Kicińska CATALAYA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ACCEPTED 2021-12-14 08:02:03
2021-12-13 20:34:23
Weronika Kicińska KORA
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
150 ACCEPTED 2021-12-14 08:02:31
2021-12-13 20:15:35
Anna Naumienia KOSMA
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
149 ACCEPTED 2021-12-13 13:50:48
2021-12-13 13:44:08
Iwona Sitowska KAATJE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
148 ACCEPTED 2021-12-13 13:50:50
2021-12-13 13:43:47
Iwona Sitowska STAR AMERICA
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ACCEPTED 2021-12-13 13:50:51
2021-12-13 13:43:14
Iwona Sitowska GUZZI -V
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
146 ACCEPTED 2021-12-13 13:50:53
2021-12-13 13:42:33
Iwona Sitowska MARCELLO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
145 ACCEPTED 2021-12-13 11:12:24
2021-12-13 11:06:32
Carlotta Leonie Golle GWH OREO
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/30/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T15/30/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
144 ACCEPTED 2021-12-13 09:21:23
2021-12-12 23:09:06
Agata Błaszkowiak LOCARNO 87
  • 2x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
143 ACCEPTED 2021-12-13 09:21:38
2021-12-12 23:08:23
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ACCEPTED 2021-12-13 07:14:52
2021-12-12 23:06:28
Małgorzata Grzybowska INDIA
  • 2x 1/L/Na styl jeźdźca
141 ACCEPTED 2021-12-13 09:04:31
2021-12-12 11:50:27
Marcin Wesoły CYKORIA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ACCEPTED 2021-12-11 11:24:33
2021-12-10 17:59:35
Wiktoria Seńczuk ARABESKA
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
139 ACCEPTED 2021-12-13 09:53:10
2021-12-10 10:06:16
Maria Stanisławiak TROYA L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ACCEPTED 2021-12-15 13:39:59
2021-12-10 10:05:54
Maria Stanisławiak ASTI SPUMANTE L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ACCEPTED 2021-12-13 09:53:15
2021-12-10 10:05:33
Szymon Tęcza CZARNA PERŁA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-12-13 09:53:19
2021-12-10 10:02:39
Szymon Tęcza KASPAROV A
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
135 ACCEPTED 2021-12-13 09:53:20
2021-12-10 10:02:14
Szymon Tęcza GEORGIA L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ACCEPTED 2021-12-10 10:12:43
2021-12-10 10:00:21
Marcin Maćkowiak CASTILLA L
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
133 ACCEPTED 2021-12-13 09:12:11
2021-12-10 07:27:50
Martyna Zaremba DUCIANO
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ACCEPTED 2021-12-10 06:40:50
2021-12-10 06:06:53
Apolonia Popkowska MONTE CARLO
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
131 ACCEPTED 2021-12-10 06:40:44
2021-12-10 06:03:40
Dominika Witusiak PARSIFAL
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ACCEPTED 2021-12-10 06:40:26
2021-12-09 17:23:46
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ACCEPTED 2021-12-10 15:09:38
2021-12-09 16:09:22
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ACCEPTED 2021-12-13 09:51:17
2021-12-09 15:59:44
Nic Lengemann CARLITOS 17
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ACCEPTED 2021-12-13 09:50:21
2021-12-09 15:57:28
Nic Lengemann CARLY 15
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ACCEPTED 2021-12-09 06:12:54
2021-12-08 23:05:53
Aleksandra Walkowiak BALLINACLOUGH AGUILERA
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ACCEPTED 2021-12-09 06:12:41
2021-12-08 19:40:44
Natalia Łąkowska AZALIA Z DWORU
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ACCEPTED 2021-12-09 06:12:36
2021-12-08 19:37:14
Zuzanna Gniazdowska AZALIA Z DWORU
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
123 ACCEPTED 2021-12-16 07:03:50
2021-12-08 19:36:06
Zofia Konieczna RUDA
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
122 ACCEPTED 2021-12-09 06:12:23
2021-12-08 13:05:08
Sara Szczot HENYA DE L'ESPOIR
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2021-12-09 06:12:14
2021-12-08 12:35:09
Martyna Szott WARKA
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ACCEPTED 2021-12-09 06:12:09
2021-12-08 11:24:59
Zuzanna Kaczmarek LENA
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
119 ACCEPTED 2021-12-09 06:12:06
2021-12-08 11:24:34
Lena Łabutka WIHELM
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
118 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:45
2021-12-07 22:33:47
Marcin Wesoły KASABLANKA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:40
2021-12-07 20:38:47
Dominika Łukaszewska DERWISZ
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:35
2021-12-07 20:37:26
Bruno Kowalczyk TOTU
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:31
2021-12-07 20:35:46
Kaja Woziwodzka CUDUŚ
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:25
2021-12-07 20:28:04
Matylda Weigel ORKAN
  • 2x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:18
2021-12-07 20:26:53
Maja Roś KARLON
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:14
2021-12-07 20:25:42
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ACCEPTED 2021-12-10 06:40:08
2021-12-07 20:24:04
Agnieszka Minkiewicz ROB ROY
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ACCEPTED 2021-12-08 06:50:03
2021-12-07 20:21:22
Izabela Lewandowska AMIGO
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ACCEPTED 2021-12-08 06:49:58
2021-12-07 20:20:00
Hubert Kowalczyk CASH FLOW 21
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
108 ACCEPTED 2021-12-08 06:49:52
2021-12-07 20:18:55
Patrycja Kazimierczyk BEN HUR
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ACCEPTED 2021-12-08 06:49:49
2021-12-07 20:17:52
Anna Jankowska MAGNAT
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2021-12-14 10:43:24
2021-12-07 18:58:53
Zofia Kowalska THEA
  • 1x T9/50/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
105 ACCEPTED 2021-12-08 06:49:37
2021-12-07 18:57:30
Wiktoria Podkowińska PONY
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2021-12-08 06:49:26
2021-12-07 18:20:13
Wiktoria Tomaszewska GREENLOUGH BROOKS
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2021-12-08 06:49:20
2021-12-07 17:57:25
Aleksandra Andrzejewska ALADYN
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-12-07 13:17:51
2021-12-07 12:28:10
Inga Górna HILDA
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T16/50/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
101 ACCEPTED 2021-12-07 12:07:35
2021-12-07 11:39:21
Zofia Hankus GARLAND
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ACCEPTED 2021-12-07 12:07:31
2021-12-07 11:37:43
Iga Dębińska AVATAR
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2021-12-07 12:07:29
2021-12-07 11:36:26
Marcelina Ciborowska TORERO
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2021-12-07 12:07:26
2021-12-06 14:43:27
Sandra Łukasik ZIDAN
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-12-13 09:50:10
2021-12-06 12:35:33
Diana Hahn NOUGAT NANCY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
96 ACCEPTED 2021-12-13 09:50:00
2021-12-06 12:32:34
Diana Hahn NAOKI 3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-12-13 09:49:55
2021-12-06 12:27:56
Julien Golle HENRY 389
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
94 ACCEPTED 2021-12-13 09:49:52
2021-12-06 12:26:49
Julien Golle DESOLE DE SEMILLY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2021-12-13 09:49:48
2021-12-06 12:26:21
Katla Bähr CREMONA K
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:39
2021-12-05 03:10:03
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-12-13 11:07:09
2021-12-04 21:23:23
Iga Stachowiak FIGARO
  • 1x T16/50/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
90 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:33
2021-12-04 21:21:04
Aleksandra Stachowiak FIGARO
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:30
2021-12-04 21:19:13
Wiktoria Grygier GIDRAN
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2021-12-16 07:02:45
2021-12-04 19:29:58
Rafał Krajewski BACARDI
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:20
2021-12-04 19:29:23
Aleksandra Kałwa NIKO
  • 2x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:14
2021-12-04 18:27:16
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:11
2021-12-04 16:42:35
Natalia Sosnowska KNIAZIEWICZ
  • 2x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:08
2021-12-04 16:41:49
Iga Połujańska KNIAZIEWICZ
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2021-12-06 06:39:03
2021-12-04 16:39:52
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
82 ACCEPTED 2021-12-04 10:36:31
2021-12-04 07:17:41
Łukasz Krajewski CAMBIALE Z
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-12-04 10:36:28
2021-12-04 07:17:20
Łukasz Krajewski BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-12-04 10:36:24
2021-12-04 07:16:58
Łukasz Krajewski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-12-16 07:02:47
2021-12-04 07:16:23
Rafał Krajewski CORTINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-12-16 07:02:48
2021-12-04 07:15:53
Rafał Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-12-16 07:02:49
2021-12-04 07:15:25
Rafał Krajewski CLARA BELLA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-12-16 07:02:50
2021-12-04 07:14:57
Rafał Krajewski CONEN GIRL
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-12-16 07:03:55
2021-12-03 15:01:10
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ACCEPTED 2021-12-03 09:14:25
2021-12-03 07:35:11
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-12-03 09:14:23
2021-12-02 21:19:34
Maja Jazdończyk MAIK
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2021-12-03 09:14:21
2021-12-02 21:18:13
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-12-03 09:14:19
2021-12-02 13:24:31
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ACCEPTED 2021-12-03 09:14:17
2021-12-02 12:31:38
Magdalena Stryczyńska KONTUSZ
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2021-12-02 11:51:08
2021-12-01 21:49:51
Borys Grzesiek MARKIZA
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2021-12-16 07:04:02
2021-12-01 21:45:42
Klaudia Krajewska MARKIZA
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-12-06 06:38:58
2021-12-01 21:42:48
Oliwia Robakowska IDA
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2021-12-02 11:51:02
2021-12-01 21:42:27
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 2x T8/30/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T15/30/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
65 ACCEPTED 2021-12-02 11:51:00
2021-12-01 21:42:04
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 2x T9/50/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T16/50/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
64 ACCEPTED 2021-12-02 11:50:57
2021-12-01 21:41:42
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2021-12-02 11:50:55
2021-12-01 21:41:19
Jan Dąbrowski IDA D
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-12-02 11:50:53
2021-12-01 21:40:57
Marta Baran ELY
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2021-12-09 10:13:45
2021-12-01 15:26:32
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-12-01 15:40:05
2021-12-01 12:33:43
Aleksandra Pyczek BACH
  • 2x 1/L/Na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-12-01 15:40:03
2021-12-01 12:32:14
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-12-09 06:11:41
2021-12-01 12:31:45
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-12-02 11:50:51
2021-11-30 17:09:59
Joanna Babulewicz GOLFANT
  • 1x T9/50/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-12-02 11:50:49
2021-11-30 17:08:22
Agata Plackowska HABER
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-12-01 06:12:28
2021-11-30 17:07:04
Jaga Włodarczak GOLFANT
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2021-12-01 06:12:25
2021-11-30 17:06:36
Natalia Zoran HABER
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2021-12-01 06:12:23
2021-11-30 15:24:45
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 2x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2021-12-14 08:04:36
2021-11-30 00:53:46
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-12-13 08:11:20
2021-11-29 18:28:54
Zofia Undrych TORRES EWITA
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2021-11-30 08:12:46
2021-11-29 15:09:06
Jan Stróżyński MR GAYALL
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-11-29 13:00:02
2021-11-29 12:36:22
Lena Ciążyńska PINTO
  • 1x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:56
2021-11-29 12:31:33
Natalia Mańczak POKORA
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:53
2021-11-29 12:30:47
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:51
2021-11-29 12:30:21
Kalina Żak AMOS
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:48
2021-11-29 12:29:58
Szymon Antkowiak TRADYCJA
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:45
2021-11-29 12:29:28
Jagoda Artmańska NANNI
  • 2x T9/50/Z tafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:42
2021-11-29 12:28:38
Iga Ćwiklińska NANTINE
  • 1x T8/30/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T9/50/Z tafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:38
2021-11-29 12:26:23
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:36
2021-11-29 12:26:09
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:33
2021-11-29 12:25:45
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:31
2021-11-29 12:25:03
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:28
2021-11-29 12:18:06
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:25
2021-11-29 12:15:11
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:23
2021-11-29 12:14:47
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-11-29 12:59:20
2021-11-29 06:09:30
Zosia Walczak CZEREMOCZ
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-12-15 08:35:16
2021-11-27 14:23:40
Katarzyna Dachterska FRESKA
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2021-11-27 08:45:01
2021-11-26 22:11:39
Magdalena Łagoda ESKADRON
  • 1x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-11-27 08:44:58
2021-11-26 22:11:22
Zofia Gałczyńska ESKADRON
  • 1x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-11-27 08:44:56
2021-11-26 22:10:58
Lena Serek ŚNIEŻKA
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2021-12-15 09:56:28
2021-11-26 14:16:03
Natalia Terakowska MAXIMUS
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
29 ACCEPTED 2021-12-14 14:50:41
2021-11-26 14:14:51
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-12-13 08:11:22
2021-11-26 13:34:43
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:57
2021-11-24 21:48:48
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:39
2021-11-24 20:03:21
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:34
2021-11-24 20:01:55
Joachim Włoch SID
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:29
2021-11-24 20:00:26
January Włoch FRANKE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:26
2021-11-24 19:59:14
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-12-08 06:49:06
2021-11-24 18:47:11
Kornelia Książkiewicz MIGOTKA
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:13
2021-11-24 08:55:56
Dominika Geremek ZŁOTY RUBIN
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:15
2021-11-24 08:40:45
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:17
2021-11-24 08:40:03
Martyna Lembicz MONTE
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:19
2021-11-24 08:38:59
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:22
2021-11-24 08:34:38
Magdalena Bielawska KASIA
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:23
2021-11-24 08:33:30
Martyna Bielawska MILLBRIDGE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2021-11-24 07:36:08
2021-11-23 16:20:35
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 2x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-11-24 07:36:25
2021-11-23 15:25:13
Tomasz Gogołek LACASTA TG
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:40
2021-11-21 20:54:35
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:44
2021-11-21 20:53:35
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-11-21 16:34:41
2021-11-20 13:26:16
Julia Liszyńska CONAN D
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-11-22 11:12:20
2021-11-17 20:51:36
Amelia Ładziak GUINNESS
  • 1x 1/L/Na styl jeźdźca
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-11-18 07:55:10
2021-11-17 20:50:26
Marta Setlak MONTANA ZK
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2021-11-18 07:55:12
2021-11-17 20:48:08
Mateusz Jacek Ponicki MESTENIO
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-11-18 07:55:14
2021-11-17 20:45:30
Jagna Jasielska AGNES GL
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-11-17 13:35:45
2021-11-17 13:02:32
Paulina Śliwa KARDAN
  • 2x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ACCEPTED 2021-12-15 08:36:12
2021-11-15 21:01:40
Maja Paruszewska MAFIA
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
4 ACCEPTED 2021-12-04 10:35:57
2021-11-15 20:59:14
Natalia Skaba KARAT
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
3 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:32
2021-11-15 20:53:49
Dominika Jankowska MANGO
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
2 ACCEPTED 2021-11-30 08:12:42
2021-11-14 15:13:45
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-12-15 08:35:19
2021-11-13 19:08:20
Katarzyna Dachterska FRANCONIA S
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra BPK
S
O041440
2. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
3. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
4. Artmańska Jagoda Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
5. Babulewicz Joanna niezrzeszony
2004 (J.)
brak
6. Bähr Katla Reitverein von Bellin e.V.
S
1969670
7. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
8. Bartkowiak Karolina Bez Przynależności Klubowej
9. Belowska Michalina OJ Kalina
2006 (J.)
.
10. Bielawska Magdalena KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
11. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O063769
12. Błaszkowiak Agata bpk
2006 (J.)
O061774
13. Braum Anastazja Kraju Jumpin Team
14. Burzyńska Marta NF Champion Stud
15. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
16. Byndas Agata Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
17. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
18. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
19. Ciążyńska Lena Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
20. Ciborowska Marcelina Klub Jeździecki Chrobry
2009 (JM.)
O063911
21. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
22. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
23. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
24. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
25. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
Brak
26. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
27. Dębińska Iga KJ Chrobry
2004 (J.)
O062174
28. Drab Liwia KJJ CH Jaszkowo
29. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
30. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
S
O025652
31. Dykcik Nell Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047736
32. Elena Miałek
33. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
34. Gabryelska Joanna KJ Michałówka
2002 (MJ.)
O039091
35. Gałczyńska Zofia KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
brak
36. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
37. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
38. Geremek Dominika KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
Brak
39. Gier Zuzanna bpk
S
O047084
40. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
41. Gogołek Tomasz Harmony Club
S
O013202
42. Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
S
O013202
43. Golle Carlotta Leonie Münchehofe
2013 (Mł.)
none
44. Golle Julien Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
2005 (J.)
1774897
45. Górna Inga Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
46. Grygier Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
47. Grzesiek Borys KJ Stajnia Dąbrowscy
2009 (JM.)
brak
48. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
49. Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
S
1623147
10160353
50. Hankus Zofia KJ Chrobry Warszawa
2007 (JM.)
O049703
51. Ignasiak Amelia Kj Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
brak
52. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (MJ.)
O037880
53. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
54. Jankowska Anna Klub Jeździecki Chrobry
2008 (JM.)
O062172
55. Jankowska Dominika KS JUMPING EVENTS POZNAŃ
2008 (JM.)
Brak
56. Jaroszyk Zuzanna Kj Ch Jaszkowo
S
Brak
57. Jasielska Jagna bpk
2003 (MJ.)
O050411
58. Jazdończyk Anna KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2004 (J.)
O047890
59. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0059746
60. Jendryke Michalina KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
61. Kaczmarek Zuzanna BPK
2008 (JM.)
Brak
62. Kałwa Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O041161
63. Kazimierczyk Patrycja KJ Chrobry Warszawa
2007 (JM.)
O062476
64. Kicińska Weronika Bpk
S
O018672
65. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
66. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
67. Konieczna Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
68. Kowalczyk Bruno Klub Jeździecki Chrobry
2013 (Mł.)
brak
69. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
70. Kowalska Zofia KJ Atrium Swarzędz
2009 (JM.)
Brak
71. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
72. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
73. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
74. Król Dawid
75. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
76. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
77. Książkiewicz Kornelia KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
brak
78. Kubaszewski Paweł LKJ przy SK Mieczownica
79. Kucharzak Nina KJ Jeziorki
80. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
Brak
81. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
O058766
82. Lembicz Martyna KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O062864
83. Lengemann Nic LRV Münchehofe
S
967379
84. Lewandowska Izabela KJ Chrobry Warszawa
S
O002143
85. Liszyńska Julia bpk
2004 (J.)
O053973
86. Łabutka Lena BPK
2008 (JM.)
Brak
87. Ładziak Amelia bpk
2004 (J.)
O042459
88. Łagoda Magdalena KJ Stajnia Dąbrowscy
2005 (J.)
brak
89. Łąkowska Natalia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O039096
90. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
S
O027321
91. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (J.)
O050099
92. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
S
O030897
93. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
94. Małłek Aleksander bpk
S
brak
95. Mamys Marta Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
brak
96. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
97. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
98. Minkiewicz Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2008 (JM.)
O067523
99. Naumienia Anna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2021 (Mł.)
BRAK
100. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
101. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
102. Paruszewska Maja KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
brak
103. Parzych Lena Klub Jeździecki Chrobry
2006 (J.)
O057506
104. Paterek Dagmara BPK
2010 (JM.)
-
105. Plackowska Agata Niezrzeszony
2003 (MJ.)
brak
106. Pliszkiewicz Pola KJ CH Jaszkowo
107. Podkowińska Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
108. Połujańska Iga bpk
2005 (J.)
brak
109. Ponicki Mateusz Jacek BPK
S
brak
110. Popkowska Apolonia Klub Jeździecki Chrobry
2006 (J.)
O064723
111. Projs Olga Black Velvet
2009 (JM.)
Brak
112. Przybył Alicja KJ CH Jaszkowo
113. Pyczek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O053455
114. Robakowska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
115. Rogacki Jakub Bez Przynależności Klubowej
S
O036965
116. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
117. Roś Maja Klub Jeździecki Chrobry
2001 (MJ.)
O033536
118. Rurek Wiktoria OJ Kalina
2002 (MJ.)
.
119. Seńczuk Wiktoria brak
2002 (MJ.)
brak
120. Serek Lena KJ Stajnia Dąbrowscy
2011 (Mł.)
Brak
121. Setlak Marta BPK
2006 (J.)
O064356
122. Siczyński Przemysław NF Championstud
S
brak
123. Sitowska Iwona JKS FER Więckowice
S
O002532
124. Siwiec Natalia WTK Hermanów
S
O041168
125. Skaba Natalia bpk
S
brak
126. Śliwa Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
127. Śnieżek Julia St. Sportowe Optimus
2005 (J.)
O045617
128. Sosnowska Natalia KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O060079
129. Stachowiak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
130. Stachowiak Iga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
131. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
132. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
133. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
134. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
135. Stróżyński Jan Stajnia Siemowo
S
Brak
136. Stryczyńska Magdalena BPK
2004 (J.)
Brak
137. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
138. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
139. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
140. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
141. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
142. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
143. Undrych Zofia Ludowy Klub Sportowy Cwał
2004 (J.)
O041413
144. Walczak Zosia Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
-
145. Walkowiak Aleksandra Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2007 (JM.)
brak
146. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
147. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
148. Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań
S
O007322
149. Witusiak Dominika Klub Jeździecki Chrobry
S
Brak
150. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O057717
151. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
152. Włodarczak Eliza NF Champion Stud
153. Włodarczak Jaga niezrzeszony
2008 (JM.)
brak
154. Włodarczak Klaudia NF Champion Stud
155. Woziwodzka Kaja Klub Jeździecki Chrobry
2010 (JM.)
O063910
156. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
157. Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O060604
158. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
2006 (J.)
159. Zoran Natalia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
160. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
161. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
162. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

91

AGNES GL SP POL 2014 klacz kara/165 F: Ulco
M: Atena
brak 616009610038314
2.

156

ALADYN WLKP POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: La Voltaire
M: Aida
K032959 6160076101647
3.

162

AMIGO SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL
M: Amarita
K030440 616009510152816
4.

22

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
5.

121

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
6.

211

APLA KUC POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
7.

180

ARABESKA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Barros
M: Albina
brak 616009610156215
8.

122

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
9.

75

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
10.

53

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
11.

152

AVATAR SP POL 2011 wałach siwa/165 F: Imequyl
M: Alameda
K023085 616
12.

174

AZALIA Z DWORU TYP KOŃ MAŁY POL 2011 klacz gniada/mk:148 F: NN
M: NN
Brak 616999670125611
13.

58

BACARDI HAN GER 2015 ogier kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Cualite / Calido
K031541 DE431316995015
14.

128

BACH WLKP POL 2010 wałach gniada/168 F: Barbur
M: Babolna/Antokol
K022043 6160076101034
15.

175

BALLINACLOUGH AGUILERA CONNEMARA POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: Fairyhill Tomboy
M: Latimer Lady
brak M3-372004000031625
16.

98

BELLEZA KUC POL 2010 klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
17.

160

BEN HUR KUC POL 2009 ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
18.

18

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison /Guidam ex Adagio IV
M: Boliwia / Polder
K031110 616009681011215
19.

225

BOLERO F:
M:
20.

215

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:130 F: Krotosz
M: Banitka I
brak 616013610294206
21.

141

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
22.

217

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA IRL 2013 klacz siwa/kuc:148 F: Doire Mhiamaigh Cascade / Mountain Cascade
M: CLoughill Penindula / CLoughill Island
K033097 M3-372004000032293
23.

230

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
24.

142

CAMBIALE Z ZANG NED 2014 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Lusina Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
25.

204

CANTATRICE SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
26.

226

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
27.

132

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
28.

194

CARLITOS 17 Deutsches Sportpferd GER 2017 Hengst Dunkelbraun/168 F: Carleyle
M: Lediva
DE 456560290117 276456560290117
29.

193

CARLY 15 Deutsches Sportpferd GER 2016 gelding black/171 F: Carleyle
M: Lediva
DE 456560288516 276456560288516
30.

107

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
31.

233

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
32.

161

CASH FLOW 21 HOL POL 2002 klacz gniada/175 F: Cashandcarry
M: Eibe III
K007303 De421000327502
33.

178

CASTILLA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K022794 616009610024513
34.

200

CATALAYA X POL x klacz gniada/x F: x
M: x
brak xx
35.

116

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
36.

163

CHAGAL KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Very Top
M: Chanel
K011834 POL013640015705
37.

55

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
38.

214

CLASSIC SP POL 2016 ogier gniada/170 F: Quality Time/Quantum
M: Claudia/ Action Breaker
K028742 6160095101
39.

92

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z /
M: Alexandria D /
brak 52801025032
40.

54

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
41.

57

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro/Calvaro ż
M: Contessa/Coriano Z
K026917 6160095102
42.

56

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
43.

188

CREMONA K Deutsches Sportpferd GER 2016 mare grey/170 F: Cristalo I
M: Cellestial
DE 456560266316 DE 456560266316
44.

166

CUDUŚ KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Nando
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
45.

185

CYKORIA WLKP POL 2016 klacz siwa/167 F: Carolus I / Carolus
M: Czukotka / Barbur
K029754 616007610187416
46.

76

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St. Gyvan Z
K025267 616009610074614
47.

110

CZEREMOCZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Ogier kara/159 F: Krzyk
M: Chrapka
Brak -
48.

168

DERWISZ SP POL 2009 wałach gniada/mk:157 F: Ulisses
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
49.

189

DESOLE DE SEMILLY Deutsches Sportpferd GER 2016 gelding grey/170 F: Diego de Semilly
M: Calidrio
DE456560488816 DE456560488816
50.

228

DICAPRIO KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/178 F: Carthino Z
M: Zicorda
brak 528003000803628
51.

93

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:123 F: Szaman /
M: Dazy /
K029501 616013610075812
52.

41

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
brak 616009681030914
53.

229

Donau 2011 klacz F: Cassini I
M: Quite Capito
54.

73

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:- F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
55.

103

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
56.

129

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
57.

235

Emir WLKP Polska 2010 wałach gn F: Hindus
M: Elita/Trawers
58.

109

ESKADRON Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa/mk:155 F: Lepton
M: Eskina
Brak 090000007013
59.

117

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
60.

60

FIGARO MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach skarogniada/mk:148 F: Nieznany
M: Nieznana
Brak 616999610300310
61.

112

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topas
M: Fauna
K020430 POL 013610260906
62.

3

FRANCONIA S SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Black Jack / Cornet Obolensy
M: Fonica S / Concert
K029144 616009520041914
63.

104

FRANKE KWPN NED 2010 wałach siwa/172 F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
64.

33

FRESKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quality / Quinar
M: Fiolka / Gere
K025335 616009610093613
65.

81

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito /
M: Quo Vados I /
brak DE421000102214
66.

212

GALMAN SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
67.

187

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan /
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
68.

111

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
69.

153

GARLAND SP POL 2009 wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
70.

78

GEORGIA L SP POL 2016 klacz gniada/174 F: Casino L hol. / Cassiano
M: Grenadia sp / Cantanis hol.
K029286 616009610094816
71.

148

GIDRAN MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach siwa/. F: .
M: .
Brak .
72.

43

GOLFANT WLKP. POL 2003 Wałach siwa/172 F: Trubadur
M: Gwinea
brak POL007611065703
73.

143

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
74.

157

GREENLOUGH BROOKS IRL.SPORT IRL 2013 klacz srokata/mk:158 F: COBRA/CARTHAGO Z
M: GREENLOUGH LADY/OLYMPIC LUX
// 372414005816415
75.

222

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
76.

100

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
77.

242

GUERRERO CORD F:
M:
78.

6

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
K026664 372414005427394
79.

198

GUZZI -V KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/172 F: Indoctro
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
80.

195

GWH OREO NEW-FOREST-PONY GER 2015 gelding dark bay/kuc:145 F: Orlando
M: Alibaba
DE484840230115 DE484840230115
81.

42

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
82.

205

HAWENA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Farmer
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K029490 616009640010515
83.

190

HENRY 389 HOLSTEINER GER 2012 gelding bay/170 F: Hirtentanz 2
M: Capitol I
DE421000574612 DE421000574612
84.

173

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
85.

115

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
86.

203

HEVAN WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme /
M: Hera /
K030788 6160076100627013
87.

248

Hilda F:
M:
88.

154

HILDA WIELKOPOLAK POL 2009 klacz kasztanowata/. F: .
M: .
Brak .
89.

138

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
90.

218

Houndswood June F:
M:
91.

48

IDA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz gniada/164 F: X
M: X
Brak 616999670052115
92.

130

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
93.

184

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
94.

245

Izalco F:
M:
95.

145

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
96.

220

JULIE F:
M:
97.

196

KAATJE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Etoulon VDL
M: /Voltaire
- -
98.

28

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
99.

139

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/mk:158 F: Nonet
M: Korsyka
brak .
100.

88

KARDAN WIELKOPOLSKI POL 2013 wałach srokata/167 cm F: Romeo
M: Karafka
Brak ...
101.

164

KARLON Pełna Krew Angielsja POL 2017 wałach gniada/160 F: Dandy Man
M: Suileen
K033103 372ire45299472t
102.

131

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
103.

169

KASABLANKA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lord Liberator / Littorio
M: Kasandra / Pro Savage
K031317 616009690087015
104.

101

KASIA TYP KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999610212115
105.

77

KASPAROV A KWPN NED 2015 Wałach ciemnogniada/177 F: Dakar VDL / Cardento
M: Dajottie / Indoctro
K027528 528003201500966
106.

236

KIDAWA H F:
M:
107.

26

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 klacz inna/kuc:120 F: Vlonderzicht's Harm /
M: Kielshoop Maribelle /
brak -
108.

144

KNIAZIEWICZ Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Irocco /
M: Księżniczka /
K031440 616POL12007783T
109.

241

Konrad F:
M:
110.

134

KONTUSZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Arktos
M: Kappa Colada
Brak 616009610158415
111.

201

KORA WLKP. POL 00 klacz ciemnogniada/00 F: 00
M: 00
brak 616007520062114
112.

127

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars/Avero
M: Konwalia/Czumen K
K030803 616007610018815
113.

202

KOSMA KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:130 F: Lotos
M: Kania
Brak Xxx
114.

208

KOSTA BRAWA SP POL 2008 klacz gniada/164 F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
brak -
115.

96

LACASTA TG SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Number One / Numer Uno
M: Laurbina KG / Bambino Van’t Zorgvliet
K030521 616009610206817
116.

176

LANA MAYAMI WESTF GER 2010 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
117.

227

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
118.

232

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
119.

171

LENA DSP POL 2012 klacz kasztanowata/mk:152 F: -
M: -
Brak -
120.

126

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
O015098 B0107573S
121.

224

Liveta F:
M:
122.

186

LOCARNO 87 WESTFALSKA POL 2014 wałach skarogniada/175 F: L unico
M: Comtess
0061774 DE 441410907314
123.

133

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
124.

206

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
125.

4

MAFIA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/mk:150 F: Polder /
M: Malibu /
brak 616007610171112
126.

159

MAGNAT KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:138 F: Trzy Po Trzy
M: Montana
K031919 A0021840S
127.

46

MAGNUM WLKP POL 2008 wałach kasztanowata/157 F: FARAH-BASKET
M: MILENA
BRAK POL009670123007
128.

137

MAIK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Tajfun
M: Mesi
Brak 616009610160416
129.

87

MANGO WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/mk:155 F: ARAMIR
M: Malaga
Brak 6160076101
130.

199

MARCELLO SVK SVK 2016 wałach gniada/171 F: Grandcelano M
M: -
- -
131.

49

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
132.

31

MAXIMUS KUC FELIŃSKI POL 10.04.2016 wałach bułana/kuc:147 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670037916
133.

207

MEKLAR SP POL 2012 wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
bak -
134.

90

MESTENIO KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:145 F: Onufry
M: Monika
brak 616011530138112
135.

246

Migotka F:
M:
136.

155

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
brak 616013530323610
137.

102

MILLBRIDGE ISH IRL 2010 wałach kasztanowata/171 F: West Coast Cavalier / Cavalier Royale
M: Young Free Diamond / Young Freeman
K031585 372414007003641
138.

243

Mimmi KUC POL 2001 mare gniada/127 F: nn
M: nn
139.

89

MONTANA ZK SP POL 2012 klacz gniada/162 F: Comandor / Contender
M: Miss Nel / Sir Nel
brak 616 009 59 00712 12
140.

99

MONTE DRP NED 2014 wałach gniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
brak -
141.

64

MONTE CARLO KUC POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nando
M: Mona
K022489 POL013640023809
142.

125

MR GAYALL SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Gayall
M: Melodia
Brak 616007610080216
143.

149

NABAB DE COKOT NIEM. SPORT. POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
144.

119

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
145.

118

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
146.

191

NAOKI 3 Holsteiner Warmblut GER 2016 gelding dark bay/172 F: Numero Uno
M: Ellen
none DE421000046816
147.

247

NICO F:
M:
148.

147

NIKO NIEM. SPORT. GER 2015 ogier gniada/170 F: Naido / Nabad De Reve
M: Acorida /
K031539 DE410101007815
149.

106

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
150.

192

NOUGAT NANCY Oldenburger Springpferd GER 2014 mare bay/1.65m F: Numero Uno
M: Anny
DE 418180124214 DE 418180124214
151.

165

ORKAN SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Cicave du Talus
M: Orchidea / Regiel
K030439 B0122279S
152.

177

PARSIFAL WLKP POL 2003 wałach gniada/165 F: Niels
M: Prima
K011308 11527
153.

237

PEGAZ F:
M:
154.

124

PINTO KUC POL NN wałach gniada/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Nn
155.

123

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
156.

158

PONY HUCUŁ POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Wilczek /
M: Paloma /
brak 616012570101312
157.

95

PROXIS SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Progis / Grand Amour
K028889 616009520030115
158.

240

PUMA NN POL nn Klacz gniada/160 F: Harvest
M: Parana
BRAK nn
159.

135

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/kuc:157 F: Aravel II / Luron
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
160.

244

Rino F:
M:
161.

65

ROB ROY DRP POL 2005 ogier kara/kuc:146 F: Renoir
M: Diva H
K015475 DE 441411043405
162.

223

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
K017920 POL013540072804
163.

216

RUBY F:
M:
164.

69

RUDA NN POL 2006 klacz kasztanowata/160 F: NN
M: NN
Brak -
165.

221

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
166.

105

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
167.

219

SKY F:
M:
168.

108

ŚNIEŻKA TYP KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999670131211
169.

47

SOLO CHAMPFLEUR Kłusak Francuski POL 2006 wałach gniada/165 F: BIESOLO
M: LOLIE CHAMPFLEUR
brak 06181525A
170.

210

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
171.

114

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
172.

197

STAR AMERICA OS GER 2016 klacz skarogniada/173 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: All Amerika / All Pleasur
- DE418180240316
173.

94

SZRON KM SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
174.

140

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 ogier gniada/170 F: Toulon/Heartbreaker
M: Dina Blue RK/Mr.Blue
K025260 DE418180259413
175.

1

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
176.

30

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
177.

63

THEA TINKER POL 2014 klacz srokata/kuc:140 F: nn /
M: nn /
brak 826073001903244
178.

151

TORERO KUC POL 2008 ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero
M: Totu
K018393 POL013640060608
179.

40

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P /
M: Tara Texass / Nando
K025449 616013670093809
180.

167

TOTU KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Domingo
M: Twenty
K011315 616013640015403
181.

120

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
182.

74

TROYA L WESTF POL 2017 klacz gniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Tola Z / Cartree Z
K031337 DE441411171117
183.

113

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
184.

231

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
185.

136

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
186.

172

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:140 F: Wander / Atse
M: Wander / Atse
K021740 616999610295607
187.

170

WIHELM KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
brak 616999610219513
188.

209

WILIANA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Landor
M: Wizja
K018887 616007520000310
189.

213

ZAHUN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Macho
M: Zarina
K032576 616006661563811
190.

150

ZIDAN SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Zinedine
M: L-Viwien
K031012 616009682025115
191.

97

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: RASCH (REKRUT) / RAMIRADO
M: ZOKLA / KLAKIER
K029707 616007610043515
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewska Aleksandra BPK
100
SUM:
100.00
Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
bon 300
Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
bon 50
Gier Zuzanna bpk
bon 100
Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
bon 50
Golle Julien Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
2500